MENÜ

E Devlet Sifresi Alma

E Devlet Sifresi Alma ile ilgili tüm haberleri, son dakika E Devlet Sifresi Alma haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün E Devlet Sifresi Alma haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 114 E Devlet Sifresi Alma haberi bulunmuştur.

E Devlet Sifresi Alma Haberleri

e-Devlet sistemine nasıl giriş yapılır Giriş yöntemleri nelerdir

e-Devlet sistemine nasıl giriş yapılır? Giriş yöntemleri nelerdir?

Türkiye’deki kamu hizmetleri alanında oldukça önemli bir role sahip olan e-Devlet uygulaması sayesinde devlet kurumlarının dijital hizmetlerine kolayca erişilebiliyor. e-Devlet giriş yöntemleri nelerdir? e-Devlet sistemine giriş nasıl yapılır?

15.02.2016Gündem
e-Devlet öğrenci belgesi sorgulama ve doğrulama işlemi nasıl yapılır

e-Devlet öğrenci belgesi sorgulama ve doğrulama işlemi nasıl yapılır?

Kamu kurumlarıyla ilgili tüm işlemlerin online olarak gerçekleştirildiği e-Devlet kapısı üzerinden öğrenci belgesi sorgulama veya doğrulama işlemleri yapılabiliyor. Peki, e-Devlet öğrenci belgesi sorgulaması nasıl yapılır? e-Devlet kapısı öğrenci belgesi doğrulama işlemleri için hangi bilgiler gereklidir? e-Devlet şifresi nasıl alınır?

20.01.2016Gündem
MHRS Hastane randevu alma numarası nedir MHRS randevusu nasıl alınır

MHRS Hastane randevu alma numarası nedir? MHRS randevusu nasıl alınır?

Hastane randevusu almak için hem online olarak hem de telefonla arayarak iki farklı işlem gerçekleştirilebiliyor. Peki MHRS Hastane randevu alma sistemi nasıl çalışıyor? İşte MHRS hastane randevu alma detayları

11.12.2019Gündem
Kadın özel harekat polisi alımı başvuruları ne zaman bitecek

Kadın özel harekat polisi alımı başvuruları ne zaman bitecek?

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) yetiştirilmek üzere 500 kadın özel harekat polisi alacağını duyurdu. Lise mezunlarının da başvurabildiği polis alımı için başvuru süreci devam ediyor. İlana henüz başvuru yapmayan vatandaşlar ise başvuru şartları ve son başvuru tarihini araştırıyor. Peki, kadın özel harekat polisi alımı başvuruları ne zaman bitecek? Başvuru şartları neler?

24.09.2019Gündem
2000 komiser yardımcısı ve 500 kadın özel harekat polisi adayı alınacak.. İşte personel alımı başvuru şartları

2000 komiser yardımcısı ve 500 kadın özel harekat polisi adayı alınacak.. İşte personel alımı başvuru şartları

Emniyet teşkilatına kazandırılmak üzere, Polis Amirleri Eğitim Merkezine 2 bin komiser yardımcısı ile Polis Meslek Eğitim Merkezlerine özel harekat branşında 500 kadın polis adayı alınacak. Personel alımları ile ilgili başvuru şartları ve başvuru yapılması gereken adresler paylaşıldı. İşte 2000 komiser yardımcısı ve 500 kadın özel harekat polisi adayı alımı detayları

16.09.2019Gündem
500 kadın özel harekat polisi alımı başvuruları ne zaman Başvuru şartları neler

500 kadın özel harekat polisi alımı başvuruları ne zaman? Başvuru şartları neler?

Emniyet teşkilatına kazandırılmak üzere, Polis Meslek Eğitim Merkezlerine (POMEM) özel harekat branşında 500 kadın polis alımına ilişkin ön başvuru tarihleri ve adaylarda aranan şartlar açıklandı. Peki, kadın özel harekat polisi alımı başvuru şartları neler?

