MENÜ

Ece İçen

Ece İçen ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ece İçen haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 49 Ece İçen haberi bulunmuştur.

Ece İçen Haberleri

Hangi uygulama kaç kuruş harcar

Hangi uygulama kaç kuruş harcar

HER geçen gün kullanımı artan akıllı telefon uygulamaları beraberinde mobil internet harcamalarını da arttırıyor.

16.11.2013Ekonomi
Magazinciler kadınlardan ne istiyor

Magazinciler kadınlardan ne istiyor?

Gündüz kuşağında iki kadının bir masaya oturup gıybet kazanında ünlü kaynattığı, önüne geleni ‘cıkcık’ladığı magazin programlarının kadınlarla alıp veremediği ne?

Ünlü isimlerden Darbeye Hayır mesajı

Ünlü isimlerden 'Darbeye Hayır' mesajı

Aralarında Tarkan, Berrak Tüzünataç, Serenay Sarıkaya gibi tanınmış pek çok sanatçının imza attığı 'Darbeye Hayır' metni yayınlandı.

19.07.2016Keyif
Damadın ecel terleri döktüğü gelenek

Damadın ecel terleri döktüğü gelenek!

Dünya üzerinde birbirinden ilginç düğün gelenekleri var. Bu ülkelerden biri de Polonya. Gözleri bağlanan damat, mini etekli kadınların arasında oturan gelini bulmaya çalışıyor. Düğün sezonlarında bir çok ülkede yıllardır yaşatılmaya çalışılan gelenekler de yeniden gün yüzüne çıkıyor...

12.09.2015Kelebek
Dr. Yusuf Erşahini klima mikrobu öldürmüş

Dr. Yusuf Erşahin'i klima mikrobu öldürmüş

Çoğunlukla klimalardan kaynaklanan lejyoner bakterisinden dolayı akciğer rahatsızlığı geçirip 10 gündür sürdürdüğü yaşam mücadelesini kaybeden, beyin ve sinir cerrahisi alanında önemli çalışmalara imza atan Prof. Dr. Yusuf Erşahin için Ege Üniversitesi Hastanesi’nde tören düzenlendi.

19.06.2014Sağlık
Ünlü cerraha son görev

Ünlü cerraha son görev

ÇOĞUNLUKLA klimalardan kaynaklanan lejyoner bakterisinden dolayı akciğer rahatsızlığı geçirip 10 gündür sürdürdüğü yaşam mücadelesini kaybeden, beyin ve sinir cerrahisi alanında önemli çalışmalara imza atan Prof.Dr. Yusuf Erşahin için Ege Üniversitesi Hastanesi'nde tören düzenlendi.

19.06.2014Ege
İsyan günlerinde aşk

İsyan günlerinde aşk

3 yazardan isyan ve aşk güzellemesi...

7.06.2013Kelebek
Restorancılık sanatının yeni denklemi

Restorancılık sanatının yeni denklemi

‘The Art of the Restaurateur’ kitabıyla restoranların popülerlik formülünü yeniden yazan Financial Times’ın gurme yazarı Nicholas Lander’a değişen yeme-içme sahnesinin yeni dinamiklerini sorduk. Notlar alınsın, dersler çıkarılsın.

29.03.2013Kelebek
Sofranın kadınları

Sofranın kadınları

2 milyon kadın rakı içiyor. Bazısı evinde bazısı meyhanede. Kimi kadın kadına, kimi iş arkadaşlarıyla kimi eşiyle. Peki hangi kadın hangi meyhaneye gidiyor? İşte o 2 milyon kadından altısı.

23.03.2012Kelebek
Çıkan albümlere bakıyorum en renkli benimki ne yapayım

Çıkan albümlere bakıyorum en renkli benimki ne yapayım!

Ozan Doğulu Türk pop müziğinin dehâlarından biri olarak adlandırılıyor. Starların albümlerindeki düzenlemelerden orkestra şefliğine kadar yaptığı pek çok iş var. Üstelik DJ performansları devam ediyor. Şimdi yaklaşık bir ay içinde çıkacak ikinci albümü ‘130 BPM Allegro’yu bitirmek üzere. 20 Temmuz’da Turkcell Kuruçeşme Arena konseri öncesi stüdyoda buluştuk. Şarkıları dinledik. Albümünde Yalın’dan Ajda Pekkan’a pek çok isim onun düzenlediği şarkıları yeniden söylüyor. Üç yaşındaki kızı Arya, Okan Bayülgen’le düet yapıyor

15.07.2011Kelebek
Tamamlayamadığım tek sergi yüreği yeten gezsin bakalım

Tamamlayamadığım tek sergi yüreği yeten gezsin bakalım

Amsterdam’da gördüğüm bir sergiydi Bodies. Tamamlayamayıp yarıda bıraktığım tek sergi desem daha doğru olur.

7.06.2010Kelebek
Tamamlayamadığım tek sergi yüreği yeten gezsin bakalım

Tamamlayamadığım tek sergi yüreği yeten gezsin bakalım

Amsterdam’da gördüğüm bir sergiydi Bodies. Tamamlayamayıp yarıda bıraktığım tek sergi desem daha doğru olur.

