MENÜ

Dominos Pizza

Dominos Pizza ile ilgili tüm haberleri, son dakika Dominos Pizza haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Dominos Pizza haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 65 Dominos Pizza haberi bulunmuştur.

Domino's Pizza, merkezi ABD'nin Michigan eyaletinde bulunan, uluslararası bir pizza dağıtım şirketidir.

1960 yılında Thomas Monaghan tarafından kurulmuştur. 2014 yılı verilerine göre, 60'ı aşkın ülkede 10.000'den fazla şubesi vardır. 2004 yılında 4,6 milyar dolar fiyatıyla halka açıldığı zaman, Domino's Pizza Amerika'nın en büyük ikinci pizza zinciridir. Bunun dışında da dünyanın en büyük evlere dağıtım yapan pizza firmasıdır.

Domino's Pizza Türkiye, mevcut Domino's Franchising sisteminde Hindistan, İngiltere ve Avustralya'yı takip ederek 4. sırada yerini almaktadır. Domino's Pizza'nın 10.000. şubesi İstanbul ilinde Kağıthane semtinde açılmıştır.

DEVAMI

Dominos Pizza Haberleri

Avustralyalı paket devi Türkiye’ye geliyor

Avustralyalı paket devi Türkiye’ye geliyor

Adbox Australia Üst Yöneticisi (CEO) Kaan Özer, sıcak ve soğuk yiyecekleri aynı ortamda izole bir şekilde muhafaza eden özelliğiyle kısa sürede Avustralya’da başarıya ulaşan Adbox'u Türkiye pazarına sunmayı planladıklarını belirterek, "Türkiye’de hem üretim hem de ihracat hedefliyoruz." ifadelerini kullandı.

23.10.2018Ekonomi
Avustralyalı dev şirketten flaş Türkiye kararı

Avustralyalı dev şirketten flaş Türkiye kararı

Sıcak ve soğuk yiyecekleri aynı ortamda izole bir şekilde muhafaza eden paketleriyle servis sektörüne yenilikler getiren Adbox Australia şirketi Türkiye pazarına giriyor.

23.10.2018Ekonomi
Dilim dilim büyüyecek

Dilim dilim büyüyecek

Türkiye’de 2 milyar lirayı aşan pizza sektörü 2018’de yerli ve yabancı markaların yeni şubeleri ile büyümesini sürdürecek. 6 marka yıl sonuna kadar 600’e yakın franchise verecek. Bu markaların franchise giriş bedelleri ise 35 bin TL ile 50 bin dolar arasında değişiyor.

9.03.2018Yazarlar
Genç iletişimciler zirvede

Genç iletişimciler zirvede

Aydın Doğan Vakfı (ADV) tarafından nitelikli medya çalışanı yetişmesine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen 29. Genç İletişimciler Yarışması’nda dereceye giren öğrenciler, Yeditepe Üniversitesi’nde törenle ödüllerini aldı. Ziya Kürküt’ün sunduğu törenin açılış konuşmasını Aydın Doğan Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner yaptı. 42 üniversitenin iletişim fakültelerinden “yazılı, görsel, işitsel, reklam, halkla ilişkiler ve internet yayıncılığı” dallarında 1087 öğrencinin 917 çalışma ile katıldığı yarışmada, 25 üniversiteden 102 öğrenci 59 proje ile ödüle değer görüldü.

1.03.2018Gündem
29. Genç İletişimciler Yarışması Ödülleri sahiplerini buldu

29. Genç İletişimciler Yarışması Ödülleri sahiplerini buldu

Aydın Doğan Vakfı (ADV) tarafından nitelikli medya çalışanı yetişmesine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen 29. Genç İletişimciler Yarışması’nda dereceye giren öğrenciler, Yeditepe Üniversitesi’nde gerçekleştirilen törenle ödüllerini aldı.

1.03.2018Gündem
Mutluluk dışarıda mı

Mutluluk dışarıda mı?

Borsa İstanbul büyük şirketleri halka arz için bekliyor. Bazı şirketler ise Türkiye’de değil yurtdışında halka arzı tercih ediyor. Turkcell’in New York Borsası’nda halka arzıyla başlayan akımda son temsilci Nasdaq’da halka arz planlayan TAB Gıda oldu. Sırada bekleyenler arasında ise Şok Marketler, Memorial Sağlık Grubu, Medical Park ve Liv Hospital bulunuyor.

