MENÜ

Emine Erdoğan

Emine Erdoğan ile ilgili tüm haberleri, son dakika Emine Erdoğan haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Emine Erdoğan haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 7.700 Emine Erdoğan haberi bulunmuştur.

Emine Gülbaran Erdoğan, 16 Şubat 1955, İstanbul doğumlu, 12. Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşidir.

Emine Erdoğan İstanbul'un Fatih ilçesinde doğdu. Aslen Siirt'lidir. Beş çocuklu bir ailenin en küçüğüdür. Mithat Paşa Akşam Sanat Okulu'na gitti fakat mezun olamadan bıraktı.

Emine Erdoğan "İdealist Kadınlar Birliği"'ne katıldı. Buradaki bir konferans çalışması esnasında Recep Tayyip Erdoğan ile tanıştı ve 4 Temmuz 1978 tarihinde evlendiler. Çiftin Ahmet Burak, Necmettin Bilal, Esra ve Sümeyye adlarında dört çocuğu bulunmaktadır.

Emine Erdoğan Haberleri

Emine Erdoğan’dan yardım istedi

Emine Erdoğan’dan yardım istedi

Tunceli’de 5 Ocak’ta kaybolan Gülistan Doku’nun (21) annesi Bedriye Doku, kızının bulunması için Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’dan yardım istedi.

22.01.2020Gündem
Bakan Kurum, çevre dostu Ahmet ve arkadaşlarıyla görüştü

Bakan Kurum, çevre dostu Ahmet ve arkadaşlarıyla görüştü

ÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Ankara’da halı sahada gördüğü çöplere tepki gösteren 8 yaşındaki çevre dostu Ahmet Akif Uslu ve sınıf arkadaşları ile bakanlıkta bir araya geldi. Bakan Kurum, öğrencilere ’Çevre Müfettişi’ kartı verip, bisiklet hediye etti.

17.01.2020Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Tüm imkanlarımızı güneyimizdeki coğrafyanın istikrarı için seferber etmeyi sürdüreceğiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Tüm imkanlarımızı güneyimizdeki coğrafyanın istikrarı için seferber etmeyi sürdüreceğiz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde "2019 Yılı Değerlendirme Toplantısı"nda konuştu. Erdoğan, Selahattin Demirtaş'ın yazdığı tiyatro oyunu ile ilgili "Enteresan olan bir şey var; bir bakıyorsunuz ki ana muhalefetin başı ve heyeti, o parti ile birlikte bir teröristin yazmış olduğu kitabın sahnelendiği tiyatroda tiyatro izliyorlar. İnanıyorum ki benim aziz milletim vakti geldiğinde bunlara da gereken dersi verecektir." ifadelerini kullandı. "Libya'daki meşru hükümetin ayakta kalması için bu ülkeye askerimizi gönderiyoruz." diyen Erdoğan, "Türkiye'nin güvenliğinin sınırları dışında başladığının bilinciyle siyasi, ticari, insanı, diplomatik ve askeri tüm imkanlarımızı güneyimizdeki coğrafyanın istikrarı için seferber etmeyi sürdüreceğiz." ifadelerini kullandı.

16.01.2020Gündem
Son dakika... Diyarbakırda nöbet tutan bir aile daha evladına kavuştu

Son dakika... Diyarbakır'da nöbet tutan bir aile daha evladına kavuştu

DİYARBAKIR’da HDP il binası önünde oturma eylemi yapan ailelerden Kadran ailesi, 6 yıl önce PKK tarafından kaçırılan çocukları İbrahim Halil Kadran’a (21) kavuştu. Örgütten kaçıp güvenlik güçlerine teslim olan Kadran, ailesiyle buluşturuldu.

10.01.2020Gündem
Ömer Çelikten flaş Süleymani açıklaması: Orta Doğuyu doğrudan etkileyecek sonuçlar doğurdu

Ömer Çelik'ten flaş Süleymani açıklaması: Orta Doğu'yu doğrudan etkileyecek sonuçlar doğurdu

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, MYK toplantısı sırasında açıklamalarda bulundu. Çelik, " Orta Doğu coğrafyasındaki ve uluslararası ilişkiler denklemini doğrudan etkileyecek sonuçlar doğurdu" ifadelerini kullandı.

