MENÜ

E Devlet Şifre Değiştirme

E Devlet Şifre Değiştirme ile ilgili tüm haberleri, son dakika E Devlet Şifre Değiştirme haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün E Devlet Şifre Değiştirme haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 30 E Devlet Şifre Değiştirme haberi bulunmuştur.

E Devlet Şifre Değiştirme Haberleri

Tüm vatandaşları ilgilendiriyor İşte Kimlik Kartı Yönetmeliği

Tüm vatandaşları ilgilendiriyor! İşte Kimlik Kartı Yönetmeliği

İçişleri Bakanlığı, Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı Yönetmeliği'ni yayımlandı. Kimlik kartlarının nasıl alınacağından, şifre işlemlerine kadar tüm detaylar belli oldu.

3.12.2019Ekonomi
2019-İSG 2. Dönem başvuru tarihleri ve başvuru detayları açıklandı.. İşte başvuru kılavuzu

2019-İSG 2. Dönem başvuru tarihleri ve başvuru detayları açıklandı.. İşte başvuru kılavuzu

İSG: İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı ile ilgili detaylar açıklandı.. Adayların başvuru ile ilgili merak ettiği tüm soruların cevapları yayınlanan başvuru kılavuzunda detayları ile aktarıldı. İşte İSG 2. Dönem başvuru tarihleri ve detaylar

25.10.2019Gündem
Öğretmenlerin mazerete bağlı yer değiştirme sonuçları açıklandı Sonuç sorgulama sayfası

Öğretmenlerin mazerete bağlı yer değiştirme sonuçları açıklandı! Sonuç sorgulama sayfası

Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olarak çalışan öğretmenlerin ağustos başında başvurularını tamamladığı, özür grubu atama sonuçları açıklandı. Öğretmenler, mazerete bağlı yer değiştirme sonuçlarına Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) MEBBİS sistemi veya e- devlet hizmeti üzerinden görüntüleyecekler. İşte, mazerete bağlı yer değiştirme sonuç sorgulama sayfası.

29.08.2019Gündem
Teknolojiyle kapıyı çalan tehlike: Siber saldırı

Teknolojiyle kapıyı çalan tehlike: Siber saldırı

Siber saldırıların küresel ekonomiye maliyetinin 2017'de 600 milyar dolar olduğu tahmin ediliyor, bu da küresel gayrisafi hasılanın yaklaşık yüzde 1'ine denk geliyor.

6.03.2019Teknoloji
Venüs Retrosunun Burçlara Etkileri... Aygül Aydın Yazdı

Venüs Retrosunun Burçlara Etkileri... Aygül Aydın Yazdı!

5 Ekim günü 10° Akrep burcunda gerilemeye başlayacak Venüs, 17 Kasım günü 25° Terazi burcunda son bulacak. Etkileri 23 Kasım tarihine kadar tam anlamıyla sürecek. Venüs, Güneş sisteminde, Güneş’e uzaklık bakımından ikinci sıradaki, sıcaklık bakımından da birinci sıradaki gezegendir. Uzman Astrolog Venüs gerilemesini anlattı...

2.10.2018Astro Gündem
E-devlet şifresini unuttum, yeni şifre nasıl alınır

E-devlet şifresini unuttum, yeni şifre nasıl alınır?

İnternet sayesinde bir çok işlemin kolayca halledilebildiği e-devlet'te vatandaşlar şifre işlemleri hakkında bir takım soruların cevaplarını merak ediyorlar. Bunların başında 'e-devlet şifremi unuttum yeni şifre nasıl alırım?' sorusu geliyor. Peki e-devlet şifresi hakkında başka bilinmesi gereken hangi durumlar var?

