MENÜ

Ehlıyet

Ehlıyet ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ehlıyet haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 4.320 Ehlıyet haberi bulunmuştur.

Ehlıyet Haberleri

Türkiye, Rusya ile ABD arasında seçim yapmak zorunda değil

'Türkiye, Rusya ile ABD arasında seçim yapmak zorunda değil'

CUMHURBAŞKANLIĞI Dış İlişkiler Başkanı Ayşe Sözen Usluer, Rusya-İran ve Türkiye liderlerinin üçlü zirvesi ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile Ankara’da verilen fotoğrafların, Türkiye’nin stratejik kimliğinde bir değişikliğin göstergesi olmadığını vurguluyor. Usluer, “Bana göre o fotoğraf kareleri Türkiye’nin stratejik öneminin altını çizmektedir ve dış politikadaki yükselişini göstermektedir. Bu bir eksen kayması fotoğrafı değildir” dedi. Usluer, Erdoğan’ın sık sık Putin’le görüşmesi konusunda “Sanki Türkiye batıdan uzaklaşıyor, Rusya ile yaklaşıyor gibi yansıtılıyor. Hayır bu bir konjonktür meselesi” görüşünü savundu.

27.04.2018Gündem
FETÖ şüphelisi kadına ev hapsi

FETÖ şüphelisi kadına ev hapsi

FETÖ şüphelisi kadına ev hapsi

26.04.2018Samsun
21 Nisan ehliyet sonuçları ne zaman açıklanacak

21 Nisan ehliyet sonuçları ne zaman açıklanacak?

Ehliyet sınav soru ve cevaplarının yayınlanmasıyla birlikte sonuç araştırmaları başladı. Yıl içerisinde beş gerçekleştirilen ehliyet sınavlarının ikincisi 21 Nisan Cumartesi günü tamamlanmıştı. Peki ehliyet sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

25.04.2018Gündem
E-devlet şifresini unuttum, yeni şifre nasıl alınır

E-devlet şifresini unuttum, yeni şifre nasıl alınır?

İnternet sayesinde bir çok işlemin kolayca halledilebildiği e-devlet'te vatandaşlar şifre işlemleri hakkında bir takım soruların cevaplarını merak ediyorlar. Bunların başında 'e-devlet şifremi unuttum yeni şifre nasıl alırım?' sorusu geliyor. Peki e-devlet şifresi hakkında başka bilinmesi gereken hangi durumlar var?

25.04.2018Gündem
Ehliyet soru ve cevapları yayınlandı mı Ehliyet sınav sonuçları için tarih verildi

Ehliyet soru ve cevapları yayınlandı mı? Ehliyet sınav sonuçları için tarih verildi!

Ehliyet soru ve cevapları yayınlandı mı sorusu, 21 Nisan Cumartesi günü sınava katılım sağlayan sürücü adayları tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Öte yandan ehliyet soru ve cevaplarını bekleyen adaylara müjdeyi Milli Eğitim Bakanlığı verdi ve sınavların açıklanacağı tarih belli oldu. Peki, ehliyet soru ve cevapları ne zaman yayınlanacak?

24.04.2018Gündem
E Devlet şifresi alma işlemi nasıl yapılır

E Devlet şifresi alma işlemi nasıl yapılır?

E Devlet şifre alma işlemi, bazı işlemleri online olarak gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Sosyal güvenlik işlemleri, milli eğitim başvuruları gibi birçok işlemin kolayca gerçekleştirilebildiği E Devlet sistemi, şifre alma işlemi ile sorgulanmaya devam ediliyor. Peki, E Devlet şifre alma işlemi nasıl yapılır? İşte, vatandaşların merakla araştırdığı konuyla ilgili detaylı bilgiler

24.04.2018Gündem
Ehliyet sınav sonuçları belirlenen tarihte açıklanıyor İşte, MEBin verdiği tarih

Ehliyet sınav sonuçları belirlenen tarihte açıklanıyor! İşte, MEB'in verdiği tarih

Milli Eğitim Bakanlığı'nın Türkiye genelinde yüzlerce sınav merkezinde gerçekleştirdiği ehliyet sınavı, sonuçları ile adayların gündemine oturdu. Araç sahibi olan ya da olmak isteyenlerin ilk fırsatta sürücü belgesi almak için kaydını yaptırdığı MTSKS sınavı, 21 Nisan'da yapılmıştı. İşte, bakanlığın resmi takviminde yer alan bilgilere göre ehliyet sınav sonuçları açıklama takvimi

