MENÜ

Emekli Maaşları

Emekli Maaşları ile ilgili tüm haberleri, son dakika Emekli Maaşları haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Emekli Maaşları haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.577 Emekli Maaşları haberi bulunmuştur.

Emekli Maaşları Haberleri

Düşük maaşlı emekli müjde beklerken siyasilerin yüksek maaşları dikkat çekiyor

Düşük maaşlı emekli müjde beklerken siyasilerin yüksek maaşları dikkat çekiyor

Almanya’da hazırlanacak temel emeklilik tasarısında düşük maaşlı emekliye 440 Euro’ya kadar ek ödeme yapılması beklenirken, politikacıların aldıkları yüksek emekli maaşları dikkat çekiyor.

21.08.2019Avrupa
Gurbetçileri uyardı: ‘Evsiz kalabilirsiniz’

Gurbetçileri uyardı: ‘Evsiz kalabilirsiniz!’

Sosyal Güvenlik Uzmanı Erhan Nacar, Avrupa'da yaşadıkları ülkede sosyal yardım alan ancak Türkiye’de de varlıkları olan gurbetçileri uyardı: "Kişisel Verileri Koruma Kanunu'ndan yararlanın."

8.08.2019Avrupa
Memur ve emekli maaşları ne zaman yatacak Maaşlar bayramdan önce ödenecek mi

Memur ve emekli maaşları ne zaman yatacak? Maaşlar bayramdan önce ödenecek mi?

Yakalaşan Kurban Bayramı öncesi, memur ve emekli maaşlarının ödeneceği tarih vatandaşların gündeminde yer alıyor. Bayramdan önce ödenmesi beklenen maaşların cevabını arayanlar, resmi açıklamaları sorguluyor. Memur ve emekli maaşları ne zaman yatacak? Maaşlar bayramdan önce ödenecek mi? İşte, memur ve emekli maaş tarihine dair merak edilen bilgiler.

6.08.2019Ekonomi
Memur ve emekli maaşları ne zaman yatacak Maaşlar bayramdan önce ödenir mi

Memur ve emekli maaşları ne zaman yatacak? Maaşlar bayramdan önce ödenir mi?

Memur maaşları bayramdan önce yatacak mı sorusu, birçok kamu personelinin merakla sorguladığı konular arasında yer alıyor. Memur maaşlarının normal vakitte yattığı 15 Ağustos tarihinin Kurban Bayramı'ndan bir gün sonraya denk gelmesi dolayısıyla, konuya dair araştırmalar bayramdan önce hız kazandı. Peki, Memur ve emekli maaşları ne zaman yatacak? Maaşlar bayramdan önce ödenir mi? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler.

1.08.2019Ekonomi
Emekli ve memur maaşları ne zaman ödenecek Maaşlar bayramdan önce yatacak mı

Emekli ve memur maaşları ne zaman ödenecek? Maaşlar bayramdan önce yatacak mı?

Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi, emekli maaş ikramiyeleri gündemdeki yerini aldı. Emekli ve memur maaşlarının bayramdan önce yatıp yatmayacağını merak eden vatandaşlar, yetkili mercilerin konuyla ilgili açıklama yapıp yapmadığını merak ediyor. Peki, emekli ve memur maaşları ne zaman ödenecek? Maaşlar bayramdan önce yatacak mı? İşte, o konu hakkında bilgiler.

30.07.2019Ekonomi
Emekli maaş farklarının ödeneceği tarih belli oldu

Emekli maaş farklarının ödeneceği tarih belli oldu

Emekli maaş farklarının ödeneceği tarih netlik kazandı. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, SSK ve Bağ-Kur emeklilerinin maaş farkları için tarih verdi. Öte yandan 2.3 milyon emekliye 500 milyona yakın maaş farkı ödeneceği bildirildi. Peki, emekli maaş farkları ne zaman ödenecek?

23.07.2019Ekonomi
Emekli maaş farkları ne zaman ödenecek Temmuz emekli maaş zammı ne kadar oldu

Emekli maaş farkları ne zaman ödenecek? Temmuz emekli maaş zammı ne kadar oldu?

Enflasyon oranları ile belli olan Temmuz ayı memur ve emekli maaş zam oranı, son günlerin araştırılan konuları arasında yer alıyor. SSK, Bağ-Kur ve tarım emeklilerinin aylıklarına Temmuz ayında yüzde 5 oranında zam yapılacak. Peki, Emekli maaş farkları ne zaman ödenecek? Temmuz emekli maaş zammı ne kadar oldu? İşte,o konuya dair bilgiler.

