MENÜ

Edho Yeni

Edho Yeni ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Edho Yeni haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 43 Edho Yeni haberi bulunmuştur.

Edho Yeni Haberleri

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yayınlanan son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu dizinin takipçileri tarafından merak konusu oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz geçtiğimiz hafta 5. sezonun ilk bölümü ile ekranlara dönmüş ve yeni bölümde bir çok karakter diziye dahil olmuştu. Peki EDHO yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

28.09.2019Televizyon
EDHO yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 140. bölümünde neler oldu

EDHO yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 140. bölümünde neler oldu?

Sezon finalinin ardından yayın hayatına geri dönen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, salı akşamı 140. bölümü ile ekranlara geldi. ATV'de yayınlanan EDHO'nun bu haftaki bölümünün ardından, haftaya yayınlanacak olan yeni bölümü şimdiden merak konusu oldu. Peki, EDHO yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 140. bölümünde neler oldu? İşte, dizinin yeni bölüm fragmanına dair bazı ipuçları.

24.09.2019Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Ünal öldü mü

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Ünal öldü mü?

ATV ekranlarında yayınlanan ve salı akşamları izleyici karşısına çıkan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) yeni sezonuyla sevenleriyle buluştu. 140. bölümü ile ekranlara geri dönen dizinin yeni bölümünde "Ünal öldü mü?" sorusu ön plana çıktı. İşte, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Ünal karakterinin ölüp ölmediğine dair merak edilenler.

24.09.2019Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ne zaman başlayacak

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ne zaman başlayacak?

Yapımcılığını ATV'nin üstlendiği 139. bölümü ile sezon finali yapan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın ne zaman başlayacağı, televizyon izleyicileri tarafından internette cevap arayan sorular arasında yer alıyor. Başrollerinde Oktay Kaynarca ve Mustafa Üstündağ gibi isimlerin paylaştığı dizide, yeni sezonda neler yaşanacağı ve hangi oyuncuların dahil olacağı merak konusu. Peki, EDHO yeni sezon ne zaman? İşte, dizi ile ilgili merak edilenler.

10.09.2019Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) ne zaman başlıyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) ne zaman başlıyor?

Dizi sezonunun açılmasına kısa süre kala, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) yeni bölümleri için geri sayım başladı. Geçtiğimiz sezon heyecanlı bir finalle sevenlerine kısa süreliğine veda eden dizinin başlayacağı tarih, EDHO hayranları tarafından sıklıkla sorgulanıyor. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) ne zaman başlıyor? Tarih belli oldu mu? İşte, o konu hakkında bilgiler.

30.08.2019Gündem
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) yeni sezon ne zaman başlıyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) yeni sezon ne zaman başlıyor?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO), eylül ayına çok az bir süre kala birçok vatandaşın yeni sezona ne zaman başlayacak sorusu ile gündemde yer almaya başladı. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezona ne zaman başlayacak? İşte, ATV ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde Oktay Kaynarca ve Mustafa Üstündağ gibi isimlerin yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni sezona ne zaman başlayacağına dair bazı bilgiler

22.08.2019Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon tarihi belli oldu İşte ilk fragman

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon tarihi belli oldu! İşte ilk fragman

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı, salı günü sezon finali ile izleyici karşısına yeniden çıkmasının ardından yayınlandı. İntikam temasıyla yeni sezona başlayacak olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Hüseyin Avni Danyal ve Mustafa Üstündağ, diziye dahil olan isimler arasında yer alıyor. İşte, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölüm fragmanı ve yayın tarihi hakkında detaylı bilgiler

18.09.2018Televizyon
Son bölümü Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izleyicilerini şoka uğrattı Yaşardan büyük hamle

Son bölümü Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izleyicilerini şoka uğrattı! Yaşar'dan büyük hamle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm ile dikkatleri üzerine çekti. Büyük bir anlaşma için kolları sıvayan Mürsel, örgüt içindeki önemli isimleri verme kaydıyla serbest bırakılmayı talep etti. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümünde bu olay Hızır'ın da kabul etmesiyle birlikte Mürsel, serbest kalmıştır. Fakat Yaşar'ın farklı bir planı olacaktır. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, dizinin sıkı takipçilerinin merakla araştırdığı konunun detayları

12.12.2017Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanını bekleyenler için önemli hatırlatma

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanını bekleyenler için önemli hatırlatma

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) yeni bölüm fragmanı son gelişmelerin hemen ardından gündeme geldi. Yayın tarihine kadar büyük bir merakla takip edilen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz önümüzdeki hafta 83. bölümüyle kaldığı yerden devam edecek. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak.?

