MENÜ

Elazığ Şehir Hastanesi

Elazığ Şehir Hastanesi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Elazığ Şehir Hastanesi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 73 Elazığ Şehir Hastanesi haberi bulunmuştur.

Elazığ Şehir Hastanesi Haberleri

‘Yatırım elçisiyiz’

‘Yatırım elçisiyiz’

HSBC Türkiye Genel Müdürü Selim Kervancı, bankanın Türkiye’de kalmaktan çok mutlu olduğunu dile getirerek kendilerinin de Türkiye’nin yatırım ve finansman çekmesi için her platformda Türkiye’yi anlattıklarını söyledi. Kervancı, “Türkiye’nin çok büyük potansiyeli var, herkesin gözü üzerinde, bize düşen doğru anlatmak” diye konuştu.

21.5.2017EkonomiHürriyet Yazarı
Tarafsız karakter olmaz

'Tarafsız karakter olmaz'

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, “CHP’ye gönül veren, hatta ve hatta HDP’ye gönül veren kardeşlerimize de sesleniyorum” diyerek bu iki partinin seçmenlerinden de ‘Evet’ oyu istedi. “Tek kişide gücü topluyoruz ve böylece kitapçıkları fırlat, böyle bir şey olamayacak” diyen Erdoğan, ‘partili cumhurbaşkanı’ konusunda da “Ya bir insanın karakterinde tarafsız olmak diye bir şey olur mu? Olmaz” dedi.

18.2.2017GündemHürriyet Yazarı
‘Yeşil bono’ ile dev hastane

‘Yeşil bono’ ile dev hastane

Rönesans Holding, Elazığ’a 360 milyon Euro’luk yatırımla şehir hastanesi kuruyor. Hastane için tamamı yabancı yatırımcılardan oluşan yatırımcı grubundan ‘yeşil bono’ ihracı yoluyla 288 milyon Euro’luk finansman sağlandı. 

20.12.2016EkonomiHürriyet Yazarı
Rönesanstan 288 milyon Euro bono ihracı

Rönesans'tan 288 milyon Euro bono ihracı

Rönesans Sağlık Yatırım, kamu-özel işbirliği (PPP) kapsamında hayata geçireceği Elazığ Şehir Hastanesi için tamamı yabancı yatırımcılardan oluşan yatırımcı grubundan bono ihracı yoluyla 288 milyon euro tutarında finansman sağladı.

20.12.2016EkonomiHürriyet Yazarı
Ak Parti yolsuzluk yapıyorsa...

'Ak Parti yolsuzluk yapıyorsa...'

SAĞLIK Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, son operasyonlara ilişkin, demokrasi ve hukukun gerektirdiklerinin yerine getireceklerini belirterek, "AK Parti yanlış yapıyorsa, AK Parti rüşvet yiyorsa, AK Parti yolsuzluk yapıyorsa, millet sandıkta bunun hesabını sorar. 30 Mart'ı bekleyin" dedi.

19.12.2013GündemHürriyet Yazarı
Türkiye şehitlerini anıyor... Edirneden Karsa il il 15 Temmuz programları

Türkiye şehitlerini anıyor... Edirne'den Kars'a il il 15 Temmuz programları

Türkiye'nin milli birlik ve beraberliğini hedef alan Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki hain darbe girişimine karşı Türk halkının kahramanca verdiği mücadelenin birinci yılında 81 ilde programlar düzenlenecek.

