MENÜ

Dsi Personel Alımı

Dsi Personel Alımı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Dsi Personel Alımı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 20 Dsi Personel Alımı haberi bulunmuştur.

Dsi Personel Alımı Haberleri

DSİ işçi alımı kura sonuçları açıklandı DSİ kura sonucu sorgulama ekranı

DSİ işçi alımı kura sonuçları açıklandı! DSİ kura sonucu sorgulama ekranı

Devlet Personel Başkanlığı ve İŞKUR aracılığı ile farklı branşlardan 500 personelin alınacağı DSİ kura sonuçları açıklandı. Başvuruda bulunan vatandaşlar, 20 Kasım tarihinde tamamlanan kuraların sonuç listesine DSİ'nin internet sitesinden ulaşabilecekler. İşte, "DSİ sonuçları nasıl öğrenilir?" sorusunun cevabını merak edenler için 2019 DSİ 500 işçi alımı DSİ kura sonucu sorgulama ekranı.

21.11.2019Gündem
DSİ kura sonuçları ne zaman açıklanacak DSİ kura sonuçları açıklandı mı

DSİ kura sonuçları ne zaman açıklanacak? DSİ kura sonuçları açıklandı mı?

DSİ'nin merkez ve taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere başvuruları, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) il müdürlükleri aracılığıyla alınan DSİ personel alımında bugün büyük gün. Ağır vasıta hizmetleri için şoför, treyler operatörü, operatör, usta ve sondaj işçisi olarak görev yapacak personeller için kura çekimi yapılıyor. Peki, DSİ kura sonuçları açıklandı mı? DSİ kura sonuçları ne zaman açıklanacak?

19.11.2019Gündem
DSİ İŞKUR başvurusu nasıl yapılır DSİ personel alımı başvuru şartları neler

DSİ İŞKUR başvurusu nasıl yapılır? DSİ personel alımı başvuru şartları neler?

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) il müdürlükleri veya 'www.iskur.gov.tr' aracılığıyla DSİ'ye ağır vasıta hizmetleri için şoför, treyler operatörü, operatör, usta ve sondaj işçisi alımı yapılacak. Peki, DSİ personel alımı başvuru şartları neler?

10.11.2019Gündem
DSİ başvuru şartları neler İŞKUR üzerinden DSİ personel alımı başvurusu nasıl yapılır

DSİ başvuru şartları neler? İŞKUR üzerinden DSİ personel alımı başvurusu nasıl yapılır?

İŞKUR üzerinden başvuruları yapılacak olan DSİ personel alımında başvuru süreci devam ediyor. DSİ personel alımı başvurusu yapan adaylar, kuruma kabul edildikten ve göreve başladıktan sonra 4 ay boyunca deneme sürecine tabi tutulacak. Bu süreci tamamlayan adaylarla devam kararı alınacak. Peki, İŞKUR üzerinden DSİ personel alımı başvurusu nasıl yapılır? DSİ başvuru şartları neler?

9.11.2019Ekonomi
DSİ başvurularında son günler... DSİ 500 personel alımı başvuruları nasıl yapılır

DSİ başvurularında son günler... DSİ 500 personel alımı başvuruları nasıl yapılır?

Devlet Su İşleri Müdürlüğü (DSİ) personel alımı için başvuruları geçtiğimiz günlerde başladı. Türkiye'nin bazı illerinde 500 personel istihdamının sağlanacağı DSİ işçi alımında, başvuru şartları ve başvuru ekranı adaylar tarafından merak konusu oldu. Peki, DSİ başvuruları nasıl ve nereden yapılır? İşte, DSİ 500 işçi alımı başvuru şartları ve konuyla ilgili merak edilen tüm detaylar.

8.11.2019Gündem
DSİ 500 personel alımı başvuru şartları nedir Başvuru nasıl yapılır

DSİ 500 personel alımı başvuru şartları nedir? Başvuru nasıl yapılır?

Toplam 500 personel alımı yapacağını geçtiğimiz günlerde duyurmuştu. DSİ, alım yapılacak işçi sayıları ve kadro dağılımını yayımladı. İŞKUR üzerinden yapılacak olan DSİ işçi alımı başvurusunu belirlenen illerde gerçekleştirecek. Peki, İŞKUR DSİ işçi alımı başvurusu nasıl yapılır? DSİ işçi alımı için başvuru şartları neler? İşte, işçi alımı ile ilgili bazı bilgiler

7.11.2019Gündem
DSİ işçi alımı için ilan yayımladı İŞKUR DSİ işçi alımı başvurusu nasıl yapılır

DSİ işçi alımı için ilan yayımladı! İŞKUR DSİ işçi alımı başvurusu nasıl yapılır?

Toplam 500 işçi alımı yaparak personel sayısını arttırmayı hedefleyen DSİ, alım yapılacak işçi sayıları ve kadro dağılımını yayımladı. İŞKUR üzerinden yapılacak olan DSİ işçi alımı başvurusunu belirlenen illerde gerçekleştirecek. Peki, İŞKUR DSİ işçi alımı başvurusu nasıl yapılır? DSİ işçi alımı için başvuru şartları neler? İşte, işçi alımı ile ilgili bazı bilgiler.

