MENÜ

Elazığ Şehir Hastanesi

Elazığ Şehir Hastanesi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Elazığ Şehir Hastanesi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 88 Elazığ Şehir Hastanesi haberi bulunmuştur.

Elazığ Şehir Hastanesi Haberleri

‘Yatırım elçisiyiz’

‘Yatırım elçisiyiz’

HSBC Türkiye Genel Müdürü Selim Kervancı, bankanın Türkiye’de kalmaktan çok mutlu olduğunu dile getirerek kendilerinin de Türkiye’nin yatırım ve finansman çekmesi için her platformda Türkiye’yi anlattıklarını söyledi. Kervancı, “Türkiye’nin çok büyük potansiyeli var, herkesin gözü üzerinde, bize düşen doğru anlatmak” diye konuştu.

21.5.2017Ekonomi
Tarafsız karakter olmaz

'Tarafsız karakter olmaz'

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, “CHP’ye gönül veren, hatta ve hatta HDP’ye gönül veren kardeşlerimize de sesleniyorum” diyerek bu iki partinin seçmenlerinden de ‘Evet’ oyu istedi. “Tek kişide gücü topluyoruz ve böylece kitapçıkları fırlat, böyle bir şey olamayacak” diyen Erdoğan, ‘partili cumhurbaşkanı’ konusunda da “Ya bir insanın karakterinde tarafsız olmak diye bir şey olur mu? Olmaz” dedi.

18.2.2017Gündem
‘Yeşil bono’ ile dev hastane

‘Yeşil bono’ ile dev hastane

Rönesans Holding, Elazığ’a 360 milyon Euro’luk yatırımla şehir hastanesi kuruyor. Hastane için tamamı yabancı yatırımcılardan oluşan yatırımcı grubundan ‘yeşil bono’ ihracı yoluyla 288 milyon Euro’luk finansman sağlandı. 

20.12.2016Ekonomi
Rönesanstan 288 milyon Euro bono ihracı

Rönesans'tan 288 milyon Euro bono ihracı

Rönesans Sağlık Yatırım, kamu-özel işbirliği (PPP) kapsamında hayata geçireceği Elazığ Şehir Hastanesi için tamamı yabancı yatırımcılardan oluşan yatırımcı grubundan bono ihracı yoluyla 288 milyon euro tutarında finansman sağladı.

20.12.2016Ekonomi
Ak Parti yolsuzluk yapıyorsa...

'Ak Parti yolsuzluk yapıyorsa...'

SAĞLIK Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, son operasyonlara ilişkin, demokrasi ve hukukun gerektirdiklerinin yerine getireceklerini belirterek, "AK Parti yanlış yapıyorsa, AK Parti rüşvet yiyorsa, AK Parti yolsuzluk yapıyorsa, millet sandıkta bunun hesabını sorar. 30 Mart'ı bekleyin" dedi.

19.12.2013Gündem
Elazığda sokak hayvanları için modern hastane ve geçici bakımevi