25.04.2018Gündem
E-Devlet miras sorgulama hizmeti nasıl kullanılır Veraset İlamı sorgulama sayfası

E-Devlet miras sorgulama hizmeti nasıl kullanılır? Veraset İlamı sorgulama sayfası

E-Devlet miras sorgulama hizmetinin nasıl kullanılacağı milyonlarca vatandaş tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. E-Devlet birçok hizmeti vatandaşların önüne sunmaya devam ediyor. Adalet Bakanlığının yaptığı çalışmayla mirasçılık belgesinin "e-Devlet" üzerinden verilmesine başlanmasının ardından bugünkü işlem sayısı 436 bin 491'e ulaştı. Peki, E-Devlet miras sorgulama hizmeti nasıl kullanılır? İşte, Veraset İlamı sorgulama sayfası.

6.03.2018Gündem
e-Devlet giriş sayfası... e-Devlet üzerinden hangi işlemleri yapabilirim

e-Devlet giriş sayfası... e-Devlet üzerinden hangi işlemleri yapabilirim?

e-Devlet üzerinden birçok işlemi oldukça kolay ve pratik bir yolla halledebilirsiniz. Kurulduğu günden itibaren milyonlarca vatandaşın işlerini kolaylaştıran e-Devlet kapısı yeniliklerle gelmeye devam ediyor. e-Devlet üzerinden e-bordro takibi yapabilir ve maaş gelirinizi düzenli bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Peki, e-Devlet üzerinden başka hangi işlemleri yapabilirim?

9.01.2018Gündem
‘E- devlet şifremi unuttum’ E- devlet şifresini geri almak için yapılması gerekenler

‘E- devlet şifremi unuttum?’ E- devlet şifresini geri almak için yapılması gerekenler

PTT Merkez müdürlüklerinden veya yetkili şubelerden alınan e-devlet şifresi, zaman zaman unutulabiliyor. Şifrenin unutulması halinde e-devlet sistemine giriş yapılamıyor ve sistemin sunduğu hizmetlerden faydalanılamıyor. Peki E- devlet şifresini geri almak için yapılması gerekenler neler?

6.12.2017Gündem
E-Devlet üzerinden cilt no ve seri no nasıl öğrenilir E-Devlet şifresi nasıl alınır

E-Devlet üzerinden cilt no ve seri no nasıl öğrenilir? E-Devlet şifresi nasıl alınır?

Yeni kimlik kartında cilt numarası, aile sıra numarası gibi bilgilerin olmaması sebebiyle, E-Devlet üzerinden bu numaraların nasıl öğrenilebileceği merak ediliyor. İşte, E-Devlet nüfus kayıt örneği ile kolayca öğrenebileceğiniz yeni kimlik kartı cilt no ve aile sıra no detayları

16.11.2017Gündem
E-Devlet trafik ceza sorgulama işlemi nasıl yapılır (Plaka ile ceza sorgulanır mı)

E-Devlet trafik ceza sorgulama işlemi nasıl yapılır? (Plaka ile ceza sorgulanır mı?)

Trafikte kurallarına uyulmadığı takdirde kesilen trafik cezalarını sürüler özellikle gelen kamera sistemleri ve gelişen teknoloji ile internet ortamında sorgulamalar yaparak kontrol ediyor. Bu sorgulamalar arasında ise en yaygın olanı E-Devlet'ten trafik ceza sorgulama işlemi oluyor. Peki E-Devlet trafik ceza sorgulama işlemi nasıl yapılıyor? İşte detaylar

27.10.2017Gündem
e-Devlet girişi nasıl yapılır e-Devlet şifresi nasıl alınır

e-Devlet girişi nasıl yapılır? e-Devlet şifresi nasıl alınır?

e-Devlet girişi nasıl yapılır sorusu yüz binlerce vatandaş tarafından en çok aranan ve sorgulanan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. e-Devlet sistemi vatandaşlara iki binin üzerinde hizmete erişim imkanı sağlıyor. e-Devlet sistemine giriş yapıldıktan sonra istenilen hizmet ile ilgili olarak işlemler gerçekleştirilebiliyor. Peki, e-Devlet girişi nasıl yapılır? e-Devlet şifresi nasıl alınır?

17.10.2017Gündem
Yeni kimlik alacaklar dikkat Nasıl alınır Gerekli belgeler ne Şifre zarfı ne işe yarıyor

Yeni kimlik alacaklar dikkat! Nasıl alınır? Gerekli belgeler ne? Şifre zarfı ne işe yarıyor?