16.09.2019Gündem
DYK E-Kurs başvurusu ne zaman başlıyor MEB Öğretmen ve öğrenci E-Kurs DYK ekranı

DYK E-Kurs başvurusu ne zaman başlıyor? MEB Öğretmen ve öğrenci E-Kurs DYK ekranı!

Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) Destekleme ve Yetiştirme Kursları (DYK) için bekleyiş devam ediyor. Kurs merkezlerinin başvurusunu 9-13 Eylül tarihleri arasında alacak olan bakanlık, DYK E-Kurs öğretmen ve öğrenci başvurusunu ise ilerleyen günlerde kabul edecek. Peki, DYK E-Kurs öğretmen ve öğrenci başvurusu ne zaman yapılabilecek? İşte, o konu hakkında detaylar.

10.09.2019Eğitim
Sağlık ocakları saat kaçta açılıp kaçta kapanır Aile hekimliği (sağlık ocağı) mesai saatleri nedir

Sağlık ocakları saat kaçta açılıp kaçta kapanır? Aile hekimliği (sağlık ocağı) mesai saatleri nedir?

Sağlık ocaklarının çalışma saatleri vatandaşlar tarafından internette aranan konular arasında yer alıyor. Sağlık ocakları mesai saatleri, sağlık ocağına gidecek olan vatandaşlar tarafından aranan konular arasında yer alıyor. Peki Sağlık ocakları saat kaçta açılıp kaçta kapanır? İşte 2019 aile hekimliği (sağlık ocağı) mesai saatleri

10.04.2019Gündem
E Bordro maaş sorgulama | Maliye Bakanlığı E Bordro hizmeti

E Bordro maaş sorgulama | Maliye Bakanlığı E Bordro hizmeti

Maliye Bakanlığı tarafından paylaşılan bordroları internetten sorgulamak oldukça pratik. E Devlet kullanarak E Bordro maaş sorgulama hizmetinden yararlanmak isteyen vatandaşlar, her ay olduğu bu ayda maaş yatış döneminin gelmesiyle birlikte araştırmalarına hız verdi. Peki, bordro nasıl sorgulanır? E Bordro nasıl sorgulanır?

14.12.2018Gündem
KYK burs ve kredileri ne zaman ödenecek KYK taahhütname onayı nasıl yapılır

KYK burs ve kredileri ne zaman ödenecek? KYK taahhütname onayı nasıl yapılır?

Kredi ve Yurtlar Kurumu'ndan (KYK) burs ya da kredi alacak öğrencilerin kimler olduğu geçtiğimiz günlerde belli oldu. Sonuçların açıklanmasının ardından burs almaya hak kazanan üniversiteli gençler, ilk burslarını alacakları tarihi heyecanla bekliyor. Peki, KYK burs ve kredileri ne zaman ödenecek? KYK ne zaman yatacak?

18.11.2018Gündem
E Bordro sorgulama işlemi nasıl yapılır E Bordro maaş sorgulama sayfası

E Bordro sorgulama işlemi nasıl yapılır? E Bordro maaş sorgulama sayfası

E Bordro sorgulama işleminin nasıl yapılacağı yüzlerce memur tarafından araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Her ayın 14'ünde yatırılan memur maaşlarının ardından vatandaşlar maaş sorgulamasının nasıl yapılacağını merak ediyor. Peki, E Bordro sorgulama işlemi nasıl yapılır?

14.11.2018Gündem
KYK burs ve kredi başvurusu 11 adımda tamamlanıyor... Başvurular ne zamana kadar sürecek

KYK burs ve kredi başvurusu 11 adımda tamamlanıyor... Başvurular ne zamana kadar sürecek?

