MENÜ

Emekli Aylığı

Emekli Aylığı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Emekli Aylığı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.605 Emekli Aylığı haberi bulunmuştur.

Emekli Aylığı Haberleri

Emekli bayram ikramiyeleri ödenmeye başladı... Emekli maaşları ne zaman yatacak

Emekli bayram ikramiyeleri ödenmeye başladı... Emekli maaşları ne zaman yatacak?

Emeklilerin bayram ikramiyeleri 16 Ağustos itibariyle hesaplara yatırılmaya başladı. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, bayram ikramiyelerinin Bağ-Kur ve SSK emeklilerine 16 Ağustos, Emekli Sandığı emeklilerine ise 17 Ağustos'ta ödeneceğini günler öncesinden duyurmuştu. İşte, mekli bayram ikramiyeleriyle ilgili bilgiler...

16.08.2018Ekonomi
Emekli ikramiyesi ne zaman ödenecek Emekli maaşları hesaplara ne zaman yatacak

Emekli ikramiyesi ne zaman ödenecek? Emekli maaşları hesaplara ne zaman yatacak?

Emekli maaşları ve ikramiye ödemeleri için merakla sorgulanan tarihler netleşmeye başladı. Emekli maaşları ve emekliye bayram ikramiyesi hakkında açıklanan detayları öğrenmek isteyen vatandaşlar, Sosyal Güvenlik Kurumu'ndan (SGK) yapılan açıklamalarla birlikte konu hakkında bilgi sahibi oldu. Peki, Emekli ikramiyesi ne zaman ödenecek? Emekli maaşları hesaplara ne zaman yatacak?

15.08.2018Gündem
Emeklilere bayram ikramiyesi ne zaman hangi gün yatacak İşte emekli maaşının yatacağı tarih

Emeklilere bayram ikramiyesi ne zaman hangi gün yatacak? İşte emekli maaşının yatacağı tarih!

Emeklilere bayram ikramiyesi ne zaman hangi gün yatacak sorusunun yanıtı yüz binlerce vatandaş tarafından araştırılan konular arasında yer alıyor. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, bayram ikramiyelerinin Bağ-Kur ve SSK emeklilerine yatacağı tarih hakkında bilgiler paylaşmıştı. Emekliler bayram ikramiyeleri ve emekli maaşlarının bayramdan önce yatıp yatmayacağını merak ediyor. Peki, emeklilere bayram ikramiyesi ne zaman hangi gün yatacak?

15.08.2018Ekonomi
Bayram ikramiyesi ne kadar Bayram ve emekli maaşları ne zaman yatacak

Bayram ikramiyesi ne kadar? Bayram ve emekli maaşları ne zaman yatacak?

Kurban Bayramı öncesinde en çok araştırılan konulardan biri de bayram ikramiyesi ve emekli maaşları oldu. 2018 yılı itibariyle emekli vatandaşlara ödenmeye başlanan bayram ikramiyesi yılda iki kez biner lira ödeme olarak kararlaştırılmıştı. İlk ikramiye Ramazan Bayramı'na verilmişti. Peki, Kurban Bayramı ikramiyesi ne kadar? Bayram ve emekli maaşları ne zaman yatacak?

6.08.2018Gündem
Emekli ikramiyesi ve maaş ödemeleri ne zaman, ayın kaçında yatacak

Emekli ikramiyesi ve maaş ödemeleri ne zaman, ayın kaçında yatacak?

Kurban Bayramı için sayılı gün kaldı, emekli ikramiyesi ve maaş ödemelerine yönelik araştırmalar hız kazandı. 100 günlük eylem planı konuşmasında emeklilerin ikramiyelerine değinen Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'emekli ikramiyesi ve maaş ödemeleri bayramdan önce yatacak mı?' sorularına yanıt verdi. İşte, emekli ikramiyesi ve maaş ödemeleriyle ilgili son durum.

