MENÜ

E Kolay

E Kolay ile ilgili tüm haberleri, son dakika E Kolay haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün E Kolay haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 42.865 E Kolay haberi bulunmuştur.

E Kolay Haberleri

e-kolay.net ile MSNden telefona

e-kolay.net ile MSN'den telefona

e-kolay.net, MSN portalı ile iş ve içerik ortaklığı kurdu. Bu ortaklık, hem www.msn.com.tr adresindeki eğlence, kariyer, tatil ve e-ticaret sayfalarını, hem de MSN Messenger ortamındaki iletişim-erişim hizmeti butonlarını kapsıyor. e-kolay.net’in sunduğu iletişim hizmetleriyle, İnternet üzerinden telefon görüşmeleri yüzde 80’lere varan indirimlerle gerçekleştirilebiliyor.

16.08.2004Gündem
E-Kolayla oyun dünyası canlandı

E-Kolay'la oyun dünyası 'canlandı'

Türkiye’nin lider İnternet servis ve içerik sağlayıcısı e-kolay.net’in oyun sitesi hem içerik hem de görüntü açısından yenilendi. Yeni oyunlar ve Macromedia Flash teknolojisine dayanan ses-görüntü seçenekleriyle siteye benzersiz bir canlılık ve renk geldi.

9.08.2004Gündem
Devler Hürriyet’te

Devler Hürriyet’te

Basın sektörünün bir numaralı ismi Hürriyet’in çok amaçlı spor sahasının açılışını 12 Dev Adam yaptı. Basketbol, voleybol, tenis ve futbol oynanabilecek çok amaçlı sahanın açılışında Basketbol Milli Takım oyuncuları ve teknik ekibin yanı sıra gazete çalışanları katıldı.

29.07.2004Spor
Doğmamış bebekten yeni görüntüler

Doğmamış bebekten yeni görüntüler

Bebeğinizi görmek, onunla tanışmak, karnınızda neler yaptığını görmek ister misiniz?

Beyin damar hastalıklarına dikkat

Beyin damar hastalıklarına dikkat!

Beyin damarlarının daralma ve tıkanması ile oluşan duruma iskemik beyin damar hastalığı, damarın yırtılarak kanın beyin içinde yayılmasına beyin kanaması deniyor.

Ücretsiz epilasyon kazanın

Ücretsiz epilasyon kazanın!

Yüzünüzdeki istenmeyen tüylerden kurtulmak için işte fırsat. Katılın, epilasyon kazanın ve yaza daha rahat girin!

25.07.2004Kişisel Bakım
Mantar enfeksiyonlarına dikkat

Mantar enfeksiyonlarına dikkat!

Kol altı, kasık bölgesi, ayak parmak araları ve tabanı gibi bu bölgelerde sıklıkla mantar enfeksiyonuna rastlanır.

E-Kolay haberleşmede de iddialı

E-Kolay haberleşmede de iddialı

E-kolay.net Genel Müdürü Tanju Erkoç, Türk Telekom'un haberleşmeyle ilgili yaptığı indirimlerin cazip olmadığını savundu. Erkoç, Bizdeki şirket hat tarifesinde hat sayısı 90 olan bir şirket 4 bin 50 dakika konuşması halinde 777 milyon ödeyecek. Telekom'da ise bu tarife, 928 milyondur. Bireysel olarak da konuşma hat tarifesinde Türk Telekom tarifesi 60 dakika için 7 milyon 500 bin lira iken bizde bu fiyat 5 milyon 700 bin liradır. Yani yüzde 24'lük bir indirimimiz söz konusu" dedi.

14.07.2004Ekonomi
Yenibir.com, MSN.com.trde

Yenibir.com, MSN.com.tr'de

Lansman toplantısında konuşan Microsoft Türkiye Genel Müdür Çağlayan Arkan, "Türkiye’de internet kullanımının henüz istenilen düzeyde olmadığını" söyledi. Arkan’a göre, "Internet Türk tüketicisi için henüz bir ‘gereksinim’ halini alamadı."

