MENÜ

Dizi Fragman

Dizi Fragman ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Dizi Fragman haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 263 Dizi Fragman haberi bulunmuştur.

Dizi Fragman Haberleri

Bana Artık Hicran De nin ilk fragmanı ses getirdi

'Bana Artık Hicran De' nin ilk fragmanı ses getirdi

Kanal D'de yeni sezonda yayınlanmaya başlayacak olan 'Bana Artık Hicran De' isimli dizisinin ilk fragmanı ekranlarda dönmeye başladı.

19.08.2014Magazin
Netflixte yeni dönem başlıyor: Akıllı indirme özelliği ile ne değişecek

Netflix'te yeni dönem başlıyor: Akıllı indirme özelliği ile ne değişecek?

Netflix Mobil Geliştirme Birimi Başkanı Cameron Johnson, Netflix uygulamasına gelen yeni özellikleri açıkladı. Netflix uygulamasına "Akıllı İndirme" özelliği gelecek, ayrıca uygulamada dizi bölümleri için 30 saniyelik fragmanlar da bulunacak.

10.07.2018Teknoloji
Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanında Tahirin şok eden görüntüsü

Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanında Tahir'in şok eden görüntüsü

Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. 23 Mayıs tarihli Sen Anlat Karadeniz 18. bölümüne dair önemli ipuçları veren fragmanda Cemil tarafından ölüme terk edilen Tahir’in görüntüleri merak uyandırıyor. Peki yeni bölümde neler olacak? Cemil tarafından ölüme terk edilen Tahir’i önce kim bulacak? Vedat mı, Kaleli Ailesi mi? İşte Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı ve ilk ipuçları!

21.05.2018Televizyon
Cennetin Gözyaşları 32. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Cennetin Gözyaşları 32. bölüm 2. fragmanı yayınlandı!

Başrollerini Esra Ronabar, Berk Atan ve Almila Ada'nın paylaştığı Cennetin Gözyaşları dizisinin 13 Mayıs Pazar akşamı ekranlara gelecek olan 32. bölümüne ait 2. fragman yayınlandı. Yeni bölüme dair pek çok önemli ipucu veren fragmana 'Kardeşin için sevdiğin adamdan vazgeçer miydin? 'sözleri adeta damga vurdu. Peki, Cennetin Gözyaşları 32. bölüm fragmanında başka neler var? Cennetin Gözyaşları'nın yeni bölümünde neler olacak?

12.05.2018Televizyon
Sen Anlat Karadeniz 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı Yeni bölümde neler olacak

Sen Anlat Karadeniz 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde neler olacak?

Sen Anlat Karadeniz yeni bölümü için nefesler tutuldu. Vedat'ın adamları tarafından boynuna ilmek geçirilen Mercan'ın infaz sahnesine tanık olan izleyiciler Sen Anlat Karadeniz 17. bölüm fragmanını sorguluyor. Peki Vedat'ın şeytani planı işe yarayacak mı? Mercan ölecek mi? Bu soruların yanıtı önümüzdeki hafta belli olacak. Peki Sen Anlat Karadeniz 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde neler olacak?

9.05.2018Televizyon
Kanatsız Kuşlar bu hafta neden yok Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak

Kanatsız Kuşlar bu hafta neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Kanatsız Kuşlar’ın merakla beklenen 45. yeni bölümü için kanal, sevilen diziye bu hafta yayın akışında yer vermedi. Tüm bu gelişmelerin üzerine Kanatsız Kuşlar dizisinin bu hafta neden yayınlanmayacağı, diziyi takip eden vatandaşlar tarafından merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Peki, Kanatsız Kuşlar dizisi neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

9.05.2018Televizyon
Kadın yeni bölüm fragmanı: Hatice ve Sarp karşılaşacak mı

Kadın yeni bölüm fragmanı: Hatice ve Sarp karşılaşacak mı?

