MENÜ

E Okul Öğrenci Girişi

E Okul Öğrenci Girişi ile ilgili tüm haberleri, son dakika E Okul Öğrenci Girişi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün E Okul Öğrenci Girişi haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 243 E Okul Öğrenci Girişi haberi bulunmuştur.

E Okul Öğrenci Girişi Haberleri

E Okul VBS öğrenci notları girişi ile karneler dağıtılmadan önceki son durumu öğrenin

E Okul VBS öğrenci notları girişi ile karneler dağıtılmadan önceki son durumu öğrenin

E Okul öğrenci notlarının görüntülenmesi karneler dağıtılmadan önce kaba taslak bilgi alma adına büyük öneme sahip olacak. Başarı belgesi alabilme adına dönem boyunca büyük uğraşlar veren öğrenciler, ilk dönemin son günlerinde açıklanan yazılı sınav sonuçlarına göre E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS) üzerinden bilgi edinebilecek. Peki, E Okul VBS giriş işlemi nasıl yapılacak? İşte, not görüntüleme ve devamsızlık bilgisini görüntüleyebileceğiniz sistem hakkında bazı bilgiler

6.01.2018Gündem
E- okul VBS giriş sayfası - E - okul ortalama görüntüleme ekranı

E- okul VBS giriş sayfası - E - okul ortalama görüntüleme ekranı

E- okul VBS giriş sayfası son günlerde en çok ziyaret edilen internet adreslerinden biri haline geldi. Millî Eğitim Bakanlığı Bilişim Sistemleri tarafından ilk kez 2007 yılında faaliyete geçen E- okul sisteminin en işlevsel sayfası Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS) hem velilerin hem de öğrencilerin pek çok bilgiye kolayca ulaşmasını sağlıyor. İşteE- okul VBS giriş sayfası ile yapabilecekleriniz.

4.01.2018Gündem
E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS) girişi - Öğrenci ve veliler E- okula nasıl erişiyor

E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS) girişi - Öğrenci ve veliler E- okul'a nasıl erişiyor?

E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS) girişi son günlerin en çok ziyaret edilen internet sayfalarından biri oldu. Devamsızlık ve sınav notlarının yanı sıra sözlü notları da E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS) üzerinden görüntülenebiliyor. Çğrenci ve veliler E- okul'a nasıl erişiyor? Veli Bilgilendirme Sistemi girişi nasıl yapılıyor?

3.01.2018Gündem
Giriş Ekranı: E Okul Veli Bilgilendirme sistemi not görüntüleme ve devamsızlık bilgisi

Giriş Ekranı: E Okul Veli Bilgilendirme sistemi not görüntüleme ve devamsızlık bilgisi

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi aracılığıyla ortalama durumunu görmek isteyen öğrenciler, devamsızlık bilgisi hakkında da bilgi alabilecek. Öğrenecekleri başarı ortalamasına göre ise belge alıp alamayacakları değerlendirilecek. İşte, öğrenciler ve velilerin son günlerde araştırdığı E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi ve not görüntüleme hakkında detaylı bilgiler

2.01.2018Gündem
Karneler ne zaman dağıtılacak Sömestr tatili ne zaman başlayacak

Karneler ne zaman dağıtılacak? Sömestr tatili ne zaman başlayacak?

15 tatil ne zaman başlayacak, karneler ne zaman verilecek sorusu milyonlarca öğrenci tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Sömestr tatiline girmeye hazırlanan öğrenciler bir yandan da e-Okul not görüntüleme sisteminin detaylarını merak ediliyorlar. MEB tarafından yayımlanan iş takvimine göre, karnelerin verileceği zaman belli oldu. Peki, 15 tatil ne zaman? Karneler ne zaman verilecek? İşte, e-Okul giriş ve not görüntüleme detayları.

30.12.2017Gündem
E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS) giriş nasıl yapılır

E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS) giriş nasıl yapılır?

