MENÜ

E Devlet Bimer Başvuru

E Devlet Bimer Başvuru ile ilgili tüm haberleri, son dakika E Devlet Bimer Başvuru haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün E Devlet Bimer Başvuru haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 42 E Devlet Bimer Başvuru haberi bulunmuştur.

E Devlet Bimer Başvuru Haberleri

e-Devlet BİMER başvuru sonucu sorgulama BİMER başvurusu nasıl yapılır

e-Devlet BİMER başvuru sonucu sorgulama! BİMER başvurusu nasıl yapılır?

Başbakanlık İletişim Merkezi (BİMER) sayesinde istek, şikayet, ihbar, görüş ve öneriler online olarak devlete sunulabiliyor. Vatandaş ve devlet arasında aracı olan BİMER, şikayetlerinizi kolaylıkla ifade edebileceğiniz ve şikayetinizle alakalı yardım bekleyebileceğiniz bir sitemdir. Peki BİMER nasıl kullanılır? Online BİMER başvurusu nasıl yapılır? e-Devlet üzerinden BİMER başvurusu nasıl sorgulanır? Tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz...

1.03.2016Gündem
Altun, CİMER Devrimini yazdı

Altun, "CİMER Devrimi"ni yazdı

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Günümüz Türkiyesi'nde halkımızın yolladığı dilekçelerin okunmadan çöpe atıldığı kamu anlayışı tarih oldu." değerlendirmesinde bulundu.

3.12.2019Gündem
Oy zarfını almak istedi sonrası korkunç… Görüntüleri ortaya çıktı

Oy zarfını almak istedi sonrası korkunç… Görüntüleri ortaya çıktı

DİYARBAKIR'ın Çermik ilçesine bağlı Yabanardı köyünde, 16 Nisan 2017'deki anayasa değişikliği referandumunda sandık başında 2 kişinin ölümüyle sonuçlanan silahlı kavgayla ilgili, tutuklu sanık Mehmet Yıldız'ın 'kasten öldürme' suçundan ömür boyu hapis istemiyle yargılanmasına devam edildi. Duruşmada, mağdur avukatı Mehmet Emin Aktar, kavganın başlamasına neden olan oy kullanmaya müdahale sırasında çekildiği belirtilen görüntüleri dosyaya sundu.

16.05.2018Gündem
Bimer nedir, nasıl kullanılır

Bimer nedir, nasıl kullanılır?

“Başbakanlık İletişim Merkezi" (BİMER); bilişim ve iletişim teknolojileri kullanılarak hayata geçirilen bir halkla ilişkiler uygulamasıdır. BİMER, Başbakanlık Bilgi İşlem Başkanlığınca yazılımı gerçekleştirilen bir program ile web sayfası üzerinden kullanılan bir sistem olup, vatandaş ile devlet arasındaki iletişim kanallarını açık tutarak, müracaatların her zaman ve her yerden yapılabilmesini mümkün kılmaktadır.

24.04.2018Gündem
BİMER ve CİMERden cevap ne zaman gelir

BİMER ve CİMER'den cevap ne zaman gelir?

BİMER ve CİMER başvurularını sürdürmeye devam eden vatandaşlar bir yandan da başvuru sonuçlarının ne zaman açıklanacağını merak ediyorlar. Başbakanlık İletişim Merkezi (BİMER) ve Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi (CİMER) başvurularıyla birlikte vatandaşlar isteklerini ve şikayetlerini yazabiliyorlar. Peki, BİMER ve CİMER'den cevap ne zaman gelir?

26.03.2018Gündem
BİMER başvurusu nasıl yapılır ALO 150 hattı ne işe yarıyor

BİMER başvurusu nasıl yapılır? ALO 150 hattı ne işe yarıyor?

BİMER başvurusunun nasıl yapılacağını merak eden yüz binlerce vatandaş konuyla alakalı araştırmalarını sürdürmeye devam ediyorlar. Başbakanlık İletişim Merkezi (BİMER), bilişim ve iletişim teknolojileri kullanılarak hayata geçirilen bir halkla ilişkiler uygulamasıdır. BİMER başvurusu yapan vatandaşlar her türlü şikayetlerini Başbakanlık merkezine iletebilirler. Peki, BİMER başvurusu nasıl yapılır? ALO 150 hattı ne işe yarıyor?

