MENÜ

Diriliş Ertuğrul Yeni Bölüm Fragmanı

Diriliş Ertuğrul Yeni Bölüm Fragmanı ile ilgili tüm haberleri, son dakika Diriliş Ertuğrul Yeni Bölüm Fragmanı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Diriliş Ertuğrul Yeni Bölüm Fragmanı haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 301 Diriliş Ertuğrul Yeni Bölüm Fragmanı haberi bulunmuştur.

Diriliş Ertuğrul Yeni Bölüm Fragmanı Haberleri

Diriliş Ertuğrul 57.bölüm fragmanında şoke eden gelişme

Diriliş Ertuğrul 57.bölüm fragmanında şoke eden gelişme

Diriliş Ertuğrul dizisi bu hafta nefesleri kesecek bir bölümle ekranlara gelecek. Diriliş Ertuğrul'da, Ertuğrul ölümcül bir savaşın içinde. Son bölümde Noyan’ın eline düşen Turgut’un başına neler geldi.   Ertuğrul ve alpları, Noyan’a engel olamamıştır. İşte Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında yaşananlar.

1.05.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul dizisinde şoke eden bir ayrılık daha

Diriliş Ertuğrul dizisinde şoke eden bir ayrılık daha!

Reyting rekortmeni Diriliş Ertuğrul dizisinde önümüzdeki hafta yayınlanacak yeni bölümde sürpriz bir ayrılık yaşanacak.Diriliş Ertuğrul'un 57. bölümünde ise Noyan’ın en büyük destekçilerinden biri daha öldürülüyor. İşte Diriliş Ertuğrul'da yaşanacaklar.

29.04.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 56. bölümde heyecan dorukta

Diriliş Ertuğrul 56. bölümde heyecan dorukta!

TRT 1'in fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul 56. bölüm fragmanını yayınladı. Bu akşam yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Diriliş Ertuğrul'da neler olacak? Noyan'ın Ertuğrul ile ilgili planı ne? Diriliş Ertuğrul 56. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

27.04.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 56. bölüm fragmanında şok eden sahne

Diriliş Ertuğrul 56. bölüm fragmanında şok eden sahne!

TRT 1 ekranının izlenme rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul 56. bölüm fragmanı ile ekrana geldi. Çarşamba akşamı yeni bölümü yayınlanacak olan dizide Ertuğrul ve obayı ne gibi tehlikeler bekliyor. Noyan, Ertuğrul'un elinden kurtuldu. Diriliş Ertuğrul 56.bölüm fragmanı ve yeni bölümden sürpriz gelişmeler haberimizde.

25.04.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul dizisi 56. bölümde nefes kesen mücadele

Diriliş Ertuğrul dizisi 56. bölümde nefes kesen mücadele!

Diriliş Ertuğrul 56. bölüm fragmanı ile herkesi meraklandırdı. Yeni bölümde ne olacak? Ertuğrul ve Noyan arasındaki savaş sürüyor. Diriliş Ertuğrul 56. bölüm fragmanı ve yeni bölümden ilk detayları sizler için derledik.

23.04.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 56. bölüm fragmanında büyük felaket

Diriliş Ertuğrul 56. bölüm fragmanında büyük felaket!

Diriliş Ertuğrul dün akşam da bomba gibi bir bölümle ekranlara geldi. TRT 1 ekranlarının fenomen dizisi Diriliş “Ertuğrul”un 55.Bölümünde Gümüştekin ve Aytolun’un ölümleriyle, obaya uzun bir süreden sonra huzur gelmiştir. Hayranları dizinin nefes kesen son bölümünün ardından 56.bölüm fragmanını merak etti. Diriliş Ertuğrul 56.bölüm fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz.

21.04.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 55. Bölüm fragmanında huzur şenliklerle kutlanıyor

Diriliş Ertuğrul 55. Bölüm fragmanında huzur şenliklerle kutlanıyor!