26.11.2017Ekonomi
Doğu Anadolu’ya devletten sonra Dominos’tan da destek geldi

Doğu Anadolu’ya devletten sonra Dominos’tan da destek geldi

DOĞU illerinde pizza restoranı açmak isteyenler için ‘teşvik paketi’ hazırlayan Dominos, ortalama 250 bin dolara açılan restoranlar için yüzde 20’lik indirime gitti. Genel Müdür Aslan Saranga, “Ödemeleri de 4 yıl vadeye yayacağız. Öncelik bölgede doğan ancak gurbette çalışanların” dedi.

5.07.2014Ekonomi
Tek komutla suçlu yerde

Tek komutla suçlu yerde

İnsansız hava araçları gündelik hayata giriyor. Amazon ve Dominos Pizza'nın teslimat için kullanmayı planladığı bu cihazlar şimdi de emniyet güçlerinin gözdesi olma durumunda...

11.03.2014Ekonomi
POLİSLERİN EN BÜYÜK YARDIMCISI OLACAK

POLİSLERİN EN BÜYÜK YARDIMCISI OLACAK

İnsansız hava araçları gündelik hayata giriyor. Amazon ve Dominos Pizza'nın teslimat için kullanmayı planladığı bu cihazlar şimdi de emniyet güçlerinin gözdesi olma durumunda... CNN'in haberine göre Chaotic Moon Studios isimli firma suçluları paralize (uyuşturulmuş) bir duruma getirmek için insansız hava araçlarının kullanıldığı bir sistem geliştirdi. İnsansız hava aracı bu sistemle takip ettiği suçluya belli bir mesafe içinde yaklaştıktan sonra suçluya ateş ediyor ve suçlu paralize bir duruma geçiyor. Polis de böylece suçluyu rahat bir şekilde tutukluyor. Paralize olan suçlu kısa bir süre için felç geçiriyor ve hareket edemez hale geliyor. KURGU: Levent SERT

10.03.2014Haber
Bak helikopter geliyor...

Bak helikopter geliyor...

TEKNOLOJİDEKİ hızlı gelişmeler, dillerden düşmeyen ‘bak postacı geliyor’ şarkısını bile değiştiriyor.

2.12.2013Ekonomi
“LİMİT SİZSİNİZ TÜRKİYE”  BAŞLIYOR

“LİMİT SİZSİNİZ TÜRKİYE” BAŞLIYOR!

Şimdi TTNET Limitsiz Paket müşterilerinin alışveriş keyfi de limitsiz.

14.10.2013Advertorial
Domikopter - İnsansız pizza aracı

Domikopter - İnsansız pizza aracı

Siparişleri 30 dakikanın altında ulaştırma sözü veren Dominos Pizza, helikopter benzeri insansız hava aracıyla ilk teslimatını gerçekleştirdi.

4.07.2013Eğlence
Perakendeci 2013’e umutlu bakmak istiyor

Perakendeci 2013’e umutlu bakmak istiyor

2012’nin performansından yakınan perakendecilerin yüzde 65’i, 2013’ün daha iyi geçeceğine inanıyor. BMD Başkanı Yılmaz Yılmaz “Daha kötü bir risk belirmezse bölgede 2013 daha yumuşak geçer” derken, Roman’ın sahibi Turgut Toplusoy “Ertelenen tüketici talebi sektörü top gibi sıçratacak” dedi.

28.11.2012Ekonomi
Türkiye’deki 20 motorlu kurye, pizza restoranı açarak milyoner oldu

Türkiye’deki 20 motorlu kurye, pizza restoranı açarak milyoner oldu

Dominos Pizza Global CEO’su Patrick Doyle, kendi çalışanlarını restoran sahibi olmaya cesaretlendirdiklerini belirterek, “ABD’deki 1000 şubemizin 900’ü motorlu kurye ya da mutfak çalışanlarımızdan oluşuyor. Türkiye’de de 20 motorlu kurye kendi şubesini açarak milyoner oldu” dedi.

13.03.2012Ekonomi
Ajanda

Ajanda

9.03.2012Kelebek
Benzin istasyonundan metropol sokaklarına…

Benzin istasyonundan metropol sokaklarına…

ABD’nin en büyük ikinci fast-food zinciri Burger King’in ABD’li özel girişim sermayesi 3G'ye satılması, gözlerin kökeni antik çağlara kadar uzanan ve önümüzdeki 3 yılda 200 milyar dolarlık bir pazara dönüşmesi beklenen fast-food sektörüne çevrilmesine neden oldu.

6.09.2010Gündem
200 milyar dolarlık sektör

200 milyar dolarlık sektör

ABD’nin en büyük ikinci fast-food zinciri Burger King’in ABD’li özel girişim sermayesi 3Par’a satılması, gözlerin kökeni antik çağlara kadar uzanan ve önümüzdeki 3 yılda 200 milyar dolarlık bir pazara dönüşmesi beklenen fast-food sektörüne çevrilmesine neden oldu.