KYK burs ve kredi başvurularıyla ilgili süreç dün yapılan açıklamayla birlikte başladı. Milyonlarca üniversite öğrencisi eğitim ve öğretim hayatlarına destek sağlaması amacıyla KYK burs ve kredi başvurularını yapmaya başladı. KYK burs ve kredi başvurularını E-Devlet üzerinden gerçekleştirecek olan öğrencilerin yanı sıra, 15 yaş ve altındaki öğrencilerin başvurusu ise Kredi ve Yurtlar Kurumu'nun resmi internet sitesi üzerinden alınacak. Peki, KYK burs ve kredi başvuruları için son gün ne zaman?

16.10.2018Gündem
ASAL yoklama başvurusu nedir ASAL yoklama başvurusu nasıl yapılır

ASAL yoklama başvurusu nedir? ASAL yoklama başvurusu nasıl yapılır?

ASAL yoklama başvurusu nedir sorusunun yanıtı askere gidecek olan vatandaşlar tarafından sorgulanan ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Askerlik yapacak çağa gelen vatandaşların, askere uygun olup olmamasına askerlik yoklamasıyla birlikte bakılıyor. Peki, ASAL yoklama başvurusu nedir? ASAL yoklama başvurusu nasıl yapılır?

16.10.2018Gündem
E Bordro sorgulama işlemi nasıl yapılır Maaş bordrosu sorgulama sayfası

E Bordro sorgulama işlemi nasıl yapılır? Maaş bordrosu sorgulama sayfası

E Bordro üzerinden maaş sorgulama işlemini gerçekleştirecek olan memurlar araştırmalarını sürdürmeye devam ediyor. Her ayın 14'ünde yatırılan memur maaşlarının ardından çalışan vatandaşlar, E Bordro üzerinden yatan maaşlarını öğrenebiliyorlar. Peki, E Bordro sorgulama işlemi nasıl yapılır? İşte, maaş bordrosu sorgulama sayfası.

14.10.2018Gündem
KYK burs başvurusu 2018 yılı için ne zaman başlayacak

KYK burs başvurusu 2018 yılı için ne zaman başlayacak?

Üniversite eğitimlerine başlayan binlerce adayın merakla araştırdığı KYK burs başvurusu için detaylar henüz belli olmadı. Binlerce öğrencinin evinden yüzlerce kilometre uzakta alacağı eğitim dolayısıyla ihtiyaç duyduğu eğitim desteği, Kredi ve Yurtlar Kurumu tarafından karşılanacak. Peki, 2018-2019 eğitim öğretim dönemi için KYK burs başvurusu ne zaman alınacak? İşte, adayların merakla beklediği o detaylar

11.10.2018Gündem
Maaş bordrosu sorgulaması nasıl yapılır E Bordro maaş sorgulama

Maaş bordrosu sorgulaması nasıl yapılır? E Bordro maaş sorgulama

Her ay maaş döneminin gelmesiyle birlikte, maaş bordrosunu nasıl sorgulayabileceğini araştıran vatandaşlar, E Bordro maaş sorgulama hizmeti hakkında detayları öğrenmek istiyor. Peki, E Bordro maaş sorgulama işlemi nasıl yapılır?

13.09.2018Gündem
ATA AÖF kayıtları başladı | 2018 ATA AÖF kayıtları

ATA AÖF kayıtları başladı | 2018 ATA AÖF kayıtları

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) tarafından açıklanan 2018 Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) yerleştirme sonuçlarının ardından, Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'ne (ATA - AÖF) kayıt hakkı kazanan öğrenciler için kayıt işlemleri bugün başladı. Peki, ATA AÖF kaydı nasıl yapılır? ATA AÖF kayıtları ne zaman bitecek?

3.09.2018Gündem
Maaş bordrosu sorgulama | E Bordro maaş sorgulama işlemi

Maaş bordrosu sorgulama | E Bordro maaş sorgulama işlemi

Milyonlarca çalışan, maaş bordrosunu nasıl sorgulayabileceğini araştırıyor. Her ay olduğu bu ayda maaş yatış döneminin gelmesiyle birlikte E Bordro maaş sorgulama hizmeti en çok merak edilenlerden oldu. Peki, E Bordro maaş sorgulama işlemi nasıl yapılır?