Diriliş Ertuğrtul 55. Bölüm fragmanı yayınlandı. Diriliş Ertuğrul dizisi bu hafta da izleyenlerinin soluksuz izleyeceği bir bölümle ekranlara gelecek. Dizinin yeni yayınlanacak bölümünde obada uzun bir süre sonra huzur ortamı olacaktır. Gümüştekin ve Aytolun’un ölümlerinden sonra gelen huzur şenliklerle kutlanacaktır.

18.04.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 55. bölüm yeni fragmanında şok

Diriliş Ertuğrul 55. bölüm yeni fragmanında şok!

Diriliş Ertuğrul 55. bölüm fragmanı yine çok heyecanlı.Çarşamba akşamı son bölümü ile ekrana gelen dizinin yeni bölümünde yine yer yerinden oynayacak. Diriliş Ertuğrul yeni bölümde Ertuğrul ve Noyan arasında savaş kızışıyor. İşte Diriliş Ertuğrul'dan son gelişmeler..

15.04.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 55. bölüm fragmanı yayınlandı - izle

Diriliş Ertuğrul 55. bölüm fragmanı yayınlandı - izle

Diriliş Ertuğrul dizisi dün akşam hayranları ekranlara kilitleyecek bir bölümle ekranlara geldi. Hayranları tarafından merakla beklenen Diriliş Ertuğrul'un son bölümü adeta nefes kesti Selcan’ı öldürmek için yola çıkan Aytolun, büyük bir sürprizle karşılaştı İşte Diriliş Ertuğrul 54.son bölümde yaşananlar.

14.04.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 54. yeni bölümde nefes kesen karşılaşma - izle

Diriliş Ertuğrul 54. yeni bölümde nefes kesen karşılaşma - izle

Diriliş Ertuğrul bu hafta da çok heyecanlı bir bölümle izleyecilerin karşısına çıkacak. Diriliş Ertuğrul 54. bölüm fragmanında hayranlarını mestedecek bir sahne yaşanacaktır. Selcan’ı öldürmek için yola çıkan Aytolun, büyük bir sürprizle karşılaşacaktır. İşte Diriliş Ertuğrul 54. bölüm fragmanında yaşananlar...

11.04.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 53. son bölüme damga vuran sahne - izle

Diriliş Ertuğrul 53. son bölüme damga vuran sahne - izle

Diriliş Ertuğrul dün akşam yine sosyal medyada çok ses getiren bir bölümle ekranlara geldi. Diriliş Ertuğrul 53.son bölümde hayranları şoke eden bir gelişme yaşandı. Dizinin iki karakteri ölerek diziye veda etti. İşte Diriliş Ertuğrul'da dün akşam yaşananlar.

6.04.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 53. bölüm yeni fragmanında şok sahne - İzle

Diriliş Ertuğrul 53. bölüm yeni fragmanında şok sahne - İzle

Reyting rekortmeni dizi Diriliş Ertuğrul yine heyecan dolu bir bölüm ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Çarşamba akşamı ekrana gelecek olan Diriliş Ertuğrul 53. bölüm fragmanı yayınlandı. İnfaz kararını Ertuğrul mu uygulayacak? İsyan başlıyor. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm ile ilgili merak ettikleriniz haberimizde.

6.04.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 53. yeni bölüm fragmanında şok eden sahne - izle

Diriliş Ertuğrul 53. yeni bölüm fragmanında şok eden sahne - izle

Yayınlandığı günden beri izlenme rekorları kıran Diriliş Ertuğrul son bölümü ile yine izleyenleri ekran başına kilitledi. Çarşamba günü yayınlanan Diriliş Ertuğrul'un 53.bölüm fragmanı da yayınlandı. Dizinin yeni bölüm fragmanı da adeta nefesleri kesti. İşte Diriliş Ertuğrul 53.bölüm fragmanı

4.04.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 53. bölüm fragmanında şok - İzle

Diriliş Ertuğrul 53. bölüm fragmanında şok - İzle

TRT 1 ekranının izlenme rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul 53. bölüm fragmanını yayınladı. Çarşamba akşamları ekrana gelen dizi yine nefesleri kesti. Ertuğrul ve Saadettin Kopek arasındaki gerilim devam ediyor. Diriliş Ertuğrul 53. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

2.04.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrulun 53. yeni bölüm fragmanında şaşırtan hamle - izle

Diriliş Ertuğrul'un 53. yeni bölüm fragmanında şaşırtan hamle - izle

TRT 1 ekranının heyecan dolu dizisi Diriliş Ertuğrul 53. bölüm fragmanını yayınladı. Çarşamba akşamları birinciliği kimseye kaptırmayan dizinin son bölümünde Ertuğrul'un planı herkesi şaşırttı. Diriliş Ertuğrul 53. yeni bölüm fragmanı ve son bölümde izleyemediğiniz detayları haberimizde sizler için derledik.

