MENÜ

Dolunay

Dolunay ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Dolunay haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.152 Dolunay haberi bulunmuştur.

Dolunay, Ay'ın Güneş'e göre Dünya'nın ters tarafında kaldığı evresi. Dolunay, Ay ile Güneş'in jeosentrik zahir (ekliptik) boylamlarının farkı 180 derece olduğunda gerçekleşir. Bu durumda Ay, Dünya'ya göre Güneş ile ters noktalardadır.

Sinodik aya göre Ay'ın aynı evreleri arasındaki zaman ortalama 29.53 gündür. Bu sebeple yeniay ile başlayan Ay takvimine göre dolunay 14 veya 15. günde gerçekleşir. Kameri ay hep tam sayılardan oluştuğu için 29 veya 30 gün sürer.

 

Dolunay Haberleri

Dolunay dizisiyle ilgili flaş değişiklik… Yeni bölüm ne zaman

Dolunay dizisiyle ilgili flaş değişiklik… Yeni bölüm ne zaman?

Dolunay dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı, tarih detayı gözlerden kaçmadı. Ekran macerasına yaz sezonunda başlayan Dolunay’ın yayın günü değişti. Peki romantik komedi türündeki dizinin 17. Bölümünde neler olacak? Başrollerini Özge Gürel ve Can Yaman’ın paylaştığı Dolunay yeni bölüm ne zaman?

23.10.2017Televizyon
Dolunay 17. bölümü ne zaman... İşte yeni bölüm fragmanı

Dolunay 17. bölümü ne zaman?... İşte yeni bölüm fragmanı

Dolunay dizisinin 17. bölüm fragmanı yayınlandı. Ferit ve Nazlı ilişkisine dair yeni ipuçları veren Dolunay'ın yeni fragmanında tarih detayı gözlerden kaçmadı. Dizinin yayın günü değiştirildi. Peki Dolunay dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

21.10.2017Televizyon
O şaşkınlık görülmeye değerdi

O şaşkınlık görülmeye değerdi

Serkan Altunorak, geçtiğimiz haftalarda BluTV’nin iddialı yapımı “7YÜZ” için kamera karşısına geçti. Oyuncu, Amerika’da tatil yaptığı dönemde gelen bu teklifin kendisini şaşırttığını söyledi: “Proje bana geldiğinde yaşadığım şaşkınlık ve heyecan görülmeye değerdi. Biz oyuncular böyle kaliteli işlerin içinde olmayı o kadar çok istiyoruz ki.”

19.10.2017Televizyon
Dolunay 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Dolunay 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Dolunay yeni bölüm fragmanı için araştırmalar 17 Ekim Salı günü yayınlanan son bölümün hemen ardından başladı. Romantik komedi türündeki Dolunay dizisinin son bölümünde Ferit ve Nazlı nikah masasına oturdu. Finale ise Ferit’e kurulan korkunç tuzak damga vurdu. Şimdi ise gözler 24 Ekim Salı günü yayınlanacak bölümde! Peki Dolunay 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

19.10.2017Televizyon
Dolunay son bölüm finalinde şok | Yeni bölümde Ferit cezaevine mi girecek

Dolunay son bölüm finalinde şok | Yeni bölümde Ferit cezaevine mi girecek?

Dolunay dizisi dün akşam yayınlanan 16. bölümüyle şaşırtıcı gelişmeleri ekrana taşıdı. Ferit ve Nazlı’nın nikah masasına oturduğu Dolunay son bölüm finaline Ferit’e kurulan tuzak damga vurdu. Şimdi ise tüm gözler yeni bölümde! Peki Dolunay dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ferit cezaevine mi girecek?

18.10.2017Televizyon
“Kayıtdışı” dizisinde Cezmi Baskın sürprizi

“Kayıtdışı” dizisinde Cezmi Baskın sürprizi !

Fox Tv'de yayınlanan başrollerinde  Erkan Petekkaya, Songül Öden, Dolunay Soysert ve Uğur Polat'ın oynadığı Kayıtdışı” dizisine ünlü oyuncu Cezmi Baskın dahil oldu.

