MENÜ

Dizi Fragman

Dizi Fragman ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Dizi Fragman haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 241 Dizi Fragman haberi bulunmuştur.

Dizi Fragman Haberleri

Bana Artık Hicran De nin ilk fragmanı ses getirdi

'Bana Artık Hicran De' nin ilk fragmanı ses getirdi

Kanal D'de yeni sezonda yayınlanmaya başlayacak olan 'Bana Artık Hicran De' isimli dizisinin ilk fragmanı ekranlarda dönmeye başladı.

19.8.2014Magazin
Şevkat Yerimdar yeni bölümü neden yok Fragman yayınlandı mı

Şevkat Yerimdar yeni bölümü neden yok? Fragman yayınlandı mı?

Fox Tv yayın akışında görülen Şevkat Yerimdar dizisinin yeni bölümü merak konusu oldu. Bugün tekrar bölümü yayınlanacak olan Şevkat Yerimdar, en son 29 Aralık’ta izleyici karşısına çıkmıştı. Şevkat ve Esin’in yeni maceralarını bekleyen dizi takipçileri hem fragman hem de tarih araştırması yapıyor. Peki Şevkat Yerimdar yeni bölümü bu hafta neden yok, yeni bölüm ne zaman?

5.1.2018Televizyon
Kalp Atışı yeni bölümü ne zaman yayınlanacak İşte, 27. bölüm hakkında detaylar

Kalp Atışı yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte, 27. bölüm hakkında detaylar

Kalp Atışı yeni bölümü ile sorgulanmaya devam ediyor. Yayın gününde ekran başında merakla beklenen diziler arasında yer alan Kalp Atışı, yayınlanmamasının ardından araştırılmaya başlandı. Peki, Kalp Atışı yeni bölümü ne zaman hangi gün yayınlanacak? İşte, merakla araştırılan dizi hakkında detaylı bilgiler

4.1.2018Televizyon
Vatanım Sensin son bölümü ardından yeni fragman gelmedi.. Yeni bölüm yayınlanmayacak mı

Vatanım Sensin son bölümü ardından yeni fragman gelmedi.. Yeni bölüm yayınlanmayacak mı?

Vatanım Sensin son bölümü 28 Aralık Perşembe günü yayınlanmış, olaylı son bölüm finali ardından fragman araştırmaları başlamıştı. Vatanım Sensin son bölümü ardından yeni fragman yayınlanmayınca kafalarda soru işareti doğdu. Bu hafta pek çok dizinin yeni bölümü ertelendi. Peki Vatanım Sensin yeni bölüm yayınlanmayacak mı?

3.1.2018Televizyon
Bizim Hikaye dizisi bu akşam neden yok Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak

Bizim Hikaye dizisi bu akşam neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Yayın günü gelen Bizim Hikaye dizisinin akıbeti merak konusu oldu. Bu hafta yılbaşı sonrası pek çok kanal yayın akışında değişikliğe gitti ve dizilerin yeni bölümleri ertelendi. Bizim Hikaye takipçileri de merakta. Peki başrollerini Hazal Kaya ve Burak Deniz'in paylaştığı Bizim Hikaye 17. bölümü bugün yayınlanmayacak mı? Yeni bölüm ne zaman?

3.1.2018Televizyon
İstanbullu Gelin 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı Yeni bölüm bu hafta yok mu

İstanbullu Gelin 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüm bu hafta yok mu?

İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanının yayınlanmaması kafalarda soru işareti bıraktı. Yayın tarihine kısa bir süre kalan dizinin akıbeti merak konusu oldu. Star Tv'nin 5 Ocak tarihli yayın akışında dizinin tekrar bölümü yer alıyor. Peki İstanbullu Gelin 32. bölümü ne zaman yayınlanacak? Yeni bölüm bu hafta neden yok?

1.1.2018Televizyon
Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Yeni bölüm ne zaman

Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Yeni bölüm ne zaman?

Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı uzun bir bekleyişin ardından yayınlandı. Yılbaşı sonrası ekran macerasına ara veren Çukur'un 11. bölüm fragmanına Vartolu, Yamaç ve Selim arasında geçen diyaloglar damga vurdu. Tansiyonun gittikçe yükseldiği son bölümde Yamaç, abisi Selim'le sert bir yüzleşme yaşamıştı. Peki Çukur dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

1.1.2018Televizyon
Vatanım Sensin dizisi son bölümüyle aksiyon dolu dakikalar yaşatmaya devam etti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Vatanım Sensin dizisi son bölümüyle aksiyon dolu dakikalar yaşatmaya devam etti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin son bölümü ardından yeni fragman araştırmaları başladı. Tarihi dizi 39. bölümüyle yine sürprizlerle dolu gelişmeleri ekrana taşıdı. İsmet Paşa karakterinin dahil olduğu son bölüm finaline ise Cevdet'in eline geçen günlük damga vurdu. Şimdi ise gözler Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanında! Peki yeni bölümde neler olacak? Spiros'un günlüğünde nelerin yazdığı öğrenilecek mi?

29.12.2017Televizyon
Fi yeni sezon Çi 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı Yeni bölüm ne zaman

Fi yeni sezon Çi 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüm ne zaman?

Fi yeni sezon Çi 7. bölümü için heyecan dorukta! En son 27 Aralık Çarşamba günü izleyicileriyle buluşan Çi'nin son bölümü final sahnesiyle yürek hoplattı. Artık Can Manay'la evli olan Duru'nun Deniz ile öpüşmesi şok etkisi yarattı. Bu sahneye Bilge'nin de tanık olması beraberinde pek çok soru işaretini de beraberinde getirdi. Yeni gelişmeleri merak eden izleyiciler fragmanı sorguluyor. Peki Fi yeni sezon Çi 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüm ne zaman?

28.12.2017Televizyon
Meryem dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Yeni bölüm ne zaman

Meryem dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüm ne zaman?

Meryem dizisi dün akşam 22. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Kafalarda soru işareti bırakan son bölüm ardından yeni fragmanı araştıran dizi takipçileri, Meryem’in yayın tarihinin değiştiğini fark etti. Peki Meryem dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

28.12.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları son bölüm finalinde skandal Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Fazilet Hanım ve Kızları son bölüm finalinde skandal! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin yeni bölüm fragmanı için araştırmalar son gelişmelerin hemen ardından başladı. 2 Aralık Cumartesi günü yayınlanan olaylı Fazilet Hanım ve Kızları 25. bölüm finaline Yasemin’in acımasız tuzağı damga vurdu. Hazan, Yağız ve Sinan üçlüsü arasındaki yeni gelişmeleri merak eden izleyiciler heyecanla yeni fragmanı sorguluyor. Peki Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

3.12.2017Televizyon
 Siyah Beyaz Aşkyeni bölümde neler olacak

' Siyah Beyaz Aşk'yeni bölümde neler olacak?

Siyah Beyaz Aşk dizisi dün akşam 7. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Sevilen dizinin son bölümünde sakat kalma riskini taşıyan Ferhat'ın ameliyatını Aslı üstlendi. Her şeyin yoluna gitmeye başladığı düşünen dizi takipçileri finalde kötü bir sürprizle karşılaştı. Peki Siyah Beyaz Aşk yeni bölümde neler olacak, fragman yayınlandı mı?

27.11.2017Televizyon
Kanatsız Kuşlar son bölümü ardından yeni fragmanda şok: Tuba ölecek mi

Kanatsız Kuşlar son bölümü ardından yeni fragmanda şok: Tuba ölecek mi?

Kanatsız Kuşlar dün akşam sürprizlerle dolu bir bölümle izleyici karşısına çıktı. İki ismin kadroya dahil olduğu son bölümde Muzaffer, Nefise ile ilgili büyük ikilemler içinde kaldı. Mahallede esrarengiz bir şekilde ortaya çıkan Talat, herkesin aklını karıştırdı. Kanatsız Kuşlar son bölümünün hemen ardından yayınlanan fragmana ise Tuba'nın merdivenlerden yuvarlandığı görüntüler damga vurdu. İşte kafalarda soru işareti bırakan Kanatsız Kuşlar 24. bölüm fragmanı!