Elazığ'da sokak hayvanları için modern hastane ve geçici bakımevi

Elazığ'da sokak hayvanları için modern hastane ve geçici bakımevi

17.12.2017Merkez
94 yıl hapis cezası olan seri katil Adanada yakalandı

94 yıl hapis cezası olan seri katil Adana'da yakalandı

94 yıl hapis cezası olan seri katil Adana'da yakalandı

24.11.2017Merkez
94 yıl hapis cezası alan seri katil eşi hastalanınca yakalandı

94 yıl hapis cezası alan seri katil eşi hastalanınca yakalandı

Elazığ'da 1'i çocuk 6 kişiyi öldürmekten 94 yıl 7 ay hapis cezası alan ve 2013 yılından bu yana aranan "seri katil" hastalanan eşini ziyarete geldiği sırada yakalandı.Edinilen bilgiye göre, 2008 yılında Elazığ'da 1'i çocuk 6 kişiyi öldürdüğü ileri sürülen Adem Bozkurt (37) bu seri cinayetlerden dolayı 'Adam öldürme. Bir suçu gizlemek yada yakalanmamak amacıyla adam öldürme. Canavarca hisle eziyet ederek adam öldürme. Beden ve ruh bakımdan kendisini savunamayacak olan çocuğu öldürme. Kan güderek adam öldürme. Ruhsatsız silah ve mermi alma, taşıma ve bulundurma. Tasarlayarak adam öldürme' suçlarının şüphelisi olarak tutuklanıp Mardin E Tipi Kapalı Cezaevine girdi. 5 yıl cezaevinde yatan Bozkurt, tutukluluk süresi dolduğu için tutuksuz yargılanmak üzere 2013 yılında tahliye edildi. Cezaevinden çıktıktan kısa süre sonra Bozkurt'un hakkındaki suçlamalar kesinleşti. Seri cinayetleri işleği ortaya çıkan Bozkurt'a 94 yıl 7 ay hapis cezası verildi. Bunun üzerine katilin yakalanması için çalışma başlatıldı. Adem Bozkurt, polisin kendini aradığını, işlediği suçlarının ortaya çıktığını öğrenince 4 yıl boyunca sürekli adres değiştirip hiçbir yakınıyla görüşmedi. İhtiyaçlarını günlük işlerde karşılayarak gideren katil zanlısı, son olarak bulunduğu Diyarbakır'da iken eşinin hasta olduğunu Adana Şehir Hastanesi'nde tedavi gördüğünü öğrendi. Bozkurt'un yakın akrabalarını ve ailesini takibe alan Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Aranan Şahıslar Büro Amirliği ekipleri özel bir ekip kurarak, hastane çevresinde yaklaşık 2 ay bekledi. Dün sabah saatlerinde eşini ziyaret etmek için hastaneye gelen zanlı, polisler tarafından hastane girişinde yakalandı. Emniyete götürülen zanlı sorgusunun ardından, Adli Tıp Birimi'de getirildi. Sağlık kontrolüne çelik yelekle çıkarılan Bozkurt, basın mensuplarına "Çekin iyi çekin güzel olsun" diye tepki gösteri. Nöbetçi mahkemeye çıkartılan zanlı işlemlerinin tamamlanmasının ardından cezaevine götürüldü.

24.11.2017Haber
Seri halde 6 kişiyi öldürdü, her yerde aranıyordu Dün eşini ziyarete geldi...

Seri halde 6 kişiyi öldürdü, her yerde aranıyordu! Dün eşini ziyarete geldi...

Elazığ'da 1'i çocuk 6 kişiyi öldürmekten 94 yıl 7 ay hapis cezası alan ve 2013 yılından bu yana aranan şahıs, hastalanan eşini ziyarete geldiği sırada yakalandı. Sağlık kontrolüne götürülen şahıs, basın mensuplarına, "Çekin iyi çekin güzel olsun" diye bağırdı.

24.11.2017Gündem
Elazığ’da yemekten zehirlenen 40 işçi, hastaneye kaldırıldı

Elazığ’da yemekten zehirlenen 40 işçi, hastaneye kaldırıldı

ELAZIĞ’da yapımı devam eden şehir hastanesi inşaatında çalışan 40 kadar işçi, yedikleri öğle yemeğinden zehirlendikleri şüphesiyle hastaneye kaldırdı.

28.10.2017Gündem
Elazığda yemekten zehirlenen 40 işçi, hastaneye kaldırıldı

Elazığ'da yemekten zehirlenen 40 işçi, hastaneye kaldırıldı

Elazığ'da yemekten zehirlenen 40 işçi, hastaneye kaldırıldı

28.10.2017Elazığ
Yük treni otomobile çarptı: 2 ölü, 1 yaralı

Yük treni otomobile çarptı: 2 ölü, 1 yaralı

Yük treni otomobile çarptı: 2 ölü, 1 yaralı

30.7.2017Kahramanmaraş
Türkiye şehitlerini anıyor... Edirneden Karsa il il 15 Temmuz programları

Türkiye şehitlerini anıyor... Edirne'den Kars'a il il 15 Temmuz programları

Türkiye'nin milli birlik ve beraberliğini hedef alan Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki hain darbe girişimine karşı Türk halkının kahramanca verdiği mücadelenin birinci yılında 81 ilde programlar düzenlenecek.