5.11.2019Ekonomi
Devlet Su İşleri (DSİ) personel alımı sonuçları açıklandı

Devlet Su İşleri (DSİ) personel alımı sonuçları açıklandı

DSİ personel alımı sonuçları merakla bekleniyordu. Dün akşam saatlerinde önce yoğunluktan dolayı kilitlenen resmi site, daha sonrasında sonuç ekranıyla birlikte geri döndü. Devlet Su İşleri (DSİ) personel alımı sonuçları için yapılan duyuruda bazı dikkat edilmesi gereken detaylar var. İşte sonuç ekranı ve açıklanan liste

20.10.2017Gündem
DSİ personel alımı sona eriyor Başvuru nasıl yapılır

DSİ personel alımı sona eriyor! Başvuru nasıl yapılır?

DSİ personel alımı bugün sona eriyor. Ankara merkez olmak üzere bazı illerde personel alımı yapmaya hazırlanan DSİ, internet üzerinden açtığı ilanı bugün sonlandırıyor. 518 personelin istihdam edileceği süreçte, mühendislik, büro yönetimi ve İBF gibi alanların mezunları kabul edilecek. İşte, DSİ personel alımı başvurusu hakkında detaylı bilgiler

8.10.2017Gündem
DSİ personel alımı başvurusu ne zaman bitecek

DSİ personel alımı başvurusu ne zaman bitecek?

DSİ personel alımı başvurusu için vatandaşların araştırması devam ediyor. Devlet Su İşleri Başkanlığı'nın açtığı ilanı değerlendirmek isteyen vatandaşlar, DSİ personel alımı başvurusu için müracaatlarını gerçekleştirecek. Peki, Türkiye genelinde birçok ilde gerçekleşecek olan DSİ personel alımı başvurusu nasıl gerçekleşecek? İşte, merakla araştırılan konu hakkında detaylı bilgiler

2.10.2017Gündem
DSİ personel alımı için şartlar ne olacak DSİ personel alımı başvurusu

DSİ personel alımı için şartlar ne olacak? DSİ personel alımı başvurusu

DSİ personel alımı şartları, kurumun açtığı sınavın koşullarını öğrenmek isteyen vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam ediyor. DSİ personel alımı başvurusu ile yurt genelinde yapılacak olan alımlara müracaatlarını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, bu durumun detaylarını sorguluyor. Peki, DSİ personel alımı başvuru şartları neler olacak? İşte, konuyla ilgili bazı detaylar

1.10.2017Ekonomi
DSİ personel alımı ne zaman başlıyor 518 personel alınacak

DSİ personel alımı ne zaman başlıyor? 518 personel alınacak!

DSİ personel alımı ile 518 kişiyi istihdam etmeye hazırlanıyor. Hemen hemen birçok ilde gerçekleşecek olan DSİ personel alımı başvurusu, yurt genelinde gerçekleşecek. Mühendislik fakültelerinden mezun olan bireylerle birlikte, biyolog, tekniker ve büro personeli mezunlarının da başvurabileceği DSİ personel alımı 8 Ekim Pazar günü sona erecek. Peki, DSİ personel alımı başvurusu ne zaman başlayacak? İşte, detaylı bilgiler

19.09.2017Ekonomi
DSİye mühendis alımının usul ve esasları belirlendi... İşte o esaslar...

DSİ'ye mühendis alımının usul ve esasları belirlendi... İşte o esaslar...

DSİ Genel Müdürlüğü merkez ve taşra teşkilatına mühendis alımının usul ve esaslarını belirledi

1.10.2016Ekonomi
Siyasi partiler, amaçlarına ulaşmak için her türlü harcama yapabilecek

Siyasi partiler, amaçlarına ulaşmak için her türlü harcama yapabilecek

Kamuoyunda “Torba Yasa” olarak bilinen, 6111 sayılı “Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu ve Diğer Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun” Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

26.02.2011Gündem
BDDK ve SPKnın merkezi İstanbul olacak

BDDK ve SPK'nın merkezi İstanbul olacak

Kamuoyunda “Torba Yasa” olarak bilinen, 6111 sayılı “Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu ve Diğer Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun” Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

26.02.2011Gündem
BDDKnın merkezi İstanbul olacak

BDDK'nın merkezi İstanbul olacak

TBMM Genel Kurulunda “Torba Tasarı”nın 127-152. maddelerini kapsayan 6. bölümü kabul edildi.

8.02.2011Gündem
Yargılanan aday arkadaşlarımı  göğsümü gere gere savunurum

Yargılanan aday arkadaşlarımı göğsümü gere gere savunurum

AKP Lideri Recep Tayyip Erdoğan, mahkemelerde yargılanan AKP adaylarıyla ilgili davaların tamamen kasıtlı olduğunu iddia etti.

29.09.2002Gündem

Yazar Sonuçları