MENÜ

Efruz

Efruz ile ilgili tüm haberleri, son dakika Efruz haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Efruz haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 65 Efruz haberi bulunmuştur.

Efruz Haberleri

Müzikle karanlıktan aydınlığa

Müzikle karanlıktan aydınlığa

11-30 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek 47. İstanbul Müzik Festivali’nın programı açıklandı. Bu yıl ‘Var Olmanın Aydınlığı, Var Olmanın Karanlığı’ temasıyla düzenlenen festival, müziğin aydınlanma yolculuğundaki rolünü ve evrendeki ikiliklerden doğan hikayeleri sahnelere taşıyacak. Rengim Gökmen ve Yuri Bashmet'e onur ödülü verilecek festival, teknik yetkinliği ve sahne karizmasıyla kariyerinin doruklarında Çinli piyanist Yuja Wang, Çin’in klasik müzikteki güçlü temsilcisi Şanghay Filarmoni Orkestrası ve dünyaca ünlü piyanistimiz Fazıl Say gibi isimleri ağırlayacak.

6.02.2019Kitap Sanat
İstanbul Müzik Festivalinde geri sayım

İstanbul Müzik Festivali'nde geri sayım

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen "47. İstanbul Müzik Festivali", 11-30 Haziran arasında sanatseverlerle buluşacak.

5.02.2019Keyif
Elektrikler ne zaman gelecek BEDAŞ ve AYEDAŞ 3 Ocak kesinti programı

Elektrikler ne zaman gelecek? BEDAŞ ve AYEDAŞ 3 Ocak kesinti programı

İstanbul’un Avrupa ve Anadolu Yakası’ndaki ilçelerinden elektrik kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. Başakşehir, Gaziosmanpaşa, Eyüp, Çekmeköy ve Kadıköy gibi pek çok ilçeye bakım çalışmaları nedeniyle elektrik verilemiyor. Peki, kesintiler ne kadar sürecek? İstanbul’da elektrikler ne zaman gelecek? İşte BEDAŞ ve AYEDAŞ 3 Ocak kesinti programı

3.01.2019Gündem
Haftanın kaçırılmayacak fırsatları

Haftanın kaçırılmayacak fırsatları

Hürriyet Seyahat editörleri haftanın kaçırılmayacak seyahat fırsatlarını ve önemli haberleri sizler için derledi. İşte detaylar...

6.10.2018Seyahat
‘Bienal modelinde esaslı bir değişim umuyorum’

‘Bienal modelinde esaslı bir değişim umuyorum’

Küratör Jan Boelen, ‘Okullar Okulu’ başlığıyla yarın açılacak 4. İstanbul Tasarım Bienali’ni anlattı: “Bienaller gibi sergilere bu çağda ihtiyacımız var mı? Belki de ihtiyacımız olan başka bir şey. Tasarım eğitimi, küresel olarak bir tür krizde. Neyi nasıl ürettiğimizi, tasarım eğitiminin nasıl olması gerektiğini yeniden düşünmeliyiz.”

20.09.2018Kitap Sanat
Klasik ve caza yeni direktörler

Klasik ve caza yeni direktörler

10 yıldır İstanbul Müzik Festivali Direktör Yardımcısı olarak çalışan Efruz Çakırkaya İstanbul Müzik Festivali'nin yeni direktörü, yedi yıldır İstanbul Caz Festivali Direktör Yardımcısı olarak çalışan Harun İzer de İstanbul Caz Festivali Direktörü oldu.

30.07.2018Kitap Sanat
AÜ öğrencileri klasik eserlere ücretsiz erişebilecek

AÜ öğrencileri klasik eserlere ücretsiz erişebilecek

Anadolu Üniversitesi (AÜ) açıköğretim sistemi, Türk edebiyatının farklı türlerine ait klasikleşmiş eserlerini, ücretsiz olarak öğrencilerin online hizmetine sundu.

16.03.2018Eğitim
Ben bu gece ben değilim

Ben bu gece ben değilim!

Yekta Kopan, İstanbul Müzik Festivali kapsamındaki Fazıl Say piyano resitalini İKSV Kültür Sanat Kart sahibi yedi gençle birlikte izledi... Konser öncesi Fazıl Say ile kısa bir sohbet fırsatı da bulan gençlerden, dünya çapındaki sanatçı ve konserle ilgili bir yorum: “Bu evrene ait biri değil o. Ben, bu gece ben değilim...”

