MENÜ

Dr Güncel Öztürk

Dr Güncel Öztürk ile ilgili tüm haberleri, son dakika Dr Güncel Öztürk haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Dr Güncel Öztürk haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 184 Dr Güncel Öztürk haberi bulunmuştur.

Dr Güncel Öztürk Haberleri

Burnum düştü soruşturmasında karar

'Burnum düştü' soruşturmasında karar

KENDİSİNE başarısız burun estetiği ameliyatı yaptığını belirttiği Dr. Güncel Öztürk'ü tehdit ettiği gerekçesiyle soruşturma başlatılan sosyal medya fenomeni Halil Söyletmez, hakkında savcılık kararını verdi. Dr. Güncel Öztürk'ün iddialarının soyut olduğunu belirten savcılık, dava açılmasını gerektirecek nitelikte delil olmadığı gerekçesiyle soruşturmaya yer olmadığına karar verdi.

26.03.2019Magazin
Halil Söyletmezin burnum düştü davasında yeni gelişme

Halil Söyletmez'in 'burnum düştü' davasında yeni gelişme

Sosyal medya fenomeni Halil Söyletmez'in 'burnum düştü' davasında yeni bir gelişme yaşandı. Ameliyatı yapan Dr. Güncel Öztürk 550 bin liralık tazminat davası açtı. Geçtiğimiz aylarda mahkeme Doktor Öztürk'ün şikayeti üzerine Söyletmez'in doktora 2 ay boyunca yaklaşmama kararı vermişti...

23.03.2019Gündem
Halil Söyletmezin burnum düştü davası... Doktora 2 ay yaklaşamayacak

Halil Söyletmez'in 'burnum düştü' davası... Doktora 2 ay yaklaşamayacak

Operatör Doktor Güncel Öztürk, burun estetiği yaptığı sosyal medya fenomeni Halil Söyletmez’in kendisini tehdit ettiğini iddia ederek hem savcılığa şikayetçi oldu, hem de korunma talebinde bulundu. Mahkeme, Söyletmez’in 2 ay süreyle Öztürk’ün ev ve işyerine yaklaşmamasına ve iletişim araçlarıyla rahatsız etmemesine karar verdi. Söyletmez’in kararın kaldırılması talebi de reddedildi.

23.01.2019Gündem
Meme estetiği operasyonu nasıl yapılır

Meme estetiği operasyonu nasıl yapılır?

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk; meme estetiği cerrahisi hakkında bilinmesi gerekenleri sizler için anlattı.

9.10.2018Sağlık
Seyrek saça ekim yapılır mı

Seyrek saça ekim yapılır mı?

Op. Dr. Güncel Öztürk denetimindeki Hairneva Saç Ekim Merkezi Uzmanları, seyrek saç ekimi hakkında bilinmesi gerekenleri sizler için anlattı.

27.09.2018Sağlık
Burun estetiği zor bir ameliyat mıdır

Burun estetiği zor bir ameliyat mıdır?

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk; burun estetiği zor bir ameliyat değildir ama özellikle alacağı şekil ve doğal görünüm konusunda hastaların bazı endişeleri olabilir.

8.08.2018Sağlık
Push up (destekli) sütyenler göğüslere zarar verir mi

Push up (destekli) sütyenler göğüslere zarar verir mi?

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk cevaplıyor; Push up (destekli) sütyenler göğüslere zarar verir mi?

Aşırı kilo verme sonrası vücutta oluşan sarkmalar nasıl giderilir

Aşırı kilo verme sonrası vücutta oluşan sarkmalar nasıl giderilir?

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk cevaplıyor; Aşırı kilo verme sonrası vücutta oluşan sarkmalar nasıl giderilir?

Cilt kuruluğu şikayetlerinde nem aşısı

Cilt kuruluğu şikayetlerinde nem aşısı

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk cevaplıyor; Cilt kuruluğu şikayetlerinde nem aşısı

Burun estetiği sonrası burnumda iz kalır mı

Burun estetiği sonrası burnumda iz kalır mı?

