MENÜ

Elbise Fiyatları

Elbise Fiyatları ile ilgili tüm haberleri, son dakika Elbise Fiyatları haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Elbise Fiyatları haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 420 Elbise Fiyatları haberi bulunmuştur.

Elbise Fiyatları Haberleri

Eyvah çocuğum mezun oluyor

Eyvah çocuğum mezun oluyor!

Fatih’teki Emin Ali Yaşin İlkokulu’nun önünde geçen hafta ilginç bir protesto oldu. Ayhan ve Elif Kaya, okulun velilere mezuniyet balosu için bir oteli dayattığını iddia ederek, çocuklarına alternatif bir ‘mezuniyet töreni’ düzenledi.

15.05.2018Eğitim
36 saatte Zagreb

36 saatte Zagreb

Hırvatistan’ın başkenti Zagreb, adalarla dolu Adriyatik sahiline gidenlerin ilk durağı… AB’ye girmesinden bu yana turizmi yüzde 20 büyüyen ülkenin en hızlı gelişen kenti. Son yıllarda restorasyon çalışmaları hızlandı, turistik tesislerin sayısı arttı, 40’a yakın hostel açıldı. 800 bin civarındaki nüfusu sizi korkutmasın. Sava Nehri’nin kıyısındaki bu Slav şehrinde sizi modern kafeler, restoranlar, özgün tasarımların sergilendiği butikler ve parke taşlarla kaplı tarihi sokaklar bekliyor.

4.07.2015Seyahat
Koç’un markası terzisine emanet

Koç’un markası terzisine emanet

Rahmi M. Koç öncülüğünde 1994’te Rumeli Hisarı’nda ilk mağazasını açan, bugün İstanbul’da Zincirlikuyu ve Kalamış olmak üzere iki mağazada hizmet veren, İngiliz tarzı erkek giyim markası Edwards’ın kişiye özel dikim hizmetleri deneyimli bir isme emanet edildi: İbrahim Gül. Aynı zamanda Rahmi Koç’un özel terziliğini de yapmış olan Gül bugüne kadar Ayhan Şahenk, Şarık Tara, Sakıp Sabancı, Ömer Sabancı, Yılmaz Ulusoy, Haluk Ulusoy, Göksel Arsoy, İbrahim Tatlıses ve Alican Ulusoy gibi isimlere gömlek ve takım elbise dikmiş. Onu yakından tanımaya ne dersiniz?

26.11.2010Kelebek
Mezuniyet baloları

Mezuniyet baloları

Şifonlar uçuşacak, doreler lameler parıldayacak. Derishow, Delight markasıyla tam genç kızlar için cıvıl cıvıl elbiseler yapıyor. Mini etekli veya asimetrik kesimli elbiselerde sarı, mavi, yeşil gibi canlı renkler ve bol çiçek detayı kullanılmış.

22.05.2008Kelebek
O gecenin elbiseleri her telden çalıyor

O gecenin elbiseleri her telden çalıyor

Markalar yılbaşı partileri için hazırladıkları özel koleksiyonları satışa sundu. Vitrinlerden anlaşıldığı üzere; 2007 yılbaşı partilerinde vintage akımının etkisi hissedilecek. Yeni yıla bir partide, davette, kokteylde girecekseniz mutlaka saten bir elbise edinmeli, 50’ler ve 60’lar tarzını yansıtan vintage aksesuvarlar kullanmalısınız.

21.12.2006Kelebek
Hakkari’de sağduyu çağrısı

Hakkari’de sağduyu çağrısı

Hakkari’de dün 3 sivil polisin alışveriş için gittiği mağazada sahibini, kızını ve tezgahtarı dövmesi üzerine yaşanan gerginlik yerini sakinliğe bıraktı.

5.10.2006Gündem
Bu yıl dönem kostümleri giyilecek

Bu yıl dönem kostümleri giyilecek

Son sınıf öğrencileri arasında mezuniyet balosu heyecanı başladı. Özellikle kızlar için göz alıcı görünmek bir prestij meselesi. Kıyafetinizi diktirmek istiyorsanız, en az bir ay öncesinden harekete geçmelisiniz. Eğer o kadar vaktiniz kalmadıysa, hazır giyim markaları mezuniyet döneminde abiye elbise koleksiyonunu genişletiyor. Bazıları sadece mezuniyete özel elbise koleksiyonu hazırlıyor.