13.7.2017Gündem
Kahramanmaraşta dijital hastane toplantısı

Kahramanmaraş'ta dijital hastane toplantısı

Kahramanmaraş'ta dijital hastane toplantısı

13.7.2017Kahramanmaraş
Bakan Akdağ: Sağlıkta, süper ligin şampiyonluğuna oynayan bir takım olacağız (3)

Bakan Akdağ: Sağlıkta, süper ligin şampiyonluğuna oynayan bir takım olacağız (3)

Bakan Akdağ: Sağlıkta, süper ligin şampiyonluğuna oynayan bir takım olacağız (3)

8.7.2017Eskişehir
Üniversite, şehri bulunduğu yere doğru çekiyor

Üniversite, şehri bulunduğu yere doğru çekiyor

Eskişehir Yolu’nun 29. kilometresinde bulunan Çankaya Üniversitesi için, “Üniversite şehirden uzak gibi görülüyorsa da bu mesafenin yıldan yıla kısaldığını görüyoruz” diyen Rektör Hamdi Mollamahmutoğlu kent-üniversite bağını şöyle özetliyor: “Üniversite, şehri bulunduğu yere doğru çekiyor. Çevremizde binaların yükseldiğini görüyoruz. Trafiğin yoğunlaştığını görüyoruz, yeni yapılanmalara gidildiğini görüyoruz, alt yapının geldiğini görüyoruz. Bu daha da artacaktır.”

16.5.2017Ankara
Şehir hastanelerine 30 milyar $ kira

Şehir hastanelerine 30 milyar $ kira

Kalkınma Bakanlığı, kamu- özel sektör ortaklığı ile yapılan ve çoğunluğu şehir hastaneleri olan 18 sağlık tesisi için özel sektöre 30 milyar dolar kira ödeneceğini açıkladı. Kira, şehir hastaneleri için 25 yıl, Halk Sağlığı Kurumu için 15 yılda ödenecek. 2015 yılına göre sağlık tesislerini kamu tarafından ödenecek kira da yüzde 10 artmış oldu.

11.4.2017Ekonomi
Samuray destekli sağlık ‘Rönesans’ı

Samuray destekli sağlık ‘Rönesans’ı

Tamamlandığında dünyanın en büyük hastanelerinden biri olması beklenen İstanbul İkitelli Şehir Hastanesi için finansman konusunda sona yaklaşıldı. 1.6 milyar dolarlık proje için ilk kez konuşan Rönesans Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erman Ilıcak, “İkitelli’deki başladığımız şehir hastanesi projesi için Japonya’dan kredi desteği alacağız” dedi. Ilıcak, 2020’ye kadar 4.3 milyar dolarlık sağlık kompleksi inşa edeceklerini söyledi.

3.4.2017Ekonomi
Damat dehşeti kamerada Yerdeyken bile kurşun sıkmış...

Damat dehşeti kamerada! Yerdeyken bile kurşun sıkmış...

Elazığ'da hastanede damadın işlediği cinayetler saniye saniye kameralara yansıdı.

7.12.2016Gündem
23 ile 4 yılda 140 milyar TL

23 ile 4 yılda 140 milyar TL

Başbakan Binali Yıldırım, Doğu ve Güneydoğu’da 23 ilde yatırımları artıracak, vatandaşı rahatlatacak teşvik paketini açıkladı. Toplam 140 milyar liralık pakette konut da var, stadyum da fabrika yatırımı da sulama projesi de.

4.9.2016Ekonomi
Turkcell ve Rönesans güçlerini birleştirdi

Turkcell ve Rönesans güçlerini birleştirdi

Turkcell, Rönesans Sağlık Yatırım ile 500 milyon TL’lik dev bir işbirliğine imza attı. Şehir hastaneleri projeleri kapsamında 5 yıl süreyle hastane bilgi yönetim sistemlerinin, dijital altyapı ve işletmesinin Turkcell tarafından uçtan uca sunulacağı açıklandı.

29.8.2016Ekonomi
Bakan Tüfenkci: Türkiye, Suriyede kalıcı değil

Bakan Tüfenkci: Türkiye, Suriye'de kalıcı değil

Bakan Tüfenkci: Türkiye, Suriye'de kalıcı değil

25.8.2016Elazığ
Patronlar bu sisteme hasta oldu

Patronlar bu sisteme 'hasta' oldu

Kamu-özel sektör ortaklığı ile yapılan şehir hastanelerinin sayısı artıyor. 18 hastane için ihale süreci biterken, 30 bin yataklık şehir hastanelerinin 2017 sonunda devreye girmesi bekleniyor. 10 bin yatak kapasiteli hastane projesi de planlanıyor.