Kadın dizisi dün akşam 28. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Bahar’ın doğum günü sürprizi yaşadığı Kadın’ın son bölüm finaline doğru Şirin, DNA sonucunu öğrendi. Son sahnede Şirin ve Sarp yeniden karşı karşıya geldi. Kadın 29. bölüm fragmanı da kısa sürede yayınlandı. İşte son gelişmelerin kısa bir özeti ve yeni bölümden ilk görüntüler!

9.05.2018Televizyon
Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanına infaz sahnesi damga vurdu | Mercan ölecek mi

Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanına infaz sahnesi damga vurdu | Mercan ölecek mi?

Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Vedat ve Tahir'in bir kez daha karşı karşıya geldiği Sen Anlat Karadeniz 16. bölüm fragmanına Mercan'ın infaz sahnesi damga vurdu. Nefes- Tahir evliliği ardından gözü iyice dönen Vedat, bu kez Mercan'ı kullanıyor. Peki yeni bölümde neler olacak? Boynuna ilmek geçirilen Mercan ölecek mi? İşte Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanı ve detaylar!

4.05.2018Televizyon
Kanatsız Kuşlar 45. bölüm fragmanı yayınlandı Muzaffer gerçekleri öğreniyor

Kanatsız Kuşlar 45. bölüm fragmanı yayınlandı! Muzaffer gerçekleri öğreniyor

Kanatsız Kuşlar dizisinin merakla beklenen 45. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Perşembe akşamları izleyicilerle buluşan entrikalarla dolu dizi Kanatsız Kuşlar'ın gelecek hafta yayınlanacak yeni bölüm fragmanı, dizinin 44. bölümünün bitmesinin hemen ardından yayınlandı. Heyecan dolu sahnelerin yoğunluğunun dikkat çektiği fragman, gelecek hafta yayınlanacak olan 45. bölüme dair önemli ipuçları veriyor. Fragmanda en çok dikkat çeken sahne ise, 'Emre senin gerçek oğlun Muzaffer!' sözlerinin sarf edildiği sahne oldu. Peki, Kanatsız Kuşlar'ın 45. yeni bölümünde neler olacak? Kanatsız Kuşlar, 45. bölüm fragmanında neler var?

4.05.2018Televizyon
La Casa De Papelden haber var La Casa De Papel 3. sezonu ne zaman başlayacak

La Casa De Papel'den haber var! La Casa De Papel 3. sezonu ne zaman başlayacak?

La Casa de Papel dizisinin üçüncü sezon duyurusuna ilişkin tanıtım videosu sosyal medyaya damga vurdu. 23 Kasım 2017’de ise ikinci sezonunu noktalayan La Casa De Papel'in kesinleşen 3. sezonuyla ilgili tarih bilgisi verildi. İspanyol dizisi geçtiğimiz günlerde Türkiye'ye özel tanıtım videosuyla çok konuşulmuş, siyasete dahi konu olmuştu. Peki La Casa De Papel 3. sezonu ne zaman başlayacak?

18.04.2018Televizyon
Kanatsız Kuşlar 43. bölüm fragmanı yayınlandı

Kanatsız Kuşlar 43. bölüm fragmanı yayınlandı!

Kanatsız Kuşlar dizisinin merakla beklenen 43. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Perşembe akşamları izleyicilerle buluşan entrikalarla dolu dizi Kanatsız Kuşlar'ın gelecek hafta yayınlanacak yeni bölüm fragmanı, dizinin 42. bölümünün bitmesinin hemen ardından yayınlandı. Heyecan ve aksiyon dolu sahnelerin yoğunluğunun dikkat çektiği fragman, gelecek hafta yayınlanacak olan 43. bölüme dair önemli ipuçları veriyor. Peki, Kanatsız Kuşlar'ın 43. yeni bölümünde neler olacak? Kanatsız Kuşlar, 43. bölüm fragmanında neler var?

13.04.2018Televizyon
Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Ferhatın kızı mı var

Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ferhat'ın kızı mı var?