31.03.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 52. yeni bölüm fragmanı hayranlarını şok etti - İzle

Diriliş Ertuğrul 52. yeni bölüm fragmanı hayranlarını şok etti - İzle

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul'un bu hafta yayınlanacak 52.bölümünün fragmanı yayınlandı. Diriliş “Ertuğrul”un 52.Bölümünde Banu Çiçek’in kaçırılması, Ertuğrul’la Tuğtekin’i bir kez daha karşı karşıya getirecektir. Diriliş Ertuğrul'da bu hafta hayranlarını çok şaşırtacak bir gelişme yaşanacaktır. İşte Diriliş Ertuğrul'da yarın akşam yaşanacaklar.

29.03.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrulun 52. yeni bölüm fragmanı hayranlarını şaşırttı - İzle

Diriliş Ertuğrul'un 52. yeni bölüm fragmanı hayranlarını şaşırttı - İzle

TRT 1'in reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul dizisinin merakla beklenen 52.bölüm fragmanı yayınlandı. Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümünde Ertuğrul ve Tuğtekin karşı karşıya gelecektir. Ertuğrul’un bütün Türkmen obalarında büyük yankı uyandıracak bir planı vardır. Diriliş Ertuğrul'un fragmanını haberimizde bulunan videodan izleyebilirsiniz.

28.03.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 52. bölüm fragmanı hayranlarını şok etti - İzle

Diriliş Ertuğrul 52. bölüm fragmanı hayranlarını şok etti - İzle

Diriliş Ertuğrul yayınlanan son bölümü ile ekrana kilitledi. Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizisi Diriliş Ertuğrul'da nefes kesen sahneler yaşandı. Merakla beklenen 52. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte Diriliş Ertuğrul yeni bölümden son detaylar..

26.03.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 51. yeni bölüm fragmanında heyecan dorukta - izle

Diriliş Ertuğrul 51. yeni bölüm fragmanında heyecan dorukta! - izle

Diriliş Ertuğrul 51. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. TRT ekranlarının izlenme rekoru kıran dizisi bu akşam 51. bölümü ile ekranlara gelecek. Sürprizlerle dolu soluk soluğa izleyeceğiniz sevilen dizide bu hafta Ertuğrul muhteşem planlar peşinde. Ertuğrul’un herkesten gizli tuttuğu yeni planı ne? Yeni bölüm fragmanı ve gelişmeleri haberimizde…

23.03.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 51. yeni bölümde şoke eden plan - İzle

Diriliş Ertuğrul 51. yeni bölümde şoke eden plan - İzle

TRT 1'in reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul bu akşam 51. bölüm ile ekrana gelecek. Oba yine karışıyor. Ertuğrul'un yeni planı ne? Diriliş Ertuğrul 51. bölüm fragmanı ve yeni bölüm detayları haberimizde.

23.03.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 50. yeni bölüm fragmanında savaş kapıda - izle

Diriliş Ertuğrul 50. yeni bölüm fragmanında savaş kapıda! - izle

Ekranların reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul 50. bölümü ile bu akşam izleyici karşısına çıkacak. Yeni bölümde obada işler daha da karmaşık hale geliyor. Tuğtekin, babasının intikamını almaya ant içmiştir. Ertuğrul’un yeni planı ne? Yeni bölüm detayları ile ilgili merak edilenler haberimizde…

16.03.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 49. bölümünde Selcan ölüyor mu - izle

Diriliş Ertuğrul 49. bölümünde Selcan ölüyor mu? - izle

Reyting sıralamalarındaki zirveden hiç düşmeyen fenomen dizi Diriliş Ertuğrul 49. bölümü ile bu akşam ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümünde obada büyük hesaplaşma yaşanıyor. Gündoğdu, Selcan’ı mı öldürecek? Diriliş Ertuğrul 49. bölüm fragmanı ve gelişmeler haberimizde.

