MENÜ

Dokunulmazlık

Dokunulmazlık ile ilgili tüm haberleri, son dakika Dokunulmazlık haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Dokunulmazlık haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 4.832 Dokunulmazlık haberi bulunmuştur.

Dokunulmazlık Haberleri

Kılıçdaroğlu’na 3 fezleke daha

Kılıçdaroğlu’na 3 fezleke daha

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, HDP Eş Genel başkanları Pervin Buldan ve Sezai Temelli’nin de aralarında bulunduğu 25 milletvekiline ait yeni dokunulmazlık dosyaları Meclis Başkanlığı’na sunuldu.

21.05.2019Gündem
Survivor’da dün kim kazandı, eleme adayları kimler oldu

Survivor’da dün kim kazandı, eleme adayları kimler oldu?

Survivor Türkiye Yunanistan’ın 19 Mayıs tarihli 72. bölümünde önce dokunulmazlık ardından konsey heyecanı yaşandı. Siyah ve Beyaz Takım Zorlu parkurda büyük bir mücadele gösterdi. Peki, Survivor’da dün kim kazandı, eleme adayları kimler oldu?

20.05.2019Televizyon
Survivor 2019da dokunulmazlık oyununu dün hangi takım kazandı

Survivor 2019'da dokunulmazlık oyununu dün hangi takım kazandı?

Survivor'un 18 Mayıs 2019 tarihli bölümünde önce erzak ardından dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Survivor Türkiye- Yunanistan'da bu hafta erzak ödülünü 10'a 9 siyah takım kazandı. Peki, Survivor 2019'da dokunulmazlık oyununu dün hangi takım kazandı?

18.05.2019Televizyon
Almanya, borcunu ödemeyen büyükelçiye dokunamıyor

Almanya, borcunu ödemeyen büyükelçiye dokunamıyor

Namibya’nın Berlin Büyükelçisi Andreas Guibeb, Jena Üniversitesi’ne yaptırdığı araştırma için 34 bin 500 Euro, Diskurs Communication şirketine de büyükelçiliğin internet sayfası ve tanıtım projesi için 46 bin 410 Euro borçlandı. Alacaklarını tahsil edemeyen iki kurum mahkemeye gitti. Büyükelçi hakkında hakkında tutuklama kararı çıktı. Ancak diplomatik dokunulmazlık nedeniyle büyükelçiye dokunulamıyor.

16.05.2019Avrupa
The Taste Türkiye’nin jüri üyeleri kimler

The Taste Türkiye’nin jüri üyeleri kimler?

Türkiye’nin önde gelen şeflerinden olmak için mücadele eden, mutfak becerisine güvenen şef adaylarını bir araya getiren yarışma programı The Taste Türkiye’deki uzun maratonun sonunda yalnızca bir kişi birinci olmanın gururunu yaşayacak ve büyük ödülün sahibi olacak. Peki, The Taste Türkiye’nin jüri üyeleri kimler?

15.05.2019Televizyon
Nusret Gökçe Survivor parkurunda - Eleme adayları kimlerdi

Nusret Gökçe Survivor parkurunda - Eleme adayları kimlerdi?

Eleme adaylarının belli olması ardından yayınlanan Survivor Türkiye Yunanistan 69. bölüm tanıtımına Saltbae (tuz serpme) hareketiyle kendini dünyaya tanıtan Nusret Gökçe damga vurdu. Nusret kendisine kafa tutan Atakan ile parkurda yarışıyor. Survivor Türkiye yarışmacısı Atakan'a karşı yarışan Nusret Gökçe’nin performansı merakla bekleniyor. Peki, Survivor'da eleme adayları kimlerdi?

14.05.2019Televizyon
Survivorda haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı

Survivor'da haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

Türkiye-Yunanistan konseptiyle ekranlara gelen Survivor 2019'un bu akşam ekranlara gelen 68. bölümünde siyah ve beyaz takım dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Nefes kesen mücadelenin sonunda, haftanın ikinci dokunulmazlık oyununun galibi takım belli oldu. Peki, Survivor'da haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Eleme adayları kimler oldu?