14.08.2018Gündem
İGDAŞ Online İşlem Merkezi yenilendi

İGDAŞ Online İşlem Merkezi yenilendi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki İGDAŞ'ın yenilenen Online İşlem Merkezi'nde (OİM) bağlantı sözleşmesi, sözleşme fesih, fesih sonrası borç-iade takibi ve borç ödeme gibi işlemler yapılabiliyor.

10.08.2018Teknoloji
Maliye Bakanlığı E Bordro hizmeti | E Bordro maaş sorgulama nasıl yapılır

Maliye Bakanlığı E Bordro hizmeti | E Bordro maaş sorgulama nasıl yapılır?

Her ay olduğu gibi bu ay da maaş yatış döneminin gelmesiyle birlikte milyonlarca çalışan maaş bordrosunu nasıl sorgulayacağını öğrenmek istiyor. E Devlet kullanarak E Bordro maaş sorgulama hizmetinden yararlanmak isteyen vatandaşlar, konu hakkında bilgi almak için internette araştırma yapıyor. Peki bordro nasıl sorgulanır? E Bordro nasıl sorgulanır?

12.06.2018Gündem
E Devlet şifresi alma işlemi nasıl yapılır

E Devlet şifresi alma işlemi nasıl yapılır?

E Devlet şifre alma işlemi, bazı işlemleri online olarak gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Sosyal güvenlik işlemleri, milli eğitim başvuruları gibi birçok işlemin kolayca gerçekleştirilebildiği E Devlet sistemi, şifre alma işlemi ile sorgulanmaya devam ediliyor. Peki, E Devlet şifre alma işlemi nasıl yapılır? İşte, vatandaşların merakla araştırdığı konuyla ilgili detaylı bilgiler

24.04.2018Gündem
98/2 askerlik yerleri sorgulama nasıl yapılır E Devlet askerlik yeri sorgulama

98/2 askerlik yerleri sorgulama nasıl yapılır? E Devlet askerlik yeri sorgulama

E Devlet askerlik yerleri sorgulama işlemi, acemi ve usta birliklerini görmek isteyen gençler tarafından sorgulanmaya devam ediliyor. Kısa ya da uzun dönem olarak gerçekleştirecekleri askerlik görevlerinin nerede geçeceğini merak eden on binlerce genç, 98/2 askerlik yeri sorgulama işlemi ile bu detayları öğrenecek. Peki, askerlik yerleri sorgulama işlemi nasıl yapılır? İşte, E devlet üzerinden gerçekleştirilecek o işlemin detayları

13.04.2018Gündem
E Devletten bordro sorgulama işlemi nasıl yapılıyor Maaş bordrosu için takip edilecek adımlar

E Devlet'ten bordro sorgulama işlemi nasıl yapılıyor? Maaş bordrosu için takip edilecek adımlar

E-Bordro sorgulama işleminin nasıl yapılacağı yüz binlerce çalışan vatandaş tarafından büyük bir merakla araştırılan ve takip edilen konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. E-Bordro maaş bordrosu sorgulama işlemi e-Devlet üzerinden oldukça kolay bir şekilde kullanıcılar tarafından sorgulanabiliyor. Her ayın 14'ünde yayınlanan memur maaşı bordroları da e-Devlet üzerinden memurlar tarafından kontrol edilebiliyor. Peki, E-Bordro sorgulama işlemi nasıl yapılır?

20.03.2018Gündem
E Bordro sorgulama | Maaş bordrosu nasıl alınır

E Bordro sorgulama | Maaş bordrosu nasıl alınır?

Milyonlarca çalışan maaş bordrosunu nasıl sorgulayacağını merak ediyor. Hesaplarına yatan son maaşlarına ait bordroyu görmek isteyen vatandaşlar, kolay bir şekilde bordro sorgulamanın yollarını arıyor. Peki bordro nasıl sorgulanır? E Bordro nasıl sorgulanır?

