MENÜ

Elimi Bırakma

Elimi Bırakma ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Elimi Bırakma haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 226 Elimi Bırakma haberi bulunmuştur.

Elimi Bırakma Haberleri

Ramo dizisi oyuncu kadrosunda hangi isimler var Ramo oyuncuları kimler ve nerede çekiliyor

Ramo dizisi oyuncu kadrosunda hangi isimler var? Ramo oyuncuları kimler ve nerede çekiliyor?

Haksızlığa karşı başkaldıran ve sevgiyi her şeyin önüne koyan Ramo’nun hayatının ele alındığı Ramo dizisi oyuncu kadrosu ve çekildiği yerle dikkatleri üzerine topluyor. Senaryosunu Yılmaz Şahin’in kaleme aldığı Ramo dizinin ikinci bölümünün yayınlanmasıyla izleyenler Ramo dizisi oyuncuları kimler sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Murat Yıldırım'ın başrolünü üstlendiği dizide Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, gibi başarılı isimler yer alıyor. Peki, Ramo dizisi oyuncu kadrosunda hangi isimler var? Ramo nerede çekiliyor? İşte, diziyle ilgili bilgiler.

21.01.2020Televizyon
İlk bölüm yayınlandı: Ramo dizisinin oyuncuları kimler İşte Ramonun oyuncu kadrosu ve konusu

İlk bölüm yayınlandı: Ramo dizisinin oyuncuları kimler? İşte Ramo'nun oyuncu kadrosu ve konusu

Başrolünü Murat Yıldırım’ın üstlendiği Ramo dizisi, salı akşamı Show TV'de ilk bölümü ile ekranlara geldi. Murat Yıldırım'ın başrolünü paylaştığı dizi, oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine topladı. Yağız Alp Akaydın yönetmen koltuğunda oturduğu dizide Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik gibi başarılı oyuncular yer alıyor. Dizinin ilk bölümünü izleyenler Ramo'nun oyuncu kadrosu ve karakterlerini araştırmaya başladı. Peki, Ramo dizisinin oyuncuları kimler? İşte Ramo'nun oyuncu kadrosu ve konusu hakkında ayrıntılı bilgiler.

14.01.2020Televizyon
Alina Boz kimdir ve kaç yaşındadır Alina Boz hangi dizilerde oynadı

Alina Boz kimdir ve kaç yaşındadır? Alina Boz hangi dizilerde oynadı?

Yetenekli oyuncu Alina Boz yer aldığı dizi ve projelerle gündemde yer almaya devam ediyor. 'Paramparça' dizisiyle ün kazanan en son Elimi Bırakma'da kamera karşısına geçen Alina Boz, sosyal medya ve internette merak konusu oldu. Peki, Alina Boz kimdir ve kaç yaşındadır? Alina Boz hangi dizilerde oynadı? İşte, Alina Boz'un hayatıyla ilgili detaylar.

7.01.2020Televizyon
Özcan Denizin partneri Cemre Gümeli olacak

Özcan Deniz'in partneri Cemre Gümeli olacak

Özcan Deniz, bu kez dayısının hikâyesini ekrana taşımaya hazırlanıyor.

23.12.2019Televizyon
Elimi Bırakmanın 58. bölüm fragmanları yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Elimi Bırakma'nın 58. bölüm fragmanları yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Elimi Bırakma, bu hafta 58. bölümüyle yayında olacak. Elimi Bırakma'nın yeni bölümünde, Azra hatalığının ne olduğunu öğrendiğinde derin bir umutsuzluğa kapılacak. Peki, Elimi Bırakma'nın 58. bölümünde başka neler olacak?

16.12.2019Televizyon
Elimi Bırakmanın 54. bölüm fragmanları yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Elimi Bırakma'nın 54. bölüm fragmanları yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Elimi Bırakma, bu hafta 54. bölümüyle yayında olacak. Elimi Bırakma'nın yeni bölümüne, Cenk ve Azra'nın barışma konusu damga vuracak. Öte yandan diziseverlere ipucu vermesi açısından, yeni bölümden iki fragman izleyicilerle paylaşıldı. Peki, Elimi Bırakma'nın 17 Kasım 2019 akşamı yayınlanacak yeni bölümünde başka neler olacak?

16.11.2019Televizyon
Müzik iyi geliyor

Müzik iyi geliyor

“Elimi Bırakma” dizisinin Şirin’i Hazal Şenel müziğe merak sardı.

