MENÜ

Dudak Dolgusu

Dudak Dolgusu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Dudak Dolgusu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 127 Dudak Dolgusu haberi bulunmuştur.

Dudak Dolgusu Haberleri

Dudaklar dolgunlaşıyor

Dudaklar dolgunlaşıyor

Güzel ve dolgun dudaklara sahip olmak, birçok kadının hayali. Estetik uygulamalar arasında da son yıllarda dudak dolgunlaştırma işlemi öne çıkıyor.

16.11.2009Kelebek
Genç kızların tercihi: Hokka burun, dolgun dudaklar

Genç kızların tercihi: Hokka burun, dolgun dudaklar

Devir değişti, artık liseden mezun olan genç kızlar ailelerinden karne hediyesi olarak, yeni bir bilgisayar, cep telefonu yerine burun estetiği, botoks ve dudak dolgusu istiyor.

Dudaklarınız göz kamaştırsın

Dudaklarınız göz kamaştırsın!

Dolgun, gösterişli ve pürüzsüz dudaklara sahip olmayı herkes ister de bunun yöntemini bilemez.O halde biz yeni uygulamayı kulağınıza fısıldayalım...

Güzelleşeyim derken bu hale geldi

Güzelleşeyim derken bu hale geldi

Yaklaşık 15 yaşından beri “beden algı bozukluğu” sendromu yaşayan ve vücudunda devamlı kusur bulan 30 yaşındaki Lauren Smalley, bu nedenle sürekli yaptırdığı dudak dolgusunun kurbanı oldu.

16.05.2012Sağlık
dudak

dudak

Plastik cerrah Prof. Dr. Reha Yavuzer yeni dudak dolgularının kadınlar kadar erkekler için kullanılabileceğini açıkladı. R’enee Klinik Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Bölümü’nden Yavuzer, yeni jenerasyon dudak dolgularının sadece kadınlar için değil erkekler için de iyi bir alternatif olduğunu söyledi.

18.11.2013Gündem
Dudak dolgusu uygulamasında ücret neye göre değişir

Dudak dolgusu uygulamasında ücret neye göre değişir

Dudak dolgusu ücretinin bir çok etkene göre değişkenlik gösterdiğini söyleyen Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, dolgu ürünü markasının önemli olduğunu belirtiyor.

Dudak dolgusu nasıl yapılır

Dudak dolgusu nasıl yapılır

Dudak dolgusunun enjeksiyon yöntemi ile oturur pozisyonda yapıldığını söyleyen Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, uygulamanın ayrıntılarına değiniyor.

Dudak dolgusu yaptıracaklar nelere dikkat etmeli

Dudak dolgusu yaptıracaklar nelere dikkat etmeli?

Günümüzde dudak dolgusu uygulamasının kısa sürelere indirildiğini söyleyen Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, dudak dolgusu yaptıracaklara önerilerde bulunuyor.

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk cevaplıyor; Dudak dolgusu nasıl yapılır? Dudak dolgusu enjeksiyon yöntemi ile oturur pozisyonda yapılır. Kullanılan ürünler ise yağ enjeksiyonu yada hyaluronik asittir. İşlem toplam 15 dakika sürer, enjeksiyon yapılmadan önce dudağın şekli tasarlanır. Mutlaka dikkat edilmesi gereken üst dudak dolgunluğu bir ise alt dudağın dolgunluk hacmi iki olmalıdır...

Erkekler ne istiyor kadınlar ne yaptırıyor

Erkekler ne istiyor kadınlar ne yaptırıyor?

Kadınlar estetik girişim yaptırma konusunda artık çok daha cesur. Belki bunda estetik işlemlerin daha doğal görünümde olması, belki de çevrelerinde daha çok kişinin estetik uygulama yaptıyor olması etken olabilir.

12.02.2015Sağlık
Dudak Dolgusunu Kimler Yaptırabilir

Dudak Dolgusunu Kimler Yaptırabilir?

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk cevaplıyor; Dudak dolgusunu kimler yaptırabilir?

Dudak Dolgusu Yaptıracaklar Nelere Dikkat Etmeli

Dudak Dolgusu Yaptıracaklar Nelere Dikkat Etmeli?

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk cevaplıyor; Dudak dolgusu yaptıracaklar nelere dikkat etmeli?

Kalıcı Silikon İle Dolgun Dudaklar

Kalıcı Silikon İle Dolgun Dudaklar

Dolgun dudaklar, her zaman güzelliğin ve çekiciliğin sembolü olarak kabul edilmiştir. Her kültürde güzel dudak denildiğinde akıllara düzgün kıvrımları olan dolgun dudaklar gelmektedir.

