MENÜ

Edho

Edho ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Edho haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 87 Edho haberi bulunmuştur.

Edho Haberleri

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam saat kaçta İşte yeni bölümde yaşanacaklar

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam saat kaçta? İşte yeni bölümde yaşanacaklar

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin bu akşam ekranlara gelecek yeni bölüm öncesinde fragman ekranlara geldi. Dizinin yeni bölüm fragmanında yaşananlara bakıldığında tüm planların değiştiği görülüyor. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor? İşte yeni bölüm öncesinde meydana gelecek olayların özeti

8.10.2019Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yayınlanan son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu dizinin takipçileri tarafından merak konusu oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz geçtiğimiz hafta 5. sezonun ilk bölümü ile ekranlara dönmüş ve yeni bölümde bir çok karakter diziye dahil olmuştu. Peki EDHO yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

28.09.2019Televizyon
EDHO yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 140. bölümünde neler oldu

EDHO yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 140. bölümünde neler oldu?

Sezon finalinin ardından yayın hayatına geri dönen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, salı akşamı 140. bölümü ile ekranlara geldi. ATV'de yayınlanan EDHO'nun bu haftaki bölümünün ardından, haftaya yayınlanacak olan yeni bölümü şimdiden merak konusu oldu. Peki, EDHO yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 140. bölümünde neler oldu? İşte, dizinin yeni bölüm fragmanına dair bazı ipuçları.

24.09.2019Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Ünal öldü mü

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Ünal öldü mü?

ATV ekranlarında yayınlanan ve salı akşamları izleyici karşısına çıkan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) yeni sezonuyla sevenleriyle buluştu. 140. bölümü ile ekranlara geri dönen dizinin yeni bölümünde "Ünal öldü mü?" sorusu ön plana çıktı. İşte, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Ünal karakterinin ölüp ölmediğine dair merak edilenler.

24.09.2019Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman EDHO saat kaçta başlayacak

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman? EDHO saat kaçta başlayacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezonu dizinin izleyenleri tarafından beklenirken, gelen fragman ile yayın tarihi ve saati belli oldu. Diziye katılan yeni oyuncularla birlikte hikayenin farklı bir boyut kazandığı ekranlara gelen yeni sezon fragmanı ile dikkat çeken ayrıntılar arasında yer alıyor. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlayacak? EDHO bu akşam saat kaçta?

24.09.2019Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümü ne zaman saat kaçta

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümü ne zaman saat kaçta?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümün yayınlanacağı tarih ekranlara gelen fragman ile belli oldu. Dizinin ayrıca yeni sezonunda sahne alacak oyuncu kadrosunda da sürpriz isimler yer alıyor. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ne zaman başlıyor? İşte merak edilen sorunun cevabı

23.09.2019Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon fragmanı yayınlandı.. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlıyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon fragmanı yayınlandı.. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlıyor?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezon fragmanı yayınlandı.. 140. bölüm fragmanında diziye yeni katılan oyuncuların da kimliği ortaya çıkmış oldu. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 140. bölüm fragmanında başka hangi detaylar var? Dizinin izleyicilerinin merak ettiği bir diğer soru da Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlıyor sorusunun cevabı.. İşte detaylar

20.09.2019Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlayacak

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlayacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisini izleyenler EDHO'nun başlayacağı tarihi merak ediyorlar. Sıklıkla internette aranan konular arasında yer alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlayacak sorusu henüz cevap bulamadı. Peki EDHO'nun yayın tarihi ile ilgili bir bilgi geçildi mi? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlayacak?

19.09.2019Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar ne zaman başlayacak.. EDHO yayın tarihi belli oldu mu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar ne zaman başlayacak.. EDHO yayın tarihi belli oldu mu?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar dizisinin bu sezon ne zaman başlayacağı merak konusu olurken, Salı günleri yayınlanan dizinin bugün başlayıp, başlamayacağı izleyiciler tarafından merak konusu oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar 5. sezon ne zaman başlayacak sorusu internette aranan konular arasındaki yerini alırken, dizinin kadrosuna yeni isimlerin dahil olup, olmadığı da aranan bir diğer konu. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar ne zaman başlayacak, EDHO'nun yayın tarihi açıklandı mı?

17.09.2019Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonu (5. sezon) ne zaman başlayacak

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonu (5. sezon) ne zaman başlayacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezon tarihi için araştırmalar dizinin takipçileri tarafından merak ediliyor. Atv ekranlarında salı günleri yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. sezonuyla kaldığı yerden devam edecek. Dizinin sezon finali kafalarda soru işareti bırakmıştı. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ne zaman başlayacak?