12.05.2019Televizyon
‘Parlatmalarla  lider doğmaz’

‘Parlatmalarla lider doğmaz’

MHP Lideri Devlet Bahçeli, CHP’nin İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu’yla ilgili ‘Lider doğuyor’ söylemlerini, “Liderliği bu kadar ucuza almamak lazım. Emek ister. Sevgi, saygı ister. Parlatmalarla lider doğmaz. Kemal Kılıçdaroğlu Bey’le mukayese ettiğiniz vakit Kılıçdaroğlu’nun heyecanı, tecrübesi, sekiz yıllık birikimi, ısrarlı davranışı üste gelir diye düşünüyorum” sözleriyle değerlendirdi.

12.05.2019Gündem
Survivor dokunulmazlık oyununun kazananı ve yeni bölümde kavga detayı

Survivor dokunulmazlık oyununun kazananı ve yeni bölümde kavga detayı!

TV8 ekranlarında yayınlanan ve ilgiyle takip edilen Survivor 2019'un 11 Mayıs tarihli 67. bölümünde dokunulmazlık ve iletişim oyunu heyecanı yaşandı. Finale doğru rekabetin arttığı yarışmada, iletişim oyununun kazanan isimleri, anneleri ile iletişim kurma şansı yakaladı. Peki, Survivor'un bu haftaki bölümünde dokunulmazlık ve iletişim oyununu kimler kazandı? İşte, Survivor'un 67. bölümünde yaşananlar...

11.05.2019Televizyon
Bahçeliden çarpıcı açıklamalar: Hırsızın üstünü örtmenin manası yok

Bahçeli'den çarpıcı açıklamalar: Hırsızın üstünü örtmenin manası yok

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP’nin İstanbul’daki diğer seçimlerin de iptali için yaptığı itiraz ilgili olarak "Oyların nereden çalındığının üzerinde mutabakat kuracakları yerde hırsızın üstünü örtmenin bir manası yok" dedi. Bahçeli ayrıca, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu’na yönelik “Bir lider doğuyor, CHP’nin başına geçecek” sözlerine “Liderliği bu kadar ucuza almamak lazım. Bir seçim döneminde birden parlatmalarla lider doğmaz. Kemal Kılıçdaroğlu’nun tecrübesi üste gelir” değerlendirmesinde bulundu. CHP’den gelen “Hodri Meydan” çıkışına “Neyin hodri meydanını yapacağız” karşılığını veren Bahçeli, TÜSİAD’ın eleştirilerini “Ona o cümleyi tersinden okuturlar” sözleriyle yanıtladı. Cem Yılmaz’ın açıklamalarına da değinen Devlet Bahçeli “Onu görünce ‘önce bir elbiseni değiştir’ derim. Ben, Cem Yılmaz’ı bundan sonra sevemem” tepkisini gösterdi.

11.05.2019Gündem
Bahçeli’ye ‘hodri meydan’

Bahçeli’ye ‘hodri meydan’

CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili “dokunulmazlık” hatırlatmasına, “Dokunulmazlık kaldırılacakmış. Yapabiliyorlarsa yapsınlar. Buyursunlar” karşılığını verdi.

10.05.2019Gündem
CHPden MHPye hodri meydan:  ‘Yapabiliyorlarsa yapsınlar, buyursunlar’

CHP'den MHP'ye hodri meydan:  ‘Yapabiliyorlarsa yapsınlar, buyursunlar’

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "MHP Grubu'nun lideri Devlet Bahçeli, grubu var elinde, ortağı da var orada, hodri meydan diyoruz. Dokunulmazlık kaldırılacakmış... Yapabiliyorlarsa yapsınlar buyursunlar." dedi.

9.05.2019Gündem
Venezuela’da muhalif AN Başkan Yardımcısı kalkışma girişiminden gözaltında

Venezuela’da muhalif AN Başkan Yardımcısı kalkışma girişiminden gözaltında

Venezuela’da başarısız darbe girişimine katılan muhalif Ulusal Meclis (AN) Birinci Başkan Yardımcısı Edgar Zambrano gözaltına alındı.

9.05.2019Dünya
Venezueladaki kalkışmaya katılan milletvekillerinin dokunulmazlığı kaldırıldı

Venezuela'daki kalkışmaya katılan milletvekillerinin dokunulmazlığı kaldırıldı

Venezuela'daki askeri ve sivil kalkışma girişimine katılan ve haklarında yasal süreç başlatılan muhalif Ulusal Meclisin (AN) 7 milletvekilinin dokunulmazlıkları kaldırıldı.