15.11.2019Keyif
Elimi Bırakmanın 53. bölümünde neler olacak

Elimi Bırakma'nın 53. bölümünde neler olacak?

Başrollerini Alina Boz, Alp Navruz, Ebru Aykaç, Gökçe Yanardağ ve Dolunay Soysert gibi isimlerin paylaştığı TRT 1'in sevilen dizisi Elimi Bırakma, bu hafta 53. bölümüyle ekranlara gelecek. Yeni bölüme kısa bir süre kala, 53. bölüm fragmanı diziseverlerle paylaşıldı. Peki, Elimi Bırakma'nın 53. bölümünde neler olacak?

12.11.2019Televizyon
Alina Boz: Hayatım boyunca evleneyim ve güzel bir ailem olsun istedim

Alina Boz: Hayatım boyunca evleneyim ve güzel bir ailem olsun istedim

‘Elimi Bırakma’ dizisinde rol alan Alina Boz, InStyle Türkiye’nin kasım sayısı için objektif karşısına geçti.

12.11.2019Magazin
Alp Navruz: İçinde bulunduğum şartlar dahilinde çapkın değilim

Alp Navruz: İçinde bulunduğum şartlar dahilinde çapkın değilim

Ekranda göründükten kısa süre sonra adını jönler listesine yazdırdı. Yeteneği kadar fiziği de dikkat çekti ama o işin görüntü boyutuna takılmayanlardan: “Okul yıllarımdan beri hep ilgi gördüm. Ama hayata hiç bu açıdan yaklaşmadım. Hep içime odaklanmayı seçtim” diyor. Rusya ve Arabistan’da da fırtınalar estiren genç oyuncu Alp Navruz’la dizisi ‘Elimi Bırakma’ vesilesiyle buluştuk. Hayatını, aşkı, şöhreti ve hayallerini konuştuk.

Elimi Bırakmanın yeni bölümü ne zaman Elimi Bırakma 52. bölüm fragmanı yayınlandı

Elimi Bırakma'nın yeni bölümü ne zaman? Elimi Bırakma 52. bölüm fragmanı yayınlandı

Başrollerini Alina Boz, Alp Navruz, Ebru Aykaç, Gökçe Yanardağ ve Dolunay Soysert gibi isimlerin paylaştığı TRT 1'in sevilen dizisi Elimi Bırakma artık yeni gününde izleyiciyle buluşacak. Dizinin yeni bölümü beklenirken 52. bölüm fragmanı diziseverlerle paylaşıldı. Peki, Elimi Bırakma'nın yeni bölümü ne zaman? Elimi Bırakma'nın yeni bölümünde neler olacak?

3.11.2019Televizyon
TRTden Şampiyon ve Elimi Bırakma kararı

TRT'den Şampiyon ve Elimi Bırakma kararı!

Şampiyon ve Elimi Bırakma dizilerinin akıbeti merak konusu olmuştu.

28.10.2019Televizyon
Elimi bırakma Mert öldü mü

Elimi bırakma Mert öldü mü?

Elimi Bırakma dizisinin sevilen karakterlerinden birisi olan Mert, yeni sezonda ölüp ölmediği ile merak ediliyor. Dizide Azra'nın kardeşi rolünde yer alan Mert, trafik kazası geçirerek hastaneye kaldırılmıştı. Peki, Elimi Bırakma Mert öldü mü? İşte, Mert hakkında detaylı bilgiler

8.10.2019Televizyon
Elimi Bırakma yeni bölümde neler olacak

Elimi Bırakma yeni bölümde neler olacak?

Elimi Bırakma dizisinin 47. bölüm fragmanının yayınlanmasıyla birlikte 29 Eylül tarihli gelişmelere dair ipuçları geldi. Pazar dizisi Elimi Bırakma'nın 47. bölümünde Cenk sevdiği kadının mutluluğu için acı çekmek pahasına fedakarlık yapmaya devam edecek. Peki, Cenk ile Barış arasında kalan Azra ne yapacak? İşte, Elimi Bırakma yeni bölümüne dair kısa bir özet...

29.09.2019Televizyon
Elimi Bırakma yeni bölüm fragmanı yayınlandı 46. bölümde neler olacak

Elimi Bırakma yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 46. bölümde neler olacak?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Elimi Bırakma'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İzleyiciler tarafından ilgi gören dizinin yeni bölümünde, herşeyle yüzleşmek isteyen Azra İstanbul'a gelecek. Ancak Azra'nın düşündükleri istediği gibi olmayacak. Peki, Elimi Bırakma 46. bölümde başka neler olacak? İşte, Elimi Bırakma yeni bölüm fragmanı ve 46. bölüme dair bilgiler.

