MENÜ

Eft

Eft ile ilgili tüm haberleri, son dakika Eft haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Eft haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 201 Eft haberi bulunmuştur.

Eft Haberleri

İnternetten araç satanları dolandırmakla suçlanan kadın yakalandı...

İnternetten araç satanları dolandırmakla suçlanan kadın yakalandı...

DENİZLİ'de, internette çeşitli sitelerden araçlarını satmak için ilan veren kişilerle noterde buluşup, aracı almak için banka hesabına ileri tarihli EFT yapıp, aracı üzerine aldıktan sonra EFT'yi iptal ederek vatandaşları dolandırdığı ileri sürülen Hatice D. (45), jandarma tarafından yakalandı. Adliyeye sevk edilen zanlı, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

23.11.2019Gündem
28 Ekim Pazartesi günü EFT ve havale yapılır mı

28 Ekim Pazartesi günü EFT ve havale yapılır mı?

28 Ekim Pazartesi günü EFT ve havale yapmak isteyen vatandaşlar, bunun mümkün olup olmadığı hakkında internet üzerinden detayları sorguluyor. 28 Ekim Pazartesi günü EFT yapılır mı sorusuna alacakları cevaba göre işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlar, konuyla ilgili araştırmalarını gerçekleştiriyor. Peki, 28 Ekim Pazartesi günü EFT ve havale yapılır mı? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

27.10.2019Ekonomi
Bankalar bugün çalışıyor mu 30 Ağustos bankalar açık mı

Bankalar bugün çalışıyor mu? 30 Ağustos bankalar açık mı?

Resmi tatil olması dolayısıyla 30 Ağustos Cuma günü bankalar tatil mi sorusuna cevap arayan binlerce kişi, internet üzerinden konuyla ilgili detayları araştırmaya başladı. Peki, bankalar bugün çalışıyor mu? İşte, 30 Ağustos Cuma günü bankalar açık mı sorusuna dair resmi bilgiler

30.08.2019Ekonomi
Dijital ödemelerde dolandırılmamak için temkinli olunmalı

'Dijital ödemelerde dolandırılmamak için temkinli olunmalı'

Siber güvenlik uzmanları, internetin yaygınlaşması ile dolandırıcılığın sanal ortama kaydığına vurgu yaparak kullanıcıların dolandırıcıların tuzağına düşmemek için internet alışverişlerinde temkinli olması gerektiğini söyledi.

26.08.2019Teknoloji
Bankalar ne zaman açılacak EFT ne zaman hesaba geçer

Bankalar ne zaman açılacak? EFT ne zaman hesaba geçer?

Kurban Bayramı nedeniyle bankalar resmi tatil yapıyor. EFT, havale, borç ödeme gibi işlemlerini erteleyen vatandaşlar bankaların mesai takvimini merak ediyor. Bu yıl Kurban Bayramı 11 Ağustos Pazar günü başladı. Peki, bankalar ne zaman açılacak? EFT ne zaman hesaba geçer?

13.08.2019Gündem
Bayramda EFT olur mu EFT ne zaman hesaba geçer

Bayramda EFT olur mu? EFT ne zaman hesaba geçer?

Bayramda EFT olur mu sorusu, bu günün pazartesi ve hafta içi olması dolayısıyla birçok vatandaşın merak ettiği konu olmaya başladı. Bankaların kapalı olması dolayısıyla bayramda EFT yapılması halinde paranın hesaba geçip geçmeyeceğini öğrenmek isteyen vatandaşlar, internet üzerinden detayları araştırmaya başladı. Peki, bayramda EFT yapılır mı? İşte, o konu hakkında merakla araştırılan bazı bilgiler

12.08.2019Ekonomi
Bankalar ve PTT bugün açık mı EFT ne zaman hesaba geçer

Bankalar ve PTT bugün açık mı? EFT ne zaman hesaba geçer?

Banka ve PTT işlemleri için pazartesi gününü bekleyen vatandaşların kafasında soru işareti var. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü sebebiyle pek çok kamu kurum ve kuruluşu 1 günlük tatil yapıyor. Banka ve PTT'lerin kapısından dönmek istemeyen vatandaşlar internet üzerinden araştırma yapıyor. Peki, Bankalar bugün açık mı? Bankalar ve PTT'lerde işlem yapılıyor mu?

