MENÜ

Diyanet İmsakiye

Diyanet İmsakiye ile ilgili tüm haberleri, son dakika Diyanet İmsakiye haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Diyanet İmsakiye haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 251 Diyanet İmsakiye haberi bulunmuştur.

Diyanet İmsakiye Haberleri

İlk sahur saat kaçta 2018 il il sahur ve iftar saatleri

İlk sahur saat kaçta? 2018 il il sahur ve iftar saatleri

Saatlerin akşam saatlerine yaklaşmasıyla birlikte 'İlk sahur saat kaçta?' soruları daha sık sorulmaya başlandı. 2018 Diyanet takvimine gör. Müslümanlar, 15 Mayıs'ı 16 Mayıs'ı bağlayan gece ilk sahurlarını yapacak ve 16 Mayıs'ta akşam ezanı ile birlikte oruçlarını açacak. Erken iftar yapılacak illerde Hakkari'yi; Van, Iğdır, Ağrı, Bitlis ve Batman, geç oruç açılacak illerde ise Edirne'yi; Kırklareli, Çanakkale, Tekirdağ, Balıkesir ve İzmir takip edecek. İşte il sahur ve iftar saatleri!

14.05.2018Gündem
İlk sahura ne zaman kalkılacak İlk iftar ne zaman

İlk sahura ne zaman kalkılacak? İlk iftar ne zaman?

Milyonlarca vatandaşlar Ramazan ayına sayılı günler kala ilk sahurun ne zaman olduğunu ve ilk iftarın ne zaman yapılacağını merak ediyor ve sorguluyor. İllere göre sahur ve iftar vakitleri hakkında detayları araştıran vatandaşlar, konu hakkında Diyanet İşleri Başkanlığı'nın açıkladığı bilgileri öğrenmek istiyor. Peki, ilk iftar ve ilk sahur vakti ne zaman, saat kaçta gerçekleşecek?

12.05.2018Gündem
Tekirdağda ilk sahura ne zaman kalkılacak İşte Tekirdağ iftar ve sahur saatleri

Tekirdağ'da ilk sahura ne zaman kalkılacak? İşte Tekirdağ iftar ve sahur saatleri

Tekirdağ'da yaşayan vatandaşlar Ramazan ayının başlamasına çok az bir zaman kala sahur ve iftar vakitlerini merak ediyorlar. Diyanet İşleri tarafından açıklanan Ramazan 2018 İmsakiyesine göre Tekirdağ'da iftar ve sahur saatleri açıklandı. İşte gün gün Ramazan 2018 imsakiyesi

11.05.2018Gündem
Sinop, Amasya, Tokat ilk sahur ve iftar saat kaçta 2018 imsakiye bilgileri

Sinop, Amasya, Tokat ilk sahur ve iftar saat kaçta? 2018 imsakiye bilgileri

Sinop, Amasya , Tokat’da ikamet eden vatandaşlar, 2018’in ilk sahur ve iftar saatini merak ediyor. Diyanet İşleri Başkanlığı, Türkiye’nin yedi bölgesine ait imsakiye bilgilerini günler öncesinden duyurdu. Peki Sinop, Amasya, Tokat ilk sahur ve iftar saat kaçta? İşte Ramazan ayının başlangıcı ile ilgili detaylar ve il il imsakiye bilgileri!

10.05.2018Gündem
Çankırı, Çorum ve Kastamonu’da ilk sahur saat kaçta 2018 sahur ve iftar saatleri

Çankırı, Çorum ve Kastamonu’da ilk sahur saat kaçta? 2018 sahur ve iftar saatleri

Ramazan ayı için kısa bir süre kalması nedeniyle Çankırı, Çorum, Kastamonu’da yaşayan vatandaşlar, sahur ve iftar saati sorgulamalarına başladı. Erken iftar yapılacak iller arasında Hakkari, Van, Iğdır, Şırnak ve Ağrı var. Peki, Çankırı, Çorum ve Kastamonu’da ilk sahur ve iftar saat kaçta? İşte 2018 imsakiye bilgileri!

10.05.2018Gündem
Kırıkkale ve Yozgat’ta ilk sahur saat kaçta 2018 imsakiye listesi

Kırıkkale ve Yozgat’ta ilk sahur saat kaçta? 2018 imsakiye listesi

Tüm yurt gibi Kırıkkale ve Yozgat’ta yaşayan vatandaşlar, Ramazan ayının başlamasına çok az bir zaman kala sahur ve iftar vakitlerini merak ediyorlar. Oruç vazifesini yerine getirmek isteyen bölge halkı, 2018 imsakiye listesini inceliyor. Peki Kırıkkale ve Yozgat’ta ilk sahur kaçta yapılacak, Ramazan’ın ilk iftarı kaçta açılacak? İşte il il 30 günlük imsakiye bilgileri!