10.07.2004Gündem
Telekom’un düşük fiyatı sektör için olumsuz olur

Telekom’un düşük fiyatı sektör için olumsuz olur

e-kolay.net Genel Müdürü Tanju Erkoç, Türk Telekom’un agresif fiyat politikasının hem devleti, hem de telekom piyasanın oluşumunu olumsuz yönde etkileyeceğini söyledi.

7.07.2004Ekonomi
E-kolay.net kurumsal hizmetlerini tanıttı

E-kolay.net kurumsal hizmetlerini tanıttı

e-kolay.net, uzak mesafe telefon hizmetleri lisansı kapsamında kurumlara verilecek telekomünikasyon hizmetlerini İstanbul’da düzenlediği bir toplantıyla tanıttı.

7.07.2004Gündem
Botox ile aşırı terlemeye son

Botox ile aşırı terlemeye son

Aşırı terleme, esas olarak ter bezlerinin aşırı aktif olmasından kaynaklanıyor.

PTT şubeleri de e-kolay satacak

PTT şubeleri de e-kolay satacak

Türkiye’nin internet devi e-kolay.net’in internet paketleri itibaren PTT şubelerinde de satılmaya başlıyor. e-kolay.net Genel Müdürü Tanju Erkoç ile PTT Genel Müdürü İbrahim Şahin tarafından imzalanan anlaşmayla, internet kullanıcıları PTT’nin yurt çapındaki 3 bin 500 şubesinde, e-kolay.net’in 1, 3 ve 12 aylık internet paketleriyle 10 saatlik fıstık paketini bulabilecek.

1.07.2004Ekonomi
PTT e-kolay.net paketi satacak

PTT e-kolay.net paketi satacak

PTT ile Türkiye’nin internet firmalarından e-kolay.net arasında işbirliği anlaşması imzalandı. Anlaşmaya göre, yarından itibaren PTT şubelerinde e- kolay.net ve fıstık internet paketleri satılmaya başlayacak.

1.07.2004Ekonomi
Klimalara dikkat

Klimalara dikkat!

Sıcak yaz günlerinde, rahatlatan klimaların yararlı etkilerinin yanında, bir takım hastalıklara neden olma gibi zararlı etkileri de bulunuyor.

Hamilelikten doğuma

Hamilelikten doğuma

Gebelik son adet kanamasının ilk gününden itibaren 40 hafta sürer ve 12 haftalık üç periyota ayrılır.Bu periyotlara trimester denir. Her trimesterde karşılaşılacak problemler de farklıdır.

Bölgesel zayıflama ve selülit tedavisi

Bölgesel zayıflama ve selülit tedavisi

Yaz geldi, bikini giymeye hazırlananlar için bölgesel zayıflama ve selülit tedavisini araştırdık.

Bu kitap sizi güzelleştirecek

Bu kitap sizi güzelleştirecek

e-kolay Kadın'ın Bitki Bilimi ve Güzellik Uzmanı Suna Dumankaya, meslek sırlarını bir kitapta topladı. "Meslek Sırlarım" adlı kitap, geçtiğimiz günlerde Filika Yayınları'ndan çıktı.

16.06.2004Kişisel Bakım
Baş dönmesini dikkate alın

Baş dönmesini dikkate alın!

Baş dönmesi çevrenizdekilerin etrafınızda dönmesi, dengesizlik, yerin ayağınızın altından kayması, sersemlik hissi gibi birçok farklı şikayetin karşılığı...

Alerjiler hakkında her şey

Alerjiler hakkında her şey

Son yıllarda artış gösteren hastallıklardan biri de allerji... Çağımızın hastalığı..Medeniyet arttıkça, toplumlar hijyene önem vermeye başladıkça allerjik vakalar da artmaya başlıyor.