17.10.2017Televizyon
Dolunay 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Nazlı kurtuluyor mu

Dolunay 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Nazlı kurtuluyor mu?

Dolunay dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı, Nazlı’nın akıbeti belli oldu. Romantik komedi türündeki dizinin son bölüm finalinde Nazlı, buzhanede kilitli kalmıştı. Peki, Dolunay’ın 17 Ekim Salı akşamı yayınlanacak 16. Bölümünde neler yaşanacak? Nazlı, kilitli kaldığı yerden kurtulacak mı? İşte Dolunay 16.bölüm fragmanı ve yeni bölümden ilk görüntüler!

13.10.2017Televizyon
Dolunay yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı | Nazlı kurtulacak mı

Dolunay yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? | Nazlı kurtulacak mı?

Dolunay yeni bölüm fragmanı için araştırmalar olaylı final sahnesinin hemen ardında başladı. Finalde düğün gününde buzhanede mahsur kalan Nazlı'nın akıbetini merak eden izleyiciler, Dolunay 15. bölümü heyecanla bekliyor. Peki yeni bölümde neler olacak? Nazlı, kurtulacak mı? Tüm bu soruların yanıtları 17 Ekim'de belli olacak. Peki Dolunay yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

12.10.2017Televizyon
Dolunay 15. yeni bölüm fragmanında Nazlı ne cevap verecek

Dolunay 15. yeni bölüm fragmanında Nazlı ne cevap verecek?

Dolunay yeni bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. Yarın akşam yayınlanacak olan Dolunay dizisinin 15. bölümünde en çok merak edilen konu Nazlı'nın evlilik teklifine vereceği yanıt. Peki yeni bölümde neler yaşanacak? Nazlı, Ferit'in evlilik teklifine ne yanıt verecek? Deniz şirketteki payını Hakan'a mı devredecek. İşte Dolunay 15. yeni bölüm fragmanı ve özeti!

9.10.2017Televizyon
Dolunayda yüzdüler

Dolunay'da yüzdüler

Türkiye’nin en önemli açık yaş yüzme yarışı organizasyonlarından ‘Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası’ Bodrum’da yapıldı.

8.10.2017Diğer
Tekirdağda deniz 10 metre çekildi

Tekirdağ'da deniz 10 metre çekildi

Tekirdağ'da deniz 10 metre çekildi

7.10.2017Tekirdağ
Karanlıkta kulaç attılar

Karanlıkta kulaç attılar

Karanlıkta kulaç attılar

7.10.2017Bodrum
Bodrumda Dolunayda Yüzme Yarışı

Bodrum'da 'Dolunayda Yüzme Yarışı'

Bodrum'da 'Dolunayda Yüzme Yarışı'

7.10.2017Bodrum
Edelweiss Club üyeleri sezona merhaba dedi

Edelweiss Club üyeleri sezona merhaba dedi

Edelweiss Club üyeleri sezona merhaba dedi

7.10.2017İzmir
Nasıl gidiyor yeni sezon

Nasıl gidiyor yeni sezon?

Heyecanla beklediğimiz diziler, hiç şans tanımadığımız uyarlamalar, nasıl uyum sağlayacağını bilemediğimiz yeni oyuncular derken sezon başladı da yükünü aldı bile. O halde fikri takip zamanıdır; bakalım son durum nasıl?

6.10.2017Hürriyet Cumartesi
Dolunay son bölüm finaline evlilik teklifi damga vurdu... Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Dolunay son bölüm finaline evlilik teklifi damga vurdu... Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Dolunay dizisi yepyeni bölümleriyle kaldığı yerden devam ediyor. Hakan’ın kirli oyunlarının devam ettiği Dolunay son bölümünde olayların ardı arkası kesilmedi. Finale ise evlilik teklifi sahnesi damga vurdu. Nazlı’nın vereceği yanıtı merak eden izleyiciler, yeni fragmanı araştırıyor. Peki Dolunay 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

4.10.2017Televizyon
Dolunay dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Dolunay dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Dolunay dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Dolunay'da heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Ferit, Demir ve Zeynep’in ölümünün ardındaki korkunç ihtimali gözardı edemedi. Ferit ve Nazlı arasındaki ipler bu bilgiyle daha da gerildi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından izleyiciler tarafından yeni bölüm fragmanını merak edilmeye başlandı. Peki, Dolunay dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

3.10.2017Televizyon
6. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası Bodrumda gerçekleşecek

6. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası Bodrum'da gerçekleşecek

6. Uluslararası Arena Aquamasters Yüzme Şampiyonası Bodrum'da gerçekleşecek

2.10.2017Merkez
Yüz Yüze oyuncuları kimlerdir

Yüz Yüze oyuncuları kimlerdir?