10.05.2018Gündem
Nevşehir ve Kırşehir’de ilk sahur ve iftar saat kaçta 2018 imsakiye bilgileri

Nevşehir ve Kırşehir’de ilk sahur ve iftar saat kaçta? 2018 imsakiye bilgileri

Nevşehir ve Kırşehir ilçelerinin 2018 imsakiye bilgileri, Diyanet İşleri Başkanlığı’nın resmi sayfası üzerinden paylaşıldı. Bulundukları bölgenin 2018 imsakiye bilgilerini öğrenmek isteyen vatandaşlar, ‘Nevşehir ve Kırşehir’de ilk sahur ve iftar saat kaçta?’ sorularına yanıt bulmaya başladı. İşte tüm illerin 30 günlük iftar ve sahur saatleri!

9.05.2018Gündem
Denizli’de ilk sahur saat kaçta 2018 sahur ve iftar saatleri

Denizli’de ilk sahur saat kaçta? 2018 sahur ve iftar saatleri

Ege Bölgesi’nde yer alan ve Türkiye’nin en kalabalık illerinden biri olan Denizli’de ikamet eden vatandaşlar ilk sahur saatini araştırmaya başladı. Oruç ibadetini hakkıyla yerine getirmek isteyen Denizlililer, 30 günlük imsakiye bilgilerini inceliyor. Peki Denizli’de ilk sahur saat kaçta? İşte il il sahur ve iftar saatleri!

9.05.2018Gündem
Ağrı, Iğdır ve Kars ilk sahur ve iftar saati kaçta 2018 imsakiye bilgileri

Ağrı, Iğdır ve Kars ilk sahur ve iftar saati kaçta? 2018 imsakiye bilgileri

Ramazan ayının yaklaşmasıyla birlikte Ağrı, Iğdır, Kars şehirlerinde yaşayan binlerce vatandaş, ilk sahur ve iftar saatleri konusunda araştırmalarına başladı. Bu kentlerde yaşayan binlerce vatandaşın niyet etmek için uyanacağı ilk sahur saati, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın yayımladığı bilgilere göre belirlenecek. İşte, 2018 yılının imsakiye bilgilerine göre Kars, Iğdır ve Ağrı ilk sahur ve iftar saatleri bilgisi

9.05.2018Gündem
Van, Hakkari ilk sahur ve iftar vakitleri saat kaçta 2018 iftar saatleri

Van, Hakkari ilk sahur ve iftar vakitleri saat kaçta? 2018 iftar saatleri

Van ve Hakkari sahur ve iftar saatleri Doğu Anadolu bölgesinde yaşayan vatandaşların sorguladığı konu olmaya devam ediyor. Ramazan ayı boyunca oruç ibadetlerini hangi saat aralığında gerçekleştireceklerini merak eden Van ve Hakkari'liler, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın yayımladığı iftar ve sahur vakitleri bilgisini sorgulamaya devam ediyor. Peki, Van ve Hakkari'de sahur ve iftar saatleri 2018 İmsakiye bilgilerinde nasıl şekillendi? İşte, merak edilen o bilgiler

9.05.2018Gündem
Aydın ve Muğla’da ilk sahur saat kaçta İl il sahur ve iftar saatleri

Aydın ve Muğla’da ilk sahur saat kaçta? İl il sahur ve iftar saatleri

Tüm yurtta olduğu gibi Aydın ve Muğla’da ikamet eden vatandaşlar da şimdiden sahur ve iftar saatlerini merak ediyor. Diyanet İşler Başkanlığı, günler öncesinden Aydın ve Muğla’nın imsakiye bilgilerini paylaştı. 16 Mayıs itibariyle oruç ibadetini gerçekleştirmeye başlayacak olan bölge halkı, 2018 imsakiyesini inceliyor. Peki, Aydın ve Muğla’da iftar saat kaçta açılacak? İşte, il il iftar saatleri ve 2017 Ramazan imsakiyesi.