16.09.2019Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazın yeni sezonu ne zaman başlayacak

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni sezonu ne zaman başlayacak?

Geçtiğimiz mayıs ayında 139. bölümüyle sezon finali yaparak ekran macerasına kısa bir ara veren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni sezonunun ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Dizinin sıkı takipçileri Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yayın tarihini öğrenmek isterken yapım şirketi tarafından yapılan resmi bir açıklama olup olmadığını öğrenmek istiyor. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 5. yeni sezonu ne zaman başlayacak?

15.09.2019Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. sezon ne zaman yayınlanacak EDHO ne zaman başlıyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. sezon ne zaman yayınlanacak? EDHO ne zaman başlıyor?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin bu sezon ne zaman başlayacağı dizinin takipçileri tarafından merakla beklenirken henüz konu hakkında resmi bir açıklama yapılmadı. 3 Eylülde sosyal medya hesabından yayınlanan kısa bir video ile dizinin yakında başlayacağı duyuruldu. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlayacak? EDHO fragmanı ekranlara geldi mi? İşte detaylar

11.09.2019Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ne zaman başlayacak

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ne zaman başlayacak?

Yapımcılığını ATV'nin üstlendiği 139. bölümü ile sezon finali yapan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın ne zaman başlayacağı, televizyon izleyicileri tarafından internette cevap arayan sorular arasında yer alıyor. Başrollerinde Oktay Kaynarca ve Mustafa Üstündağ gibi isimlerin paylaştığı dizide, yeni sezonda neler yaşanacağı ve hangi oyuncuların dahil olacağı merak konusu. Peki, EDHO yeni sezon ne zaman? İşte, dizi ile ilgili merak edilenler.

10.09.2019Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) ne zaman başlıyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) ne zaman başlıyor?

Dizi sezonunun açılmasına kısa süre kala, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) yeni bölümleri için geri sayım başladı. Geçtiğimiz sezon heyecanlı bir finalle sevenlerine kısa süreliğine veda eden dizinin başlayacağı tarih, EDHO hayranları tarafından sıklıkla sorgulanıyor. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) ne zaman başlıyor? Tarih belli oldu mu? İşte, o konu hakkında bilgiler.

30.08.2019Gündem
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) yeni sezon ne zaman başlıyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) yeni sezon ne zaman başlıyor?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO), eylül ayına çok az bir süre kala birçok vatandaşın yeni sezona ne zaman başlayacak sorusu ile gündemde yer almaya başladı. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezona ne zaman başlayacak? İşte, ATV ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde Oktay Kaynarca ve Mustafa Üstündağ gibi isimlerin yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni sezona ne zaman başlayacağına dair bazı bilgiler

22.08.2019Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünde heyecan arttı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünde heyecan arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Ömür Façalı, aileler arasındaki düşmanlığa rağmen İlyas'tan beklentisini açıkça dile getirdi. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

26.02.2019Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümüyle heyecan yarattı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümüyle heyecan yarattı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine aksiyon dolu anlar yaşattı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Hızır'ın kardeşini cezaevinden kurtarmak için Ünal Kaplan ile yaptığı anlaşmanın sonucunda, Façalılar ile Çakırbeyliler kendilerini ticari bir ortaklığının içinde buldular. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

19.02.2019Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam var mı Yeni bölüm ne zaman

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam var mı? Yeni bölüm ne zaman?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bu akşam var mı sorusunun yanıtı, diziseverler tarafından sorgulanmaya başlayan konular arasında yer almaya başladı. Son bölümde Behzat'a olan öfkesi katbekat artan İlyas, biran önce intikamını almak için harekete geçmeyi bekliyordu. Diziseverler yeni bölümde neler yaşanacağını merak etmeye başladı. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam var mı? Yeni bölüm ne zaman?

5.02.2019Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta var mı Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak İşte fragman

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta var mı? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte fragman

Ekranlara diğer dizilerde olduğu gibi yaklaşık 1 ay ara veren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 122. bölüm fragmanı ile izleyicilerin karşısına çıktı. Bir önceki bölümde cezaevi içerisinde pusuya düşürülen İlyas Çakırbeyli ağır yaralanmış ve görevliler tarafından anında müdahale edilmişti. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 122. bölüm fragmanında yer alan görüntülere göre İlyas ölüyor mu? İşte, o bilgiler

20.01.2019Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bu akşam var mı Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bu akşam var mı? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam yayınlanacak mı sorusu, diziyi yakından takip eden vatandaşların araştırdığı konular arasında yer alıyor. İlyas Çakırbeyli'nin düştüğü pusunun ardından ağır yaralandığı son bölümün ardından gözler, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanına çevrilmişti. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü bu akşam yayınlanacak mı? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