15.07.2019Ekonomi
Gurbetçilere 4B’li emeklilik

Gurbetçilere 4B’li emeklilik

SGK Başkanı Selim Bağlı, yurtdışında yaşarken borçlanıp kolay emekli olanlara yönelik kuralların yeniden belirlendiğini belirterek, “Şu anda ödeme yapıldığında 4.5 yılda amorti ediyor. Prim oranı 32’den 45’e çıkınca, amorti etme süresi de 10-11 yıla çıkıyor. Ayrıca 4A’lı olarak emekli oluyorlardı ve otomatikman emekli maaşları yüksek oluyordu. Artık 4B’li (Bağ-Kur) emekli olunması sağlanıyor” dedi.

12.07.2019Ekonomi
Parlamentoya tatil iptal

Parlamentoya tatil iptal

Yunanistan’ın yeni Başbakanı Kiriakos Miçotakis (51) , dün İncil’e el basarak yemin edip göreve başladı. Yunanistan’da 4.5 yıl süren Aleksis Çipras (44) iktidarına son veren Miçotakis’in ilk icraatı, yasal düzenlemeleri yapabilmek için parlamentonun yaz uygulamasını iptal etmek oldu.

9.07.2019Dünya
3600 ek gösterge yasasında son durum 3600 ek gösterge ne zaman çıkacak

3600 ek gösterge yasasında son durum! 3600 ek gösterge ne zaman çıkacak?

Polis, öğretmen, din görevlisi ve sağlık çalışanı gibi pek çok farklı branştan memuru doğrudan ilgilendiren ek gösterge artışı, temmuz ayı birlikte yoğun şekilde sorgulanan konular arasında yerini aldı. Peki, 3600 ek gösterge ne zaman çıkacak?

8.07.2019Gündem
Memur ve emekli zamları ne kadar oldu Emekli zamları ne zaman hesaba yatacak

Memur ve emekli zamları ne kadar oldu? Emekli zamları ne zaman hesaba yatacak?

Temmuz ayının ilk haftasına girilmesiyle, Haziran ayı enflasyon verilerine göre belirlenecek olan memur ve memur emekli zamları gündemdeki yerini aldı. Buna göre enflasyon, haziranda yüzde 0,03 artarken, yıllık bazda yüzde 15,72 oldu. Bu rakam sonrası zamlı memur ve emekli maaşları bilgisi de geldi. Zam oranlarını öğrenen emekli ve memurlar bir yandan da tarih araştırması yapıyor. Peki, zamlı emekli ve memur maaşları ne zaman ödenecek? İşte, o konuya dair bazı bilgiler.

5.07.2019Gündem
Emekli ve memurların zam oranları netleşti Memur ve emekli maaşları ne kadar oldu

Emekli ve memurların zam oranları netleşti! Memur ve emekli maaşları ne kadar oldu?

SGK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı'ndan emekli milyonlarca vatandaş ve kamuda görevli memurların, temmuz ayından itibaren alacakları zamlı maaşları belli oldu. Açıklanan enflasyon verilerine göre alacakları zam miktarı kesinleşen vatandaşlar, maaşlarına yansıyacak zam miktarını sorguluyor. Peki, memur ve emekli maaşları ne kadar oldu?

4.07.2019Gündem
Emeklilere müjde: Kim ne kadar maaş alacak

Emeklilere müjde: Kim ne kadar maaş alacak?

Almanya’da 21.2 milyon emekliye maaş zammı müjdesi. 1 Temmuz 2019’dan itibaren tüm emeklilerin maaşları arttı.

1.07.2019Avrupa
3600 ek gösterge ne zaman çıkacak İşte 3600 ek göstergede son durum

3600 ek gösterge ne zaman çıkacak? İşte 3600 ek göstergede son durum

Yurt genelinde 1.6 milyon memuru ilgilendiren 3600 ek gösterge düzenlemesi gündemdeki yerini koruyor. Memurların maaşları, emekli ikramiyeleri gibi çalışma hayatında düzenleme yapılacak olan 3600 ek gösterge ile ilgili araştırmalar haziran ayının sonlarına gelinmesiyle beraber hız kazandı. Peki, 3600 ek gösterge ne zaman çıkacak? İşte, 3600 ek göstergede son durum.