22.09.2019Televizyon
Çok Güzel Hareketler 2nin oyuncuları kimler

Çok Güzel Hareketler 2'nin oyuncuları kimler?

Kanal D’nin beğeni ile izlenen eğlence programı 'Çok Güzel Hareketler 2'nin yeni sezonu 8 Eylül Pazar günü başladı. Çok Güzel Hareketler'in ikinci kuşak oyuncuları izleyenlerinin karşısında öğrenmeye, öğretmeye, kendini eleştirmeye ve geliştirmeye bu sezon da devam edecek. Peki, Çok Güzel Hareketler 2'nin oyuncuları kimler?

15.09.2019Televizyon
Hasta çocuklara hastanede eğitim desteği

Hasta çocuklara hastanede eğitim desteği

Uzun dönemli hasta çocukların hastanedeki tedavi süreçlerinde eğitimlerinden geri kalmamalarını amaçlayan “Hastane Sınıfları Projesi” uygulamaya kondu. İlk sınıf Sarıyer Hamidiye Etfal Hastanesi’nde açıldı. Hasta çocuklar, sınıf açılışında gönüllü öğretmenleri ile birlikte hastane duvarlarını boyadı, enstrümanlar çaldı, şarkılar söyledi.

11.09.2019Gündem
Hasta çocuklara hastanede eğitim desteği

Hasta çocuklara hastanede eğitim desteği

İstanbul Valiliği, İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü ve Hayata Renk Ver Derneği’nin işbirliği ile uzun dönemli hasta çocukların hastanedeki tedavi süreçlerinde eğitimlerinden geri kalmamalarını amaçlayan “Hastane Sınıfları Projesi” uygulamaya kondu.

11.09.2019Gündem
Ekranda transfer dönemi

Ekranda transfer dönemi

Bir yaz daha kuş gibi uçup gitti, yeni sezon açılıyor, ekran başında geçirilecek saatlerin hesabı yapılıyor. Yaz başlarken bazı dizilere bir daha buluşmamak üzere veda ettik, bazılarınınsa eksikliği burnumuzun direğini sızlattı. Fakat tabii yapımcılar boş durmamış, yeni sezona öyle bir hazırlanmışlar, bir transferler yapmışlar ki... Kim bilir, belki veda ettiğimiz dizilerle bile yeniden ciddi düşünebiliriz. İşte eski dizilerin yeni sakinlerinden bir demet...

Trt1 yayın akışında hangi programlar var

Trt1 yayın akışında hangi programlar var?

TRT1 yayın akışı UEFA Avrupa Ligi'ni takip etmek isteyen vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Pek çok dizi ve programın yayın hakkını elinde bulunduran TRT1’in 29 Ağustos tarihli yayın akışında önemli bir mücadele var. Peki, Trt1 yayın akışında bugün hangi programlar var?

29.08.2019Televizyon
Sosyal medyaya küstüm

Sosyal medyaya küstüm

TRT 1’de yayımlanan ‘Elimi Bırakma’ dizisinde oynayan Alina Boz, ALEM Dergisi’ne kapak oldu.

21.08.2019Televizyon
New York’ta  büyük ilgi

New York’ta büyük ilgi

“Elimi Bırakma” dizisinin başrol oyuncusu Alp Navruz yüzü olduğu marka için Amerika’da ünlü fotoğrafçı Bell Soto’nun objektifinin karşısına geçti.

21.08.2019Televizyon
Elimi Bırakma dizisinin çekimleri başladı

Elimi Bırakma dizisinin çekimleri başladı

Başrollerini Alp Navruz ve Alina Boz’un paylaştığı,kadrosunda Seray Gözler ve Dolunay Soysert gibi isimleri barındıran Elimi Bırakma dizisinin yeni sezon çekimlerinde setten ilk kareler paylaşıldı.

19.08.2019Televizyon
“Elimi Bırakma”ya yeni transferler

“Elimi Bırakma”ya yeni transferler

Başrollerini ‘Alp Navruz’ ve ‘Alina Boz’un paylaştığı, yapımcılığını Üs Yapım - Süreyya Yaşar Önal'ın üstlendiği dizide değişiklikler yaşandı.

2.08.2019Televizyon
Rötarlı açılış

Rötarlı açılış

Dolunay Soysert, sonunda rol aldığı “Elimi Bırakma” dizisinin çekimlerinden fırsat bulup tatil sezonunu açtı.