15.01.2019Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazda İlyas ölecek mi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da İlyas ölecek mi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, son bölümünde ekrana gelen olayların ardından İlyas ölecek mi sorularını akıllara getirdi. Cezaevine getirilen İlyas, güvenlik sebebiyle hücreye alınmış ve ardından bir anda alınan kararla başka cezaevine sevk edilmek üzere yola çıkarılmıştır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümüne damga vuran bu olayda, Hızır bu durumdan şüphelenmiş ve cezaevine gelmiştir. Peki, sevk esnasında saldırıya uğrayan İlyas ölecek mi? İşte, o detaylar

26.12.2018Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümünde Tipi öldü mü İlyas tetiğe basacak mı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümünde Tipi öldü mü? İlyas tetiğe basacak mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 115. son bölümü ile salı akşamı izleyici karşısına çıktı. Tipi'yi sorguya çeken İlyas, kendilerine ihanet edip etmediklerini sorguladı. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümünde istediği sözleri duyan İlyas, Tipi'yi öldürecek midir? İşte, son bölüm ve detaylı bilgiler

13.11.2018Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin dün akşam yayınlanan son bölümünün ardından dizinin izleyicileri yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunun cevabını internette araştırmaya başladı. EDHO son bölümde özellikle final sahnesi dikkat çekerken, Ünal'ın sonu ne oldu sorusu izleyicilerin merak ettiği konular arasındaki yerini alıyor. Peki dizinin dün akşamki bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar

7.11.2018Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yayınlanan son bölümüyle aksiyonu arttırdı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yayınlanan son bölümüyle aksiyonu arttırdı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Hızır, emekli olduğunu söyleyerek Çakırbeyli ailesinin sorumluluğunun İlyas'ta olduğunu ilan etti. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başladı. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

6.11.2018Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 111. son bölümünde Hızır yıkıldı Fragman yayınlandı mı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 111. son bölümünde Hızır yıkıldı! Fragman yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Davut'un öldüğü sahne ile akıllarda soru işareti bıraktı. Ateş'in gayet dostça bir giriş yaptığı Davut'un evinde Muzi'nin isteğini yerine getirmesi, yeni bir sürecin başlamasına neden oldu. Hızır, en büyük istihbarat kaynağını kaybetmesine neden olan kişilerin Ateş ve Muzi olduğunu anlayabilecek mi? Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm sonrası yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, bazı detaylar

16.10.2018Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 111. bölüm fragmanında Ateşten büyük ihanet

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 111. bölüm fragmanında Ateş'ten büyük ihanet!

Eşkıya Dünyaya Hükümadar Olmaz, 111. yeni bölümünde enteresan olaylarla izleyici karşısına çıkacak. Ünal ve Hızır'ın bazı gerçeklerin farkında olduğu yeni bölümde, Davut'un uğradığı saldırı dikkat çekiyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 111. yeni bölüm fragmanında Ateş, Davut'un kafasına sert bir cisimle vurarak onu yerle bir ediyor. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 111. yeni bölüm fragmanında Davut ölecek mi? İşte, o detaylar

15.10.2018Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 110. yeni bölüm fragmanı son bölüm sonrası yayınlandı mı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 110. yeni bölüm fragmanı son bölüm sonrası yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine aksiyon seviyesi yüksek dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Hızır Çakırbeyli mallarının çalınmasının karşılığını anında vermiş, yüzleşmek istediği asıl düşmanlarını ortaya çıkarabilmek adına piyonunu öldürdü. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

2.10.2018Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon tarihi belli oldu İşte ilk fragman

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon tarihi belli oldu! İşte ilk fragman

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı, salı günü sezon finali ile izleyici karşısına yeniden çıkmasının ardından yayınlandı. İntikam temasıyla yeni sezona başlayacak olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Hüseyin Avni Danyal ve Mustafa Üstündağ, diziye dahil olan isimler arasında yer alıyor. İşte, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölüm fragmanı ve yayın tarihi hakkında detaylı bilgiler

18.09.2018Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezona iki yeni isim dahil oluyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezona iki yeni isim dahil oluyor!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yeni sezona başlamak için geri sayıma geçti. Mustafa Üstündağ ve Hüseyin Avni Danyal gibi isimlerin yeni sezonda diziye katılacağının açıklanmasının ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezona ne zaman başlayacak sorusu gündeme geldi. Peki, birçok vatandaşın merakla araştırdığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon ne zaman başlayacak? İşte, diziye katılacak isimler ve detaylı bilgiler

11.09.2018Televizyon
Defne aşkı olmasa Cem zayıflar mıydı

Defne aşkı olmasa Cem zayıflar mıydı

Defne Samyeli’nin bikinili fotoğraf paylaşımının ardından Cem Yılmaz da setten kaslı bir fotoğraf paylaştı. İki sevgilinin Instagram pozlarını değerlendirip puan verelim. Hangisi daha çok şaşırttı?