27.06.2019Gündem
3600 ek gösterge ne zaman çıkacak 3600 ek gösterge  için Bakan Soyludan son durum açıklaması

3600 ek gösterge ne zaman çıkacak? 3600 ek gösterge için Bakan Soylu'dan son durum açıklaması

1.6 milyon memuru ilgilendiren 3600 ek gösterge düzenlemesi gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Yeni göstergenin hayata geçmesi ile beraber, emekli olacak memurların maaşları, emekli ikramiyeleri yükselecek. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu 3600 ek göstergede gelinen son durumla ilgili açıklamalarda bulundu. Peki, 3600 ek gösterge ne zaman çıkacak?

22.06.2019Ekonomi
3600 ek gösterge ne zaman çıkacak Bakandan 3600 ek gösterge açıklaması

3600 ek gösterge ne zaman çıkacak? Bakan'dan '3600 ek gösterge' açıklaması

Yasalaşması halinde polis, öğretmen, din görevlisi ve sağlık çalışanları gibi çok sayıda memurun maaşlarında artış sağlayacak 3600 ek gösterge, günlerdir bu kapsamda beklenti içinde olan kamu çalışanlarının bir numaralı gündem maddesi olarak dikkat çekiyor. Peki, 3600 ek gösterge ne zaman çıkacak? 3600 ek göstergede son gelişmeler neler?

21.06.2019Gündem
2019 Temmuz memur ve emekli maaş zammı ne kadar olacak

2019 Temmuz memur ve emekli maaş zammı ne kadar olacak?

Enflasyonla oranları ile beraber memur ve emekli maaşları Temmuz ayı itibari ile değişiklik gösterecek. Zam oranlarının geçtiğimiz günlerde belli olması ile milyonlarca emekli de temmuz emekli maaşı oranlarını araştırmaya başladı. Emekli maaşları hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler konu ile ilgili detaylı bilgileri sorguluyor. Peki, 2019 yılı Temmuz memur ve emekli maaş zammı ne kadar olacak? İşte, o konu hakkında Noyan Doğan'ın yazısından detaylı bilgiler

19.06.2019Ekonomi
3600 ek gösterge ne zaman çıkacak 3600 ek göstergede son gelişmeler

3600 ek gösterge ne zaman çıkacak? 3600 ek göstergede son gelişmeler

Öğretmen, polis, hemşire, din görevlileri ayırım yapılmaksızın 3600 kapsamına alınırken, yeni göstergeyle emekli olacak memurların maaşları, emekli ikramiyeleri yaklaşık yüzde 20 yükselecek. Peki, 3600 ek gösterge ne zaman çıkacak?

18.06.2019Gündem
Emekli temmuz zammı belli oldu Emekli maaşları ne zaman yatacak

Emekli temmuz zammı belli oldu! Emekli maaşları ne zaman yatacak?

Enflasyon verisinin açıklanması ardından emeklilerin ve memurların yakından takip ettiği temmuz zammı oranı da belli oldu. Milyonlarca emekli temmuz ayında maaşlarını enflasyon verilerine göre zamlı alacak. Açıklamanın ardından, vatandaşlar da emekli temmuz zammı ile ilgili araştırma yapmaya başladı. Peki, emekli maaşları ne zaman yatacak, ne kadar oldu? İşte, konuya dair detaylar.

17.06.2019Ekonomi
Almanya, emekliye 278 milyar maaş ödüyor, 43.4 milyar Euro vergi alıyor

Almanya, emekliye 278 milyar maaş ödüyor, 43.4 milyar Euro vergi alıyor

Almanya’da 2005 yılında uygulanmaya başlayan vergi reformundan bu yana emekliler daha fazla vergi ödüyor. Buna göre, Almanya’da emekli 21.2 milyon kişinin yüzde 27’si vergi ödüyor.

13.06.2019Avrupa
Emekli maaşları ne zaman ödenecek Bayram ikramiyelerinden sonra gözler o tarihte

Emekli maaşları ne zaman ödenecek? Bayram ikramiyelerinden sonra gözler o tarihte

Ramazan Bayramı'nda, yaklaşık 12 milyon emekli, dul ve yetimleri kapsayan emekli bayram ikramiyeleri 31 Mayıs Cuma günü vatandaşların hesabına yatırıldı. Milyonlarca emeklinin hesaplarından çekebileceği 1000 liralık ikramiye tutarı, dul ve yetim maaşı alanlar için ise biraz daha farklılık gösteriyor. Emekli bayram ikramiyelerinin ardından gözler emekli maaşlarına çevrildi. Peki, emekli maaşları ne zaman yatacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

31.05.2019Ekonomi
Emekli bayram ikramiyeleri ne zaman yatırılacak Emekli maaşları hangi tarihte ödenecek

Emekli bayram ikramiyeleri ne zaman yatırılacak? Emekli maaşları hangi tarihte ödenecek?