28.11.2017Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. İşte EDHOda yaşananlar

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı.. İşte EDHO'da yaşananlar

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin yeni bölümünde Hızır'ın planları tamamen alt üst oluyor. Ekrem'in masaya gelmesi birlikte dengeler bozulmaya başladı. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 76. yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 76. bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

16.10.2017Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 76. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 76. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) yeni bölüm fragmanı için araştırmalar başladı. Salı akşamlarının aksiyon yüklü dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 75. bölümünde olayların ardı arkası kesilmedi. Sezon açılışını olaylı bir şekilde yapan dizinin son bölüm finali yine kafalarda soru işareti bıraktı. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

13.10.2017Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon fragmanında kim vuruldu EDHO yeni sezon ne zaman

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon fragmanında kim vuruldu? EDHO yeni sezon ne zaman?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon fragmanı yayınlandı. Çakırbeyli ailesinin mutlu anlarıyla başlayan yeni fragmanın son saniyeleri ise merak uyandırdı. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon fragmanında vurulan isim kim? Çakırbeyli Ailesi’nde biri ölecek mi? Yeni sezondaki değişikler neler? EDHO yeni sezonu ne zaman başlayacak?

10.09.2017Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazda şok: Ünal Kaplanı öldürdüler mi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da şok: Ünal Kaplan'ı öldürdüler mi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisinin yeni fragmanındaki sahneler kafalarda soru işareti bıraktı. Geçtiğimiz hafta nefes kesen bir sahneyle final yapan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 64. bölüm fragmanında Hızır'ın ağzından dökülenler, Ünal Kaplan öldü mü? sorusuna neden oldu. Ünal'ın masada olmadığını ifade eden Hızır, masayı bırakıyor. Peki, Ünal Kaplan'ı öldürdüler mi? İşte, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümünden ilk tüyolar!

2.04.2017Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 63. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Neler olacak

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 63. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Neler olacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, son bölümde yaşanan heyecanlı dakikaların ardından 63. yeni bölüm fragmanı ile araştırılmaya başlandı. Ender hakkında merak edilen olaylar önemini korurken, operasyon sonrası meydana gelen olaylar Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 63. bölüm fragmanında ele alınacak. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 63. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, son bölüm hakkında detaylar ve yeni bölümde yaşanacak olaylar

26.03.2017Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman EDHO saat kaçta başlayacak

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman? EDHO saat kaçta başlayacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezonu dizinin izleyenleri tarafından beklenirken, gelen fragman ile yayın tarihi ve saati belli oldu. Diziye katılan yeni oyuncularla birlikte hikayenin farklı bir boyut kazandığı ekranlara gelen yeni sezon fragmanı ile dikkat çeken ayrıntılar arasında yer alıyor. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlayacak? EDHO bu akşam saat kaçta?

24.09.2019Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümü ne zaman saat kaçta

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümü ne zaman saat kaçta?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümün yayınlanacağı tarih ekranlara gelen fragman ile belli oldu. Dizinin ayrıca yeni sezonunda sahne alacak oyuncu kadrosunda da sürpriz isimler yer alıyor. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ne zaman başlıyor? İşte merak edilen sorunun cevabı

23.09.2019Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon fragmanı yayınlandı.. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlıyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon fragmanı yayınlandı.. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlıyor?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezon fragmanı yayınlandı.. 140. bölüm fragmanında diziye yeni katılan oyuncuların da kimliği ortaya çıkmış oldu. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 140. bölüm fragmanında başka hangi detaylar var? Dizinin izleyicilerinin merak ettiği bir diğer soru da Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlıyor sorusunun cevabı.. İşte detaylar

20.09.2019Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlayacak

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlayacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisini izleyenler EDHO'nun başlayacağı tarihi merak ediyorlar. Sıklıkla internette aranan konular arasında yer alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlayacak sorusu henüz cevap bulamadı. Peki EDHO'nun yayın tarihi ile ilgili bir bilgi geçildi mi? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlayacak?