9.03.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 48. yeni bölüm fragmanı için heyecan dorukta - izle

Diriliş Ertuğrul 48. yeni bölüm fragmanı için heyecan dorukta! - izle

Televizyon dünyasının en çok izlenen dizilerinden Diriliş Ertuğrul 47. son bölümü ile geçtiğimiz saatlerde izleyici karşısına çıktı. Nefes kesen sahnelere tanık olduğumuz son bölümün ardından Diriliş Ertuğrul'un bir sonraki bölümü merak konusu oldu. Diriliş Ertuğrul 48. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

24.02.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 47. bölümünde Noyan esir alınıyor - izle

Diriliş Ertuğrul 47. bölümünde Noyan esir alınıyor! - izle

Reyting rekorları kıran TRT 1'in dönem dizisi Diriliş Ertuğrul 47. bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Gündoğdu'nun Noyan'ı esir alacağı, Ertuğrul'un ise şaşırtıcı bir olayla karşı karşıya kalacağı Diriliş Ertuğrul yeni bölümünde neler yaşanacak? Diriliş Ertuğrul 47. bölüm fragmanı ve detaylar haberimizde.

24.02.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 47. bölüm fragmanı: Sadettin Köpek kimdir - izle

Diriliş Ertuğrul 47. bölüm fragmanı: Sadettin Köpek kimdir? - izle

TRT 1'in tarihi dönem dizisi Diriliş Ertuğrul'da heyecan devam ediyor. Dizinin son bölümüne Emir Sadettin Köpek karakteri damgasını vurdu. Seyircilerini ekranları başına kilitleyen Diriliş Ertuğrul 47. yeni bölümünde neler olacağı merak konusu. Diriliş Ertuğrul 47. bölüm fragmanı ve Murat Garipağaoğlu (Sadettin Köpek) kimdir? detaylar haberimizde...

17.02.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 46. bölüm fragmanı: Noyan infaz mı ediliyor - izle

Diriliş Ertuğrul 46. bölüm fragmanı: Noyan infaz mı ediliyor? - izle

Diriliş Eruğrul'un 46. bölümü yine nefesleri kesecek. Noyan'ın Selcan'ı kaçırdığı bu bölümde Ertuğrul yokluğundaki oba karışmıştır. Peki; Ertuğrul obadaki karışıklık karşısında ne yapacak?, Selcan'ı kaçıran Noyan infaz edilecek mi? Tüm merak edilenler ve Diriliş Ertuğrul 46. bölüm fragmanı haberimizde...

10.02.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 45. bölümünde Ertuğrul Gazi Söğüte gidiyor - izle

Diriliş Ertuğrul 45. bölümünde Ertuğrul Gazi Söğüt'e gidiyor! - izle

Sevilen dizi Diriliş Ertuğrul yeni bölümde neler olacak? Sungur Tekin'in gelişi obada heyecanla karşılanıyor. Noyan'ın, Selcan'ı kaçırması obada büyük karmaşıklığa neden oluyor. Oğuz Kağan Mührü kimin eline geçiyor? Sürpriz gelişmelerin yaşanacağı Diriliş Ertuğrul 45. yeni bölümü izle!

10.02.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 44. bölümde Moğollara büyük darbe Son bölüm izle

Diriliş Ertuğrul 44. bölümde Moğollara büyük darbe! Son bölüm izle!

TRT1’in reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul’un dün akşamki bölümünde Ertuğrul, abisi Sungur Tekin’i obaya getirdi. Hayme ana, yıllar sonra oğluna kavuştu. İşte 44. bölümde yaşananlar…

4.02.2016Kelebek
Bugün kanallarda ne var 3 Şubat 2016 Çarşamba yayın akışı

Bugün kanallarda ne var? 3 Şubat 2016 Çarşamba yayın akışı!