1.08.2019Magazin
Alp Navruz ve Gülper Özdemir’den anlamlı ziyaret

Alp Navruz ve Gülper Özdemir’den anlamlı ziyaret  

Elimi Bırakma dizisi oyuncusu Alp Navruz ve Sen Anlat Karadeniz dizisinde Hazan karakterini canlandıran Gülper Özdemir, geçtiğimiz gün Yedikule hayvan barınağını ziyaret etti.

29.07.2019Televizyon
İşte yıldızı parlayanlar

İşte yıldızı parlayanlar

Pantene Altın Kelebek Ödülleri, bu yıl 46’ncı kez düzenlenecek. Törenin merakla beklenen Pantene Yıldızı Parlayanlar kategorisinde Alina Boz, İlayda Alişan ve Ebru Şahin ödül alacak.

27.07.2019Magazin
Moskovada Alp Navruza yoğun ilgi

Moskova'da Alp Navruz'a yoğun ilgi

Elimi Bırakma dizisinin başrol oyuncusu Alp Navruz, Rusya'nın başkenti Moskova'da yardıma muhtaç çocuklar için düzenlenen Artist Cup'a katıldı.

16.06.2019Magazin
Moskovada Alp Navruz izdihamı

Moskova'da Alp Navruz izdihamı

Elimi Bırakma dizisinin başrol oyuncusu Alp Navruz, Rusya'nın başkenti Moskova'da yardıma muhtaç çocuklar için düzenlenen Artist Cup'a katıldı.

16.06.2019Televizyon
Love 101’in çekimleri başlıyor

Love 101’in çekimleri başlıyor

Mert Yazıcıoğlu, Alina Boz ve Kubilay Aka’nın başrolde oynayacağı Netflix’in yeni Türk dizisinin adının ‘Love 101‘ olacağı konuşuluyor.

12.06.2019Televizyon
Elimi Bırakma sezon finali yapıyor | 43. bölümde düğün telaşı

Elimi Bırakma sezon finali yapıyor | 43. bölümde düğün telaşı

TRT1 ekranlarının sevilerek izlenen dizisi Elimi Bırakma 43. bölümü ile sezon finali yaparak izleyenlerine kısa süreliğine ara verecek. Elimi Bırakma'nın yayınlanan sezon finali fragmanında, Azra ve Cenk’in düğünü damga vurdu. Peki, Cansu'nun ölümünden Azra’ya öfkelenen Sumru düğünü engelleyecek mi? İşte, Elimi Bırakma'nın sezon finalinden ilk görüntüler...

1.06.2019Televizyon
Elimi Bırakmanın 43. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Elimi Bırakma'nın 43. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Elimi Bırakma, bu hafta 42. bölümüyle izleyici karşısına çıktı.. Elimi Bırakma'nın yeni bölümünde, kazada ağır yaralanan Cansu’nun akıbeti izleyici tarafından merak edildi. Pek, Elimi Bırakma'nın 42. bölümünde başka neler oldu? Elimi Bırakma'nın 43. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, merak edilenler...

25.05.2019Televizyon
Elimi Bırakmanın 41. bölüm fragmanı yayınlandı | Azra ve Cenk ayrılıyor mu

Elimi Bırakma'nın 41. bölüm fragmanı yayınlandı | Azra ve Cenk ayrılıyor mu?

TRT1 ekranlarında pazar akşamları izleyici karşısına çıkan ve büyük ilgi gören Elimi Bırakma dizininin 41. bölüm fragmanı yayınlandı. Elimi Bırakma'nın bu haftaki bölümünde Azra ve Cenk miras meselesinin açılması nedeniyle tartışırlar. Başına geleceklerden habersiz olan Azra Cenk’i arkasında bırakıp çekip gitmek ister. Peki, Azra ve Cenk ayrılıyor mu? İşte, Elimi Bırakma'nın 41. bölüm fragmanı.

18.05.2019Televizyon
Elimi Bırakmanın 40. bölüm fragmanı yayınlandı | Sürpriz düğün hediyesi

Elimi Bırakma'nın 40. bölüm fragmanı yayınlandı | Sürpriz düğün hediyesi

TRT1 ekranlarında pazar akşamları yayınlanan ve ilgiyle takip edilen Elimi Bırakma'nın 40. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin bu haftaki bölümünde ses kaydını dinleyen ve babasının katil olduğunu öğrenen Cansu hayatının en büyük şokunu yaşayacak. Peki, Elimi Bırakma'nın 40. bölümünde başka neler olacak? İşte, dizinin yeni bölümü ile ilgili detaylar.