9.05.2018Gündem
Karaman’da ilk sahur saat kaçta 30 günlük sahur ve iftar saatleri

Karaman’da ilk sahur saat kaçta? 30 günlük sahur ve iftar saatleri

Karaman’da yaşayan vatandaşlar günler öncesinden ilk sahur ve iftar saatini merak etmeye başladı. Oruç ibadetini hakkıyla yerine getirmek Karamanlılar, Diyanet İşleri Başkanlığı’nın 2018 imsakiye listesini inceliyor. Sahur ve iftar saatleri, Ramazan’ın her günü birkaç dakika farklılık gösteriyor. Peki Karaman’da ilk sahur saat kaçta? 30 günlük sahur ve iftar saatleri

9.05.2018Gündem
Edirnede ilk sahura saat kaçta kalkılacak Edirne Ramazan 2018 imsakiyesi

Edirne'de ilk sahura saat kaçta kalkılacak? Edirne Ramazan 2018 imsakiyesi

Edirne'de yaşayan vatandaşlar Ramazan ayının başlamasına çok az bir zaman kala sahur ve iftar vakitlerini merak ediyorlar. İşte Diyanet İşleri'nin açıkladığı Ramazan İmsakiyesine göre Edirne'de sahur ve iftar saatleri

8.05.2018Gündem
Şanlıurfa ve Adıyaman’da ilk sahura kaçta kalkılacak 2018 sahur ve iftar vakitleri

Şanlıurfa ve Adıyaman’da ilk sahura kaçta kalkılacak? 2018 sahur ve iftar vakitleri

Şanlıurfa ve Adıyaman’da ilk sahurun saat kaçta olduğu merak eden vatandaşlar, konu hakkında araştırma yapıyor. Şanlıurfa ve Adıyaman’da sahur saatleri bu şehirlerde oturan ve oruç ibadetlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Vatandaşlar özellikle Diyanet'in yayınladığı sahur saatlerini sorguluyor. Peki, Diyanet'ten alınan bilgilere göre Şanlıurfa ve Adıyaman’da ilk sahura saat kaçta kalkacak?

8.05.2018Gündem
Burdur ve Isparta’da ilk sahur saat kaçta  İl il 2018 iftar saatleri

Burdur ve Isparta’da ilk sahur saat kaçta? İl il 2018 iftar saatleri!

Burdur ve Isparta’da ikamet eden vatandaşlar, sahur ve iftar araştırmalarına günler öncesinden başladı. Diyanet İşleri Başkanlığı 2018 takvimiyle Burdur, ve Isparta’nın 30 günlük imsakiye bilgilerini paylaştı. İşte il il iftar ve sahur vakitleri!

8.05.2018Gündem
Osmaniye ve Kahramanmaraş’ta ilk sahura kaçta kalkılacak 2018 sahur ve iftar vakitleri

Osmaniye ve Kahramanmaraş’ta ilk sahura kaçta kalkılacak? 2018 sahur ve iftar vakitleri

Osmaniye ve Kahramanmaraş’ta ilk sahurun saat kaçta olduğu merak eden vatandaşlar, konu hakkında araştırma yapıyor. Osmaniye ve Kahramanmaraş’ta sahur saati, bu şehirlerde oturan ve oruç ibadetlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Vatandaşlar özellikle Diyanet'in yayınladığı sahur saatlerini sorguluyor. Peki, Diyanet'ten alınan bilgilere göre Osmaniye ve Kahramanmaraş’ta ilk sahura saat kaçta kalkacak?

8.05.2018Gündem
Ordu, Giresun ve Gümüşhane’de ilk sahura kaçta kalkılacak 2018 sahur ve iftar vakitleri

Ordu, Giresun ve Gümüşhane’de ilk sahura kaçta kalkılacak? 2018 sahur ve iftar vakitleri

Ordu, Giresun ve Gümüşhane’de ilk sahurun saat kaçta olduğu merak eden vatandaşlar, konu hakkında araştırma yapıyor. Ordu, Giresun ve Gümüşhane’deki sahur saatleri bu şehirlerde oturan ve oruç ibadetlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Vatandaşlar özellikle Diyanet'in yayınladığı sahur saatlerini sorguluyor. Peki, Diyanet'ten alınan bilgilere göre Ordu, Giresun ve Gümüşhane’de ilk sahura saat kaçta kalkacak?

8.05.2018Gündem
Kilis ve Hatay’da ilk sahura kaçta kalkılacak 2018 sahur ve iftar vakitleri

Kilis ve Hatay’da ilk sahura kaçta kalkılacak? 2018 sahur ve iftar vakitleri

Kilis ve Hatay’da ilk sahurun saat kaçta olduğu merak eden vatandaşlar, konu hakkında araştırma yapıyor. Kilis ve Hatay’da sahur saati bu şehirlerde oturan ve oruç ibadetlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Vatandaşlar özellikle Diyanet'in yayınladığı sahur saatlerini sorguluyor. Peki, Diyanet'ten alınan bilgilere göre Kilis ve Hatay’da ilk sahura saat kaçta kalkacak?

