MENÜ

E Kolay

E Kolay ile ilgili tüm haberleri, son dakika E Kolay haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün E Kolay haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 42.902 E Kolay haberi bulunmuştur.

E Kolay Haberleri

Şifreni al oyunu kullan

Şifreni al oyunu kullan

Her hafta Otoyaşam gazetesi ve www.hurriyet.com.tr’de yılın otomobil adayları segment segment açıklanmaya devam ediyor.

3.10.2006Gündem
Angelina Jolie’yi Yeşilçam’da görmek isteriz

Angelina Jolie’yi Yeşilçam’da görmek isteriz

Yerli bir filmde hangi yabancı yıldızın oynamasını isterdiniz? e-kolay.net Sinema, yaptığı anketle bu sorunun yanıtına ulaştı. Anket sonuçları gösteriyor ki Angelina Jolie Türk izleyicilerin yabancı "sultan"ı.

27.09.2006Gündem
Otobil’de oy kullanın hediyeleri kazanın

Otobil’de oy kullanın hediyeleri kazanın

Hürriyet Otoyaşam olarak bu yıl üçüncüsünü düzenlediğimiz ’Türkiye’nin en beğenilen otomobilleri’ yarışması ’Otobil’ verdiği hediyeler ile de dikkat çekiyor.

26.09.2006Gündem

Hürriyet okurları Türkiye’nin en beğenilen otomobillerini seçiyor

Türkiye’nin ilk ve tek haftalık gazetesi Otoyaşam olarak geleneksel hale getirdiğimiz ’Türkiye’nin en beğenilen otomobilleri’ yarışması Otobil’in üçüncüsünü bugün başladı. Türkiye’nin en büyük ve en çok katılım alan yarışması olan Otobil, büyük bir destekle üçüncü kez yılın otomobillerini seçmek için hazır.

20.09.2006Kelebek
CeBIT’te Skype sürprizi

CeBIT’te Skype sürprizi

e-kolay-Skype, sürprizleriyle CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı’ndaki Doğan Telekom standında ziyaretçilerle buluşuyor. Standı ziyaret edenlere 15 dakikalık Skype kuponu hediye ediliyor. Bu kuponlar sayesinde, mobil ve sabit telefonlarla 15 dakika bedava görüşme imkanı sunuluyor.

7.09.2006Gündem
“Hokkabaz” sinemalardan önce e-kolay.net’te

“Hokkabaz” sinemalardan önce e-kolay.net’te

e-kolay.net, Cem Yılmaz’ın merakla beklenen yeni filmi Hokkabaz’ın ilk görüntülerini sinema sayfalarında yayınlıyor. 20 Ekim’de vizyona girecek olan ve sır gibi saklanan filmin fragmanları, gelecek ay sinemaseverleri bekleyen eğlencenin ipuçlarını veriyor.

7.09.2006Kelebek
Doğan Online CeBIT’te

Doğan Online CeBIT’te

Doğan Online, bireysel kullanıcılara yönelik hizmetlerini, 5-10 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı’nda tanıtıyor. Avantajlı ADSL kampanyası, Wi-Fi erişim hizmetleri ve mobil iletişim cihazı OGO, Doğan Online Bireysel standında ziyaretçileri bekliyor.

1.09.2006Gündem
‘Sanal Lig’in galibi e-kolay.net

‘Sanal Lig’in galibi e-kolay.net

e-kolay.net tarafından işletilen www.galatasaray.org ve www.trabzonspor.org.tr Web siteleri, Turkcell Süper Lig’de mücadele eden kulüpler arasında en başarılı siteler seçildi. Bilişim dünyasının öncü yayınlarından PC Tech dergisi tarafından yapılan seçimin sonuçları, derginin Ağustos sayısında yayımlandı.

31.08.2006Gündem
e-kolay.net’ten virüs uyarısı

e-kolay.net’ten virüs uyarısı

-kolay.net, sahte e-postalara ve bu yolla bulaşan virüslere karşı İnternet kullanıcılarını uyarıyor. Yetkililer, kısa süre önce e-kolay-Skype’ta da benzer bir sorunun yaşandığını hatırlatarak, İnternet kullanıcılarının tanımadıkları adresler konusunda dikkatli olmaları gerektiğini belirtiyorlar.

