MENÜ

Dominos Pizza

Dominos Pizza ile ilgili tüm haberleri, son dakika Dominos Pizza haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Dominos Pizza haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 66 Dominos Pizza haberi bulunmuştur.

Dominos Pizza Haberleri

Bu aşı tutar

Bu aşı tutar

1919... Atatürk, Türkiye'nin Kurtuluş Savaşı'nı başlattı. 1925... Atatürk ve arkadaşları sanayileşmenin ilk adımlarını attı. İstanbul'daki şirketler İstanbul Ticaret Odası'na ilk kayıtlarını yaptırdı. Birinci kuşak sanayileşme yolunda büyük ilerleme kaydetti. Bugün koltuklar ikinci ve üçüncü kuşaklara devrediliyor. Kendi koltuklarını hazırlayan genç girişimciler ise ilginç iş fikirleriyle başarılı işlere imza atıyor. İşte onlardan bazıları.

22.05.2004Ekonomi
Gerets’e suçlama

Gerets’e suçlama

BAHÇEŞEHİR’de Dominos Pizza’da motosikletli servis elemanı olarak çalışan Mahmut Kırdık, pazar günü Alkent 2000 Sitesi’ne sipariş götürürken G.Saray Teknik Direktörü Eric Gerets’in 34 GS 1360 plakalı otomobiliyle site girişinde kendisine çarptığını iddia etti.

18.10.2005Spor
Dominos Pizza Türkiyeye En İyi ödülü

Domino's Pizza Türkiye'ye 'En İyi' ödülü

Domino's Pizza Türkiye, 2006 yılında dünyadaki en iyi Domino's Pizza seçilerek “2006 Gold Franny” ödülüne layık görüldü.

16.05.2007Ekonomi
Domino’s Pizza’nın sahibi Katolik şehri kurdu

Domino’s Pizza’nın sahibi Katolik şehri kurdu

Dünyanın dört bir yanına yayılan "Dominos Pizza" pizza lokantaları zincirinin kurucusu ve milyarder işadamı Tom Monaghan’ın yaşamı boyunca rüyasını gördüğü "Tanrı Kenti" nihayet gerçekleşti.

22.07.2007Dünya
Beypiliç 30 milyon dolar yatırım yapacak

Beypiliç 30 milyon dolar yatırım yapacak

Beypiliç Genel Müdürü Sait Koca, 2008’de 30 milyon dolarlık yatırım planlandığını bildirerek, ayrıca Konya’da bulunan bir firmayla da yumurta üretimi için anlaştıklarını duyurdu.

26.05.2008Ekonomi
Dominos rotayı Anadoluya çevirdi

Domino's rotayı Anadolu'ya çevirdi

Dominos Pizza Genel Müdürü Aslan Saranga ile dün başlayan röportajımız bugün devam ediyor. Son bölüm ise yarın...

28.08.2008Ekonomi
N.Ireland police chief: IRA dissidents number 300

N.Ireland police chief: IRA dissidents number 300

About 300 Irish Republican Army dissidents backed by "a few nutters and idiots" are trying to tear apart the peace process, Northern Ireland’s police commander said Sunday as his detectives interrogated nine people over the killings of two soldiers and a policeman.

15.03.2009Gündem
Güzel İzmir’i inekler bastı

Güzel İzmir’i inekler bastı

Bugüne kadar 58 farklı ülkenin önemli kentlerinde organize edilen “Cowparade İnek Heykelleri Açık Hava Sergisi” İzmir’de. Beyaz Sosyal Sorumluluk, Konak Belediyesi’nin ortaklaşa yürüttüğü çalışma sonunda 60’a yakın inek heykeli İzmir sokaklarını kasım ayına kadar süsleyecek.

17.06.2010Ege
200 milyar dolarlık sektör

200 milyar dolarlık sektör

ABD’nin en büyük ikinci fast-food zinciri Burger King’in ABD’li özel girişim sermayesi 3Par’a satılması, gözlerin kökeni antik çağlara kadar uzanan ve önümüzdeki 3 yılda 200 milyar dolarlık bir pazara dönüşmesi beklenen fast-food sektörüne çevrilmesine neden oldu.

5.09.2010Gündem
Benzin istasyonundan metropol sokaklarına…

Benzin istasyonundan metropol sokaklarına…

ABD’nin en büyük ikinci fast-food zinciri Burger King’in ABD’li özel girişim sermayesi 3G'ye satılması, gözlerin kökeni antik çağlara kadar uzanan ve önümüzdeki 3 yılda 200 milyar dolarlık bir pazara dönüşmesi beklenen fast-food sektörüne çevrilmesine neden oldu.