Siyah Beyaz Aşk dizisinin olaylı son bölümü ardından yeni fragman araştırmaları başladı. Ferhat ve Aslı arasındaki krizin bittiğini düşünen dizi takipçileri Siyah Beyaz Aşk 25. bölüm finalinde büyük bir sürpriz yaşadı. Aslı'nın hayatını karartmak isteyen Jülide, herkesi şok eden bir çıkışta bulunarak Ferhat'ın bir kızı olduğunu söyledi. Peki Siyah Beyaz Aşk 25. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde neler olacak?

10.04.2018Televizyon
La Casa De Papelin Türkiye için özel yayınladığı fragman olay oldu.. İşte o iddialar

La Casa De Papel'in Türkiye için özel yayınladığı fragman olay oldu.. İşte o iddialar

Eski Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek, İspanyol Netflix dizisi La Casa De Papel için Netflix Türkiye tarafından çekilen tanıtım videosu bir dizi tartışmayı da beraberinde getirdi. Sosyal medyada bazı kullanıcılar fragmanın bir takım mesajlar içerdiğini savunurken, fragmanın bu şekilde yorumlanmaması gerektiğini düşünenlerde var.. İşte tartışmalara yol açan o fragman

10.04.2018Televizyon
Yasak Elma 3. bölüm 2. fragmanı yayınlandı - Yeni bölümde Ender dibe vuruyor

Yasak Elma 3. bölüm 2. fragmanı yayınlandı - Yeni bölümde Ender dibe vuruyor

Yasak Elma dizisinin yeni bölüm fragmanları kısa sürede yayınlandı. Sürprizlerle dolu Yasak Elma son bölümünün hemen ardından yayınlanan fragmanlarda Ender, hayatının şokunu yaşıyor. Etraflarındaki çirkin olaylardan habersiz olan Alihan ve Zeynep’in ise her geçen gün daha da yakınlaşıyor. İşte Yasak Elam 3. bölüm fragmanları ve son gelişmelerden kısa bir özet!

27.03.2018Televizyon
Fi dizisinin oyuncuları kimler İşte Fi dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu

Fi dizisinin oyuncuları kimler? İşte Fi dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu

Fİ dizisi yarından itibaren televizyonda yayın hayatına başlıyor. Öncelikle bir online yayın platformunda başlayan ve sonlanan dizi, şimdi bir televizyon kanalında ilk bölümünden itibaren ekranlara yeniden geliyor. Peki Fİ hangi kanalda yayınlanacak ve ne zaman başlayacak? İşte ekranlara gelen ilk fragman ve Fİ'nin oyuncu kadrosu

22.03.2018Televizyon
Vatanım Sensin 48. yeni bölüm fragmanın: Ankara için çalışıyorum

Vatanım Sensin 48. yeni bölüm fragmanın: Ankara için çalışıyorum

Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 15 Mart Perşembe tarihli bölüme dair ipuçları veren Vatanım Sensin 48. bölüm fragmanına Cevdet’in sözleri damga vurdu. Cevdet ile Leon karşı karşıya geliyor; Cevdet gerçek kimliğini açıklıyor! İşte Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı ve kısa bir özeti!

12.03.2018Televizyon
Vatanım Sensin 47. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Vatanım Sensin 47. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin yeni bölümü tarihi için kısa bir süre kaldı, fragman araştırmaları yoğunlaştı. Kanal D ekranlarını kasıp kavuran tarihi dizi Vatanım Sensin, bu hafta 47. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Bu haftaki bölümde en çok merak edilen konu Türkler için çalıştığı öğrenilen Cevdet’in akıbeti. Peki Vatanım Sensin 47. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

26.02.2018Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları son bölümünde Hazan yalıya dönüyor Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Fazilet Hanım ve Kızları son bölümünde Hazan yalıya dönüyor! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fazilet Hanım ve Kızları son bölümü ile izleyicisinin önüne çıktı. Ekrana gelen bölümde Hazan, annesinin hışmına uğradı ve artık yalıya geri dönmeye zorlandı. Fazilet Hanım ve Kızları son bölümünde bu durum, yeni bölüm fragmanında nelerin ekrana geleceğini sorgulatmaya başladı. Peki, son bölümün ardından Fazilet Hanım ve Kızları 37. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, detaylı bilgiler

23.02.2018Televizyon
Fi final fragmanı yayınlandı mı Fi Çi 10. bölümü ne zaman

Fi final fragmanı yayınlandı mı? Fi Çi 10. bölümü ne zaman?

