MENÜ

Ehliyet Sınavı Ne Zaman

Ehliyet Sınavı Ne Zaman ile ilgili tüm haberleri, son dakika Ehliyet Sınavı Ne Zaman haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Ehliyet Sınavı Ne Zaman haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 243 Ehliyet Sınavı Ne Zaman haberi bulunmuştur.

Ehliyet Sınavı Ne Zaman Haberleri

2016 DGS başvuruları ne zaman yapılacak, başvuru ücreti ne kadar | DGS sınav tarihleri

2016 DGS başvuruları ne zaman yapılacak, başvuru ücreti ne kadar? | DGS sınav tarihleri

ÖSYM 2016 sınav takvimini açıkladı. Dikey Geçiş Sınavı (DGS) başvuruları ne zaman başlıyor? DGS sınavı ne zaman? Detaylar haberimizde

16.11.2015Bilgi
Ehliyet sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak

Ehliyet sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak?

Ehliyet sınavı 10 Ekim Cumartesi günü yapıldı. Sınavın soru ve cevapları da kamuoyuna sunuldu. Peki sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

19.10.2015Gündem
Ehliyet sınavı giriş yerleri açıklandı mı - 22 Ağustos ehliyet sınavı giriş yerleri

Ehliyet sınavı giriş yerleri açıklandı mı? - 22 Ağustos ehliyet sınavı giriş yerleri

Ehliyet almak için bu haftasonu yazılı sınava girecek olan adaylar için heyecanlı bekleyiş başladı. 22 Ağustos ehliyet sınav giriş yerleri açıklandı mı?

18.08.2015Gündem

2015 DGS tercih kılavuzu ne zaman açıklanacak? DGS ek yerleştirme işlemleri için gereken belgeler neler?

2015 DGS tercih kılavuzu ve ek yerleştirme işlemi ne zaman olacak? Binlerce öğrencinin merak ettiği 2015 DGS tercih kılavuzu ne zaman açıklanacak? Detaylarda ...

12.08.2015Gündem
2015 DGS tercih kılavuzu ne zaman açıklanacak DGS ek yerleştirme işlemleri e devlet üzerinden nasıl yapılacak

2015 DGS tercih kılavuzu ne zaman açıklanacak? DGS ek yerleştirme işlemleri e devlet üzerinden nasıl yapılacak?

2015 DGS tercih kılavuzu ve ek yerleştirme işlemleri ne zaman olacak? DGS ek yerleştirme kayıt işlemleri için gerekli belgeler neler? Detaylarda...

11.08.2015Gündem
2015 2016 DGS tercih kılavuzu ne zaman açıklanacak DGS ek yerleştirme tarihleri

2015 2016 DGS tercih kılavuzu ne zaman açıklanacak? DGS ek yerleştirme tarihleri!

2015 DGS sonuçları açıklandı! Tercih ve başvuru tarihi ne zaman? DGS başvuru şartları neler? Detaylar haberde ...

7.08.2015Gündem
2015 DGS tercih kılavuzu ve ek yerleştirme tarihleri ne zaman açıklanacak DGS ek yerleştirme kayıt işlemleri

2015 DGS tercih kılavuzu ve ek yerleştirme tarihleri ne zaman açıklanacak? DGS ek yerleştirme kayıt işlemleri?

DGS sınav sonuçları açıklandı. Tercih kılavuzunu merakla bekleyen binlerce aday için zaman yaklaşıyor. DGS ek yerleştirme tarihleri ne zaman? Detaylarda ...

7.08.2015Gündem
Ehliyet sınav sonuçları ne zaman açıklanacak - 10 Ocak 2015

Ehliyet sınav sonuçları ne zaman açıklanacak - 10 Ocak 2015

Ehliyet sınavına giren adaylar merakla sonuçları bekliyordu. 10 Ocak 2015'te yapılan sınavın sonuçları ne zaman açıklanacak? Ehliyet sınav sonuçları nereden öğrenilebilecek? 10 ocak ehliyet sınavı sonuçları geri sayımda… 10 Ocak'da yapılan ehliyet sınav sonuçlarını merakla bekleyen sürücü adaylarına müjdeli haber geldi.

19.01.2015Gündem
10 Ocak ehliyet sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

10 Ocak ehliyet sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

2015 yılının ilk ehliyet sınavı bu sabah gerkçekleştirildi. MEB tarafından yapılan ehliyet sınavına giren sürücü adayları, sınav sonrası Google’dan “Ehliyet sınav soru ve cevapları” şeklinde aramalar yaparak puanlarını hesaplamaya çalışıyor.