21.08.2006Gündem
Doğan Telekom CeBIT’e hazırlanıyor

Doğan Telekom CeBIT’e hazırlanıyor

Bireylere ve kurumlara yönelik avantajlı telefon görüşmesi seçenekleriyle telekomünikasyon sektörünün önde gelen oyuncularından biri olan Doğan Telekom, 5-10 Eylül tarihlerinde Tüyap Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı’na katılıyor. Doğan Telekom standında, ziyaretçilere Tekli CallShop, J Kart, e-kolay-Skype, NaloPhone ve Nalo gibi en yeni ürün ve hizmetler tanıtılacak.

18.08.2006Gündem
minicom’a Gümüş Madalya

minicom’a Gümüş Madalya

Türkiye’de “minicom” ismiyle satışa sunulan PIC (Personal Internet Communicator), ABD’de yayımlanan dünyaca ünlü Business Week dergisinin sponsorluğundaki 2006 Idea Awards (Endüstriyel Tasarım Ödülleri) değerlendirmesinde gümüş madalya kazandı. Business Week, minicom’un, tasarımı, içeriği, teknolojisi ve fiyatıyla dikkate değer bir ürün olduğunu vurguladı.

17.07.2006Gündem
Formsante Sağlıklı Yaşam Şenliği başlıyor

Formsante Sağlıklı Yaşam Şenliği başlıyor!

Geleneksel Formsante Sağlıklı Yaşam Şenliği'nin bu yıl 4'üncüsü düzenleniyor.

Telefon devrimi şimdi Türkiye’de

Telefon devrimi şimdi Türkiye’de

Dünya genelinde 100 milyon kullanıcıya sahip dev bir iletişim ağının yaratıcısı olan Skype, Türkiye’de e-kolay.net ile işbirliği yaparak hizmet vermeye başladı. E-kolay-Skype adı verilen bu işbirliği, Doğan Telekom tarafından da destekleniyor.

29.06.2006Gündem
Çocukların tatil arkadaşı; minicom

Çocukların tatil arkadaşı; minicom

e-kolay.net’in Türkiye’ye sunduğu “İnternet’i içinde minicom” bilgisayar, uzun yaz tatilinde çocukların hem eğlenmesi hem de yeni bilgiler öğrenmesi için ideal bir armağan olarak öne çıkıyor. Üstelik minicom, tatilin şerefine 100 YTL’yi aşan indirimlerle ve özel armağanlarla tüketicilere sunuluyor.

21.06.2006Gündem
e-kolay-Skype, dünyayla konuşturuyor

e-kolay-Skype, dünyayla konuşturuyor

Doğan Telekom’un da desteğiyle Türkiye, tamamen Türkçe içerik ve ek hizmetlerle dolu e-kolay-Skype ile tanışıyor.

15.06.2006Gündem
Çok konuşuyorsunuz diye Türkiye’ye geldik

Çok konuşuyorsunuz diye Türkiye’ye geldik

İnternet üzerinden ücretsiz ses iletişimi sağlayan Skype, artık e-kolay ile Türkçe içerik ile hizmet verecek. Skype Avrupa Genel Müdürü James Bilefield, Türkiye pazarına gelme kararlarını, "Çünkü Türkler telefonla konuşmayı çok seviyor" diye açıkladı.

14.06.2006Ekonomi
Orduda uluslararası tiyatro festivali

Ordu'da uluslararası tiyatro festivali

Ordu Belediyesi ve Devlet Tiyatroları Opera ve Balesi Çalışanları Vakfının (TOBAV) ortaklaşa düzenlediği '2. Uluslararası Ordu Çocuk ve Gençlik Tiyatroları Festivali' başladı. Festival, 4 Haziran'a kadar Ordulu sanatseverlerle buluşacak.

31.05.2006Gündem
İşte gençlerin gözüyle yaz

İşte gençlerin gözüyle "yaz"

e-kolay.net, mizah sayfalarında yaz mevsimiyle ilgili bir anket yayınladı. Gençlerin yaz mevsiminden beklentisinin eğlenceli bir dille ele alındığı anketin sonuçları da bir o kadar eğlenceli. Ankete katılan 12 bin gence göre, yaz mevsimi sadece sıcak değil, aynı zamanda aşk ve karşı cins de demek!