6.01.2020Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Leyla ile Mecnun tiyatro oyununu izledi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Leyla ile Mecnun" tiyatro oyununu izledi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Devlet Tiyatrosunca sahnelenen "Leyla ile Mecnun" oyununu izledi.

2.01.2020Gündem
Diyarbakır’da moral ziyareti

Diyarbakır’da moral ziyareti

Diyarbakır’da evlat nöbetini sürdüren aileler, dün Emine Erdoğan’ın sürpriz ziyaretiyle moral buldu. Emine Erdoğan, “Anneler bu sorunu bitirecek” dedi.

1.01.2020Gündem
Emine Erdoğan’dan evlat nöbetindeki ailelere ziyaret

Emine Erdoğan’dan evlat nöbetindeki ailelere ziyaret

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, çocuklarının terör örgütü PKK mensupları tarafından dağa kaçırıldığı iddiasıyla HDP Diyarbakır İl Başkanlığı önünde oturma eylemi gerçekleştiren aileleri ziyaret etti.

31.12.2019Gündem
Emine Erdoğandan Türkiyenin Otomobili paylaşımı

Emine Erdoğan'dan Türkiye'nin Otomobili paylaşımı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, bugün ön gösterimi yapılan Türkiye'nin yerli otomobilinin çevreci özellikleriyle gururlandıracağını belirtti.

27.12.2019Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakan Akarın oğlunun nikah şahidi oldu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakan Akar'ın oğlunun nikah şahidi oldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın oğlu Selim Akar ile Melis Kahya'nın nikahında şahitlik yaptı.

26.12.2019Gündem
Atık çaydan sunta ürettiler

Atık çaydan sunta ürettiler

Tokat'ın Zile ilçesindeki Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde, çöpe dökülen çay atıklarının geri dönüşümünü sağlayacak proje geliştirildi.

25.12.2019Teknoloji
İstanbul Havalimanı 50 milyon yolcuyu ağırladı

İstanbul Havalimanı 50 milyon yolcuyu ağırladı

İstanbul Havalimanı, 23 Aralık 2019 itibari ile toplamda 50 milyonuncu yolcuya ev sahipliği yaptı.

23.12.2019Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul Havalimanında sergi açılışına katıldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul Havalimanı'nda sergi açılışına katıldı

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Havalimanı'nda Modern Bilimin Öncüleri İslam Bilim ve Teknoloji Tarihi Sergisi'nin açılışını yaptı.

23.12.2019Gündem
Tanzanya’nın ‘Türkiye Anne’si

Tanzanya’nın ‘Türkiye Anne’si

Darüsselam Büyükelçimiz Ali Davutoğlu’nun eşi Yeşim Meço Davutoğlu, ülkede yürüttüğü insani yardımlardan ötürü ‘Mama Turkey-Türkiye Anne’ olarak tanınıyor. Yetimhanelerin iyileştirilmesi, su kuyuları açılması gibi faaliyetler yürüten Davutoğlu’nun bir projesi de albinolu çocuklar için Türk köyü.

22.12.2019Hürriyet Pazar
Ankara fısıltıları... Foto by Şentop

Ankara fısıltıları... Foto by Şentop

Meclis'te gece yarılarına kadar süren 12 günlük bütçe görüşmelerinin son günü, anı fotoğrafı çektirmek isteyen muhabirler, basın locasında bir araya geldi.

22.12.2019Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, nikah şahidi oldu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, nikah şahidi oldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan'ın oğlu Abdulkadir Turhan ve Merve Doğanay'ın nikahında şahitlik yaptı.

21.12.2019Gündem
Yunus Emre’li açılış

Yunus Emre’li açılış

CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Malezya’nın başkenti Kuala Lumpur'da Yunus Emre Enstitüsü (YEE) Türk Kültür Merkezi’nin resmi açılışını yaptı.

20.12.2019Gündem
Emine Erdoğan Malezyada YEE Türk Kültür Merkezini açtı

Emine Erdoğan Malezya'da YEE Türk Kültür Merkezini açtı

Emine Erdoğan, Malezya'nın başkenti Kuala Lumpur'da Yunus Emre Enstitüsü Türk Kültür Merkezini açtı.