6.09.2010Gündem
Ajanda

Ajanda

9.03.2012Kelebek
Türkiye’deki 20 motorlu kurye, pizza restoranı açarak milyoner oldu

Türkiye’deki 20 motorlu kurye, pizza restoranı açarak milyoner oldu

Dominos Pizza Global CEO’su Patrick Doyle, kendi çalışanlarını restoran sahibi olmaya cesaretlendirdiklerini belirterek, “ABD’deki 1000 şubemizin 900’ü motorlu kurye ya da mutfak çalışanlarımızdan oluşuyor. Türkiye’de de 20 motorlu kurye kendi şubesini açarak milyoner oldu” dedi.

13.03.2012Ekonomi
Perakendeci 2013’e umutlu bakmak istiyor

Perakendeci 2013’e umutlu bakmak istiyor

2012’nin performansından yakınan perakendecilerin yüzde 65’i, 2013’ün daha iyi geçeceğine inanıyor. BMD Başkanı Yılmaz Yılmaz “Daha kötü bir risk belirmezse bölgede 2013 daha yumuşak geçer” derken, Roman’ın sahibi Turgut Toplusoy “Ertelenen tüketici talebi sektörü top gibi sıçratacak” dedi.

28.11.2012Ekonomi
Domikopter - İnsansız pizza aracı

Domikopter - İnsansız pizza aracı

Siparişleri 30 dakikanın altında ulaştırma sözü veren Dominos Pizza, helikopter benzeri insansız hava aracıyla ilk teslimatını gerçekleştirdi.

4.07.2013Eğlence
“LİMİT SİZSİNİZ TÜRKİYE”  BAŞLIYOR

“LİMİT SİZSİNİZ TÜRKİYE” BAŞLIYOR!

Şimdi TTNET Limitsiz Paket müşterilerinin alışveriş keyfi de limitsiz.

14.10.2013Advertorial
Bak helikopter geliyor...

Bak helikopter geliyor...

TEKNOLOJİDEKİ hızlı gelişmeler, dillerden düşmeyen ‘bak postacı geliyor’ şarkısını bile değiştiriyor.

2.12.2013Ekonomi
POLİSLERİN EN BÜYÜK YARDIMCISI OLACAK

POLİSLERİN EN BÜYÜK YARDIMCISI OLACAK

İnsansız hava araçları gündelik hayata giriyor. Amazon ve Dominos Pizza'nın teslimat için kullanmayı planladığı bu cihazlar şimdi de emniyet güçlerinin gözdesi olma durumunda... CNN'in haberine göre Chaotic Moon Studios isimli firma suçluları paralize (uyuşturulmuş) bir duruma getirmek için insansız hava araçlarının kullanıldığı bir sistem geliştirdi. İnsansız hava aracı bu sistemle takip ettiği suçluya belli bir mesafe içinde yaklaştıktan sonra suçluya ateş ediyor ve suçlu paralize bir duruma geçiyor. Polis de böylece suçluyu rahat bir şekilde tutukluyor. Paralize olan suçlu kısa bir süre için felç geçiriyor ve hareket edemez hale geliyor. KURGU: Levent SERT

10.03.2014Haber
Tek komutla suçlu yerde

Tek komutla suçlu yerde

İnsansız hava araçları gündelik hayata giriyor. Amazon ve Dominos Pizza'nın teslimat için kullanmayı planladığı bu cihazlar şimdi de emniyet güçlerinin gözdesi olma durumunda...

11.03.2014Ekonomi
Doğu Anadolu’ya devletten sonra Dominos’tan da destek geldi

Doğu Anadolu’ya devletten sonra Dominos’tan da destek geldi

DOĞU illerinde pizza restoranı açmak isteyenler için ‘teşvik paketi’ hazırlayan Dominos, ortalama 250 bin dolara açılan restoranlar için yüzde 20’lik indirime gitti. Genel Müdür Aslan Saranga, “Ödemeleri de 4 yıl vadeye yayacağız. Öncelik bölgede doğan ancak gurbette çalışanların” dedi.

5.07.2014Ekonomi
Mutluluk dışarıda mı

Mutluluk dışarıda mı?