22.06.2017Kitap Sanat
Çağımızın sesini bulan adam: Philip Glass

Çağımızın sesini bulan adam: Philip Glass

45. İstanbul Müzik Festivali, 29 Mayıs’ta başlıyor. Günümüzün en büyük bestecilerinden Philip Glass’ın festivalin siparişiyle bestelediği ‘11. Senfoni’sinin Türkiye prömiyeri 16 Haziran’da yapılacak. Glass, aynı zamanda festivalin bu yılki Yaşam Boyu Başarı Ödülü’ne değer görüldü. İstanbul’a gelemeyecek Glass’a ödülü 17 Mayıs’ta Londra Royal Festival Hall Sahnesi’ndeki konseri öncesinde İKSV ekibi tarafından verildi. Yekta Kopan da oradaydı...

25.05.2017Kitap Sanat
Kış Güneşi dizisinin final bölümünde şoke eden gelişme

Kış Güneşi dizisinin final bölümünde şoke eden gelişme!

Kış Güneşi dün akşam nefes kesen bir bölümle final yaptı. Kış Güneşi'nin final bölümünde şoke eden gelişmeler yaşandı. Kış Güneşi son bölümde Kürşat tarafından alıkonulan Nisan ile Efruz kurtarılır ancak çıkan çatışmada Kadim vuruldu. İşte dizinin final bölümü hakkında merak ettikleriniz.

22.06.2016Kelebek
Kış Güneşi yeni bölüm fragmanında Efeye büyük şok

Kış Güneşi yeni bölüm fragmanında Efe'ye büyük şok!

Kış Güneşi 15. bölüm fragmanı kısa bir tanıtım bölümü ile ekranlara geldi. Dizinin yeni bölümde Efe ve Nisan arasında yeniden bir şeyler alevleniyor. Kış Güneşi 15. bölüm fragmanında elinde yüzük ile Nisan'ın kapısına giden Efe bir şokla karşılaşıyor. Peki Kış Güneşi 15. bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte Kış Güneşi 15. bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

31.05.2016Kelebek
Kış Güneşi 14. bölümde Yakup ve Nisan sarmaş dolaş..

Kış Güneşi 14. bölümde Yakup ve Nisan sarmaş dolaş..

Kış Güneşi 14. bölümde işler karışıyor. Dizinin yeni bölümünde Efe, Yakup ve Nisan'ı sarmaş dolaş görünce içinden çıkılmaz bir durum meydana geliyor. Kış Güneşi 14. bölüm bu hafta heyecan seviyesi yüksek bir bölüm ile ekranlara geldi. Peki dizinin yeni bölümünde başka neler yaşandı?

25.05.2016Gündem
Kış Güneşi 14.bölüm fragmanında Nisan ve Efeye şok

Kış Güneşi 14.bölüm fragmanında Nisan ve Efe'ye şok!

Kış Güneşi 14. bölüm fragmanı yayınlandı ve sırlar zincirleme bir şekilde ortaya çıktı. Efe yıllardır aradığı babasının katilini hiç beklemediği şekilde buldu.Efe uzun zamandır aradığı babasının katilini hiç beklemediği şekilde buldu. Dizinin yeni bölüm fragmanında yaşanan olaylar büyük şaşkınlık yaratacak. İşte Kış Güneşi 14. bölüm fragmanında meydana gelen olaylar ve dizinin yeni bölüm fragmanı

23.05.2016Gündem
Kış Güneşi 12. bölümde yaşananlar şoke etti

Kış Güneşi 12. bölümde yaşananlar şoke etti!

Kış Güneşi 12. bölümde yaşanan olaylar artık büyük sırrın ortaya çıktığının sinyalini veriyor. Dizinin yeni bölümünde Leyla, Efe’nin hareketlerinden şüphelenmeye başlamıştır. Yoksa Mete diye sevdiği oğlu, gerçekte Efe midir? Peki Kış Güneşi 12. bölümde başka neler yaşandı? İşte dizinin yeni bölüm fragmanı ve Kış Güneşi 12. bölümde yaşanacaklar

12.05.2016Gündem
Kış Güneşi 12. son bölüm Mete, Efe oyunu son buluyor

Kış Güneşi 12. son bölüm Mete, Efe oyunu son buluyor!

Kış Güneşi 12. bölümde yaşanan olaylar artık büyük sırrın ortaya çıktığının sinyalini veriyor. Dizinin yeni bölümünde Leyla, Efe’nin hareketlerinden şüphelenmeye başlamıştır. Yoksa Mete diye sevdiği oğlu, gerçekte Efe midir? Peki Kış Güneşi 12. bölümde başka neler yaşandı? İşte dizinin yeni bölüm fragmanı ve Kış Güneşi 12. bölümde yaşanacaklar

12.05.2016Kelebek
Kış Güneşi 12. bölüm fragmanında büyük şok

Kış Güneşi 12. bölüm fragmanında büyük şok!