Fi Çi dizisinin final bölümü için geri sayım başladı. En son 16 Şubat Cuma akşamı izleyicilerle buluşan Fi ikinci serisi Çi’nin 10. bölümüyle ekran macerasını noktalayacak. Duru, Can, Deniz, Özge ve Bilge… Tüm karakterlerin akıbetini merak eden dizi takipçileri tarih ve fragman araştırması yapıyor. Peki Fi final fragmanı yayınlandı mı? Çi 10. bölümü ne zaman?

20.02.2018Televizyon
Siyah Beyaz Aşkta geceye damga vuran sahne Gözler yeni fragmanda

Siyah Beyaz Aşk'ta geceye damga vuran sahne! Gözler yeni fragmanda

Başrollerini İbrahim Çelikkol ile Birce Akalay'ın paylaştığı 'Siyah Beyaz Aşk' nefes kesen bir bölümle ekranlardaydı. Dün akşam sürprizlerle dolu gelişmelerle izleyici karşısına çıkan dizinin 17. bölümünde Aslı ve Ferhat ilk defa kendilerini aşkın kucağına bıraktılar. Ancak final sahnesi mutluluğu gölgeleyecek bir gelişmenin sinyalini verdi. Şimdi Siyah Beyaz Aşk yeni fragmanı bekleniyor.

13.02.2018Televizyon
Söz 32. bölüm yeni fragmanında: Başım dik, alnım açık

Söz 32. bölüm yeni fragmanında: Başım dik, alnım açık

Söz 32. yeni bölüm fragmanında Yavuz, vatanın bekasını her şeyden önce görerek babasından kendisine vurmasını istemiştir. Bu istek Söz dizisinin 32. yeni bölüm fragmanına damga vuracaktır. Babası Agah ise arada kalmış ve ne yapacağını bilememiştir. Peki, Söz dizisi yeni bölüm fragmanında Agah oğlu Yavuz'a gerçekten vuracak mıdır? İşte, merak edilen bazı detaylar

4.02.2018Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin bu haftaki yayın akışında yer almaması kafalarda soru işareti bıraktı. Başrollerini Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır'ın paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son olarak 9 Ocak'ta izleyici karşısına çıkmış, final sahnesi nefesleri kesmişti. Peki ekran macerasına ara veren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

16.01.2018Televizyon
Şevkat Yerimdar yeni bölümü neden yok Fragman yayınlandı mı

Şevkat Yerimdar yeni bölümü neden yok? Fragman yayınlandı mı?

Fox Tv yayın akışında görülen Şevkat Yerimdar dizisinin yeni bölümü merak konusu oldu. Bugün tekrar bölümü yayınlanacak olan Şevkat Yerimdar, en son 29 Aralık’ta izleyici karşısına çıkmıştı. Şevkat ve Esin’in yeni maceralarını bekleyen dizi takipçileri hem fragman hem de tarih araştırması yapıyor. Peki Şevkat Yerimdar yeni bölümü bu hafta neden yok, yeni bölüm ne zaman?

5.01.2018Televizyon
Kalp Atışı yeni bölümü ne zaman yayınlanacak İşte, 27. bölüm hakkında detaylar

Kalp Atışı yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte, 27. bölüm hakkında detaylar

Kalp Atışı yeni bölümü ile sorgulanmaya devam ediyor. Yayın gününde ekran başında merakla beklenen diziler arasında yer alan Kalp Atışı, yayınlanmamasının ardından araştırılmaya başlandı. Peki, Kalp Atışı yeni bölümü ne zaman hangi gün yayınlanacak? İşte, merakla araştırılan dizi hakkında detaylı bilgiler

4.01.2018Televizyon
Vatanım Sensin son bölümü ardından yeni fragman gelmedi.. Yeni bölüm yayınlanmayacak mı

Vatanım Sensin son bölümü ardından yeni fragman gelmedi.. Yeni bölüm yayınlanmayacak mı?