Bugün kanallarda hangi program ve diziler var? Diziler ve programlar kaçta başlıyor? Poyraz Karayel, Eve Dönüş, Diriliş Ertuğrul, Pelin Çift ile Gündem Ötesi, İnadına Aşk, Kara Sevda saat kaçta başlıyor? Dizilerde neler olacak? İşte detaylar…

3.02.2016Gündem
Diriliş Ertuğrul 44. bölümde neler yaşanacak Yeni bölüm fragmanını izle

Diriliş Ertuğrul 44. bölümde neler yaşanacak? Yeni bölüm fragmanını izle!

Her çarşamba akşamı TRT 1’de ekrana gelen Diriliş Ertuğrul’un bu akşam ekrana gelecek yeni bölümünde; “Sungur Tekin’in obaya gelişi nasıl bir etki meydana getirecektir? Ağır yaralanan Sungur Tekin kurtulabilecek midir? Oğluna kavuşan Hayme Ana’nın tepkisi ne olacaktır? Noyan’ın yeni planı nedir? Selcan’ın yeni hamlesi ne olacaktır?” soruları yanıt bulacak. İşte 44. Bölüm fragmanı ve yeni bölüm detayları…

3.02.2016Kelebek

Diriliş Ertuğrul son bölümde büyük baskın var! Dizinin 44. bölüm fragmanını izle!

Ekranların en çok izlenen ve reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul’un dün akşamki bölümünde Ertuğrul, Noyan’ın mekanına baskın düzenler. Ertuğrul’un yeni hamleleri neler olacaktır? Noyan’ın mekânına yapılan baskın nasıl sonuçlar doğuracaktır? İşte tüm soruların cevap bulduğu 43. bölümde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanı…

28.01.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 43. bölüm fragmanı yayında – İzle

Diriliş Ertuğrul 43. bölüm fragmanı yayında! – İzle

TRT 1 ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul, yeni bölüm fragmanını yayınladı. Her hafta büyük bir merakla beklenen Diriliş Ertuğrul’da nefes kesen sahneler izleyiciye heyecanla anlar yaşatıyor. Diriliş Ertuğrul 43. bölümde neler olacak? Tüm detaylar haberimizde...

26.01.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul yine zirvede

Diriliş Ertuğrul yine zirvede

Ekranların en çok izlenen ve beğenilen dizilerinden biri olan Diriliş Ertuğrul’un dün akşamki bölümü AB, TOTAL ve ABC1 izleyici gruplarının en çok izlenen program sıralamasında birinci oldu.

21.01.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 43. son bölümde büyük baskın - izle

Diriliş Ertuğrul 43. son bölümde büyük baskın! - izle

Televizyon dünyasının en çok izlenen dizilerinden Diriliş Ertuğrul, 43. bölümü 27 Ocak Çarşamba akşamı ekrana geldi. Fenomen dizide yine heyecan doruktaydı. Peki; Diriliş Ertuğrul 43. bölümünde neler yaşandı? Merak edilenler haberimizde…

20.01.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 42. bölüm fragmanı izle

Diriliş Ertuğrul 42. bölüm fragmanı izle

TV ekranlarının fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul 42. bölüm fragmanı yayınlandı. 20 Ocak Çarşamba akşamı TRT 1'de yayınlanacak Diriliş Ertuğrul 42. bölüm fragmanı yine izlenme rekorları kıracak gibi görünüyor. Peki; Diriliş Ertuğrul 42. yeni bölümünde neler olacak? İşte detaylar...

13.01.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 41.bölüm fragmanı izle

Diriliş Ertuğrul 41.bölüm fragmanı izle!

TRT1 merakla beklenen dizisi Diriliş “Ertuğrul” 41.yeni bölümüyle ekrana gelecek. Sevilen dizide aksiyon bitmiyor. Toy sonrası Ertuğrul'u neler beklemektedir? Merakla beklenen Diriliş “Ertuğrul” dizisi bu akşam saat 20.00’da TRT1 ekranlarında.