Ramazan Bayramı'nın yaklaşması ile beraber, milyonlarca, emekli dul ve yetimi kapsayan emeli bayram ikramiyeleri gündemdeki yerini aldı. Bayramdan önce emekli ikramiyelerinin yatırılacağı Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk tarafından geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı. Peki, Emekli bayram ikramiyeleri ne zaman yatırılacak? Emekli maaşları hangi tarihte ödenecek?

30.05.2019Gündem
Emekli bayram ikramiyesi ne zaman yatacak 1000 TLlik maaşlar için önemli açıklama

Emekli bayram ikramiyesi ne zaman yatacak? 1000 TL'lik maaşlar için önemli açıklama

Hükümet tarafından geçen yıl uygulanmaya başlanan emekliye bayram ikramiyesi, Ramazan Bayramı kapsamında bu yıl da hesaplara yatırılacak. Emekli, dul ve yetimleri de kapsayan ikramiyelerin tutarı duruma göre değişiklik gösterebilecek. Peki, emekliye bayram ikramiyesi ile birlikte maaşlar ne zaman hesaplara yatırılacak? İşte, bayram ikramiyeleri ile ilgili bilgiler...

29.05.2019Ekonomi
Emekliye bayram ikramiyesi ne zaman yatırılacak Emekli ikramiyesi ayın kaçında ödenecek

Emekliye bayram ikramiyesi ne zaman yatırılacak? Emekli ikramiyesi ayın kaçında ödenecek?

Ramazan Bayramı'nın yaklaşması ile beraber, emekli, dul ve yetimleri kapsayan bayram ikramiyeleri gündeme gelmeye başladı. Yılda iki defa dini bayramlarda ödenen 1000 TL'lik emekli ikramiyeleri bayram öncesi vatandaşların hesabına yatırılacak. Bir süredir tarihi merak edilen emekliye bayram ikramiyesi için Aile, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'ndan açıklama geldi. İşte, 'Emekli ikramiyesi ayın kaçında ödenecek? Emekliye bayram ikramiyesi ne zaman yatırılacak?2 sorularının yanıtı...

28.05.2019Ekonomi
Ramazan Bayramı ikramiyeleri ne zaman yatacak Emekliye bayram ikramiyesi ne kadar

Ramazan Bayram'ı ikramiyeleri ne zaman yatacak? Emekliye bayram ikramiyesi ne kadar?

2018 yılı içerisinde emekli, dul ve yetimleri kapsayan ve dini bayramlarda olmak üzere yılda iki kez ödenen emekli bayram ikramiyelerinde meraklı bekleyiş devam ediyor. Milyonlarca vatandaş, yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde, 1000 TL'lik bayram ikramiyelerinin Mayıs ayının kaçında ödeneceğini sorguluyor. İşte, emekliye bayram ikramiyeleri ile ilgili detaylar.

22.05.2019Gündem
Emekliye bayram ikramiyesi ne zaman ödenecek

Emekliye bayram ikramiyesi ne zaman ödenecek?

Hükümet tarafından geçen sene uygulanmaya başlanan emekliye bayram ikramiyesi, Ramazan Bayramı öncesi birçok kişinin hesaplarına yatırılacak. Bayram ihtiyaçların karşılanması için öncesinde yatırılacak olan emekliye bayram ikramiyesinin bu yıl da biner lira olması bekleniyor. Peki, bu yıl emekliye bayram ikramiyesi ne zaman hesaplarda olacak? İşte,emekliye bayram ikramiyeleri ile ilgili detaylar...

22.05.2019Ekonomi
Emekli bayram ikramiyesi ne zaman verilecek İkramiyeler ne kadar

Emekli bayram ikramiyesi ne zaman verilecek? İkramiyeler ne kadar?

