MENÜ

Elfida Gündüz

Elfida Gündüz ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Elfida Gündüz haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 11 Elfida Gündüz haberi bulunmuştur.

Elfida Gündüz Haberleri

Haluk Levent ve kelebek kız Elfidanın ağlatan buluşması

Haluk Levent ve kelebek kız "Elfida"nın ağlatan buluşması

İzmir'de, Karşıyaka’nın ‘kelebek çocuğu’ Elfida Gündüz, en büyük hayallerini bir tiyatro sahnesinde gerçeğe dönüştürdü. Senaryosunu yazdığı oyunu başarıyla sergileyen Elfida, Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar’ın desteği ve Sanatçı Haluk Levent’in sürpriziyle de hayatının en mutlu anlarını yaşadı. Kelebek kız için hep birlikte ‘Elfida’ şarkısının söylendiği buluşmada, alkışlar ve gözyaşları birbirine karıştı.

7.12.2018Haber
‘Kelebek kız’ın düşleri gerçek oldu

‘Kelebek kız’ın düşleri gerçek oldu

İzmir'de, Karşıyaka’nın 'kelebek çocuğu' Elfida Gündüz, en büyük hayallerini bir tiyatro sahnesinde gerçeğe dönüştürdü. Senaryosunu yazdığı oyunu başarıyla sergileyen Elfida, Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar’ın desteği ve Sanatçı Haluk Levent’in sürpriziyle de hayatının en mutlu anlarını yaşadı. Kelebek kız için hep birlikte 'Elfida' şarkısı söylendi.

7.12.2018Eğitim
Kelebek çocuk Elfida akıllı tahta başında

'Kelebek çocuk Elfida' akıllı tahta başında

Halk arasında 'kelebek hastalığı' olarak bilinen ve nadir görülen Epidermolyssis Bullosa hastalığıyla dünyaya gelen 11 yaşındaki Elfida Gündüz, uzun süreli tedavisi ve evdeki eğitim sürecinin ardından okula giderek yaşıtları gibi eğitim almaya, tiyatro kursuna katılarak sahneye çıkmaya başladı.

15.11.2018Eğitim
Kelebek çocuk Elfidanın umudu

"Kelebek çocuk" Elfida'nın umudu

İzmir'in Çiğli ilçesinde, parmakları ameliyatla açılan 7 yaşındaki kelebek çocuk Elfida, artık kalem tutmaya ve hayalleri için çalışmaya başladı.

5.12.2015Sağlık
Artık bir öğretmeni var

Artık bir öğretmeni var

Ender rastlanan "Epidermolyssis Bullosa" adlı deri hastalığıyla dünyaya gelen 7 yaşındaki Elfida Gündüz, yapışan parmaklarının ayrılması ve kalem tutabilmesi için gerekli ameliyatı henüz olamadı ancak evde eğitim veren öğretmenine kavuştu.

12.11.2014Eğitim
Parmaklarını istiyor

Parmaklarını istiyor

İŞÇİ Ergin Gündüz ile ev hanımı eşi Zülfiye’nin kanserden ölen bir çocuğa yazılan şarkıdan esinlenerek Elfida adını verdikleri kızları, nadir görülen deri hastalığı ‘Epidermolyssis Bullosa’ya yakalandı.

1.08.2014Gündem