MENÜ

Donald Trump Jr

Donald Trump Jr ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Donald Trump Jr haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 117 Donald Trump Jr haberi bulunmuştur.

Donald Trump Jr Haberleri

Trump, federal çalışanların işten çıkarılmasını savunan makaleyi paylaştı

Trump, federal çalışanların işten çıkarılmasını savunan makaleyi paylaştı

ABD Başkanı Donald Trump'ın, hükümetinde üst düzey bir çalışan tarafından yazıldığı belirtilen ve federal çalışanların Beyaz Saray’a sadık olmadığı ve işlerini kaybetmeyi hak ettiklerinin savunulduğu isimsiz bir makaleyi Twitter hesabından paylaşması kamuoyunda gündem oldu.

17.01.2019Dünya
Trumpın oğlundan skandal paylaşım

Trump'ın oğlundan skandal paylaşım

ABD Başkanı Donald Trump'ın oğlu Donald Trump Jr, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda babasının Meksika sınırında yapılmasını istediği duvara atıfta bulunarak, "Neden hayvanat bahçesinde keyifli bir gün geçirebildiğinizi biliyor musunuz? Çünkü duvarlar işe yarıyor." ifadesine yer verdi.

9.01.2019Dünya
Gündem 24 Saat- 12.09.2018

Gündem 24 Saat- 12.09.2018

...

12.09.2018Özet
Trumpın çevresine güveni azalıyor

Trump'ın çevresine güveni azalıyor

ABD Başkanı Trump’ın oğlu Donald Trump Jr, New York Times'da yayınlanan imzasız yazının ardından babasının çevresine olan güveninin azaldığını söyledi.

12.09.2018Dünya
Başkan Trump’tan ‘Rusya itirafı’ geldi

Başkan Trump’tan ‘Rusya itirafı’ geldi

Rusya’nın ABD’de 2016 yılında yapılan başkanlık seçimlerine müdahale edip etmediği araştırılırken, ABD Başkanı Donald Trump, sonunda oğlunun Kremlin bağlantılı bir avukatla rakip Hillary Clinton hakkında bilgi almak için görüştüğünü kabul etti.

6.08.2018Dünya
Trump kabul etti... Oğlu Rus avukatla görüştü

Trump kabul etti... Oğlu Rus avukatla görüştü

ABD Başkanı Donald Trump, oğlu Donald Trump Jr'nin, Kremlin bağlantılı Rus avukat Natalia Veselnitskaya ile Haziran 2016'ta "bir rakip hakkında bilgi almak için" görüştüğünü kabul etti. Ancak Trump görüşmenin yasal olduğunu savundu. Trump böylece oğlunun Veselnitskaya ile görüşmesiyle ilgili en net açıklamasını yaptı.

6.08.2018Dünya
Trump, oğlunun Rus avukatla Clinton hakkında bilgi almak için görüştüğünü kabul etti

Trump, oğlunun Rus avukatla Clinton hakkında bilgi almak için görüştüğünü kabul etti

ABD Başkanı Donald Trump, oğlu Donald Trump Jr'nin, Kremlin bağlantılı Rus avukat Natalia Veselnitskaya ile Haziran 2016'ta "bir rakip hakkında bilgi almak için" görüştüğünü kabul etti. Ancak Trump görüşmenin yasal olduğunu savundu.

6.08.2018Dünya
Trumpa yeni gelin

Trump'a yeni gelin

ABD Başkanı Donald Trump’ın eşinden iki ay önce boşanan büyük oğlu Donald Trump Jr.’un haber spikeri Kimberly Guilfoyle ile üç aydır ilişki yaşadığı belirtildi.

15.06.2018Dünya
Çapkın Trump Jr.

Çapkın Trump Jr.

ABD Başkanı’nın ‘adaşı’ oğlu Donald Trump Jr.’ın (40), 12 yıllık evliliğini bitirme kararı aldıktan sonra televizyoncu Kimberly Guilfoyle (49) ile flört ettiği iddia edildi.

11.05.2018Dünya
İşte Trumpın tweetlerinin arkasındaki adam

İşte Trump'ın tweetlerinin arkasındaki adam!

ABD Başkanı Donald Trump, sosyal medyada, özellikle de Twitter'da paylaştığı mesajlarla dünya gündemini değiştirebilen bir lider...