8.05.2019Dünya
Survivorda dokunulmazlık oyununu kim kazandı İşte Survivor eleme adayları

Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte Survivor eleme adayları

Bu yıl Türkiye-Yunanistan formatı ile yayınlanan Survivor'un 5 Mayıs tarihli 62. bölümünde dokunulmazlık oyunu oynandı, ardından eleme heyecanı yaşandı. Öte yandan yarışmacılar yeni bölümde iletişim oyununu kazanabilmek için parkurda ter döktü. Survivor 2019'da oynanan oyunlar sonrası ada halkı adaya veda etmesini istedikleri yarışmacıları belirledi. Peki, Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı, eleme adayları kimler oldu?

5.05.2019Televizyon
Survivor’da dün (4 Mayıs) dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı

Survivor’da dün (4 Mayıs) dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

Survivor Türkiye Yunanistan’ın 4 Mayıs tarihli 61. bölümünde dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Dokunulmazlık oyununda siyah ve beyaz takım dokunulmazlık mücadelesinde büyük bir çaba gösterdi. Peki, Survivor’ın 61. bölümünde dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte son bölümde yaşananlar

5.05.2019Televizyon
İspanyadan Lopez açıklaması

İspanya'dan Lopez açıklaması

İspanya hükümeti, Venezuela'da hakkında arama ve tutuklama emri çıkarılan ve ailesiyle İspanya'nın Caracas Büyükelçiliğine sığınan muhalif lider Leopoldo Lopez'i bu ülkenin makamlarına verme niyetinde olmadığını bildirdi.

3.05.2019Dünya
Survivorda iletişim oyununu kim kazandı Dokunulmazlık oyununu kim aldı

Survivor'da iletişim oyununu kim kazandı? Dokunulmazlık oyununu kim aldı?

Survivor 2019'un bu akşam ekranlara gelen 57. bölümünde iletişim oyunu heyecanı vardı. Zorlu parkurda kıyasıya mücadelenin sonunda, ödül oyununu kazanan isimler belli oldu. Dokunulmazlık oyunu ise kıyasıya geçti. Bir takım dokunulmazlığı alarak takımlarını koruma altına aldı. Diğer takım ise ada konseyinde eleme adaylarını belirledi. Peki, Survivor'da iletişim oyununu kimler kazandı? İşte, o detaylar

29.04.2019Televizyon
Survivorda bu hafta dokunulmazlık oyununu kim kazandı Ödül oyununu kim aldı

Survivor'da bu hafta dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Ödül oyununu kim aldı?

TV8 ekranlarında yayınlanan ve izleyiciler tarafından büyük ilgi gören Survivor 2019'un 27 Nisan tarihli 56. bölümünde dokunulmazlık oyunu ve erzak ödülü heyecanı vardı. Büyük finale doğru rekabetin giderek kızıştığı Survivor'da yarışmacılar dokunulmazlığın rahibi olmak için rakiplerine karşı parkurda ter döktü. Peki, Survivor 2019'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte, Survivor 2019'un 56. bölümünde yaşananlar.

27.04.2019Televizyon
Survivorda adaya veda eden isim belli oldu Survivorda bu hafta kim elendi

Survivor'da adaya veda eden isim belli oldu! Survivor'da bu hafta kim elendi?

Dominik'te kıyasıya mücadelenin devam ettiği Survivor 2019'un dün akşam yayınlanan 49. bölümünde eleme heyecanı vardı. Birleşmeden önceki son konseyde, eleme potasında yer alan Kyriakos ve Tony'den biri Survivor adasına ve hayallerine veda etti. Öte yandan Survivor'un dün akşamki bölümünde sembol oyunu ile ödül oyunu heyecanı da vardı. Peki, Survivor'da bu hafta kim elendi?

17.04.2019Televizyon
Survivorda sembol ödülünü kimler kazandı | İşte Survivorun 49. bölümünde yaşananlar

Survivor'da sembol ödülünü kimler kazandı? | İşte Survivor'un 49. bölümünde yaşananlar

TV8 ekranlarında ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor 2019'da büyük finale doğru geri sayım heyecanı devam ederken, Dominik'te de mücadele giderek kızıştı. Survivor'un 16 Nisan tarihinde yayınlanan 49. bölümünde sembol oyunu ve yiyecek ödül oyunu oynandı. Gecenin sonunda ise eleme potasına giren bir yarışmacı adadan elenerek programa veda etti. Peki, Survivor'dan bu hafta kim elendi? Survivor'da sembol oyununu kim kazandı? İşte, Survivor'un 49. bölümünde yaşananlar.