Ramazan ayının ilerlemesi ile beraber, hükümet tarafından emekli, dul ve yetimleri kapsayan, yılda iki kez dini bayramlarda ödenen emekli ikramiyeleri de gündeme gelmeye başladı. Binlerce vatandaş, bayram öncesi emekli bayram ikramiyelerinin mayıs ayının kaçında yatırılacağını merak edip araştırıyor. Peki, Ramazan Bayramı'ndan önce vatandaşların hesabına yatırılacak olan emekli bayram ikramiyeleri ne zaman verilecek? İkramiyeler ne kadar? İşte, o konu ile ilgili detaylar.

20.05.2019Gündem
Doğu niçin öfkeli

Doğu niçin öfkeli

Münih’teki öğrencilik yıllarımda, Berlin seyahatlerimden hep içimde bir buruk acıyla döndüm. Henüz Berlin Duvarı yıkılmamıştı. Berlin’e gitmek için Doğu Almanya’yı boydan boya geçerken, o kasvetli, gri hava beni hep melankolik yapardı.

18.05.2019Avrupa
Emekliye bayram ikramiyesi bayramdan önce ödenir mi

Emekliye bayram ikramiyesi bayramdan önce ödenir mi?

Binlerce emeklinin gözü kulağı bayram ikramiyesinde. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da 1000'er lira olarak hesaplara yatırılacak olan bayram ikramiyeleri, bu yıl da ödenecek. Peki, bayram öncesi hesaplarda olması beklenen emekliye bayram ikramiyesi ne zaman ve ayın kaçında yatırılacak?

18.05.2019Ekonomi
Emekli bayram ikramiyeleri ve maaşları ne zaman ödenecek

Emekli bayram ikramiyeleri ve maaşları ne zaman ödenecek?

Resmi olarak 9 gün tatil ilan edilen Ramazan Bayramı öncesinde en çok merak edilen konulardan biri de emekli bayram ikramiyeleri ve maaşları oldu. 2018 nisan ayında alınan kararla 12 milyon 500 bin emekli, dul ve yetimlere 1.000 lira bayram ikramiyesi ödenecek. Peki, Emekli bayram ikramiyeleri ve maaşları ne zaman ödenecek?

16.05.2019Ekonomi
Bayram ikramiyeleri ne zaman verilecek Emekliye bayram ikramiyesi ne kadar

Bayram ikramiyeleri ne zaman verilecek? Emekliye bayram ikramiyesi ne kadar?

Hükümet tarafından ilk kez geçen sene Ramazan Bayramı'nda başlatılan, emekli, dul ve yetime ödenecek olan bayram ikramiyeleri, bayramın yaklaşması ile beraber gündeme gelmeye başladı. Milyonlarca vatandaş, SGK'dan yapılacak açıklamayı sorgularken, ikramiyelerin ödeneceği tarih de belli olmaya başladı. Peki, bayram ikramiyeleri ne zaman verilecek? İşte, o konu ile ilgili merak edilenler.

14.05.2019Gündem
Emekliye bayram ikramiyesi ne zaman yatırılacak Tarih belli oldu mu

Emekliye bayram ikramiyesi ne zaman yatırılacak? Tarih belli oldu mu?

Emekliye bayram ikramiyesi için vatandaşların araştırması başladı. Geçtiğimiz yıl başlayan ve her ramazan ve kurban bayramı öncesinde yatırılacağı açıklanan emekliye bayram ikramiyesi için bu yıl da geri sayım devam ediyor. Peki, emekliye bayram ikramiyesi ne zaman yatırılacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

12.05.2019Ekonomi
Burası Almanya: Fakirlik sınırı 2024 Euro, emekli maaşları 814 Euro

Burası Almanya: Fakirlik sınırı 2024 Euro, emekli maaşları 814 Euro

Almanya’da 45 yıl çalıştıktan sonra emekli olanların aldığı aylık ücret ortalama 814 Euro. Emekliler için fakirlik sınırı ise 2024 Euro olarak belirlendi.

3.05.2019Avrupa
Emekli bayram ikramiyelerinde tarih belli oldu mu Emekli bayram ikramiyesi ne zaman ödenecek

Emekli bayram ikramiyelerinde tarih belli oldu mu? Emekli bayram ikramiyesi ne zaman ödenecek?