15.07.2019Gündem
15 Temmuz’da (yarın) bankalar ve PTTler açık mı

15 Temmuz’da (yarın) bankalar ve PTT'ler açık mı?

15 Temmuz 2017'den bu yana resmi tatil. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü öncesinde en çok merak edilen konulardan biri de bankalar ve PTT'lerin durumu oldu. Havale, EFT ve gönderip takip işlemlerini yapmak isteyen vatandaşlar internet üzerinden banka ve PTT'lerin mesaisini araştırıyor. Peki, 15 Temmuz’da (yarın) bankalar ve PTT'ler açık mı?

14.07.2019Gündem
Sahte EFT mesajıyla otomobilini kaptırdı

Sahte EFT mesajıyla otomobilini kaptırdı

Yalova’da internet üzerinden otomobilini satışa çıkaran İskender Karahasan, alıcı gibi Eskişehir'den gelen bir kişi tarafından, anlaştıkları 58 bin TL'nin hesabına yatırıldığını gösteren sahte mesaj ile kandırılarak, dolandırıldı. Karahasan'ın mesajı görünce satışını gerçekleştirdiği otomobil, önce bir galericiye ardından da başka bir kişiye satıldı. Otomobili yeni sahibi tarafından internetten satışa sunulan Karahasan, “Yuvam dağıldı. Perişan durumdayım” dedi.

20.06.2019Haber
O mesaja inandı hayatı karardı ‘Perişanım Yuvam dağıldı..’

O mesaja inandı hayatı karardı! ‘Perişanım! Yuvam dağıldı..’

Yalova’da internet üzerinden otomobilini satışa çıkaran İskender Karahasan, alıcı gibi Eskişehir'den gelen bir kişi tarafından, anlaştıkları 58 bin TL'nin hesabına yatırıldığını gösteren sahte mesaj ile kandırılarak, dolandırıldı. Karahasan'ın mesajı görünce satışını gerçekleştirdiği otomobil, önce bir galericiye ardından da başka bir kişiye satıldı. Otomobili yeni sahibi tarafından internetten satışa sunulan Karahasan, “Yuvam dağıldı. Perişan durumdayım” dedi.

20.06.2019Gündem
Bayramda EFT ve havale yapılır mı

Bayramda EFT ve havale yapılır mı?

Ramazan Bayramı'na sayılı günler kala en çok merak edilenlerden biri de bayram tatili süresi boyunca EFT ve havale işlemlerinin yapılıp yapılamayacağı oldu. Peki, bayramda EFT ve havale yapılır mı?

2.06.2019Gündem
Araba satacaklar dikkat Sahte mesajla dolandırıldı

Araba satacaklar dikkat! Sahte mesajla dolandırıldı!

Yalova'da arabasını satmak isteyen İskender Karahasan sahte EFT mesajı ile dolandırıldı.

17.05.2019Ekonomi
1 Mayıs çarşamba günü banka ve PTTler çalışıyor mu

1 Mayıs çarşamba günü banka ve PTT'ler çalışıyor mu?

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Bayramı (yarın) dünya çapında ve ülkemizde düzenlenen programlar çerçevesinde kutlanacak. 1 Mayıs dünyada birçok ülkede resmi tatil kabul ediliyor. 1 Mayıs'ın hafta içine denk gelmesi ile beraber, özellikle ödeme, havale, EFT, finans gibi işlemlerini tamamlayacak olan vatandaşlar 1 Mayıs'ta PTT ve bankaların açık olup olmadığını sorguluyor. Peki, 1 Mayıs çarşamba günü banka ve PTT'ler çalışıyor mu? İşte, merak edilenler...

30.04.2019Gündem
Sahte dekont ile dolandırıcılık

"Sahte dekont" ile dolandırıcılık

İstanbul'da internet üzerinden aracını satan vatandaşlarla anlaştıktan sonra hazırladıkları sahte EFT dekontunu göstererek noterde işlem yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan 12 şüpheli adliyeye sevk edildi.