4.05.2006Kelebek
Partide ne giyeceğinize karar verdiniz mi

Partide ne giyeceğinize karar verdiniz mi

Abiye ve gece elbisesi grubu artık hemen hemen tüm markaların koleksiyonunda var. Sair zamanda ne tarz kıyafetler sattıklarının önemi yok. Yılbaşı ve mezuniyet balosu sezonu gibi özel dönemlerde hepsinin vitrininde gece elbiseleri beliriyor. Böylece özel butiklere gitmek, terzilerde ölçü aldırmak gerekmiyor. Bazı markalar şimdiden kış indirimine girdi, bu sayede güzel bir gece elbisesine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

22.12.2005Seyahat
Yazlıklarda yüzde 70 indirim

Yazlıklarda yüzde 70 indirim

Yaz aylarının yavaş yavaş sonuna yaklaşıldığı bugünlerde giyim firmaları, yazlık ürünlerinde yüzde 70'lere varan indirimlere giderken, tüketicilere "iki al bir öde" kampanyası gibi farklı olanaklar sunuyorlar.

Bayram masrafı cep yakıyor

Bayram masrafı cep yakıyor

Dört kişilik bir ailenin bayram alışverişinin tutarı en az 170 milyon lirayı buluyor. Bu da asgari ücretlinin aylık kazancının neredeyse tamamına denk geliyor.

1.12.2002Ekonomi
Enflasyon 80i geçti

Enflasyon 80'i geçti

Enflasyon ekim ayında tırmanışını artırarak sürdürdü. DİE'nin hesaplarına göre ekim ayında tüketici fiyatları yüzde 6.1, toptan eşya fiyatları da yüzde 6.7 arttı. Yıllık enflasyon ise toptan eşyada yüzde 81.4, tüketicide yüzde 66.5 oldu. On aylık enflasyon da toptan eşyada yüzde 73.8'i buldu.

3.11.2001Ekonomi
Enflasyon 80i geçti

Enflasyon 80'i geçti

Enflasyon ekim ayında da artışını sürdürdü. Toptan eşya (TEFE) yüzde 6.7, tüketici (TÜFE) 6.1 arttı. Bir yıllık enflasyon ise toptan eşyada 81.4, tüketici fiyatlarında 66.5 oldu.

3.11.2001Ekonomi
Ağustos ayı zam şampiyonu salatalık oldu

Ağustos ayı zam şampiyonu salatalık oldu

Tüketici fiyatları bazında ağustos ayında en yüksek fiyat artışı, yüzde 23,35 ile salatalıkta gerçekleşti. Geçen ay fiyatı en fazla düşen ürünlerin başında ise yüzde 29,82 ile sivri biber geldi.

3.09.2019Ekonomi
Kurumsal gömlekçi

Kurumsal gömlekçi

Bundan 22 yıl önce Bayram Önder ve Cüneyt Çakır tarafından İstanbul’da kurulan Chintemani markası bugün İngiltere ve Amerika’daki birçok şirketin erkek çalışanlarına özel gömlek dikiyor. Cirosunun yüzde 50’sini yabancılardan elde eden marka yurtdışında şube açmayı planlıyor.

2.07.2019Ekonomi
Şubat ayının zam şampiyonu marul

Şubat ayının zam şampiyonu marul

Tüketici fiyatları bazında şubat ayında en yüksek fiyat artışı, yüzde 35,19 ile marulda görüldü.Geçen ay fiyatı en fazla düşen ürünlerin başında ise yüzde 14,99 ile erkek kazağı geldi.

4.03.2019Ekonomi
Gıda çelmesi

Gıda çelmesi!

Yılın ilk ayında enflasyon yüzde 1.06 arttı, yıllık enflasyon yüzde 20.35 oldu. Enflasyonda 2018’in kasım ve aralık aylarında yaşanan düşüşü gıda fiyatlarındaki yükseliş durdurdu. Sezonu olmasına rağmen kötü hava koşulları yüzünden artan yaş meyve sebze fiyatları enflasyonu arttırdı. Antalya’daki hortumun etkisi şubatta da sürecek.

5.02.2019Ekonomi
Ocak ayının zam şampiyonu çarliston biber

Ocak ayının zam şampiyonu çarliston biber

Tüketici fiyatları bazında ocak ayında en yüksek fiyat artışı, yüzde 87,87 ile çarliston biberde görüldü - Geçen ay fiyatı en fazla düşen ürünlerin başında ise yüzde 18,02 ile etek geldi.

4.02.2019Ekonomi
Kur turizmi

Kur turizmi

Kurdaki artış Edirne esnafına yaradı. Bulgaristan ve Yunanistan’dan alışveriş turları başlayınca dükkân camları Bulgarca ve Yunanca fiyat listeleriyle donandı. Bulgarca web siteleri, mini alışveriş sözlükleri hazırlandı. Belediye şehre daha fazla turist çekmek için Bulgarca ve Yunanca tanıtım yapmaya başladı.