30.04.2018Dünya
FBI’ın ‘fahişe’ dedikodusuna Kremlin’den ret

FBI’ın ‘fahişe’ dedikodusuna Kremlin’den ret

Eski FBI Başkanı Comey’nin ABD Başkanı Trump’la yaptığı görüşmelere ilişkin notlar ortaya çıktı. Notlarda Trump, Comey’ye Rus fahişelerle birlikte olduğu iddialarının yalan olduğunu söylüyor, ancak daha sonra da Putin’in kendisine “Dünya’daki en güzel fahişeler bizde” dediğini anlatıyor. Rusya, iddiayı reddetti.

20.04.2018Dünya
Trumpın büyük oğlu ile eşi boşanıyor

Trump'ın büyük oğlu ile eşi boşanıyor

ABD Başkanı Donald Trump'ın büyük oğlu Donald Trump Jr. ile eşi Vanessa Trump, 12 yıllık evliliklerini bitirme kararı aldıklarını açıkladı.

16.03.2018Dünya
Trumpın büyük oğlu ile eşi boşanıyor

Trump'ın büyük oğlu ile eşi boşanıyor

ABD Başkanı Donald Trump'ın büyük oğlu Donald Trump Jr. ile eşi Vanessa Trump, 12 yıllık evliliklerini bitirme kararı aldıklarını açıkladı.

16.03.2018Dünya
Trump’ın gelini boşanma davası açtı

Trump’ın gelini boşanma davası açtı

ABD Başkanı Donald Trump’ın gelini Vanessa Trump, eşi Donald Trump Jr.’a boşanma davası açtı.

15.03.2018Dünya
Türkiyenin Moskova Büyükelçiliğine beyaz toz bulunan zarf gönderildi

Türkiye'nin Moskova Büyükelçiliğine "beyaz toz" bulunan zarf gönderildi

Türkiye'nin Moskova Büyükelçiliğine, içinde beyaz toz bulunan bir zarf gönderildiği bildirildi.

20.02.2018Dünya

Bu kez Obama'ya gönderildi! ABD’yi alarma geçiren şüpheli 'beyaz toz'

ABD, siyaset dünyasının üst düzey isimlerine gönderilen gizemli ‘beyaz toz’ için alarma geçti. Dün ABD Eski Başkanı Barack Obama'nın Washington'daki ofisine bir zarf içinde beyaz bir toz gönderilirken, bundan bir gün önce de ABD Başkanı Donald Trump'ın gelini Vanessa’nın New York'taki adresine benzer şekilde benzer bir madde gönderilmişti.

14.02.2018Dünya
Eve gelen zarfı açan Trumpın gelini hastaneye kaldırıldı

Eve gelen zarfı açan Trump'ın gelini hastaneye kaldırıldı

ABD Başkanı Donald Trump'ın oğlu Donald Trump Jr adına gelen mektubu açan Vanessa Trump, zarftan beyaz bir toz çıkması nedeniyle önlem amaçlı olarak hastaneye kaldırıldı.

13.02.2018Dünya
Trumpın gelini hastaneye kaldırıldı

Trump'ın gelini hastaneye kaldırıldı

ABD Başkanı Donald Trump'ın en büyük oğlu Donald Trump Jr.'ın eşinin içinde beyaz toz bulunan bir mektubu açtıktan sonra hastaneye kaldırıldığı bildirildi.

12.02.2018Dünya
Steve Bannondan pişmanlık açıklaması: Donald Trumpın oğlu bir vatansever

Steve Bannon'dan pişmanlık açıklaması: Donald Trump'ın oğlu 'bir vatansever'

Eski Beyaz Saray Başstratejisti Steve Bannon, ABD Başkanı Donald Trump'ın oğlunun dahil olduğu bir görüşme için kullandığı "vatan hainliği" ifadesi ile ilgili 5 gün sonra bir düzeltme yaparak "bu ifadeyi başka bir kişiyi kast ederek kullandığını" söyledi.

8.01.2018Dünya
‘Suudi tahtında Trump’ın parmağı var’ iddiası... ‘Adamımızı en tepeye yerleştirdik’

‘Suudi tahtında Trump’ın parmağı var’ iddiası... ‘Adamımızı en tepeye yerleştirdik’

ABD Başkanı Donald Trump ve Beyaz Saray’a ilişkin yeni çıkan ‘Gazap ve Öfke’ kitabında Suudi Arabistan’daki Veliaht Prens değişikliğinde Trump’ın parmağı olduğu iddia edildi. Kitaba göre Veliaht Prens Muhammed’in bu pozisyona getirilmesinden memnuniyet duyan Trump, “Adamımızı tepeye yerleştirdik” dedi.