23.11.2017Televizyon
Meryem son bölümde büyük sürpriz: Evlendiler mi Yeni fragman geldi

Meryem son bölümde büyük sürpriz: Evlendiler mi? Yeni fragman geldi

Meryem dizisi dün akşam sürprizlerle dolu bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Gelecek tarihe sıçrama yapılan son bölümde Meryem, İsviçre'nin sevimli bir kasabasında bembeyaz gelinliğiyle görenleri büyüledi. Kısa sürede yayınlanan Meryem yeni bölüm fragmanına Meryem'in namlunun ucundaki görüntüleri damga vurdu. İşte son bölümde yaşananlar ve detayları!

21.11.2017Televizyon
Dolunay son bölümde eski sevgili krizi | Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Dolunay son bölümde eski sevgili krizi | Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Dolunay dizisi dün akşam 20. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Romantik komedi türündeki Dolunay’ın 19 Kasım tarihli son bölümüne Ferit’in eski aşkın Pelin’in dönüşü damga vurdu. Sürprizlerle dolu gelişmelerin olduğu son bölüm finalinde Nazlı, gerçeği öğrendi. Şimdi gözler yeni fragmanda! Peki Dolunay’ın 21. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

18.11.2017Televizyon
Vatanım Sensinde o sahne kırdı geçirdi... Yeni bölüm fragmanında Hilal kaçırılıyor

Vatanım Sensin'de o sahne kırdı geçirdi... Yeni bölüm fragmanında Hilal kaçırılıyor

Vatanım Sensin yeni sezon bölümleriyle sadece ekranlara değil, sosyal medyaya da damga vurmaya devam ediyor. Kanal D'nin iddialı dizisi Vatanım Sensin'in dün akşam yayınlanan bölümünde Hilal ve Leon aylar sonra yeniden buluştu. İkilinin yakınlaşma görüntüleri sosyal medyayı kırdı geçirdi. Olaylı son bölümün hemen ardından yeni fragman geldi. İşte Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı ve detaylar!

16.11.2017Televizyon
Kanatsız Kuşlar son bölüm ardından yeni fragmanda Ahmet sürprizi

Kanatsız Kuşlar son bölüm ardından yeni fragmanda Ahmet sürprizi

Kanatsız Kuşlar dizisi dün akşam 22. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Son bölümde Ahmet'in ortadan kaybolması yeni bir krize neden oldu. Onun öldüğünü düşünen Zeynep, yaşadığı vicdan azabıyla baş etmeye çalışırken; Ahmet'İn babası beklenmedik bir hamlede bulundu. Dram yüklü sahneleriyle ön plana çıkan Kanatsız Kuşlar'ın son bölümü ardından yeni fragman kısa sürede yayınlandı. İşte Kanatsız Kuşlar yeni bölüm fragmanı ve detaylar!

16.11.2017Televizyon
Kadın 3. bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı merak uyandırdı

Kadın 3. bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı merak uyandırdı

Kadın dizisi dün akşam 3. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Duygu yüklü sahneleriyle ekran başındakilerin kalplerine dokunan Kadın'ın son bölümünde Bahar, kardeşinin ağzından çıkanlar karşısında büyük bir yıkım yaşadı. Son bölüm finalinin hemen ardından yeni fragman geldi. İşte Kadın dizisinin 4. bölüm fragmanı ve son bölümün kısa bir özeti!

7.11.2017Televizyon
İstanbullu Gelin 24 bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölüm fragmanında şoke eden olay

İstanbullu Gelin 24 bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölüm fragmanında şoke eden olay!

İstanbullu Gelin son bölüm finaliyle büyük bir şok yaşayan dizi takipçilerinin gözü kulağı yeni fragmanda. Cuma akşamları izleyici karşısına çıkan İstanbullu Gelin'in son bölüm finalinde Süreyya'ya karşı duyduğu kini daha fazla içerisinde tutamayan İpek, merdivenlerde yuvarlandı. İpek ve bebeğin durumu 24. bölümde belli olacak. Peki İstanbullu Gelin 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

6.11.2017Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 79. yeni bölüm fragmanına Hızır tutuklanıyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 79. yeni bölüm fragmanına Hızır tutuklanıyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayın tarihine kısa bir süre kala yayınlandı. Son bölüm finaliyle kafalarda soru işareti bırakan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 79. bölümüne dair ipuçları veren fragmana Hızır'ın tutuklanma görüntüleri damga vurdu. Peki kurulan komplolar sonucunda tuzağa düşen Hızır, kurtulacak mı? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümünden ilk görüntüler!