Kışı Güneşi 11. bölümde Efe ve Nisan'ın yaşadıkları son bölüme damgasını vurdu. Dizinin son bölümünde intikam alma sırası Kadim'e geçiyor. Kış Güneşi 11. bölümünde yaşanan olaylar izleyicileri şaşkına uğrattı. Kış Güneşi 12. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

8.05.2016Kelebek

Kışı Güneşi 11. bölümde Efe'den şoke eden hamle!

Kışı Güneşi 11. bölümde Efe ve Nisan'ın yaşadıkları son bölüme damgasını vurdu. Dizinin son bölümünde intikam alma sırası Kadim'e geçiyor. Kış Güneşi 11. bölümünde yaşanan olaylar izleyicileri şaşkına uğrattı. Peki Kış Güneşi 11. bölümde başka neler yaşanıyor?

2.05.2016Kelebek
Kış Güneşi 10.son bölümde düğünde şoke eden hareket

Kış Güneşi 10.son bölümde düğünde şoke eden hareket!

Kış Güneşi 10.bölüm izleyicileri ekrana kilitledi. Dizinin son bölümünde Efe ve Seda'nın evliliğini engellemek isteyen Nisan, hiç beklemediği bir olayla karşı karşıya kaldı. Peki Kış Güneşi 10. bölümde başka neler yaşanıyor? İşte dizinin son bölümünde yaşananlar ve Kış Güneşi 10 .bölümde meydana gelen olaylar

28.04.2016Kelebek
Kış Güneşi son bölümünde şoke eden karar

Kış Güneşi son bölümünde şoke eden karar!

Kış Güneşi 9. son bölümünde yaşananlar izleyiciler tarafından büyük şokla karşılandı. Dizinin son bölümüne Efe ve Nisan arasında geçen romantik sahneler damga vururken, bu aşkın arkasından yaşanan gelişmeler şaşkınlıkla karşılandı. Peki Kış Güneşi son bölümde başka neler yaşandı?

21.04.2016Kelebek
Kış Güneşi 9. bölümde Efe gerçeği itiraf edecek mi

Kış Güneşi 9. bölümde Efe gerçeği itiraf edecek mi?

Kış Güneşi 9. bölümde işler karışıyor. Kış Güneşi dizisinin merakla beklenen 9.bölüm fragmanı yayınlanmış ve dizinin bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde neler olacağı özet olarak geçilmişti. Peki Kış Güneşi 9.bölümde neler yaşanacak?

19.04.2016Kelebek
Kış Güneşi 8.son bölümde neler yaşandı

Kış Güneşi 8.son bölümde neler yaşandı?

Kış Güneşi 8. bölüm üç farklı fragmanla izleyici karşısına çıkmıştı.  Kış Güneşi 8. bölüm yayınlandı. Dizinin son bölümünde Seda'nın Nisan'a silah çekmesi yeni bölüme son bölüme damga vuran en önemli sahnelerden biri oldu. Peki Kış Güneşi 8. bölümde başka neler yaşandı?

12.04.2016Kelebek
Kış Güneşi 6. bölümünde Nisana büyük şok

Kış Güneşi 6. bölümünde Nisan'a büyük şok!

Kış Güneşi 6. bölümde büyük sürprizler yaşandı. Show TV'nin sevilen dizisi Kış Güneşi'nde bu hafta Nisan, Mete değil de ikizi Efe olduğunu ve Mete’nin öldüğünü anlayan Nisan, büyük bir acı içindedir. Efe, başına gelenleri, Nisan’a anlatır ancak Nisan için bu sırrı taşımak çok zordur.

31.03.2016Kelebek
Kış Güneşi 6. bölümde Nisana büyük şok

Kış Güneşi 6. bölümde Nisan'a büyük şok!

Kış Güneşi 6. bölüm fragmanında yaşananlar izleyicileri hayrete düşürecek. Show TV'nin beğenilen dizisi Kış Güneşi bu haftaki bölümünde Nisan eşinin aslında eşinin ikizi olduğunu öğreniyor. Kış Güneşi 6. bölümde yaşanacaklar bu hafta diziye damga vuracak. Dizinin son bölümü bu akşam ekranlara gelecek ve merak edilenler açığa çıkacak. Peki Kış Güneşi 6. bölümde başka neler yaşanacak?

29.03.2016Kelebek
Nesrin Cavadzade, Kış Güneşi kadrosunda

Nesrin Cavadzade, Kış Güneşi kadrosunda!

Show Tv ekranlarında yayınlanan sevilen dizi Kış Güneşi dizisine sürpriz bir isim dahil oluyor. Sevilen dizinin kadrosuna başarılı ve sevilen oyuncu Nesrin Cavadzade dahil oldu. Ünlü oyuncu dizide 'Efruz' karakterine hayat verecek. İşte detaylar.