13.7.2017GündemHürriyet Yazarı
Kahramanmaraşta dijital hastane toplantısı

Kahramanmaraş'ta dijital hastane toplantısı

Kahramanmaraş'ta dijital hastane toplantısı

13.7.2017KahramanmaraşHürriyet Yazarı
Bakan Akdağ: Sağlıkta, süper ligin şampiyonluğuna oynayan bir takım olacağız (3)

Bakan Akdağ: Sağlıkta, süper ligin şampiyonluğuna oynayan bir takım olacağız (3)

Bakan Akdağ: Sağlıkta, süper ligin şampiyonluğuna oynayan bir takım olacağız (3)

8.7.2017EskişehirHürriyet Yazarı
Şehir hastanelerine 30 milyar $ kira

Şehir hastanelerine 30 milyar $ kira

Kalkınma Bakanlığı, kamu- özel sektör ortaklığı ile yapılan ve çoğunluğu şehir hastaneleri olan 18 sağlık tesisi için özel sektöre 30 milyar dolar kira ödeneceğini açıkladı. Kira, şehir hastaneleri için 25 yıl, Halk Sağlığı Kurumu için 15 yılda ödenecek. 2015 yılına göre sağlık tesislerini kamu tarafından ödenecek kira da yüzde 10 artmış oldu.

11.4.2017EkonomiHürriyet Yazarı
Samuray destekli sağlık ‘Rönesans’ı

Samuray destekli sağlık ‘Rönesans’ı

Tamamlandığında dünyanın en büyük hastanelerinden biri olması beklenen İstanbul İkitelli Şehir Hastanesi için finansman konusunda sona yaklaşıldı. 1.6 milyar dolarlık proje için ilk kez konuşan Rönesans Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erman Ilıcak, “İkitelli’deki başladığımız şehir hastanesi projesi için Japonya’dan kredi desteği alacağız” dedi. Ilıcak, 2020’ye kadar 4.3 milyar dolarlık sağlık kompleksi inşa edeceklerini söyledi.

3.4.2017EkonomiHürriyet Yazarı
Damat dehşeti kamerada Yerdeyken bile kurşun sıkmış...

Damat dehşeti kamerada! Yerdeyken bile kurşun sıkmış...

Elazığ'da hastanede damadın işlediği cinayetler saniye saniye kameralara yansıdı.

7.12.2016GündemHürriyet Yazarı
23 ile 4 yılda 140 milyar TL

23 ile 4 yılda 140 milyar TL

Başbakan Binali Yıldırım, Doğu ve Güneydoğu’da 23 ilde yatırımları artıracak, vatandaşı rahatlatacak teşvik paketini açıkladı. Toplam 140 milyar liralık pakette konut da var, stadyum da fabrika yatırımı da sulama projesi de.

4.9.2016EkonomiHürriyet Yazarı
Turkcell ve Rönesans güçlerini birleştirdi

Turkcell ve Rönesans güçlerini birleştirdi

Turkcell, Rönesans Sağlık Yatırım ile 500 milyon TL’lik dev bir işbirliğine imza attı. Şehir hastaneleri projeleri kapsamında 5 yıl süreyle hastane bilgi yönetim sistemlerinin, dijital altyapı ve işletmesinin Turkcell tarafından uçtan uca sunulacağı açıklandı.

29.8.2016EkonomiHürriyet Yazarı
Bakan Tüfenkci: Türkiye, Suriyede kalıcı değil

Bakan Tüfenkci: Türkiye, Suriye'de kalıcı değil

Bakan Tüfenkci: Türkiye, Suriye'de kalıcı değil

25.8.2016ElazığHürriyet Yazarı
Patronlar bu sisteme hasta oldu

Patronlar bu sisteme 'hasta' oldu

Kamu-özel sektör ortaklığı ile yapılan şehir hastanelerinin sayısı artıyor. 18 hastane için ihale süreci biterken, 30 bin yataklık şehir hastanelerinin 2017 sonunda devreye girmesi bekleniyor. 10 bin yatak kapasiteli hastane projesi de planlanıyor.

20.6.2016EkonomiHürriyet Yazarı
Munzur Çayında ölen öğretmenlere veda

Munzur Çayı'nda ölen öğretmenlere veda

Tunceli'nin Ovacık ilçesinde otomobilinin Munzur Çayı'na düşmesi sonucu hayatını kaybeden öğretmenler Bektaş İlker Uysal'ın (34) ve Müzeyyen Yılmaz (31) memleketlerinde toprağa verildi. Bektaş İlker Uysal'ın dayısı üzüntülerin büyük olduğunu söyleyerek, "Anne ve babasının 15 yıl çocukları olmamıştı. Şimdi tek çocuklarını da kaybettiler" dedi. İki öğretmenin 3 yıldır arkadaş oldukları ve taraftarı oldukları Beşiktaş’ın bu sezon şampiyon olması halinde evlenme kararı aldıkları belirtildi.