24.11.2017Gündem
BİMER şikayet başvurusu nasıl yapılır ALO 150 hattı

BİMER şikayet başvurusu nasıl yapılır? ALO 150 hattı

BİMER şikayet başvurusunun nasıl yapılacağını merak eden milyonlarca vatandaş konuyla alakalı sorgulamalarını ve araştırmalarını sürdürmeye devam ediyorlar. BİMER online uygulamasını kullanmak istemeyen vatandaşlar için oluşturulmuş olan Alo 150 hattı ile tüm ister, öneri ve şikayetlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

22.11.2017Gündem
BİMER başvuru sonucu sorgulama nasıl yapılır

BİMER başvuru sonucu sorgulama nasıl yapılır?

BİMER başvuru sonucu sorgulama işleminin nasıl yapılacağı yüz binlerce kişi tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Başbakanlık İletişim Merkezi tarafından hayata geçirilen BİMER sayesinde devlete anında ulaşabilir ve isteklerinizi iletebilirsiniz. Peki, BİMER başvuru sonucu sorgulama nasıl yapılır?

7.11.2017Gündem
OHALin kalbi: 101 binden fazla kişi itiraz etti

OHAL'in kalbi: 101 bin'den fazla kişi itiraz etti

FETÖ suçlamasıyla devlet görevinden ihraç, rütbe alma, kurum kapatma gibi konularda itiraz başvurularını inceleyen OHAL İşlemleri İnceleme Komisyonu, kapılarını Hürriyet’e açtı. İtiraz başvurularının sayısı 101 bini aşarken Komisyon Başkanı Selahaddin Menteş ilk kararı kasım ayında verebileceklerini söyledi.

15.10.2017Gündem
Emsal nüfus cüzdanı kararı

Emsal nüfus cüzdanı kararı

Antalya’da elektronik işiyle uğraşan Levent Kontaş, iş için girip çıktığı otellerde iş boyunca kimliğine el konulunca konuyu Türkiye Büyük Millet Meclisi Kamu Denetçiliği Kurumuna (KDK) taşıdı. 2 yıl 4 ay sonunda kimlik fotokopisinin hukuka aykırı olduğu kararı verildi. 20 yazışmanın ardından Kontaş, lehine olan bir tavsiye kararı almayı başardı.

15.03.2017Gündem
Ankarada tartışma yaratan yıkımla ilgili flaş karar

Ankara'da tartışma yaratan yıkımla ilgili flaş karar

Başkent Ankara'da Maltepe’deki eski Havagazı Fabrikası’nın yıkımına ilişkin Ankara Tabip Odası, Kimya Mühendisleri Odası, Mimarlar Odası bugün saat 11.00'de Ankara Bölge İdare Mahkemesine başvurarak yürütmenin durdurulmasını istedi. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ise fabrikadan asbest yayıldığı iddiaları üzerine "Oda ve dernekler, şimdi de her türlü bilimsel önlemi almamıza karşın, ideolojik davranış içinde bulunmaya ve halkı tedirgin etmeye devam ediyor" dedi.Ankara 7. İdare Mahkemesi ise Havagazı fabrikasının yıkımı için durdurma kararı aldı.

1.03.2017Gündem
E-devlet ile hangi uygulamalardan yararlanılır | E- devlet giriş

E-devlet ile hangi uygulamalardan yararlanılır? | E- devlet giriş

E -Devlet sayesinde, gerekli kuruma giderek yaptığımız işlemler dönemi geride kaldı. Artık devletin sağladığı hizmetlerden yararlanmak için elektronik sistem ile kendinize ait sayfada tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz. E- devlet şifresi nedir? E- devlet şifresi nasıl alınır? E- devlet ile hangi hizmetlerden yararlanılır? Detaylar haberimizde..

15.04.2016Gündem
e-Devlet şifresi nasıl alınır e-Devlet şifremi unuttum, ne yapmalıyım

e-Devlet şifresi nasıl alınır? e-Devlet şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

Tüm kamu kurumlarının online sorgulama işlemlerinin 2008 senesinde e-Devlet kapısı sistemi altında toplanmasıyla beraber vatandaşlar artık devlet kurumlarında saatlerce sıra beklemek zorunda kalmadan online olarak istedikleri işlemleri gerçekleştirebiliyorlar. Peki, e-Devlet şifresi nasıl alınır? e-Devlet şifremi unuttuğumda ne yapabilirim? e-Devlet üzerinden hangi hizmetler sunulmaktadır? Tüm detaylar haberimizde...