5.06.2010Kelebek
Bebeğin midesindeki çengelli iğne çıkartıldı

Bebeğin midesindeki çengelli iğne çıkartıldı

ANTALYA'da çengelli iğne yutan 9 aylık bebeğin 12 parmak bağırsağına endoskopik yöntemle müdahale edilip mide duvarına saplanan çengelli iğne çıkartıldı.

6.11.2009Gündem
Çekimler yordu

Çekimler yordu

İzzet Çapa ve ekibinin yarın City’s Alışveriş Merkezi’nin içinde açacakları Joke College adlı mekânın tanıtımı için Serkan şedele’ye poz veren ünlüler arasında Verda Penso da vardı.

16.09.2009Kelebek
Kubilay gecelerde

Kubilay gecelerde

Mustafa Sarıgül'ün oğlu Emir Sarıgül, geçtiğimiz yaz Fatoş Hanım ile evlenmişti.

16.09.2009Kelebek
Üremenin en büyük düşmanı sigara

Üremenin en büyük düşmanı sigara

I Quit Smoking (IQS) Uygulamalı Sigara Bırakma Eğitim Programı’nın İstanbul’daki tüp bebek merkezleri üzerinde gerçekleştirdiği bir çalışmada, sigara içen kadınların içmeyenlere oranla iki kat daha fazla tedavi gördüğü ortaya çıktı.

28.08.2007Sağlık
Ünlü modellerin Boğaz çıkarması

Ünlü modellerin Boğaz çıkarması

A La Mode davetlerinin son ayağı "Ece Sükan Vintage Show" için ünlü modeller Boğaz’a çıkarma yaptı... Ajia Otel’in rıhtımında gerçekleştirilen provalarda mankenler plajdaymışçasına rahattılar. Sıcaklardan bunalan mankenler rıhtıma kurulan podyumu adeta iskeleye çevirdiler.

4.07.2007Kelebek
Sigarayı bırakmanın püf noktaları

Sigarayı bırakmanın püf noktaları

Türkiye’de 20 milyon kişi sigara tiryakisi. İçenler yüzünden içmeyenler de sürekli zehirli hava soluyor. Batı ülkeleri, kapalı alanlarda sigara içimini sert yasalarla yasaklıyor.

27.06.2007Sağlık
Zor ikna oldu, hayatı kurtuldu

Zor ikna oldu, hayatı kurtuldu

BÖBREK nakilli 2 çocuk babası 43 yaşındaki Ahmet Eser, rutin kontrolünde karın aortasında (aortun karından geçen bölümünde) 6.5 santim çapında “patlamaya ve öldürmeye hazır” (anevrizma) balonlaşma saptanınca şoke oldu.

15.05.2007Sağlık
Türkiyede sigaraya başlama yaşı 11

Türkiye'de sigaraya başlama yaşı 11

Sigarayla Savaşanlar Derneği Genel Başkanı Mustafa Aydın, Türkiye'de sigaraya başlama yaşının 11 olduğunu belirterek, bunun da giderek aşağıya çekilmeye çalışıldığını ileri sürdü.

20.11.2006Gündem
Ekonomi biletiyle business class uçtular

Ekonomi biletiyle business class uçtular

Podyumların iki ünlü mankeni Tuğba Özay ile Ece Gürsel, iş için birlikte Ankara'ya giderlerken, ellerinde ekonomi biletleri olmasına rağmen önce havaalanının CIP salonun kullandı, ardından da business class bölümünde uçtu.

3.10.2006Gündem
Lirik bir olaydır Bülent Ersoy

Lirik bir olaydır Bülent Ersoy

Kalın dudaklarını öne uzatıp, bir yandan sağ elini yumruk yapmış göğsüne sertçe vururken, ablanız size kurban olsun diye gelenleri bağrına basacakmış gibi halleri de vaki. Karşısındakine kızmış, yanağındaki beni titrete titrete, çatallaşmış sesiyle fırça kaydığı da.

27.08.2005Kelebek
MEDYADAN Magazin alıntıları...

MEDYADAN Magazin alıntıları...

Türk kadını ikisinin arası olamaz mı - Şişemeyince kendileri, sönüp kalıyor bir yerleri, diyor - 500 milyon x 50 = 33 milyar eder mi – Önemli olmasa, Hürriyet haber yapmazdı – Kadın köşe yazarı olunca ‘böyle’ mi olmak gerekiyor illa – 200 yıllık Mu uygarlığı hazinesi – Deniz Akkaya’yı öpmek, fena halde reklam kokan bir mizansendi – Önce ilişkiye girip sonra adını koymak – Türkiye’de tüccar-mankenlik eski bir meslektir – Paparazzi Hürriyet’in büyük başarısı – Ona gizli değil aleni reklam derler – Hem anlamlı hem zaaaarif bir hediye... vs

