MENÜ

Emirgan Hamid-İ Evvel Camisi

Emirgan Hamid-İ Evvel Camisi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Emirgan Hamid-İ Evvel Camisi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 6 Emirgan Hamid-İ Evvel Camisi haberi bulunmuştur.

Emirgan Hamid-İ Evvel Camisi Haberleri

Sanatçı Yaşar Özel son yolculuğuna uğurlandı

Sanatçı Yaşar Özel son yolculuğuna uğurlandı

Usta sanatçının cenazesi, öğle vakti, Emirgan Hamid-i Evvel Camisi'nde kılınan namazın ardından Ayazağa Mezarlığı'na defnedildi. Törende Özel’in kızı Gülnur Özel, babasının tabutu başında uzun süre gözyaşı döktü.

17.04.2019Magazin
Liderlerden bayram mesajları

Liderlerden bayram mesajları

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu, CHP lideri Kılıçdaroğlu, MHP lideri Devlet Bahçeli ve HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, bayram namazı çıkışında açıklamalarda bulundular. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD'nin ''PYD'yi terör örgütü olarak görmüyoruz'' açıklamasına ''PYD ve YPG terör örgütüdür bize göre. ABD bedel ödemiyor. Bedel ödeyen biziz'' yanıtını verdi.

24.09.2015Gündem
Tavaftan Göksu’ya

Tavaftan Göksu’ya

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, ihram giyip tavaf vazifesini tamamlayarak hacı olduktan sonra Arap Denizi ve mücavir bölgelerdeki deniz haydutluğuyla mücadele harekâtına destek sağlamak amacıyla Aden Körfezi, Somali açıklarında görev yapan TCG Göksu Fırkateyni’ni ziyaret etti.

18.10.2013Gündem
Güvenlik Konseyi’ne Suudi Arabistan ayarı

Güvenlik Konseyi’ne Suudi Arabistan ayarı

Suudi Arabistan, Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi’nin (BMGK) “dünya barışı ve güvenliğini sağlamada yetersiz kaldığını” savunarak BMGK geçici üyeliğini reddetti.

18.10.2013Gündem
Abdullah Gül Cuma namazı sonrası sorulara cevap verdi

Abdullah Gül Cuma namazı sonrası sorulara cevap verdi

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Birleşmiş Milletler'in (BM) insanlık vicdanında epey itibar kaybettiğini belirterek, "Genel Kurul toplantısında hep eleştirmiştim, birçok olaylar olurken maalesef bunlar karşılık bulamıyor. Anlaşılan Suudi Arabistan'ın bu kararı buna karşı dünyanın dikkatini çekmek ve bu şekilde anlamlı bir cevap vermektir. Böyle bir yolu tercih etmişler saygıyla karşılamak gerekir. Umarım ki, dünyanın dikkati bu şekilde çekilmiş olur" dedi.

18.10.2013Gündem
İstanbulun boğaza nazır camileri

İstanbul'un boğaza nazır camileri

Avrupa ile Asya'yı birleştiren 8 bin yıllık geçmişiyle imparatorluklara başkentlik yapan İstanbul'un boğaz manzaralı camileri, misafirlerini büyülüyor. Sultanahmet, Dolmabahçe, Ortaköy, Emirgan, Bebek, Mihrimah Sultan ve Kuzguncuk camileri, toplam 3 bin 215 caminin bulunduğu İstanbul'da boğaz manzarasına sahip camiler arasında yer alıyor.

30.05.2017Seyahat