14.03.2018Gündem
Nüfus kayıt örneği nasıl alınır Nüfus kayıt örneği sorgulama

Nüfus kayıt örneği nasıl alınır? Nüfus kayıt örneği sorgulama

Geçmişte Kaymakamlık ve Nüfus Müdürlüklerine gidilerek alınabilen nüfus kayıt örnekleri, teknolojinin gelişmesiyle birlikte oldukça pratik bir şekilde hiç sıra beklenmeden istediğiniz gün ve saatte alınabiliyor. E Devlet sistemini kullanarak birçok resmi işlemde istenilen nüfus kayıt örneklerini dakikalar içerisinde sorgulayabilirsiniz. Peki Nüfus kayıt örneği nasıl alınır? E Devlet'ten nüfus kayıt örneği nasıl sorgulanır?

12.03.2018Gündem
E devlet şifresi internetten alınabiliyor mu

E devlet şifresi internetten alınabiliyor mu?

e Devlet şifre alma yöntemleri merak ediliyor, özellikle sistemi ilk kez kullanacak olan vatandaşlar internet seçeneği olup olmadığını sorguluyor. Hizmet skalasını her geçen gün genişleten e Devlet sistemi üzerinden sigorta sorgulama, vergi borcu sorgulama, adli sicil sorgulama yapılabiliyor. Peki e Devlet şifresi internetten alınabiliyor mu?

15.02.2018Gündem
E-Devlet şifresi nasıl alınır E-Devlet giriş ekranı

E-Devlet şifresi nasıl alınır? E-Devlet giriş ekranı

E-Devlet şifresi, son günlerde tüm vatandaşlar için daha önemli bir yer tutmaya devam ediyor. Yeni hizmetlerin eklenmeye devam ettiği E-Devlet kapısında, tek tıkla bilgilere erişim sağlanabiliyor. SGK üzerinden bordro, sigorta işlemlerinin TC Kimlik Numarası ve E-Devlet şifresi ile sorgulanabildiği sistem, mobil uygulama üzerinden de hizmet veriyor. Peki, hala bir şifre sahibi değilseniz ne yapmalısınız? İşte, E-Devlet şifresi nasıl alınır sorusuna cevap arayanlar için detaylı bilgiler

8.02.2018Gündem

YÖK Başkanı açıkladı: 2017’de en fazla denklik verilen alan tıp

YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, online denklik başvuru sisteminin tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, son yıllara ait verileri de paylaştı. Saraç, “Son üç yılda denklik ile sonuçlanan yıl içi ortalamamız yüzde 72’dir. 2017’de sayısı 200 üzerinde olan bazı meslek alanlarına göre verilen denklik sayısı şöyle: Tıp doktorluğu 1.005, mühendislik 820, mimarlık 209, hukuk 241. Bunların yüzde 31.4’ü Batı Avrupa ve Amerika’daki üniversitelerden, yüzde 68.6’sı ise dünyanın diğer ülkelerindeki kurumlardan mezun olanlardan oluşuyor” dedi.

6.02.2018Eğitim
Yurtdışında eğitim alan öğrenciler için son gün 15 Ocak

Yurtdışında eğitim alan öğrenciler için son gün 15 Ocak

Yurt dışında öğrenim gören öğrenciler için burs/kredi taahhütname süresi 15 Ocak’ta sona eriyor

10.01.2018Eğitim
E-Devlet trafik ceza sorgulama işlemi nasıl yapılır (Plaka ile ceza sorgulanır mı)

E-Devlet trafik ceza sorgulama işlemi nasıl yapılır? (Plaka ile ceza sorgulanır mı?)