11.05.2019Televizyon
Elimi Bırakmanın 40. bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler oldu

Elimi Bırakma'nın 40. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Elimi Bırakma, bu hafta 39. bölümüyle izleyici ile buluştu. Elimi Bırakma'nın yeni bölümüne, Azra ve Cenk’in düğün telaşı damga vurdu. Peki, Elimi Bırakma'nın 40. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu? İşte, Elimi Bırakma'nın 39. bölümü ile ilgili bilgiler ve yeni bölüm fragmanıyla ilgili merak edilenler.

4.05.2019Televizyon
Elimi Bırakmanın 38. bölüm fragmanı yayınlandı | Konakta büyük kriz

Elimi Bırakma'nın 38. bölüm fragmanı yayınlandı | Konakta büyük kriz

TRT1 ekranlarında her pazar akşamı yayınlanan ve ilgiyle takip edilen Elimi Bırakma'nın 38. bölüm fragmanı yayınlandı. Elimi Bırakma'nın 28 Nisan akşamı yayınlanacak olan yeni bölümünde, Azra ve Cenk sahaftan elleri boş dönerler flaş bellek kitabın arkasındaki bölmede değildir. Azra’nın babasının katilini bulmaya dair umutları tamamen söner. Peki, dizinin yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, dizi ile ilgili merak edilenler.

27.04.2019Televizyon
Elimi Bırakmanın 38. bölüm fragmanı yayınlandı mı  Son bölümde neler oldu

Elimi Bırakma'nın 38. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Elimi Bırakma, bu hafta 37. bölümüyle kranlara geldi. Elimi Bırakma'nın yeni bölümüne Cenk, Azra'nın arasındaki büyük tartışma damga vurdu. Peki, Elimi Bırakma'nın 37. bölümünde neler yaşandı? Dizinin 38. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

20.04.2019Televizyon
Elimi Bırakmanın 36. bölüm fragmanları yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Elimi Bırakma'nın 36. bölüm fragmanları yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Elimi Bırakma, bu hafta 36. bölümüyle yayında olacak. Elimi Bırakma'nın yeni bölümünde Arda, ablasının Kadir ile olan ilişkisini öğrenecek. Öte yandan diziseverlere ipucu vermesi açısından, yeni bölümden iki fragman izleyicilerle paylaşıldı. Peki, Elimi Bırakma'nın 36. yeni bölümünde başka neler olacak?

13.04.2019Televizyon
Elimi Bırakma 35. bölümüyle ekranlara geldi Yeni bölüm fragmanı yayınladı mı

Elimi Bırakma 35. bölümüyle ekranlara geldi! Yeni bölüm fragmanı yayınladı mı?

Pazar akşamları ekranlara gelen Elimi Bırakma dizisi, bu akşam yayınlanan bölümüyle 35. kez diziseverlerle buluştu. Sevilen dizinin son bölümünde, Cenk çok önemli bir iş anlaşmasının arifesindeyken, Sumru’nun restoranda çıkardığı olayın video kaydı internete sızdırıldı. Son bölümün bitmesinin ardından, gelecek haftaki bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Peki, Elimi Bırakma'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

7.04.2019Televizyon
Elimi Bırakmanın yeni bölüm fragmanları yayınlandı | 35. bölümde neler olacak

Elimi Bırakma'nın yeni bölüm fragmanları yayınlandı | 35. bölümde neler olacak?

TRT1 ekranlarında her pazar ekranlara gelen ve izleyici tarafından ilgiyle takip edilen Elimi Bırakma'nın yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Dizinin yayınlanan son bölümünde mezarlıkta Azra’nın karşısına ansızın çıkan kişi, Azra’nın babasının katilinin yakalanmasına dair umutlarını yeşerti. Peki, 7 Nisan tarihinde yayınlanacak olan Elimi Bırakma'nın 35. bölümünde neler olacak? İşte, dizinin hayranları tarafından merak edilen, Elimi Bırakma'nın yeni bölüm fragmanlarına dair bazı ip uçları...

5.04.2019Televizyon
Alp Navruz Ve Alina Boz’dan anlamlı hareket

Alp Navruz Ve Alina Boz’dan anlamlı hareket

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Elimi Bırakma’nın başrol oyuncuları Alp Navruz ve Alina Boz, 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalığı Günü’nde anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi.