6.11.2017Televizyon
Fenomen internet dizisi Sıfır Bir’in afişi yayınlandı

Fenomen internet dizisi Sıfır Bir’in afişi yayınlandı

3. sezonu BluTv’de yayınlanacak olan fenomen internet dizisi Sıfır Bir’in afişi yayınlandı. Merakla beklenen Sıfır Bir-Bir Zamanlar Adana’da 9 Kasım 19:01’de izleyicileriyle buluşacak.3. sezonu BluTv’de yayınlanacak olan fenomen internet dizisi Sıfır Bir’in afişi yayınlandı. Merakla beklenen Sıfır Bir-Bir Zamanlar Adana’da 9 Kasım 19:01’de izleyicileriyle buluşacak.

2.11.2017Televizyon
Diriliş Ertuğrul son bölüm sonrası 94. yeni bölüm fragmanında harekata devam

Diriliş Ertuğrul son bölüm sonrası 94. yeni bölüm fragmanında harekata devam!

Diriliş Ertuğrul 94. yeni bölüm fragmanında neler yaşandığı merakla araştırılmaya başlandı. Son bölümde çeşitli badireler atlatan oba beyi, obasının arkasından oynanan oyunları bozmak için harekete geçmiştir. Diriliş Ertuğrul 94. yeni bölüm fragmanında oba beyinin harekatına yeni ve gizemli isimler de dahil olacaktır. İşte, merakla araştırılan Diriliş Ertuğrul 94. yeni bölüm fragmanın ve detaylı bilgiler

1.11.2017Televizyon
Kadın son bölümü ardından şok eden fragman... O gerçek ortaya çıkıyor

Kadın son bölümü ardından şok eden fragman... O gerçek ortaya çıkıyor

Kadın dizisinin dün ekrana gelen son bölümünde olayların ardı arkası kesilmedi. Duygu yüklü dizinin son bölüm finalinde Sarp'ın ölümüyle ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Geçmişin kapısının aralandığı son bölüm ardından yeni fragman geldi. Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanına ise annesinin kendisini terk etme nedenini öğrenen Bahar'ın perişan hali damga vurdu. İşte Kadın'ın 3. bölümünden ilk kareler!

1.11.2017Televizyon
Bu yıl iyi Stephen King yaptı

Bu yıl iyi Stephen King yaptı

2017 için rahatlıkla Stephen King yılı diyebiliriz. Bizde de her zaman ilgi gören yazarın romanlarından uyarlanan ‘Kara Kule’/’Dark Tower’ ve ‘O’/’It’ filmleri vizyona girdi, ‘O’ hâlâ gösterimde...

13.10.2017Hürriyet Cumartesi
Bazı kötülükleri aşk bile temize çekemez

Bazı kötülükleri aşk bile temize çekemez

Bir tarafta siyahın karanlık yüzü, diğer tarafta beyazın saflığı. Peki bu iki zıt renk, iki farklı insan birleşirse ne olur? Aşk bir insanı ne kadar dönüştürür? Kanal D’nin yeni dizisi ‘Siyah Beyaz Aşk’ tam da bunu anlatıyor. Son dönemin popüler oyuncuları Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol’la buluştuk...

13.10.2017Hürriyet Cumartesi
Meryem yeni bölüm (11. bölüm) fragmanında şaşırtan soru

Meryem yeni bölüm (11. bölüm) fragmanında şaşırtan soru

Meryem'in dün akşam yayınlanan son bölümüne Arif'in ölümü damga vurdu. Babasının ölümü karşısında büyük bir yıkım yaşayan Meryem'e en büyük destek Savaş'tan geldi. Olaylı final sahnesi ardından yeni fragman geldi. İşte Meryem dizisinin 11. bölüm fragmanı ve son bölüm detayları!