26.05.2006Kelebek
Hülya Avşar ve kadınlar Kaliteli Yaşamda buluşuyor...

Hülya Avşar ve kadınlar "Kaliteli Yaşamda" buluşuyor...

18+ Kadın Sağlığı Konferansı hayata bağlı ve kendine değer veren tüm kadınları 10-11 Haziran 2006 tarihinde Lütfi Kırdar'a davet ediyor.

Minicom artık yüzde yüz Türkçe

Minicom artık yüzde yüz Türkçe

Bilgisayarı her eve sokmayı hedefleyen Minicom, tamamen Türkçeleştirilmiş içeriği ve müfredata uygun eğitim programlarıyla çok daha geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor.

11.05.2006Gündem
Anneler için web siteleri

Anneler için web siteleri

Anneler ve anne adayları artık internetin kolaylıklarını kullanıyorlar. İnternette annelerin kendileri ve bebeklerinin sağlığı hakkında bilgi sahibi olabilecekleri, forumlara katılıp tartışabilecekleri ve alışveriş yapabilecekleri pek çok site var. Bu sitelerde ayrıca çocuklara rahat isim seçebilmek için yöntemler, en moda çocuk kıyafetleri ve doktorlardan yardım alınabilecek bölümler de bulunuyor. İşte anne, kadın ve bebeklerle ilgili internet siteleri.

11.05.2006Kelebek
Aslan İnternet’te kükredi

Aslan İnternet’te kükredi

e-kolay.net, kendi sunduğu kanal ve servislerin yanı sıra bazı portal ve sitelerin hazırlanması ve işletilmesi yönünde de faaliyet gösteriyor. Bu sitelerin en önemlilerinden biri olan Galatasaray.org, görüntülenme sayısı açısından bir rekora imza attı. Galatasaray’ın resmi Web sitesi olan Galatasaray.org’un aylık görüntülenme sayısı 15 milyona ulaştı.

10.05.2006Gündem
Cinsel zekanızı biliyor musunuz

Cinsel zekanızı biliyor musunuz

Bugüne dek ortaya çıkarılan farklı zeka türlerine ek olarak, son dönemde Cinsel Zeka (SI) gündemde. Cinsellik konusunda bilinçlenmeyi öngören bu zeka türüne ilişkin bir anket yapan e-kolay.net portalları, ilginç sonuçlarla karşılaştı.

9.05.2006Kelebek
minicom çocuklarla buluşuyor

minicom çocuklarla buluşuyor

e-kolay.net’in geliştirdiği İnternet’i içinde minicom, tamamen Türkçe içeriği ve müfredata uygun eğitim programlarıyla, çocukların okul yaşamlarına renk katıyor. Öğrenciler minicom sayesinde okuma, araştırma ve öğrenmenin keyfine varıyorlar. Bu keyfi her çocuğa yaşatmak üzere hazırlanan minicom otobüsü de halen Ankara-Keçiören’de 81 merkeze uğruyor. Bu bilgi otobüsü, Türkiye’deki tüm çocukları bilgisayarla ve İnternet’le tanıştırmayı hedefliyor.

9.05.2006Gündem
Cinsel Zeka Seminerine davetlisiniz

Cinsel Zeka Semineri'ne davetlisiniz!

Siz de 'cinsel mutluluk önemlidir' diyorsanız; 9 Mayıs'ta Harbiye Askeri Müze'de buluşalım!

8.05.2006Cinsellik
Astım hakkında merak ettikleriniz

Astım hakkında merak ettikleriniz

Memorial Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr.Füsun Soysal, astım, astımın belirtileri, önlemleri ve tedavi şekilleri hakkında e-kolay Sağlık kullanıcılarını bilgi verdi:

e-kolay.net’ten annelere sürpriz

e-kolay.net’ten annelere sürpriz

e-kolay.net Anneler Günü’nü annelere özel sürprizlerle kutluyor. e-kolay.net üyesi 10 anne, Dialog Yaşam Akademisi’nde e-kolay.net Stil Atölyesi’ne katılma şansını elde ediyor. Ayrıca Anneler Günü’ne özel içerikler ve promosyonlar, annelerine sürpriz yapmak isteyenleri bekliyor.