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk cevaplıyor; Burun estetiği sonrası burnumda iz kalır mı?

Burun estetiği hakkında doğru bilinen yanlışlar

Burun estetiği hakkında doğru bilinen yanlışlar

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk cevaplıyor; Burun estetiği hakkında doğru bilinen yanlışlar

Göğüs büyütme ameliyatı sonrası bebek emzirilir mi

Göğüs büyütme ameliyatı sonrası bebek emzirilir mi?

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk cevaplıyor; Göğüs büyütme ameliyatı sonrası bebek emzirilir mi?

3D Visia görüntüleme nasıl yapılır, ne gibi avantajlar sağlar

3D Visia görüntüleme nasıl yapılır, ne gibi avantajlar sağlar?

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk cevaplıyor; 3D Visia görüntüleme nasıl yapılır, ne gibi avantajlar sağlar?

Hydrafacial için önerilen seans sayısı kaçtır

Hydrafacial için önerilen seans sayısı kaçtır?

Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk cevapladı; Hydrafacial için önerilen seans sayısı kaçtır?

Hydrafacial uygulaması sonrası nelere dikkat edilmeli

Hydrafacial uygulaması sonrası nelere dikkat edilmeli?

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk cevaplıyor; Hydrafacial uygulaması sonrası nelere dikkat edilmeli?

Hydrafacial her yaşta ve her mevsimde uygulanılabilir mi

Hydrafacial her yaşta ve her mevsimde uygulanılabilir mi?

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk cevaplıyor; Hydrafacial her yaşta ve her mevsimde uygulanılabilir mi?

Hydrafacial uygulamasının artıları nelerdir

Hydrafacial uygulamasının artıları nelerdir?

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk cevapladı; Hydrafacial uygulamasının artıları nelerdir?

Hydrafacial hangi cilt problemlerinde uygulanabiliyor

Hydrafacial hangi cilt problemlerinde uygulanabiliyor?

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk cevapladı; Hydrafacial hangi cilt problemlerinde uygulanabiliyor?

BBL tekniği hangi mevsimde ve hangi yaş aralığında uygulanır

BBL tekniği hangi mevsimde ve hangi yaş aralığında uygulanır?

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk cevapladı; BBL tekniği hangi mevsimde ve hangi yaş aralığında uygulanır?

Kaç seans sonrası BBL tekniğinden sonuç alınabilir

Kaç seans sonrası BBL tekniğinden sonuç alınabilir?

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk cevaplıyor; Kaç seans sonrası BBL tekniğinden sonuç alınabilir?

BBL tekniği sonrasında iyileşme süreci ne kadar sürer

BBL tekniği sonrasında iyileşme süreci ne kadar sürer?

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk cevapladı; BBL tekniği sonrasında iyileşme süreci ne kadar sürer?

BBL tekniği hangi cilt sorunlarını tedavi ediyor

BBL tekniği hangi cilt sorunlarını tedavi ediyor?

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk cevapladı; BBL tekniği hangi cilt sorunlarını tedavi ediyor?

BBL tekniği nasıl uygulanılıyor

BBL tekniği nasıl uygulanılıyor?

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk cevapladı; BBL tekniği nasıl uygulanılıyor?

BBL yüz gençleştirme ne gibi avantajlar sağlıyor

BBL yüz gençleştirme ne gibi avantajlar sağlıyor?

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk cevapladı; BBL yüz gençleştirme ne gibi avantajlar sağlıyor?

Meme ve karın estetiği birlikte yapılabilir

Meme ve karın estetiği birlikte yapılabilir

Aynı operasyonda meme ve karın estetiği bir arada yapılabilir. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, kombine estetik operasyon ile hastaların birden fazla estetik sorunu aynı operasyonda tedavi edilebiliyor.

21.06.2018Sağlık
Göğüs kıllarından saç ekimi yapılabilir mi

Göğüs kıllarından saç ekimi yapılabilir mi?