16.04.2019Televizyon
Survivorda eleme adayları kimler oldu Dokunulmazlığı kim kazandı

Survivor'da eleme adayları kimler oldu? Dokunulmazlığı kim kazandı?

Türkiye - Yunanistan formatı ile TV8 ekranlarında izleyici ile buluşan macera dolu Survivor'da haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Yarışmanın 47. bölümünde iletişim oyununda ise kadınlar ve erkekler ayrı ayrı yarıştı. Survivor'un yayınlanan son bölümünde gerilim ve macera eksik olmazken, izleyicilerin yine nefesleri kesildi. İşte, Survivor 2019'un 14 Nisan'da ekranlara gelen 47. bölümünde haftanın ilk eleme adayı ve iletişim ve dokunulmazlık oyununu kazananları...

14.04.2019Televizyon
Survivorda dün dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Survivor'da dün dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Türkiye-Yunanistan konseptiyle ekranlara gelen Survivor'un 2019 sezonundaki 46. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Dokunulmazlık oyunu heyecanın olduğu bölümde, Siyah ve Beyaz takım dokunulmazlığı kazanmak adına kıyasıya mücadele etti. Zorlu bir parkurda gerçekleşen bu haftanın birinci dokunulmazlık oyunu sonrası kazanan takım gecenin sonunda belli oldu. Peki, Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

14.04.2019Televizyon
Hakan Taş, karardan önce ehliyetini teslim etti

Hakan Taş, karardan önce ehliyetini teslim etti

Alkollüyken kaza yapıp olay yerini izinsiz terk ettiği için ehliyetine el konulmak istenen Sol Parti Berlin Eyalet Meclis milletvekili Hakan Taş, meclisin konuyla ilgili kararını beklemeden ehliyetini polise teslim etti. Taş “Ben siyasette güveni hep savundum. Bunun gereği olarak da ehliyetimi iade ettim” dedi.

9.04.2019Avrupa
Survivorın bu haftaki eleme adayları kimler İşte eleme potasındaki isimler

Survivor'ın bu haftaki eleme adayları kimler? İşte eleme potasındaki isimler

TV8 ekranlarında ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor 2019'da büyük finale doğru geri sayım heyecanı devam ederken, haftanın eleme adayları da belli oldu. Sıkı mücadelenin yaşandığı yarışma programında, ada konseyi Dominik'e veda etmesini istedikleri adayı belirledi. Peki, 42. bölümde kimin isimleri eleme potasında yer aldı. İşte, Survivor 2019'un 42. bölümünde yaşananlar ve eleme adayları...

8.04.2019Televizyon
Survivor dokunulmazlık oyununda kazanan belli oldu İletişim oyununda neler yaşandı

Survivor dokunulmazlık oyununda kazanan belli oldu! İletişim oyununda neler yaşandı?

Survivor'da dün akşam dokunulmazlık heyecanı yaşandı. Beyaz ve siyah takım, dokunulmazlığı kazanarak kendi takımlarından kimseyi göndermemek için mücadele verdi. Peki, Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte, iletişim oyununda yaşananlar ve dün gecenin merak edilen bazı detayları

8.04.2019Televizyon
Survivorda ödül oyununu kim kazandı Dokunulmazlık kimin oldu

Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? Dokunulmazlık kimin oldu?

TV8 ekranlarında ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor 2019'da dün akşam ödül oyunu ve dokunulmazlık ödülü heyecanı vardı. Yarışmada büyük finale doğru geri sayım başlarken, iki takımın yarışmacıları da erzak ödülü için parkurda yine ter döktü. Peki, Survivor'un 41. bölümünde erzak ödülünü hangi takım kazandı? İşte, Survivor 2019'un 6 Nisan tarihli yayınında ödül oyunu ve dokunulmazlık oyununu kazanan takım...

7.04.2019Televizyon
Survivorda sembol ödül oyununu kimler kazandı 3 Nisan Survivor kazanan isimleri

Survivor'da sembol ödül oyununu kimler kazandı? 3 Nisan Survivor kazanan isimleri

TV8 ekranlarında her hafta birbirinden farklı yarışmalar ile ekranlara gelen ve ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor 2019'da dün akşam ödül oyunu heyecanı yaşandı. 3 Nisan Çarşamba akşamı ekranlara gelen programın 40. bölümünde, sembol finalini kazanarak bazı isimler birleşme partisine gitmeye hak kazandı. Peki, Survivor'da kimler sembol ödül oyununu kazandı? İşte, Survivor'un bu akşam yayınlanan 40. bölümünde yaşananlar...