10.01.2015Gündem
CHPnin, Bakan Avcı hakkında verdiği Meclis soruşturması önergesi reddedildi

CHP'nin, Bakan Avcı hakkında verdiği Meclis soruşturması önergesi reddedildi

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, SBS sonuçlarının açıklandığı gün vahim bir yanlışlık olduğunu farkettiklerini ve bunu düzelttiklerini belirterek, "Herhangi bir hesaplama sonucunda, bir milyon 112 bin öğrenciden 4 öğrenci dışında durumu değişebilecek, hatta mahkemeyi açan öğrencinin de durumunda herhangi bir değişiklik olmadı. Orada bir mağduriyet söz konusu değil" dedi. TBMM Genel Kurulu'nda, CHP'nin, Milli Eğitim Bakanı Avcı hakkında verdiği Meclis soruşturması açılmasına ilişkin önergenin gizli oylaması yapıldı. Önerge, 240 ret oyuyla kabul edilmedi.

6.01.2015Gündem
İçinizi ısıtacaklar

İçinizi ısıtacaklar

Yağmurlu havalarda yapılacak en güzel şey bir battaniyenin altına girip sıcak kahve eşliğinde film izlemek..

27.11.2013Gündem
KPSS’de torpil var mı

KPSS’de torpil var mı?

KPSS yerleştirmelerinde torpil veya usulsüz alım olabilir mi?

21.11.2013Ekonomi
Başbakan Erdoğandan gündeme özel açıklamalar

Başbakan Erdoğan'dan gündeme özel açıklamalar

Başbakan Erdoğan, ATV ve AHaber ortak yayınında gündeme ilişkin soruları yanıtladı ve değerlendirmelerde bulundu.

21.11.2013Gündem
Eski şampiyonlar bugün ne yapıyorlar

Eski şampiyonlar bugün ne yapıyorlar

Üniversiteli olmak isteyen 2 milyona yakın kişinin girdiği sınav bu yıl 40 yaşına basıyor. Peki, geçmişin birincileri şimdi ne yapıyor? Sınav başarısı ne kazandırıyor, ne kaybettiriyor? Şampiyonların üniversite adaylarına yol gösterici nitelikteki tecrübeleri sistemin yanlışlarına da ışık tutuyor.

24.03.2013Eğitim
Eski şampiyonlar bugün ne yapıyorlar

Eski şampiyonlar bugün ne yapıyorlar

Üniversiteli olmak isteyen 2 milyona yakın kişinin girdiği sınav bu yıl 40 yaşına basıyor. Peki, geçmişin birincileri şimdi ne yapıyor? Sınav başarısı ne kazandırıyor, ne kaybettiriyor? Şampiyonların üniversite adaylarına yol gösterici nitelikteki tecrübeleri sistemin yanlışlarına da ışık tutuyor.

23.03.2013Gündem
Trafik sorununu çözmek için neyi bekliyorsunuz

Trafik sorununu çözmek için neyi bekliyorsunuz?

Geçen Cuma, ters yöne girmiş ve ona yol vermediğim için beni “Sana kaporta boya yaparım” diye tehdit etmiş bir adam üzerinden trafiğin geldiği son hali ve bu tip olayların nasıl da “sıradan, günlük trafik olayları” haline geldiğini konuşmuştuk. Bu ve benzeri anlık vur-kaç, hakaret et-kaç veya tehdit et-kaç durumlarında, 155’i aramanın veya suç duyurusunda bulunmanın nasıl da sonuç vermediğinin altını çizmiş, bu tip trafik suçlarının cezasız kalmasıyla, şehir eşkıyalığının “normal, sıradan bir durum” haline geldiğini vurgulamıştık.

23.01.2013Gündem
YÖKten Danıştaya türban itirazı

YÖK'ten Danıştay'a türban itirazı

Yükseköğretim Kurulu (YÖK), Danıştay 8. Dairesi'nin, 2010 Akademik Personel ve Lisans Üstü Eğitim Giriş Sınavı (ALES) sonbahar dönemi kılavuzundaki kılık kıyafetle ilgili düzenlemelerin yürütmesini durdurma kararına itiraz etti.