Op. Dr. Güncel Öztürk denetimindeki Hairneva Saç Ekim Merkezi Uzmanları, kafa derisinde yeterli saç kökü bulunmayanlar için göğüs bölgesinden saç kökü alımını anlattı.

22.05.2018Sağlık
V estetiğiyle ameliyatsız yüz germe

V estetiğiyle ameliyatsız yüz germe

Cildiniz 20'li yaşlarınızda zayıflamaya başlar ve daha sonra 50 yaş civarında çenenizde kemik, yağ ve kas kaybetmeye başlarsınız ve bu yüzünüzdeki değişiklik, çene çizginizin zamanla ortadan kalkmasına neden olur. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, çene bölgesinin yer çekiminden etkilenen en hassas bölgelerden birisi olduğunu belirtti.

4.05.2018Sağlık
İlkbaharda saç dökülmesi sizi korkutmasın

İlkbaharda saç dökülmesi sizi korkutmasın

Baharın başlamasıyla birlikte, sadece doğa değil, insan vücudu da uyandırır. Hücrelerin yaşam döngüsü değişir ve bu onların daha yoğun yenilenmesine yol açar. Sonuç olarak, cilt soyulmaya başlar ve saç dökülmesi artar. Op. Dr. Güncel Öztürk denetimindeki Hairneva Saç Ekim Merkezi Uzmanları bu durumun doğal bir süreç olduğunu belirtti.

27.03.2018Sağlık
Saç ekiminde DHI tekniğinin avantajları nelerdir

Saç ekiminde DHI tekniğinin avantajları nelerdir?

Op. Dr. Güncel Öztürk denetimindeki Hairneva Saç Ekim Merkezi Uzmanları, sizler için DHI saç ekimi tekniğinin avantajlarını anlattı.

7.02.2018Sağlık
Ameliyatsız çene ve boyun estetikleri

Ameliyatsız çene ve boyun estetikleri

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk: “Güçlü bir çene çekici bir yüzün önemli bir unsurudur. Yüzle uyumlu bir çene şekli, güçlü bir çene çizgisi hattı ve simetrik görünüm yüzün genel görünümünün aha dengeli olmasına yardımcı olabilir.”

24.01.2018Sağlık
Meme estetiğinde bunlara dikkat

Meme estetiğinde bunlara dikkat!

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, meme büyütme estetiği cerrahisinde dikkat edilmesi gerekenleri anlattı.

11.12.2017Stil
Mikro motor saç ekimi

Mikro motor saç ekimi

Op. Dr. Güncel Öztürk denetimindeki, mikro motor FUE saç ekimi tekniğinde kullanılan cihazlı bir saç ekim yöntemidir. Mikro motor yöntemi ile hem donör bölgeden saç kökü alımı hem de kelleşen alanlara ekilen saç miktarı çarpıcı bir şekilde artıyor.

21.11.2017Sağlık
Saç ekimi kişiye özel planlanır

Saç ekimi kişiye özel planlanır

Op. Dr. Güncel Öztürk denetimindeki HairNeva Saç Ekim Merkezi Uzmanları; sizler için kişiye özel saç ekimi tasarımını anlattı.

12.10.2017Sağlık
DHI saç ekimine nasıl hazırlanılır

DHI saç ekimine nasıl hazırlanılır?

Hem erkeklerde hem kadınlarda saç dökülmesi çok önemli sorunlara yol açar. Saç kaybı kişinin kendisini daha yaşlı hissetmesine neden olabilir. Hayal kırıklığı, kaygı, depresyon, özgüven kaybı gibi negatif hislere neden olabilir. Saçınızı kaybından dolayı endişe duyuyor veya mutsuz oluyorsanız, saç ekimi size kesin bir çözüm önerisi sunabilir.