19.09.2019Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar ne zaman başlayacak.. EDHO yayın tarihi belli oldu mu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar ne zaman başlayacak.. EDHO yayın tarihi belli oldu mu?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar dizisinin bu sezon ne zaman başlayacağı merak konusu olurken, Salı günleri yayınlanan dizinin bugün başlayıp, başlamayacağı izleyiciler tarafından merak konusu oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar 5. sezon ne zaman başlayacak sorusu internette aranan konular arasındaki yerini alırken, dizinin kadrosuna yeni isimlerin dahil olup, olmadığı da aranan bir diğer konu. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar ne zaman başlayacak, EDHO'nun yayın tarihi açıklandı mı?

17.09.2019Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonu (5. sezon) ne zaman başlayacak

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonu (5. sezon) ne zaman başlayacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezon tarihi için araştırmalar dizinin takipçileri tarafından merak ediliyor. Atv ekranlarında salı günleri yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. sezonuyla kaldığı yerden devam edecek. Dizinin sezon finali kafalarda soru işareti bırakmıştı. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ne zaman başlayacak?

16.09.2019Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazın yeni sezonu ne zaman başlayacak

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni sezonu ne zaman başlayacak?

Geçtiğimiz mayıs ayında 139. bölümüyle sezon finali yaparak ekran macerasına kısa bir ara veren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni sezonunun ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Dizinin sıkı takipçileri Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yayın tarihini öğrenmek isterken yapım şirketi tarafından yapılan resmi bir açıklama olup olmadığını öğrenmek istiyor. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 5. yeni sezonu ne zaman başlayacak?

15.09.2019Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. sezon ne zaman yayınlanacak EDHO ne zaman başlıyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. sezon ne zaman yayınlanacak? EDHO ne zaman başlıyor?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin bu sezon ne zaman başlayacağı dizinin takipçileri tarafından merakla beklenirken henüz konu hakkında resmi bir açıklama yapılmadı. 3 Eylülde sosyal medya hesabından yayınlanan kısa bir video ile dizinin yakında başlayacağı duyuruldu. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlayacak? EDHO fragmanı ekranlara geldi mi? İşte detaylar

11.09.2019Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta var mı Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak İşte fragman

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta var mı? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte fragman

Ekranlara diğer dizilerde olduğu gibi yaklaşık 1 ay ara veren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 122. bölüm fragmanı ile izleyicilerin karşısına çıktı. Bir önceki bölümde cezaevi içerisinde pusuya düşürülen İlyas Çakırbeyli ağır yaralanmış ve görevliler tarafından anında müdahale edilmişti. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 122. bölüm fragmanında yer alan görüntülere göre İlyas ölüyor mu? İşte, o bilgiler

20.01.2019Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin dün akşam yayınlanan son bölümünün ardından dizinin izleyicileri yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunun cevabını internette araştırmaya başladı. EDHO son bölümde özellikle final sahnesi dikkat çekerken, Ünal'ın sonu ne oldu sorusu izleyicilerin merak ettiği konular arasındaki yerini alıyor. Peki dizinin dün akşamki bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar

7.11.2018Televizyon
Defne aşkı olmasa Cem zayıflar mıydı

Defne aşkı olmasa Cem zayıflar mıydı

Defne Samyeli’nin bikinili fotoğraf paylaşımının ardından Cem Yılmaz da setten kaslı bir fotoğraf paylaştı. İki sevgilinin Instagram pozlarını değerlendirip puan verelim. Hangisi daha çok şaşırttı?

19.08.2018Magazin
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) bu akşam neden yok Yeni bölüm ne zaman İşte o tarih

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) bu akşam neden yok? Yeni bölüm ne zaman? İşte o tarih

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin neden olmadığı merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Her hafta salı akşamı izleyicileriyle buluşan aksiyon ve gerilim dolu dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam yayınlanmayacak. Yeni bölüm öncesinde dizinin yeni bölüm fragmanı da yayınlanmamıştı. Diziseverler, 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yok', ' Yeni bölüm ne zaman' sorularının cevabını arıyorlar. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yok? Yeni bölüm ne zaman hangi gün yayınlanacak?