13.01.2016Gündem
Diriliş Ertuğrul bu akşam yayınlanacak mı | 06 Ocak Çarşamba

Diriliş Ertuğrul bu akşam yayınlanacak mı? | 06 Ocak Çarşamba

Diriliş Ertuğrul dizisi bu hafta yayınlanacak mı? Her Çarşamba yeni bölümü merakla beklenilen dizinin 06 Ocak bölüm fragmanının yayınlanmaması Diriliş Ertuğrul seyircilerini meraklandırmıştı. Yeni fragmanı yayınlanmayan dizinin 41.bölümü bu akşam yayınlanacak mı? Yeni bölümde neler olacak?

6.01.2016Gündem
Ertuğrulun infaz sahnesi çok konuşulacak - izle

Ertuğrul'un infaz sahnesi çok konuşulacak! - izle

TRT 1'in fenomen Osmanlı dizisi Diriliş Ertuğrul 41. bölümü bugün yayınlandı. Geçtiğimiz hafta ertelenerek seyircilerini üzen Diriliş Ertuğrul dizisi bu akşam heyecan dolu sahneleri ekranlara getirdi. Bu sahnelerden birisi de ''Ertuğrul'un infaz sahnesi'' oldu. Peki; Diriliş Ertuğrul 41. son bölümde neler yaşandı? İşte detaylar...

4.01.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 41. Yeni Bölüm Fragmanı Yayında

Diriliş Ertuğrul 41. Yeni Bölüm Fragmanı Yayında

Televizyon ekranlarının en sevilen dönem dizilerinden biri olan Diriliş Ertuğrul, geçtiğimiz hafta yayınlanan 40. bölümü ile izleyenleri yine ekranları karşına kilitlemeyi başardı. Peki; Diriliş Ertuğrul 41. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Diriliş Ertuğrul 41. bölümde neler olacak? İşte detaylar...

4.01.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 40.bölüm fragmanı izle

Diriliş Ertuğrul 40.bölüm fragmanı izle!

TRT1 fenomen dizisi Diriliş “Ertuğrul” 40.yeni bölümüyle ekrana gelecek. Sevilen dizide aksiyon bitmiyor. Toyda Ertuğrul’u nasıl bir sonuç beklemektedir? Merakla beklenen Diriliş “Ertuğrul” dizisi bu akşam saat 20.00’da TRT1 ekranlarında.

28.12.2015Gündem
Diriliş Ertuğrul 40. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Diriliş Ertuğrul 40. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Ekranların sevilen dönem dizisi Diriliş Ertuğrul’un merakla beklenen 40. bölüm fragmanı sonunda yayınlandı. Diriliş Ertuğrul 40.bölümde neler yaşanacak? Tuğtekin yaşam mücadelesini kazanabilecek mi? Diriliş Ertuğrul 40. bölümde izleyicileri neler bekliyor? Detaylar haberimizde…

24.12.2015Kelebek
Diriliş Ertuğrul 39.yeni bölüm fragmanı izle

Diriliş Ertuğrul 39.yeni bölüm fragmanı izle!

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş “Ertuğrul” 39.yeni bölümüyle ekrana gelecek. Sevilen dizide heyecan devam ediyor. Tuğtekin ve alplerinin katili olarak gösterilen Ertuğrul’u neler beklemektedir? Merakla beklenen Diriliş “Ertuğrul” dizisi bu akşam saat 20.00’da TRT1 ekranlarında.

21.12.2015Gündem
Diriliş Ertuğrul 38. yeni bölüm fragmanları yayında - İzle | Obada tansiyon durulmuyor

Diriliş Ertuğrul 38. yeni bölüm fragmanları yayında - İzle | Oba'da tansiyon durulmuyor!

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinin 38. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Engin Altаn Düzyatаn, Esra Bilgiç, Kaan Taşaner, Didem Balçın, Hülya Dаrcan, Hakan Vanlı, Serdar Deniz gibi ünlü oyuncuların başrollerini paylaştığı, yarın izleyiciyle buluşacak olan dizide yeni bölümde neler olacak?

15.12.2015Gündem
Diriliş Ertuğrul 37.bölüm fragmanı izle

Diriliş Ertuğrul 37.bölüm fragmanı izle!