5.10.2017Televizyon
Meryem 10. yeni bölüm fragmanı... Gerçek ortaya mı çıkacak

Meryem 10. yeni bölüm fragmanı... Gerçek ortaya mı çıkacak?

Meryem dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede izleyicilerinin karşısına çıktı. Kanal D ekranlarının çarşamba günlerine damga vuran dizisi Meryem'in son bölümünde Oktay'ın katil olduğunu öğrenen Beliz, bir karar vermek zorunda kaldı. Finale ise Meryem'in babasının yaptığı hamle damga vurdu. Meryem 10. yeni bölüm fragmanı ise şaşırtıcı gelişmelerin ipucunu verdi...

28.9.2017Televizyon
Tutsak oyuncuları kimdir Tutsak dizisi konusu

Tutsak oyuncuları kimdir? Tutsak dizisi konusu

Tutsak oyuncuları, ilk bölümünün ekrana gelmesinin ardından araştırılmaya başlandı. Kanal D ekranlarında yayınlanan ilk bölümü ile dikkatleri üzerine çeken Tutsak, oyuncuları ve konusu ile dikkatleri merak konusu oldu. İşte, ilk bölümü beğeni toplayan, farklı senaryosu ve olay örgüsü ile merak konusu olan Tutsak oyuncuları ve konusu hakkında detaylı bilgiler

26.9.2017Televizyon
Tutsak dizisi oyuncuları kimdirTutsak dizisinin konusu nedir

Tutsak dizisi oyuncuları kimdir?Tutsak dizisinin konusu nedir?

Tutsak dizisi oyuncuları, diziyi izleyecek olan vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Başrollerinde Pamir Pekin, Gülper Özdemir gibi deneyimli isimlerin yer aldığı Tutsak dizisi, oyuncuları ve konusu ile dikkat çekti. İşte, eşi tarafından bir evin içerisine kapatılan ve orada yaşam mücadelesi veren bir kadının karşı komşusu tarafından kurtarılma öyküsünün anlatıldığı Tutsak dizisi oyuncuları ve konusu hakkında detaylı bilgiler

19.9.2017Televizyon
Meryem son bölümüyle adını zirveye yazdırdı... Yeni bölüm fragmanı merak uyandırdı

Meryem son bölümüyle adını zirveye yazdırdı... Yeni bölüm fragmanı merak uyandırdı

Kanal D’nin başrollerini Ayça Ayşin Turan, Furkan Andıç ve Cemal Toktaş’ın paylaştığı iddialı dizisi Meryem, dün akşam (16 Ağustos Çarşamba) ekrana gelen son bölümüyle yine zirveye oturdu. Duygu yüklü sahneleriyle dikkat çeken Meryem'in yeni bölüm fragmanı da kısa sürede yayınlandı. İşte son bölüm finaliyle hafızalara kazınan Meryem'in yeni bölüm fragmanı!

17.8.2017Televizyon
İçinizdeki çocuğu sevindirecek haberlerimiz var

İçinizdeki çocuğu sevindirecek haberlerimiz var!

Pixar, Marvel ve Lucasfilm gibi dev yapım şirketlerini satın aldıktan sonra dünyanın en büyük ‘eğlence fabrikası’na dönüşen Disney’in topraklarındaydık. Yaklaşık 100 bin kişiyle birlikte; yakın gelecekte ortalığı kasıp kavuracak yapımlarla ilgili ilk bilgilerin paylaşıldığı, dünyanın dört bir yanından ‘hayranlar’ı bir araya getiren festivali izledik. İşte son havadisler...

12.8.2017Hürriyet Pazar
Kalp Atışı son bölüm ardından 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kalp Atışı son bölüm ardından 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kalp Atışı 7. yeni bölüm fragmanı için heyecan dorukta! Gökhan Alkan, Öykü Karayel, Ege Kökenli, Ali Burak Ceylan ve Hakan Gerçek'in başrollerini paylaştığı Kalp Atışı’nın son bölümü 4 Ağustos Cuma günü yayımlandı. Son bölüm finalinde büyük bir sürpriz yaşayan dizi takipçileri yeni fragman heyecanı yaşıyor. Peki Kalp Atışı son bölüm ardından 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

6.8.2017Televizyon
Kurtlar Vadisi Vatan fragmanı ile beğeniye sunuldu Ne zaman vizyona girecek

Kurtlar Vadisi Vatan fragmanı ile beğeniye sunuldu! Ne zaman vizyona girecek?