29.04.2019Ekonomi
Resmi tatillerde EFT yapılır mı

Resmi tatillerde EFT yapılır mı?

Diğer para transfer yöntemlerine oranla karışıklığı en aza indirgeyen EFT, bankamatik ve internet bankacılığı ile saniyeler içerisinde paranın başka bir hesaba geçmesine imkan tanıyor. Bu işlem hakkında en çok merak edilenlerden biri ise resmi tatil günlerinde yapılıp yapılamayacağı. Peki, resmi tatillerde EFT yapılır mı?

23.04.2019Gündem
23 Nisanda (bugün) bankalar açık mı 23 Nisan banka çalışma saatleri

23 Nisan'da (bugün) bankalar açık mı? 23 Nisan banka çalışma saatleri

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın bu yıl hafta içine denk gelmesi nedeniyle devlet kurumlarının çalışma saatleri merak konusu oldu. Özellikle havale, eft gibi işlemlerin gerçekleştirildiği bankaların durumu araştırılıyor. Peki, 23 Nisan'da (bugün) bankalar açık mı? 23 Nisan banka çalışma saatleri

22.04.2019Gündem
EFT ücreti matraha ekleniyor

EFT ücreti matraha ekleniyor

Kredi kartları borçlarını yapılandıran Ziraat Bankası, vatandaşların şikâyetlerine neden olan EFT ücretlerinin bankacılık hizmetleri gereği tahsil edildiğini belirterek, EFT ücretlerinin kredi matrahına dahil edildiğini açıkladı. Kredi kartı yapılandır-masına ilişkin vatandaşlardan Hürriyet’e gelen sorulara Ziraat Bankası’ndan gelen yanıtlar şöyle:

29.01.2019Ekonomi
EFT saat kaça kadar yapılabiliyor

EFT saat kaça kadar yapılabiliyor?

Diğer para transfer yöntemlerine oranla karışıklığı en aza indirgeyen EFT, bankamatik ve internet bankacılığı ile saniyeler içerisinde paranın başka bir hesaba geçmesine imkan tanıyor. Bu işlem hakkında en çok merak edilen ise saat kaça kadar yapılabildiği. Peki, EFT saat kaça kadar yapılabiliyor?

26.01.2019Gündem
Hafta sonu EFT yapılır mı

Hafta sonu EFT yapılır mı?

Hafta sonu EFT yapılır mı sorusunun yanıtı, acil para transferi gerçekleştirmek zorunda olan vatandaşlar tarafından sorgulanmaya başladı. EFT başka banka üzerinden yapılan para transferi işlemidir. Kendi bankanızdan başka bir bankaya EFT yapabilmek için bankanın çalışma saatleri içinde olduğunu bilmeniz gerekiyor. Peki, hafta sonu EFT yapılır mı?

15.12.2018Gündem
Whatsapptan gelen fotoğraf hayatlarını kabusa çevirdi

Whatsapp'tan gelen fotoğraf hayatlarını kabusa çevirdi!

Manisa'nın Akhisar ilçesinde yaşayan aile, dolandırıcılar tarafından düzenlenmiş sahte bankalar arası para transferi (EFT) talimatı fotoğrafıyla dolandırıldı. Aile 27 ton zeytini 114 bin lira karşılığında satmak için anlaşmıştı. Dolandırıldıklarını anlayınca gözyaşlarına boğulan Fatma Şahin, "Kendi ellerimizle zeytinlerimizi o kamyonlara sardık, gözümüzün önünde gittiler. Nereden bilirdik böyle olacağını. Biz onları çamurda karda kışta topladık, biriktirdik. Ne olur onları bize geri versinler" dedi

19.09.2018Gündem
Arefe günü EFT yapılır mı

Arefe günü EFT yapılır mı?

