MENÜ

Dudak Dolgusu

Dudak Dolgusu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Dudak Dolgusu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 128 Dudak Dolgusu haberi bulunmuştur.

Dudak Dolgusu Haberleri

Güzelleşeyim derken bu hale geldi

Güzelleşeyim derken bu hale geldi

Yaklaşık 15 yaşından beri “beden algı bozukluğu” sendromu yaşayan ve vücudunda devamlı kusur bulan 30 yaşındaki Lauren Smalley, bu nedenle sürekli yaptırdığı dudak dolgusunun kurbanı oldu.

16.05.2012Sağlık
Dudaklarınız göz kamaştırsın

Dudaklarınız göz kamaştırsın!

Dolgun, gösterişli ve pürüzsüz dudaklara sahip olmayı herkes ister de bunun yöntemini bilemez.O halde biz yeni uygulamayı kulağınıza fısıldayalım...

Genç kızların tercihi: Hokka burun, dolgun dudaklar

Genç kızların tercihi: Hokka burun, dolgun dudaklar

Devir değişti, artık liseden mezun olan genç kızlar ailelerinden karne hediyesi olarak, yeni bir bilgisayar, cep telefonu yerine burun estetiği, botoks ve dudak dolgusu istiyor.

Dudaklar dolgunlaşıyor

Dudaklar dolgunlaşıyor

Güzel ve dolgun dudaklara sahip olmak, birçok kadının hayali. Estetik uygulamalar arasında da son yıllarda dudak dolgunlaştırma işlemi öne çıkıyor.

16.11.2009Kelebek
Estetikte Altın Oran Uygulamaları

Estetikte Altın Oran Uygulamaları

Günümüzde kusursuz bir güzelliğe sahip olmak herkesin hayali. İnsanoğlu yüzyıllar boyunca sağlıklı, güzel ve kusursuz bir bedene sahip olmak için sayısız çözümler geliştirdi. Her defasında mükemmel vücut oranlarına biraz daha yaklaştı ve sonunda altın orana ulaşmanın yolunu estetikle keşfetti. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Çağdaş Orman, estetik uygulamalarla ilgili bilgiler verdi.

16.01.2020Kişisel Bakım
En Çok Tercih Edilen Medikal Estetik Uygulamalar

En Çok Tercih Edilen Medikal Estetik Uygulamalar

Cerrahi işleme gerek duyulmadan kısa sürede sonuç alınan medikal estetik uygulamalar, değişen güzellik trendlerinin cazibe merkezi haline geldi. Bu uygulamaların belirlenmesinde ise yüzün belli bir bölgesine odaklanmak yerine kişinin duygusal ihtiyaçlarına göre planlanan düzenli, bütüncül, küçük dokunuşlar öne çıkıyor.

17.12.2019Kişisel Bakım
Meryem Uzerlinin yıllar içindeki değişimi

Meryem Uzerli'nin yıllar içindeki değişimi

Son 10 yılda 4 kez dudak, 3 kez çene, 2 kez yanak dolgusu yaptıran Meryem Uzerli yüzünde vitamin iğnesi dışında bir müdahalenin olmadığını söyledi.

20.10.2019Magazin
Işık Dolgusu ve Dinamik Dolguyla Daha Genç Görünüm

Işık Dolgusu ve Dinamik Dolguyla Daha Genç Görünüm

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, göz çevresi ve cilt gençleştirmede uygulanan dolgu tekniklerini anlattı.

10.10.2019Kişisel Bakım
Ağız kuruluğu nedir Ağız kuruluğu neden olur

Ağız kuruluğu nedir? Ağız kuruluğu neden olur?

Ağız kuruluğu, sık karşılaşılan problemlerden biri. Bu problemin temel nedeni ise tükürük bezlerinin yeteri kadar tükürük üretip salgılayamaması. En sık görülen sebebi ise yaşlanma olarak uzmanlar tarafından bildiriliyor. Peki, ağız kuruluğu nedir? Ağız kuruluğu neden olur?

16.04.2019Sağlık
Zamanın İzlerini Göz Estetiği İle Silin

Zamanın İzlerini Göz Estetiği İle Silin

Yaşlanmayla birlikte ortaya çıkan sarkık göz kapakları, gülünce belirginleşen kaz ayakları ağrısız, acısız ve kısa sürede tedavi edilebiliyor. Göz Hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Sultan Kaya Ünsal göz estetiğindeki trendleri ve ameliyatsız yöntemleri anlattı.

Ağız kuruluğu neden olur

Ağız kuruluğu neden olur?

Ağız kuruluğu neden olur sorusunun yanıtı birçok kişi tarafından sorgulanan konular arasında yer almaya başladı. Ağızda yaşanan susuzluk hisse ve tat bozulmasının nedenlerinden biri olan ağız kuruluğu için yetersiz tükürük salgısı bir sebep. Peki, ağız kuruluğu neden olur?

3.12.2018Sağlık
Botoks ve dolgu yaptırmak isteyenler dikkat...

Botoks ve dolgu yaptırmak isteyenler dikkat...

Estetik olmak isteyen kişilerin beklentilerinin gerçekçi olması gerektiğini söyleyen Prof. Dr. Nazım Durak, "Botoks sıklıkla yapılınca daha hızlı yaşlanmaya neden oluyor. Silikon ve seramik içeren dolgu maddeleri kesinlikle sakıncalıdır. En doğru uygulama insanın kendi yağını alıp, istediği bölgeye enjekte etmektir. Doğru işlem her zaman cerrahidir" dedi.