E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi aracılığıyla kişisel bilgilerini öğrenmek isteyen öğrenciler, sorgulamalarına devam ediyor. Sistemi henüz kullanmayan ve E Okul VBS giriş işleminin nasıl yapılacağını bilmeyen vatandaşlar, bu konu hakkında bilgi edinerek karne notu ve ortalama hesaplama işlemi yapmaya hazırlanıyor. Peki, E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS) giriş işlemi ve karne notu hesaplama nasıl yapılır? İşte, detaylı bilgiler

25.12.2017Gündem
E-Okul ortalama hesaplama ve VBS giriş işlemi takdir teşekkür hesaplama

E-Okul ortalama hesaplama ve VBS giriş işlemi takdir teşekkür hesaplama

E-Okul ortalama hesaplama işlemi, karne dönemi yaklaşırken araştırılmaya devam ediyor. E-Okul VBS girişi ile ortalama hesaplama işlemi yapacak olan öğrenciler, karnelerinin yanında takdir-teşekkür belgesi alabilmek için yeterli ortalamaya ulaşıp ulaşmadığını merak ediyor. Peki, E-Okul ortalama hesaplama işlemi nasıl yapılır? İşte, VBS giriş ve takdir teşekkür hesaplama işlemi hakkında bazı bilgiler

19.12.2017Gündem
Sosyal etkinlik karnesi geliyor

Sosyal etkinlik karnesi geliyor

MEB, öğrencilerin bilimsel, kültürel, sanatsal, sportif etkinlikleriyle toplum hizmeti çalışmalarına katılımını kayıt altına alacak.

30.11.2017Eğitim
E-Okul not sorgulama işlemi nasıl yapılır

E-Okul not sorgulama işlemi nasıl yapılır?

E-Okul not sorgulama işleminin nasıl yapılacağı milyonlarca öğrenci tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. E-Okul öğrenci girişi yaparak e-Okul üzerinden kolayca notlarınızı sorgulayabilir, haftalık ders programınıza bakabilir ve devamsızlık durumunuza bakabilirsiniz.

27.11.2017Gündem
E-Okul VBS giriş sistemi (Sınav, devamsızlık, ders notu öğrenme)

E-Okul VBS giriş sistemi (Sınav, devamsızlık, ders notu öğrenme)

Milli Eğitim Bakanlığı’nın (MEB) e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS) portalı milyonlarca öğrenci ve velisi tarafından kullanılıyor. Çünkü veliler artık internet üzerinde e-Okul VBS portalı üzerinden kolaylıkla öğrencilerin okul durumunu takip edebiliyor. MEB e-Okul VBS portalı öğrencilerin T.C. kimlik numarası ve okul numarası ile kolaylıkla kullanılabiliyor.

18.11.2017Gündem
E-Okul VBS girişi nasıl yapılır

E-Okul VBS girişi nasıl yapılır?

E-Okul VBS girişinin nasıl yapılacağı binlerce veli tarafından araştırılan konular arasında yer alıyor. Çocuklarının okul durumunu ve not bilgilerini kontrol etmek amaçlı e-okul VBS'ye girmek isteyen veliler araştırmalarını sürdürüyor. Peki, E-Okul VBS girişi nasıl yapılır?

2.11.2017Gündem
EBA giriş işlemi nasıl yapılır

EBA giriş işlemi nasıl yapılır?

EBA giriş işlemi nasıl yapılır sorusu, buradaki hizmetlerden faydalanmak isteyen öğrenciler tarafından araştırılmaya başlandı. Milyonlarca öğrencinin şifre alarak dahil olabildiği sistem, EBA giriş işlemi ile kullanılabiliyor. Peki, EBA giriş işlemi nasıl yapılır? İşte, EBA kurs ve modüllere giriş işlemi

23.10.2017Eğitim
KYK burs ücreti ne kadar Burs başvuruları için son gün ne zaman

KYK burs ücreti ne kadar? Burs başvuruları için son gün ne zaman?

Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) 16 Ekim itibariyle burs başvurularını almaya başladı. Burs/kredi başvuruları e-Devlet’te yer alan öğrenim bilgilerine göre alınacağı için öğrencilerin e-Devlet’teki bilgilerinin doğru ve eksiksiz olması önem taşıyor. Başvuru işlemlerinin detaylarını araştıran üniversite öğrencileri bir yandan da burs ücretini merak ediyor. Peki bu yıl KYK burs ücreti ne kadar? Burs başvuruları için son gün ne zaman?

20.10.2017Gündem
KYK burs başvuruları ne zamana kadar devam edecek 2017- 2018 burs başvuruları

KYK burs başvuruları ne zamana kadar devam edecek? 2017- 2018 burs başvuruları

Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) burs başvurularıyla ilgili beklenen duyuru yapıldı. KYK, resmi sayfası üzerinden yayımladığı duyuruyla 2017- 2018 burs başvuru işlemlerinin detaylarını paylaştı. KYK'nın yapacağı değerlendirme sonucunda bütçe durumuna göre belirlenen sayıda öğrenciye burs verilecek. Durumu mevzuata uygun olan tüm öğrenciler de öğrenim kredisi alabilecek. Peki KYK burs başvuruları ne zamana kadar devam edecek?