9.5.2016GündemHürriyet Yazarı
Kalkınma Bakanlığı: Özel sektörle birlikte yapılan projelerde sıkıntı olabilir

Kalkınma Bakanlığı: Özel sektörle birlikte yapılan projelerde sıkıntı olabilir

Kalkınma Bakanlığı kamu-özel ortaklığıyla yürütülen büyük projelerde uzun vadeli fon sıkıntısı yaşanabileceği uyarısında bulundu. Bakanlık kamunun yükümlülüklerini iyi analiz edilmesi gerektiğini vurguladı. 

29.2.2016EkonomiHürriyet Yazarı
Vali Yavuz’dan Kalkınma Değerlendirmesi

Vali Yavuz’dan Kalkınma Değerlendirmesi

VALİ SEDDAR YAVUZ, MUŞ'UN KALKINMASI İÇİN ULAŞIMIN ŞART OLDUĞUNU SÖYLEDİ

1.2.2016MuşHürriyet Yazarı
Diyarbakır DEDAŞ İle Aydınlanıyor

Diyarbakır DEDAŞ İle Aydınlanıyor

DİCLE ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. (DEDAŞ), IŞIL IŞIL BİR DİYARBAKIR İÇİN AYDINLATMA SEFERBERLİĞİ BAŞLATTI. BUNUN İÇİN 3,5 MİLYON LİRALIK 10 YATIRIM PROJESİ HAZIRLANDI. BU PROJELERDEN 4’Ü ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE TAMAMLANARAK, HAYATA GEÇİRİLECEK. GERİ KALANLARININ İSE YILSONUNA KADAR TAMAMLANMASI HEDEFLENİYOR.

22.9.2015DiyarbakırHürriyet Yazarı
Elsad’tan İmar Komisyon Toplantısı

Elsad’tan İmar Komisyon Toplantısı

1.8.2015ElazığHürriyet Yazarı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık:

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık:

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI VE MALATYA MİLLETVEKİLİ ÖZNUR ÇALIK, “SAYIN BAŞBAKANIMIZIN MALATYA İÇİN VERDİĞİ MÜJDELER YENİ TÜRKİYE’YE GİDEN YOLDA YENİ MALATYA İÇİN ÖNEMLİ ADIMLAR OLACAKTIR” DEDİ.

31.5.2015MalatyaHürriyet Yazarı
FÜ Radyasyon Onkolojisi Binasının Temeli Atıldı

FÜ Radyasyon Onkolojisi Binasının Temeli Atıldı

FIRAT ÜNİVERSİTESİ (FÜ) HASTANESİ BÜNYESİNDE KURULACAK OLAN RADYASYON ONKOLOJİSİ'NİN TEMELİ TÖRENLE ATILDI.

5.4.2015ElazığHürriyet Yazarı
Sağlıkta ‘Rönesans’

Sağlıkta ‘Rönesans’

SAĞLIK sektöründe büyük dönüşüm anlamına gelen Kamu Özel Ortaklıkları (PPP) yöntemiyle yapılacak 1.550 yataklı Adana Şehir Hastanesi için 9 yabancı banka 18 yıl vadeli kredi verdi. Projeyi, Türk Rönesans ile Fransız Meridiam birlikte yapacak.