5.09.2010Gündem
Güzel İzmir’i inekler bastı

Güzel İzmir’i inekler bastı

Bugüne kadar 58 farklı ülkenin önemli kentlerinde organize edilen “Cowparade İnek Heykelleri Açık Hava Sergisi” İzmir’de. Beyaz Sosyal Sorumluluk, Konak Belediyesi’nin ortaklaşa yürüttüğü çalışma sonunda 60’a yakın inek heykeli İzmir sokaklarını kasım ayına kadar süsleyecek.

17.06.2010Ege
N.Ireland police chief: IRA dissidents number 300

N.Ireland police chief: IRA dissidents number 300

About 300 Irish Republican Army dissidents backed by "a few nutters and idiots" are trying to tear apart the peace process, Northern Ireland’s police commander said Sunday as his detectives interrogated nine people over the killings of two soldiers and a policeman.

15.03.2009Gündem
Dominos rotayı Anadoluya çevirdi

Domino's rotayı Anadolu'ya çevirdi

Dominos Pizza Genel Müdürü Aslan Saranga ile dün başlayan röportajımız bugün devam ediyor. Son bölüm ise yarın...

28.08.2008Ekonomi
Beypiliç 30 milyon dolar yatırım yapacak

Beypiliç 30 milyon dolar yatırım yapacak

Beypiliç Genel Müdürü Sait Koca, 2008’de 30 milyon dolarlık yatırım planlandığını bildirerek, ayrıca Konya’da bulunan bir firmayla da yumurta üretimi için anlaştıklarını duyurdu.

26.05.2008Ekonomi
Domino’s Pizza’nın sahibi Katolik şehri kurdu

Domino’s Pizza’nın sahibi Katolik şehri kurdu

Dünyanın dört bir yanına yayılan "Dominos Pizza" pizza lokantaları zincirinin kurucusu ve milyarder işadamı Tom Monaghan’ın yaşamı boyunca rüyasını gördüğü "Tanrı Kenti" nihayet gerçekleşti.

22.07.2007Dünya
Dominos Pizza Türkiyeye En İyi ödülü

Domino's Pizza Türkiye'ye 'En İyi' ödülü

Domino's Pizza Türkiye, 2006 yılında dünyadaki en iyi Domino's Pizza seçilerek “2006 Gold Franny” ödülüne layık görüldü.

16.05.2007Ekonomi
Gerets’e suçlama

Gerets’e suçlama

BAHÇEŞEHİR’de Dominos Pizza’da motosikletli servis elemanı olarak çalışan Mahmut Kırdık, pazar günü Alkent 2000 Sitesi’ne sipariş götürürken G.Saray Teknik Direktörü Eric Gerets’in 34 GS 1360 plakalı otomobiliyle site girişinde kendisine çarptığını iddia etti.

18.10.2005Spor

Bu aşı tutar

1919... Atatürk, Türkiye'nin Kurtuluş Savaşı'nı başlattı. 1925... Atatürk ve arkadaşları sanayileşmenin ilk adımlarını attı. İstanbul'daki şirketler İstanbul Ticaret Odası'na ilk kayıtlarını yaptırdı. Birinci kuşak sanayileşme yolunda büyük ilerleme kaydetti. Bugün koltuklar ikinci ve üçüncü kuşaklara devrediliyor. Kendi koltuklarını hazırlayan genç girişimciler ise ilginç iş fikirleriyle başarılı işlere imza atıyor. İşte onlardan bazıları.

22.05.2004Ekonomi
Pizzayı yereller kapıyor

Pizzayı yereller kapıyor

Türkiye’de 2 milyar TL’yi aşan pizza sektörü, 2019’da rekor şube açmayı hedefliyor. Yerli markaların ağırlıkta olduğu sektörde 250’den fazla yeni şube açılacak. Markaların franchise giriş bedelleri ise 50 bin TL ile 100 bin dolar aralığında değişiyor.

Kâr ve borçta birinci ligdeler

Kâr ve borçta birinci ligdeler

İSO İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu araştırması sanayinin ikinci liginde şirketlerin kârlarını arttırsa da borçluluktan kurtulamadığını ortaya koydu. 2017’de kârlar yüzde 43.9, borçlar ise yüzde 50.9 arttı. İkinci 500’deki kârlılık artışı sanayinin birinci ligi 500 dev sanayi kuruluşunu geride bırakmayı başardı.

17.07.2018Ekonomi
Domino’stan inovatif pizza

Domino’s'tan 'inovatif pizza'

Domino’s Pizza, Eylül ayına iki yenilikle girdi. Geçtiğimiz ay 'Tek Tıkla Sipariş' özelliğini hizmete alan marka şimdi de 'Mangal Sucuklu Pizza' tarifini tüketicilerin beğenisine sundu.