Borsa İstanbul büyük şirketleri halka arz için bekliyor. Bazı şirketler ise Türkiye’de değil yurtdışında halka arzı tercih ediyor. Turkcell’in New York Borsası’nda halka arzıyla başlayan akımda son temsilci Nasdaq’da halka arz planlayan TAB Gıda oldu. Sırada bekleyenler arasında ise Şok Marketler, Memorial Sağlık Grubu, Medical Park ve Liv Hospital bulunuyor.

26.11.2017Ekonomi
29. Genç İletişimciler Yarışması Ödülleri sahiplerini buldu

29. Genç İletişimciler Yarışması Ödülleri sahiplerini buldu

Aydın Doğan Vakfı (ADV) tarafından nitelikli medya çalışanı yetişmesine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen 29. Genç İletişimciler Yarışması’nda dereceye giren öğrenciler, Yeditepe Üniversitesi’nde gerçekleştirilen törenle ödüllerini aldı.

1.03.2018Gündem
Genç iletişimciler zirvede

Genç iletişimciler zirvede

Aydın Doğan Vakfı (ADV) tarafından nitelikli medya çalışanı yetişmesine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen 29. Genç İletişimciler Yarışması’nda dereceye giren öğrenciler, Yeditepe Üniversitesi’nde törenle ödüllerini aldı. Ziya Kürküt’ün sunduğu törenin açılış konuşmasını Aydın Doğan Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner yaptı. 42 üniversitenin iletişim fakültelerinden “yazılı, görsel, işitsel, reklam, halkla ilişkiler ve internet yayıncılığı” dallarında 1087 öğrencinin 917 çalışma ile katıldığı yarışmada, 25 üniversiteden 102 öğrenci 59 proje ile ödüle değer görüldü.

1.03.2018Gündem
Dilim dilim büyüyecek

Dilim dilim büyüyecek

Türkiye’de 2 milyar lirayı aşan pizza sektörü 2018’de yerli ve yabancı markaların yeni şubeleri ile büyümesini sürdürecek. 6 marka yıl sonuna kadar 600’e yakın franchise verecek. Bu markaların franchise giriş bedelleri ise 35 bin TL ile 50 bin dolar arasında değişiyor.

9.03.2018Yazarlar
Avustralyalı dev şirketten flaş Türkiye kararı

Avustralyalı dev şirketten flaş Türkiye kararı

Sıcak ve soğuk yiyecekleri aynı ortamda izole bir şekilde muhafaza eden paketleriyle servis sektörüne yenilikler getiren Adbox Australia şirketi Türkiye pazarına giriyor.

23.10.2018Ekonomi
Avustralyalı paket devi Türkiye’ye geliyor

Avustralyalı paket devi Türkiye’ye geliyor

Adbox Australia Üst Yöneticisi (CEO) Kaan Özer, sıcak ve soğuk yiyecekleri aynı ortamda izole bir şekilde muhafaza eden özelliğiyle kısa sürede Avustralya’da başarıya ulaşan Adbox'u Türkiye pazarına sunmayı planladıklarını belirterek, "Türkiye’de hem üretim hem de ihracat hedefliyoruz." ifadelerini kullandı.

23.10.2018Ekonomi
Beyaz yakalıları pizzacı yapacak

Beyaz yakalıları pizzacı yapacak

Türkiye’de pizzanın pide ve lahmacundan rol çaldığını söyleyen Little Caesars Türkiye Genel Müdürü Banu Arıduru, “Bazı şubelerimizin kurucuları eski beyaz yakalılar. İşlerinden bunaldıkları için bu tarafa geldiler. En fazla ciro yapan mağazalarımızın başında onlar var. Gerektiğinde kendileri motora atlayıp servis yapıyorlar. Biz de 2020’de yeni açılacak tüm şubelerimiz için beyaz yakalıları bekliyoruz” diye konuştu.

23.12.2019Ekonomi
Eve servis pizza Türkiye’yi sevdi

Eve servis pizza Türkiye’yi sevdi

ABD'li Domino's Pizza, bundan 40 yıl önce kurucusu Tom Monaghan'ın yaratıcı fikriyle evlere servis konseptini geliştirdi. Sekiz yıl önce Türkiye'ye gelen zincirin Türkiye Genel Müdürü Arslan Saranga, Domino's Pizza'nın öyküsünü anlattı.

30.01.2004Ekonomi
Hayalinizdeki partiler başlıyor

Hayalinizdeki partiler başlıyor

Start a party/Partini başlat konseptiyle yazın Suada’da yapılan partiler kış boyunca Ortaköy The House Cafe’de.