3.04.2019Televizyon
Survivorda dün kim kazandı Survivor 2019un bu haftaki eleme adayları kimler

Survivor'da dün kim kazandı? Survivor 2019'un bu haftaki eleme adayları kimler?

Survivor Türkiye Yunanistan macerası hız kesmeden devam ediyor. Gün geçtikte parkurların daha da zorlaştığı Survivor'ın 1 Nisan tarihli bölümünde önce ödül ardından eleme heyecanı yaşandı. Şiş kebap, bulgur pilavı ödülü için yarışmacılar parkurda ter döktü. Peki, Survivor'da dün kim kazandı? Survivor 2019'un bu haftaki eleme adayları kimler?

1.04.2019Televizyon
Meclise yeni dokunulmazlık dosyaları sevk edildi

Meclise yeni dokunulmazlık dosyaları sevk edildi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, HDP Eş Genel başkanları Pervin Buldan ve Sezai Temelli'nin de aralarında bulunduğu 43 milletvekiline ait dokunulmazlık dosyaları TBMM Başkanlığına sunuldu.

30.03.2019Gündem
Survivorda çarşamba akşamı kim kazandı Dostluk heyecanı

Survivor'da çarşamba akşamı kim kazandı? Dostluk heyecanı!

Survivor'da önceki akşam dostluk ödülü heyecanı vardı. Her iki takımın da karma bir lider belirleyerek karma olarak oynadığı Survivor dostluk oyunu, heyecan dolu anlara şahit etti. Türk takımınından Sabriye ve Atakan, Yunan takımından ise Dalaka ve Panagiotis, kazanan taraf oldu. İşte, Survivor'da dün gece yaşananlar

27.03.2019Televizyon
Survivor 2019da dün kim elendi Dominikten dün akşam kim ayrıldı

Survivor 2019'da dün kim elendi? Dominik'ten dün akşam kim ayrıldı?

Survivor 2019'un 26 Mart tarihli bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Eleme heyecanı öncesinde kahvaltı ödülü ile karşı karşıya gelen yarışmacılar parkurda ter döktü. Kahvaltı ödülünü Türk takımından Hikmet kazandı. Yarışmacı ödülün ardından motive oldu. Peki, Survivor 2019'da dün kim elendi? Dominik'ten dün akşam kim ayrıldı?

27.03.2019Televizyon
Survivorda dokunulmazlık oyununu dün kim kazandı İşte eleme adayları

Survivor'da dokunulmazlık oyununu dün kim kazandı? İşte eleme adayları

Survivor 2019'un 24 Mart tarihli bölümünde önce dokunulmazlık ardından eleme heyecanı vardı. Survivor Türkiye- Yunanistan 32. bölümde dokunulmazlık oyununu kaybeden takım ilk eleme adayının belirlenmesi için oylama yaptı. Yarışmacıların verdiği oylarla ilk eleme adayı belli oldu. Peki, Survivor'da dokunulmazlık oyununu dün kim kazandı, ilk eleme adayı kim oldu?

24.03.2019Televizyon
Survivorda dokunulmazlık oyununu kim kazandı En son kim elenmişti

Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? En son kim elenmişti?

Türkiye-Yunanistan konseptiyle ekranlara gelen Survivor'un 2019 sezonundaki 31. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Dokunulmazlık oyunu heyecanın olduğu bölümde, Türk ve Yunan takımları dokunulmazlığı kazanmak adına kıyasıya mücadele etti. Zorlu bir parkurda gerçekleşen haftanın birinci dokunulmazlık oyunu sonrası kazanan takım gecenin sonunda belli oldu. Peki, Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

24.03.2019Televizyon
Survivor 2019da dün kim elendi İşte Survivor son bölüm özeti

Survivor 2019'da dün kim elendi? İşte Survivor son bölüm özeti

Survivor yarışmasının 19 Mart Salı akşamı yayınlanan bölümünde önce dokunulmazlık ardından eleme heyecanı yaşandı. İki dokunulmazlık oyununu da kaybeden Türk takımı aralarından birini elemek zorunda kaldı. Survivor son bölüme damga vuran bir diğer olay ise ödül oyunu oldu. Acun Ilıcalı, her hafta bir araç dağıtılacağını ve toplamda 10 araç verileceğini açıkladı. Peki, Survivor 2019'da dün kim elendi? İşte Survivor son bölüm özeti

19.03.2019Televizyon
Survivor’da dün dokunulmazlık oyununu kim kazandı Eleme adayları kimler oldu

Survivor’da dün dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Eleme adayları kimler oldu?