4.08.2018Ekonomi
Emekliye bayram ikramiyesi ne zaman hangi gün ödenecek Cumhurbaşkanı Erdoğandan açıklamalar

Emekliye bayram ikramiyesi ne zaman hangi gün ödenecek? Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan açıklamalar

Emekliye bayram ikramiyesi, kurban bayramı öncesinde birçok vatandaşın araştırdığı konu oldu. Emeklilerin Ramazan ayında ilk kez aldığı bayram ikramiyesi hakkında en son açıklama Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, emekli bayram ikramiyelerinin bayram öncesinde ilgili vatandaşlara takdim edileceğini duyurdu. Peki, emekliye bayram ikramiyesi ne zaman ödenecek? İşte,emekli maaşı ve ikramiyesi hakkında bazı bilgiler

3.08.2018Gündem
Emekliye bayram ikramiyesi ne zaman hangi gün yatacak Bayram ikramiyesi tutarı ne kadar

Emekliye bayram ikramiyesi ne zaman hangi gün yatacak? Bayram ikramiyesi tutarı ne kadar?

Emeklilerin kurban bayramı ikramiyeleri için sorgulamalar devam ediyor. Emekli maaşlarına ek olarak Kurban Bayramı öncesinde ikramiye alacak olan emekliler, SGK'nın yapacağı ödemelerin tarihini sorgulamaya başladı. Emekliye bayram ikramiyesi ne zaman yatacak sorusuyla konunun detaylarını öğrenmek isteyen vatandaşlar, buna ilaveten emekli maaşlarının yatacağı tarihi de sorguluyor. Peki, emekli bayram ikramiyesi ne zaman yatacak? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

1.08.2018Ekonomi
Emekliye bayram ikramiyesi ne zaman hangi gün ödenecek İşte belirlenen tarih

Emekliye bayram ikramiyesi ne zaman hangi gün ödenecek? İşte belirlenen tarih

Emekli bayram ikramiyesi, yaklaşık 12 milyon vatandaş ve onların yakını tarafından araştırılmaya başlandı. Emekliler, dul ve yetimler ve yaşlılık aylığı, vazife malullüğü aylığı, malullük aylığı, ölüm aylığı gibi imkanlardan faydalanan vatandaşların faydalanabileceği emekli bayram ikramiyesi, kurban bayramı öncesinde hesaplara yatırılacak. Peki, emekli bayram ikramiyesi hesaplara ne zaman yatmış olacak? İşte, SGK'nın konuyla ilgili yaptığı açıklamalar hakkında detaylı bilgiler

30.07.2018Ekonomi
SGK hizmet dökümü e-Devlet üzerinden nasıl sorgulanır

SGK hizmet dökümü e-Devlet üzerinden nasıl sorgulanır?

SGK hizmet dökümünün nasıl sorgulanacağı binlerce kişi tarafından araştırılan ve sorgulanan konular arasında yer almaya devam ediyor. SGK hizmet dökümü e-Devlet üzerinden oldukça kolay bir şekilde sorgulanabiliyor. İşte detaylar.

27.07.2018Gündem
Emekli maaşına haciz koyulabilir mi

Emekli maaşına haciz koyulabilir mi?

Emekliler için en önemli geçim kaynağı olan emekli maaşları ile ilgili olarak en çok merak edilen konulardan birisi emekli maaşlarının haczedilip haczedilemeyeceği. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından ödenen emekli maaşının haczedilmesi durumunda aslında son derece önemli maddi sorunların ortaya çıkması muhtemel. Peki, emekli maaşı haczedilebilir mi?

20.07.2018Ekonomi
Emekliye bayram ikramiye ne zaman hangi gün verilecek İşte belirlenen tarih

Emekliye bayram ikramiye ne zaman hangi gün verilecek? İşte belirlenen tarih

Emeklilere bayram ikramiyesi, ilk tutarın Ramazan ayında ödenmesinin ardından Kurban Bayramı için sorgulanmaya başlandı. Yaklaşık 12 milyon vatandaşın faydalanacağı emekliye bayram ikramiyesi, bayram öncesinde vatandaşların hesabına yatırılacak. Peki, emekliye bayram ikramiyesi ne zaman yatacak? İşte, milyonlarca kişinin merakla araştırdığı ikramiye tarihi hakkında detaylı bilgiler

19.07.2018Ekonomi
Emekli maaşı temmuz zammı ne zaman yatacak

Emekli maaşı temmuz zammı ne zaman yatacak?