Yüz Yüze oyuncuları, dizinin ilk tanıtımının ekranlara gelmesinin ardından araştırılmaya başlandı. Sinem Kobal ve Birkan Sokullu'nun başrollerinde oynadığı dizide birbirinden deneyimli isimler yer alıyor. Birbirine düşman olan ancak bunun farkında olmayan iki kişinin birbirleriyle olan ilişkisini anlatan Yüz Yüze, oyuncuları kadar konusuyla da dikkat çekiyor. İşte, merakla araştırılan Yüz Yüze oyuncuları ve dizinin konusu hakkında detaylı bilgiler

29.9.2017Televizyon
Dolunay dizisinin 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Dolunay dizisinin 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Dolunay dizisinin son bölümünde şaşırtıcı bir final sahnesine tanık olan izleyiciler şimdi yeni fragmanı araştırıyor. Sevilen gençlik dizisi Dolunay'ın son bölümünde Zeynep ve Demir’i kazaya değil, cinayete kurban gittiği öğrenildi. Ferit'in ne yapacağı yeni bölümde netleşecek. Peki Dolunay dizisinin 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

28.9.2017Televizyon
Dolunay yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölüm finalinde şok

Dolunay yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölüm finalinde şok

Dolunay yeni bölüm fragmanı için araştırmalar başladı. Salı akşamları ekrana gelen Dolunay'ın dün yayınlanan son bölümünde Nazlı ve Ferit arasındaki gelişmeleri yakından takip eden izleyiciler, finalde büyük bir sürpriz yaşadı. Zeynep ve Demir’in ölümünün bir kaza değil, tuzak olduğu ortaya çıktı. Yeni bölümde bu gelişmenin dengeleri nasıl değiştireceği belli olacak. Peki Dolunay 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

27.9.2017Televizyon
Türk Sinemasının ustaları ödüllendirildi

Türk Sineması'nın ustaları ödüllendirildi

Türk Sineması'nın ustaları ödüllendirildi

25.9.2017Adana
Dolunay 13. bölüm yeni bölüm fragmanı Ferit affedecek mi

Dolunay 13. bölüm yeni bölüm fragmanı Ferit affedecek mi?

Dolunay yeni bölüm 2. fragmanı izleyicileriyle buluştu. Son bölüm finaliyle hafızalara kazınan dizinin 26 Eylül Salı günü yayınlanacak olan bölümünde sürprizlerle dolu gelişmeler var. Dolunay 13. bölümünde Ferit, Nazlı'yla sert bir yüzleşme yaşıyor. Nazlı ise köşe bucak kaçtığı Ferit’in en çok yanında olmak istediği zaman ondan uzak durmak zorunda kalıyor. İşte Dolunay 13. bölüm fragmanları!

25.9.2017Televizyon
Yeni aşk

Yeni aşk

10 yıllık eşi Sinan Tuzcu’dan geçen yıl boşanan Dolunay Soysert, yeni sevgilisi Osman Yalın’la önceki akşam objektife yansıdı.

21.9.2017Magazin
Dolunay 13. yeni bölüm fragmanı: Nazlının gözyaşları

Dolunay 13. yeni bölüm fragmanı: Nazlı'nın gözyaşları

Dolunay yeni bölüm fragmanı yayınlandı, Ferit’in duygusal sözleri merak uyandırdı. Dolunay’ın son bölüm finalinde Ferit, Nazlı’nın kendisinden sakladığı gerçekleri öğrenmişti. Peki yeni bölümde Ferit ve Nazlı arasında neler olacak? Ferit, Nazlı’yı affedebilecek mi? İşte Dolunay 13. yeni bölüm fragmanı!