Rekabet dozunun her geçen gün arttığı Survivor 2019 mücadelesi hız kesmeden devam ediyor. Survivor Türkiye-Yunanistan'ın yirmi yedinci bölümünde takımlar haftanın ikinci dokunulmazlık oyunuyla karşı karşıya geldiler. Peki eleme adayları kimler oldu?

17.03.2019Televizyon
Survivor’da dün akşam ne oldu Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı

Survivor’da dün akşam ne oldu? Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

Survivor 2019’un 16 Mart akşamı yayınlanan bölümüne dokunulmazlık oyunu damga vurdu. Haftanın eleme potasına hangi takımın girmeyeceğini belirleyecek olan dokunulmazlık oyunu kıran kırana geçti. İki takımın da son ana kadar mücadele ettiği Survivor dokunulmazlık oyununda bir takım, adasına kazanarak rahat bir dönüş yaptı. İşte, Survivor’da 16 Mart Cumartesi akşamına dair yeni yarışmacı bilgileri ve diğer detaylar...

16.03.2019Televizyon
‘İspanya’ya ‘dokunulmaz’ olarak döneceğim’

‘İspanya’ya ‘dokunulmaz’ olarak döneceğim’

Katalonya için Birlik ittifakının AP seçimlerinde liste başı adayı olan eski Katalonya Özerk Hükümet Başkanı Carles Puigdemont, “Eğer AP parlamenteri seçilirsem dokunulmazlık kazanacağım için Katalonya’ya dönerim” dedi.

13.03.2019Avrupa
Survivor son bölümde kim elendi ve oyunları hangi takımlar kazandı

Survivor son bölümde kim elendi ve oyunları hangi takımlar kazandı?

Survivor'ın 12 Mart akşamı yayınlanan bölümüne eleme ve diğer 3 oyun damga vurdu. Yunan takımının elemeye gittiği gecede bir yarışmacı hayallerine veda ederken, Survivor'un dün geceki bölümünde ödül, dostluk ve sembol oyunu heyecanı yaşandı. İşte, Survivor'da kim elendi sorusunun cevabı ile birlikte ödül oyunlarını kazanan isimler ve takımlar hakkında detaylı bilgiler

12.03.2019Televizyon
Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı İşte Survivor son bölümde yaşananlar

Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte Survivor son bölümde yaşananlar

Survivor Türkiye- Yunanistan 22. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Dokunulmazlık öncesi kendi aralarında iletişim oyunu oynayan Türk takımında gruplaşmalar iyice ayyuka çıktı. Türk takımı, aralarındaki gerginliğe rağmen dokunulmazlık mücadelesinde oldukça hırslıydı. Peki, Survivor’da 2.dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? İşte, Survivor son bölümünde yaşananlar

10.03.2019Televizyon
Survivorda dün akşam ödül oyunu ve dokunulmazlık oyununu kim kazandı

Survivor'da dün akşam ödül oyunu ve dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Türkiye-Yunanistan formatıyla ekranlara gelen Survivor 2019'da dokunulmazlık oyunu kıran kırana geçti. İki haftada iki yarışmacısını kaybeden Türk takımı ile Yunan takımı haftanın birinci dokunulmazlık oyunu için kıyasıya mücadele etti. Öte yandan ödül oyununu kazanan takım moral depoladı. İşte, Survivor 2019'da haftanın birinci dokunulmazlık oyununu kazanan takım...