TRT1 ekranlarının fenomen dizisi Diriliş “Ertuğrul” 37.yeni bölümüyle ekrana gelecek. Sevilen dizide heyecan devam ediyor. Ertuğrul Ertokuş Bey’i kurtardıktan sonra obaya götürecek mi? Merakla beklenen Diriliş “Ertuğrul” dizisi bu akşam saat 20.00’da TRT1 ekranlarında.

8.12.2015Bilgi
Diriliş Ertuğrul 36.yeni bölüm fragmanı izle

Diriliş Ertuğrul 36.yeni bölüm fragmanı izle

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş “Ertuğrul” 36.bölümüyle ekrana gelecek. Fenomen dizide yine aksiyon devam ediyor. Merakla beklenen Diriliş “Ertuğrul” dizisi bu akşam saat 20.00’da TRT1 ekranlarında.

1.12.2015Bilgi
Diriliş Ertuğrul 35.bölüm fragmanında kriz | Ertuğrula yeni oyuncu

Diriliş Ertuğrul 35.bölüm fragmanında kriz | Ertuğrul'a yeni oyuncu

Diriliş Ertuğrul bu çarşamba günüde en çok izlenen dizi olmaya devam edecek. Diriliş Ertuğrul 35.bölümde Ertuğrul olmadan Kayı boyu ne yapacak? Ertuğrul'a emanet edilen sandık açılacak mı?Diriliş Ertuğrul bu akşam TRT 1'de!

25.11.2015Bilgi
Diriliş “Ertuğrul” 31.bölüm fragmanı izle| Oba büyük bir tehdittin altında

Diriliş “Ertuğrul” 31.bölüm fragmanı izle| Oba büyük bir tehdittin altında

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Dirili “Ertuğrul” 31.yeni bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor. Reyting rekortmeni dizide yine aksiyon bitmiyor. Heyecanla beklenen Diriliş “Ertuğrul” dizisi bugün saat 20.00’da TRT1 ekranlarında.

28.10.2015Bilgi
Diriliş Ertuğrul son bölüm izle Ertuğrul Halimeyi alıp obaya döner | TRT 1

Diriliş Ertuğrul son bölüm izle Ertuğrul Halime'yi alıp obaya döner | TRT 1

Ertuğrul’u sonu bilinmeyen bir maceraya sürükleniyor. Senaryosunu Mehmet Bozdağ ve Atilla Engin'in yazdığı dizinin yönetmen sandalyesinde ise Metin Günay oturuyor. Diriliş "Ertuğrul" 16. bölümüyle 8 Nisan Çarşamba günü saat 20.00'da TRT 1 ekranlarında izlenmeye hazır.

8.04.2015Keyif
Diriliş Ertuğrul izle yeni bölümde Ertuğrul tuzağa düşer

Diriliş Ertuğrul izle yeni bölümde Ertuğrul tuzağa düşer!

TRT 1'in aksiyon dolu sahneleriyle adından söz ettiren Diriliş Ertuğrul devam ediyor. Ertuğrul'un kurtardığı Müslüman aile, Kayıları ve Ertuğrul’u sonu bilinmeyen bir maceraya sürükleyecektir. Metin Günay'ın yönetmen sandalyesinde oturduğu Diriliş Ertuğrul 6. bölümü ile bu akşam TRT 1'de saat 19.55'te.

21.01.2015Keyif
Diriliş Ertuğrul dizisi av ve dövüş sahnesi ile meydan okudu | Video-İzle

Diriliş "Ertuğrul" dizisi av ve dövüş sahnesi ile meydan okudu | Video-İzle

TRT'nin dönem dizisi Diriliş "Ertuğrul" dizisi 1.bölümü ile TRT 1 ekranlarında AB ve ABC1'de birinci olarak iyi bir başlangıç yaptı. Engin Altan Düzyatan'ın oynadığı av ve Haçlılar ile olan dövüş sahnesi nefes kesti. (Diriliş Ertuğrul 2. bölüm fragmanı yayınlandı, yeni bölüm 17 Aralık çarşamba günü ekranlara gelecek.)

12.12.2014Keyif