17.10.2017Gündem
TEOG 2017 tercih sonuçları açıklandı... MEB sonuç sorgulama sayfası

TEOG 2017 tercih sonuçları açıklandı... MEB sonuç sorgulama sayfası

TEOG 2017 tercih sonuçları sürpriz bir şekilde bugün saat 19.00'da açıklandı. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tercih sonuçlarının açıklanacağını sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu. Öğrenciler, TEOG tercih sonuçlarını MEB'e bağlı olan e-okul sistemi üzerinden görüntüleyebiliyor. İşte TEOG tercih sonuçlarına ilişkin tüm detaylar!

7.08.2017Gündem
2017 TEOG tercih işlemleri nasıl yapılacak TEOG tercihleri için son gün ne zaman

2017 TEOG tercih işlemleri nasıl yapılacak? TEOG tercihleri için son gün ne zaman?

2017 TEOG tercih işlemleri nasıl yapılacağı yüz binlerce öğrenci tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. TEOG tercih işlemlerinin başlamasının hemen ardından öğrenciler MEB'in resmi internet sitesi üzerinden TEOG tercihlerini yapmaya başladılar. Öte yandan TEOG tercih işlemlerinin ne zaman sona ereceğini merak eden öğrencilerde internet üzerinden net tarihi merak ediyorlar. Peki, 2017 TEOG tercih işlemleri nasıl yapılacak? TEOG tercihleri için son gün ne zaman? İşte detaylar.

20.07.2017Eğitim
TEOG tercihleri için son gün ne zaman E- okul tercih robotu

TEOG tercihleri için son gün ne zaman? E- okul tercih robotu

TEOG tercihleri için süreç 14 Temmuz Cuma günü başladı. Tercih işlemleri, Milli Eğitim Bakanlığı http://www.meb.gov.tr veya https://e­okul.meb.gov.tr internet adreslerinde yayımlanan TEOG tercih listelerinde yer alan okulların tercih kodlarına göre yapılıyor. Özellikle E- okul tercih robotu büyük kolaylık sağlıyor. Peki TEOG tercihleri için son gün ne zaman?

18.07.2017Eğitim
E Okul giriş işlemi ile sonuçlar öğrenilebilecek mi E Okul için ODSGM detayı

E Okul giriş işlemi ile sonuçlar öğrenilebilecek mi? E Okul için ODSGM detayı

E Okul girişi ile birlikte girmiş oldukları sınavın sonuçlarını öğrenmek isteyen adaylar, bu bilgilerin buradan edinilip edinmediğini sorguluyor. E Okul giriş işlemi aracılığıyla TEOG tercih işlemlerini kolayca gerçekleştirebilecek olan adaylar, sahip oldukları puana göre okumak istedikleri bölümleri belirleyecek. İşte, tüm bu işlemlerin yapılabileceği E Okul giriş işlemi ve ODSGM konusunda detaylı bilgiler

18.07.2017Eğitim
Toplumun  Robert Kolej’e ihtiyacı  vardı...

Toplumun Robert Kolej’e ihtiyacı vardı...

“Benim gibi yolu Robert Kolej’den geçmiş insanların çoğu, kolejin önemini şöyle özetliyor: İyi İngilizce öğretmek, düşünmeyi, çalışmayı teşvik etmek, özgüven kazandırmak, ufuk açmak...” Bunlar Robert Kolej’in tarihini yazmaya hazırlanan Cem Akaş için önemliydi kuşkusuz. Ama o, bunun ötesinde bir şey olup olmadığını merak ediyordu. Aradığını da buldu: ‘Tepedeki Okul: Robert Kolej’in Üç Yüzyılı’ isimli kitabında 150 yıllık okulun, ülke tarihini nasıl şekillendirdiğini anlattı.

