MENÜ

Emine Beder

Emine Beder ile ilgili tüm haberleri, son dakika Emine Beder haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Emine Beder haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 34 Emine Beder haberi bulunmuştur.

Emine Beder Haberleri

Emine Beder kimdir kaç yaşındadır

Emine Beder kimdir kaç yaşındadır?

Emine Beder, uzun yıllar boyunca medyada yemek tarifleriyle yer almaktadır. Bir dönem gazetede verdiği tariflerin ardından kamera karşısına geçen Emine Beder, yemek yapmayı ise babasından öğrendiğini ifade etmektedir. İşte, Emine Beder hakkında bazı bilgiler

12.02.2019Televizyon
Gurmeler, akademisyenler, yemek yazarları, şefler ve işletmecilerden oluşan 100 kişilik dev gastronomi heyeti seçti: Türkiyenin en lezzetli 100 yemeği

Gurmeler, akademisyenler, yemek yazarları, şefler ve işletmecilerden oluşan 100 kişilik dev gastronomi heyeti seçti: Türkiye'nin en lezzetli 100 yemeği

Yüzlerce yıllık birikim, devasa bir külliyat, kuşaktan kuşağa aktarılan pratikler... Türkiye’nin lezzet hazinesi, kimilerine göre yeryüzünün en zengin birkaç mutfağından biri, pek çoğumuza göre de en güzeli. Peki bütün bu güzeller içinde en güzel 100 hangileri? Artık tereddüde gerek yok: Gastronomi düzeyi tartışılmayacak büyük bir heyet bunları sizin için belirledi.

20.01.2018Hürriyet Pazar
En iyi şeflerden Ramazan Menüleri

En iyi şeflerden Ramazan Menüleri

Türkiye'nin en iyi şeflerinden " Ramazan Menüleri" Kelebek 2 ile Ramazan ayı boyunca Kelebek'te...

7.06.2016Magazin
Rihanna olayım derken…

Rihanna olayım derken…

Sibel Can, Altın Kelebek ödül gecesine değişik bir imajla geldi, sosyal medyada günün konusu oldu.

23.06.2014Magazin
Londrada Türk kültür festivali başladı

Londra'da Türk kültür festivali başladı

İngiltere'nin başkenti Londra'da Süleymaniye Kültür Merkezi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen geleneksel Türk Kültürü Festivali başladı.

14.06.2009Dünya
Adanalılıkta kadınlar erkekleri geçti

Adanalılıkta kadınlar erkekleri geçti

Adanalılar, dizilerin yeni kahramanları. Onları gerçekçi bulmayanlar, şivelerini beğenmeyenler, Adanalılığı yansıtmadığını söyleyenler var. Kimileri de onları benimsedi, fan siteleri oluşturuldu, Facebook’ta sayfaları açıldı. Sonunda hepimiz “Adanalıyık, Allah’ın adamıyık” kıvamına getirildik. İşte burada ekranın en popüler dört Adanalısını kıyaslıyoruz: Karakterlerin şivelerini, kıyafetlerini, hallerini tavırlarını, televizyon eleştirmeni Mesut Yar, Adanalı yazar Nebil Özgentürk, Adanalı şarkıcı Rojin ve Adana’da yaşayan Kimya Mühendisi Selçuk Onur’a sorduk. Bütün oyuncuları çok övüyorlar, ama iş Adanalı tipini yaratmaya gelince, kadınlar, bir adım öne çıkıyor.

31.01.2009Kelebek
Türkiye’nin tek kapalı kadın cezaevi PaşakapısıBurada hayat sanki kesintisiz bir festival

Türkiye’nin tek kapalı kadın cezaevi PaşakapısıBurada hayat sanki kesintisiz bir festival

Geçmişte 600 kadar erkek tutuklu ve hükümlü barınırken adı isyanlar, yangınlar, mafyatik ilişkiler, yakalanan uyuşturucu ve cep telefonlarıyla anılan İstanbul’daki Üsküdar Paşakapısı Cezaevi, şimdi 421 kadın tutuklunun mekanı ve hiç de alışageldiğimiz cezaevi görüntülerine sahip değil.

10.02.2007Kelebek
Milletvekili geçici aday listesi açıklandı

Milletvekili geçici aday listesi açıklandı

7 Haziran'da yapılacak milletvekili seçimlerine ilişkin geçici aday listesi açıklandı. Resmi Gazete'de yayımlanan YSK Kararına göre, 20 siyasi parti seçime katılacak -Türkiye genelinde 166 bağımsız milletvekili adayı bulunuyor.