Yeni kimlik kartlarının çıkmasıyla birlikte vatandaşlar gerekli işlemlerin nasıl yapılacağını merak ediyorlar. Peki yeni kimlik kartı almak için gereken belgeler nedir? Verilen şifre zarfı ne işe yarıyor? İşte yeni kimlik kartları ile ilgili merak edilen her şey

14.06.2017Teknoloji
e-Devlet girişi için şifre nasıl alınır

e-Devlet girişi için şifre nasıl alınır?

e-Devlet girişi için şifrenin nasıl alınacağı vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. e-Devlet kapısı, kamu hizmetlerine tek bir noktadan erişim imkanı sağlayan bir internet sitesidir. Kapı’nın amacı kamu hizmetlerini vatandaşlara, işletmelere, kamu kurumlarına bilgi ve iletişim teknolojileriyle etkin ve verimli bir şekilde sunmaktır. Peki, bu hizmetten yararlanmak isteyen vatandaşlar, e-Devlet şifrelerini nasıl alabilir? İşte detaylar.

16.01.2017Gündem
E-devlet ile hangi uygulamalardan yararlanılır | E- devlet giriş

E-devlet ile hangi uygulamalardan yararlanılır? | E- devlet giriş

E -Devlet sayesinde, gerekli kuruma giderek yaptığımız işlemler dönemi geride kaldı. Artık devletin sağladığı hizmetlerden yararlanmak için elektronik sistem ile kendinize ait sayfada tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz. E- devlet şifresi nedir? E- devlet şifresi nasıl alınır? E- devlet ile hangi hizmetlerden yararlanılır? Detaylar haberimizde..

15.04.2016Gündem
E- devlet ile KYK Borç Sorgulama İşlemi

E- devlet ile KYK Borç Sorgulama İşlemi

E- devlet sayesinde artık her türlü işleminizi internet aracılığıyla çok kısa sürede yapabilirsiniz. KYK borç ödeme sorgulama işleminizi de e-devlet kapısından kolayca yapabilir, taksitlerin hangi ay başlayıp biteceğini, ne kadar ödeme yapacağınız gibi detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

12.04.2016Gündem
e-Devlet ile tapu bilgileri nasıl sorgulanır

e-Devlet ile tapu bilgileri nasıl sorgulanır?

"e-Devlet" uygulamasındaki Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü sekmesi içerisinde bulunan Tapu Bilgileri Sorgulama sayesinde kuruma gitmeye gerek kalmadan kayıtlı taşınmaz bilgilerine kolayca ulaşılabiliyor. e-Devlet sisteminde tapu bilgilerine nasıl ulaşılır? Tapu kayıtları nasıl sorgulanır? İşte detaylar…

21.03.2016Gündem
E-Devlet internet bankacılığı girişi nasıl yapılır

E-Devlet internet bankacılığı girişi nasıl yapılır?

Tüm kamu kurumlarıyla ilgili işlemlerin e-Devlet kapısı üzerinden yapılmasıyla hayat daha da kolaylaştı. Daha önce sadece PTT şubelerinden alınan e-Devlet şifresi ile sisteme giriş yapılabiliyorken, artık internet bankacılığı aracılığı ile şifre almadan anında sisteme giriş yapabileceksiniz. Peki, e-Devlet kapısı internet bankacılığı girişi nasıl yapılır, herhangi bir ücret ödeniyor mu?

19.01.2016Gündem
E-Devlet giriş işlemleri | E- Devlet şifre değiştirme nasıl yapılır

E-Devlet giriş işlemleri | E- Devlet şifre değiştirme nasıl yapılır?

E devlet giriş sistemi sayesinde resmi işlerimizi kolayca halledebiliyoruz. E devlet sistemi nasıl kullanılır? Peki, şifremizi unutmamız halinde ne yapmalıyız? Şifre sıfırlama nasıl yapılır? Yeni şifremi nasıl alabilirim?

11.12.2015Bilgi

E Devlet giriş nasıl yapılır?