20.12.2014EkonomiHürriyet Yazarı
Adana Entegre Sağlık Kampüsü Finansal Kapanış Anlaşması

Adana Entegre Sağlık Kampüsü Finansal Kapanış Anlaşması

- Rönesans Holding Başkanı Ilıcak: - "Toplam yatırım bedeli olan 540 milyon avronun 433 milyon avrosunu 9 yabancı bankadan tedarik ettik. Kalanı ise yatırımcı ortaklar Rönesans ve Meridiam tarafından öz kaynak olarak temin edilecek"

19.12.2014İstanbulHürriyet Yazarı
Ağrıda kuduzdan ölüm

Ağrı'da kuduzdan ölüm

Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde sokak köpeği tarafından ısırıldıktan sonra kuduz şüphesiyle Elazığ'a sevk edilen kişi, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

23.4.2014GündemHürriyet Yazarı
Sudan kaçan 2 kadın trenin altında kaldı

Sudan kaçan 2 kadın trenin altında kaldı

ELAZIĞ’ın Kızılay Mahallesi’nde patlayan şehir şebeke suyundan kaçan iki kadın, demiryolundan geçmeye çalıştıkları sırada tren altında kalarak ağır yaralandı.

17.4.2014GündemHürriyet Yazarı
Gösterilerde kanlı gece

Gösterilerde kanlı gece

Berkin Elvan’ın cenaze töreninin yapıldığı Okmeydanı semtinde dün gece saat 22.00 sıralarında silah sesleri duyuldu. Olayda yaralanan 3 kişiden birinin hayatını kaybettiği açıklandı. Tunceli'de de çıkan olaylarda bir polis memuru şehit oldu. Önce şehit polisin biber gazından etkilenmiş olabileceği belirtildi, ancak daha sonra yapılan açıklamada şehit polis Ahmet Küçüktağ'ın kalp krizi geçirdiği kaydedildi.

12.3.2014GündemHürriyet Yazarı
Tren, otomobile çarptı: 5 yaralı

Tren, otomobile çarptı: 5 yaralı

KAHRAMANMARAŞ’ın Pazarcık İlçesi’nde hemzemin geçidinde trenin çarptığı otomobildeki 5 kişi yaralandı.

22.12.2013GündemHürriyet Yazarı
Başbakan 15 adayı daha açıkladı

Başbakan 15 adayı daha açıkladı

Başbakan Erdoğan, AK Parti Meclis grup toplantısında partisinin bazı illerdeki belediye başkan adaylarını açıkladı. AK Parti'nin Hatay adayı Adalet Bakanı Sadullah Ergin oldu. Başbakan Ergin'in adını açıklamadan önce muhalefete eleştiride bulundu ve ''Biz adaylarımızın ne zaman istifa etmeleri gerektiğini senden çok iyi biliriz'' ifadelerini kullandı. AK Parti'nin Şanlıurfa'daki adayı da mevcut başkan Eşref Fakıbaba yerine Celalettin Güvenç oldu. Başbakan her iki ismi de kürsüye çağırdı ve ''sarılın bakayım birbirinize'' dedi.

3.12.2013GündemHürriyet Yazarı
Vandaki bakanlardan açıklama

Van'daki bakanlardan açıklama

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Van'daki sağlık hizmetlerine ilişkin, “Öyle zannediyorum ki bölge eğitim araştırma hastanesinde yarın itibarıyla acil servisi ve bazı önemli noktaları hizmete sokmuş olacağız. Birkaç gün içerisinde de bölge eğitimde tamamen hizmet verir hale geleceğiz” dedi.

10.11.2011GündemHürriyet Yazarı
Türkiyenin kaderi ÇADIRKENT

Türkiye'nin kaderi ÇADIRKENT

Türkiye'nin kaderi 1999 yılından itibaren değişmedi. Ard arda gelen depremler çadırkentleri hayatımızın bir parçası haline getirdi. Gediz'de süren çadırkentlere şimdi de Van eklendi. Van'da yaralar sarılmaya çalışılırklen Van ve Erciş İlçesi’ni vuran Richter ölçeğine göre 7.2 büyüklüğündeki depremde evleri hasar görenler için Erciş’teki Van yolu üzerinde bulunan stadyumda Kızılay tarafından çadırkent kuruldu. Geceyi çadırkentte geçiren depremzedelere Kızılay, battaniye, su ve gıda yardımında bulundu.