25.11.2015Kişisel Bakım
İnce dudaklar kader değil

İnce dudaklar kader değil

Dudakları istediği gibi olmayan kadınlar, dudak dolgunlaştırma işlemlerine başvurmaktadırlar. Peki, bu işlem nasıl gerçekleştirilir? İşte cevabı…

6.01.2016Sağlık
Ucuza aldığı dudak silikonu operasyonu hayatını kararttı

Ucuza aldığı dudak silikonu operasyonu hayatını kararttı

Amelia Greville, internette indirim kuponu ile dudaklarına silikon yaptırmaya karar verdi. Ancak bu karar belki de onun için hayatının en kötü kararlarından birisi olacaktı.

8.01.2016Sağlık
Dolgu malzemeleri artık daha fazla kullanılıyor

Dolgu malzemeleri artık daha fazla kullanılıyor

Estetik operasyonlarda artık büyük cerrahi işlemler yerine küçük düzeltmeler tercih ediliyor.

30.01.2016Sağlık
Barbieye benzemek için 1,5 milyon TLye yakın para harcadı

Barbie'ye benzemek için 1,5 milyon TL'ye yakın para harcadı

ABD, Ohio'da yaşayan 42 yaşındaki Nannette Hammond adlı kadın, Barbie bebeklere benzemek için bugüne kadar 500 bin dolar (yaklaşık 1,5 milyon TL) harcadı.

16.03.2016Hayat
‘Fenomen’ kime denir

‘Fenomen’ kime denir?

TV8’in yeni gözetleme şovu ‘Fenomen’ bu hafta başladı. ‘Kısmetse Olur/Big Brother’ melezi program, Acun Medya yıldızlarından, cast ajanslarından, Instagram ‘feno’larından 12 yarışmacıyı birbirine kırdırmayı planlıyor; bu sırada fenomen lafının içi birtakım absürtlüklerle doluyor. İşte 2016 model fenomenlerin özellikleri.

22.04.2016Keyif
Barbie bebeğe benzemek için servet harcadılar

Barbie bebeğe benzemek için servet harcadılar

Sarı parlak saçlar, mavi gözler, incecik bel, büyük göğüsler... İdeal olarak gösterilen bu güzellik anlayışı, Barbie bebeklerle özdeşleşti. Pek çok kişi de Barbie bebek hayranlığı yüzünden defalarca bıçak altına yatıyor ve bu uğurda büyük paralar harcamaktan da çekinmiyor.

2.06.2016Hayat
Ne Kadar Simetriksen O Kadar Güzelsin

Ne Kadar Simetriksen O Kadar Güzelsin

Güzellikte simetrik yüzün önemine dikkat çeken Medikal Estetik Hekimi Dr. Mustafa Karataş, doğru müdahaleler ve minik dokunuşlarla bu çekiciliğin yakalanabileceğini ifade ediyor.

27.07.2016Kişisel Bakım
Dudak dolgusunun tehlikesi var mı

Dudak dolgusunun tehlikesi var mı?

Medikal Estetik Hekimi Dr. Mustafa Karataş dudak dolgusu hakkında bütün soruları cevapladı.

Dudak dolgunlaştırmayla ilgili bilmek istediğiniz her şey

Dudak dolgunlaştırmayla ilgili bilmek istediğiniz her şey!

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk “Bu estetik operasyon daha büyük ya da daha dolgun dudaklar isteyen herkes için uygundur. Buna ek olarak dudak anormallikleri ile doğan veya dudaklarında sonraki yıllarda çeşitli nedenlerden dolayı ile deformasyon ya da şekil bozukluğu oluşan kişiler için de uygundur. Dudak estetiğinde seçim yapabileceğiniz çok sayıda farklı prosedür var. Bazı durumlarda birkaç teknik bir arada da kullanılabilir.”

24.02.2017Stil
Selfie estetiği

Selfie estetiği

Hayatımızın her anında yer alan sosyal medya, selfie trendiyle birlikte estetik ve güzelliğe olan ilgiyi de artırdı. Daha güzel görünmek isteyen kadın ve erkek kullanıcılar, selfie pozlarının mükemmel olması için Plastik Cerrahlara başvurmaya başladı.