E devlet sistemi sayesinde resmi işlerimizi kolayca halledebiliyoruz. Peki, şifremizi unutmamız halinde ne yapmalıyız? Şifre sıfırlama nasıl yapılır? Yeni şifremi nasıl alabilirim?

10.12.2015Bilgi
E devlet giriş | E devlet şifremi unuttum ne yapmalıyım

E devlet giriş | E devlet şifremi unuttum ne yapmalıyım?

E devlet sistemi sayesinde resmi işlerimizi kolayca halledebiliyoruz. Peki, şifremizi unutmamız halinde ne yapmalıyız? Şifre sıfırlama nasıl yapılır? Yeni şifremi nasıl alabilirim?

2.12.2015Bilgi
Yapı Kredi kurumsal internet şubesi yenilendi

Yapı Kredi kurumsal internet şubesi yenilendi!

Bankacılık işlemlerini şubeye gitmeden, internet üzerinden hızlı ve güvenli gerçekleştirmek isteyenlerin tercihi Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi, yenilenen yüzü ile kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor!

19.11.2015Kobi
E Devlet Şifremi Unuttum | E Devlet Şifre İşlemleri

E Devlet Şifremi Unuttum | E Devlet Şifre İşlemleri

E-devlet sistemi sayesinde resmi işlerimizi kolayca halledebiliyoruz. Peki, şifremizi unutmamız halinde ne yapmalıyız? Şifre sıfırlama nasıl yapılır? Yeni şifremi nasıl alabilirim?

28.10.2015Bilgi
E-Devlet Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım

E-Devlet Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım?

E-devlet şifreniz ile yapacağınız online işlemler sayesinde, eski sistemde gerekli kuruma giderek yaptığımız işlemler dönemi geride kaldı. Artık devletin sağladığı hizmetlerden yararlanmak için elektronik sistem ile kendinize ait sayfada tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz.Peki e-devlet şifrenizi unutursanız ne yapacaksınız?

23.10.2015Bilgi
E-Devlet nedir E-Devlet şifresi nasıl alınır Kimler E-Devlet şifresi alabilir

E-Devlet nedir? E-Devlet şifresi nasıl alınır? Kimler E-Devlet şifresi alabilir?

E-Devlet vatandaşlara devlet hizmetlerinin hızlı yoldan güvenilir bir biçimde ulaştırılmasını hedefler. Peki, E-Devlet şifresi nasıl alınır? Kimler E-Devlet şifresi alabilir? Detaylar haberimizde...

6.10.2015Gündem
E-devlet şifresi nedir Kimler E-devlet şifresi alabilir

E-devlet şifresi nedir? Kimler E-devlet şifresi alabilir?

Özellikle son zamanlarda internet kullanıcılarının artması ile birlikte vatandaşların talep ettiği e-devlet sistemi tercih edilenler arasında yer alıyor. Ancak birçok bürokratik işlemin kısa yolu anlamına gelen e-devlet uygulamasına giriş şifresiz olmuyor.

22.07.2015Gündem
E-Devlet Şifresini kimler alabilir E-Devlet uygulamalarına giriş nasıl yapılır

E-Devlet Şifresini kimler alabilir? E-Devlet uygulamalarına giriş nasıl yapılır?

E-Devlet uygulamalarıyla birçok işlemi internet üzerinden çözmeniz mümkün. E-devlet şifresini kimler alabilir, E-Devlet uygulamalarına nasıl giriş yapabilirim, E- devlet şifremi nasıl değiştirebilirim gibi sorularınızın cevabı haberimizde

21.07.2015Gündem
E-devlet’in kapısında 8.8 milyon TL unuttuk

E-devlet’in kapısında 8.8 milyon TL unuttuk

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, e-devlet uygulamasından yararlanmak amacıyla şifre alan 11 milyon 853 bin 59 kişiden 3 ayda 1 şifre yenilemeyi unutan 884 bin 475’inin, 10’ar TL daha ödeyerek 2’nci şifreyi aldığını açıkladı.

28.03.2012Ekonomi