Trafikte kurallarına uyulmadığı takdirde kesilen trafik cezalarını sürüler özellikle gelen kamera sistemleri ve gelişen teknoloji ile internet ortamında sorgulamalar yaparak kontrol ediyor. Bu sorgulamalar arasında ise en yaygın olanı E-Devlet'ten trafik ceza sorgulama işlemi oluyor. Peki E-Devlet trafik ceza sorgulama işlemi nasıl yapılıyor? İşte detaylar

27.10.2017Gündem
Polis alımı için son hafta Polis Akademisi adaylara uyarıda bulundu

Polis alımı için son hafta! Polis Akademisi adaylara uyarıda bulundu!

Polis alımı başvurusu, Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde görev yapmak isteyen gençler tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Milyonlarca gencin hayallerindeki meslek için müracaatta bulunacağı Polis Akademisi, bu yıl toplam 13 bin kişiyi istihdam edecek. Peki, polis alımı başvurusu nasıl yapılacak? İşte, gençlerin merakla araştırdığı konu hakkında detaylı bilgiler

2.10.2017Gündem
E-Devlet şifresi nasıl alınır, e devlet işlemleri nasıl yapılır

E-Devlet şifresi nasıl alınır, e devlet işlemleri nasıl yapılır?

Hakkınızdaki tüm bilgileri E-devlet adresinden sorgulayabilir lazım olan evrakları bu siteden erişim sağlayabilirsiniz. Artık bir çok kuruluşta e-devlet'ten alınan evraklar resmi evrak statüsünde işlem görebiliyor. Peki E-devlet şifresi nasıl alınır, e-devlet'te işlemler nasıl yapılır? İşte online hizmetin hayatımıza getirdiği en büyük kolaylıklardan olan e-devlet hakkında tüm detaylar

4.07.2017Gündem
Yeni kimlik alacaklar dikkat Nasıl alınır Gerekli belgeler ne Şifre zarfı ne işe yarıyor

Yeni kimlik alacaklar dikkat! Nasıl alınır? Gerekli belgeler ne? Şifre zarfı ne işe yarıyor?

Yeni kimlik kartlarının çıkmasıyla birlikte vatandaşlar gerekli işlemlerin nasıl yapılacağını merak ediyorlar. Peki yeni kimlik kartı almak için gereken belgeler nedir? Verilen şifre zarfı ne işe yarıyor? İşte yeni kimlik kartları ile ilgili merak edilen her şey

14.06.2017Teknoloji
Vukuatlı nüfus kayıt belgesi e-devlet alınabilecek

Vukuatlı nüfus kayıt belgesi e-devlet alınabilecek

Miras, aylık bağlatma gibi işlemler için istenen aile nüfus kayıt örneği e-devlet şifresi ile internetten alınmaya başladı.

3.04.2017Gündem
MYK hizmetleri e-Devlet kapısına entegre edildi

MYK hizmetleri e-Devlet kapısına entegre edildi

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Galip Zerey, "Teknik ve mesleki alanlarda ulusal yeterliliklerin esaslarını belirleyen Mesleki Yeterlilik Kurumunun (MYK) hizmetleri e-Devlet kapısına entegre edildi." dedi.

21.03.2017Ekonomi
Ne zaman emekli olurum - SGK sorgulama

Ne zaman emekli olurum? - SGK sorgulama

Binlerce vatandaş "ne zaman emekli olurum?" sorusunun yanıtını SGK sorgulama sistemiyle araştırmaya başladı. Kamu hizmetlerinden vatandaşların daha hızlı yararlanmasını sağlayan e-Devlet, hem vatandaşlara hem de devlete büyük bir katkı sağlamaktadır. Sistem ile pek çok işlem gerçekleştirilebilir. Örneğin, E-Devlet üzerinden öğreneceğiniz SGK prim gün sayısı sayesinde emekliliğinizi hesaplayabilir, SSK sigorta dökümünüze kolayca ulaşabilirsiniz.

8.03.2017Ekonomi
Mezun sorgulama sistemine 8 milyon kayıt

Mezun sorgulama sistemine 8 milyon kayıt

Yükseköğretim Kurulu’nun (YÖK) diploma sahteciliğinin önüne geçmek için kullanıma açtığı ‘Yükseköğretim Mezun Sorgulama ve Doğrulama Sistemi’nde mezun sayısı 8 milyona ulaştı.