22.05.2005Gündem

Yazar Sonuçları

Evlilik hazırlığı

Eski eşi Gamze Manas’tan iki yıl önce boşanan Brightwell Holdings BV Yönetim Kurulu Başkanı Alphan Manas, yeniden evlilik yolunda

18.05.2014

İkinci atölye Bodrum’a

Cemil İpekçi, Bodrum’da moda ve tasarım atölyesi açtı. Belediyenin desteğiyle hizmete giren Cemil İpekçi Moda ve Tasarım Atölyesi’nin açılışına Pascal Nouma ve Fatma Girik gibi ünlü simaların yanı sıra Muğla Valisi Fatih Şahin ve eşi Ayşe Şahin, Bodrum Kaymakamı Feridun Cemal Özdemir, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ve eşi Hülya Kocadon, Gümüşlük Belediye Başkanı Mehmet Tire, Bodrum İlçe Emniyet Müdürü Niyazi Turgay, eski Çevre Bakanı İmren Aykut da katıldı. İpekçi, iki yıl önce de Mardin’de bir tasarım atölyesi hizmete açmıştı.

18.07.2011

Kırmızı halıdan asfalt piste

Geçtiğimiz haftalarda Fransa’nın Cote d’Azur sahillerindeydim. Öncelikle Chivas Regal’in davetlisi olarak 64. Cannes Film Festivali’ne katıldım.

1.06.2011

Bir kadının beni kurtarmasını bekliyorum

Bu benim Tuna Kiremitçi ile üç ya da dördüncü röportajım. Hayatının çeşitli dönemlerinde karşısına dikiliyorum. Zaman zaman ona sinir olmuşluğum da vardır, kadınları üzdüğü için. Ama bu röportajda geçmişe sünger çektik. Ben de önyargılarımdan sıyrıldım, onu yeni baştan tanımaya çalıştım. O da hayatında yeni bir sayfa açıyor, bundan sonra onu Kelebek yazarı olarak okuyacaksınız. Güzel numaralar çekmeye hazırlanıyor. Yolu açık olsun diyorum. Bugün konuştuklarımızı yazacağım, yarın da köşemde onunla birlikte katıldığım Altın Kelebek Ödül Töreni macerasını anlatacağım...

5.06.2010

Tüzüklerle çarpışarak başbakan olmak

Ben şair Ece Ayhan’ın dizelerinin üzerinden çokça ekmek yemiş biriyim.

18.04.2010

“Herkes oradaydı” partilerinden biri

Güncel sanatın en ünlü kişisi Haluk Akakçe’nin yeni sergisi (ısrarla geziniz, adı “Reenkarnasyon”) şerefine Les Ottomans’da bir parti verildi.

10.09.2009

Herkes biraz İzmirlidir...

İzmir’i yazdım.

İzmirlilerden özür dilerim.

6.06.2009

Türkan Saylan’ın annesi şeyhülislam geliniydi

Dinci yobazlar, Türkan Saylan’ın annesinin inancıyla ilgili hep iftira attılar. Hiç önemsemedim. Ancak cenaze töreninde emekli müftü İhsan Özkes, Türkan Saylan’ın annesiyle ilgili sözlerden hep büyük üzüntü duyduğunu ve kendisine yakındığını açıklayınca canım yandı. Bilmesini isterdim, annesi Hz. Ebu Talib’in, Hz. Ali’nin ailesine gelin gitmişti. Annesi, Sultan II. Abdülhamid’e 17 yıl şeyhülislamlık yapmış Cemaleddin Efendi’nin torunuyla evlenmişti. Hepsi annesini bağırlarına basmıştı.

23.05.2009

’Menderes kardeş neden ayran içiyor’

BİR gazetenin Antalya baskısında yayınlanıyor. "Menderes kardeş neden ayran içiyor" başlığı ile. Eski deyimle, o meş’um (uğursuz) ilan şöyle:

"Menderes Türel iyi içicidir. Antalyalı bilir, bir oturuşta bir büyük rakı içer, bana mısın, demez. Hayatı her anlamıyla dolu dolu yaşayan, ehli keyif bir insandır.

8.04.2009

Damarlarınıza iyi bakın

İki aydan bu yana şiddetli ayak ağrılarından yakınan hastam, henüz 42 yaşındaydı.

20.02.2007

Kadınlar için kalp krizi testi

Kadınların kalp-damar hastalıklarını bir erkek sağlığı sorunu gibi düşünme yanlışları sürüyor.

8.02.2007

Partiye katıldı

Geçtiğimiz hafta sonu Beyoğlu, İstiklal Caddesi’ndeki 360 Derece’de Mine Kalpakçıoğlu ve Ömer Karacan’ın ortaklaşa düzenledikleri partiye katılan Aslı Üstünkaya, geceyi erken noktaladı.

1.03.2005

Loş ve hoş bir geç - akşam barında bıraktığımız yerden başladık

Barseverler bilir, bar demek barmen demektir ve her iyi barmen biraz da ‘ruh deşendir.’ ON'un barmeni, siz susunca susan, konuştuğunuzda konuşan ve yüzünüze baktığı anda isteklerinizi anlayan biri.

15.03.2003