19.12.2019Dünya
Malezya’da 15 anlaşma

Malezya’da 15 anlaşma

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Cenevre’de mültecilerin durumuyla ilgili Birleşmiş Milletler zirvesinin ardından Kuala Lumpur Zirvesi’ne katılmak üzere geçtiği Malezya’da Kral Sultan Abdullah Riayatuddin Mustafa Billah Şah ile bir araya geldi. Malezya’yla çeşitli alanlarda 15 işbirliği anlaşması imzalandı.

19.12.2019Gündem
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Malezya’da coşkulu karşılama

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Malezya’da coşkulu karşılama

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kuala Lumpur Zirvesi'ne katılmak üzere özel uçak "TRK" ile TSİ 08.50'de Malezya'nın başkenti Kuala Lumpur'a geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Malezya'nın Kuala Lumpur kentinde konaklayacağı Shangari-La Otel önünde çok sayıda Türk vatandaşı tarafından coşkuyla karşılandı.

18.12.2019Dünya
Cenevre’de müzeleri gezdi

Cenevre’de müzeleri gezdi

CUMHURBAŞKANI Erdoğan’a eşlik eden eşi Emine Erdoğan, müze ve sergileri gezdi. Uluslararası Kızılhaç-Kızılay Müzesi’ni ziyaret eden Emine Erdoğan’a, Uluslararası Kızılhaç Komitesi (ICRC) Başkanı Peter Maurer, Uluslararası Kızılay ve Kızılhaç Dernekleri Federasyonu (IFRC) Başkan Yardımcısı ve Türk Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık ve Uluslararası Kızılay-Kızılhaç Müzesi Müdürü Pascal Hufschmid eşlik etti.

18.12.2019Gündem
AK Partili İskenderoğlundan CHPye Las Tesis tepkisi

AK Parti'li İskenderoğlu'ndan CHP'ye 'Las Tesis' tepkisi

AK Parti Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, CHP'li kadın milletvekillerinin, kadına şiddete karşı farkındalık yaratmak isterken bir ayıba imza attıklarını belirtti.

17.12.2019Gündem
Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Erdoğandan Cenevrede önemli açıklamalar: Avrupadan ses yok

Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Cenevre'de önemli açıklamalar: Avrupa'dan ses yok

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İsviçre’de düzenlenen Küresel Mülteci Forumu’nda yaptığı konuşmada ''Sığınmacılar için bütçemizden harcadığımız rakam 40 milyar doları aştı. Dışarıdan gelen yardım ise son derece sınırlı. Avrupa’dan halen ikinci 3 milyar için herhangi bir ses yok'' dedi.

17.12.2019Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan altını çizdi: Avrupada ev sahibiyiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan altını çizdi: Avrupa'da ev sahibiyiz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Cenevre'de "İsviçre'ye Göç'ün 50'nci Yıl Dönümü" etkinliğinde konuştu. Erdoğan "Bizler Avrupa'da sığıntı değiliz, yabancı değiliz, öteki hiç değiliz. Biz, tarih boyunca olduğu gibi bugün de Avrupa'da ev sahibiyiz" ifadelerini kullandı.

16.12.2019Gündem
İsviçre’deki Türk vatandaşlarından Erdoğan’a coşkulu karşılama

İsviçre’deki Türk vatandaşlarından Erdoğan’a coşkulu karşılama

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İsviçre’nin Cenevre kentinde konaklayacağı otelin önünde Türk vatandaşları tarafından coşkuyla karşılandı.

16.12.2019Dünya
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsviçrede

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsviçre'de

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Küresel Mülteci Forumu'na katılmak üzere Cenevre'ye geldi.

16.12.2019Dünya
Ankara fısıltıları... Siyasetin patileri

Ankara fısıltıları... Siyasetin patileri

Siyaset ve siyasetçiler denildiğinde ilk akla gelen karşılıklı sert sözler olsa da kulislerdeki sohbetler zaman zaman ‘patiler’ üzerinden yapılıyor. Kimi yolda bulduğu yaralı bir ufaklığı tedavi ettirip eve aldığını söylüyor, kimi de elini kedisinin yumuşacık tüylerinde gezdirdiğinde günün tüm gerginliğini attığını anlatıyor.

15.12.2019Gündem
Öğrencilere videolu selam

Öğrencilere videolu selam

CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan, kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar’la kendisine saygı ve sevgilerini ileten Karabük'teki Kardemir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi (AİHL) öğrencilerine görüntülü mesajla yanıt verdi.