24.10.2011GündemHürriyet Yazarı
Katliamı yaralı bir kahraman engelledi

Katliamı yaralı bir kahraman engelledi

Tunceli’de PKK’lı teröristlerin dün akşam halı sahada futbol maçı yapan polislere yönelik silahlı saldırısında komiser Cem Kerman ile öğretmen eşi Dilay Turan Kerman’ın şehit olduğu ve 8 polisin de yaralandığı saldırıda, el bombalarıyla sahanın ortasına giren PKK’lı teröristin daha büyük katliam yapması son anda önlendi. Saldırı öncesi halı saha yanına gelen ve polislere Emniyet’ten olduğunu söyleyen teröristin, yaylım ateş başlayınca sahaya girdiği ancak yaralı polislerden birinin üzerine atlayıp bombaların patlamasını engellediği ortaya çıktı.

5.9.2011GündemHürriyet Yazarı
Eşi halı sahada maç yapıyordu, taradılar... İkisi de şehit oldu

Eşi halı sahada maç yapıyordu, taradılar... İkisi de şehit oldu

Tunceli'de PKK'lı teröristler halı sahada futbol oynayan polislere uzun namlulu silahlarla saldırı düzenledi. Saldırıda 1 komiser ile kendisini izlemeye gelen eşi şehit oldu. Saldırıda 3'ü ağır 8 polis memuru yaralanırken, çıkan çatışmada 1 PKK'lı terörist de ölü olarak ele geçirildi. Saldırıyı düzenleyen teröristlerin, özel araçla geldikleri ve üzerlerinde asker kıyafeti olduğu belirtildi. Teröristler aynı saatlerde kenti koruyan iki Özel Harekat Polis noktasına da uzun namlulu silahlarla ateş açtı.

4.9.2011GündemHürriyet Yazarı
Tuncelide kaza kurşunu: 1 şehit

Tunceli'de kaza kurşunu: 1 şehit

TUNCELİ’de, vatani görevini yapan er 21 yaşındaki Cüneyt Yüksel, nöbet değişimi sırasında arkadaşının otomatik tüfeğinden çıkan kurşunla şehit oldu.

8.6.2011GündemHürriyet Yazarı
İntihar eden askeri Albay kurtardı

İntihar eden askeri Albay kurtardı

ELAZIĞ’da psikiyatri tedavisi için sevk edildiği hastahaneden kaçarak, bir dershanenin 5’ıncı kat balkonundan atlamaya kalkışan er B.F.’yi, İl Jandarma Komutanı Albay Zafer Koç, 1.5 saat süren çabalar sonucu ikna etti.

21.12.2010GündemHürriyet Yazarı
Gün gün kurban bayramındaki kazalar

Gün gün kurban bayramındaki kazalar

9 GÜNLÜK Kurban Bayramı tatili boyunca, İstanbul ve Ankara merkez dışında, yurdun dört bir yanında meydana gelen ve 147 kişinin ölüp 721 kişinin yaralandığı kazalar gün gün şöyle:

21.11.2010GündemHürriyet Yazarı
Ambulans helikopterle sevk

Ambulans helikopterle sevk

Batman'da yeni doğmuş ve solunum sorunu yaşayan bebek,durumu ağırlaşınca Elazığ'a hava ambulansıyla sevk edildi.

31.3.2010GündemHürriyet Yazarı
45 yıllık eşini öldürüp intihar etti

45 yıllık eşini öldürüp intihar etti

ELAZIĞ’da 65 yaşındaki emekli Fethi Dayı, boşanmak isteyen 45 yıllık eşi 62 yaşındaki Solmaz Dayı'yı tabancayla öldürdükten sonra, polisten kaçamayacağını anlayınca aynı tabancayla başına ateş ederek yaşamına son verdi.

15.4.2009GündemHürriyet Yazarı
4 sağlık personeli toprağa verildi

4 sağlık personeli toprağa verildi

ANTALYA’ya seminere giderken Konya yakınlarında trafik kazasında yaşamını yitiren 4 sağlık personeli, Tunceli ve Elazığ’da düzenlenen törenlerle toprağa verildi.