Kurtlar Vadisi Vatan fragmanı ile izleyicilerin beğenisine sunuldu. Necati Şaşmaz'ın canlandırdığı Polat Alemdar karakterinin olumsuzluklarla mücadelesini konu alan Kurtlar Vadisi, 'Vatan' ismiyle izleyicilerin beğenisine sunulacak. Kurtlar Vadisi Vatan dizisinin Türkiye'de ilk kez uygulanan fragman galası ise Zorlu Center'da gerçekleşti. Peki, Kurtlar Vadisi Vatan ne zaman vizyona girecek? İşte, filmle ilgili bazı detaylar

3.8.2017Magazin
İki Yalancı son bölüm ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

İki Yalancı son bölüm ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İki Yalancı dizisi yepyeni bölümleriyle ekrana kilitlemeye devam ediyor. Kanal D ekranlarının romantik komedi türündeki dizisi İki Yalancı’nın dün akşam 4. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Son bölüm finalinde yaşananlar karşısında büyük bir şaşkınlık yaşayan dizi takipçileri yeni fragman araştırmalarına başladı. Peki İki Yalancı son bölüm ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

1.8.2017Televizyon
Game Of Thrones 7. sezon 4. bölüm fragmanında heyecan dolu görüntüler

Game Of Thrones 7. sezon 4. bölüm fragmanında heyecan dolu görüntüler!

Game Of Thrones 7. sezon 4. bölüm fragmanı, diziyi yakından takip eden vatandaşlar tarafından merakla araştırılmaya başlandı. Dünya çapında birçok ülkede çekilen dizinin, dünya genelindeki birçok izleyicisi de yeni bölümlerin ekrana geleceği tarihleri merakla bekliyor. Jon Snow ile Khaleesi'nin görüntülendiği Game Of Thrones 7. sezon 4. bölüm fragmanı, yeni heyecanlara yelken açacak. İşte, Game Of Thrones 7. sezon 4. bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

31.7.2017Televizyon
Çember dizisi oyuncuları kimdir Çember dizisi nerede çekiliyor

Çember dizisi oyuncuları kimdir? Çember dizisi nerede çekiliyor?

Çember dizisi oyuncuları, ilk bölümün ardından sorgulanmaya başlandı. Star TV ekranlarında yayın hayatına başlayan dizi hareketli konusu ile dikkat çekti. Diziyi yakından takip etmek isteyen vatandaşlar, Çember dizisi oyuncuları ve nerede çekiliyor sorusuna cevap aradı. Peki, Çember dizisi oyuncuları kimdir? İşte, dizinin çekildiği mekan ve detaylı bilgiler

3.7.2017Televizyon
Çocuklar Duymasının ilk fragmanı yayınlandı

'Çocuklar Duymasın'ın ilk fragmanı yayınlandı

Çocuklar Duymasın dizisinin Kanal D’de yayınlanacak olan 2017 versiyonundan ilk fragman yayınlandı. Başrollerini Tamer Karadağlı, Pınar Altuğ, Zeyno Gönenç, Volkan Severcan’ın paylaşacağı yeni Çocuklar Duymasın’dan ilk görüntüler yayınlandı. Ekranların en uzun soluklu, fenomen dizilerinden 'Çocuklar Duymasın' Kanal D ekranında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Yapımcılığını Birol Güven – Mint Yapım’ın yaptığı dizi Temmuz ayında dizi yeni bölümleriyle Kanal D’de ekrana gelecek.

23.6.2017Ekran
İçerde dizisi yayınlanan yeni bölümden ilk sahnesiyle nefes kesti Sarp ve Mertin planı ne olacak

İçerde dizisi yayınlanan yeni bölümden ilk sahnesiyle nefes kesti! Sarp ve Mert'in planı ne olacak?