5.01.2018Dünya
ABD’yi karıştıran kitap: Zehirlenmekten korkuyor, hamburger yiyor

ABD’yi karıştıran kitap: Zehirlenmekten korkuyor, hamburger yiyor

Donald Trump, ABD Başkanı olduğundan beri kaynayan Beyaz Saray’la ilgili yeni bir kitap çıktı. Kitabın tartışmalı yazarı Michael Wolff, Trump’ın başkanlık yarışına popülarite için girdiğini ve seçimi kazanınca ‘hayalet görmüş gibi olduğunu’ yazdı. Bir diğer iddiaya göre ise Trump, zehirlenmekten korktuğu için dışarıdan fast food ürünleri tercih ediyor.

4.01.2018Dünya
Trumptan eski çalışanına: Kovulduğunda işi dışında aklını da kaybetti

Trump'tan eski çalışanına: Kovulduğunda işi dışında aklını da kaybetti

ABD Başkanı Donald Trump, yollarını ayırdığı eski baş stratejisti Steve Bannon hakkında ağır sözler sarf etti. Bannon'un Trump'ın oğlu Donald Trump Jr için yaptığı suçlamalara yanıt veren ABD Başkanı, "Bannon kovulduğu zaman sadece işini değil aynı zamanda aklını kaybetti" dedi.

4.01.2018Dünya
Hamburger tepkisi

Hamburger tepkisi

ABD Başkanı Trump’ın küresel ısınmayı ciddiye almadığına ilişkin tweet’i çevrecileri çok kızdırdı. Araştırmacı Jon Foley “Küresel ısınma çok gerçek. Aynı sen Big Mac yerken dünyada açlık olması gibi” diye yazdı.

29.12.2017Dünya
ABD’den Çeçen lider Kadirov ve 4 Rus’a Daha Yaptırım Kararı

ABD’den Çeçen lider Kadirov ve 4 Rus’a Daha Yaptırım Kararı

ABD, 5 Rus vatandaşını daha yaptırım listesine ekledi. İnsan haklarıyla ilgili Magnitsky Yasası uyarınca yaptırıma tabi olan 5 isim arasında Çeçen lider Ramazan Kadirov da var.

21.12.2017Dünya
Okul arkadaşları tarafından zorbalığa maruz kalan çocuğa ünlü isimlerden destek

Okul arkadaşları tarafından zorbalığa maruz kalan çocuğa ünlü isimlerden destek

ABD'nin Tennessee eyaletinde yaşayan Keaton Jones, okulda arkadaşları tarafından zorbalığa uğradığı anları duygulandıran bir video ile paylaştı. Sosyal medyada viral hale gelen video sonrası Jones, Justin Bieber, Chris Evans ve Katy Perry gibi pek çok isimden destek aldı.

11.12.2017Dünya
Trump’ın oğlu, WikiLeaks  ile yazışmalarını yayınladı

Trump’ın oğlu, WikiLeaks ile yazışmalarını yayınladı

ABD Başkanı Donald Trump’ın oğlu Donald Trump Jr, Demokrat Parti adayı Hillary Clinton’ın e-postalarını ifşa eden WikiLeaks ile seçim kampanyası döneminde Twitter üzerinden yaptığı yazışmaları yayınladı.

14.11.2017Dünya
Trumpın oğlu Wikileaksle yazışmalarını paylaştı

Trump'ın oğlu Wikileaks'le yazışmalarını paylaştı

ABD Başkanı Donald Trump'ın oğlu Trump Jr. Hillary Clinton'ın e-postalarını ifşa eden Wikileaks platformu ile seçim kampanyası döneminde yaptığı yazışmaları yayınladı.

14.11.2017Dünya
Trump’ın büyük oğlu 5 saat  ifade verdi

Trump’ın büyük oğlu 5 saat ifade verdi

ABD Başkanı Donald Trump’ın büyük oğlu Donald Trump Jr, Senato Adalet Komitesinin karşısına çıkarak Rusya’nın 2016 ABD Başkanlık seçimlerine müdahalesiyle ilgili iddialar kapsamında kapalı oturumda ifade verdi.