20.6.2016Ekonomi
Munzur Çayında ölen öğretmenlere veda

Munzur Çayı'nda ölen öğretmenlere veda

Tunceli'nin Ovacık ilçesinde otomobilinin Munzur Çayı'na düşmesi sonucu hayatını kaybeden öğretmenler Bektaş İlker Uysal'ın (34) ve Müzeyyen Yılmaz (31) memleketlerinde toprağa verildi. Bektaş İlker Uysal'ın dayısı üzüntülerin büyük olduğunu söyleyerek, "Anne ve babasının 15 yıl çocukları olmamıştı. Şimdi tek çocuklarını da kaybettiler" dedi. İki öğretmenin 3 yıldır arkadaş oldukları ve taraftarı oldukları Beşiktaş’ın bu sezon şampiyon olması halinde evlenme kararı aldıkları belirtildi.

9.5.2016Gündem
Kalkınma Bakanlığı: Özel sektörle birlikte yapılan projelerde sıkıntı olabilir

Kalkınma Bakanlığı: Özel sektörle birlikte yapılan projelerde sıkıntı olabilir

Kalkınma Bakanlığı kamu-özel ortaklığıyla yürütülen büyük projelerde uzun vadeli fon sıkıntısı yaşanabileceği uyarısında bulundu. Bakanlık kamunun yükümlülüklerini iyi analiz edilmesi gerektiğini vurguladı. 

29.2.2016Ekonomi
Vali Yavuz’dan Kalkınma Değerlendirmesi

Vali Yavuz’dan Kalkınma Değerlendirmesi

VALİ SEDDAR YAVUZ, MUŞ'UN KALKINMASI İÇİN ULAŞIMIN ŞART OLDUĞUNU SÖYLEDİ

1.2.2016Muş
5 ilçe kritik

5 ilçe kritik

Terör örgütü PKK’nın şehirlerden temizlenmesi amacıyla başlatılan operasyonlar devam ederken çatışmaların yeniden başladığı 22 Temmuz’dan sonra Doğu ve Güneydoğu’da, ‘yüksek risk’ oluşturan ve örgütün kanton bölgeler kurmaya çalıştığı 13 ilçeden 8’inde denetimin sağlandığı bildirildi.

23.12.2015Gündem
Diyarbakır DEDAŞ İle Aydınlanıyor

Diyarbakır DEDAŞ İle Aydınlanıyor

DİCLE ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. (DEDAŞ), IŞIL IŞIL BİR DİYARBAKIR İÇİN AYDINLATMA SEFERBERLİĞİ BAŞLATTI. BUNUN İÇİN 3,5 MİLYON LİRALIK 10 YATIRIM PROJESİ HAZIRLANDI. BU PROJELERDEN 4’Ü ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE TAMAMLANARAK, HAYATA GEÇİRİLECEK. GERİ KALANLARININ İSE YILSONUNA KADAR TAMAMLANMASI HEDEFLENİYOR.

22.9.2015Diyarbakır
22 ilde terör operasyonu

22 ilde terör operasyonu

Türkiye’nin birçok ilinde dün başlatılan operasyon bugün de devam ediyor. Bugün 22 ilde terör örgütlerine karşı düzenlenen operasyonlarda çok sayıda gözaltı var. Operasyonlarla ilgili son bilgileri Başbakan Ahmet Davutoğlu kamuoyuyla paylaştı. Davutoğlu, dün başlayan ve gece de 22 ilde devam eden operasyonlarda toplam 590 şüphelinin gözaltına alındığını açıkladı.

25.7.2015Gündem
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık:

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık:

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI VE MALATYA MİLLETVEKİLİ ÖZNUR ÇALIK, “SAYIN BAŞBAKANIMIZIN MALATYA İÇİN VERDİĞİ MÜJDELER YENİ TÜRKİYE’YE GİDEN YOLDA YENİ MALATYA İÇİN ÖNEMLİ ADIMLAR OLACAKTIR” DEDİ.

31.5.2015Malatya
FÜ Radyasyon Onkolojisi Binasının Temeli Atıldı

FÜ Radyasyon Onkolojisi Binasının Temeli Atıldı

FIRAT ÜNİVERSİTESİ (FÜ) HASTANESİ BÜNYESİNDE KURULACAK OLAN RADYASYON ONKOLOJİSİ'NİN TEMELİ TÖRENLE ATILDI.