8.05.2018Gündem
Konya ilk sahur vakitleri | Konya sahur ve iftar saatleri

Konya ilk sahur vakitleri | Konya sahur ve iftar saatleri

Konya ilk sahur ve iftar saatleri, bölgede yaşayan Müslümanların araştırdığı konu oldu. Oruç ibadetlerini yerine getirmek için niyet edecek olan birçok birey, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın yayımladığı 2018 imsakiye bilgilerini sorgulamaya başladı. İşte, Konya'da iftar ve sahur saatleri bilgisinin yer aldığı Diyanet İşleri Başkanlığı imsakiyesi ve detaylı bilgiler

8.05.2018Gündem
Adanada ilk sahura saat kaçta kalkılacak.. İşte Adana Ramazan 2018 imsakiyesi

Adana'da ilk sahur'a saat kaçta kalkılacak.. İşte Adana Ramazan 2018 imsakiyesi

Adana'da yaşayan vatandaşlar Ramazan ayının başlamasına çok az bir zaman kala sahur ve iftar vakitlerini merak ediyorlar. İşte Diyanet İşleri'nin açıkladığı Ramazan İmsakiyesine göre Adana'da sahur ve iftar saatleri

8.05.2018Gündem
Trabzonda ilk sahura saat kaçta kalkılacak İşte Trabzon sahur ve iftar vakitleri (Ramazan 2018)

Trabzon'da ilk sahura saat kaçta kalkılacak? İşte Trabzon sahur ve iftar vakitleri (Ramazan 2018)

Trabzon'da yaşayan vatandaşlar Ramazan ayının başlamasına çok az bir zaman kala sahur ve iftar vakitlerini merak ediyorlar. İşte Diyanet İşleri'nin açıkladığı Ramazan İmsakiyesine göre Trabzon'da sahur ve iftar saatleri

8.05.2018Gündem
Gaziantep sahur vakti 2018 | Gaziantepte ilk sahur ve iftar saat kaçta

Gaziantep sahur vakti 2018 | Gaziantep'te ilk sahur ve iftar saat kaçta?

Gaziantep sahur saatleri, Ramazan ayının ilk günü yaklaşmaya devam ederken birçok vatandaşın merakla araştırdığı konu oldu. Kentte yaşayan birçok vatandaşın Gaziantep'te ilk sahur ne zaman, saat kaçta kalkılacak soruları, gündemin önemli maddesi oldu. Peki, tüm ilçeleri ve merkeziyle birlikte Gaziantep'te ilk ilk sahur ve iftar saat kaçta olacak? İşte, kentte yaşayan milyonlarca kişinin merakla araştırdığı konuyla ilgili Diyanet İşleri Başkanlığı'nın yayımladığı sahur ve iftar vakitleri

7.05.2018Gündem
Eskişehir’de ilk sahur saat kaçta 2018 imsakiye listesi

Eskişehir’de ilk sahur saat kaçta? 2018 imsakiye listesi

Eskişehir’de ikamet eden vatandaşlar, ilk sahura saat kaçta kalkacaklarını şimdiden araştırmaya başladı. 2018 Diyanet takvimine göre Ramazan’da orucu en erken Iğdırlılar, en geç ise Çanakkaleliler açacak. Peki Eskişehir’de ilk sahur saat kaçta? İşte Diyanet İşleri'nin açıkladığı Ramazan İmsakiyesine göre Eskişehir sahur ve iftar saatleri!

7.05.2018Gündem
Ankarada ilk sahura saat kaçta kalkılacak İşte Ankara sahur ve iftar vakitleri (Ramazan 2018)

Ankara'da ilk sahura saat kaçta kalkılacak? İşte Ankara sahur ve iftar vakitleri (Ramazan 2018)

Ankara'da yaşayan vatandaşlar Ramazan ayının başlamasına çok az bir zaman kala sahur ve iftar vakitlerini merak ediyorlar. İşte Diyanet İşleri'nin açıkladığı Ramazan İmsakiyesine göre Ankara'da sahur ve iftar saatleri

7.05.2018Gündem
22 Mart sahur ve imsak vakitleri - Ankara, İstanbul, İzmir ve tüm illerin imsakiyesi

22 Mart sahur ve imsak vakitleri - Ankara, İstanbul, İzmir ve tüm illerin imsakiyesi

22 Mart sahur ve imsak vakitleri yüz binlerce vatandaş tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. 22 Mart günü Regaip kandilini idrak edecek vatandaşlar hem ibadet edecekler hem de oruçlarını tutacaklar. Dini vazifelerini yerine getirecek olan vatandaşlar yaşadıkları illerin imsakiye saatlerini sorguluyorlar. İşte, İstanbul, Ankara, İzmir ve tüm illerin imsakiyesi.