15.02.2017Eğitim
Yahoonun 1 milyar kullanıcısının hesap bilgileri çalındı

Yahoo'nun 1 milyar kullanıcısının hesap bilgileri çalındı

ABD'nin en büyük teknoloji şirketlerinden Yahoo, 2013 yılında 1 milyar kullanıcısının hesap bilgilerinin "devlet destekli" bilgisayar korsanlarınca ele geçirildiğini bildirdi. Yahoo, bu olayın yeni olduğunu ve 2014 yılına ait 500 milyon kullanıcıyı etkileyen siber saldırıdan bağımsız olduğunu açıkladı. Müşterilerin finansal bilgilerinin "güvende" olduğunu açıklayan şirketin borsadaki hisseleri yüzde 2,7 değer kaybetti.

15.12.2016Teknoloji
Polis Özel Harekat sonuçları açıklandı - İşte PÖH sonuçları için sorgulama ekranı

Polis Özel Harekat sonuçları açıklandı - İşte PÖH sonuçları için sorgulama ekranı

Polis Özel Harekat sonuçları meraklı bekleyişin ardından açıklandı. Adaylar Polis Özel Harekat başvuru sonuçlarına resmi siteden ulaşabiliyor.. E-devlet şifreleri üzerinden özel harekat sonuçları ve PÖH sınav giriş belgeleri detaylarını öğrenebilecek olan adaylar, ön sağlık muayenesi ve fiziki yeterlilik sınavı için tarih bilgisini edinebilecekler.

13.12.2016Gündem
KYK burs sonuçları sonrası taahhütname onayı nasıl yapılacak

KYK burs sonuçları sonrası taahhütname onayı nasıl yapılacak?

KYK burs sonuçları, aylardır bekleyen öğrenciler tarafından ilgiyle karşılandı.Öğrenim giderlerini karşılamak için beklenti içerisinde olan öğrencilerden bazıları burs almaya hak kazanırken, bazıları ise öğrenim kredisine başvurma hakkına sahip oldu. Peki tüm bu işlemler esnasında yapılması gerekenler nelerdir? KYK taahhütname onay işlemleri nasıl yapılır? İşte öğrencilerin merakla araştırdığı KYK işlemleri ve detayları

18.11.2016Gündem
E-devlet sistemine giriş işlemleri.. E-devlet şifresi nasıl alınır

E-devlet sistemine giriş işlemleri.. E-devlet şifresi nasıl alınır?

E-devlet sistemi ile artık bir çok işlemi online olarak halledebilirsiniz. E-devlet üzerinden işlem yapabilmek için kullanıcı işlemlerinde çoğu zaman şifre unutuluyor veya kaybediliyor. E-devlet işlemlerinde kullancı bilgilerine ulaşabileceğiniz kısa yollar mevcut. Peki E-Devlet giriş işlemlerinde şifre unutulursa ne yapılmalı? İşte konu hakkındaki detaylar

20.09.2016Gündem
SGK SSK sorgulaması TC Kimlik no ile nasıl yapılır

SGK SSK sorgulaması TC Kimlik no ile nasıl yapılır?

TC kimlik no ile SSK-SGK sorgulama nasıl yapılır, vatandaşların en çok merak ettiği konulardan biri. SGK borç ve gün sorgulama işlemi vatandaşların internetten takip ettiği konulardan biri. SGK hizmet dökümü alma hakkında detaylı bilgileri sadece resmi sitelerden yapmanız gerekir. Peki TC Kimlik no ile SGK SSK sorgulama nasıl yapılır?