22.04.2018Gündem
Diyarbakırda 42 ehliyet sınavı jokeri yakalandı

Diyarbakır'da 42 ehliyet sınavı jokeri yakalandı

Diyarbakır'da 42 ehliyet sınavı jokeri yakalandı

21.04.2018Merkez
Ehliyet sınav sonuçları ne zaman açıklanacak Sonraki sınav tarihleri

Ehliyet sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Sonraki sınav tarihleri

Ehliyet sınav sonuçları, 21 Nisan Cumartesi günü gerçekleştirilen sınavın ardından merakla araştırılmaya başlandı. Sürücü olarak trafikte yer alabilmek için katılımı şart olan ehliyet sınavı, sonuçları ile merak edilmeye başlandı. Peki, on binlerce kişinin merakla sorguladığı 21 Nisan ehliyet sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, Milli Eğitim Bakanlığı'nın yurt genelinde gerçekleştirdiği sınavlar hakkında detaylı bilgiler

21.04.2018Gündem
Ehliyet sınavı bugün saat kaçta başlayacak Sınav kaç dakika sürecek

Ehliyet sınavı bugün saat kaçta başlayacak? Sınav kaç dakika sürecek?

Milli Eğitim Baklanlığı'nın yıl içerisinde gerçekleştirdiği sınavlardan biri olan ehliyet sınavı bugün gerçekleşecek. İlk yardım, trafik adabı, trafik ve çevre, araç tekniği derslerinden oluşan ehliyet sınavından geçer not almayı başaran sürücü adayları, direksiyon sınavına girme hakkı da elde edecek. Peki ehliyet sınavı bugün saat kaçta başlayacak? Sınav kaç dakika sürecek?

20.04.2018Gündem
Yeni sürücü belgesi (ehliyet) randevusu nasıl alınır İşte yeni sürücü belgesinin özellikleri

Yeni sürücü belgesi (ehliyet) randevusu nasıl alınır? İşte yeni sürücü belgesinin özellikleri

Yeni sürücü belgesi almak isteyen randevu sistemine kayıt olmak durumundalar. Vatandaşlarda bu konuda bilgi almak için randevu detaylarını öğrenmek istiyor. Peki yeni sürücü belgesi için randevu nasıl alınır? Yeni sürücü belgesi ve eski sürücü belgesi arasındaki farklar nelerdir?

19.04.2018Gündem
AÖL sonuçları telafi sınavından sonra mı açıklanacak Açık Lise telafi sınavı ne zaman

AÖL sonuçları telafi sınavından sonra mı açıklanacak? Açık Lise telafi sınavı ne zaman?

Açıköğretim Lisesi (AÖL) sınavı üzerinden günler geçmesi nedeniyle sonuç araştırmaları hız kazandı. II. Dönem oturumlarında yaşanan sorun nedeniyle AÖL'de telafi sınavının yapılması kararlaştırıldı. Sonuçları bekleyen öğrencilerin ise kafasında başka bir soru var: AÖL sonuçları telafi sınavından sonra mı açıklanacak? Açık lise telafi sınavı, bu hafta sonu gerçekleşecek. Peki AÖL sonuçlarıyla ilgili yeni bir gelişme var mı?

19.04.2018Gündem
FETÖden aranan çift, sahte kimlik ve 15 bin euro ile yakalandı

FETÖ'den aranan çift, sahte kimlik ve 15 bin euro ile yakalandı

FETÖ'den aranan çift, sahte kimlik ve 15 bin euro ile yakalandı

18.04.2018Samsun
Ehliyet sınavı ne zaman Sınav yerleri nasıl öğrenilir

Ehliyet sınavı ne zaman? Sınav yerleri nasıl öğrenilir?

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen ehliyet sınavı için kısa bir süre kaldı, sınav yerleri için sorgulamalar başladı. Sürücü adayları, bir yandan geçmiş sınav sorularını incelerken bir yandan da ehliyet sınav yerlerinin belli olup olmadığını araştırıyor. Peki senede beş gerçekleşen ehliyet sınavlarının ikincisi ne zaman yapılacak? Ehliyet sınav yerleri nasıl öğrenilir?