Emekli maaşı temmuz zamlarının ne zaman yatacağı milyonlarca emekli vatandaş tarafından sorgulanan ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. SSK emeklilerinin zamlı maaş ödemeleri dün başladı. Tahsis numarasının son rakamı 9 olanlar 17 Temmuz’da yani dün, 7 olanlar bugün, 5 olanlar yarın zamlı ödemelerini hesabında görecek. Peki, emekli maaşı temmuz zammı ne zaman yatacak?

18.07.2018Gündem
Memur emeklisi temmuz zammı (Emekli maaş farkları ne zaman yatacak)

Memur emeklisi temmuz zammı (Emekli maaş farkları ne zaman yatacak?)

Memur emeklisi vatandaşların temmuz ayı zamlarının ne kadar olduğu birçok kişi tarafından araştırılan ve sorgulanan konular arasında yer almaya devam ediyor. Görevdeki memurlar ve emeklileri bu temmuzda maaşlarını yüzde 8.65 zamlı alacak. Peki, emekli maaş farkları ne zaman yatacak?

15.07.2018Gündem
Milyonları ilgilendiriyor Zamlı emekli maaşı ödemeleri o tarihte başlayacak

Milyonları ilgilendiriyor! Zamlı emekli maaşı ödemeleri o tarihte başlayacak

Geçtiğimiz ay biner lira bayram ikramiyesi alan emeklilere bu ay da zamlı maaş ödenecek. Artış oranlarının 3 Temmuz'da belli olmasının ardından, zamlı maaşların ödenmesine başlanıyor.Temmuz zammıyla en düşük emekli maaşı memurlarda 2 bin 149, esnafta bin 533, 2000’den önce emekli olan SSK’lılarda bin 713 liraya çıkmış olacak.

14.07.2018Ekonomi
Temmuz ayı memur ve emekli zam oranları ne kadar olacak

Temmuz ayı memur ve emekli zam oranları ne kadar olacak?

Memur ve emekli maaşlarında enflasyon dolayısıyla yapılacak olan artış, birçok kişinin araştırdığı konu olmaya başladı. Temmuz ayı memur ve emekli zam oranları ne kadar oldu sorusuna cevap arayan birçok vatandaş, konuyla ilgili sorgulamalarını gerçekleştirmeye başladı. İşte, enflasyon dolayısıyla maaş farklarının ne kadar olduğunu merak eden vatandaşlar için memur ve emekli zam oranları hakkında bazı bilgiler

12.07.2018Ekonomi
Temmuz zammı ne kadar oldu Memur ve emeklinin zamlı maaşları belli oldu

Temmuz zammı ne kadar oldu? Memur ve emeklinin zamlı maaşları belli oldu

Kamuda görevli milyonlarca memur ve memur emeklisinin temmuz ayında alacakları zam oranları geçtiğimiz günlerde belli oldu. Enflasyon rakamlarının netleşmesiyle ne kadar zam alacaklarını merak eden vatandaşlar sorgulama yapmaya başladı. Peki, temmuz zammı ne kadar oldu? Memur ve emeklinin zamlı maaşları ne kadar?

8.07.2018Ekonomi
Milyonlarca memur ve memur emeklisini ilgilendiriyor Kim ne kadar zam alacak

Milyonlarca memur ve memur emeklisini ilgilendiriyor! Kim ne kadar zam alacak?

Açıklanan enflasyon rakamı ile birlikte memur ve emeklilerinin temmuz zamları da belli oldu. Buna göre görevdeki memurlar ile emeklileri toplu sözleşmeye göre yüzde 3.5 zam üzerine enflasyon farkı da eklenince maaşlarını yüzde 8.65 zamlı alacaklar.

5.07.2018Ekonomi
En düşük memur maaşı  3 bin 133 lira

En düşük memur maaşı 3 bin 133 lira

HAZİRAN ayı enflasyonu ile birlikte memurlara ve memur emeklilerinin maaşlarına yüzde 8.65 zam geldi.