İçerde dizisinin ekranlara gelen yeni bölümden ilk sahne fragmanı izleyicileri ekran başına kilitledi. Yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkatleri çeken dizi İçerde'nin son bölümünde kardeş olduklarını öğrenen Sarp ve Mert’in duygu yüklü buluşması izleyicileri gözyaşlarına boğdu. Yeni bölüm fragmanında Kudret ve Celal arasındaki savaşın iyice kızıştığı dikkatleri çekiyor. Celal ve Kudret arasında büyük çatışmalar çıkacağı artık kesinleşiyor. İşte, İçerde dizisi yayınlanan yeni bölümden ilk sahne fragmanı.

25.5.2017Televizyon
İçerde 35. bölüm fragmanında yeni Yusuf Müdür kim olacak

İçerde 35. bölüm fragmanında yeni Yusuf Müdür kim olacak?

İçerde dizisi için artık nefesler tutuldu. İçerde dizisinin yayınlanan son bölümünde Yusuf Müdür öldü ve Sarp, Melek'ten sonra en sevdiği kişiyi de kaybetmiş oldu. Sarp için zor zamanların yaşandı günlerde çıkış noktası ise yeni bölüm fragmanında göze çarpıyor. İşte, İçerde yeni bölüm fragmanı.

20.5.2017Televizyon
Annenin son bölüm finalinde Zeynep kaçırıldı - Yeni fragman yayınlandı mı

Anne'nin son bölüm finalinde Zeynep kaçırıldı - Yeni fragman yayınlandı mı?

Anne son bölümü ardından yeni fragman arayışları başladı. Dün akşam yayınlanan son bölümde Sinan'ın yeni işini bozduğundan şüphelenen Cengiz, onun canını yakmak için korkunç bir plan yaptı. Anne'nin son bölüm finalinde Sinan ile sert bir yüzleşme yaşayan Zeynep, yalnız kaldığı bir esnada Cengiz tarafından kaçırıldı. Zeynep'in akıbetini merak eden izleyiciler, yeni fragmanı araştırıyor.

17.5.2017Televizyon
Kırgın Çiçekler yeni bölümlerinde artık o isim olmayacak

Kırgın Çiçekler yeni bölümlerinde artık o isim olmayacak!

Kırgın Çiçekler dizisinin dün ekrana gelen bölümünde duygusal bir veda sahnesi gerçekleşti. Başrollerini İpek Karapınar, Özgür Çevik, Cansu Fırıncı, Biran Damla Yılmaz, Hazar Motan, Gökçe Akyıldız ve Arif Diren gibi isimlerin paylaştığı fenomen dizi Kırgın Çiçekler'de Songül'ün babası öldü. Ruhi Sarı'nın hayat verdiği Sadullah karakteri Kırgın Çiçekler yeni bölümlerinde olmayacak.

18.4.2017Televizyon
Fi dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Fi 4. bölümü ne zaman

Fi dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Fi 4. bölümü ne zaman?

Fi dizisinin yeni bölüm görüntüleri uzun bir bekleyişin ardından ortaya çıktı. Yeni fragman cuma günleri dijital platform üzerinden yayınlanan Fi'nin 4, 5 ve 6. bölümünde yaşanacaklara dair önemli ipuçları veriyor. İşte, cesur sahneleriyle adından söz ettiren Fİ’nin yeni fragmanı!

14.4.2017Televizyon
Efsane dizi Prison Break bugün başladı - İşte ilk fragman

Efsane dizi Prison Break bugün başladı - İşte ilk fragman

Bir dönem fenomen olan Prison Break dizisi yeniden ekranlara döndü. Yayınlandığı yıllarda dünyayı kasıp kavuran Prison Break'in 1. bölümü bugün yayınlandı. İlk olarak 2005 senesinde başlayan, ardından 2009 yılına kadar soluksuz bir şekilde izlediğimiz ve Türkiye’de de dublaj çalışmaları yapılarak televizyonlarda oynayan Prison Break'ın aynı başarıyı gösterip göstermeyeceği merak konusu

5.4.2017Dünya
Diriliş Ertuğrul 83. bölüm 2. fragmanı yayınlandı - Dündar öldürülecek mi

Diriliş Ertuğrul 83. bölüm 2. fragmanı yayınlandı - Dündar öldürülecek mi?