17.04.2018Gündem
1,5 milyon liralık vurgun yapan nakliye dolandırıcıları yakalandı

1,5 milyon liralık vurgun yapan nakliye dolandırıcıları yakalandı

1,5 milyon liralık vurgun yapan nakliye dolandırıcıları yakalandı

17.04.2018Merkez
AÖF sınavı saat kaçta Sınav kaç dakika sürecek

AÖF sınavı saat kaçta? Sınav kaç dakika sürecek?

AÖF sınavı saat kaçta sorusu Açıköğretim Fakültesi'nde okuyan öğrenciler tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Açıköğretim Fakültesi ara sınavları 14-15 Nisan'da yapılacak. Sınavlar sabah ve öğleden sonra olmak üzere iki oturumda gerçekleşecek. Peki, AÖF sınavı saat kaçta? Sınav kaç dakika sürecek?

13.04.2018Eğitim
Nüfus Müdürü Eroğuldan teşekkür ziyareti

Nüfus Müdürü Eroğul'dan teşekkür ziyareti

Nüfus Müdürü Eroğul'dan teşekkür ziyareti

13.04.2018Finike
Bir günlüğüne polis olan engelli öğrenciler, denetim yaptı

Bir günlüğüne polis olan engelli öğrenciler, denetim yaptı

Bir günlüğüne polis olan engelli öğrenciler, denetim yaptı

13.04.2018Bayburt
98/2 askerlik yerleri sorgulama nasıl yapılır E Devlet askerlik yeri sorgulama

98/2 askerlik yerleri sorgulama nasıl yapılır? E Devlet askerlik yeri sorgulama

E Devlet askerlik yerleri sorgulama işlemi, acemi ve usta birliklerini görmek isteyen gençler tarafından sorgulanmaya devam ediliyor. Kısa ya da uzun dönem olarak gerçekleştirecekleri askerlik görevlerinin nerede geçeceğini merak eden on binlerce genç, 98/2 askerlik yeri sorgulama işlemi ile bu detayları öğrenecek. Peki, askerlik yerleri sorgulama işlemi nasıl yapılır? İşte, E devlet üzerinden gerçekleştirilecek o işlemin detayları

13.04.2018Gündem
MSBden açıklama: Mayıs 2018 Er celbi sonuçları açıklandı - Askerlik yerleri sorgulama

MSB'den açıklama: Mayıs 2018 Er celbi sonuçları açıklandı - Askerlik yerleri sorgulama

Önümüzdeki celp döneminde vatani görevlerini tamamlamak isteyen asker adaylarının beklediği açıklama Milli Savunma Bakanlığı'nın (MSB) resmi sayfası üzerinden geldi. 2018 Mayıs celbi sonuçları bugün itibariyle e-Devlet üzerinden sorgulanabilecek. Adaylar, Askerlik Şubesi Başkanlıklarından ise 04 Mayıs 2018 tarihine kadar askere sevk belgelerini alabilirler. Peki e Devlet üzerinden askerlik yerleri nasıl sorgulanır?

13.04.2018Gündem
Nüfusta 20 yıl ölü gözüken vatandaşın yürek burkan dramı

Nüfusta 20 yıl ölü gözüken vatandaşın yürek burkan dramı

Mardin’de nüfus kayıtlarında 20 yıl ölü gözüken ve kimliğini mahkeme yoluyla alan Şeyhmus Bağış, kimliksizlik yüzünden yıllarca işsiz kalması nedeniyle derme çatma bir evde yaşam mücadelesi veriyor.

12.04.2018Gündem
Yakışıyor mu hiç kraliyete

Yakışıyor mu hiç kraliyete?

Kraliyet ailesi oturmayı kalkmayı bilir, sonuçta başka ne işleri var dersiniz. Ama öyle olmuyor işte. İspanya’da mavi kanlılar gelin kaynana kavgasına düştü. Sebebini biliyor musunuz? Mehmet İren

7.04.2018Hürriyet Pazar
3’ü Bir Yerde uygulamasına hücum

'3’ü Bir Yerde' uygulamasına hücum

Ehliyet ve pasaportta yeni döneme vatanda yoğun ilgi gösterdi. İlk beş günde nüfus müdürlüklerine pasaport için 31 bin 524 , sürücü belgesi için 23 bin 730 başvuru yapıldı. Bu süre içerisinde nüfus müdürlüklerince 19 bin 88 pasaport, 11 bin 508 sürücü belgesi verildi.