6.02.2018Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 83. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 83. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü için kısa bir süre kaldı, fragman araştırmaları hız kazandı. 28 Kasım Salı akşamı yayınlanan son bölüme Meryem'in Hızır ile Candan'ı yakalaması damga vurdu. İkili arasında neler olacağını merak eden izleyiciler, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 83. bölüm fragmanını sorguluyor. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

1.12.2017Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 82. yeni bölüm fragmanı: Hızır firar ediyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 82. yeni bölüm fragmanı: Hızır firar ediyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Entrika yüklü sahneleriyle ön plana çıkan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 28 Kasım tarihli 82. bölüm fragmanına Hızır'ın cezaevi aracından kaçış anları damga vurdu. Hızır'ın tehditkar sözleri ise merak uyandırdı. İşte 28 saniye süren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 82. bölüm fragmanı!

25.11.2017Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde İlyas, Mürselin adamını böyle vurdu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde İlyas, Mürsel'in adamını böyle vurdu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Hızır ailesini Ekrem'in oyunlarından korumaya çalışırken, hiç hesap etmedikleri gelişmeler yaşanıyor. Hızır Ali ve Alparslan arasındaki anlaşmazlık artarak devam ederken, Çakırbeyli ailesi duruma müdahale etmeye çalışıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 78. son bölümün final sahnesi ise heyecan yarattı. Dizinin son sahnesinde İlyas, tehditler savuran Mürsel'in adamını gözleri önünde öldürdü.. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar

31.10.2017Televizyon
EDHO’nun Yaşar’ı Olgun Şimşek kimdir Kaç yaşındadır Aslen nerelidir

EDHO’nun Yaşar’ı Olgun Şimşek kimdir? Kaç yaşındadır? Aslen nerelidir?

Olgun Şimşek kimdir, kaç yaşındadır sorusu birçok dizisever tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. Ekranların sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine dahil olan Olgun Şimşek'in özel hayatı merak edilmeye başlandı. Renkli kişiliği ve tecrübesiyle tanınan Olgun Şimşek kimdir? Kaç yaşındadır? Aslen nerelidir?

26.09.2017Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yayınlanan 73. bölüm fragmanıyla heyecan yarattı... İntikam vakti geliyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yayınlanan 73. bölüm fragmanıyla heyecan yarattı... İntikam vakti geliyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yayınlanan 73. bölüm fragmanıyla izleyicilerine oldukça heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşatacak. Ekranların yayınlanmaya başladığı günden itibaren büyük bir ilgiyle takip edilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümüyle salı akşamı ekranlarda olacak. Yeni bölümde Hızır ve ailesi intikamının peşinden koşarken Ünal'ın 'çok kanacak' demesi savaşın ne denli büyük olduğunu gösteriyor. İşte, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 73. bölüm fragmanı.

24.09.2017Kelebek
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında şok sahne

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında şok sahne!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanında hem yeni oyuncular hemde konunun ilerleyişi heyecan yarattı. Diziye iki önemli karakterin katıldığı yayınlanan yeni bölüm fragmanında ortaya çıktı.. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde neler yaşanmıştı? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

20.09.2017Televizyon
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünde heyecan doruğa çıktı

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünde heyecan doruğa çıktı

EDHO dizisi yine nefes kesti. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin dün akşam yayınlanan son bölümünde Ünal Kaplan'ın vurulduğu an izleyicileri şoke etti. Avni’nin ölmesine kesin gözüyle bakan masa üyeleri Alparslan'ın bu hareketinden sonra şoka uğradı. Peki, son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 65. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar.

