MENÜ

Diyetin Püf Noktaları

Diyetin Püf Noktaları ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Diyetin Püf Noktaları haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 12 Diyetin Püf Noktaları haberi bulunmuştur.

Diyetin Püf Noktaları Haberleri

Ketojenik beslenme nedir İşte ketojenik diyetin püf noktaları

Ketojenik beslenme nedir? İşte ketojenik diyetin püf noktaları

Ünlü isimlerin de uygulandığı ketojenik diyet, son günlerin en çok konuşulan konularından biri oldu. Ketojenik diyet düşük karbonhidratlı, protein ve özellikle yüksek oranda yağ içeren bir beslenme stilini oluşturuyor. Böylece vücut enerji sağlamak için yağ yakmak zorunda bırakılıyor. Peki, ketojenik beslenme nedir? İşte ketojenik diyetin püf noktaları

27.04.2019Sağlık
Kurt adam diyeti nedir

Kurt adam diyeti nedir?

Madonna ve Demi Moore gibi ünlü isimlerin kısa sürede kilo vermelerini sağlayan kurt adam diyeti son zamanların en çok merak edilen konularından biri. Bu diyet 1 günde 3 kilo vermeyi vadediyor. Peki bu kadar kısa bir sürede kilo vermek nasıl gerçekleşiyor?

11.02.2016Sağlık
2010un en yeni diyeti

2010'un en yeni diyeti

ABD’li beslenme uzmanı Diane Kress’in geliştirdiği diyetin kitabı haftalardır New York Times ve Amazon’un en çok satanlar listesinde 1 numarada. İşte 2010’un en çok konuşulacak diyeti Metabolizma Mucizesi.

10.01.2010Kelebek
Glutensiz diyetin püf noktaları

Glutensiz diyetin püf noktaları

Çölyak hastası iseniz beslenme biçiminizde köklü değişikliklerin zamanıdır. İşte size birkaç öneri...

Kadınlar için orgazm diyeti

Kadınlar için orgazm diyeti!

Kadınlar doğru diyetle daha kolay orgazm olabilecekler. İşte diyetin püf noktaları..

2.01.2008Kelebek
Doğru yumurta nasıl seçilir

Doğru yumurta nasıl seçilir?

Doğallık arayışının en yoğun yaşandığı gıdalardan biri de yumurta… Kimi köyden geldiğine inandığı yumurtayı kimi marketlerdeki organik sertifikalı markaları tercih ediyor. İşte yumurta seçmenin incelikleri...

20.09.2014Hayat
Diyet yapmanın püf noktaları

Diyet yapmanın püf noktaları

Beslenme ve diyet uzmanı Taylan Kümeli, zayıflama ve beslenme derdi olanların imdadına kendine has özel reçeteleriyle yetişiyor. İş, sanat, sosyete, spor, cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden o kadar çok kişiyi zayıflattı ki herkes onu arar oldu.

Yazar Sonuçları

İyi bir diyet nasıl olmalı?

Diyet yapmayı düşünüyorsanız, mutlaka ama mutlaka işi ciddiye almalı, konuya biraz kafa patlatmalısınız.

28.02.2013

Çin mayası kolesterolü düşürüyor

Kolesterol yüksekliği olanlar, ilaç kullanmak istemiyor. Nedeni, bu ilaçların karaciğer fonksiyonlarını bozacağı, kaslarına zarar verip cinsel güçlerini azaltacağı endişesi...

14.07.2008

Marifet, verilen kiloyu korumak

Diyet deyince akla ilk gelen, yenilen ve içilenden fedakarlık etmek. Diyet, istenilen sonuca ulaşılana kadar "geçici bir durum" olarak algılanıyor çok kere.

9.06.2006