4.02.2016Gündem
E-Devlet üzerinden BİMER başvuru sonucu sorgulama işlemi nasıl yapılır

E-Devlet üzerinden BİMER başvuru sonucu sorgulama işlemi nasıl yapılır?

BİMER başvuru işlemleri nasıl yapılır? BİMER başvuru sonucu sorgulama işlemi nasıl yapılır? Tüm sorularınızın yanıtı haberimizin devamında...

8.01.2016Gündem
E-devletin yeni hizmetleri nelerdir

E-devletin yeni hizmetleri nelerdir?

E-devlet hizmeti tüm ülkedeki resmi ve bürokratik yüklerin elektronik ortama taşınması ile oldukça fazla ölçüde hafifledi. Vatandaşlar için büyük kolaylık sağlayan e devlet giriş nasıl yapılır? E devlet şifresi ile nasıl işlem yapılır? Son zamanlarda e devlet sisteminde altı yeni hizmet daha eklendi. Bu hizmetlerden birisi de e devlet mezar yeri sorgulama sistemidir. Peki mezar yeri sorgulama işlemi nasıl yapılır?

4.01.2016Gündem
E-Devlet giriş ve sorgulama işlemleri

E-Devlet giriş ve sorgulama işlemleri

E-devlet ile istediğiniz sorgulama işlemini yapabilirsiniz. E-devlet ile yapacağınız bütün sorgulama işlemleri haberimizde yer almaktadır. E-devlet üzerinden sorgulama nasıl yapılır?

1.12.2015Bilgi
Kaynaştırma öğrencisine  dayak iddiası

Kaynaştırma öğrencisine dayak iddiası

İSTANBUL Maltepe ilçesindeki Turgay Ciner Ortaokulu’nda 5’inci sınıfa giden bir kaynaştırma öğrencisinin, derste öğretmen tarafından şiddete uğradığı öne sürüldü.

29.11.2015Gündem
E devlet giriş ile BİMER başvurusu nasıl yapılır | E devlet nedir

E devlet giriş ile BİMER başvurusu nasıl yapılır? | E devlet nedir?

E devlet girişini kullanarak BİMER başvurularını kolayca yapabilirsiniz. Peki, E devlet BİMER başvurusu nasıl yapılır? E devlet nedir, nasıl kullanılır? Nasıl e devlet şifresi alabilirim?

20.11.2015Bilgi
E-Devlet giriş nasıl yapılır

E-Devlet giriş nasıl yapılır?

E-Devlet 198 kamu kuruluşunun 1307 hizmetini vatandaşlarla internet üzerinde buluşturan bir sistemdir. Peki E-Devlet sistemine nasıl giriş yapılır?

17.11.2015Bilgi
BİMER nedir | E-devlet üzerinden BİMER’e başvuru nasıl yapılır

BİMER nedir? | E-devlet üzerinden BİMER’e başvuru nasıl yapılır?

BİMER nedir? E- Devlet bünyesinde yer alan BİMER şikayetleri nasıl yapılır? BİMER şikayet başvuru sorgulama nasıl yapılır?

27.10.2015Bilgi
E-Devlet sisteminde en çok kullanılan hizmetler nelerdir

E-Devlet sisteminde en çok kullanılan hizmetler nelerdir?

E-devlet üzerinden 198 adet kamu kuruluşunun 1307 hizmetine erişmeniz mümkündür. 24.5 milyon aktif kullanıcısı olan bu sistem tüm vatandaşların hayatını kolaylaştırmayı amaçlıyor. Peki, e-Devlet sisteminde kullanıcıların en çok kullandığı hizmetler hangileri?

20.10.2015Bilgi
E-Devlet şifresi nasıl alınır | E-Devlete ilk kez giriş yapma

E-Devlet şifresi nasıl alınır? | E-Devlet'e ilk kez giriş yapma

E-Devlet 198 kamu kuruluşunun 1307 hizmetini vatandaşlarla internet üzerinde buluşturan bir sistemdir. Peki E-Devlet sistemine nasıl giriş yapılır?