24.03.2017Gündem
Merve hemşirenin başına gelenlere dikkat Dudakları alınabilir

Merve hemşirenin başına gelenlere dikkat! Dudakları alınabilir

Merve Keleş, Adana’da internette kendisini estetik uzmanı olarak tanıtan kuaför Soner G.’ye dudak silikonu yaptırdı. Önce 500 liraya geçici dolgu yaptıran Merve, dolgu bir haftada eriyince bu kez bin liraya silikon dolgu yaptırdı. Enjekte edilen belirsiz madde nedeniyle dudağını tamamen kaybetme riskiyle karşı karşıya kalan Merve, kuaför Soner G.’den şikâyetçi oldu.

2.05.2017Gündem
Dudak dolgusuyla hayatı kararan genç hemşire konuştu

Dudak dolgusuyla hayatı kararan genç hemşire konuştu

ADANA’da kalıcı dolgu yaptırdığı dudakları birden şişince hastaneye kaldırılan 22 yaşındaki hemşire Merve Keleş, kendisini doktor olarak tanıttığını söylediği kuaförden şikayetçi oldu. Bir sağlık çalışanı olarak çok pişman olduğunu anlatan Merve Keleş, "Ben sağlık çalışanıyım ancak bu kişi kendi doktor olarak tanıtmıştı. Ben de sağlık çalışanıyım ama ’Hemşireyim’ diyorum ve diplomam budur demiyorum. Kişiye de 'Doktorsun tamam ama diploman nerede?' diye sormak aklıma gelmedi. Keşke gelseydi ama gelmedi" dedi. Kendisini kadın kuaförü olarak tanıtan S.G. ise, "Bu kişiye ben herhangi bir dolgu işlemi yapmadım. Onun arkadaşı Z.L. benim sevgilimdi. Bana iftira atıyorlar" diye kendini savundu.

2.05.2017Gündem
Genç kızı bu hale getirmişti Kendini böyle savundu: Vur dedikleri yere sıktım

Genç kızı bu hale getirmişti! Kendini böyle savundu: 'Vur dedikleri yere sıktım'

Adana'da yaşanan sağlık skandalı sonrasında, dudak estetiği işlemini uygulayan kuaför Soner G. suçlamaları reddetti ve işlemi Merve Keleş istediği için uyguladığını söyleyerek, "Diploma göstermedim. Vur dedikleri yere sıktım” iddiasında bulundu.

3.05.2017Gündem
Silikon skandalında yeni gelişme... Canlı yayın bile yapmış

Silikon skandalında yeni gelişme... Canlı yayın bile yapmış

Adana’da internette kendisini estetik uzmanı olarak tanıtan kadın kuaförüne dudak silikonu ve botoks yaptıran kişilerin sayısı artmaya devam ediyor. Merve Keleş ile Z.U.’nun ardından Celal ve Güllü Sel çiftinin de dudak dolgusu ve botoks yaptırdığı ortaya çıktı. Evli çift, “Bize kendisinin estetik uzmanı olduğunu söyledi ve çok ikna edici konuştu. Hatta güzellik merkezi açmayı bile teklif etti. Bunun için çalışma yapıyorduk bu olaylar çıktı da vazgeçtik” dedi.

4.05.2017Gündem
Dudak skandalında yeni mağdurlar

Dudak skandalında yeni mağdurlar

Adana’da internette kendisini estetik uzmanı olarak tanıtan bayan kuaförüne dudak silikonu ve botoks yaptıran kişilerin sayısı artmaya devam ediyor. Merve Keleş ile Z.U.’nun ardından Celal ve Güllü Sel çiftinin de dudak dolgusu ve botoks yaptırdığı ortaya çıktı. Evli çift, “Bize kendisinin estetik uzmanı olduğunu söyledi ve çok ikna edici konuştu. Hatta güzellik merkezi açmayı bile teklif etti. Bunun için çalışma yapıyorduk bu olaylar çıktı da vazgeçtik” dedi.

4.05.2017Gündem

Yazar Sonuçları

Gençler ince, orta yaşlılar kırışık

Estetik uygulamalar arasında son yıllarda dudak estetiği ilginç bir şekilde öne çıkıyor.

12.09.2008

Dudaklar dolgunlaşıyor

Güzel ve dolgun dudaklara sahip olmak, birçok kadının hayali. Estetik uygulamalar arasında da son yıllarda dudak dolgunlaştırma işlemi öne çıkıyor.

15.11.2009

Estetik lobisinin oyununa alet olmayın

Çok satan gazetelerin birinin sağlık sayfasından bir haber: “Mezuniyet öncesi yeni trend dudak dolgusu” başlığını taşıyor...