15.12.2019Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kardemir Kız AİHL öğrencilerine başarı diledi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kardemir Kız AİHL öğrencilerine başarı diledi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Karabük'teki Kardemir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi (AİHL) öğrencilerine görüntülü mesajla başarı diledi.

13.12.2019Gündem
Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bir avuç insan dışında kimse buna ses çıkarmadı

Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bir avuç insan dışında kimse buna ses çıkarmadı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri töreninde konuştu. Erdoğan, "Müslüman Boşnakları alçakça katledilenleri göklere çıkartan, kaleminden kan ve nefret damlayan birine Nobel edebiyat ödülü verildi ve maalesef bir avuç insan dışında kimse buna ses çıkarmadı." ifadelerini kullandı.

12.12.2019Gündem
Emine Erdoğan: İnsanın içindeki şiddet eğiliminin terbiye yeri ailedir

Emine Erdoğan: İnsanın içindeki şiddet eğiliminin terbiye yeri ailedir

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, katıldığı Kadın Şurasında "Kadına yönelik şiddet denen illetten kurtulmanın yolu, yine aile içinin şiddetten arındırılmasıyla mümkündür. Çünkü insanın içindeki şiddet eğiliminin terbiye yeri de yine ailedir" dedi.

11.12.2019Gündem
Bakan Kurum: İklim değişikliği artık milli güvenlik meselesidir

Bakan Kurum: İklim değişikliği artık milli güvenlik meselesidir

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum "İklim değişikliği artık bir milli güvenlik meselesidir. Şehrimizin, vatandaşımızın güvenliğini, canını malını ilgilendiren bir meseledir. Bu meseleye ilişkin topyekün bir duruş sergilemeliyiz" dedi.

11.12.2019Ekonomi
Emine Erdoğan: Sıfır atıkla 100 bin iş

Emine Erdoğan: Sıfır atıkla 100 bin iş

CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, ASELSAN’ın Macunköy tesislerinde düzenlenen “ASELSAN Sıfır Atık Projesi Lansman Töreni”ne katıldı.

11.12.2019Gündem
Emine Erdoğan, Satterfieldin eşi Fritschle ile bir araya geldi

Emine Erdoğan, Satterfield'in eşi Fritschle ile bir araya geldi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, ABD'nin Ankara Büyükelçisi David Satterfield'in eşi Elizabeth Fritschle ile bir araya geldi.

10.12.2019Gündem
Savunma sanayisinde sıfır atık seviyesi kriter olacak

Savunma sanayisinde "sıfır atık" seviyesi kriter olacak

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir "Endüstriyel Yetkinlik Değerlendirme ve Destekleme Programı ile Türkiye'de yetkin şirketlerin çıkmasını ve küresel oyuncu olmasını hedefliyoruz" dedi.

10.12.2019Ekonomi
Plastik ve metal atıklarla 200 kiloluk balık heykeli yaptı

Plastik ve metal atıklarla 200 kiloluk balık heykeli yaptı

HATAY’ın Reyhanlı ilçesinde, mozaik ve hurda sanatçısı Mervan Altınorak (50), denizden topladığı plastik ile hurdacılardan aldığı metal atıkları ile 200 kilo ağırlığında balık heykeli yaptı.

10.12.2019Gündem
60. yılı kutladılar

60. yılı kutladılar

DOĞAN Grubu’nun 60. Kuruluş Yıldönümü önceki akşam, Hilton Bosphorus İstanbul’da düzenlenen törenle kutlandı.

9.12.2019Gündem
Emine Erdoğan, Artsın Eksilmesin Dönüşüm Pazarını ziyaret etti

Emine Erdoğan, "Artsın Eksilmesin Dönüşüm Pazarı"nı ziyaret etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Toplumsal Gelişim Merkezi Eğitim ve Sosyal Dayanışma Derneğinin (TOGEM-DER), "Sıfır Atık" projesine destek sağlamak amacıyla düzenlediği "Artsın Eksilmesin Dönüşüm Pazarı"nı ziyaret etti.