5.4.2015Elazığ
Sağlıkta ‘Rönesans’

Sağlıkta ‘Rönesans’

SAĞLIK sektöründe büyük dönüşüm anlamına gelen Kamu Özel Ortaklıkları (PPP) yöntemiyle yapılacak 1.550 yataklı Adana Şehir Hastanesi için 9 yabancı banka 18 yıl vadeli kredi verdi. Projeyi, Türk Rönesans ile Fransız Meridiam birlikte yapacak.

20.12.2014Ekonomi
Adana Entegre Sağlık Kampüsü Finansal Kapanış Anlaşması

Adana Entegre Sağlık Kampüsü Finansal Kapanış Anlaşması

- Rönesans Holding Başkanı Ilıcak: - "Toplam yatırım bedeli olan 540 milyon avronun 433 milyon avrosunu 9 yabancı bankadan tedarik ettik. Kalanı ise yatırımcı ortaklar Rönesans ve Meridiam tarafından öz kaynak olarak temin edilecek"

19.12.2014 İstanbul
Ağrıda kuduzdan ölüm

Ağrı'da kuduzdan ölüm

Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde sokak köpeği tarafından ısırıldıktan sonra kuduz şüphesiyle Elazığ'a sevk edilen kişi, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

23.4.2014Gündem
Sudan kaçan 2 kadın trenin altında kaldı

Sudan kaçan 2 kadın trenin altında kaldı

ELAZIĞ’ın Kızılay Mahallesi’nde patlayan şehir şebeke suyundan kaçan iki kadın, demiryolundan geçmeye çalıştıkları sırada tren altında kalarak ağır yaralandı.

17.4.2014Gündem
Gösterilerde kanlı gece

Gösterilerde kanlı gece

Berkin Elvan’ın cenaze töreninin yapıldığı Okmeydanı semtinde dün gece saat 22.00 sıralarında silah sesleri duyuldu. Olayda yaralanan 3 kişiden birinin hayatını kaybettiği açıklandı. Tunceli'de de çıkan olaylarda bir polis memuru şehit oldu. Önce şehit polisin biber gazından etkilenmiş olabileceği belirtildi, ancak daha sonra yapılan açıklamada şehit polis Ahmet Küçüktağ'ın kalp krizi geçirdiği kaydedildi.

12.3.2014Gündem
Tren, otomobile çarptı: 5 yaralı

Tren, otomobile çarptı: 5 yaralı

KAHRAMANMARAŞ’ın Pazarcık İlçesi’nde hemzemin geçidinde trenin çarptığı otomobildeki 5 kişi yaralandı.

22.12.2013Gündem
Başbakan 15 adayı daha açıkladı

Başbakan 15 adayı daha açıkladı

Başbakan Erdoğan, AK Parti Meclis grup toplantısında partisinin bazı illerdeki belediye başkan adaylarını açıkladı. AK Parti'nin Hatay adayı Adalet Bakanı Sadullah Ergin oldu. Başbakan Ergin'in adını açıklamadan önce muhalefete eleştiride bulundu ve ''Biz adaylarımızın ne zaman istifa etmeleri gerektiğini senden çok iyi biliriz'' ifadelerini kullandı. AK Parti'nin Şanlıurfa'daki adayı da mevcut başkan Eşref Fakıbaba yerine Celalettin Güvenç oldu. Başbakan her iki ismi de kürsüye çağırdı ve ''sarılın bakayım birbirinize'' dedi.

3.12.2013Gündem
Vandaki bakanlardan açıklama

Van'daki bakanlardan açıklama

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Van'daki sağlık hizmetlerine ilişkin, “Öyle zannediyorum ki bölge eğitim araştırma hastanesinde yarın itibarıyla acil servisi ve bazı önemli noktaları hizmete sokmuş olacağız. Birkaç gün içerisinde de bölge eğitimde tamamen hizmet verir hale geleceğiz” dedi.

10.11.2011Gündem
Türkiyenin kaderi ÇADIRKENT

Türkiye'nin kaderi ÇADIRKENT

Türkiye'nin kaderi 1999 yılından itibaren değişmedi. Ard arda gelen depremler çadırkentleri hayatımızın bir parçası haline getirdi. Gediz'de süren çadırkentlere şimdi de Van eklendi. Van'da yaralar sarılmaya çalışılırklen Van ve Erciş İlçesi’ni vuran Richter ölçeğine göre 7.2 büyüklüğündeki depremde evleri hasar görenler için Erciş’teki Van yolu üzerinde bulunan stadyumda Kızılay tarafından çadırkent kuruldu. Geceyi çadırkentte geçiren depremzedelere Kızılay, battaniye, su ve gıda yardımında bulundu.