25.08.2017Stil
Burun estetiği hakkında merak ettiğiniz her şey

Burun estetiği hakkında merak ettiğiniz her şey

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk: "Çekici bir yüz için denge ve oran çok önemlidir. Ön kısımda ve yüzün orta yerinde bulunan burun, bu estetik denge anlayışının temelini oluşturur. Eğer yüzün dengesini bozan estetik bir sorun varsa estetik cerrahinin yardımıyla burun yeniden şekillendirilebilir ve düzeltilerek hastanın daha doğal bir görünüme kavuşması sağlanabilir."

25.08.2017Sağlık
Yanak dolgusu estetiği nedir

Yanak dolgusu estetiği nedir?

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk; genç görünümün simgesi olan dolgun yanaklar yüzün çekiciliğinin de artmasına yardımcı olur. Çökük yanaklar yüzünüzün yaşlı ve yorgun görünmesine yol açabilir. Bazı insanların yanak yapısı doğuştan içe çökük olabilir ya da yaşlanmaya bağlı olarak hacim kaybına uğrayabilir. Dolgu enjeksiyonu tekniği, ameliyatsız yöntemle yanak dolgunlaştırma imkanı sunmaktadır.

28.07.2017Sağlık
Burun Sanatı kitabı okuyucusuyla buluştu

Burun Sanatı kitabı okuyucusuyla buluştu

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, “Burun Sanatı” isimli kitabının tanıtımını Nişantaşı’nda açtığı yeni muayenesinde yaptı.

20.06.2017Ekran
Burun Sanatı kitabı okuyucusuyla buluştu

Burun Sanatı kitabı okuyucusuyla buluştu

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, “Burun Sanatı” isimli kitabının tanıtımını Nişantaşı’nda açtığı yeni muayenesinde yaptı.

20.06.2017Keyif
Ekilen saçlar doğal görünür mü

Ekilen saçlar doğal görünür mü?

Saç ektirildiği belli olur mu? daha doğal bir görünüm için nelere dikkat edilmelidir? Tüm bu soruları Op. Dr. Güncel Öztürk denetimindeki Hairneva Saç Ekim Merkezi uzmanlarına sorduk. “Ekilen saçların doğal görünmesi saç ekim işleminin doğru planlanması ve uygulanması sonucu olur. Saç ekiminde saçın doğal çıkış yönü, ön saç çizgisi ve ekilen saçların yoğunluğu gibi faktörler daha doğal sonuçlara ulaşılması için çok önemlidir.”

31.05.2017Sağlık
Saç ekimi hakkında merak edilenler

Saç ekimi hakkında merak edilenler

Saç ekimiyle ilgili en merak edilen soruları Op. Dr. Güncel Öztürk sorduk.

25.05.2017Sağlık
Burun estetiğinde doğal görünüm önemli

Burun estetiğinde doğal görünüm önemli!

Burun estetiğinde minimal düzeltmeler ile doğallığın korunması yaygınlaşıyor. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, “Burun en kompleks yapıya sahip organdır ve kişiden kişiye göre farklılık gösterir. Burun estetiğinin doğal görünmesi için işlevsel ve fiziksel açıdan doğru planlanmalıdır. Burundaki var olan sorunlar giderilirken estetik açıdan da yüzle tam bir uyum içinde olmalıdır. Ameliyatın kişiyi memnun etmesi için doğal burnun tüm özelliklerine sahip olması gerekir. Ameliyatlı olduğu belli olmayan, rahat nefes ve koku alan, simetrik ve estetik görünümün hepsini birden karşılaması şarttır. Sadece bu şekilde ameliyattan sonra kişi fiziksel ve psikolojik açıdan sağlığına kavuşabilir.”

4.04.2017Sağlık
Dudak dolgunlaştırmayla ilgili bilmek istediğiniz her şey

Dudak dolgunlaştırmayla ilgili bilmek istediğiniz her şey!