5.05.2006Kelebek
Sağlığınız için spor yapın

Sağlığınız için spor yapın

Memorial Hastanesi Spor Hekimliği Polikliniği Uzmanları sporun faydalarını e-kolay Sağlık kullanıcıları için anlattı.

e-kolay.net Kurumsal’dan 1100 Mbps bant genişliği

e-kolay.net Kurumsal’dan 1100 Mbps bant genişliği

Kurumlara avantajlı ses ve veri iletimi çözümleri sunan e-kolay.net Kurumsal, bant genişliğini 1100 Mbps’ye çıkardı. Toplam çıkış kapasitesinin böylesine yüksek bir rakama ulaştırılması sayesinde, e-kolay.net Kurumsal müşterilerinin aldığı hizmetin kalitesi daha da artıyor.

2.05.2006 Gündem
e-kolay.net’ten skor takibi hizmeti

e-kolay.net’ten skor takibi hizmeti

e-kolay.net, futbol fanatikleri için yepyeni bir servis yarattı. dakikaskor.com adlı bu servis sayesinde, tüm maç skorları dakika dakika e-kolay.net sayfalarına yansıyor. Üstelik bahisçiler de İddaa programını aynı sayfalardan alabiliyor. Hizmet sayesinde pek çok ligden maçları takip etmek mümkün.

28.04.2006Gündem
Kurumsal güvenlik seminerleri başladı

Kurumsal güvenlik seminerleri başladı

Türkiye'nin öncü İnternet çözümleri şirketi Doğan Online (DOL), firmaların faaliyetlerini siber saldırılardan uzak, güvenli bir ortamda sürdürebilmelerini, karşı karşıya bulundukları olası tehdit ve riskleri anlatmayı ve bunlara karşı doğru önlemleri nasıl alacakları konusunda firmalara yol göstermeyi hedefleyen bir dizi seminer düzenliyor.

24.04.2006Gündem
Cinsel Zeka Seminerine davetlisiniz

Cinsel Zeka Semineri'ne davetlisiniz!

Siz de 'cinsel mutluluk önemlidir' diyorsanız; 9 Mayıs'ta Harbiye Askeri Müze'de buluşalım!

Online fotoğraf albümünüz

Online fotoğraf albümünüz

e-kolay.net, dijital fotoğraf makinesiyle ya da cep telefonuyla çekilen fotoğrafların İnternet ortamında güvenli bir biçimde saklanması, paylaşılması ve bastırılması için yenilenmiş Foto Albüm servisini sunuyor. Bu servis sayesinde en güzel anlar hem basılı halde, hem de İnternet ortamında paylaşılabiliyor.

11.04.2006Gündem
Baş ağrılarınıza son verin

Baş ağrılarınıza son verin!

Memorial Hastanesi Nöroloji uzmanları başağrısı ve migrenle ilgili e-kolay Sağlık okuyucularına bilgi verdi.

e-kolay.net Kurumsal İstanbul’un kalbinde

e-kolay.net Kurumsal İstanbul’un kalbinde

Kurumlara geniş kapsamlı İnternet çözümleri sağlayan e-kolay.net Kurumsal, İnternet erişimi, ses ve altyapı hizmetlerini gerek İstanbul içinde, gerekse Türkiye genelinde açtığı ofislerle daha da etkin kılmayı hedefliyor. Bu amaçla İstanbul Mecidiyeköy’de yeni bir ofis açan e-kolay.net Kurumsal, Adana’da da bir satış ofisi açma çalışmalarını tamamladı.

2.04.2006Gündem
e-kolay.net’ten RSS hizmeti

e-kolay.net’ten RSS hizmeti

e-kolay.net yeni RSS programıyla kullanıcılara, ilgilerini çeken içeriklerin en güncel haberlerini görerek gündemi kolayca takip etme imkanı veriyor. RSS okuyucu sayesinde İnternet’te zamandan tasarruf ediliyor. Son dönemlerin en gözde uygulamalarından olan RSS sayesinde kullanıcılar, düzenli bilgi aldıkları kaynaklardaki tüm içerikleri tek tek aramak yerine, yalnızca özel olarak ilgilendikleri konularda bilgi alabiliyorlar.