8.09.2017Dünya
Trumpın oğlu ifade verecek

Trump'ın oğlu ifade verecek

ABD Başkanı Donald Trump'ın büyük oğlu Donald Trump Jr'ın, yarın Senato Adalet Komitesinin karşısına çıkarak Rusya'nın 2016 ABD Başkanlık seçimlerine müdahalesiyle ilgili iddialar kapsamında kapalı oturumda ifade vereceği bildirildi. Trump Jr'ın avukatı Alan Futerfas ise yarın yapılacak oturumla ilgili yazılı açıklama yaptı.

6.09.2017Dünya
Milli e-posta sistemi geliyor

Milli e-posta sistemi geliyor

Milli e-posta sistemi için çalışmaların 2018 sonunda tamamlanması bekleniyor.

7.08.2017Ekonomi
Trump, oğlunun açıklamasını kendisi yazdı

'Trump, oğlunun açıklamasını kendisi yazdı'

ABD Başkanı Donald Trump'ın, oğlu Donald Trump Jr'ın seçim kampanyasına destek olacağını söyleyen Rus bir avukatla yaptığı tartışmalı görüşmeyle ilgili açıklamasını, bizzat kendisi yazdırdığı iddia edildi.

1.08.2017Dünya
Trumpın oğlu ve damadı Senatoya ifade verecek

Trump'ın oğlu ve damadı Senato'ya ifade verecek

ABD Başkanı Donald Trump’ın oğlu Donald Trump Jr. ile damadı ve başdanışmanı Jared Kushner’in Rusya soruşturması kapsamında Senato’da ifade vereceği bildirildi.

20.07.2017Dünya
Trumpın oğlu ifade verecek

Trump'ın oğlu ifade verecek

ABD Başkanı Donald Trump'ın oğlu ve iki yardımcısı, Rusya'nın 2016 başkanlık seçimlerine karıştığı iddialarıyla ilgili Senato İstihbarat Komitesi'ne ifade vermeye hazırlanıyor.

20.07.2017Dünya
Putin ile çok iyi anlaşıyoruz

"Putin ile çok iyi anlaşıyoruz"

ABD Başkanı Trump, Rusya'nın ABD başkanlık seçimlerine müdahale ettiği iddiasına yönelik tartışmalar sürerken, Rusya lideri Putin ile aralarının çok iyi olduğunu söyledi. Trump, işbirliği yapabileceklerine dikkat çekti.

13.07.2017Dünya
ABD bu iddialarla çalkalanıyor: Oğul Trump depremi

ABD bu iddialarla çalkalanıyor: Oğul Trump depremi

Amerikan siyaseti, Başkan Trump’ın en büyük oğlunun kasım ayındaki seçimden önce Rus bir avukatla görüşmesinin yankılarını konuşuyor. Babasının rakibi Hillary Clinton’a zarar verici bilgi almak üzere bir Rus avukatla görüştüğü ortaya çıkan Donald Trump Jr.’ın suç işleyip işlemediği ise tartışma konusu.

12.07.2017Dünya
Lavrov ABD seçimlerine müdahale iddialarını reddetti

Lavrov ABD seçimlerine müdahale iddialarını reddetti

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, ülkesinin ABD'de 2016 başkanlık seçimlerine müdahale ettiği yönündeki iddiaları reddetti.

12.07.2017Dünya
Lavrov’dan ABD’ye: Pireyi deve yapıyorlar

Lavrov’dan ABD’ye: Pireyi deve yapıyorlar

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, ABD Başkanı Donald Trump’ın oğlu Donald Trump Jr’ın Rus bir avukatla yaptığı görüşmeye ilişkin haberleri şaşkınlıkla izlediğini ve basında bu konuya yönelik eleştirileri vahşice olarak niteledi.

12.07.2017Dünya
Oğul Trump’ın başı dertte: Rus avukat Natalia ile görüşme kriz yarattı

Oğul Trump’ın başı dertte: Rus avukat Natalia ile görüşme kriz yarattı

DONALD Trump’ın seçim kampanya ekibinin Rus yetkililerle ilişkisine dair FBI soruşturması devam ederken, oğul Donald Trump Jr’ın bir Rus avukatla görüştüğü haberleri Başkan’ın başını ağrıtmaya devam ediyor. New York Times (NYT) cumartesi günü oğul Trump’ın, New York’taki Trump Tower’da seçimden önce 9 Haziran 2016’da “Kremlin ile yakın bağlantısı olduğu” belirtilen Rus hukukçu Natalia Veselnitskaya ile görüştüğünü yazdı. Trump Jr, önce görüşmenin kimsesiz Rus çocukların Amerikalı çiftler tarafından evlat edinilmesiyle ilgili yasak konusunda olduğunu söyledi. Ancak daha sonra avukatla görüştüğünü ve babasının rakibi Hillary Clinton hakkında bilgi aldığını kabul etti.