30.06.2017Keyif
TEOG yerleştirme puanları belli oldu... (E- okul YEP sonuç sorgulama)

TEOG yerleştirme puanları belli oldu... (E- okul YEP sonuç sorgulama)

TEOG yerleştirme puanları erişime açıldı. Öğrenciler, TEOG sonuçlarını MEB'e bağlı olan e-okul sistemi üzerinden görüntüleyebiliyor. Milli Eğitim Bakanlığı’nın (MEB) verdiği bilgilere göre, toplam 1 milyon 192 bin 858 öğrencinin YEP’i hesaplanmış ve sonuçlara göre 176 öğrenci 500 puan aldı. Sonuçların ardında gözler tercih sürecine çevrildi. İşte E- okul YEP sonuç sorgulama sayfası ve yerleştirme sürecine ilişkin detaylar!

30.06.2017Gündem
TEOG sonuçları açıklandı - TEOG YEP sonuçları sorgulama sayfası

TEOG sonuçları açıklandı - TEOG YEP sonuçları sorgulama sayfası

Meraklı bekleyişin ardından MEB, E okul üzerinden TEOG sonuçlarını açıkladı. Öğrenciler Yerleştirme Esas Puanlarını (YEP) şuan sistemden girip öğrenebiliyor. İşte TEOG sonuçlarını sorgulayabileceğiniz adres

30.06.2017Eğitim
E Okul - VBS neden açılmıyor eokul sistemi not sorgulama çalışıyor mu

E Okul - VBS neden açılmıyor? eokul sistemi not sorgulama çalışıyor mu?

E okul, Veli Bilgilendirme Sistemi, TEOG sonuçlarının açıklanması ile birlikte zaman zaman açılmıyor. Bu yüzden hem veliler hem de öğrenciler eokul neden açılmıyor sorusunun cevabını arıyor.. Peki E Okul ne zaman açılacak, sorgulama sayfaları çalışıyor mu? İşte detaylar

31.05.2017Gündem
MEBden 3 önemli öneri: Hızlandırın

MEB'den 3 önemli öneri: Hızlandırın

MİLLİ Eğtim Bakanlığı (MEB) 2017 Mart ayı Tebliğler Dergisi yayınlandı. Bakan İsmet Yılmaz imzalı bir genelgenin de olduğu dergide, hükümet programı, kalkınma planları ve bakanlığın hedefleri arasındaki yüzde 100 okullaşma, ikili eğitimin sonlandırılması, okul öncesinin yaygınlaştırılması, sınıf mevcudunun 24’e çekilmesi gibi çalışmaların büyük bölümünün 2017’de tamamlanması istendi. Eğitimciler bunların Tebliğler Dergisi’nde yer almasının, çalışmaların hızlandırılması anlamına geldiğini söyledi.

16.03.2017Eğitim
EBA kurs öğrenci başvurusu nasıl yapılır İşte, EBA öğrenci girişi

EBA kurs öğrenci başvurusu nasıl yapılır? İşte, EBA öğrenci girişi

EBA kurs öğrenci girişi dün itibariyle erişime açıldı. Eğitimlerine ekstra bir katkı sağlamak isteyen öğrencilerin başvuruda bulunduğu EBA e-kurs seçimi, kayıt işlemi ile 19 Şubat tarihine kadar yayında olacak. Peki, EBA kurs başvurusu ve öğrenci girişi nasıl yapılacak? İşte, Milli Eğitim Bakanlığı güvencesinde yapılan kursların başvurusuna dair detaylı bilgiler

13.02.2017Eğitim
E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi giriş işlemi VBS mobil uygulamada

E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi giriş işlemi! VBS mobil uygulamada

E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS) üzerinden giriş yapmak isteyen öğrenciler, ortalama notları konusunda son bir bilgi almak istiyor. Karnelerin verileceği güne saatler kala, MEB üzerinden karne bilgisine erişme umuduna giren öğrenciler, okullara gitmeden bu bilgileri görebilme umuduna girdi. E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi aracılığıyla birçok öğrenci ve velinin gündeminde yer alan bu konu, yarın sabah saatleri itibariyle karnelerin alınmasıyla sonlanmış olacak. İşte E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi hakkında bazı detaylar

19.01.2017Eğitim
E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi girişi nasıl yapılır İşte VBS not öğrenme işlemi

E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi girişi nasıl yapılır? İşte VBS not öğrenme işlemi

E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS), karne dönemi yaklaşan öğrencilerin notlarını öğrenebilmesine imkan sağlıyor. Karne heyecanıyla son saatlerini zor geçiren milyonlarca öğrenci, alacakları karnelerde nasıl bir not tablosu ile karşılaşabileceklerini merak ediyor. E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi aracılığıyla not durumunu erkenden görmek isteyen öğrenciler, E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi kapanmadan önce hesaplamalarını gerçekleştirmek istiyor.