27.03.2006Gündem
Kalp hastası olmamak için

Kalp hastası olmamak için

Kalp hastası olmamak için nelerden sakınmanız gerektiğini, kalp hastasıyken nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyor musunuz?

OGO, Teknoloji Günleri 2006’da

OGO, Teknoloji Günleri 2006’da

Mobil iletişim cihazı OGO, İstanbul Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından düzenlenen Teknoloji Günleri 2006 etkinliğinde yer alacak. Etkinlik süresince katılımcılar OGO’yu deneme ve indirimli olarak satın alma fırsatı yakalayacaklar. Etkinlikte, OGO’nun MSN Messenger üzerinden anında sohbet ve mobil e-posta servisleri katılımcılara yakından tanıtılacak.

26.03.2006Gündem
Halk jürisi oyunu verdi

Halk jürisi oyunu verdi

e-kolay.net kullanıcılarının katıldığı anket, çoğunluğun Sibel Tüzün'ün "Super Star" şarkısına Eurovision'da şans tanımadığını ortaya çıkardı.

23.03.2006Gündem
e-kolay.net Sinema’da Oscar heyecanı

e-kolay.net Sinema’da Oscar heyecanı

e-kolay.net Sinema, 78. Oscar Ödülleri öncesinde kullanıcılarına Oscar heyecanını yaşatıyor. Sinemaseverlerin yakından takip ettiği e-kolay.net Sinema, 5 Mart Pazar gecesi düzenlenecek 78. Oscar Ödül Töreni öncesinde, kullanıcılarına bir sürpriz hazırladı. Bu yıl ödül kazanacak filmleri doğru tahmin eden sinema tiryakilerini çeşitli ödüller bekliyor.

28.02.2006Gündem
Sevgiliyle maça gidilmez

Sevgiliyle maça gidilmez

Sevgililer Günü’ne bir haftadan az süre kala, e-kolay.net adresinde çiftlere çeşitli sorular soruldu. Yanıtlar, sevgililere dair birçok gerçeği gözler önüne serdi. Anket sonuçlarına göre, sevgiliyle yapılmayacaklar listesinin başında "maça gitmek" geliyor. Bu özel gün için akla gelen ilk hediye ise mücevher oluyor.

9.02.2006Kelebek
Minicom’la İnternet Türkiye’de her eve girecek

Minicom’la İnternet Türkiye’de her eve girecek

Teknoloji hızla geliştiği halde gerek ekonomik sıkıntılar, gerekse teknolojik fobi gibi sebeplerle toplumun önemli bir kısmı bilgi ve iletişimden yoksun kalıyor. Bu nedenle teknolojiden uzak kalan bu kesim için sunulması gereken çözümün iki temel özelliğe sahip olması şart: Ekonomi ve kolay kullanım.

9.02.2006Gündem
Sağlıklı dişlere sahip olmanın yolu

Sağlıklı dişlere sahip olmanın yolu

Düzgün dişlere sahip olmak özellikle de doğal dişlerimizi koruyarak sahip olmak her yaşta mümkün.

Yazar Sonuçları

En büyük yarış Otomobil 20 Eylül’de start alıyor

Türkiye’nin ilk ve tek haftalık gazetesi Otoyaşam’ın düzenlendiği ve geleneksel hale gelen ’Türkiye’nin en beğenilen otomobilleri’ yarışması Otobil’in üçüncüsü 20 Eylül’de start alıyor. Bu yıl Petrol Ofisi, Damat/Tween/ADV ve Pirelli’nin sponsorluğunda düzenlediğimiz Otobil yarışması, Türkiye’de otomotiv sektörünün ve yollardaki model sayısının büyümesini net olarak ortaya koyuyor. Otobil yarışmasının ilkinde 11 olan segment sayısını geçtiğimiz yıl hafif ticari araç segmentini ekleyerek 12’ye yükselmiştik. Bu yıl ise segment sayısında pazardaki rekabete dayanan önemli bir artış oldu. Otobil yarışmasında bu yıl 17 segmentte toplam 204 otomobil Türkiye’nin en beğenileni olmak için yarışıyor.

13.09.2006

Zevk alamıyorum!

Jinekoloğumuz Kağan Kocatepe sizlerden gelen soruları yanıtlamaya devam ediyor.

10.07.2006