6.09.2007Kelebek
Kebabı da lahmacunu da yendik

Kebabı da lahmacunu da yendik

Türkiye'de ve dünyada evlere servis pizzanın açık ara lideri Domino's Pizza Genel Müdürü Aslan Saranga ile konuştuk. Röportaj üç gün boyunca devam edecek...

26.08.2008Ekonomi
Eski borsacı şimdi pizzacı

Eski borsacı şimdi pizzacı

Domino's Genel Müdürü Aslan Saranga ile iki gündür süren röportajın bugün üçüncü ve son günü.

28.08.2008Ekonomi
Domino’s Türkiye kıskandıran rekor kırdı çikolatalı sufleye Amerika yolu göründü

Domino’s Türkiye kıskandıran rekor kırdı çikolatalı sufleye Amerika yolu göründü

Türkiye’deki mağaza sayısını ve cirosunu iki yılda ikiye katlama hedefi koyan Domino’s pizza ilk kez Türkiye şubelerinde satışına başlanan çikolatalı sufleyi Amerika’daki Dominos’lara da taşımaya hazırlanıyor.

6.09.2008Ekonomi
Moto-kuryeler ürün geliştirdi pizza liginde ilk 5’e girdik

Moto-kuryeler ürün geliştirdi pizza liginde ilk 5’e girdik

Türkiye’de 12’nci dünyada da 48’inci yaş gününü kutlayan Domino’s Pizza terfi mekanizması ile çalışanlarının yaratıcılığını kamçılıyor. Türkiye Domino’s restoranlarında satışa sunulan her 100 üründen 80’inin restoranlarda moto-kurye ya da pizzacı olarak çalışan elemanlar tarafından geliştirildiğini ifade eden Domino’s Türkiye Genel Müdürü Aslan Saranga, "Bir zamanlar motorcu olan bazı çalışanlarımız şimdi bünyemizde bölge-operasyon müdürü gibi görevlerle çalışmayı sürdürüyor. Kendi geliştirdiğimiz pizzalar büyük ilgi görüyor" dedi.

13.01.2009Ekonomi
Domino’s CEO’su heyecanlandı dünyaya Türkiye’yi anlattı

Domino’s CEO’su heyecanlandı dünyaya Türkiye’yi anlattı

Geçtiğimiz Eylül ayında Türkiye’ye 3 günlük ilk ziyaretini gerçekleştiren Domino’s Pizza’nın CEO’su David Brandon Türkiye’deki hızlı büyüme konusundaki heyecanını tüm dünya franchiselarına yazdığı bir mektup ile paylaştı.

1.02.2009Ekonomi

Yazar Sonuçları

Çocuklara fast food doğum günü 6 milyon YTL’lik pazar yarattı

DOĞUM günü partileri, evlerden fast food restoran zincirlerine kaydı. Geçen yıl, 10 bini McDonald’s ve Burger King’de olmak üzere 15 bin parti, restoran zincirlerinde gerçekleşti, böylece 6 milyon YTL’lik pazar doğdu.

11.03.2006

Rus mafyası bırakmıyor

Her yaz bir başka Rus güzeli ile Bodrum’a gelip Yalıkavak’taki evinde tatil yapan İlker Mengi, iki yıldır Türkiye’ye uğramıyor.

17.07.2008

Kadınları hem iş sahibi yapıyor hem zayıflatıyor

TURYAĞ’da 14 yıl çalıştıktan sonra kendi işi kurmaya karar veren Gediz Ersin’in 2007’de Türkiye ana bayiliğini aldığı Shapes For Women, emin adımlarla yoluna devam ediyor.

26.08.2011

Kinoa mı? Tarhana mı ?

MilLi ve yerel değerlerin giderek yükseldiği bir dönemde, insanoğlunun varlığından bu yana sürdürdüğü yeme içme eyleminin de bundan etkilenmemesi mümkün değildir.

16.09.2019

2023 Turizm stratejisi ve Bursa

Turizm Bakanı Mehmet Ersoy ‘2023 Turizm Strateji’mizi açıkladı.

14.10.2019

Para her şey mi?

AMERİKA’da işten çıkmaların en hızlı olduğu sektör, saat başı ortalama 5 dolara çalışılan, ‘fast food’ sektörü. ‘turnover’ denilen personel devir hızı bu sektörde % 300’lere varmış durumda..

6.03.2005