11.07.2017Dünya
Trump Jr.dan Rusya açıklaması

Trump Jr.'dan Rusya açıklaması

ABD Başkanı Donald Trump'ın oğlu Donald Trump JR, kendisine Hillary Clinton hakkında hassas bilgi vermeyi teklif eden bir Rus vatandaşının attığı maili yayınladı.

11.07.2017Dünya
Trumpın oğlunun Rus avukatla seçimleri görüştüğü iddiası

Trump'ın oğlunun Rus avukatla seçimleri görüştüğü iddiası 

İngiltere doğumlu müzik yapımcısı Rob Goldstone, ABD Başkanı Donald Trump'ın en büyük oğlu Donald John Trump Jr. ve Rus bir avukat arasında Rus müşterisi Emin Agalarov adına toplantı ayarladığını iddia etti.

10.07.2017Dünya
Trumpa yeni Rusya suçlaması

Trump'a yeni Rusya suçlaması

ABD merkezli The New York Times gazetesi, ABD Başkanı Donald Trump'ın oğlu Donald Trump Jr.'ın seçim kampanyası döneminde, kendisine 'Hillary Clinton'hakkında zarar verici' bilgi vermeyi teklif eden bir Rus avukat ile gizli bir görüşme gerçekleştirdiğini öne sürdü.

10.07.2017Dünya
Trump, çocukları için özel istekte bulundu iddiasına yalanlama

'Trump, çocukları için özel istekte bulundu' iddiasına yalanlama

ABD'de başkanlık seçimlerini kazanan Donald Trump, göreve başlayacağı 20 Ocak 2017'ye hazırlanmak için oluşturduğu geçiş ekibinde çocukları Ivanka, Eric, Donald Trump Jr. ve damadı Jared Kushner'e yer verdi. Trump'ın, ekibine dahil ettiği çocukları için gizlilik izni istediğine dair haberler ise yalanlandı.

15.11.2016Dünya
Trumpın yardımcı kadrosunda çocukları var

Trump'ın yardımcı kadrosunda çocukları var

ABD'nin 'yeni başkanı' Donald Trump'a görevini devralana kadar yardımcı olacak kişiler açıklandı. Kadroda, Trump'ın oğulları Donald Trump Jr. ve Eric Trump, kızı Ivanka Trump, damadı Jared Kushner ve uluslararası ödeme sistemi PayPal'in kurucu ortağı Peter Thiel de var.

12.11.2016Dünya
Donald Trump’a eski eşi Ivana Trumptan destek

Donald Trump’a eski eşi Ivana Trump'tan destek

Donald Trump’tan olaylı şekilde boşanan Ivana Trump, başkanlık yarışında eski eşine tam destek verdi. Aralarındaki rekabeti ve sürtüşmeyi askıya almış görünen Ivana, Amerika’da Daphne Barak’ın sorularını yanıtladı.

27.07.2016Magazin
Bana egomanyaklığın resmini çizebilir misin Abidin

Bana egomanyaklığın resmini çizebilir misin Abidin?

Abidin değil ama Murakami, Hirst, LaChapelle gibi modern sanatın dehaları tablolarında bunu portreledi. Hepsinde de aynı kişinin yüzü belirdi: Robbie Antonio. Hobileri arasında sanatçılara milyon dolarlık ricalarda bulunup kendi portresini çizdirmek olan jetsetin en tuhaf ismi, Filipinli Antonio’yla tanışın.

19.07.2013Kelebek
Trump’tan Rio’ya ‘beşiz’ kule

Trump’tan Rio’ya ‘beşiz’ kule

ABD’li emlak milyarderi Donald Trump, Brezilya’nın başkenti Rio de Janeiro’da 2.6 milyar dolarlık projeye imza attı.

19.12.2012Ekonomi
Trump sued by condo buyers on new project

Trump sued by condo buyers on new project

SEATTLE - Condo buyers who claim to have lost millions of dollars in deposits sue famous real estate developer Donald Trump and Irongate Development, his partner in a new project. The deposits were lost because of a defunct project in Mexico and buyers say they thought Trump played an active role

15.03.2009Gündem