13.08.2018Sağlık
Dinamik Dolguyla Gergin Ve Hareketli Bir Yüz

Dinamik Dolguyla Gergin Ve Hareketli Bir Yüz

Dinamik dolgu enjeksiyonu yüzün hareket kabiliyetini koruyor. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, “Derin kırışıklıkların ve yaşlı görünüme yol açan hacim eksikliklerinin tedavisinde dinamik dolguyla çok daha doğal sonuçlar elde edilebiliyor.”

22.01.2018Kişisel Bakım
Yanak dolgusu estetiği nedir

Yanak dolgusu estetiği nedir?

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk; genç görünümün simgesi olan dolgun yanaklar yüzün çekiciliğinin de artmasına yardımcı olur. Çökük yanaklar yüzünüzün yaşlı ve yorgun görünmesine yol açabilir. Bazı insanların yanak yapısı doğuştan içe çökük olabilir ya da yaşlanmaya bağlı olarak hacim kaybına uğrayabilir. Dolgu enjeksiyonu tekniği, ameliyatsız yöntemle yanak dolgunlaştırma imkanı sunmaktadır.

28.07.2017Sağlık
Gençliğini hediye edin

Gençliğini hediye edin

Hayatını ailesine adayan anneler için geçen yılları geri getirmek mümkün değil ama belki gençliklerini hediye edebilirsiniz. Bunun için kozmetik sektöründen yardım almak gerekiyor elbette. Ama alışverişe çıkmadan önce annenizin cilt tipiyle ilgili biraz bilgi edinmekte fayda var. Yoksa aldıklarınız hiçbir işe yaramayabilir.

5.05.2011Kelebek
Acı çekmeden ayakta durmak için topuklarına botoks yaptırıyorlar

Acı çekmeden ayakta durmak için topuklarına botoks yaptırıyorlar

Malum topuklar aldı başını gidiyor. Yves Saint Laurent, Christian Louboutin, Chanel gibi markaların yüksek topuklu ayakkabılarıyla yürümek için ip cambazı olmak gerekiyor.

7.11.2008Kelebek
AĞIZ KURULUĞU

AĞIZ KURULUĞU

Ağız kuruluğu, oral bölgenin ekolojikdengesinin bozulmasına, buna bağlı diş ve dişeti hastalılarının ortaya çıkmasına, aynı zamanda kişinin yediklerinden ve içtiklerinden tat alamamasına ve bu şekilde kişinin yaşam kalitesinin olumsuz yönde etkilenmesine neden olur.

11.09.2008Sağlık

Yazar Sonuçları

Dudak estetiği hata kaldırmaz

Dudakları ameliyatlı ya da ameliyatsız yöntemlerle dolgunlaş-tırmak mümkün. Ancak bu işlemi yapmadan önce doktorun, kişinin beklentilerini öğrenmesi çok önemli. Çünkü yüzün dikkat çekici bir bölgesi olduğundan, dudakta yapılacak en küçük hata büyük mutsuzluk yaratacaktır.

17.03.2013

İnce dudaklar dolgunlaşıyor

Dolgun dudaklara sahip olmak pek çok kadının hayali ve bu uğurda estetik cerrahların kapısını çalanların sayısı da hayli fazla... İstenilen dudak biçimine ulaşmanınsa ameliyatlı ve ameliyatsız olmak üzere iki farklı yöntemi var.

18.07.2010

Estetik lobisinin oyununa alet olmayın

Çok satan gazetelerin birinin sağlık sayfasından bir haber: “Mezuniyet öncesi yeni trend dudak dolgusu” başlığını taşıyor...

10.05.2010

Dudaklar dolgunlaşıyor

Güzel ve dolgun dudaklara sahip olmak, birçok kadının hayali. Estetik uygulamalar arasında da son yıllarda dudak dolgunlaştırma işlemi öne çıkıyor.

15.11.2009

Gençler ince, orta yaşlılar kırışık

Estetik uygulamalar arasında son yıllarda dudak estetiği ilginç bir şekilde öne çıkıyor.

12.09.2008

Kış Mevsiminde En Çok Talep Edilen Estetikler

Estetik cerrahide uygulanan bazı operasyonlar belli mevsimlerde daha rahat bir iyileşme süreci sağlayabilir. Çoğu kişi yaz aylarında sosyal faaliyetlerini ya da tatillerini kesintiye uğratmamak için pek fazla estetik operasyon talep etmez.

12.12.2019

Cilt Gençleştirme Estetiği

Yaşlanma belirtilerini düzeltmenin, daha genç, daha canlı ve yenilenmiş bir görünüme kavuşmanın yolları…

10.02.2017

Kendimi Türk doktorlarına emanet ediyorum

Etme niyetindeyim çünkü bu haftasonu yaşadıklarımdan sonra fena halde doldum.

5.11.2014

Sağlıkta yüzde 222’yi bulan zam balon çıktı

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verileri kaynak gösterilmek suretiyle yayınlanan, sağlık hizmetlerindeki rekor artış haberlerinin ve buna bağlı enflasyon hesaplamalarının, gerçek olmadığı ortaya çıktı.

23.07.2013

Yüzdeki çöküntülerin tamiri mümkün mü

30’lu yaşlardan itibaren cildimizin kollajen dokusu bozuluyor, mimikler ve kırışıklıklar derinleşiyor, dokular eriyor.

3.04.2009