6.09.2016Ekonomi
Yenilikçi pizzalar Türkiye’den

Yenilikçi pizzalar Türkiye’den

Tüm dünyada 2015’te 10 milyar dolarlık pizza satan Dominos’un, bunun yarısını dijital kanallardan gerçekleştirdiğini dile getiren Dominos Dünya Başkanı Ritch Allison, “Türkiye, son 5 yılda en hızlı büyüdüğümüz 4 pazardan biri ve pizza için çok inovatif (yenilikçi) fikirler çıkıyor” dedi.

28.05.2016Ekonomi
Super Bowlun galibi ABD ekonomisi

Super Bowl'un galibi ABD ekonomisi

Amerikan futbolu sevenlerin yıl boyu heyecanla beklediği Super Bowl maçının asıl galibi ABD ekonomisi olacak.

31.01.2015Diğer
Tatlı kapışma

Tatlı kapışma

Güllüoğlu’ndan Dominos’a sosyal medyada cevap.

14.07.2014Ekonomi
DOMINO’S İNDİRİMİ 1 TL

DOMINO’S İNDİRİMİ 1 TL!

Domino’s lezzetlerinde 1 TL’lik yakala.co kuponuyla %50’yi aşan indirim çılgınlığı!

5.02.2013Advertorial
600 restoranı olacak, 10 bin kişiye çıkacak

600 restoranı olacak, 10 bin kişiye çıkacak

Domino's Pizza Türkiye Genel Müdürü Aslan Saranga, 16 yıldır bugünkü büyüklüğü 1.5 milyar dolar olan Türkiye pazarında birçok imza attıklarını belirterek, “Son değişikliğimiz sosumuzda oldu. Bir miktar malzemelerimizide de değişiklik yapıyoruz. Sektörün önümüzdeki beş yıl içinde iki kat büyüyeceğini düşünüyoruz” dedi.

16.02.2012Ekonomi

Kar, Marmara’yı eve kapattı, alışveriş hemen internete kaydı

Yoğun kar yağışı Marmara Bölgesi’nde hayatı durma noktasına getirirken, evden dışarı çıkmayanlar hafta sonu alışverişini internetten yaptı.

23.01.2010Ekonomi
Dominos bayileri para basıyor

Domino's bayileri para basıyor

Türkiye'nin en büyük evden eve pizza zinciri olan Domino's'un bayileri yatırım maliyetini ortalama iki yılda çıkarıyor. Bayilerin aylık ortalama kazancı 10 bin dolara yaklaşıyor.

20.10.2009Ekonomi

Yazar Sonuçları

2023 Turizm stratejisi ve Bursa

Turizm Bakanı Mehmet Ersoy ‘2023 Turizm Strateji’mizi açıkladı.

14.10.2019

Kinoa mı? Tarhana mı ?

MilLi ve yerel değerlerin giderek yükseldiği bir dönemde, insanoğlunun varlığından bu yana sürdürdüğü yeme içme eyleminin de bundan etkilenmemesi mümkün değildir.

16.09.2019

Kadınları hem iş sahibi yapıyor hem zayıflatıyor

TURYAĞ’da 14 yıl çalıştıktan sonra kendi işi kurmaya karar veren Gediz Ersin’in 2007’de Türkiye ana bayiliğini aldığı Shapes For Women, emin adımlarla yoluna devam ediyor.

26.08.2011

Rus mafyası bırakmıyor

Her yaz bir başka Rus güzeli ile Bodrum’a gelip Yalıkavak’taki evinde tatil yapan İlker Mengi, iki yıldır Türkiye’ye uğramıyor.

17.07.2008

Çocuklara fast food doğum günü 6 milyon YTL’lik pazar yarattı

DOĞUM günü partileri, evlerden fast food restoran zincirlerine kaydı. Geçen yıl, 10 bini McDonald’s ve Burger King’de olmak üzere 15 bin parti, restoran zincirlerinde gerçekleşti, böylece 6 milyon YTL’lik pazar doğdu.

11.03.2006

Denizz Aşırı Dedikodular

Allah Kimseyi Whatsapp’ta Grup Dışı Bırakmasın: Amin.

17.10.2016

Pastayı da dondurdular

E.Özgörkey Grubu şirketlerinden Özgörkey Gıda’nın dondurulmuş gıda markası Feast, bir yandan toplu tüketimde pazar liderliğini sürdürürken bir yandan da yeni ürünlerle zirvedeki yerini daha da sağlamlaştırıyor.

16.09.2011