Geçtiğimiz sene Ramazan Bayramı ile beraber ödenmeye başlanan emekli bayram ikramiye ödemeleri ile ilgili araştırmalar internet üzerinden araştırılmaya başlandı. Yaklaşık 13 milyon vatandaşın yararlanacağı emekli, dul ve yetim ikramiyeleri mayıs ayı ile maaş alacak kişilerin banka hesaplarına yatırılacak. Peki, Emekli bayram ikramiyelerinde tarih belli oldu mu? Emekli bayram ikramiyesi ne zaman ödenecek? İşte, o konuyla ilgili merak edilenler.

26.04.2019Ekonomi
3600 ek göstergede yeni gelişme oldu mu En son ek gösterge haberleri

3600 ek göstergede yeni gelişme oldu mu? En son ek gösterge haberleri

Farklı branşlardan pek çok memur 3600 ek gösterge hakkındaki en son gelişmelerden haberdar olmak istiyor. Konuya dair son açıklama Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan geldi. Erdoğan, hemşirelerin 3600 ek gösterge meselesini çözeceklerini söyledi. İşte, 3600 ek göstergeye dair son gelişmeler...

17.03.2019Gündem
3600 ek göstergede son durum ne En son ek gösterge gelişmeleri

3600 ek göstergede son durum ne? En son ek gösterge gelişmeleri

Geçtiğimiz aylarda açıklanan 3600 ek gösterge için gözler resmi mercilere çevrildi. Bilkent Şehir Hastanesi açılışında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 3600 ek gösterge meselesinin söz verildiği gibi çözüleceğini ifade etti. İşte, Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan gelen o açıklamalar...

14.03.2019Gündem
3600 ek göstergede yeni gelişme var mı En son ek gösterge haberleri

3600 ek göstergede yeni gelişme var mı? En son ek gösterge haberleri

Yüz binlerce memurun geçtiğimiz yılın son döneminden bu yana yakından takip ettiği 3600 ek gösterge konusunda, yeni gelişme olup olmadığı memurlar tarafından araştırılıyor. Konuya dair siyasiler geçtiğimiz haftalarda açıklamalarda bulunmuştu. Peki, 3600 ek göstergede yeni gelişme var mı?

9.03.2019Gündem
3600 ek gösterge yasası ne zaman yürürlüğe girecek İşte gündemden gelen son haberler

3600 ek gösterge yasası ne zaman yürürlüğe girecek? İşte gündemden gelen son haberler

Polisler, hemşireler ve din görevlilerinin ek göstergesinin 3600'e çıkarılmasına yönelik beklentiler son günlerde tavan yaptı. Ek göstergelerinde yapılacak artış sonrası maaş ve ikramiyeleri yükselecek olacak memurlar, bir süredir gündemde olan konunun ne zaman yasalaşacağını merak ediyor. Peki, 3600 ek göstergede son durum ne?

25.02.2019Gündem
3600 ek göstergede son durum ne En son ek gösterge haberleri

3600 ek göstergede son durum ne? En son ek gösterge haberleri

3600 ek gösterge konusu, gündemdeki sıcaklığını korumaya devam ediyor. Memurların yıllardır talep ettikleri 3600 ek gösterge, son günlerde en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Peki, 3600 ek göstergede son durum ne?

22.02.2019Gündem
3600 ek gösterge hakkında son durum ne İşte gündemden son gelişmeler

3600 ek gösterge hakkında son durum ne? İşte gündemden son gelişmeler

3600 ek gösterge yasası hakkında son gelişmeler vatandaşların sorguladığı ve merak ettiği konular arasında yer almaya devam ediyor. 1.6 milyon memuru ilgilendiren 3600 ek gösterge düzenlemesi ile beraber hem emekli maaşları hem de memur maaşları ve emekli ikramiyelerinde artışlar olacak. Peki, 3600 ek gösterge yasası ne zaman yürürlüğe girecek? İşte gündemden son gelişmeler.

19.02.2019Gündem
En son 3600 ek gösterge gelişmeleri | 3600 ek gösterge ne zaman çıkacak

En son 3600 ek gösterge gelişmeleri | 3600 ek gösterge ne zaman çıkacak?

Bir süredir kamuoyunun gündemini meşgul eden ve belli memur branşlarının beklentide olduğu ek gösterge artışına dair gelişmeler özellikle polis, öğretmen ve din görevlisi olarak görev alan memurlar tarafından merakla araştırılıyor. Konuya dair son olarak AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan ve AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş açıklamalarda bulundu. Peki, 3600 ek gösterge ne zaman çıkacak?