19.08.2018Magazin
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünde aksiyon arttı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünde aksiyon arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine aksiyon dolu anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Kudret'i durdurmak için harekete geçen Şahin Ağa yaptığı planla oğlu Reha'yı ölüm sırasında başa taşıdığını tahmin bile edemedi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından dizinin yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

15.05.2018Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünde aksiyon arttı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünde aksiyon arttı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine aksiyon seviyesi yüksek dakikalar yaşattı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Çakırbeyli hanesinin içinde saklanan büyük sır çok fazla gizli kalamamış, nihayet Hızır'ın kulağına da ulaşmıştı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından dizinin yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

24.04.2018Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine aksiyon dolu dakikalar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Hızır ve Ünal Kaplan'ın gizli düşmanları ortaya çıkarmak için başlattıkları mücadelenin sonuna gelindi ve başta Hasan'ı bitirmek için yapılan operasyon başarılı geçti. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

20.03.2018Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 95. bölüm fragmanı yayınlandı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 95. bölüm fragmanı yayınlandı!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Salı akşamları ekranlara gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın merakla beklenen 95. bölüm fragmanı izleyiciyle paylaşıldı. 95. bölümüne dair önemli ipuçları veren fragmana Hızır Çakırbeyli'nin, 'Ben tehdit edilerek kontrol edilebilen bir adam değilim!' sözleri adeta damgasını vurdu. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 95. yeni bölüm fragmanında başka hangi detaylar dikkat çekiyor? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümünde başka neler olacak?

18.03.2018Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünde Hasan Bey ortaya çıktı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünde Hasan Bey ortaya çıktı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine aksiyon dolu anlar yaşatmaya devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Hızır ve Ünal Kaplan, ortak düşmanları ortaya çıkarmak amacıyla çıktıkları yolda çok önemli bir isim olan Güneş'e vararak büyük bir başarı elde ettiler. Öte yandan merakla beklenen Hasan Bey artık ortaya çıktı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

13.03.2018Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 92. bölüm fragmanında Hakkı, Ekremi satıyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 92. bölüm fragmanında Hakkı, Ekrem'i satıyor!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yayınlanan 92. bölüm fragmanıyla izleyicilerine oldukça aksiyon ve gerilim dolu dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor. Her hafta salı akşamı izleyicileriyle buluşan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümünde Hakkı, Ekrem'i satıyor. İşte, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı.

25.02.2018Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümü yeni bölüm fragmanını merak ettirdi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümü yeni bölüm fragmanını merak ettirdi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümü ile aksiyon ile gerilimi bir araya getirdi. Hakkı'nın mekanına bomba koymak için harekete geçen Hızır ve ahalisi, karşılarında Şahin Ağa'yı görünce pek de mutlu olamaz. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümünde bu durum, işlerin bir anda sarpa sarmasına neden olacaktır. Peki, son bölümün ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? İşte, dizi hakkında detaylı bilgiler

20.02.2018Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı Bomba kimin için

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Bomba kimin için?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 90. yeni bölüm fragmanında Yaşar ile Şahin Ağa arasında toz gerilimi çıkmıştır. Hızır ise olan bitene el koyma adına farklı bir çözüm yolu aramaktadır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümünde Ünal ise akacak çok kan olduğunu söyleyerek bazı imalarda bulunmuştur. Peki, Hızır'ın yaptırdığı bomba ne anlam taşımaktadır? İşte, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı

11.02.2018Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) bu akşam neden yok Yeni bölüm ne zaman İşte o tarih

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) bu akşam neden yok? Yeni bölüm ne zaman? İşte o tarih

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin neden olmadığı merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Her hafta salı akşamı izleyicileriyle buluşan aksiyon ve gerilim dolu dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam yayınlanmayacak. Yeni bölüm öncesinde dizinin yeni bölüm fragmanı da yayınlanmamıştı. Diziseverler, 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yok', ' Yeni bölüm ne zaman' sorularının cevabını arıyorlar. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yok? Yeni bölüm ne zaman hangi gün yayınlanacak?