7.12.2019Gündem
Cambridge Camisindeki serginin ilk ziyaretçisi Emine Erdoğan oldu

Cambridge Camisi'ndeki serginin ilk ziyaretçisi Emine Erdoğan oldu

Emine Erdoğan, Cambridge Camisi'ndeki "9. ve 16. Yüzyıllar Arasında İslam Medeniyetinde Bilimsel Miras" sergisini gezdi.

6.12.2019Gündem
Avrupa’ya Suriye mesajı: Barış gelmeden terk etmeyiz

Avrupa’ya Suriye mesajı: Barış gelmeden terk etmeyiz

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Fransa, İngiltere ve Almanya liderleriyle dörtlü zirveyi yılda en az bir kez yapmayı karara bağladıklarını belirterek, “Şimdi ikinci zirveyi de şubat ayında İstanbul’da yapacağız. Onu aramızda kararlaştırdık” dedi. Erdoğan zirvede, “Bakın dedim, çok açık söylüyorum; Tel Abyad ve Rasulayn’da, malum buranın uzunluğu 120 kilometre, derinliği 32 kilometre, belirlenen o barışı tesis etmeden buraları terk etmemiz mümkün değil” dediğini aktardı.

6.12.2019Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan İngiltereden ayrıldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan İngiltere'den ayrıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, özel uçak "TRK" ile saat 20.55'te yurda dönmek üzere resmi temaslar için bulunduğu İngiltere'nin başkenti Londra'dan ayrıldı.

5.12.2019Gündem
Açılışını Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptı... Avrupada bir ilk oldu

Açılışını Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptı... Avrupa'da bir ilk oldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Londra'da Cambridge Merkez Cami açılışında konuştu. Erdoğan, "Cambridge Cami 5272 metrekare, bin 300 kişilik kapasiteye sahip. Çevre hassasiyeti, güneş panelleri ile Avrupa'nın ilk çevre dostu camisidir" dedi.

5.12.2019Gündem
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğandan Londrada Dörtlü Zirve mesajı

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Londra'da Dörtlü Zirve mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO Liderler Zirvesi'nde gerçekleştirilen Dörtlü Zirve'nin şubat ayında İstanbul'da yapılacağını söyledi.

5.12.2019Dünya
MEBden öğretmen ve ailelere ‘otizm’ rehberi

MEB'den öğretmen ve ailelere ‘otizm’ rehberi

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Otizm spektrum bozukluğu olan çocuklarımızın eğitiminde görev alan öğretmenler ve ailelerimizin 'otizm spektrum bozukluğu ve beslenme' konusuyla ilgili duyarlılık kazanmaları amacıyla rehber kitapçıklar hazırladık" dedi.

5.12.2019Eğitim
Emine Erdoğan, British Museumda sergileri gezdi

Emine Erdoğan, British Museum'da sergileri gezdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Londra'da British Museum'daki sergileri ziyaret etti.

4.12.2019Haber
Emine Erdoğan, British Museumda sergileri gezdi

Emine Erdoğan, British Museum'da sergileri gezdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Londra'da British Museum'daki sergileri ziyaret etti.

4.12.2019Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, liderler gayriresmi akşam yemeğine katıldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, liderler gayriresmi akşam yemeğine katıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İngiltere Başbakanı Boris Johnson tarafından liderler ve eşleri onuruna verilen gayriresmi akşam yemeğine katıldı.

3.12.2019Gündem

Yazar Sonuçları

Demirtaş saz çalarken manzara-i umumiye nasıldı

Selahattin Demirtaş, bizim ekranımızda saz çalıp türkü söylerken manzara-i umumiye aşağı yukarı şöyle bir şeydi:

16.01.2020

Şiddet mağduru kadına iki avukat modeli

Adalet Bakanlığı, TBB ile protokol imzalayarak şiddetle mücadelede yeni bir dönem başlatıyor. Şiddet mağduru kadın artık yalnız kalmayacak. Yanında iki avukat birden olacak. Mağduru hastaneye, Adli Tıp’a, adliyeye gerekirse polis arabasıyla avukatı götürecek. Dosyalarını ise ŞÖNİM’deki nöbetçi kıdemli ve uzman kadın avukatı koordine edecek.

23.12.2019

Bana göre 2019'da yılın yirmi insanı

Bazılarınız diyebilir ki... “Böyle bir liste mi olur?”

22.12.2019