17.01.2017Gündem
Ahmet Davutoğlundan 71 sayfalık cevap

Ahmet Davutoğlu'ndan 71 sayfalık cevap

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, darbe girişimiyle ilgili Meclis Araştırma Komisyonu'nun sorularına 71 sayfalık cevap gönderdi.

12.01.2017Gündem
Meteorolojiden kar yağışı ve sel tehlikesi uyarısı

Meteoroloji'den kar yağışı ve sel tehlikesi uyarısı

Türkiye, Sibirya üzerinden gelen yeni bir soğuk hava dalgasının etkisi altına giriyor. Meteoroloji'nin yaptığı beş günlük değerlendirmeye göre, bugünden itibaren yurdun büyük bir bölümünde kar yağışı bekleniyor. Kar yağışı, çarşamba gününden itibaren İstanbul'da da görülecek. Kar yağışının İstanbul'da üç gün etkili olması bekleniyor. İstanbul dışında da Türkiye'nin hemen hemen tamamında kar görülecek. Öte yandan kar yağışı nedeniyle bazı illerde okullar tatil edildi.

26.12.2016Gündem
MEB bütçesi görüşülüyor

MEB bütçesi görüşülüyor

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda, Milli Eğitim Bakanlığı’nın (MEB) 2017 yılı bütçesinin görüşülmesine başlandı.

15.11.2016Eğitim
EBA nedir EBA sistemine öğrenci girişi nasıl yapılır

EBA nedir? EBA sistemine öğrenci girişi nasıl yapılır?

Normal öğretime destek için Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından başlatılan E-Kurs eğitimleri EBA giriş şifresi ile öğrenci veya öğretmen girişi yapabilirsiniz. Eba öğrenci giriş şifresi almak için okulunuza başvurabilirsiniz. Peki EBA öğrenci kurs girişleri nasıl yapılacak? Kurslar ne zaman başlayacak? İşte tüm detaylar...

5.10.2016Gündem
E-Okul mobil uygulaması VBSyi herkes kullanabilir mi

E-Okul mobil uygulaması VBS'yi herkes kullanabilir mi?

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi yani VBS mobil uygulamasını kullanmak için cihazınıza indirmeniz gerekmektedir. VBS mobil uygulamasını cihazı indirmeye uygun olan herkes kullanabilir mi? E-Okul VBS yani Veli Bilgilendirme Sistemi ile ilgili merak ettiklerinizi haberimizde bulabilirsiniz.

20.05.2016Gündem
Özel liselere kayıtlarda ‘tarih’ uyarısı

Özel liselere kayıtlarda ‘tarih’ uyarısı

MEB Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürü Kemal Şamlıoğlu, TEOG sistemi kapsamında, Yerleştirmeye Esas Puanlar (YEP) açıklandıktan sonra özel okullara kayıt işlemlerinin başlatılacağını söyledi.

8.05.2016Eğitim
MEB’den TEOG için kontenjan belirleme takvimi

MEB’den TEOG için kontenjan belirleme takvimi

Milli Eğitim Bakanlığı internet sitesinde yaptığı duyuru ile TEOG sistemi kapsamında yapılan ortak sınavlarla ilgili tercih sürecinin başlayacağını hatırlatarak, okulların kontenjan kapasitelerinin belirlenmesi için takvim belirledi.

7.05.2016Eğitim
E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemine giriş sistemine notlar ne zaman aktarılıyor

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemine giriş sistemine notlar ne zaman aktarılıyor?

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi girişi ile çocuğunuzun Devamsızlık durumunu, Sınav sonuçlarını, Sınav tarihlerini öğrenebilirsiniz. E-Okul geliştirilen sistemle tek şifre ile bir sürü işlemi yapma fırsatı vermektedir. İşte E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi girişi hakkında merak ettikleriniz.

8.04.2016Gündem
e-Okul VBS (Veli Bilgilendirme Sistemi) girişi nasıl yapılır

e-Okul VBS (Veli Bilgilendirme Sistemi) girişi nasıl yapılır?

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından veliler ve öğrenciler için hizmete sunulan e-Okul Beli Bilgilendirme Sistemi (VBS) sayesinde öğrencilerle alakalı bir çok bilgiye anında ulaşılabiliyor. Peki, e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi girişi nasıl yapılır? e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi hizmetleri nelerdir? Tüm detaylar haberimizde...