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölümü merakla beklenirken dizi takipçilerini heyecanladıran bir gelişme oldu. Genelde tek fragman yayınlayan dizi ekibi uzun süre sonra 2 fragman birden yayınladı. Diriliş Ertuğrul 83. bölüm 2. fragmanına esir düşen Dündar Bey'in görüntüleri damga vurdu. Dündar Bey ölecek mi? Başına çuval geçirilen isim kim? İşte, Diriliş Ertuğrul 83. bölüm 2. fragmanı ve yeni bölüm özeti!

4.4.2017 Televizyon
İçerde 26. bölüm fragmanında izleyicileri mutlu edecek o an

İçerde 26. bölüm fragmanında izleyicileri mutlu edecek o an!

İçerde 26.bölüm fragmanında akıllara durgunluk verecek dakikalar yaşandı. Son bölümde içeri alınan Celal, kader ortağı Sarp'ıın kurduğu planlardan habersizdir. İçerde 26. bölüm fragmanında Celal için bazı planlar kuran Sarp, Yusuf müdür ortaklığında istediklerini gerçekleştirmek üzeredir. Yusuf müdürün ise Sarp'a bir sürprizi vardır. İçerde 26. bölüm fragmanında Füsun'a giden Yusuf müdür, oğlunun asla bir mafya elemanı olmadığını söyleyebilmiştir. İşte, o anlar

14.3.2017Televizyon
İçerde 25. bölüm fragmanında Celal ilk darbesini yedi

İçerde 25. bölüm fragmanında Celal ilk darbesini yedi!

İçerde 25. bölüm fragmanında Kudret Sönmez Tek'in ilk gözdağı Sarp ile oluyor. Diziye hızlı bir giriş yapan Kudret Sönmez Tek, Celal'e yaşatacağı sıkıntıyı İçerde 25. bölüm fragmanında bir kez daha gözler önüne sermiş oldu. Sarp'ı cinayet sebebiyle gözaltına alan Mert, üzerindeki baskı nedeniyle Celal'e bu konuda yardım edebilecek midir? Yusuf müdür, İçerde 25. bölüm fragmanında gözaltına alınan Sarp'ı bu sıkıntıdan kurtarabilecek midir? İşte, yeni bölüm fragmanından detaylı bilgiler

7.3.2017Televizyon
Cristiano Ronaldo Gaziantepe geliyor

Cristiano Ronaldo Gaziantep'e geliyor!

Dünyaca ünlü sinema oyuncusu Angelina Jolie ile futbolcu Cristiano Ronaldo’nun da rol alacağı, Suriyeli bir ailenin dramını konu alan 3 sezonluk dev Türk dizisinin fragman çekimleri Gaziantep’te başladı.

15.2.2017Spor Arena

Yazar Sonuçları

Güzel olduğunuz kadar ‘süper’siniz de...

Ve DC Comics karakterlerinin en feministi huzurlarımızda. ‘Wonder Woman’, süper güçlere sahip bir ‘Amazon’ prensesinin dünya barışını sağlamak için kötülere karşı verdiği mücadeleyi anlatıyor. Filmin ana karakterini, ‘2004 İsrail Güzeli’ olduktan sonra sinemaya geçen Gal Gadot canlandırıyor.

2.6.2017

Aksiyon filminden komedi çıkarmak

Bu hafta tavsiyelerim sinema üstüne yine. Hürriyet Video’nun Sinefil programı o kadar iyi geri dönüşler alıyor ki, kendimi bu konuda daha da sorumlu hissetmeye başladım. Dikkat! Yeni nesil, videolu, yazılı, hormonlu sinema gurusu geliyor!

29.4.2017

Çiçek gibi tavsiyeler

Mart’ın da yarısını devirdik. Bahar gelsin, içimiz çiçekler açsın diyoruz ama kış bir türlü gitmek istemiyor. Yılın büyük bir bölümünü böyle kapalı ve ıslak geçiren şehirler var. Mesela Londra. Nasıl yapıyorlar, nasıl canlı hissediyorlar, bilemiyorum.

18.3.2017