3.07.2018Ekonomi
BİSAM: Haziran enflasyonu yoksulu ve emekliyi daha çok etkiledi

BİSAM: Haziran enflasyonu yoksulu ve emekliyi daha çok etkiledi

BİSAM: Haziran enflasyonu yoksulu ve emekliyi daha çok etkiledi

3.07.2018 Merkez
En düşük memur maaşı 3.133 TLye yükseldi

En düşük memur maaşı 3.133 TL'ye yükseldi

En düşük memur maaşı 3.133 TL'ye yükseldi

3.07.2018Ankara
Emekli ve kamu çalışanlarının Temmuz zamları açıklandı

Emekli ve kamu çalışanlarının Temmuz zamları açıklandı

Emekli ve kamu çalışanlarının Temmuz zamları açıklandı

3.07.2018Merkez
Memur ve emekli maaş zammı Temmuz ayında artış gösterdi

Memur ve emekli maaş zammı Temmuz ayında artış gösterdi

Memur maaş zammı, enflasyon rakamlarının açıklanmasıyla birlikte netlik kazandı. Yapılan toplu sözleşmeler kapsamında enflasyon karşısında garanti altına alınan memur maaşları, bu artışla birlikte en düşük 3 bin 133 lira olarak belirlendi. Bu çerçevede gerçekleşen artışa göre en düşük emekli maaşı ise 2 bin 149 liraya yükseldi. Peki, memur ve emekli maaş zammı son enflasyon verileriyle birlikte ne kadar olarak belirlendi? İşte, konuyla ilgili detaylı bilgiler

3.07.2018Ekonomi
Otomatik katılım ile 4,5 milyon kişi daha BESli olacak

Otomatik katılım ile 4,5 milyon kişi daha BES'li olacak

Türkiye Sigorta Birliği (TSB), 1 Temmuz itibarıyla yeni katılımlarla büyüyecek Bireysel Emeklilik Sistemi'ne (BES) ilişkin açıklamada bulundu. Çalışan sayısı 10 ile 49 arasında olan işyerlerinin Bireysel Emeklilik Sisteminde Otomatik Katılım Uygulamasına dahil olacağının belirtildiği açıklamada işverenlerin yükümlülükleri ve sistemin avantajları vurgulandı.

29.06.2018Ekonomi
Kılıçdaroğlu: Son 16 yılda hükümet, devlet oldu

Kılıçdaroğlu: Son 16 yılda hükümet, devlet oldu

Kılıçdaroğlu: Son 16 yılda hükümet, devlet oldu

22.06.2018Tokat
Kılıçdaroğlu: Yakında fındık ithal edersek hiç şaşırmayın

Kılıçdaroğlu: Yakında fındık ithal edersek hiç şaşırmayın

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye’nin tarım alanında kendi kendine yeten ülkelerden biriyken, bugün buğday, arpa, mercimek, canlı hayvan ithal ettiğini belirterek, "Yakın bir zamanda fındık ithal edersek hiç şaşırmayın. Türkiye’nin tarımı üzerinde büyük bir oyun oynanıyor. Bu oyunu egemen güçler oynuyor" dedi.

20.06.2018Gündem
Kılıçdaroğlu: Yakında fındık ithal edersek hiç şaşırmayın

Kılıçdaroğlu: Yakında fındık ithal edersek hiç şaşırmayın

Kılıçdaroğlu: Yakında fındık ithal edersek hiç şaşırmayın

20.06.2018Ordu

Kılıçdaroğlu: Saray kölesi olan biri, yargıç koltuğunda oturamaz

Kılıçdaroğlu: Saray kölesi olan biri, yargıç koltuğunda oturamaz

19.06.2018İzmir
Kılıçdaroğlu: Türkiyenin yeni bir sayfa açması lazım

Kılıçdaroğlu: Türkiye'nin yeni bir sayfa açması lazım

Kılıçdaroğlu: Türkiye'nin yeni bir sayfa açması lazım

17.06.2018Ankara
Kılıçdaroğlu: Türkiyenin yeni bir sayfa açması lazım

Kılıçdaroğlu: Türkiye'nin yeni bir sayfa açması lazım

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Türkiye'nin, yeni bir hamle yapması lazım, yeni bir çığır açması lazım, yeni bir sayfa açması lazım. Yoruldu Türkiye. O yorgunluktan Türkiye'nin çıkması lazım" dedi.