7.04.2018Gündem
TOSFED yeni yıldızını arıyor

TOSFED yeni yıldızını arıyor

Türk otomobil sporları tarihinde düzenlenen ilk yetenek keşfetme projesi olan “TOSFED Yıldızını Arıyor” 2018 yılında ikinci kez düzenleniyor.

6.04.2018Diğer
Pforzheim Belediyesi’nin tuhaf talebi

Pforzheim Belediyesi’nin tuhaf talebi

Avrupalı Türk Demokratlar Birliği (UETD) Genel Başkan Yardımcısı Fatih Zingal, ehliyet ve pasaportta kullanılacak fotoğraflar için başörtüsü takan kadınlarından camiden belge getirmelerini talep eden Almanya’daki Pforzheim Belediyesi’ne tepki gösterdi.

6.04.2018Avrupa
MHP, çocuk istismarının önlenmesine ilişkin komisyona önerilerini sundu

MHP, çocuk istismarının önlenmesine ilişkin komisyona önerilerini sundu

MHP, çocuk istismarının önlenmesine ilişkin komisyona önerilerini sundu

5.04.2018Ankara
MEB ehliyet sınav takvimi | Ehliyet sınavları ne zaman

MEB ehliyet sınav takvimi | Ehliyet sınavları ne zaman?

Ehliyet alarak sürücü olma hayali kuran kişilerin gözü ehliyet sınavlarının ne zaman yapılacağında. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen ehliyet sınavlarının 2018 yılında ilki geçtiğimiz Şubat ayında yapılmıştı. Adaylar şimdi ise diğer sınavların ne zaman yapılacağını soruşturuyor. Peki, 2018'de kaç ehliyet sınavı var? MEB ehliyet sınav tarihleri ne zaman?

5.04.2018Gündem
Trafik kazasından aranan şüpheli suç makinesi çıktı

Trafik kazasından aranan şüpheli suç makinesi çıktı

Trafik kazasından aranan şüpheli suç makinesi çıktı

4.04.2018Aydın
İslahiyede pasaport ve ehliyet yoğunluğu

İslahiye'de pasaport ve ehliyet yoğunluğu

İslahiye'de pasaport ve ehliyet yoğunluğu

4.04.2018Islahiye
Pozantı’da ehliyet ve pasaport işlemlerine yoğun ilgi

Pozantı’da ehliyet ve pasaport işlemlerine yoğun ilgi

Pozantı’da ehliyet ve pasaport işlemlerine yoğun ilgi

3.04.2018Pozantı
Kız çocuğu okumaz diyerek okutulmayanlar, okuma-yazma öğreniyor

'Kız çocuğu okumaz' diyerek okutulmayanlar, okuma-yazma öğreniyor

'Kız çocuğu okumaz' diyerek okutulmayanlar, okuma-yazma öğreniyor

3.04.2018Kahramanmaraş
Pasaport ve ehliyette ilk gün...

Pasaport ve ehliyette ilk gün...

Pasaport ve sürücü belgelerine ilişkin işlemler dünden itibaren Emniyet’te değil nüfus müdürlüklerinde yapılmaya başlandı. İlk gün sistemde yaşanan arıza nedeniyle çok sayıda müdürlükte işlemler aksadı, bazı yerlerde hiç yapılamadı. Yetkililer “Entegrasyon süreci biraz zaman alabilir” diyor.

3.04.2018Gündem
Nüfus Müdürlüğü (NVİ) kimlik, ehliyet ve pasaport başvuru randevusu alma işlemi nasıl yapılır

Nüfus Müdürlüğü (NVİ) kimlik, ehliyet ve pasaport başvuru randevusu alma işlemi nasıl yapılır?

