MENÜ

Egzama Nasıl Geçer

Egzama Nasıl Geçer ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Egzama Nasıl Geçer haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 14 Egzama Nasıl Geçer haberi bulunmuştur.

Egzama Nasıl Geçer Haberleri

Egzama nedir Neden olur ve nasıl geçer

Egzama nedir? Neden olur ve nasıl geçer?

Ülkemizde de çok yaygın olarak görülen egzama hastalığı, farklı tipleri olan yaygın kaşıntılı bir cilt rahatsızlığıdır. Deriden tırnağa, genital bölgeden ağız içi dahil olmak üzere egzama türünü vücudun her alanında görmemiz mümkün.  Vatandaşlar özellikle, egzama hastalığının belirtilerini ve neden olduğuna dair internette araştırma yapıyor? Peki egzama nedir? Egzama kimlerde görülür? Egzamanın belirtileri nelerdir? Egzama nasıl geçer?

30.03.2018Sağlık
Isırgan otunun faydaları | Isırgan otu nelere iyi gelir

Isırgan otunun faydaları | Isırgan otu nelere iyi gelir?

Doğada mucizevi özelliklere sahip olan binlerce bitkiden bir tanesi de ısırgan otu. Özellikle son zamanlarda vatandaşlar tarafından merak edilip araştırılan ısırgan otu oldukça faydalı bir bitki. Isırgan otu hakkında meraklarını gidermek isteyen vatandaşlar, cüce palmiyenin faydalarını araştırıyor. Peki ısırgan otu nedir? Isırgan otunun faydaları neler?

26.02.2018Gündem
Dünyanın en basit ve ucuz karışımı ama cildinizde mucizeler yaratıyor...

Dünyanın en basit ve ucuz karışımı ama cildinizde mucizeler yaratıyor...

İlk izlenimin ne kadar önemli olduğunu artık hepimiz biliyoruz. Karşımızdaki insanın bizimle ilgili fark ettiği ilk şeyler yüzümüz ve gülümsememiz oluyor. Dolayısıyla ilk görüşte akılda kalıcı olabilmek için sağlıklı bir görünüşe sahip olmak önemli bir faktör.

18.05.2016Sağlık
Menderes Samancılar, Ömür Gedike konuştu

Menderes Samancılar, Ömür Gedik'e konuştu

Yeni filmi “Babaların Babası” önceki gün vizyona giren Menderes Samancılar, Ömür Gedik’e verdiği röportajda oyunculuk kariyerinin Kelebek sayesinde başladığını söyledi.

23.04.2016Magazin
Yüzünüzde güneş lekeleri mi oluştu

Yüzünüzde güneş lekeleri mi oluştu?

Yazın brozlaşma sevdasıyla güneşin altında saatlerce yattınız. Bronzken ince, güzel ve genç görünmek güzel ama şimdi vücudunuzda ve yüzünüzde oluşan bazı güneş lekelerinden muzdaripsiniz. Pişmanlık yaşamamak adına yapmanız gerekenler aslında basit.

19.07.2011Kişisel Bakım
Kış aylarında sedefe dikkat

Kış aylarında sedefe dikkat

En sık görülen cilt hastalıklarından sedef kış mevsiminin hastalığı. Havalar henüz tam soğumadan sedeften nasıl korunacağınızı biliyor musunuz?

17.10.2010Kelebek
İyi de hangi Çin malı

İyi de hangi Çin malı

Kanserojen diye bazı Çin ve Tayvan malları toplatılıyor iyi ama ya bunları çoktan almış ve kullanıyorsak?

6.08.2010Kelebek
Tatilde hastanelik olmayın

Tatilde hastanelik olmayın!

Havuzdan sonra oluşan mantar enfeksiyonuna karşı en iyi önlem ıslak mayoyu hemen kurusuyla değiştirmek.

Yazar Sonuçları

Yeşilçam insana uçmayı öğretti

Biz kendisini bu hafta vizyona giren “Babaların Babası” filminde her zaman olduğu gibi zevkle izleyeceğiz ama o sadece bir oyuncu değil, aynı zamanda bir iyileştirici. Annesinden geçtiğini söylediği bu özelliği sayesinde pek çok hastalığı dokunarak iyileştirmiş. Ama oyunculuğu, dokunuşu, anlattıkları da iyileştiriyor insanı. İşte Menderes Samancılar’la yaptığımız, hepinize iyi gelecek sohbetimiz...

23.04.2016

Yamuldum

“Aklının başına gelmesi için yamulman mı gerekliydi?” başlıklı yazıma yine pek çok cevap geldi, yayınlamama izin verenlerden bir kısmını aşağıda sizlerle paylaşıyorum. Öyle hikâyeleriniz var ki bazen okurken ağlamamak için kendimi zor tuttum. Kiminiz “yayınlama, sadece sen oku, içimi dökmek için yazdım” dediği için onları paylaşmadım ama hepsini okudum tek tek.

18.08.2011

Çocuklar için sanat dolu hafta sonu alternatifleri

Güneşli günler bitip de havalar kararmaya başlayınca, anneler çocuklarıyla birlikte hafta sonlarını nasıl değerlendirecekleri konusunda karamsarlığa kapılır. Ben şimdi sizin iki hafta sonunuzu kurtaracağım:

28.09.2007

Bana da sorsanız reklamda oynar mısın diye, Evet oynarım

Ne var ne yok bir bakalım... Bu aralar çevremde epey doğum yapan var. Haberlerini alıyor, onlara iç açıcı mesajlar gönderip duruyorum. Hani zamanında bana da söylemişlerdi ya: "Kırkı çıksın çok kolay olacak; üç ay bitsin, yırtacaksın; altı aydan sonra rahatsın..."

8.10.2006