15.04.2015Gündem
AK Parti aday listesi (İşte İl İl AK Parti milletvekili adayları)

AK Parti aday listesi (İşte İl İl AK Parti milletvekili adayları)

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) 7 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek 25'inci Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde aday gösterilenlerin listesini açıkladı. Listede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın damadı Berat Albayrak da yer alıyor. İlgi çeken bir diğer isim ise Erdoğan'ın danışmanı Mustafa Varank'ın kuzeni Fatma Varank oldu. İşte AK Parti'nin millletvekili adaylarının tam listesi

7.04.2015Gündem
Hürriyet Kardeşlik Mahallesi Kampanyası

Hürriyet Kardeşlik Mahallesi Kampanyası

Hürriyet Kardeşlik Mahallesi Kampanyası kapsamında Pakistan'daki sel felaketi için yardım gönderenlerin isim listesi aşağıdadır.

24.08.2010Gündem
AK Parti Trabzon İl Başkanlığına Ahmet Metin Genç, yeniden seçildi

AK Parti Trabzon İl Başkanlığı'na Ahmet Metin Genç, yeniden seçildi

AK Parti Trabzon İl Başkanlığı'na Ahmet Metin Genç, yeniden seçildi.

18.06.2006Spor Arena
Ünlülerden Hoca’nın şenliğine davet

Ünlülerden Hoca’nın şenliğine davet

44. Uluslararası Akşehir Nasreddin Hoca Şenliği, bugün renkli bir törenle başlıyor. Saat 11.00'de İstiklal Caddesi'nde gerçekleşecek Şenliğe Davet Korteji'nde pek çok ünlü yer alacak.

28.06.2003Kelebek

Yazar Sonuçları

Oyunculuk okulları iyi eğitim vermiyor

Magnum Altın Kelebek’le ilgili dün çıkan yorumlara bakıyorum eleştiriler genel olarak Mete Horozoğlu üzerine toplanmış...

24.06.2014

Lezzeti Bol Zahmeti Az Tarifler

Kendi yemek kitaplarım çok değerli ama birkaç şefin bir araya gelerek oluşturduğu projelerde yer almayı da çok önemsiyorum.

5.03.2013

Yeni yılı hastanede karşıladılar

Her yılbaşı yurtdışında tatil yapan Feryal-Kemal Gülman çifti, 2012’ye hastanede girdi.

2.01.2012

Kâğıttan kaplan

Harp Okulu’nu birincilikle bitiren teğmenin cep telefonuna, bizzat polis tarafından teröristin telefon fihristi yüklenirken... Polisler askere gitmesin diye özel kanun çıkartıp “yırttınız” diyen kimdir?

9.02.2011

Emine Beder’den ıspanaklı suikast tarifleri Ümit Usta’dan yalancı dolma...

Manşetler şöyleydi:

“Kozmik takibe suçüstü!”

“Sivil Kango’da yakalandılar!”

2.01.2010

Küt parmaklı ya da ibik saçlı şefleri izlerim

Alice diye bir kanalın varlığını bundan sekiz yıl önce, bir ameliyat sonrası kırk beş gün kıpırdamadan yatmam gerektiğinde keşfetmiştim.

10.01.2008

En lezzetli yarışma

Her yıl yenisi düzenlenen Moulinex Yemek Yarışması’nın geçtiğimiz gün Cevahir Alışveriş Merkezi’nde düzenlenen finalinin jüri üyeliğini Neşe Erberk, Erol-Ute Büyükburç, Cem Arslan, Emine Beder ve manken Yüksel Ak yaptı. Yüksel Ak, "Ben hem yemek yemeyi severim hem de yapmayı" dedi.

10.04.2006

İçeriden diyaloglar

Yücel Bey (Üsküdar Paşakapısı Kadın Cezaevi Psikoloğu): Alo Şermin Hanım, Nil Hanımın cezaevimizi ziyaretini ve mümkünse gitarıyla şarkı söylemesini isteriz. Mümkün mü?

25.09.2005

Üç pasla gole götüren yemekler

Yemek yapmak konusunda yetenekleri ortalama bir Türk erkeği kadarken, kapasitesini başta Sahrap Soysal ve Emine Beder’in köşeleri olmak üzere çeşitli yazılar okuyarak geliştirmiş bir insan olduğumu söyleyebilirim.

14.05.2004