30.10.2018Ekonomi
Resmen uçmuş 1 yılda fiyatı en fazla artan  ürün yüzde 192 ile uçak bileti oldu

Resmen uçmuş! 1 yılda fiyatı en fazla artan ürün yüzde 192 ile uçak bileti oldu

Yüzde 24.52 ile 15 yılın rekorunu kıran yıllık tüketici enflasyonunda hangi ürünlerin etkili olduğunu anlamak için Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerinden yararlanarak geçen yıla göre fiyat değişimlerine baktık. Zam şampiyonluğunda birincilik yüzde 192 fiyat artışı ile uçak biletinde. Onu yüzde 120.3 artışla karpuz, yüzde 117 ile kombi ve fiyatı yüzde 109 artan yani ikiye katlanan domates takip ediyor.

4.10.2018Ekonomi
Araplar’ın Taksim’inde gündüz ve gece

Araplar’ın Taksim’inde gündüz ve gece

15 milyonluk İstanbul’un kalbi; cumhuriyetin, modernleşmenin sembolü; büyük mitinglerin, tarihi olayların sahnesi: Taksim... Giderek artan bir Ortadoğulu ilgisiyle karşı karşıya. Dünyanın başka hiçbir yerinde bulamadıkları bir denge buluyorlar burada: Hem evindeki kadar alışıldık ve rahat hem de Amsterdam’daymış gibi özgür ve hesapsız. Bu yüzden sadece ziyaret etmekle kalmıyorlar; öğreniyorlar, deneyimliyor ve değiştiriyorlar. İki ekip halinde, birkaç gün ve gecemizi gittikleri yerlerde, sevdikleri mekânlarda, onlarla ve hizmet aldıkları insanlarla geçirdik. Gündüz ayan beyan görünenler kadar, gece karanlığına gizlenenlere de objektif doğrulttuk; altın sırmalı localardan, Taksim’in arka sokaklarına uzanan sırların izini sürdük.

28.04.2018Hürriyet Pazar
Ocak ayının zam şampiyonu salatalık

Ocak ayının zam şampiyonu salatalık

Tüketici fiyatları bazında ocakta en yüksek fiyat artışı, yüzde 25,11 ile salatalıkta görüldü. Geçen ay fiyatı en fazla düşen ürünlerin başında ise yüzde 14,41 ile karnabahar geldi.

5.02.2018Ekonomi
Enflasyonda son 14 yılın en yüksek seviyesi

Enflasyonda son 14 yılın en yüksek seviyesi

Türkiye İstatistik Kurumu, Aralık ayı ve 2017 yılı enflasyon rakamlarını açıkladı. Buna göre TÜFE Aralık ayında 0.69 oldu. 2017 enflasyon rakamı 11.92 oldu. Bu seviye 2004 yılından bu yana kayıtlara geçen en yüksek yıllık enflasyon oldu. Milyonlarca memur ve memur emeklisi enflasyon rakamlarının açıklanmasını bekliyordu.

3.01.2018Ekonomi
Kaçakçılıkta Lady Gaga modeli

Kaçakçılıkta Lady Gaga modeli

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ekipleri, ilginç bir et kaçakçılığı yöntemini ortaya çıkardı. Buna göre kaçakçılar günde 3 kez Gürcistan’a giriş çıkıp yaparak, vücutlarına sardıkları etleri getirip Türkiye’de satıyor.

14.11.2017Ekonomi
Google aramalarında Türkiyenin gizli portresi

Google aramalarında Türkiye'nin gizli portresi

Son dönemde Türkiye'de tartışılan konulara ve çok daha fazlasına dair insanların en yakınlarına bile söylemediği gerçekler, sessiz sedasız yaptığımız milyonlarca Google aramasında kendini ele veriyor. Bu aramalar TÜİK verileriyle örtüştürüldüğünde, yetkililer dâhil hepimizin dikkatle incelemesi gereken ilginç sonuçlar ortaya çıkıyor. Yoğun yapılan aramalar arasında "Suriyeli kadın fiyatları" gibi utanç verici, "Kocamı nasıl öldürebilirim" gibi ürkütücü olanları görüyoruz, işsiz kalan çok sayıda insanın hangi mesleğe yöneldiğini de anlıyoruz. Biz göze çarpan arama trendlerinden birkaçını aşağıda listeledik, devamını gelin hep birlikte keşfedelim.

6.10.2017Gündem
Yeni filmine beni almazsa Cem Yılmaz kaybeder

Yeni filmine beni almazsa Cem Yılmaz kaybeder

Türkiye’nin sadece en komik değil aynı zamanda en zeki, en hazırcevap, en hınzır kadınlarından Ayşen Gruda. Lafını asla esirgemiyor. “Sanatçı etliye sütlüye karışmalı” diyor. Tuhaf bir çekiciliği var, mıknatıs gibi. Saatlerce oturup dinleyebilirsiniz onu. Ben de öyle yaptım, bayram röportajı bahane, sohbet şahane oldu.