Vatanım Sensin son bölümü 28 Aralık Perşembe günü yayınlanmış, olaylı son bölüm finali ardından fragman araştırmaları başlamıştı. Vatanım Sensin son bölümü ardından yeni fragman yayınlanmayınca kafalarda soru işareti doğdu. Bu hafta pek çok dizinin yeni bölümü ertelendi. Peki Vatanım Sensin yeni bölüm yayınlanmayacak mı?

3.01.2018Televizyon
Bizim Hikaye dizisi bu akşam neden yok Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak

Bizim Hikaye dizisi bu akşam neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Yayın günü gelen Bizim Hikaye dizisinin akıbeti merak konusu oldu. Bu hafta yılbaşı sonrası pek çok kanal yayın akışında değişikliğe gitti ve dizilerin yeni bölümleri ertelendi. Bizim Hikaye takipçileri de merakta. Peki başrollerini Hazal Kaya ve Burak Deniz'in paylaştığı Bizim Hikaye 17. bölümü bugün yayınlanmayacak mı? Yeni bölüm ne zaman?

3.01.2018Televizyon
İstanbullu Gelin 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı Yeni bölüm bu hafta yok mu

İstanbullu Gelin 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüm bu hafta yok mu?

İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanının yayınlanmaması kafalarda soru işareti bıraktı. Yayın tarihine kısa bir süre kalan dizinin akıbeti merak konusu oldu. Star Tv'nin 5 Ocak tarihli yayın akışında dizinin tekrar bölümü yer alıyor. Peki İstanbullu Gelin 32. bölümü ne zaman yayınlanacak? Yeni bölüm bu hafta neden yok?

1.01.2018Televizyon
Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Yeni bölüm ne zaman

Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Yeni bölüm ne zaman?

Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı uzun bir bekleyişin ardından yayınlandı. Yılbaşı sonrası ekran macerasına ara veren Çukur'un 11. bölüm fragmanına Vartolu, Yamaç ve Selim arasında geçen diyaloglar damga vurdu. Tansiyonun gittikçe yükseldiği son bölümde Yamaç, abisi Selim'le sert bir yüzleşme yaşamıştı. Peki Çukur dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

1.01.2018Televizyon
Vatanım Sensin dizisi son bölümüyle aksiyon dolu dakikalar yaşatmaya devam etti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Vatanım Sensin dizisi son bölümüyle aksiyon dolu dakikalar yaşatmaya devam etti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin son bölümü ardından yeni fragman araştırmaları başladı. Tarihi dizi 39. bölümüyle yine sürprizlerle dolu gelişmeleri ekrana taşıdı. İsmet Paşa karakterinin dahil olduğu son bölüm finaline ise Cevdet'in eline geçen günlük damga vurdu. Şimdi ise gözler Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanında! Peki yeni bölümde neler olacak? Spiros'un günlüğünde nelerin yazdığı öğrenilecek mi?

29.12.2017Televizyon
Fi yeni sezon Çi 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı Yeni bölüm ne zaman

Fi yeni sezon Çi 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüm ne zaman?

Fi yeni sezon Çi 7. bölümü için heyecan dorukta! En son 27 Aralık Çarşamba günü izleyicileriyle buluşan Çi'nin son bölümü final sahnesiyle yürek hoplattı. Artık Can Manay'la evli olan Duru'nun Deniz ile öpüşmesi şok etkisi yarattı. Bu sahneye Bilge'nin de tanık olması beraberinde pek çok soru işaretini de beraberinde getirdi. Yeni gelişmeleri merak eden izleyiciler fragmanı sorguluyor. Peki Fi yeni sezon Çi 7. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüm ne zaman?

28.12.2017Televizyon
Meryem dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Yeni bölüm ne zaman

Meryem dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüm ne zaman?