17.06.2018Gündem
Kılıçdaroğlu: Türkiyenin yeni bir sayfa açması lazım

Kılıçdaroğlu: Türkiye'nin yeni bir sayfa açması lazım

Kılıçdaroğlu: Türkiye'nin yeni bir sayfa açması lazım

17.06.2018Ankara
Kılıçdardoğlu: Siyasette ufku dolanlar, ülkeyi sağlıklı yönetemezler

Kılıçdardoğlu: Siyasette ufku dolanlar, ülkeyi sağlıklı yönetemezler

Kılıçdardoğlu: Siyasette ufku dolanlar, ülkeyi sağlıklı yönetemezler

11.06.2018Malatya
Kılıçdaroğlu: YÖK’ü kaldıracağız

Kılıçdaroğlu: YÖK’ü kaldıracağız

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin göreve gelmesi halinde ilk iş olarak YÖK’ü kaldıracaklarını ve 2 yıl içerisinde yurt sorununu çözeceklerini söyledi.

10.06.2018Gündem
Kılıçdaroğlu: YÖKü kaldıracağız

Kılıçdaroğlu: YÖK'ü kaldıracağız

Kılıçdaroğlu: YÖK'ü kaldıracağız

10.06.2018Merkez
Kılıçdaroğlu: Eskiye dönme gibi bir düşüncemiz yok

Kılıçdaroğlu: "Eskiye dönme gibi bir düşüncemiz yok"

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bizim eskiye dönme gibi bir düşüncemiz yok. Biz, çağdaş ve uygar bir demokratik parlamenter sistem inşa etmek istiyoruz." dedi.

8.06.2018Gündem
Kılıçdaroğlu: Dijital çağı yakalamak zorundayız (4)

Kılıçdaroğlu: Dijital çağı yakalamak zorundayız (4)

Kılıçdaroğlu: Dijital çağı yakalamak zorundayız (4)

8.06.2018Merkez
Dul ve yetimlere hissesi kadar ikramiye

Dul ve yetimlere hissesi kadar ikramiye

EMEKLİLERE bin TL bayram ikramiyesi dün itibariyle ödenmeye başlandı.

7.06.2018Ekonomi
Emeklilerin bayram ikramiyesi bugün yatıyor

Emeklilerin bayram ikramiyesi bugün yatıyor

Emekli Sandığı ve Bağ-Kur emeklileri ikramiyelerini bugün alıyor. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, 'Bağ-Kur ve Emekli Sandığı emeklilerimizin ikramiyelerini, 7 Haziran 2018'de ödeyeceğiz. SSK emeklilerimizin ikramiyelerini de 8 Haziran 2018 tarihinde ödeyeceğiz.' demişti.

7.06.2018Ekonomi
Ek gösterge nedir

Ek gösterge nedir?

Ek gösterge nedir sorusu, Maliye Bakanı Naci Ağbal'ın yaptığı açıklamaların ardından milyonlarca kişi tarafından merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Peki, ek gösterge nedir? İşte detaylar.

6.06.2018Gündem
Son dakika... Bakan Ağbaldan çok önemli ek zam açıklaması

Son dakika... Bakan Ağbal'dan çok önemli ek zam açıklaması

Maliye Bakanı Naci Ağbal, enflasyon farkı zammının da eklenmesi sonrasında memur ve emeklilerin yeni maaşlarını açıkladı.

6.06.2018Ekonomi
(Geniş haber) Kılıçdaroğlu: Bütün parti yöneticilerinin telefonları dinleniyor

(Geniş haber) Kılıçdaroğlu: Bütün parti yöneticilerinin telefonları dinleniyor

(Geniş haber) Kılıçdaroğlu: Bütün parti yöneticilerinin telefonları dinleniyor

5.06.2018Şişli
Bakan Ağbaldan çok önemli 3600 ek gösterge açıklaması Onlar da yararlanacak...

Bakan Ağbal'dan çok önemli 3600 ek gösterge açıklaması! Onlar da yararlanacak...