Açıkhavada naturel festival

Açıkhavada 'naturel' festival

Naturel Beden Zihin ve Ruh Sağlığı Festivali, bu kez de İstanbulluların doğa ile buluşma mekanı Parkorman’da 6 Haziran Pazar günü Açıkhava Festivali kimliğiyle, İstanbulluların keyifli ve doğal bir gün geçirmelerini sağlayacak.

2.06.2004Kelebek
Açıkhavada “naturel” festival

Açıkhavada “naturel” festival

Son dört yıldır kapalı mekanlardaki etkinlikleriyle kent yaşamında doğa ve doğallığı özleyen insanlara hitap eden NATUREL Beden Zihin ve Ruh Sağlığı Festivali, bu kez de İstanbulluların doğa ile buluşma mekanı Parkorman’da 6 Haziran Pazar günü Açıkhava Festivali kimliğiyle, İstanbulluların keyifli ve doğal bir gün geçirmelerini sağlayacak.

2.06.2004Kelebek
Açıkhavada naturel festival

Açıkhavada 'naturel' festival

İstanbullular Pazar günü Parkorman'da 'doğal keyif' sürecek. Ziyaretçiler e-kolay Astroloji standında; doğum anına ve yerine göre yıldızların hayatlarına, kişiliklerine ve kaderlerine nasıl yön verdiğini kendilerine özel olarak öğrenebilecekler.

Yabancı gazeteciler e-kolay.net kullanacak

Yabancı gazeteciler e-kolay.net kullanacak

e-kolay.net, 30 Mayıs-2 Haziran tarihleri arasında İstanbul’da yapılacak olan WAN 57. Genel Kurulu’nda katılımcılara İnternet hizmeti sağlıyor.

31.05.2004Ekonomi
Dünya medya patronları Yaşar Kemal’i dinleyecek

Dünya medya patronları Yaşar Kemal’i dinleyecek

Dünya medyasının kalbi 30 Mayıs-2 Haziran’da İstanbul’da atacak. 1400 gazetecinin katılacağı Dünya Gazeteler Birliği’nin genel kurulunda Yaşar Kemal de WAN üyelerine bir konuşma yapacak. WAN’ın bundan önce Dublin’deki Genel Kurul toplantısında üyeler U2’nun solisti Bono’yu dinlemişlerdi.

27.05.2004Ekonomi
Orta sınıfın en iyi otomobilini oylarınızla siz belirleyin

Orta sınıfın en iyi otomobilini oylarınızla siz belirleyin

Hürriyet-Oto Yaşam Gazetesi, Türkiye’nin en iyi otomobillerini seçiyor. Hürriyet okurlarının oylarıyla belirlenecek ‘yılın otomobilleri’ internet üzerinden yapılacak seçimle gerçekleşiyor.

25.05.2004Kelebek
Dünya gazeteleri gelecek, İstanbul rekor kıracak

Dünya gazeteleri gelecek, İstanbul rekor kıracak

Başarılı geçen Eurovision’dan sonra İstanbul bir uluslararası organizasyona daha hazırlanıyor. Dünya Gazeteler Birliği’nin (WAN) 29 Mayıs’ta başlayacak Kongresi’ne dünyanın en büyük gazete ve dergilerinden 1400 temsilci bekleniyor. Rakam 1320’yi aşarsa İstanbul Kongresi ‘katılım rekoru’ kıracak.

19.05.2004Ekonomi
Türkiye’nin en büyük otomobil yarışı tam gaz devam ediyor

Türkiye’nin en büyük otomobil yarışı tam gaz devam ediyor

Hürriyet-Oto Yaşam Gazetesi, Türkiye'nin en iyi otomobillerini seçiyor. Hürriyet okurlarının oylarıyla belirlenecek ‘‘yılın otomobilleri’’ internet üzerinden yapılacak seçimle gerçekleşiyor. Otomobilseverler, www.hurriyetim.com.tr adresinde oluşturulan Oto Bil sayfasına girerek ya da www.e-kolay.net, www.arabam.com internet adreslerindeki linklerle yılın otomobilleri için oylama yapabilecekler.

18.05.2004Gündem