10.05.2010

İnce dudaklar dolgunlaşıyor

Dolgun dudaklara sahip olmak pek çok kadının hayali ve bu uğurda estetik cerrahların kapısını çalanların sayısı da hayli fazla... İstenilen dudak biçimine ulaşmanınsa ameliyatlı ve ameliyatsız olmak üzere iki farklı yöntemi var.

18.07.2010

Dudak estetiği hata kaldırmaz

Dudakları ameliyatlı ya da ameliyatsız yöntemlerle dolgunlaş-tırmak mümkün. Ancak bu işlemi yapmadan önce doktorun, kişinin beklentilerini öğrenmesi çok önemli. Çünkü yüzün dikkat çekici bir bölgesi olduğundan, dudakta yapılacak en küçük hata büyük mutsuzluk yaratacaktır.

17.03.2013

Dudak estetiği

Dolgun dudaklara sahip olmak, çoğu kadının hayali ve bu amaçla uzmanlara başvuranların sayısı hayli yüksek...

19.08.2013

Kardashian'ın Burun Estetiği

Son zamanlarda Kardashian soyadını her yerde duymaya başlamıştık şimdi ise kadınlar arasında Kardashian burnu konuşulur oldu. İşte Dr Güncel Öztürk gözüyle Kardashian burnu...

17.12.2014

Sizce Dolgu Estetiği ile Güzelleşmek Mümkün Mü?

Kadınlar artık beğenmedikleri hiçbir şeye tahammül etmek zorunda kalmıyor! Hatta artık kolaylaşan imkanlarla bıçak altına yatmadan bile güzelleşmek mümkün...

12.02.2015

Yanak ve Dudak Dolgusu Yaptırmak mı İstiyorsunuz?

Yaş bir sır olarak saklansa bile cilt bu sırrı o kadar iyi tutamaz. Sırrınızı saklayabilmek için işte size küçük tüyolar...

18.03.2015

Estetiğin magazini!

Her şeyin Hollywood’u var artık.

22.04.2015

“Keşke Dudaklarım Daha Dolgun Olsaydı!”

Yumuşak ve güzel bir yüze ve sıcacık bir gülümsemeye kavuşmak ister misiniz? Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Güncel Öztürk dudak dolgusunu anlatıyor...

1.07.2015

Dudak Dolgusu Hakkında Merak Ettikleriniz

Dudak dolgusu, güzelliğin vazgeçilmez ögelerinden olan dolgun dudaklar hakkında merak ettikleriniz

8.01.2016

Boğaziçiii, sen mi büyüksün ben mi?

Sen büyüksün tabii de, lafın gelişi. Sen zamanında beni 2.3 ortalamayla mezun et, sonra onur konuğu yap. Minnettarlığımı böyle şakayla ifade ederken, elimin kalem tutması sayesinde buralara geldiğim halde, artık kariyerimi pop sektöründe devam ettireceğimi duyururum!

2.04.2016

Güzelliğin beş para etmez...

“Medikal estetikçiler olmasa” diye tamamlıyorum başlığı. İşi daha da büyütmeye niyetliysek plastik cerrahları da bu gruba katabiliriz. Bu gün, canım karanlık gündeme girmek istemiyor. Onun yerine sizinle en delikanlı şekilde ‘güzellik sırlarımı’ ve estetik dünyasının bilinmeyen yönlerini paylaşmak istiyorum.

9.04.2016

Estetik Cerrahi İle Her Şey Mümkün!

Estetik International Sağlık Grubu kurucusu Op. Dr. Bülent Cihantimur, estetik cerrahide uygulanan son teknoloji ve trend uygulamaları anlattı.

2.05.2016

Dile Estetikten Ne Dilersen!

Estetik cerrahi gelişen teknolojinin ve yeni çıkan tekniklerin yardımıyla bireylere özgüven kaybı ve estetik kaygı yaşadıkları noktalarda yardımcı oluyor...

20.06.2016

Daha Orantılı Bir Yüz Hattı İçin

Profiloplasty olarak da geçen Total Yüz Yenileme cerrahisi, yüz kontüründen ve profilinden memnun olmayanlara canlı, dinamik ve estetik bir görüntü kazandırıyor. Daha orantılı bir yüz hattına sahip olmak isteyenlerin tercihi: Profiloplasty

12.07.2016

Afrodit Tipi Dudak Dolgusu

Dolgun ve güzel dudaklara sahip olmak her kadının hayali… Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, dudak tasarımında altın oranı anlatıyor.

14.11.2016

En Az 10 Yaş Genç Görünmek İster Misiniz?

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, ameliyatsız tekniklerle en 10 yaş daha genç görünmenin mümkün olduğunu belirtiyor.

12.12.2016