21.9.2017Televizyon
Son dakika: Diyarbakır’da operasyon hazırlığı

Son dakika: Diyarbakır’da operasyon hazırlığı

Diyarbakır'ın Hazro, Kulp, Silvan ve Lice ilçelerine bağlı kırsal kesimdeki 46 mahalle ve mezrada, yapılacak operasyondan sivil halkın zarar görmemesi için, saat 05.00'ten geçerli olmak üzere ikinci bir duyuruya kadar sokağa çıkma yasağı ilan edildi.

21.9.2017Gündem
Diyarbakır’da operasyon hazırlığı: 46 köy ve mezrada sokağa çıkma yasağı

Diyarbakır’da operasyon hazırlığı: 46 köy ve mezrada sokağa çıkma yasağı

DİYARBAKIR’ın Hazro, Kulp, Silvan ve Lice ilçelerine bağlı kırsal kesimdeki 46 mahalle ve mezrada, yapılacak operasyondan sivil halkın zarar görmemesi için saat 05.00’ten geçerli olmak üzere ikinci bir duyuruya kadar sokağa çıkma yasağı ilan edildi.

21.9.2017 Gündem
Diyarbakırda operasyon hazırlığı; 46 köy ve mezrada sokağa çıkma yasağı

Diyarbakır'da operasyon hazırlığı; 46 köy ve mezrada sokağa çıkma yasağı

Diyarbakır'da operasyon hazırlığı; 46 köy ve mezrada sokağa çıkma yasağı

21.9.2017Diyarbakır
Dolunay son bölümde gerçekleri öğrendi Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Dolunay son bölümde gerçekleri öğrendi! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Dolunay yeni bölüm fragmanı için araştırmalar başladı. Başrollerini Özge Gürel ve Can Yaman'ın paylaştığı Dolunay'ın dün akşam yayınlanan son bölümünde Ferit ve Nazlı'nın romantik anlarına tanık olan izleyiciler final sahnesiyle büyük bir şok yaşadı. Ferit, Asuman'ın yaptıklarından Nazlı'nın da haberdar olduğunu öğrendi. Şimdi ise gözler yeni bölümde. Peki Dolunay yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

20.9.2017Televizyon
Kayıtdışı dizisinin oyuncuları kimdir İşte Kayıtdışı dizisinin oyuncu kadrosu ve ilk bölümde yaşananlar

Kayıtdışı dizisinin oyuncuları kimdir? İşte Kayıtdışı dizisinin oyuncu kadrosu ve ilk bölümde yaşananlar

Kayıtdışı dizisinin oyuncuları birçok dizisever tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Pazartesi akşamı Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Kayıtdışı dizisinin oyuncu kadrosunda birbirinden renkli ve yetenekli isimler yer alıyor. Başrollerinde Erkan Petekkaya, Songül Öden ve Dolunay Soysert’in yer aldığı Kayıtdışı dizisinin ilk bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar.

19.9.2017Televizyon
“7YUZ” 22 Eylül’ de sadece BluTV’de

“7YUZ” 22 Eylül’ de sadece BluTV’de!

Muhteşem kadrosuyla şimdiden ses getiren “7YUZ” 22 Eylül Cuma akşamı, başrollerinde Sinan Tuzcu, Cem Davran ve Merve Dizdar’ın rol aldığı ilk bölümü “Büyük Günahlar” ile BluTV’de başlıyor.

18.9.2017Televizyon
Hazır mısınız Başlıyoruz

Hazır mısınız? Başlıyoruz!

Evet, sonunda giriyoruz yeni sezona. O kadar çok ve o kadar yeni şey var ki bu hafta; ancak günlük bir rehberle çıkabiliriz işin içinden. Kim nereye geçti, ne nerede, konuları ne; hepsi burada. “Ekran başına kaçta oturacağız?” derseniz genelde saat 20.00. Rutinin dışına çıkanların saatlerini de listede bulabilirsiniz.

15.9.2017Hürriyet Cumartesi
Dolunay dizisinin 12. yeni bölüm fragmanı heyecan yarattı... Sevgili mi oldular

Dolunay dizisinin 12. yeni bölüm fragmanı heyecan yarattı... Sevgili mi oldular?