Nüfus Müdürlüğü yeni kimlik kartı dışında ehliyet (sürücü belgesi) ve pasaport verme işlemlerini de gerçekleştirmeye başladı. Daha önce Emniyet Müdürlükleri aracılığıyla yapılan Nüfus Müdürlüğü ehliyet ve pasaport başvuru işlemi, artık randevu ile NVİ binalarından tamamlanacak. Peki, NVİ ehliyet, pasaport randevusu nasıl alınır? İşte, bu işlemler hakkında merak edilen bazı detaylar

2.04.2018Gündem
Nüfus müdürlüklerinde yoğunluk

Nüfus müdürlüklerinde yoğunluk

Nüfus müdürlüklerinde yoğunluk

2.04.2018Mersin
Vali Tutulmaz pasaport ve ehliyet işlemlerini inceledi

Vali Tutulmaz pasaport ve ehliyet işlemlerini inceledi

Vali Tutulmaz pasaport ve ehliyet işlemlerini inceledi

2.04.2018Afyonkarahisar
(Geniş haber) - Vali Şahin: Üçü bir yerde uygulamasının ilk gününde Başakşehir Nüfüs Müdürlüğünde konuştu

(Geniş haber) - Vali Şahin: "Üçü bir yerde" uygulamasının ilk gününde Başakşehir Nüfüs Müdürlüğü'nde konuştu

(Geniş haber) - Vali Şahin: "Üçü bir yerde" uygulamasının ilk gününde Başakşehir Nüfüs Müdürlüğü'nde konuştu

2.04.2018İstanbul
Vali Şahin: Üçü bir yerde uygulamasının ilk gününde Başakşehir Nüfüs Müdürlüğünde konuştu (1)

Vali Şahin: "Üçü bir yerde" uygulamasının ilk gününde Başakşehir Nüfüs Müdürlüğü'nde konuştu (1)

Vali Şahin: "Üçü bir yerde" uygulamasının ilk gününde Başakşehir Nüfüs Müdürlüğü'nde konuştu (1)

2.04.2018İstanbul
Yeni dönem başladı... Ücret belli oldu İstanbul Valisinden pasaportlarla ilgili önemli uyarı

Yeni dönem başladı... Ücret belli oldu! İstanbul Valisi'nden pasaportlarla ilgili önemli uyarı

Pasaport, kimlik ve sürücü belgelerine ilişkin iş ve işlemler, bugünden itibaren nüfus müdürlüklerinde yapılmaya başlandı. İstanbul Valisi Şahin, "Resmi, hizmet pasaportu ve hususi pasaportlar il nüfus müdürlüklerinden temin edilebilecek. Diğer umumi pasaportlar ilçe müdürlüklerinden temin edilebilecek" uyarısı yaptı.

2.04.2018Gündem
Pasaport, ehliyet, yeni kimlikler... Bugün başlıyor

Pasaport, ehliyet, yeni kimlikler... Bugün başlıyor

Pasaport, ehliyet, yeni kimliklerde yeni dönem... Emniyet Genel Müdürlüğü'nce yürütülen pasaport ve sürücü belgesi hizmetlerine ilişkin iş ve işlemler, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'ne devredildi. Bugünden itibaren çipli kimlik kartlarının yanı sıra ehliyet ve pasaportlar da Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'nden verilecek.

2.04.2018Gündem
Yeni kimlik, ehliyet ve pasaportlarla ilgili önemli uyarı geldi

Yeni kimlik, ehliyet ve pasaportlarla ilgili önemli uyarı geldi

Emniyet Genel Müdürlüğünce yürütülen pasaport ve sürücü belgesi hizmetlerine ilişkin iş ve işlemler, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğüne devredildi. 2 Nisan yani yarından itibaren çipli kimlik kartlarının yanı sıra ehliyet ve pasaportlar da Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'nden verilecek.

1.04.2018Haber
Bugün başlıyor... Yeni kimlik, ehliyet ve pasaportlarda yeni dönem...

Bugün başlıyor... Yeni kimlik, ehliyet ve pasaportlarda yeni dönem...

Emniyet Genel Müdürlüğü'nce yürütülen pasaport ve sürücü belgesi hizmetlerine ilişkin iş ve işlemler, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'ne devredildi. Bugünden itibaren çipli kimlik kartlarının yanı sıra ehliyet ve pasaportlar da Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü'nden verilecek.

1.04.2018Ekonomi
AÖL sınavı saat kaçta başlayacak AÖL kaç dakika sürecek ve saat kaçta bitecek

AÖL sınavı saat kaçta başlayacak? AÖL kaç dakika sürecek ve saat kaçta bitecek?