Meryem dizisi dün akşam 22. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Kafalarda soru işareti bırakan son bölüm ardından yeni fragmanı araştıran dizi takipçileri, Meryem’in yayın tarihinin değiştiğini fark etti. Peki Meryem dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

28.12.2017Televizyon
Fazilet Hanım ve Kızları son bölüm finalinde skandal Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Fazilet Hanım ve Kızları son bölüm finalinde skandal! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin yeni bölüm fragmanı için araştırmalar son gelişmelerin hemen ardından başladı. 2 Aralık Cumartesi günü yayınlanan olaylı Fazilet Hanım ve Kızları 25. bölüm finaline Yasemin’in acımasız tuzağı damga vurdu. Hazan, Yağız ve Sinan üçlüsü arasındaki yeni gelişmeleri merak eden izleyiciler heyecanla yeni fragmanı sorguluyor. Peki Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

3.12.2017Televizyon
 Siyah Beyaz Aşkyeni bölümde neler olacak

' Siyah Beyaz Aşk'yeni bölümde neler olacak?

Siyah Beyaz Aşk dizisi dün akşam 7. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Sevilen dizinin son bölümünde sakat kalma riskini taşıyan Ferhat'ın ameliyatını Aslı üstlendi. Her şeyin yoluna gitmeye başladığı düşünen dizi takipçileri finalde kötü bir sürprizle karşılaştı. Peki Siyah Beyaz Aşk yeni bölümde neler olacak, fragman yayınlandı mı?

27.11.2017Televizyon
Kanatsız Kuşlar son bölümü ardından yeni fragmanda şok: Tuba ölecek mi

Kanatsız Kuşlar son bölümü ardından yeni fragmanda şok: Tuba ölecek mi?

Kanatsız Kuşlar dün akşam sürprizlerle dolu bir bölümle izleyici karşısına çıktı. İki ismin kadroya dahil olduğu son bölümde Muzaffer, Nefise ile ilgili büyük ikilemler içinde kaldı. Mahallede esrarengiz bir şekilde ortaya çıkan Talat, herkesin aklını karıştırdı. Kanatsız Kuşlar son bölümünün hemen ardından yayınlanan fragmana ise Tuba'nın merdivenlerden yuvarlandığı görüntüler damga vurdu. İşte kafalarda soru işareti bırakan Kanatsız Kuşlar 24. bölüm fragmanı!

23.11.2017Televizyon
Meryem son bölümde büyük sürpriz: Evlendiler mi Yeni fragman geldi

Meryem son bölümde büyük sürpriz: Evlendiler mi? Yeni fragman geldi

Meryem dizisi dün akşam sürprizlerle dolu bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Gelecek tarihe sıçrama yapılan son bölümde Meryem, İsviçre'nin sevimli bir kasabasında bembeyaz gelinliğiyle görenleri büyüledi. Kısa sürede yayınlanan Meryem yeni bölüm fragmanına Meryem'in namlunun ucundaki görüntüleri damga vurdu. İşte son bölümde yaşananlar ve detayları!

21.11.2017Televizyon
Dolunay son bölümde eski sevgili krizi | Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Dolunay son bölümde eski sevgili krizi | Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Dolunay dizisi dün akşam 20. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Romantik komedi türündeki Dolunay’ın 19 Kasım tarihli son bölümüne Ferit’in eski aşkın Pelin’in dönüşü damga vurdu. Sürprizlerle dolu gelişmelerin olduğu son bölüm finalinde Nazlı, gerçeği öğrendi. Şimdi gözler yeni fragmanda! Peki Dolunay’ın 21. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

18.11.2017Televizyon
Vatanım Sensinde o sahne kırdı geçirdi... Yeni bölüm fragmanında Hilal kaçırılıyor

Vatanım Sensin'de o sahne kırdı geçirdi... Yeni bölüm fragmanında Hilal kaçırılıyor

Vatanım Sensin yeni sezon bölümleriyle sadece ekranlara değil, sosyal medyaya da damga vurmaya devam ediyor. Kanal D'nin iddialı dizisi Vatanım Sensin'in dün akşam yayınlanan bölümünde Hilal ve Leon aylar sonra yeniden buluştu. İkilinin yakınlaşma görüntüleri sosyal medyayı kırdı geçirdi. Olaylı son bölümün hemen ardından yeni fragman geldi. İşte Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı ve detaylar!