23.03.2016Gündem
MEBBİS sınav görevi öğretmen girişi 2016 sınav görevi ücretleri

MEBBİS sınav görevi öğretmen girişi! 2016 sınav görevi ücretleri!

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından sunulan bir hizmet olan Milli Eğitim Bakanlığı Bilişim Sistemleri (MEBBİS) sayesinde pek çok işlem gerçekleştirilebilmektedir. MEBBİS öğretmen girişi sayesinde öğretmenler gerçekleşecek sınavlar için görev alabilmektedir. Peki, MEBBİS öğretmen girişi nasıl yapılır? MEBBİS sınav görevi nasıl alınır? MEBBİS sınav görevi ücretleri ne kadardır? MEBBİS öğrenci girişi nasıl yapılır? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

14.03.2016Gündem
e-Okul VBS (Veli Bilgilendirme Sistemi) girişi nasıl yapılır

e-Okul VBS (Veli Bilgilendirme Sistemi) girişi nasıl yapılır?

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından veliler ve öğrenciler için hizmete sunulan e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS) sayesinde öğrencilerle alakalı bir çok bilgiye anında ulaşılabilmekte. Hem velilerin hem de öğrencilerin kullanabildikleri VBS sistemine giriş yapmak da oldukça kolay. Peki, e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi girişi nasıl yapılır? e-Okul Veli Bilgilendirme Sisteminin sunduğu hizmetler nelerdir? Tüm detaylar haberimizde...

8.03.2016Gündem
MEBBİS sınav görev başvuru ekranı girişi MEBBİS öğretmen girişi

MEBBİS sınav görev başvuru ekranı girişi! MEBBİS öğretmen girişi!

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından sunulan bir hizmet olan Milli Eğitim Bakanlığı Bilişim Sistemleri (MEBBİS) sayesinde pek çok işlem gerçekleştirilebilmektedir. Peki, MEBBİS öğretmen girişi nasıl yapılır? MEBBİS sınav görevi nasıl alınır? MEBBİS öğrenci girişi nasıl yapılır? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

8.03.2016Gündem
MEB EBA şifresi nasıl alınır EBA öğrenci girişi

MEB EBA şifresi nasıl alınır? EBA öğrenci girişi!

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından hizmete açılan Eğitim Bilişim Ağı (EBA) modülü ile öğrenciler e-kurs öğrenci giriş ekranı ile destekleme ve yetiştirme kurslarındaki işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirler. Peki, EBA şifresi nasıl alınır? EBA öğrenci girişi nasıl yapılır? EBA hangi hizmetleri sunmaktadır? Tüm detaylar haberimizde...

7.03.2016Gündem
e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi öğrenci ve veli girişi nasıl yapılır

e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi öğrenci ve veli girişi nasıl yapılır?

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından veliler ve öğrenciler için hizmete sunulan e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi (VBS) sayesinde öğrencilerle alakalı bir çok bilgiye anında ulaşılabilmekte. Hem velilerin hem de öğrencilerin kullanabildikleri VBS sistemine giriş yapmak da oldukça kolay. Peki, e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi girişi nasıl yapılır? e-Okul Veli Bilgilendirme Sisteminin sunduğu hizmetler nelerdir? Tüm detaylar haberimizde...

29.02.2016Gündem
EBA E-kurs öğrenci girişi nasıl yapılır EBA öğrenci şifresi nasıl verilir

EBA E-kurs öğrenci girişi nasıl yapılır? EBA öğrenci şifresi nasıl verilir?

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından hizmete açılan Eğitim Bilişim Ağı (EBA) modülü ile öğrenciler e-kurs öğrenci giriş ekranından destekleme ve yetiştirme kurslarındaki işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirler. Aynı zamanda öğrenciler e-kurs girişi ile deneme sınavları, başvurular ve kayıt gibi işlemleri de gerçekleştirebilmektedir Peki, EBA e-kurs öğrenci girişi nasıl yapılır? EBA hangi hizmetleri sunmaktadır? Tüm detayları haberimizden öğrenebilirsiniz...

16.02.2016Gündem
eba.gov.tr giriş nasıl yapılır EBA E-kurs öğrenci girişi

eba.gov.tr giriş nasıl yapılır? EBA E-kurs öğrenci girişi!