Milli Eğitim Bakanlığı Açık Öğretim Lisesi'nin (AÖL) ikinci dönem sınavları dün yapılan 1. ve 2. oturumlarla başladı. AÖL 3. oturum ise bugün sınav merkezilerinde, MEB'e bağlı öğretmenlerin gözetimi ve adayların katılımıyla yapılacak. AÖL sınavına girecek olan öğrenciler şimdi sınav saatlerini ve sınavın kaç dakika olacağını merak edip araştırıyor. Öğrenciler ayrıca, sınav giriş belgesini nasıl alacağını da sorguluyor. Peki, AÖL kaç dakika sürecek? AÖL saat kaçta başlayacak ve bitecek? AÖL sınav giriş belgesi nasıl alınır?

1.04.2018Gündem
TÜVTÜRK araç muayene randevusu nasıl alınır

TÜVTÜRK araç muayene randevusu nasıl alınır?

TÜVTÜRK araç muayene randevusu milyonlarca sürücü tarafından araştırılmaya ve sorgulanmaya devam ediyor. Araç muayene zamanı gelen sürücüler bir an önce işlemlerini halledip trafikte yiyecekleri cezaların önüne geçmek istiyorlar. Araç muayene randevusu ihmali hem maddi hem de manevi açıdan büyük zararlara yola açabiliyor. Peki, TÜVTÜRK araç muayene randevusu nasıl alınır?

30.03.2018Gündem
Trafik ceza puanı sorgulama | Ehliyet ceza puanları

Trafik ceza puanı sorgulama | Ehliyet ceza puanları

Karayolları Trafik Kanununa göre araç sürücülerine trafikte suç sayılan bir fiili işlemeleri durumunda ceza olarak, yönetmelikle belirlenen miktarlarda ceza puanı veriliyor. Araba sahibi yüz binlerce kişi, trafik ceza puanlarını nasıl sorgulayacaklarını merak ediyor. Bu konu hakkında bilgi edinmek için internette araştırma yapıyor. Peki, trafik ceza puanı nasıl sorgulanır? Ehliyet ceza puanları nasıl öğrenilir?

30.03.2018Gündem
AÖL sınav giriş belgesi çıktı alma ekranı AÖL sınavı kaç dakika sürecek

AÖL sınav giriş belgesi çıktı alma ekranı! AÖL sınavı kaç dakika sürecek?

AÖL sınav giriş belgesi görüntüleme ekranı, sınava giriş yapacak olan öğrenciler tarafından sorgulanmaya başlandı. Lise diplomalarını alacakları AÖL sınavının giriş belgesini çıkartarak sınava girecek olan vatandaşlar, sınava dakikalar kala bu işlemler için harekete geçti. Peki, AÖL sınav giriş belgesi nasıl çıktı alınır? İşte, belge görüntüleme işlemi ve detaylı bilgiler

30.03.2018Gündem
Liseli Elif Nazın 15 yaşındayken yazdığı roman yayımlandı

Liseli Elif Naz'ın 15 yaşındayken yazdığı roman yayımlandı

Liseli Elif Naz'ın 15 yaşındayken yazdığı roman yayımlandı

30.03.2018İzmir
Yeni dönem pazartesi başlıyor

Yeni dönem pazartesi başlıyor

İçişleri Bakanı Soylu, "Vatandaşlarımızın pasaport ve sürücü belgesi için ayrı ayrı birimlere başvurmasına gerek kalmayacak. 2 Nisan'dan itibaren tüm bu işlemler için ilçe nüfus müdürlüklerimize başvuru yapılacak" dedi.

28.03.2018Gündem

Yazar Sonuçları

Kule, bu kafaya girmek için iniş izni istiyorum!

Hafta içinde bıdık bıdık konular arka arkaya geldi. Ben de bu konuların muhatapları gibi bir kafaya sahip olmayı o kadar çok isterdim ki!

14.04.2018

Suriye’de en etkili 1 numara, 2 numara, 3, 4 ve 5 numara kim

TRUMP Twitter hesabından gürleyip gürleyip bir tür yağdıramayınca, dünyanın gözü liderlere çevrildi.

13.04.2018

Gazeteciler Cemiyeti yine magazini yok saydı

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti magazin basınını yok saydığı sürece, ben bu yazıyı her yıl yazmaya, cemiyeti eleştirmeye devam edeceğim.

28.03.2018