3.09.2017Magazin
Yeniden tek hane

Yeniden tek hane

Yaz esintisine enflasyon da kapıldı. Temmuzda enflasyonu otel, yurtiçi tur, klima ve biber arttırırken, karpuz, şeftali, elbise düşürdü. Temmuzda aylık enflasyon yüzde 0.15 arttı, yıllık enflasyon 6 ay sonra yüzde 9.79 ile tek haneye geriledi.

3.08.2017Ekonomi
Mayıs ayının zam şampiyonu umre

Mayıs ayının zam şampiyonu umre

Tüketici fiyatları bazında mayısta en yüksek fiyat artışı, yüzde 30,18 ile umreye gidiş ücreti oldu. Fiyatı en fazla düşen ürünlerin başında ise yüzde 59,79 ile sivri biber geldi.

5.06.2017Ekonomi
Özcan’ın damatlığı, Aslı’nın gelinliğinin dört katı

Özcan’ın damatlığı, Aslı’nın gelinliğinin dört katı

Özcan Deniz ve Aslı Enver’in başrollerini paylaştığı “İstanbullu Gelin”, dizi gündemine bomba gibi düştü. Konu çok tanıdık olmasına rağmen yine de masalsı bir aşk hikayesi anlatıldığı için çarpıldık. Hatta “Gerçekten aşık olan adam, kadın için her şeyi yapar işte” dedik.

11.03.2017Magazin
Deniz Akkaya piştileri

Deniz Akkaya piştileri

Geçen hafta iki farklı dizi oyuncusu Deniz Akkaya ile pişti oldu. Gizem Karaca, Akkaya’nın daha önce giydiği bir elbiseyi, Tuğba Büyüküstün ise kürkünün aynısını giydi.

18.02.2017Magazin

Yazar Sonuçları

Eyvah çocuğum mezun oluyor!

Fatih’teki Emin Ali Yaşin İlkokulu’nun önünde geçen hafta ilginç bir protesto oldu. Ayhan ve Elif Kaya, okulun velilere mezuniyet balosu için bir oteli dayattığını iddia ederek, çocuklarına alternatif bir ‘mezuniyet töreni’ düzenledi.

14.05.2018

Enflasyon hopladı

ESKİDEN olsa bu başlığı "enflasyon hortladı" diye atardım. Nisan ayı enflasyonu, beklentilerin çok üstünde çıktı. Memleketin iktisadi düşünce ufku üzerinde monopol kurmuş "fon yönetim danışmanı" iktisatçılar, alınan pozisyonlar zarar görmesin diye, bu artışın aslında artış olmadığını anlatacaklar.

5.05.2006

Balık sofralarının çirkin kralı kalkan

Balık mevsiminin sonuna yaklaşıyoruz. Havalar sıcak gittiği için sezon, balıkseverler için sıkıntılı geçti. Balık kaçtı ve doğru düzgün yağlanmadı. Ama kalkanın tam zamanı. Hamsi ve palamudun ardından mart ve nisan, bu üstü sivilceli, çirkin kralın zamanı.

16.03.2019

Dünyanın en çılgın partisi için geri sayım başladı

Sambasıyla, plajlarıyla, danslarıyla ünlü Latin Amerika’nın en renkli yeri Rio De Janeiro… 2-9 Mart tarihleri arasında dünyanın en ünlü karnavallarından birine ev sahipliği yapacak… Şehir, milyonlarca insanı ağırlamaya hazırlanıyor. Dans gösterilerinden ilginç kostümlü insanlara kadar sıra dışı çılgın bir eğlence olacak. İşte sınırları zorlayan karnaval hakkında detaylar…

27.02.2019

Moda arenasında gerçek güç tüketicide

Fransız stilini yansıtan moda devi Celine markasında, önemli bir değişim yaşandı.

25.11.2018

Moda arenasında gerçek güç tüketicide

Fransız stilini yansıtan moda devi Celine markasında, önemli bir değişim yaşandı.

24.11.2018

Kıyafetlerinizde revizyona gidin

Stil sahibi olmak için sürekli alışverişe koşmak yerine...

12.08.2018

Bunalan sınıf ve People

Taksim’deki People, iç daralması yaşayan beyaz yakalıların beklentilerine cevap verecek şekilde, ‘tam zamanında ve yerinde’ ortaya çıkmış. Bunalan sınıfın beklentilerine karşılık veriyor. İyi de bir aşçıları var; Asım Usta. Ama elindeki malzemeyle bu kadarını yapabiliyor.

11.05.2018

Çeşme Belediyesi’ne plajda kolay gelsin

ÇEŞME Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç, dört yıllık çabanın sonucunu aldı. Ne mi oldu? İlçenin ünlü Ilıca Plajı, Milli Emlak’la imzalanan protokolle on yıllığına Çeşme Belediyesi’ne kiralandı. Çok da iyi oldu. Önce Başkan Dalgıç’ın plajla ilgili sözlerine kulak verelim:

19.03.2018