MENÜ

Ece Kamar

Ece Kamar ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ece Kamar haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 11 Ece Kamar haberi bulunmuştur.

Ece Kamar Haberleri

Microsoft, Teknoloji Zirvesi’nde geleceğin teknolojilerine ışık tuttu

Microsoft, Teknoloji Zirvesi’nde geleceğin teknolojilerine ışık tuttu

Microsoft Teknoloji Zirvesi yeni teknolojileri takip edip, geleceğin trendlerini yakalamak isteyen kurumları bir araya getirdi. Zirve kapsamında gerçekleştirilen CEO’ların Ajandası: Dijital Dönüşüm paneline Boyner Grup CEO’su Cem Boyner, Denizbank Finansal Hizmetler CEO’su Hakan Ateş ve Pegasus Havayolları Genel Müdürü Mehmet Nane katılırken, Microsoft Yapay Zeka Araştırma Birimi Kıdemli Araştırmacısı Ece Kamar da konuşmacı olarak yer aldı. 21 Şubat Çarşamba günü İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen zirvede Yapay Zeka, Blockchain, Sanal Gerçeklik ve Siber Güvenlik gibi yenilikçi teknolojiler alanında uzman konuşmacılar tarafından değerlendirildi.

22.02.2018Teknoloji
​Geleceğin teknolojileri Microsoft Teknoloji Zirvesi’nde

​Geleceğin teknolojileri Microsoft Teknoloji Zirvesi’nde

Bireylere ve kurumlara daha fazlasını başarmaları için destek olmayı misyon edinen Microsoft Türkiye, yüzlerce işletmeyi 21 Şubat’ta İstanbul’da düzenlenecek olan Microsoft Teknoloji Zirvesi’nde bir araya getirecek. Microsoft Türkiye Genel Müdürü Murat Kansu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilecek zirveye Microsoft Yapay Zeka Araştırma Birimi Kıdemli Araştırmacısı Ece Kamar da konuşmacı olarak katılacak.

15.02.2018Teknoloji
Yapay zekâya Türk vicdanı

Yapay zekâya Türk vicdanı

Teknoloji devi Microsoft’ta yapay zekâ algoritmaları üzerine araştırmalar yapan Türk mühendis Ece Kamar, bir taraftan Beyaz Saray için rapor hazırlıyor, diğer taraftan Microsoft’un CEO’su Satya Nadella’ya danışmanlık veriyor. Hürriyet’e özel açıklamalar yapan 34 yaşındaki Kamar’ın uzman olduğu konu ise yapay zekâların ahlaklı ve vicdanlı olması.

31.12.2017Ekonomi
MEDYADAN Muhtelif alıntılar

MEDYADAN Muhtelif alıntılar

Ona fair play değil NAMUS derler namus – Tahrikçide kabahat var da, linç edende yok mu – TDK’nın Temiz Türkçe kampanyası START ALMIŞ – İngilizce söylemezsen Hürriyet okuru anlamaz – Mustafa Kemal’in adını ağzına alan o papazın sülalesi de küfürbazmış demek ki – Linç girişimi değil, demokratik tepkiymiş – Suçlu da olsa, böyle alay edemezsiniz – Eskiden cami duvarına işemek riskliydi, buna okullar da katıldı – Oğlunun peşinden atmış kendini – Bu abuk sabuk yasa tasarıları kimden çıkıyor Allah aşkına – Siz İstanbul’un bir de YERALTI NÜFUSU olduğunu hiç düşündünüz mü?

17.04.2005Gündem
MEDYADAN Muhtelif konular

MEDYADAN Muhtelif konular

Trabzonspor Başkanı’na sordu, ‘Hangi takımı tutuyorsunuz?’ – Harvard’da İLK Türk kızımıdır kızımız – Sabah kafa buluyor, ‘Bu özelleştirme ayık kafayla yapılmaz’ diyor – Milliyet ‘Kızılay’ın başkanı nasıl fakirleşti’ diye soruyor da, nasıl zenginleştiydi, önce onu bir sorsak – Mesihliğin belgesi olur mu a dıt – Babaoğlu’ndan testis esprisi – İnsanları pişmanlık şeyine mi sokmak istiyorsunuz, diyor bakan – Güngör Mengi’den Başbakan’a ‘MİYAV’ uyarısı... vs alıntılar

10.04.2005Gündem
Gülben Ergen bu hafta Tarlabaşındaydı

Gülben Ergen bu hafta Tarlabaşı'ndaydı

Nako, Kızılay,D&R ve Hürriyet-Kelebek’in birlikte yürüttüğü Gönül Örgüsü kampanyası sonlandı. Gülben Ergen “gönül örgülerini” sahipleriyle buluşturdu.

12.04.2016Magazin
888 hakim ve savcının görev yeri değişti

888 hakim ve savcının görev yeri değişti

HSYK'nın kararnamesi ile 784 adli ve 104 idari hakim ve savcı olmak üzere toplam 888 hakim ve savcının görev yerinde değişiklik yapıldı.

15.01.2015Gündem

Yazar Sonuçları

ABD ile ilişkiler düzelir mi?

Uluslararası ilişkilerde sürekli düşmanlık, sürekli dostluk yoktur.

7.01.2018

Sabancı Üniversitesi’nden Hotamışlıgil’in laboratuvarına

ABD’nin Boston’daki ünlü üniversitesi Harvard’ın Profesörler Evi’ndeyiz.

12.05.2008

Kalbimizi koyduk bakın neler oldu

Voleybol oynayamadığı için mutsuz olduğunu söyleyen Zuhal o çok istediği voleybol sahasına Türkiye Voleybol Federasyonu sayesinde kavuştu.

12.04.2016