16.02.2019Gündem
Son dakika... 3600 ek gösterge bekleyenler için önemli gelişme

Son dakika... 3600 ek gösterge bekleyenler için önemli gelişme

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, '3600 ek gösterge talebi takvim uygun olursa seçimden önce çıkarılacak. Meclis kapanmadan torba yasa teklifi gündeme gelebilir" dedi.

13.02.2019Ekonomi
3600 ek gösterge yasası ne zaman yürürlüğe girecek 3600 ek gösterge yasası hakkında son durum ne

3600 ek gösterge yasası ne zaman yürürlüğe girecek? 3600 ek gösterge yasası hakkında son durum ne?

Memurların uzun süredir talep ettikleri 3600 ek gösterge, son günlerde en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Söz konusu düzenlemenin ne zaman TBMM'de kabul edilerek yürürlüğe gireceğini merak eden kamu çalışanları, medyada yer alan en son 3600 ek gösterge haberlerini sorguluyor. Peki, 3600 ek göstergede son durum ne?

11.02.2019Gündem
Emekli olunca ne kadar maaş alırım Emeklilik maaşı hesaplama ekranı

Emekli olunca ne kadar maaş alırım? Emeklilik maaşı hesaplama ekranı

Emekli olunca ne kadar maaş alırım sorusunun yanıtı, çalışan milyonlarca vatandaşın sorguladığı konular arasında yer almaya devam ediyor. Çalışan vatandaşlar huzurlu bir yaşama geçiş döneminde, emekli olacakları zamanda ne kadar maaş alacaklarını, SGK tarafından sağlanan emeklilik maaşı sorgulama ekranıyla öğrenebiliyor. Peki, emekli olunca ne kadar maaş alırım?

11.02.2019Gündem
SPD’nin yurttaşlık parası tutar mı

SPD’nin yurttaşlık parası tutar mı?

Ekonomide gümrük sınırlarını kaldıran, malların serbest dolaşımını sağlayan küreselleşme ve dijitalleşme, toplumu ikiye böldü. Ekonomi ve iş dünyası için küreseleşme ve dijitalleşme bir ilerleme.

8.02.2019Avrupa
3600 ek gösterge yasasında son durum ne İşte gündemden son gelişmeler

3600 ek gösterge yasasında son durum ne? İşte gündemden son gelişmeler

3600 ek gösterge yasasıyla ilgili araştırmalar her geçen gün hız kazanmaya devam ediyor. Polis, hemşire, öğretmen ve din görevlisi gibi farklı alanlarda hizmet veren kamu personelinin maaşlarına katkı sağlayacak 3600 ek gösterge yasası hakkında bir gelişme olup olmadığı vatandaşlar tarafından merak ediliyor. İşte, gündemden gelen son gelişmeler.

6.02.2019Gündem
3600 ek gösterge yasası hakkında son durum ne İşte gündemde yaşanan son gelişmeler

3600 ek gösterge yasası hakkında son durum ne? İşte gündemde yaşanan son gelişmeler

Polis, hemşire, öğretmen ve din görevlisi gibi farklı alanlarda hizmet veren kamu personelinin maaşlarına katkı sağlayacak 3600 ek gösterge hakkındaki araştırmalar, şubat ayının gelmesiyle birlikte hız kazandı. Peki, 3600 ek gösterge ne zaman verilecek?

4.02.2019Gündem

Yazar Sonuçları

Memura 3600 ek gösterge zammı

Meclis’in çalışmaya başlaması ile birlikte 1.6 milyon memurun ek gösterge sorunu çözülecek. Polis, öğretmen, hemşire ve din görevlilerinin ek göstergesi 3600’e çıkarılacak. Yeni düzenlemenin mayıs ortasına yetişmesi bekleniyor. Böylece memurların maaşları, emekli ikramiyesi ve emekli maaşı artacak.

24.04.2019

Emeklilikte yüksek maaş almanın yolları

Uzun yıllar çalışmak, prim gün sayısının fazla olması emeklilikte yüksek maaş almak için yeterli değil. Bugün asgari ücret ve biraz üzeri maaş alanlar istedikleri kadar uzun çalışsınlar emekli maaşları düşer. Önemli olan prime esas kazancın yüksek gösterilmesi. Ayrıca emekli maaşını arttırmanın bazı yolları da var.

10.04.2019

Bursa’da bir şeyler oluyor

OSMANGAZİ Köprüsü’nden 100 lira vererek geçtik; yolumuz esasında Bursa...

14.03.2019