21.03.2018Gündem
Adana iftar saati ve 2017 Ramazan imsakiyesi

Adana iftar saati ve 2017 Ramazan imsakiyesi

Adana'da iftarın saat kaçta açılacağı milyonlarca vatandaşın merakla araştırdığı konular arasında yer alıyor. Adana'da yaşayan bütün vatandaşlar ezan saatini gelmesini büyük bir sabırla bekliyor. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından Adana'nın 2017 Ramazan imsakiyesi bilgileri yayımlandı. İşte, Adana iftar saati ve 2017 Ramazan imsakiyesi

23.06.2017Gündem
Gaziantep iftar saati ve 2017 ramazan imsakiyesi

Gaziantep iftar saati ve 2017 ramazan imsakiyesi

Gaziantep'te iftarın saat kaçta açılacağı kentte yaşayan milyonlarca vatandaş tarafından en çok merak edilen konular arasında yer aldı. Gaziantep'te ikamet eden vatandaşlar büyük bir sabırla ezan vaktinin gelmesini bekliyorlar. Diyanet İşleri tarafından Gaziantep'in 2017 ramazan imsakiye bilgileri açıklandı. İşte, Gaziantep iftar saati ve Ramazan 2017 imsakiyesi.

23.06.2017Gündem
Antalya iftar saati ve 2017 Ramazan imsakiyesi

Antalya iftar saati ve 2017 Ramazan imsakiyesi

Antalya'da iftarın saat kaçta açılacağı kentte yaşayan milyonlarca vatandaş tarafından en çok merak edilen konular arasında yer aldı. Antalya'da ikamet eden vatandaşlar büyük bir sabırla ezan vaktinin gelmesini bekliyorlar. Diyanet İşleri tarafından Antalya'nın 2017 ramazan imsakiye bilgileri açıklandı. İşte, Antalya iftar saati ve Ramazan 2017 imsakiyesi.

23.06.2017Gündem
Bursa iftar saati ve 2017 Ramazan imsakiyesi

Bursa iftar saati ve 2017 Ramazan imsakiyesi

Bursa'da iftarın saat kaçta açılacağı kentte yaşayan milyonlarca vatandaş tarafından en çok merak edilen konular arasında yer aldı. Bursa'da ikamet eden vatandaşlar büyük bir sabırla ezan vaktinin gelmesini bekliyorlar. Diyanet İşleri tarafından Bursa'nın 2017 ramazan imsakiye bilgileri açıklandı. İşte, Bursa iftar saati ve Ramazan 2017 imsakiyesi.

23.06.2017Gündem
Ankara iftar saati ve Ramazan 2017 imsakiyesi

Ankara iftar saati ve Ramazan 2017 imsakiyesi

Ankara'da iftarın saat kaçta açılacağı kentte yaşayan milyonlarca vatandaş tarafından en çok merak edilen konular arasında yer aldı. Ankara'da ikamet eden vatandaşlar büyük bir sabırla ezan vaktinin gelmesini bekliyorlar. Diyanet İşleri tarafından Ankara'nın 2017 ramazan imsakiye bilgileri açıklandı. İşte, Ankara iftar saati ve Ramazan 2017 imsakiyesi.

23.06.2017Gündem
İzmirde iftara kaç saat kaldı 23 Haziran İzmir iftar saati

İzmir'de iftara kaç saat kaldı? 23 Haziran İzmir iftar saati

Tüm yurtta olduğu gibi İzmir’de yaşayan vatandaşlar da iftar saatleri için araştırmalara başladı. Artık Ramazan ayının bitimine saat kala İzmirliler, 'Bu akşam iftar saat kaçta okunacak' sorusunun cevabını arıyor. İzmir iftar saatlerini ve imsakiye bilgilerini derledik.

23.06.2017Gündem
İstanbul’da iftara ne kadar kaldı İstanbul iftar saatleri ve Ramazan İmsakiyesi

İstanbul’da iftara ne kadar kaldı? İstanbul iftar saatleri ve Ramazan İmsakiyesi

Saatlerin ilerlemesiyle birlikte İstanbul’da iftar saatleri için araştırmalar başladı. Artık oruç ibadetinin son günlerinde olan vatandaşlar, 23 Haziran tarihinin iftar saatini merak ediyor. İşte İstanbul 2017 Ramazan imsakiyesi!