19.10.2015Gündem
Evren Ailesi: Cenaze töreni Genelkurmay’da olsun

Evren Ailesi: Cenaze töreni Genelkurmay’da olsun

ORGAN yetmezliğinden 98 yaşında ölen Kenan Evren’in cenaze töreni için Ankara’da dün hareketli saatler yaşandı.

10.05.2015Gündem
Antalya Devlet Hastanesinde hijyen skandalı

Antalya Devlet Hastanesi'nde hijyen skandalı

Burası Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Kardiyoloji Yoğun Bakım Servisi! Kanlı sargı bezleri yerlerde, hijyenik tutulması gereken tıbbi malzemelerin yanına tamir aletleri konulmuş. Elini kolunu sallayan ameliyathaneye, yoğun bakım hastalarının yanına girebiliyor.

21.04.2015Sağlık
Bakanlar imzalarını cepten atabilecek

Bakanlar imzalarını cepten atabilecek

Bu yıl içerisinde gerçekleştirilmesi planlanan proje ile Bakanlar Kurulu üyeleri, imzaya açılan kararları bulundukları herhangi bir yerden cep telefonları üzerinden elektronik olarak imzalayabilecek.

3.06.2011Gündem
‘Sahipsizim, beni bu bağımlılıktan kurtarın’

‘Sahipsizim, beni bu bağımlılıktan kurtarın’

Konya’da madde bağımlısı 16 yaşındaki M.E.K., BİMER’e, ‘e- mail’ yolu ile bir yazı göndererek tedavi olmak istediğini söyledi.

20.01.2010Gündem
e-Devlete ’Ya Allah Bismillah’

e-Devlete ’Ya Allah Bismillah’

Kamu hizmetlerinin elektronik ortamda sunulacağı e-Devlet (elektronik devlet) Kapısı Projesi www.türkiye.gov.tr’nin açılışını Başbakan Tayyip Erdoğan gerçekleştirdi. Erdoğan, açılışı "Ya Allah Bismillah" diyerek açtı. Erdoğan, "Çalışmalara paralel olarak mevzuatta, bürokratik işlemlerin kağıt ortamında yürütülmesini zorunlu kılan hükümlerin de değiştirilmesi gerekiyor" dedi.

18.12.2008Ekonomi
E-Devlet Kapısı açılıyor

"E-Devlet Kapısı" açılıyor

TÜRKSAT A.Ş Genel Müdürü Özkan Dalbay, Türkiye'de kamu hizmetlerinin tek adresten elektronik ortamda sunulacağı “www.türkiye.gov.tr”nin 18 Aralıkta açılacağını bildirdi.

8.12.2008Gündem
Milletvekili maaşına zam girişimine rekor protesto

Milletvekili maaşına zam girişimine rekor protesto

Sosyal Güvenlik Sigortası Yasa Tasarısına eklenmek istenen ve milletvekillerine zam öngören düzenleme bugüne kadar görülmemiş bir sanal protestoya neden oldu.

15.04.2008Gündem
Başbakanlık ziyaretçi akınına uğradı

Başbakanlık ziyaretçi akınına uğradı

Başbakanlık son bir yıl içinde ziyaretçi akınına uğradı. Şubat 2007’den Şubat 2008’e kadar Başbakanlığa 160 bin ziyaretçi geldi. 2008’in Ocak ayında Başbakanlığa gelen ziyaretçi sayısı ise 16 bin oldu.

9.03.2008Gündem

Yazar Sonuçları

Asıl yarış PM’de

CHP’nin bugünkü kongresi için Esenboğa’ya indiğimizde  Cenevre’den gelen ‘İsviçreli’ Türk işadamı H.K. Türkiye’nin haline çok kızgındı.

15.01.2016

Al gülüm, ver gülüm

CUMHURBAŞKANI’nın gezisine katılan gazeteciler sordukları “Beyefendi, cumhurbaşkanı mı olmak istersiniz, başbakan mı?” sorusuna, “Artık zamanı geldi, Başbakan’la oturup bir karar vereceğim” cevabı almışlar.

5.04.2014