MENÜ

Dizi Ajanı

Dizi Ajanı ile ilgili tüm haberleri, son dakika Dizi Ajanı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Dizi Ajanı haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 149 Dizi Ajanı haberi bulunmuştur.

Dizi Ajanı Haberleri

Beşikten Mezara

Beşikten Mezara

Çinli aktör Jet Li yeni macerasıyla sinemalarda... Uzakdoğu doğüş sanatlarının ustası Li, yönetmenliğini Andrzej Bartkowiak'ın yaptığı Beşikten Mezara (Cradle 2 the Crave) adlı filmde hem milyonlarca dolar değerindeki çalıntı elmasların hem de eski ortağının peşine düşüyor. İşi hiç de kolay değil. Filmde Jet Li'ye DMX, Mark Dacascos, Gabrielle Union, Tom Arnold, Kelly Hu eşlik ediyor.

5.06.2003Gündem
The Siege / Kuşatma

The Siege / Kuşatma

Yönetmen: Edward Zwick
Oyuncular: Denzel Washington, Bruce Willis, Annette Benning
Süre: 118 dak / Widescreen
İngilizce altyazı
20th Century Fox (Tiglon)

6.02.2003Gündem
Uzmanların yeni sorusu: Keskin nişancı neden vurdu

Uzmanların yeni sorusu: Keskin nişancı neden vurdu

Washington ve civarında üç hafta boyunca dehşet saçan keskin nişancı zanlılarının yakalanmasının ardından ABD rahat nefes aldı, ama uzmanlar saldırganlara tetiği çektiren ‘‘nedenin’’ ardına düştü.

26.10.2002Dünya
ABDde terör saldırısı alarmı

ABD'de terör saldırısı alarmı

ABD 11 Eylül'den sonra yine büyük bir terör saldırısı olabileceği ihtimalinin gündeme gelmesiyle gerildi. Newsweek dergisi CIA'nın Nükleer saldırı olabileceği uyarısında bulunduğunu iddia ederken, New York'un su rezervlerinin terör saldırısına açık olması gündemde. 11 Eylül sendromu yaşayan ABD'de ayrıca 'Alo uçak kaçırıldı' hattı kuruldu.

20.05.2002Gündem
D- Tox

D- Tox

Sylvester geri dönüyor... Farklı türleri denemiş olsa da genelde aksiyon filmlerinin vazgeçilmez aktörlerinden biri olan Sylvester Stallone, D- Tox adlı filmde kız arkadaşını ve ortağını acımasız bir katile kurban verince çareyi alkole sığınmakta bulan sorunlu bir polis memuru rolünde. Yönetmenliğini Jim Gillespie'nin yaptığı filmde Stallone'ye Charles Dutton, Polly Walker, Angela Alvarado, Tom Berenger ve Sean Patrick Flanery eşlik ediyor.

4.04.2002Gündem
D- Tox

D- Tox

3.04.2002Gündem
ABDli gazeteci öldürülmüş

ABD'li gazeteci öldürülmüş

Pakistan'da kaçırılan Wall Street Journal muhabiri Daniel Pearl'ün boğazı kesilirken çekilen video filmi ortaya çıktı.

22.02.2002Dünya
Guantanamo misillemesi

Guantanamo misillemesi

Pakistanlı teröristler, kaçırdıkları Amerikalı gazeteciye karşılık Guantanamo'daki Pakistanlı esirlerin serbest bırakılmalarını istiyorlar.

29.01.2002Dünya
Guantanamo misillemesi

Guantanamo misillemesi

Pakistanlı teröristler, ABD'li gazeteciye karşılık Pakistanlı esirlerin özgürlüğünü istiyor.

29.01.2002Gündem

Yazar Sonuçları

İlk James Bond'un kulağı çınlasın

İstanbul Hilton'un resepsiyon şefi Moris'in, ‘‘Hemen Ayazağa'nın yolunu tut. Connery oraya golf oynamaya gitti. Bu kıyağı da unutma’’ demesi üzerine otelin kapısına seğirtirken lobide rakip gazetelerin Beyoğlu muhabirlerini uyandırmamak için fotomuhabirine de gözle işaret gönderiyorum.

19.01.2003