23.06.2017Gündem
Bolu, Düzce ve Eskişehirde iftar saat kaçta açılacak İşte Ramazan 2017 imsakiyesi

Bolu, Düzce ve Eskişehir'de iftar saat kaçta açılacak? İşte Ramazan 2017 imsakiyesi

Bolu, Düzce ve Eskişehir'de iftarın saat kaçta açılacağı milyonlarca vatandaş tarafından merakla sorgulanan konular arasında yer alıyor. Ramazan ayının sonlarına yaklaşırken vatandaşlar artık son oruçlarını tutmaya başladı. Bolu, Düzce ve Eskişehir'de yaşayan vatandaşlar ise büyük bir sabırla ezan vaktinin gelmesini bekliyorlar. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından Bolu, Düzce ve Eskişehir'in 2017 Ramazan imsakiye bilgileri açıklandı. Peki, Bolu, Düzce ve Eskişehir'de iftar saat kaçta açılacak? İşte, Ramazan 2017 imsakiyesi.

22.06.2017Gündem
Ankara iftar saati (Ankara 2017 Ramazan İmsakiyesi)

Ankara iftar saati (Ankara 2017 Ramazan İmsakiyesi)

Ankara'da yaşayan vatandaşlar kentlerindeki iftar saatlerini araştırıyorlar. Ramazan ayının bitimine çok az bir süre oruç vazifesini yerine getiren vatandaşlar iftar saatlerini araştırıyor. İşte Ankara 2017 Ramazan İmsakiyesi ve iftar saatleri

22.06.2017Gündem
Ankarada iftar saat kaçta İşte Ankara Ramazan İmsakiyesi

Ankara'da iftar saat kaçta? İşte Ankara Ramazan İmsakiyesi

Oruç vazifesini yerine getiren vatandaşlar Ankara'da iftar saat kaçta sorusunun cevabını arıyor. Kadir Gecesi'ni yaşadığımız bu özel günde iftar saatleri dikkatle takip ediliyor. Peki Ankara'da iftar bu akşam saat kaçta açılacak? İşte Ankara iftar saatleri

21.06.2017Gündem
İstanbul, Ankara ve İzmirde iftar saat kaçta açılacak İşte il il iftar saatleri ve 2017 Ramazan imsakiyesi

İstanbul, Ankara ve İzmir'de iftar saat kaçta açılacak? İşte il il iftar saatleri ve 2017 Ramazan imsakiyesi

İstanbul, Ankara ve İzmir'de iftarın saat kaçta açılacağı büyük kentlerde yaşayan milyonlarca vatandaş tarafından oldukça merak konusu oldu. Ramazan ayının gelmesiyle birlikte oruç tutmaya başlayan milyonlarca vatandaş, büyük bir sabırla ezan vaktinin gelmesini bekliyorlar. Diyanet İşler Başkanlığı tarafından İstanbul, Ankara ve İzmir'in 2017 Ramazan imsakiye bilgileri açıklandı. Peki, İstanbul, Ankara ve İzmir'de iftar saat kaçta açılacak? İşte, il il iftar saatleri ve 2017 Ramazan imsakiyesi.

15.06.2017Gündem
İstanbul, İzmir ve Ankarada iftar saat kaçta açılacak İl il iftar saati ve 2017 Ramazan imsakiyesi

İstanbul, İzmir ve Ankara'da iftar saat kaçta açılacak? İl il iftar saati ve 2017 Ramazan imsakiyesi

İstanbul, İzmir ve Ankara'da iftarın saat kaçta açılacağı büyük kentlerde yaşayan milyonlarca vatandaş tarafından oldukça merak konusu oldu. Ramazan ayının gelmesiyle birlikte oruç tutmaya başlayan milyonlarca vatandaş, büyük bir sabırla ezan vaktinin gelmesini bekliyorlar. Orucun bitmesine çok az bir zaman kala artık vatandaşlar kalan zamanı da doldurmayı bekliyorlar. Diyanet İşler Başkanlığı tarafından İstanbul, Ankara ve İzmir'in 2017 Ramazan imsakiye bilgileri açıklandı. Peki, İstanbul, Ankara ve İzmir'de iftar saat kaçta açılacak? İşte, il il iftar saatleri ve 2017 Ramazan imsakiyesi.

13.06.2017Gündem
İstanbul, Ankara ve İzmirde iftar saat kaçta açılacak İşte il il iftar saatleri ve 2017 Ramazan imsakiyesi

İstanbul, Ankara ve İzmir'de iftar saat kaçta açılacak? İşte il il iftar saatleri ve 2017 Ramazan imsakiyesi

İstanbul, Ankara ve İzmir'de iftarın saat kaçta açılacağı büyük kentlerde yaşayan milyonlarca vatandaş tarafından oldukça merak konusu oldu. Ramazan ayının gelmesiyle birlikte oruç tutmaya başlayan milyonlarca vatandaş, büyük bir sabırla ezan vaktinin gelmesini bekliyorlar. Diyanet İşler Başkanlığı tarafından İstanbul, Ankara ve İzmir'in 2017 Ramazan imsakiye bilgileri açıklandı. Peki, İstanbul, Ankara ve İzmir'de iftar saat kaçta açılacak? İşte, il il iftar saatleri ve 2017 Ramazan imsakiyesi.