6.02.2018Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümünde Hızırdan önemli işbirliği

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümünde Hızır'dan önemli işbirliği

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında cezasını çekmeye devam eden Ömer'in yanına giden Meryem, oğluna nasihatda bulunumuştur. Ömer'in ise bundan ders çıkarmak yerine vereceği cevaplar vardır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 89. bölüm fragmanında bir diğer dikkat çeken konu ise Hızır ile Ünal'ın işbirliği olacaktır. İşte, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümünde ekrana gelecek olan olaylar ve fragman bilgileri

28.01.2018Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 88. bölüm fragmanında Hızırın intikamı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 88. bölüm fragmanında Hızır'ın intikamı!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yayınlanan 88. bölüm fragmanıyla izleyicilerine nefes kesen anlar yaşatacağının sinyallerini verdi. Ekranların herkes tarafından soluksuz olarak takip edilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümüyle salı akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Hızır Çakırbeyli, oğlunun intikamını misliyle almaya başlıyor. İşte, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı.

20.01.2018Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin bu haftaki yayın akışında yer almaması kafalarda soru işareti bıraktı. Başrollerini Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır'ın paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son olarak 9 Ocak'ta izleyici karşısına çıkmış, final sahnesi nefesleri kesmişti. Peki ekran macerasına ara veren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

16.01.2018Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta yayınlanacak mı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta yayınlanacak mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı sevilen dizinin takipçileri tarafından araştırılmaya devam ediyor. Ekranlarda her hafta salı akşamı yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı pazar akşamı yayınlanıyordu. Dizinin yeni bölüm fragmanının yayınlanmaması kafalarda soru işareti bıraktı.

14.01.2018Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm neden yok  87. bölüm ne zaman yayınlanacak

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm neden yok ? 87. bölüm ne zaman yayınlanacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümü neden yok sorusu sevilen dizinin takipçileri tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında yer aldı. Salı akşamlarının vazgeçilmez dizisi olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, kanal tarafından yayın akışından çıkartılınca izleyiciler oldukça meraklandı. Diziseverler, "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz neden yok?, yeni bölüm ne zaman?" gibi sorulara oldukça ilgi gösterdiler. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm neden yok ? 87. bölüm ne zaman yayınlanacak?

2.01.2018Televizyon

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 87. yeni bölüm fragmanı son bölüm sonrası yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 87. yeni bölüm fragmanında neler yaşanacağı son bölümün ardından merakla araştırılmaya başlandı. Nevzat'ın ölümü ile birlikte Hızır Çakırbeyli planlarını oluşturmaya başlarken, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 87. yeni bölüm fragmanında bu durumun etkisini sürdürüp sürdürmeyeceği merak konusu oldu. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, detaylı bilgiler

26.12.2017Televizyon
Son bölümü Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izleyicilerini şoka uğrattı Yaşardan büyük hamle

Son bölümü Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izleyicilerini şoka uğrattı! Yaşar'dan büyük hamle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm ile dikkatleri üzerine çekti. Büyük bir anlaşma için kolları sıvayan Mürsel, örgüt içindeki önemli isimleri verme kaydıyla serbest bırakılmayı talep etti. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümünde bu olay Hızır'ın da kabul etmesiyle birlikte Mürsel, serbest kalmıştır. Fakat Yaşar'ın farklı bir planı olacaktır. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, dizinin sıkı takipçilerinin merakla araştırdığı konunun detayları

12.12.2017Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni fragmanında büyük olay.. Meryem, Hızırı yere serdi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni fragmanında büyük olay.. Meryem, Hızır'ı yere serdi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanında heyecan dolu yaşanırken, Meryem ve Hızır arasındaki gerginlik devam ediyor. Tüm bunlar yaşanırken, enişte Mürsel'in izini buluyor. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanacak? İşte yeni bölümden önce ekranlara gelen o sahneler

3.12.2017Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 83. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 83. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü için kısa bir süre kaldı, fragman araştırmaları hız kazandı. 28 Kasım Salı akşamı yayınlanan son bölüme Meryem'in Hızır ile Candan'ı yakalaması damga vurdu. İkili arasında neler olacağını merak eden izleyiciler, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 83. bölüm fragmanını sorguluyor. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

1.12.2017Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazın Candanı, Arzu Yanardağ kimdir

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Candan'ı, Arzu Yanardağ kimdir?

Sevilen dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da rol alan Arzu Yanardağ, yayınlanan son bölümde canlandırdığı karakterle dikkat çekti. Peki Arzu Yanardağ kimdir? İşte Arzu Yanardağ'ın biyografisi

29.11.2017Televizyon

Yazar Sonuçları

StubHub’da Tarkan bilet alım satımı nasıl oluyor

Tarkan’ın Açıkhava biletlerinin eBay’a ait StubHub sitesinde 6 bin liraya satılmasını eleştirmiştim.

23.08.2019