10.03.2019Televizyon
Survivorda dün kim elendi İşte Survivor 2019a 20. bölümde veda eden isim

Survivor'da dün kim elendi? İşte Survivor 2019'a 20. bölümde veda eden isim

Survivor'ın 5 Mart tarihli bölümünde eleme konseyi yapıldı. Survivor'da bu hafta dokunulmazlığı kaybeden Türk takımından bir isim adaya ve hayallerine veda etti. Elenen ismi SMS oylaması belirledi. Peki, Survivor'da dün kim elendi? İşte Survivor 2019'a 20. bölümde veda eden isim

5.03.2019Televizyon
Survivor 2019da dün kim kazandı İşte Survivorda bu haftanın eleme adayları

Survivor 2019'da dün kim kazandı? İşte Survivor'da bu haftanın eleme adayları

Survivor 2019'un 18. bölümünde önce dokunulmazlık ardından konsey heyecanı yaşandı. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda hem Türk hem de Yunan takımı kıyasıya bir mücadele gösterdi. Peki, Survivor 2019'da dün kim kazandı, eleme adayları kimler oldu? İşte, Survivor'da bu haftanın eleme adayları

3.03.2019Televizyon
Survivor’da dün dokunulmazlık oyununu kim kazandı Yeni bölümde neler olacak

Survivor’da dün dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Yeni bölümde neler olacak?

Survivor Türkiye- Yunanistan’ın 2 Mart tarihli bölümünde haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Survivor Türkiye Yunanistan 17.bölümüne Sabriye’nin atışlardaki şovu damga vurdu. Ekibe sonradan dahil olan Sabriye adeta parkurda şov yaparak hayranlarının da yüzünü güldürdü. Peki, Survivor’da dün dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

3.03.2019Televizyon
Survivorda dokunulmazlık ve ödül oyununu hangi takım kazandı

Survivor'da dokunulmazlık ve ödül oyununu hangi takım kazandı?

Türkiye-Yunanistan konseptiyle ekranlara gelen Survivor'un 2019 sezonundaki 17. bölümü izleyici karşısına çıktı. Dokunulmazlık ve ödül oyunu heyecanın olduğu bölümde bir de ‘Bil Bakalım’ oyunu oynandı. Türk ve Yunan takımları hem ödül oyununu hem de dokunulmazlığı kazanmak adına kıyasıya mücadele etti. Amansız mücadeleye sahne olan haftanın birinci dokunulmazlık oyunu sonrası kazanan takım zorlu gecenin sonunda belli oldu. Peki, Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

2.03.2019Televizyon
Survivor 2019da dün akşam kim elendi İşte ödül oyunu ve eleme gecesinden bazı bilgiler

Survivor 2019'da dün akşam kim elendi? İşte ödül oyunu ve eleme gecesinden bazı bilgiler

Dün akşam Survivor 2019'da bir isim daha elenerek hayallerine veda etti. Ödül oyununu kazanan takımın çikolata kazandığı gecede, iletişim oyunu ise ayrı bir heyecan yarattı. Ailelerini görme fırsatını yakalayan yarışmacılar, güzel anlara şahit oldu. Peki, Survivor 2019'da dün akşam kim elendi? İşte, elenen isim ve dün akşamdan akılda kalan detaylar

26.02.2019Televizyon

Yazar Sonuçları

Diplomatik ayrıcalıklar ve diplomasinin değişimi

Cemal Kaşıkçı, Julian Assange ve Leopoldo Lopez isimleri birbirlerinden çok farklı uluslararası olaylarda ön plana çıkan kişiler. Bu üç ismin ortak yanları ise “Diplomatik Dokunulmazlıklar ve Ayrıcalıklar” konusunun gündeme gelmesinde ve yeniden tartışmaya başlanmasında oynadıkları rol.

9.05.2019

Başkan Trump ve karşıt isimler

Başkan Trump’ın görüşlerini sıklıkla attığı “twitlerle” duyurduğu, hatta kabinesi içinde bulunan Bakanların işine bile attığı “twitlerle” son verdiği artık biliniyor. Başkan Trump’ın bu “twitleri” genellikle sabah uyandıktan sonra attığı “şakası” bile yapılıyor. Başkan Trump attığı bu “twitlerle”, görüşlerini açıklaması yanında, muhalif saydığı kişileri ve ülkeleri de hedef alıyor.

25.04.2019

3 ülke 3 seçim

İsrail 9 Nisan parlamento seçimi sonuçları açıklandı. Seçimden Başbakan Netanyahu’nun sağcı Likud Partisi 36 sandalye ile ilk parti olarak çıktı. Bu sonuca göre Başbakan Netanyahu’nun tekrar İsrail Hükümetini kurma şansı yüksek.

16.04.2019