4.04.2019Televizyon
TRT1 yayın akışında bugün hangi programlar var

TRT1 yayın akışında bugün hangi programlar var?

TRT1 yayın akışındaki değişiklik kanal takipçilerinin dikkatinden kaçmadı. Miraç Kandili nedeniyle TRT1 yayın akışında farklılığa gidildi. 2 Nisan tarihli yayın akışına göre, salı akşamı dizisi Halka ekran macerasına ara verdi. Peki, TRT1 yayın akışında bugün hangi programlar var?

2.04.2019Televizyon
46’ncı yaş kutlaması

46’ncı yaş kutlaması

Dolunay Soysert, 46’ncı yaşını önceki akşam Bebek’teki Angie adlı mekanda kutladı.

27.03.2019Magazin
Elimi Bırakmanın 34. bölüm fragmanları yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Elimi Bırakma'nın 34. bölüm fragmanları yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Elimi Bırakma, bu hafta 34. bölümüyle yayında olacak. Elimi Bırakma'nın yeni bölümüne, mezarlıkta Azra’nın karşısına ansızın çıkan kişi damga vuracak. Öte yandan diziseverlere ipucu vermesi açısından, yeni bölümden iki fragman izleyicilerle paylaşıldı. Peki, Elimi Bırakma'nın yeni bölümünde başka neler olacak?

23.03.2019Televizyon
Elimi Bırakma 33. yeni bölüm fragmanında Sumru çılgına dönüyor

Elimi Bırakma 33. yeni bölüm fragmanında Sumru çılgına dönüyor

Elimi Bırakma 33. yeni bölüm fragmanında heyecan dolu anları izleyicilerle buluşturacak. Sumru'nun evlilik planlarını kurduğu Elimi Bırakma'nın yeni bölümünde, Feride zor anlar yaşayacaktır. Peki, Elimi Bırakma 33. yeni bölüm fragmanında neler ekrana gelecek? İşte, yeni bölüm fragmanından bazı bilgiler

16.03.2019Televizyon
Elimi Bırakma yeni bölüm fragmanına damga vuran not

Elimi Bırakma yeni bölüm fragmanına damga vuran not

Elimi Bırakma dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede izleyicilerle buluştu. 38 saniye uzunluğundaki Elimi Bırakma 33. bölüm fragmanına 'Azra babasının katilini yakında öğrenecek' notu damga vurdu. Peki, gerçekler ortaya çıkacak mı? Azra, babasının katiliyle yüzleşecek mi? İşte Elimi Bırakma yeni bölüm fragmanı ve son gelişmelerin kısa bir özeti

10.03.2019Televizyon
Elimi Bırakmanın 32. bölüm fragmanları yayınlandı

Elimi Bırakma'nın 32. bölüm fragmanları yayınlandı!

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Elimi Bırakma, bu hafta 32. bölümüyle yayında olacak. Elimi Bırakma'nın yeni bölümünde Zerrin'in gelişi, herkes için büyük bir sürpriz olacak. Öte yandan diziseverlere ipucu vermesi açısından, yeni bölümden iki fragman izleyicilerle paylaşıldı. Peki, Elimi Bırakma'nın 32. yeni bölümünde başka neler olacak?

9.03.2019Televizyon
Güney Koreli televizyoncuları ağırladı

Güney Koreli televizyoncuları ağırladı

Elimi Bırakma dizisinin yapım şirketi ÜS Yapım Stüdyo, geçtiğimiz gün Güney Koreli televizyoncu misafirlerini ağırladı.

7.03.2019Televizyon
Elimi Bırakma yeni bölüm fragmanına tokat sahnesi damga vurdu

Elimi Bırakma yeni bölüm fragmanına tokat sahnesi damga vurdu

Elimi Bırakma dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede yayınlandı. 45 saniye uzunluğundaki Elimi Bırakma 32. Bölüm fragmanındaki sahneler kafalarda soru işareti bıraktı. Özellikle tokat sahnesi şok etkisi yarattı. Peki, yen, bölümde neler olacak? İşte, Elimi Bırakma yeni bölümünden ilk görüntüler

4.03.2019Televizyon

Yazar Sonuçları

Harika vakit geçiriyoruz!

Bayılıyorum Google’ın trendler bölümünde gezinmeye. Bizim memleketin anlık düşüncelerini, tüm dünyaya yaklaşımını, olaylar karşısında duyduğu merakı, insanımızın ilgisini anlatıyor. Hızlı bir fikir veriyor.

21.04.2019