EBA E-kurs öğrenci girişi nasıl yapılır?, EBA E-kurs öğretmen girişi nasıl yapılır?, EBA E-kurs şifresi nasıl alınır? Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından hazırlanan Eğitim Bilişim Ağı (EBA) e-kurs modülü sayesinde hem öğrenciler hem de öğretmenler giriş yaparak sınavlar ve dersleriyle ilgili tüm işlemleri hızlıca yapabiliyorlar. İşte detaylar...

12.02.2016Eğitim
MEB E-Okul VBS Mobil nasıl indirilir MEB E-Okul VBS giriş

MEB E-Okul VBS Mobil nasıl indirilir? MEB E-Okul VBS giriş

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı E-Okul VBS Mobil uygulamasını yayınladı. E-Okul Yönetim Bilgi Sistemi (e-okul vbs mobil) uygulaması Android ve iOS telefonlarda kullanılıyor. Peki; MEB e-okul vbs nasıl indirilir?, Android ve iOS telefonlarda nasıl kullanılır?, MEB E-OKUL VBS Mobil sayesinde neler öğrenilir?

12.02.2016Eğitim
e-Okul VBS giriş | e-Okul giriş ile devamsızlık nasıl öğrenilir

e-Okul VBS giriş | e-Okul giriş ile devamsızlık nasıl öğrenilir?

e-Okul vbs giriş ile açıklanan ders notlarını ve devamsızlık günlerinizin kaç gün olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz. e-Okul veli bilgilendirme sistemi ile öğrencinizin okuldaki durumunu internet üzerinden takip edebilirsiniz.Peki e Okul sistemine nasıl giriş yapılır? e Okul vbs giriş ile not ve devamsızlık nasıl öğrenilir?

12.02.2016Eğitim
Bakan Avcı, TBMM Bütçe görüşmelerinde konuştu: 400 okula terör saldırısı yapıldı

Bakan Avcı, TBMM Bütçe görüşmelerinde konuştu: 400 okula terör saldırısı yapıldı

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, "Öğrenciyle ilgili sorunların okul düzeyinde çözülmesi ilkesini esas alarak, merkezden yerele doğru yetki devrini gerçekleştireceğiz" dedi. Avcı ayrıca, "Geçtiğimiz yıl içinde bazı kurumlarımıza birden fazla olmak üzere toplam 400’e yakın okulumuza yönelik terör saldırısı gerçekleştirildi" ifadelerini kullandı.

11.02.2016Eğitim
E-Okul VBS (Veli Bilgilendirme Sistemi) girişi nasıl yapılır

E-Okul VBS (Veli Bilgilendirme Sistemi) girişi nasıl yapılır?

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından veliler ve öğrenciler için hizmete sunulan e-Okul Beli Bilgilendirme Sistemi (VBS) sayesinde öğrencilerle alakalı bir çok bilgiye anında ulaşılabilmekte. Peki, e-Okul VBS girişi nasıl yapılır? e-Okul VBS hizmetleri nelerdir? Tüm detaylar haberimizde...

9.02.2016Gündem
MEBBİS öğretmen girişi nasıl yapılır MEBBİS öğrenci girişi nasıl yapılır

MEBBİS öğretmen girişi nasıl yapılır? MEBBİS öğrenci girişi nasıl yapılır?

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından sunulan bir hizmet olan Milli Eğitim Bakanlığı Bilişim Sistemleri (MEBBİS) sayesinde pek çok işlem gerçekleştirilmektedir. Peki, MEBBİS öğretmen girişi nasıl yapılır? MEBBİS öğrenci girişi nasıl yapılır? Tüm detaylar haberimizde...

9.02.2016Gündem
MEB EBA E-kurs öğrenci girişi nasıl yapılır EBA öğretmen şifresi nasıl alınır

MEB EBA E-kurs öğrenci girişi nasıl yapılır? EBA öğretmen şifresi nasıl alınır?

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından oluşturulan Eğitim Bilişim Ağı (EBA) modülü sayesinde öğrenciler ve öğretmenler, destekleme ve yetiştirme kurslarındaki işlemlerini kolayca yapabilmektedir. Peki, EBA e-kurs öğrenci girişi nasıl yapılır? EBA öğretmen şifresi nasıl alınır? EBA hangi hizmetleri sunmaktadır? Tüm detaylar haberimizde...

9.02.2016Gündem