Arefe günü EFT yaparak para transferlerini tamamlamak isteyen birçok birey, konuyla ilgili detayları internet üzerinden araştırmaya başladı. Milyonlarca kişinin merakla araştırdığı hususlar arasında yer alan arefe günü EFT yapılır mı sorusu, işlemlerine yön vermek isteyen vatandaşlar için yön gösterici olacak. Peki, arefe günü EFT yapılır mı? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

20.08.2018Ekonomi
Altın fiyatları bugün ne kadar oldu İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları bugün ne kadar oldu? İşte çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları bugün ne kadar oldu sorusunun yanıtı döviz işlemlerini yakından takip eden vatandaşlar tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gramı günü yüzde 1,14 azalışla 190,60 liradan tamamladı. İstanbul Kapalıçarşı'da, bugün kapanışta çeyrek altın 312,00 lira, Cumhuriyet altını 1.275,00 liradan satılırken, 24 ayar külçe altının gram fiyatı ise dünkü kapanışa göre yüzde 1,14 düşüşle 190,60 liradan işlem gördü.

17.07.2018Ekonomi
Altın EFT’si

Altın EFT’si

İSTANBUL Takas ve Saklama Bankası AŞ (Takasbank) Kişiden Kişiye Altın Transfer Sistemi’ne dün itibarıyla başladı.

16.07.2018Ekonomi
KMH faizi nedir

KMH faizi nedir?

Kredili Mevduat Hesabı (KMH), vadesiz hesapta yeterli miktarda para bulunmaması halinde, bankanın verdiği limitler çerçevesinde para çekme ya da eft yapma imkanı sağlayan hesaptır. Kredili olması nedeniyle, belirli bir faizi bulunan bu hesapta, nakit açığı kapatıldığı taktirde faiz işlenmesi durdurulmuş olur. İşte, KHM faizi nedir ve ne demektir sorusunun cevabı

9.07.2018Ekonomi
KMH nedir KMH hesabının ne özellikleri nelerdir

KMH nedir? KMH hesabının ne özellikleri nelerdir?

KMH nedir sorusu banka hesabı bulunan birçok kişi tarafından sorgulanan ve araştırılan konular arasında yer alıyor. KMH hesabı, ihtiyaç kredisinden farklı olarak limiti önceden belirlenmiş ve hesabınıza tanımlanmış olan bir nakit paradır. Peki, KMH hesabının ne özellikleri nelerdir?

6.07.2018Gündem
EFT nedir EFT ne demek

EFT nedir? EFT ne demek?

EFT (Elektronik Fon Transferi), para transferi işlemlerinde kolaylık sağlıyor. Klasik para transfer yöntemi olan havaleye göre daha hızlı ve daha kolay bir şekilde gerçekleştirilebilen EFT, mesai saatleri dahilinde internet üzerinden dahi yapılabilmektedir. Peki, İBAN numarası ile gerçekleştirilen EFT nedir ve ne anlama gelmektedir? İşte, merak edilen konu hakkında bazı bilgiler

4.07.2018Ekonomi
AK Partiden Erdoğanın seçim kampanyasına destek çağrısı

AK Parti'den Erdoğan'ın seçim kampanyasına destek çağrısı

AK Parti'de 24 Haziran'da yapılacak cumhurbaşkanı seçimi için hazırlıklar devam ederken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim kampanyasına destek amacıyla bağış ve yardım çalışması başlatıldı. Partinin sosyal medya hesaplarından "#SendeDestekOl" etiketiyle yapılan paylaşımda, bağış ve yardımların hangi şartlar altında ve nerelere yapılabileceğine ilişkin bilgi verildi.

22.05.2018Gündem
Madrabazlar deşifre edildi: 3 yöntemle milyonluk vurgun

Madrabazlar deşifre edildi: 3 yöntemle milyonluk vurgun

Ankara'da kendilerini iş adamı olarak tanıtan ve vatandaşı yaklaşık 5 milyon TL zarara uğratan 16 kişilik organize çete çökertildi.

12.05.2018Gündem
EFT ne zaman hesaba geçer EFT nedir

EFT ne zaman hesaba geçer? EFT nedir?