Dolunay dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede izleyicileriyle buluştu. Geçtiğimiz hafta kafa karıştıran bir final yaparak takipçilerini merakta bırakan Dolunay'ın 12. bölüm fragmanında Nazlı ve Ferit'in duygusal anları heyecan yarattı. Peki yeni bölümde neler olacak? Nazlı'nın sakladıklarını öğrenen Deniz gerçekleri Ferit ile paylaşacak mı? Ferit ve Nazlı sevgili mi olacak? İşte Dolunay dizisinin 12. yeni bölüm fragmanı ve ilk ipuçları!

15.9.2017Televizyon
Kayıtdışı dizisinin fragmanı yayınlandı Kayıtdışı ne zaman başlayacak

Kayıtdışı dizisinin fragmanı yayınlandı! Kayıtdışı ne zaman başlayacak?

Kayıtdışı dizisi yayınlanan ilk bölüm fragmanıyla diziseverlere heyecan dolu anlar yaşatacak. Ekranlara merhaba demeye hazırlanan Kayıtdışı dizisinin oyuncu kadrosunda birbirinden deneyimli isimler yer alıyor. Erkan Petekkaya yaptığı açıklamayla birlikte heyecanını dile getirdi. İşte, Kayıtdışı dizisi fragmanı.

13.9.2017Televizyon
Taylanda gitmek için 10 harika neden

Tayland'a gitmek için 10 harika neden

Uzakdoğu denilince akla gelen en popüler rotalardan biri olan Tayland; zengin kültürü, muhteşem doğası ve ilginç dini ritüelleri ile ilgi çekici bir ülke. Kasım ve Şubat aylarında en ideal seyahat dönemine sahip olan bu güzel ülkeye gitmek için pek çok sebep var. İşte Tayland'a gitmek için 10 harika neden...

13.9.2017Seyahat
Bahar Şahin  Kayıt Dışında

Bahar Şahin " Kayıt Dışı"nda

Oyuncu Bahar Şahin, ‘Kayıt Dışı’ adlı dizi ile adından söz ettirecek.

13.9.2017Televizyon
Kayıt Dışı dizisinin ne zaman başlayacağı belli oldu İşte dikkat çeken oyuncu kadrosu

Kayıt Dışı dizisinin ne zaman başlayacağı belli oldu! İşte dikkat çeken oyuncu kadrosu

Kayıt Dışı dizisinin yayınlanan 2. tanıtım fragmanıyla tarih detayı geldi. Tanıtım görüntüleriyle dikkatleri üzerine çeken Kayıt Dışı'nın başrollerinde Erkan Petekkaya, Songül Öden ve Dolunay Soysert gibi iddialı isimler yer alıyor. En son Paramparça'da rol alan Erkan Petekkaya, uluslararası bağlantıları olan bir suç organizasyonunu çökertmekle görevlendirilmiş bir istihbarat ajanını canlandıracak. Peki Kayıt Dışı dizisi ne zaman başlayacak, oyuncu kadrosunda kimler var?

13.9.2017Televizyon
Dolunay 12 yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölüm finali şok etkisi yarattı

Dolunay 12 yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölüm finali şok etkisi yarattı

Dolunay yeni bölüm fragmanı için araştırmalar başladı. 12 Eylül Salı akşamı yayınlanan Dolunay’ın son bölümünde Nazlı ve Ferit’in yeni hayatına tanık olan izleyiciler, final sahnesinde büyük bir sürpriz yaşadı. İkilinin yolları şaşırtıcı bir şekilde kesişti, şimdi ise gözler yeni bölümde! Ferit ile ortak olan Nazlı nasıl bir tepki verecek? Deniz öğrendiği gerçekleri Ferit ile paylaşacak mı? Tüm bu soru işaretleri Dolunay'ın 12. bölümünde belli olacak.

13.9.2017Televizyon
19 tv kanalı iptal aşamasında

19 tv kanalı iptal aşamasında

RTÜK, program durdurma kararını uygulamayan 24 kanala 10 gün yayın durdurma cezası daha verdi. 24 kanaldan 5’nin lisansı, temmuz ayı içerisinde yapılan toplantıda iptal edildi.