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk “Bu estetik operasyon daha büyük ya da daha dolgun dudaklar isteyen herkes için uygundur. Buna ek olarak dudak anormallikleri ile doğan veya dudaklarında sonraki yıllarda çeşitli nedenlerden dolayı ile deformasyon ya da şekil bozukluğu oluşan kişiler için de uygundur. Dudak estetiğinde seçim yapabileceğiniz çok sayıda farklı prosedür var. Bazı durumlarda birkaç teknik bir arada da kullanılabilir.”

24.02.2017Stil
Saç ekiminde bilgisayar destekli saç analizi nedir

Saç ekiminde bilgisayar destekli saç analizi nedir?

Op. Dr. Güncel Öztürk denetimindeki Hairneva Saç Ekim Merkezi Uzmanları “Saç ekimi işleminin sağlıklı bir şekilde yapılması için muayene sırasında bilgisayar destekli saç analizi işleminin yapılması gerekir. Bu analizle saçın dökülme tipi, saçın yoğunluğu, sonraki yıllarda dökülme oranı, telojen, katagen (dinlenen) ve anajen (büyüyen) saç kökü oranlarının ayrıntılı olarak hesaplaması yapılır.”

1.02.2017Sağlık
Finesse rinoplasti ile ince dokunuşlar

Finesse rinoplasti ile ince dokunuşlar

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, incelikli burun estetiği tekniğini anlatıyor.

30.01.2017Sağlık
Ameliyatsız estetik cerrahi teknikleriyle yapılabilecekler

Ameliyatsız estetik cerrahi teknikleriyle yapılabilecekler

Gerçekten ihtiyaç duymuyorsa hiç kimse estetik ameliyat olmak istemez. Hepimiz ameliyat olmadan estetik kusurlarımızdan kurtulmanın bir yolu olup olmadığını araştırırız. Ameliyatsız estetik fikri herkes için en cazip seçenek gibi geliyor. Peki, gerçekten öyle mi?

4.01.2017Sağlık
Göğüs büyütme estetiğinden önce bilmeniz gerekenler

Göğüs büyütme estetiğinden önce bilmeniz gerekenler

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk, göğüs büyütme estetiği olmak isteyenlere çok önemli tavsiyelerde bulunuyor.

7.12.2016Sağlık
Eros dudağı nedir

Eros dudağı nedir?

Estetik Plastik veRekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk cevaplıyor; Erosdudağı nedir?Yüz estetiğinde dudak güzelliğinin çok önemli bir rolü vardır. Birçok sanatçı için de ilham kaynağı olmuştur.

3D Mask burun estetiğinin avantajları nelerdir

3D Mask burun estetiğinin avantajları nelerdir?

Estetik Plastik veRekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk cevaplıyor; 3DMask burun estetiğinin avantajları nelerdir?3D simülasyon cihazının en temel avantajı cerrah ve hastaarasındaki iletişimi ve fikir alışverişini güçlendirmesidir. Hasta hayal ettiğiburnu cerraha daha net bir şekilde anlatabilir, cerrah da nelerin yapılıpnelerin yapılamayacağını ya da sonucun nasıl görüneceğini görüntüler üzerinden anlatabilir.

Ameliyatsız vücut sıkılaştırma nasıl yapılır

Ameliyatsız vücut sıkılaştırma nasıl yapılır?

Estetik Plastik veRekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk cevaplıyor; Ameliyatsızvücut sıkılaştırma nasıl yapılır?Ameliyatsız vücut sıkılaştırma yöntemlerinde birçok cihazkullanılmaktadır. Bunlardan en sık kullanılanları radyofrekans cihazları veultrasonik cihazlardır. Bu cihazlarda öncelikle cilt altındaki deride sıkılaşmave ısınma sağlar.

Afrodit dudağı nedir

Afrodit dudağı nedir?

Estetik Plastik veRekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk cevaplıyor; Afroditdudağı nedir?Afrodit dudak dolgun, şekilli ve canlı dudakların simgesidurumundadır. Ayrıca Afrodit dudağı en evrensel dudak estetiğine sahip dudakşekli olarak karşımıza çıkmaktadır.