16.11.2017Televizyon
Kanatsız Kuşlar son bölüm ardından yeni fragmanda Ahmet sürprizi

Kanatsız Kuşlar son bölüm ardından yeni fragmanda Ahmet sürprizi

Kanatsız Kuşlar dizisi dün akşam 22. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Son bölümde Ahmet'in ortadan kaybolması yeni bir krize neden oldu. Onun öldüğünü düşünen Zeynep, yaşadığı vicdan azabıyla baş etmeye çalışırken; Ahmet'İn babası beklenmedik bir hamlede bulundu. Dram yüklü sahneleriyle ön plana çıkan Kanatsız Kuşlar'ın son bölümü ardından yeni fragman kısa sürede yayınlandı. İşte Kanatsız Kuşlar yeni bölüm fragmanı ve detaylar!

16.11.2017Televizyon
Kadın 3. bölümünde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı merak uyandırdı

Kadın 3. bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı merak uyandırdı

Kadın dizisi dün akşam 3. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Duygu yüklü sahneleriyle ekran başındakilerin kalplerine dokunan Kadın'ın son bölümünde Bahar, kardeşinin ağzından çıkanlar karşısında büyük bir yıkım yaşadı. Son bölüm finalinin hemen ardından yeni fragman geldi. İşte Kadın dizisinin 4. bölüm fragmanı ve son bölümün kısa bir özeti!

7.11.2017Televizyon
İstanbullu Gelin 24 bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölüm fragmanında şoke eden olay

İstanbullu Gelin 24 bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölüm fragmanında şoke eden olay!

İstanbullu Gelin son bölüm finaliyle büyük bir şok yaşayan dizi takipçilerinin gözü kulağı yeni fragmanda. Cuma akşamları izleyici karşısına çıkan İstanbullu Gelin'in son bölüm finalinde Süreyya'ya karşı duyduğu kini daha fazla içerisinde tutamayan İpek, merdivenlerde yuvarlandı. İpek ve bebeğin durumu 24. bölümde belli olacak. Peki İstanbullu Gelin 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

6.11.2017Televizyon
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 79. yeni bölüm fragmanına Hızır tutuklanıyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 79. yeni bölüm fragmanına Hızır tutuklanıyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayın tarihine kısa bir süre kala yayınlandı. Son bölüm finaliyle kafalarda soru işareti bırakan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 79. bölümüne dair ipuçları veren fragmana Hızır'ın tutuklanma görüntüleri damga vurdu. Peki kurulan komplolar sonucunda tuzağa düşen Hızır, kurtulacak mı? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümünden ilk görüntüler!

6.11.2017Televizyon
Fenomen internet dizisi Sıfır Bir’in afişi yayınlandı

Fenomen internet dizisi Sıfır Bir’in afişi yayınlandı

3. sezonu BluTv’de yayınlanacak olan fenomen internet dizisi Sıfır Bir’in afişi yayınlandı. Merakla beklenen Sıfır Bir-Bir Zamanlar Adana’da 9 Kasım 19:01’de izleyicileriyle buluşacak.3. sezonu BluTv’de yayınlanacak olan fenomen internet dizisi Sıfır Bir’in afişi yayınlandı. Merakla beklenen Sıfır Bir-Bir Zamanlar Adana’da 9 Kasım 19:01’de izleyicileriyle buluşacak.

2.11.2017Televizyon
Diriliş Ertuğrul son bölüm sonrası 94. yeni bölüm fragmanında harekata devam

Diriliş Ertuğrul son bölüm sonrası 94. yeni bölüm fragmanında harekata devam!