1.02.2011Gündem
Beni görünce annesi zanneden zenci var

Beni görünce annesi zanneden zenci var

Perran Kutman dört yıl aradan sonra ‘Deli Saraylı’ dizisi ile ekranlara geri döndü. Büyükada’da çekimlerin yapıldığı konakta bizi ağırlayan sanatçı kostümünden (!) olsa gerek tam bir saraylı gibiydi... Kutman kostüme saygıyı ve Miami’de kurduğu Kuzguncuk’u anlattı...

25.09.2010Kelebek
O hep farklıydı

O hep farklıydı

Annesini uykusunda öldüren küçük R.A., son derece çalışkan, başarılı ve yetenekliydi. Ama uyumsuzdu da; çünkü ’tarz’ giyiniyor, ailesine inat ’ressam, tiyatrocu, dansçı’ olmak istiyor, sevgilisiyle elele dolaştığı için okuldan alınınca kolunu jiletleyecek kadar öfkeleniyordu. ’Herkes beni tuhaf buluyor’ diyen küçük R.’yi cinayete kadar götüren ruh hali, belki de bir öğretmeninin şu sözlerinde gizli: "Çevresi sindiremedi. Farklı olan yok edilir."

8.06.2009Gündem
Fatma Hanım ses getirdi

Fatma Hanım ses getirdi

Fatma Hanım'dan bir mail geldi... Bir isyandı, çaresizce yardım isteniyordu... Yazdık... Hurriyet.com.tr günlerdir konunun üzerinde... Fatma Hanım gibi aynı sorunları yaşayan binlerce insandan, binlerce mail aldık... İşte o Fatma Hanım'ın isyanı simge oldu... Maliye Bakanlığı Müsteşarlığı harekete geçti...

2.04.2009Gündem
Üniversitede ikinci bahar

Üniversitede ikinci bahar

Kimi aşık olup eğitimini yarım bıraktı, kimi hiç başlamadı. 40 yaşına merdiven dayayıp zor günleri geride bırakınca yeniden hayallerini hatırladılar. Çocuklarının test kitaplarını çözdüler, dershaneye gittiler ve milyonlarca genci geride bırakıp üniversiteye girdiler. ‘Abla, teyze’ sıfatlarından hiç hoşlanmayıp okulda sadece isimlerini kullanan, yine de gerektiğinde sınıf arkadaşlarına hem ablalık hem annelik yapan 8 üniversiteliyle maceralarını konuştuk.

18.12.2004Kelebek

Yazar Sonuçları

Trafik sorununu çözmek için neyi bekliyorsunuz?

Geçen cuma, ters yöne girmiş ve ona yol vermediğim için beni “Sana kaporta boya yaparım” diye tehdit etmiş bir adam üzerinden trafiğin geldiği son hali ve bu tip olayların nasıl da “sıradan, günlük trafik olayları” haline geldiğini konuşmuştuk.

22.01.2013

Araçlar, silahtan daha tehlikeli

OKURUMUZ Nejat Tekiner, kanayan yaramız trafik kazaları ile ilgili olarak ilginç tespitlerini köşemizle paylaşmak istiyor.

12.12.2008

Danışmalı mı, danışmamalı mı?

BAŞBAKAN Erdoğan'ın KKTC Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş'a ‘‘Danışmanlarını değiştirsin’’ önerisi akla hemen Mümtaz Soysal'ı getirdi.

20.12.2003

20 günde yüzde 200 faiz olur mu?

‘‘BURASI Türkiye, herşey olur’’ diyeceğinizi tahmin ediyorum. Haklısınız... Peki cezanın cezası olur mu? O da oluyor. Mayıs ayı TEFE'de aylık ‘‘eksi 0,6’’ olarak açıklandı ama bizde halen bırakın aylığı, 20 günlük faiz olarak yüzde 200 uygulanıyor.

14.06.2003

Beşiktaş’ta olanlar

ETİLER, Levent, Akatlar ve Bebek gibi semtlerin bağlı olduğu Beşiktaş'ta 3 Kasım'da %47 oy alan CHP'nin, yerel seçimler öncesine yapılan delege seçimlerinde olaylar dinmiyor.

12.06.2003

Bir ulusun 79 yıllık öyküsü

CUMHURİYET'in ilanında birer idealist genç olan ya da henüz yeni doğan bilim adamlarının, sanatçıların, siyasetçilerin, gazetecilerin anlatacağı bir hikaye...

12.04.2002