EFT ne zaman hesaba geçer sorusu, bu işlemi gerçekleştiren vatandaşların merakla araştırdığı konu olmaya devam ediyor. Türkiye'de günde binlerce kişinin gerçekleştirdiği EFT işlemi, paranın ne zaman hesaba geçeceğini merak eden vatandaşlarca merak ediliyor. Peki, bankalar üzerinden kişilerarası para aktarım sistemi olan EFT ne zaman hesaba geçiyor? İşte, detaylı bilgiler

28.03.2018Ekonomi
Mehmet Aydın, hayranı olduğu Rapçi Azapı da dolandırmış

Mehmet Aydın, hayranı olduğu Rapçi Azap'ı da dolandırmış

Çiftlik Bank CEO'su Mehmet Aydın ile ilgili her gün yeni ayrıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor. Mehmet Aydın'ın para gönderdiği isimlerden biri olan ve Aydın'ın henüz çocuk yaşta iken hayranı olduğu Rapçi Azap'ı da dolandırdığı ortaya çıktı!

16.03.2018Ekonomi
NeXpara, faaliyetlerini durdurdu

NeXpara, faaliyetlerini durdurdu

1 Mart'ta satışan sunulan yeni nesil kripto para NeXpara, faaliyetlerini durdurma kararı aldı. Kararın gerekçesini ise, "Kripto para piyasası hacminin yeterli seviyeye ulaşmaması" olarak açıklandı.

15.03.2018Ekonomi
Yerli bitcoin NeXpara piyasadan çekiliyor

Yerli bitcoin NeXpara piyasadan çekiliyor

Türkiye`nin kripto parası olma hedefiyle halka arz edilen ve büyük talep gören NeXpara, piyasadan çekildiğini ve topladığı 3 milyon liraya yakın yatırımı bugün itibarıyla iade etmeye başladığını açıkladı.

14.03.2018Teknoloji
Sizin hiç kalp bekleyen bebeğiniz oldu mu

Sizin hiç kalp bekleyen bebeğiniz oldu mu?

Siz hiç beşiğinde kalp bekleyen bir bebek gördünüz mü? Ben gördüm.Kartal bebekti o…

8.07.2017Magazin
Türkiye Kartal bebek için seferber oldu, para toplandı

Türkiye Kartal bebek için seferber oldu, para toplandı!

10 aylık Kartal bebeğin yaşam savaşı sosyal medyayı harekete geçirdi. Kalp nakli olması gereken Kartal bebek için ünlü isimler ve futbol kulüpleri seferber oldu. Türkiye'de tedavisi gerçekleştirilemeyen ve yurt dışında tedavi olması gereken Kartal bebek için başlatılan yardım kampanyası sonuca ulaştı. Anne Ahu Kahraman, müjdeli haberi Instagram'dan duyurdu. Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, yaptığı 20 bin TL'lik yardımın dekontunu ünlülere örnek olması için sosyal medya hesabından paylaştı.

4.07.2017Magazin
TEBden emekliye özel promosyon

TEB'den emekliye özel promosyon

Sosyal Güvenlik Kurumu ile protokol imzalayan Türk Ekonomi Bankası emeklilere promosyon ödemelerine başlıyor. 3 yıl boyunca maaşlarını TEB’den alacaklarını taahhüt eden emekliler, peşin promosyon ödemelerini alabilecekler.

29.06.2017Ekonomi
OHAL komisyonu üyesinin kardeşi FETÖden ihraç

OHAL komisyonu üyesinin kardeşi FETÖ'den ihraç

OHAL İşlemleri İnceleme Komisyonu’na seçilen 7 üyeden biri olan Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü Merkez Atama Daire Başkanı Mustafa İkbal’in öğretmen kardeşi Hüseyin İkbal’in FETÖ’den ihraç edildiği ortaya çıktı.

13.06.2017Gündem
Atalay Demirci hakkında hazırlanan iddianame kabul edildi

Atalay Demirci hakkında hazırlanan iddianame kabul edildi

Ankara 19. Ağır Ceza Mahkemesi, komedyen Atalay Demirci hakkında "Anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs etmek" ve "silahlı terör örgütü üyesi olmak" suçlarından hazırlanan iddianameyi kabul etti.