Maliye Bakanı Naci Ağbal, "Yapacağımız düzenlemeyle polisimiz, öğretmenlerimiz, hemşirelerimiz, din görevlilerimiz ve idarecilerin emeklilik ek göstergelerini 3600'e çıkaracağız. Bu düzenlemeden, halihazırda bu görevlerden emekli olmuş vatandaşlarımız da yararlanacak" dedi.

4.06.2018Ekonomi
Kılıçdaroğlu, Pendikte sokak iftarına katıldı

Kılıçdaroğlu, Pendik'te sokak iftarına katıldı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Sayın Muharrem İnce'nin cumhurbaşkanı olarak seçildiği gün, parlamentoda CHP'nin çoğunluğu sağladığı gün, bu ülkeye huzuru ve bereketi getirmeye söz veriyoruz, ant içiyoruz. İlk yapacağımız, önce bir siyasi ahlak kanunu çıkaracağız. Artık üçkağıtçıların parlamentoda olmadığı, ihale takipçilerinin parlamentoda olmadığı, milletin haklarının savunulduğu bir parlamentoyu yeniden inşa etmek için ahlakı, dürüstlüğü, birlikte yaşamayı egemen kılacağız." dedi.

2.06.2018Gündem
Eğitimde devrim başlatacağız

Eğitimde devrim başlatacağız

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “İlk bir yılda 180 bin öğretmeni atayacağız, eğitimde devrim başlatacağız” dedi. Bursa Akademik Odalar Birliği’nde (BAOB) sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya gelen Kılıçdaroğlu, özetle şunları söyledi:

1.06.2018Gündem
Kılıçdaroğlu: 16 yılda ödenen faiz 151 milyar 34 milyon dolar

Kılıçdaroğlu: 16 yılda ödenen faiz 151 milyar 34 milyon dolar

Kılıçdaroğlu: 16 yılda ödenen faiz 151 milyar 34 milyon dolar

1.06.2018Merkez

Yazar Sonuçları

Şeker hastaları malulen emekli olabilecek

Çalışma gücünün yüzde 60’ını kaybeden sigortalılar malulen emekli olabiliyor. Şeker ya da diyabet de malulen emeklilik hakkı tanınan hastalıklar içinde, ancak sigortalının en az üç organının bozulması gerekiyor

11.09.2018

En düşük memur emekli aylığı 2.149 lira

Açıklanan enflasyon rakamı ile birlikte memur ve emeklilerinin temmuz zamları da belli oldu. Buna göre görevdeki memurlar ile emeklileri toplu sözleşmeye göre yüzde 3.5 zam üzerine enflasyon farkı da eklenince maaşlarını yüzde 8.65 zamlı alacaklar.

5.07.2018

Emekliliği erteleyenin maaşı artar mı?

Kimileri, emekliliği gelmesine rağmen yüksek maaş alabilmek için prim ödemeye devam ediyor. Kimileri ise emeklilik için senenin belli dönemlerini bekliyor. Peki emeklilikte yüksek maaş almak mümkün mü?

3.07.2018

Danıştay’dan ‘gölet’ için örnek karar

BAHÇEŞEHİR-Ispartakule ve Boğazköy halkının ellerinden alınan spor ve park kamu alanları için sürdürdükleri mücadelede haklılıkları bir kez daha Danıştay 13. Daire Mahkemesi’nce onandı.

21.06.2018

Maaş da emekli ikramiyesi de artacak

Seçim sonrası başta polis, öğretmen, din görevlisi ve hemşire olmak üzere birçok memurun yıllardır beklediği ek gösterge sorunu çözülecek. Ek göstergenin 3600’e çıkması ile memurların emekli aylıkları ve ikramiyeleri de artacak. Düzenlemeden geçmişte emekli olanlar da yararlanacak.

19.06.2018

Emekliye temmuzda enflasyon farkı

TÜİK 5 aylık enflasyon rakamını açıkladı, emeklilerin enflasyon farkı alacağı da kesinleşti. Enflasyon rakamı değişmezse memur emeklileri temmuz ayında maaşlarını yüzde 5.89, SSK ve Bağ-Kur emeklileri ise yüzde 6.39 zamlı alacak.

5.06.2018