7.4.2009GündemHürriyet Yazarı
Müslüm Gündüzün nikahlı eşi vefat etti

Müslüm Gündüz'ün nikahlı eşi vefat etti

ELAZIĞ merkezli Aczmendi tarikatının iki eşli lideri Müslüm Gündüz’ün resmi nikahlı eşi Endam Gündüz geçirdiği rahatsızlık sonucu vefat etti. Endam Gündüz'ün cenazesi toprağa verilmek üzere doğum yeri olan Malatya’nın Doğanşehir İlçesi'ne bağlı Polat Köyü'ne götürüldü.

24.7.2008GündemHürriyet Yazarı
Hep yolun başında Erkan Oğur

Hep yolun başında Erkan Oğur

Geçtiğimiz 16 Nisan’da Ankara’daki konser başlamadan görevliler bir not ulaştırıyor. Notta şunlar yazılı: "Çok sevgili Erkan, seni uzun yılların ardından ilk kez sevgiyle, özlemle ve gururla izleyeceğim. Salonda, seni herkesten farklı bakan gözlerle, duyan yüreklerle seyredeceğim..." Erkan Oğur’un eli ayağı dolaşmış. Heyecanla karışık bir telaş almış müzisyeni.

29.4.2006KelebekHürriyet Yazarı
Kuş gribi günlüğü: Hastanede karantina

Kuş gribi günlüğü: Hastanede karantina

Şanlıurfa Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nde kuş gribi şüphesiyle müşahede altında tutulan çocuklardan birinin tahlil sonuçlarının pozitif çıkması üzerine, intaniye servisi karantinaya alındı.

12.1.2006GündemHürriyet Yazarı
Türkiye her gün kötüye gidiyor

Türkiye her gün kötüye gidiyor

3.9.2005Hürriyet ArşivHürriyet Yazarı
Türkiye her gün kötüye gidiyor

Türkiye her gün kötüye gidiyor

3.9.2005Hürriyet ArşivHürriyet Yazarı

Yazar Sonuçları

Sevişme sahnelerinde asla oynamam

Deli dolu bir çocukluk yaşamış. Bir gün mahalle kavgasında, ertesi gün maçta... Kafasını yarmış yatılı verildiği yuvadaki salıncakta. Çocukluk hayali F16 pilotu olmakmış ama babasından vize çıkmamış. Otobüs durağında tesadüfen karşılaştığı bir kız vesilesiyle hayatı değişmiş, tiyatro sahnesiyle tanışmış. İşi okulunda öğreneyim demiş, konservatuvara yazılmış. Yıllarca tozunu yutmuş sahnelerin. Sonra kısa dönem sabah şekerliği, ardından da dizi macerası gelmiş. Şimdilerde reytingleri “Paramparça” ediyor. Huzurlarınızda deli dolu, hiperaktif, eğlenceli ve tevazuyu hiç elinden bırakmayan, geldiği yeri asla unutmayan yetenekli bir adam; Erkan Petekkaya...

31.1.2015

4 milyar TL borca af

SGK’nın 8 milyarlik prim alacağı var; bu konuyu 5 şubat tarihindeki köşemizde “Genel Sağlık Sigortası Çöküyor” diye duyurmuştuk...

18.2.2014

Türkiye seninle gu-rur du-yu-yor! Bir bilim adamının müthiş hikâyesi

Her zamanki gibi geciktiğim için...

Hilton’nun döner kapısından içeri rüzgar gibi girdim.

29.5.2010

Türkiye her gün kötüye gidiyor

40 yıldır gazetecilik yapıyorum. Mesleğim gereği ülkeme Iğdır-Nahçıvan-Bakü üzerinden gidiyorum. Bu yıl yine aynı yolla tatile gitmiştim. Her gittiğimde içime sindiremediğim olaylarla karşılaşıyorum.

3.9.2005