MENÜ

Ebru Gündeş Kimdir?

Ebru Gündeş Kimdir? ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ebru Gündeş Kimdir? haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 73 Ebru Gündeş Kimdir? haberi bulunmuştur.

Ebru Gündeş Kimdir? Haberleri

Üç bakan istifa etti

Üç bakan istifa etti

'Büyük Rüşvet' operasyonu kapsamında oğulları tutuklanan Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan ile İçişleri Bakanı Muammer Güler, bu sabah bakanlık görevlerinden istifa etti. Saat 13.15 sıralarında ise Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar istifasını açıkladı.

25.12.2013Gündem
“Binicilik şaha kalkıyor”

“Binicilik şaha kalkıyor”

Adana Atlıspor Kulübü Başkanı Dr. Bülent Büyükiz; 2011 yılından bu yana görev yapıyor ve kulübün daha çok hizmet verebilmesi için çırpınıyor.

24.09.2012Spor
Müthiş değişim

Müthiş değişim

Bir süre önce "Bebek" adlı albümünü piyasaya süren Banu Kalender, dış görünümündeki inanılmaz değişimle görenleri hayrete düşürüyor. Emel Sayın'ın bir filminden ilham alıp yurt dışına giden ve orada kendini baştan yaratan seksi şarkıcı, "80'li kilolardan 50'li kilolara indim. Bütün kıyafetlerimi baştan aşağı yeniledim. Estetik asla yaptırmadım. Emel Sayın gibi değişip, sıfırdan kendimi yaratıp döndüm" dedi.

21.06.2006Kelebek
MEDYADAN Magazin alıntıları...

MEDYADAN Magazin alıntıları...

Türk kadını ikisinin arası olamaz mı - Şişemeyince kendileri, sönüp kalıyor bir yerleri, diyor - 500 milyon x 50 = 33 milyar eder mi – Önemli olmasa, Hürriyet haber yapmazdı – Kadın köşe yazarı olunca ‘böyle’ mi olmak gerekiyor illa – 200 yıllık Mu uygarlığı hazinesi – Deniz Akkaya’yı öpmek, fena halde reklam kokan bir mizansendi – Önce ilişkiye girip sonra adını koymak – Türkiye’de tüccar-mankenlik eski bir meslektir – Paparazzi Hürriyet’in büyük başarısı – Ona gizli değil aleni reklam derler – Hem anlamlı hem zaaaarif bir hediye... vs

22.05.2005Gündem
Evlenirsem karıma Pipis soyadını vermeyeceğim

Evlenirsem karıma Pipis soyadını vermeyeceğim

14 yıl önce tostçuluk yapan bugün ise birçok ünlünün menajeri olan Stelyo Pipis soyadı yüzünden birçok zorlukla karşılaşmış. Şimdi ise sadece müstakbel karısı için üzülüyor.

31.07.2004Kelebek
Evlenirsem karıma Pipis soyadını vermeyeceğim

Evlenirsem karıma Pipis soyadını vermeyeceğim

İtiraf edin: Bu yazıyı okuyan herkes hayatında en az bir kere onun soyadıyla ilgili bir espri ya da şaka yapmıştır. Ama adam komplekssiz. Askerde bu yüzden dayak yemesinin dışında dert ettiği bile yok.

31.07.2004Kelebek
Diyet yapmanın püf noktaları

Diyet yapmanın püf noktaları

Beslenme ve diyet uzmanı Taylan Kümeli, zayıflama ve beslenme derdi olanların imdadına kendine has özel reçeteleriyle yetişiyor. İş, sanat, sosyete, spor, cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden o kadar çok kişiyi zayıflattı ki herkes onu arar oldu.

MEDYADAN : Magazin ve politika

MEDYADAN : Magazin ve politika

Bu haftaki gazetelerden ufak tefek notlar: Eşek çukura bir kere basar, ya Asuman? – Ebru Gündeş kışlık sevgili arıyormuş – Rüyasında Ecevitler’i gören milletvekili neden telaşlanmış? – Sosyetik bir hanımın hayatında bir gün – Banu Alkan’ın karpuzları hakkında yöre halkının yorumu – Her Hüseyin’i soyadı mı zannettin – Yıkılanzi bir denizanası tanımı – İnsan iki ayda cinsiyetini de mi anlamaz – Bizden beteri Iraklı – İyi ki İzmirli değilim... vs, vs

27.07.2003Kelebek
Magazinin Pipisi : İlginç bir röportaj

Magazinin Pipis'i : İlginç bir röportaj

Şov dünyasının o kadar göbeğinde ki.. ona "magazin hayatının kara kutusu" diyorlar. Ben, zamanında ona farklı bir isim takmıştım. Beraber olmadığı kadın yok neredeyse. Magazin sayfalarında adı sık geçer, ama kimdir, necidir, fikrim yoktu. Bir röportaj okudum, ortaya çıkan portreyi sevdim Allah için! Ha, Allah için dedim de aklıma geldi, yakında Müslüman olabilirmiş Stelyo Pipis.

29.01.2003Kelebek
Kalpleri darbuka çalınca atıyor

Kalpleri darbuka çalınca atıyor

Harem grubuyla tam kadro konuşmaya imkan yok. Çünkü gruptan birileri sürekli turnede oluyor. Tam "grubu bir araya topladık" derken bu sefer de Almanyalı Suat (Berkay) hastalanıyor.

14.09.2001Gündem

Yazar Sonuçları

Muhafazakârlarımız ‘lüks’e alışmış

DÜN öğle saatlerinde Etiler’den geçen bir dostumuz telefon etti:

28.12.2013

“Dayı” Kadınlar

Bugün size, hepimizin dünyasına kenardan da olsa girmiş, girmese de uzaktan el sallamış bir kadın türünden bahsedeceğim muhterem Habitus okuru.

18.04.2013

Orhan Baba’nın gecesine neden gitmiyorlar?

Orhan Gencebay’a saygı albümünde yer alan sanatçıların sahneye çıkacağı büyük bir gece düzenleneceğini geçen ay yazmıştım.

17.10.2012

Bursa’daki yangında KİK’in de suçu var

BURSA Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi’nde meydana gelen yangın, milletçe hepimizi çok üzdü. Şifa ararken Tanrı’nın rahmetine kavuşuyorsun. Hayatını kaybedenlere rahmet diliyorum.

8.06.2009