12.06.2017Gündem
İstanbul, Ankara ve İzmirde iftar saat kaçta açılacak 2017 Ramazan imsakiyesi

İstanbul, Ankara ve İzmir'de iftar saat kaçta açılacak? 2017 Ramazan imsakiyesi

İstanbul, Ankara ve İzmir'de yaşan birçok vatandaş iftarın saat kaçta açılacağını merak ediyor. Ramazan ayının gelmesiyle birlikte binlerce vatandaş oruçlarını tutmaya başladı. İstanbul, Ankara ve İzmir'de yaşayan vatandaşlarda büyük bir sabırlar ezan vaktinin gelmesini bekliyorlar. Diyanet İşleri tarafından İstanbul, Ankara ve İzmir'in 2017 Ramazan imsakiyesi bilgileri açıklandı. Peki, İstanbul, Ankara ve İzmir'de iftar saat kaçta açılacak?

9.06.2017Gündem
İzmirde iftar saat kaçta açılacak 2017 Ramazan imsakiyesi

İzmir'de iftar saat kaçta açılacak? 2017 Ramazan imsakiyesi

izmir'de iftarın saat kaçta açılacağı kentte yaşayan binlerce vatandaş tarafından oldukça merak konusu oldu. Ramazan ayının gelmesiyle birlikte İzmir'de birçok vatandaş oruçlarını tutmaya başladı. Diyanet İşleri tarafından ezan vaktini bekleyen vatandaşlar için İzmir 2017 Ramazan imsakiyesi bilgileri açıklandı. Peki, İzmir'de iftar saat kaçta açılacak? İşte, 2017 Ramazan imsakiyesi.

8.06.2017Gündem
Ankarada iftar saat kaçta açılacak 2017 Ramazan imsakiyesi

Ankara'da iftar saat kaçta açılacak? 2017 Ramazan imsakiyesi

Ankara'da iftar saat kaçta açılacak sorusu kentte yaşayan binlerce vatandaş tarafından merak edilen konular arasında yer aldı. Ramazan ayının gelmesiyle birlikte Ankara'da yaşayan birçok vatandaş oruçlarını tutmaya başladılar. Diyanet İşleri tarafından Ankara'da oruç tutan vatandaşlar için Ankara'nın 2017 Ramazan imsakiyesi bilgileri yayınlandı. Peki, Ankara'da iftar saat kaçta açılacak? İşte, 2017 Ramazan imsakiyesi.

8.06.2017Gündem
İstanbul iftar saatleri 2017 İstanbulda iftara ne kadar kaldı

İstanbul iftar saatleri 2017! İstanbul'da iftara ne kadar kaldı?

İstanbul iftar saatleri bilgisini edinmek isteyen vatandaşlar, metropol kentte iftar vakitleri konusunda bilgi sahibi olmak istiyor. İstanbul sahur ve iftar vakitleri aracılığıyla oruç ibadetini tamamlayacak olan vatandaşlar, Ramazan ayının 13. iftarını gerçekleştirecek. İşte, İstanbul sahur ve iftar vakitleri

8.06.2017Gündem
Ankara iftar saati ve 2017 Ramazan imsakiyesi

Ankara iftar saati ve 2017 Ramazan imsakiyesi

Ankara'da iftar saat kaçta açılacak sorusu binlerce vatandaş tarafından merak edilen konular arasında yer alıyor. Ramazan ayının gelmesiyle birlikte Ankara'da binlerce vatandaş oruç tutmaya başladı. Büyük bir sabırla oruçlarını açmak için bekleyen vatandaşlar iftar saatinin kaçta geleceğini araştırıyorlar. İşte, Diyanet İşleri tarafından yayınlanan Ankara 2017 Ramazan imsakiyesi.

7.06.2017Gündem
İzmir iftar saati ve Ramazan 2017 imsakiyesi

İzmir iftar saati ve Ramazan 2017 imsakiyesi

İzmir iftar saati, oruç ibadetlerini gerçekleştiren ve bu ibadetlerini tamamlamak isteyen vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. İzmir'de iftar saatleri konusunu Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yapılan imsakiye bilgisine göre araştıran vatandaşlar, detayları öğrenmek istedi. İzmir'de iftarın saat kaçta açılacağını büyük bir sabırla bekleyen vatandaşlar için haberimizde imsakiye bilgilerini yayınladık. İşte, İzmir 2017 imsakiye bilgileri.

