MENÜ

Dolar Düşer Mi

Dolar Düşer Mi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Dolar Düşer Mi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 796 Dolar Düşer Mi haberi bulunmuştur.

Dolar Düşer Mi Haberleri

Döviz kuruna sevinmeyin gelecek için önlem alın

Döviz kuruna sevinmeyin gelecek için önlem alın

Merkez Bankası Başkanı Süreyya Serdengeçti, kurun bugün geldiği seviyeye bakıp sevinmemek gerektiğini, gelecekte istenmeyen bir yere gitme ihtimalinin unutulmaması gerektiğini hazırlattı. TYD toplantısında konuşan Serdengeçti, ‘Tedbirleri bugünden alalım’ uyarısında bulundu.

14.05.2004Ekonomi
Serdengeçti: Bugünden tedbir alalım üzülmeyelim

Serdengeçti: Bugünden tedbir alalım üzülmeyelim

Merkez Bankası Başkanı Süreyya Serdengeçti, "Bugün sevinebiliriz kur istediğimiz yere geldi diye, ama yarın istemediğimiz bir yere giderse üzülmeyelim, tedbirleri bugünden alalım" dedi.

14.05.2004Ekonomi

Yazar Sonuçları

Temmuzdan sonrası IMF kararına bağlı

8.5 milyar dolarlık ABD kredisinin kullanılmayacağının anlaşılması, piyasaları çok fazla etkilemedi. Öyle anlaşılıyor ki; piyasalar zaten bu krediden umudu kesmişti...

28.06.2004

Magazinin içinden

Magazin var ya, öyle böyle değil, cidden tehlikeli bir mecra. ‘İşim olmaz’ diyen adamın yuvasını yıkar, karizmasını çizer, saygınlığını madara eder, hayatını karartır valla.

27.05.2004

Midesi sağlam olmayanlar bu yazıdan uzak durabilir

Geçen hafta elime geçen ve süratle okuduğum bir kitap Cüneyt Arkın’ın sabrının taşarak karşısındaki kitleye kafa göz patlatmak üzere daldığı anlardaki meşhur repliği tekrarlattı bana: ‘Bozdum ulen yeminimi, nihaaaaa!’

7.05.2004

Anlamadığınız yanıtınızdan belli

TÜRK Tabipleri Birliği Başkanı Füsun Sayek, konuşmamızın ardından bir de faks gönderdi.

29.04.2004

Rumlar hayır verse bile 1 Mayıs’ta ticaret başlar

Türkiye, Kıbrıs’taki referandum sonucunu merakla bekliyor. Mersin’de öyle... Tek farkla, Rumlar referandumda ‘hayır’ da dese, Mersinli işadamının B planı hazır.

19.04.2004

Mersin’e Güneydoğu teşviki verilmeli

TÜRKİYE’nin 500 büyük şirket listesinde Mersin’den 9 şirket var. Ama ilde işsizlik oranı yüzde 30.

17.04.2004

Parayla özgürlük sağlanabilir mi

TÜRKİYE'de çeşitli özgürlükler alınmaz ya da kazanılmaz, devlet tarafından verilir. Devlet vatandaşlarına özgürlük dağıtırken, verilen özgürlüğün ucuz olmasına da çok dikkat eder.

14.03.2004

Türk işi Türkiş

Bildik teknoloji ve Türkçe geyiği Cem Yılmaz'ın da diline düşmüş. Geyik şöyle; teknolojiyi adamlar geliştiriyor, buldukları yeniliklerin ismini de onlar koyuyor.

6.03.2004

Ekonomiye tepeden bir bakış

KRİZDEN bu yana Türk ekonomisinde ciddi bir düzelme var. Bu düzelmenin sebeplerini bir daha sıralayalım.

17.02.2004