24.10.2011Gündem
Katliamı yaralı bir kahraman engelledi

Katliamı yaralı bir kahraman engelledi

Tunceli’de PKK’lı teröristlerin dün akşam halı sahada futbol maçı yapan polislere yönelik silahlı saldırısında komiser Cem Kerman ile öğretmen eşi Dilay Turan Kerman’ın şehit olduğu ve 8 polisin de yaralandığı saldırıda, el bombalarıyla sahanın ortasına giren PKK’lı teröristin daha büyük katliam yapması son anda önlendi. Saldırı öncesi halı saha yanına gelen ve polislere Emniyet’ten olduğunu söyleyen teröristin, yaylım ateş başlayınca sahaya girdiği ancak yaralı polislerden birinin üzerine atlayıp bombaların patlamasını engellediği ortaya çıktı.

5.9.2011Gündem
Eşi halı sahada maç yapıyordu, taradılar... İkisi de şehit oldu

Eşi halı sahada maç yapıyordu, taradılar... İkisi de şehit oldu

Tunceli'de PKK'lı teröristler halı sahada futbol oynayan polislere uzun namlulu silahlarla saldırı düzenledi. Saldırıda 1 komiser ile kendisini izlemeye gelen eşi şehit oldu. Saldırıda 3'ü ağır 8 polis memuru yaralanırken, çıkan çatışmada 1 PKK'lı terörist de ölü olarak ele geçirildi. Saldırıyı düzenleyen teröristlerin, özel araçla geldikleri ve üzerlerinde asker kıyafeti olduğu belirtildi. Teröristler aynı saatlerde kenti koruyan iki Özel Harekat Polis noktasına da uzun namlulu silahlarla ateş açtı.

4.9.2011Gündem
Tuncelide kaza kurşunu: 1 şehit

Tunceli'de kaza kurşunu: 1 şehit

TUNCELİ’de, vatani görevini yapan er 21 yaşındaki Cüneyt Yüksel, nöbet değişimi sırasında arkadaşının otomatik tüfeğinden çıkan kurşunla şehit oldu.

8.6.2011Gündem
Sizin için yine raylardayız

Sizin için yine raylardayız

2008’de insan hakları, 2009’da çocuk hakları temalarıyla binlerce okuruyla buluşan Hürriyet Treni, yine yollarda. Başkent Ankara’dan dün görkemli bir törenle yola çıkan Hürriyet Treni, bu kez de 12 Haziran genel seçimleri öncesi, uğradığı duraklarda, “Türkiye ne istiyor?” sorusuna yanıt arayacak, yine Türkiye’nin sesi olacak.

10.5.2011Gündem

Yazar Sonuçları

‘Geleceğin Enerjisi’ için 1 milyon nazar boncuğu dağıttık

DREAM Design Factory (dDf) kurucu ortağı Prof. Esra Ekmekçi, 4 ay önce aradı:

9.9.2017

Sevişme sahnelerinde asla oynamam

Deli dolu bir çocukluk yaşamış. Bir gün mahalle kavgasında, ertesi gün maçta... Kafasını yarmış yatılı verildiği yuvadaki salıncakta. Çocukluk hayali F16 pilotu olmakmış ama babasından vize çıkmamış. Otobüs durağında tesadüfen karşılaştığı bir kız vesilesiyle hayatı değişmiş, tiyatro sahnesiyle tanışmış. İşi okulunda öğreneyim demiş, konservatuvara yazılmış. Yıllarca tozunu yutmuş sahnelerin. Sonra kısa dönem sabah şekerliği, ardından da dizi macerası gelmiş. Şimdilerde reytingleri “Paramparça” ediyor. Huzurlarınızda deli dolu, hiperaktif, eğlenceli ve tevazuyu hiç elinden bırakmayan, geldiği yeri asla unutmayan yetenekli bir adam; Erkan Petekkaya...

31.1.2015

4 milyar TL borca af

SGK’nın 8 milyarlik prim alacağı var; bu konuyu 5 şubat tarihindeki köşemizde “Genel Sağlık Sigortası Çöküyor” diye duyurmuştuk...

18.2.2014