7.06.2017Gündem
İzmir, Ankara ve İstanbulda iftar saat kaçta açılacak - 2017 Ramazan imsakiyesi

İzmir, Ankara ve İstanbul'da iftar saat kaçta açılacak? - 2017 Ramazan imsakiyesi

İstanbul, Ankara ve İzmir'de iftarın saat kaçta açılacağı binlerce vatandaş tarafından en çok merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Ramazan ayının gelmesiyle birlikte İstanbul, Ankara ve İzmir'de yaşayan vatandaşlar oruçlarını tutmaya başladı. Bu kentlerde yaşayan vatandaşlar büyük bir sabırla ezan saatinin gelmesini bekliyorlar. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından İstanbul, Ankara ve İzmir'in 2017 Ramazan imsakiye bilgileri açıklandı. Peki, İstanbul, Ankara ve İzmir'de iftar saat kaçta açılacak? İşte, 2017 Ramazan imsakiyesi.

6.06.2017Gündem
Ramazan Bayramı ne zaman başlıyor Ramazan Bayramı tatili kaç gün olacak

Ramazan Bayramı ne zaman başlıyor? Ramazan Bayramı tatili kaç gün olacak?

Ramazan Bayramının ne zaman başlayacağı binlerce vatandaş tarafından en çok merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Ramazan ayının gelmesiyle birlikte binlerce vatandaş oruçlarını tutmaya başladı. Ramazan denince akla gelen bir diğer şey ise Ramazan Bayramı oldu. Çalışan birçok vatandaş, Ramazan Bayramının gelmesiyle birlikte tatile çıkmak için planlar yapıyor. Ramazan Bayramının ne zaman olduğunu ve tatilin kaç gün süreceğini merak eden vatandaşlar konuyu araştırıyor. Peki, Ramazan Bayramı ne zaman başlıyor? Ramazan Bayramı tatili kaç gün olacak?

5.06.2017Gündem
İstanbul, Ankara ve İzmirde iftar saat kaçta açılacak - 2017 Ramazan imsakiyesi

İstanbul, Ankara ve İzmir'de iftar saat kaçta açılacak? - 2017 Ramazan imsakiyesi

İstanbul, Ankara ve İzmir'de iftarın saat kaçta açılacağı binlerce vatandaş tarafından en çok merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Ramazan ayının gelmesiyle birlikte İstanbul, Ankara ve İzmir'de yaşayan vatandaşlar oruçlarını tutmaya başladı. Bu kentlerde yaşayan vatandaşlar büyük bir sabırla ezan saatinin gelmesini bekliyorlar. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından İstanbul, Ankara ve İzmir'in 2017 Ramazan imsakiye bilgileri açıklandı. Peki, İstanbul, Ankara ve İzmir'de iftar saat kaçta açılacak? İşte, 2017 Ramazan imsakiyesi.

5.06.2017Gündem
Bursa, Sakarya, Artvinde iftar ve sahur vakitleri

Bursa, Sakarya, Artvin'de iftar ve sahur vakitleri

Bursa, Sakarya ve Artvin'de sahur ve iftar vakti için detayları araştırmaya başlayan vatandaşlar, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın yayımladığı imsakiye bilgilerini araştırıyor. Artvin, Sakarya ve Bursa'da iftar saatleri bugün ne zamana denk gelecek? İşte, Bursa, Artvin ve Sakarya iftar saatleri

5.06.2017Gündem
İstanbulda iftara ne kadar kaldı İstanbul iftar saati

İstanbul'da iftara ne kadar kaldı? İstanbul iftar saati

İstanbul iftar saati için araştırmalar başladı. Ramazan ayının ilk haftasını geride bırakan İstanbullular, 4 Haziran Pazar günü orucu kaçta açacaklarını merak ediyor. İftar saatler, sahur vakitleri ve 2017 imsakiyesi şehirlere göre değişiklik gösteriyor. Peki, İstanbul'da iftara ne kadar kaldı?

4.06.2017Gündem
Ankarada iftara ne kadar kaldı 2017 Ankara İftar ve imsak vakti

Ankara'da iftara ne kadar kaldı? 2017 Ankara İftar ve imsak vakti

Ankara'da iftar vakitleri konusunda Diyanet İşleri Başkanlığı'nın yayımladığı imsakiyeyi inceleyen vatandaşlar, kentlerinde iftar ve imsak vaktinin hangi saat ve dakikalara denk geleceğini sorguluyor. Peki, Ankara'da iftar ve imsak vakti ne zamana denk geliyor. İşte, Ankara'da iftara ne kadar kaldı sorusunun cevabı

4.06.2017Gündem