17.05.2017Gündem
Borsada Diriliş Ertuğrul sürprizi

Borsada Diriliş Ertuğrul sürprizi

Borsa İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Himmet Karadağ, "Popüler diziler ve köprüler dahil, onların getirisini yatırımcıyla paylaşabileceğimiz modelleri çalışıyoruz. Borsada araba satacağız mesela. Türkiye'de üretilen bir otomobilin üretim projesinin maliyetine geliriyle beraber ortak olabileceksiniz" dedi. Karadağ, Prestij projeleri satmak için çalışıyoruz. Popüler diziler ve köprüler dahil, onların getirisini yatırımcıyla paylaşabileceğimiz modelleri çalışıyoruz" diye konuştu. Karadağ, bu anlamda TRT'de yayınlanan Diriliş Ertuğrul dahil birkaç dizi için görüşmeler yaptıklarını söyledi.

19.04.2017Ekonomi
Altın için 2017 önemli bir yıl

'Altın için 2017 önemli bir yıl'

İstanbul Altın Rafinerisi CEO'su Ayşen Esen, altının devletin de desteğiyle finansın içinde değişim aracı olarak daha çok yer almasının gündemde olduğunu, çalışmaları yapılan konularda 2017'de ilk işlemlerin görülebileceğini söyledi.

24.03.2017Ekonomi
Emekliye promosyon ne zaman verilecek Hangi banka ne zaman ödeyecek

Emekliye promosyon ne zaman verilecek? Hangi banka ne zaman ödeyecek?

Emekliye promosyon ne zaman verilecek sorusu, bankaların milyonlarca emekli için sunduğu maaşın 3 yıl boyunca aynı bankadan alınma sözü kapsamında ödenecek promosyon konusunu gündeme taşıyor. Halkbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank, Denizbank ve TEB gibi bankalardan yapılan emekliye promosyon ödemeleri, T.C kimlik numaralarına göre farklı tarihlerde ödenecek. Peki, emekliye promosyon ödemeleri hangi bankada ne zaman ödenecek? İşte,merak edilen o detaylar

16.03.2017Ekonomi
Emekli promosyon ödemeleri hangi bankada ne zaman yatacak

Emekli promosyon ödemeleri hangi bankada ne zaman yatacak?

Emekliye promosyon konusu Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ve bankalarla imzalanan protokol sonrası netlik kazandı. Milyonlarca emekliyi kapsayacak olan promosyon ödemeleri, mart ayı itibariyle sözleşme imzalayan emeklilerin hesabına yatırılmaya başlandı. Minimum 375 TL'den başlayan emekliye promosyon ödemeleri, birçok bankadan alınabilecek. İşte, emekliye promosyon ödemeleri konusunda detaylı bilgiler

14.03.2017Ekonomi
Emekliye promosyon ne zaman ödenecek Bankalar ne zaman ödeme yapacak

Emekliye promosyon ne zaman ödenecek? Bankalar ne zaman ödeme yapacak?

Emekliye promosyon için beklenen ödemeler Mart ayı itibariyle gerçekleşmeye başladı. Sosyal Güvenlik Kurumu ile bankalar arasında imzalanan protokol aracılığında belirlenen emekliye promosyon ödemeleri, Halkbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Denizbank kullanıcıları tarafından araştırılmaya başlandı. Peki, emekliye promosyon ne zaman ödenecek? İşte, promosyon veren bankalar ve ödemelerin yapılacağı tarih hakkında detaylı bilgiler

9.03.2017Ekonomi

Yazar Sonuçları

‘Sahibinden’ ilanlarına dikkat

Dolandırıcılar şimdi de internet alışveriş sitelerine ‘sahibinden’ ilanları vererek dolandırıyor. Şu günlerde özellikle ev sinema ve ses sistemleri, fotoğraf makinesi, akıllı telefonlar başta olmak üzere elektronik cihazlar, binlerce liralık piyasa fiyatlarının çok altında, 200-300 lira gibi çok uygun fiyata satılıyor gibi ilan veriliyor. Bu ilanlara kanarak parayı satıcıya havale ederseniz sadece dolandırıldığınızla kalıyorsunuz. Bu tip şüpheli ilanlara da satıcılarına da dikkat.

20.08.2017

Sizin hiç kalp bekleyen bebeğiniz oldu mu?

Siz hiç beşiğinde kalp bekleyen bir bebek gördünüz mü? Ben gördüm.Kartal bebekti o…

8.07.2017