Diriliş Ertuğrul 94. yeni bölüm fragmanında neler yaşandığı merakla araştırılmaya başlandı. Son bölümde çeşitli badireler atlatan oba beyi, obasının arkasından oynanan oyunları bozmak için harekete geçmiştir. Diriliş Ertuğrul 94. yeni bölüm fragmanında oba beyinin harekatına yeni ve gizemli isimler de dahil olacaktır. İşte, merakla araştırılan Diriliş Ertuğrul 94. yeni bölüm fragmanın ve detaylı bilgiler

1.11.2017Televizyon
Kadın son bölümü ardından şok eden fragman... O gerçek ortaya çıkıyor

Kadın son bölümü ardından şok eden fragman... O gerçek ortaya çıkıyor

Kadın dizisinin dün ekrana gelen son bölümünde olayların ardı arkası kesilmedi. Duygu yüklü dizinin son bölüm finalinde Sarp'ın ölümüyle ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Geçmişin kapısının aralandığı son bölüm ardından yeni fragman geldi. Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanına ise annesinin kendisini terk etme nedenini öğrenen Bahar'ın perişan hali damga vurdu. İşte Kadın'ın 3. bölümünden ilk kareler!

1.11.2017Televizyon
Bu yıl iyi Stephen King yaptı

Bu yıl iyi Stephen King yaptı

2017 için rahatlıkla Stephen King yılı diyebiliriz. Bizde de her zaman ilgi gören yazarın romanlarından uyarlanan ‘Kara Kule’/’Dark Tower’ ve ‘O’/’It’ filmleri vizyona girdi, ‘O’ hâlâ gösterimde...

13.10.2017Hürriyet Cumartesi
Bazı kötülükleri aşk bile temize çekemez

Bazı kötülükleri aşk bile temize çekemez

Bir tarafta siyahın karanlık yüzü, diğer tarafta beyazın saflığı. Peki bu iki zıt renk, iki farklı insan birleşirse ne olur? Aşk bir insanı ne kadar dönüştürür? Kanal D’nin yeni dizisi ‘Siyah Beyaz Aşk’ tam da bunu anlatıyor. Son dönemin popüler oyuncuları Birce Akalay ve İbrahim Çelikkol’la buluştuk...

13.10.2017Hürriyet Cumartesi
Meryem yeni bölüm (11. bölüm) fragmanında şaşırtan soru

Meryem yeni bölüm (11. bölüm) fragmanında şaşırtan soru

Meryem'in dün akşam yayınlanan son bölümüne Arif'in ölümü damga vurdu. Babasının ölümü karşısında büyük bir yıkım yaşayan Meryem'e en büyük destek Savaş'tan geldi. Olaylı final sahnesi ardından yeni fragman geldi. İşte Meryem dizisinin 11. bölüm fragmanı ve son bölüm detayları!

5.10.2017Televizyon
Meryem 10. yeni bölüm fragmanı... Gerçek ortaya mı çıkacak

Meryem 10. yeni bölüm fragmanı... Gerçek ortaya mı çıkacak?

Meryem dizisinin yeni bölüm fragmanı kısa sürede izleyicilerinin karşısına çıktı. Kanal D ekranlarının çarşamba günlerine damga vuran dizisi Meryem'in son bölümünde Oktay'ın katil olduğunu öğrenen Beliz, bir karar vermek zorunda kaldı. Finale ise Meryem'in babasının yaptığı hamle damga vurdu. Meryem 10. yeni bölüm fragmanı ise şaşırtıcı gelişmelerin ipucunu verdi...

28.09.2017Televizyon
Tutsak oyuncuları kimdir Tutsak dizisi konusu

Tutsak oyuncuları kimdir? Tutsak dizisi konusu

Tutsak oyuncuları, ilk bölümünün ekrana gelmesinin ardından araştırılmaya başlandı. Kanal D ekranlarında yayınlanan ilk bölümü ile dikkatleri üzerine çeken Tutsak, oyuncuları ve konusu ile dikkatleri merak konusu oldu. İşte, ilk bölümü beğeni toplayan, farklı senaryosu ve olay örgüsü ile merak konusu olan Tutsak oyuncuları ve konusu hakkında detaylı bilgiler

26.09.2017Televizyon

Yazar Sonuçları

Devletten aldığı maaşla geçinen piyasayı bilmez mi?

ERDOĞAN şöyle dedi Kemal Kılıçdaroğlu için:

9.04.2018