12.9.2017Gündem
Dolunay bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Dolunay bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Dolunay dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşandı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Dolunay'da heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Ferit Nazlı’nın bir sır sakladığından emindi. Sevdiği kadını kendinden uzaklaştıran bu sırrı bulmak için elinden geleni yaptı. Son bölümün bitmesinin hemen ardından izleyiciler tarafından yeni bölüm fragmanını merak edilmeye başlandı. Peki, Dolunay dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

11.9.2017Televizyon
Ismarlama evlilik işte ancak bu kadar olur

Ismarlama evlilik işte ancak bu kadar olur!

Alişan ve Eda Erol ayrılığı gündeme bomba gibi düştü. Bu ayrılığın arka planında çeşitli iddialar var. Eski sevgili bunlardan biri mi? Alişan neden susuyor? Konsey bu ayrılığı yorumladı...

10.9.2017Magazin
Herkes ayrılıyor

Herkes ayrılıyor

Ece Erken, önceki gün Etiler’deydi. Tek başına görüntülenen Erken, ayaküstü muhabirlerle sohbet etti..

8.9.2017Magazin
Eşi hep yanında

Eşi hep yanında

Tarkan, Harbiye’deki ikinci maratonunun startını önceki akşam verdi. Ünlü sanatçı, konser başında yaşanan teknik aksaklıkları dolunay enerjisine bağladı.

7.9.2017Magazin

Yazar Sonuçları

19 Ekim Terazi burcunda yeni ay… Dengeyi sağlayanların ve susanların zaferi  

19 Ekim 2017 Perşembe günü 26 derece Terazi burcunda yeni ay gerçekleşecek. Bu yeni ay, astrolojide kullanılan en şanslı yıldızlarla hizalanacak. Spica ve Arcturus sabit yıldızlarının

18.10.2017

Tarkan doğru zaman trenini kaçırıyor

Tarkan’ın titizliği dillere destandır.

6.10.2017

Koç Burcunda Dolunay. ‘’Bilinçaltı, kendine inanmayanlar için uğraşma zahmetine girmez.’’

5 Ekim 2017 Perşembe günü dolunay Koç burcunda gerçekleşecek. Bu dolunay Ekim ayını ve sonrasını güçlü bir dönüşüme itecek nitelikte olacak. Bu dolunay önümüzdeki iki hafta içinde duygularımızı ortaya koymak adına önemli bir tema oluşturacağa benziyor. Koç burcundaki bu dolunay, bir Venüs Mars kavuşumu sonrasında oluşuyor. Bu tutkuyu, agresifliği ve yoğunluğu artıracaktır.

4.10.2017

İnsanın dünyaya geliş amacı maddiyat ötesi amaçlar içindir

Günaydın yepyeni bir haftadan herkese. Hareketli bir haftaya giriyoruz. Bu hafta 5 Ekim koç burcunda bir dolunay deneyimleyeceğiz ve aynı zamanda Jüpiter Terazi burcundan çıkarak 1 yıl boyunca hareket edeceği Akrep burcuna geçiş yapacak. Gökyüzünde hareketli günlere doğru geçiş yapacağız. Bunları ayrı yazılarla paylaşacağım.

1.10.2017

Keşke gerçek pop starlarımız da Alya gibi olsa

Dolunay dizisinde bir şarkıcıyı canlandıran Türkü Turan’ı izlediniz mi? Karakterin ismi Alya. Dört bir yanı müzik ile çevrili karakter, gece canlı müzik mekanlarında şarkı söylüyor.

30.9.2017

Hayat sana eninde sonunda yenilgileri başın dik, ihaneti gözlerin açık karşılamayı öğretir…

Günaydın hafta sonuna doğru adım adım ilerliyoruz. Dolunay etkisini daha da üzerimizde hissetmeye başladığımız bir gündeyiz. Fiziksel anlamda halsizlik, hareketsizlik ve konuşmaya bile isteğinizin olmadığı bir hal içerisinde olabilirsiniz. Bu ufak tuzaklara çok fazla kapılmamaya çalışın ama şartlarınızı da çok zorlamayın.

6.9.2017