19.04.2016Gündem
E-devlet ile hangi uygulamalardan yararlanılır | E- devlet giriş

E-devlet ile hangi uygulamalardan yararlanılır? | E- devlet giriş

E -Devlet sayesinde, gerekli kuruma giderek yaptığımız işlemler dönemi geride kaldı. Artık devletin sağladığı hizmetlerden yararlanmak için elektronik sistem ile kendinize ait sayfada tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz. E- devlet şifresi nedir? E- devlet şifresi nasıl alınır? E- devlet ile hangi hizmetlerden yararlanılır? Detaylar haberimizde..

15.04.2016Gündem
e-Devlet askerlik yeri sorgulama | Askerlik yeri öğrenme

e-Devlet askerlik yeri sorgulama! | Askerlik yeri öğrenme!

Askerlik çağına gelmiş erkek vatandaşlar, vatani görevini yerine getireceği yeri e-Devlet sisteminden kolayca öğrenebiliyor. Askerlik yeri, e-Devlet sistemi içerisinde yer alan Milli Savunma Bakanlığı menüsünden sorgulanabiliyor. e-Devlet üzerinde askerlik sorgulaması nasıl yapılır?

14.03.2016Gündem
e-Devlet işsizlik maaşı başvurusu ve işsizlik maaşı alma şartları

e-Devlet işsizlik maaşı başvurusu ve işsizlik maaşı alma şartları!

2016 yılıyla beraber asgari ücrette yapılan artış işsizlik maaşını da etkilemiş ve işsizlik maaşında da artış olmuştu. Asgari ücrette yapılan %30’luk artış işsizlik maaşına 305 TL olarak yansıdı. Peki, işsizlik maaşını kimler alabilir? İşsizlik maaşı başvurusu nasıl yapılır? İşsizlik maaşı ile alakalı yapılan yenilikler neler? İşsizlik maaşı alma şartları nelerdir? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

10.03.2016Gündem
MHRS online hastane randevu sistemi girişi

MHRS online hastane randevu sistemi girişi!

Sağlık Bakanlığı tarafından hizmete sunulan Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) ile rahatlıkla hastane randevusu alınabilmektedir. Hem internet üzerinden hem de ALO 182 hattı ile randevu alan vatandaşlar böylelikle hastanelerde saatlerce sıra beklemeden işlemlerini kolaylıkla halledebiliyorlar. Peki, MHRS randevusu nasıl alınır? ALO 182 ile hastane randevusu nasıl alınır? e-Nabız uygulaması nedir? Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz...

9.03.2016Gündem
MHRS randevu alma - Mobil cihazla hastane randevusu alma işlemleri

MHRS randevu alma - Mobil cihazla hastane randevusu alma işlemleri!

Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) sayesinde artık vatandaşlar sıra beklemeden kolaylıkla randevu alabiliyorlar. Peki, MHRS randevu alma sistemi nasıl çalışır? MHRS randevusu nasıl alınır? Mobil MHRS randevusu nasıl alınır? Tüm detaylar haberimizde...

1.03.2016Gündem
Hastane randevu alma sistemi - MHRS hastane randevusu nasıl alınır

Hastane randevu alma sistemi - MHRS hastane randevusu nasıl alınır?

Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) sayesinde artık vatandaşlar sıra beklemeden kolaylıkla randevu alabiliyorlar. Peki, MHRS randevu alma sistemi nasıl çalışır? MHRS randevusu nasıl alınır? ALO 182 hattından randevu almak için neler yapılmalıdır?

24.02.2016Gündem
Askerlik süresi kısalacak mı e-Devlet askerlik durum belgesi sorgulama

Askerlik süresi kısalacak mı? e-Devlet askerlik durum belgesi sorgulama!

Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz tarafından yapılan açıklamalarda askerlik ile alakalı merak edilenler de cevabını buldu. TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda konuşma yapan İsmet Yılmaz, askerlik süresinin kısalıp kısalmayacağı ile alakalı açıklama yaptı. Peki, askerlik süresi kısalacak mı? Askerlik durum belgesi sorgulama işlemi nasıl yapılır? Detaylar haberimizde...

15.02.2016Gündem