28.03.2016Keyif
Mustafa Alabora yeni yaşını kutladı

Mustafa Alabora yeni yaşını kutladı

Usta oyuncu Mustafa Alabora, yeni yaşını öğrencileri ve dostlarıyla birlikte kutladı.

24.03.2016Magazin
İlyas Salmanın torununun ismi Gezi

İlyas Salman'ın torununun ismi Gezi

İlyas Salman'ın kızı Devrim, on gün önce Kadıköy'deki özel bir hastanede doğum yaptı.

21.02.2016Magazin
Serdar Akinanın yeni restoranı Efruz: Yazıişlerinden şefin masasına

Serdar Akinan'ın yeni restoranı Efruz: Yazıişlerinden şefin masasına

Tıpkı ekrandaki gibi: Sakin, müşfik ve güleryüzlü. Tek fark, boynuna kravat yerine aşçı önlüğü takmış olması...

Mart ayında ikisi yeni 34 oyun

Mart ayında ikisi yeni 34 oyun

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Mart ayında 2’si yeni 34 oyunla seyirciyle buluşuyor. Haldun Taner’in yazdığı Can Doğan’ın yönettiği "Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım" ve Turgut Özakman’ın yazdığı Yıldırım Fikret Urağ’ın yönettiği "Ocak" adlı oyunlar Mart ayında Şehir Tiyatroları repertuarına katılıyor.

28.02.2013Kelebek
Bahçeliden önemli açıklamalar

Bahçeli'den önemli açıklamalar

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulundu.

15.01.2013Gündem

Yazar Sonuçları

Ömer Seyfettin’i tahlil etmek

Dünden bugüne edebiyat eserlerini tahlil ederseniz siyasete, topluma dair birçok gerçeği saptayabilirsiniz. Bu adların başında kuşkusuz Ömer Seyfettin gelir. İşte onu anlamak için okuyabileceğiniz iki kitap...

16.03.2019

Efruz Bey de cinayet kurbanı

‘UTANMAZ Adam nasıl unutulur arkadaş’ diye sormuş, yazarı Hüseyin Rahmi Gürpınar’a haksızlık yapıldığından dem vurmuştum.

28.06.2017

Atatürk böyle savunulmaz

SORSAN biri ‘tarihçi’ öbürü ‘okuyucu’ geçiniyor herifçioğullarının. Ama Atatürk düşmanlığını ekmek kapısı yapmışlar.

10.05.2017

Karaköy’ü çok sevdik…

Büyük inşaatların kargaşasından günlük hayatın sert gerçeklerine... Karaköy’ün ilk başlardaki heyecanını kaybetmesinin türlü nedeni var.

8.02.2017

Bu yılın ‘en’leri...

Yılın son günü, tüm dileğimiz tüm insanlık için acıların, sıkıntıların, savaşların, terörün, açlığın geride kaldığı, daha iyi, daha yaşanabilir bir dünya ve tabii bir ülke...

30.12.2016

Halit Ziya Uşaklıgil okumaları

TELEVİZYONUN kitap dünyasına olumlu etkilerinden birini Halid Ziya Uşaklıgil’de yaşadık.

26.10.2016

Manzara bu! Yanında hangi mönüyü istersiniz?

Efruz’da akşamüstü rakısı... Yanında üç çeşit altlık. Üçü de öyle lezzetli ki başka mezeye gerek yok. Zaten rakının yanına, İstanbul’dan daha iyi ne gider ki? O da bu terastan gani gani.

19.08.2016

Semtimizde, mahallemizde buluşalım

Son aylarda başta İstanbul olmak üzere büyük kentlerimizde ve turistik bölgelerimizde restoran sektörünün üzerinde kara bulutlar dolanıyor.

5.08.2016

Meraklısına: Örneklerle nasıl muhalif yazar olunur

BİR internet sitesinde “8 Adımda Ahmet Hakan Tipi Yazı Yazma Kılavuzu” diye bir metin yayınlandı.

20.04.2016

Kıvanç Tatlıtuğ’un kahvaltısının Özge Ulusoy’un dolarlarıyla ne alakası var?

Kendini beğendirecek yönetmen bulmak ya da hayran olduğu oyuncuyla karşılaşmak için karış karış Cihangir sokaklarını arşınlayanlar...

29.01.2016

Zübükler paçozlar ve Necip Fazıl

“DOSTOYEVSKİ’nin Puşlost’u gibi, paçozluk iblisi tüm kurumları sardığı zaman sıkıntı başlıyor.

14.12.2013

Bugün bu garajda buluşalım

Siz de “Giyinmek sanattır” diye düşünüyorsanız, 17 Mart Pazar günü mutlaka bizimle olun. Biz nerede miyiz? İstanbul Nişantaşı’ndaki Juno’da.

17.03.2013