5.04.2017Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 59. yeni bölüm fragmanında infaz şoku

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 59. yeni bölüm fragmanında infaz şoku!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 59. yeni bölüm fragmanı takipçiler tarafından heyecanla karşılandı. Son bölümün ardından ne zaman yayınlanacağı merak edilen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 59. bölüm fragmanı, duygu dolu sahnelerle ekranlara geldi. İşte, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 59. bölüm fragmanı ve Ayşen'in akıbetine dair önemli detaylar

26.02.2017Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında Hızırın planları...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında Hızır'ın planları...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı hafta sonu yayınlandı. Dizinin yeni bölüm fragmanında Ünal, Hızır'ın yaptıklarından sonra onu çok zor günlerin beklediğini söylüyor. Uzun bir aranın ardından yayınlanan yeni bölüm fragmanı izleyiciler tarafından merakla bekleniyordu. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte dizinin yeni bölümünde meydana gelecek olaylar

23.01.2017Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman yayınlanacak İşte dikkat çeken yeni bölüm açıklaması

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman yayınlanacak? İşte dikkat çeken yeni bölüm açıklaması

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümü dün akşam ekranlara gelmedi. Dizi henüz yeni yılda yayın hayatına başlayamazken, magazin kulislerinde çeşitli iddialar gündeme gelmişti. Fakat dün resmi twitter kanalından açıklama yapan yetkililer, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın önümüzdeki hafta ekranlara geleceği açıklandı.. İşte yayın tarihi

18.01.2017Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü yayınlanmayacak mı Oktay Kaynarcadan iddialara yanıt

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü yayınlanmayacak mı? Oktay Kaynarca'dan iddialara yanıt

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54. bölümünün haftalar geçmesine rağmen yayınlanmaması fenomen dizinin takipçilerinin kafasında soru işareti bıraktı. Salı günleri izleyicileriyle buluşan dizinin akıbetiyle ilgili pek çok iddia gündeme geldi. Sosyal medyaya da konu olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın kanalının değiştiği gibi söylentiler yayıldı. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü yayınlanmayacak mı? İddialara yanıt ise dizinin Hızır'ı Oktay Kaynarca'dan geldi.

16.01.2017Televizyon
Oktay Kaynarcadan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz açıklaması

Oktay Kaynarca'dan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz açıklaması

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin takipçileri ekranlarda diziyi ikinci hafta da izleyemeyince oyuncuların sosyal medya hesaplarına sitem ve öfke dolu paylaşımlarda bulunmaya başladı.

11.01.2017Televizyon
Yeni kötülerimiz hayırlı olsun

Yeni kötülerimiz hayırlı olsun

Bu hafta ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Deniz Çakır ve Sanem Çelik yan yana geldiğinde seyirci Meryem ve Ceylan’ı değil, ekranda kötülüğün tarihini yazmış iki karakteri, Ferhunde ve Kara Melek’i gördü o sahnede. Kötüler ekranda da hayatta da her zaman iyilerden daha popüler ve unutulmaz. İşte ekranın en taze kötüleri...

7.10.2016Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz için heyecan dorukta - İşte yeni bölüm öncesi yayınlanan fragman

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz için heyecan dorukta! - İşte yeni bölüm öncesi yayınlanan fragman

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin geçtiğimiz hafta yayınlanacağı tarih belli olmuş ve dizinin yeni sezonda yayınlanacağı ilk bölüm öncesinde iki farklı fragman ekranlara gelmişti. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 41. bölüm bu hafta ekranlara geliyor ve hayranların deyimi ile EDHO heyecanı başlıyor. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 41. bölüm fragmanında neler yaşanıyor? İşte dizinin yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

3.10.2016Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 30.bölüm fragmanı yayınlandı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 30.bölüm fragmanı yayınlandı

ATV'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dün akşam çok konuşulan bir bölümle ekranlara geldi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz‘ın 29 Mart Salı yayınlanan yeni bölümünde sevilen karakter Selim Ağa, silahla vurularak öldürüldü. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 'da Selim Ağa’nın vurulması Twitter’ı da salladı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 30. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı

31.03.2016Kelebek

Yazar Sonuçları

StubHub’da Tarkan bilet alım satımı nasıl oluyor

Tarkan’ın Açıkhava biletlerinin eBay’a ait StubHub sitesinde 6 bin liraya satılmasını eleştirmiştim.

23.08.2019

Bu olacak iş değil Oktay...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın geçen yılın en başarılı dizilerinden biri olduğunu defalarca yazdım, söyledim...

29.08.2016