MENÜ

Diriliş Ertuğrul Yeni Bölüm Fragmanı

Diriliş Ertuğrul Yeni Bölüm Fragmanı ile ilgili tüm haberleri, son dakika Diriliş Ertuğrul Yeni Bölüm Fragmanı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Diriliş Ertuğrul Yeni Bölüm Fragmanı haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 302 Diriliş Ertuğrul Yeni Bölüm Fragmanı haberi bulunmuştur.

Diriliş Ertuğrul Yeni Bölüm Fragmanı Haberleri

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm öncesi 72. bölüm fragmanında kılıçlar parlayacak

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm öncesi 72. bölüm fragmanında kılıçlar parlayacak

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm öncesi yayınlanan 72. bölüm fragmanında izleyenler adeta nefeslerini tutacak. Ekranların herkes tarafından ilgiyle takip edilen dolu dolu Osmanlı tarihi anlatan dizisi Diriliş Ertuğrul yeni bölümüyle çarşamba akşamı ekranlarda olacak. Sevilen dizinin yeni bölümü geçtiğimiz çarşamba günü yayın akışından çıkartılmıştı. Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümü 1 hafta gecikmeli olarak bu çarşamba akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölümünde ise adeta savaş sesleri yükselecek. Ertuğrul bey düşmanları için pusu kurmaya çalışacak. İşte, Diriliş Ertuğrul 72. bölüm fragmanıyla sizlerle.

6.01.2017Televizyon
Diriliş Ertuğrul bu akşam neden yayınlanmadı Diriliş Ertuğrul 72. bölümü ne zaman yayınlanacak

Diriliş Ertuğrul bu akşam neden yayınlanmadı? Diriliş Ertuğrul 72. bölümü ne zaman yayınlanacak?

Diriliş Ertuğrul dizisinin bu akşam yayınlanması gereken 72. bölümü diziseverler tarafından oldukça merak konusu oldu. Ekranların herkes tarafından ilgiyle takip edilen aksiyon dolu dizisi Diriliş Ertuğrul'un bu akşam yayın akışından çıkartılması izleyicileri meraklandırdı. Sevilen dizi Diriliş Ertuğrul'un 72. bölüm fragmanı da ekranlara gelmemişti. İzleyiciler Osmanlı tarihini dolu dolu anlatan dizinin yeni bölümünün yayınlanmamasının ardından, Diriliş Ertuğrul bu akşam neden yayınlanmadı? Diriliş Ertuğrul 72. bölümü ne zaman yayınlanacak? gibi sorulara ağırlık verdi. Peki, Diriliş Ertuğrul bu akşam neden yok?

4.01.2017Televizyon
Diriliş Ertuğrul neden yayınlanmayacak Diriliş Ertuğrul 72. bölümü ne zaman yayınlanacak

Diriliş Ertuğrul neden yayınlanmayacak? Diriliş Ertuğrul 72. bölümü ne zaman yayınlanacak?

Diriliş Ertuğrul dizisinin çarşamba akşamı ekranlara gelecek olan bölümü için izleyicilere üzücü haber geldi. Dizinin 72. bölümünün neden yayınlanmayacağı izleyiciler tarafından oldukça merak konusu oldu. Ekranların herkes tarafından vazgeçilmez dizisi haline gelen Diriliş Ertuğrul'un 72. bölüm fragmanı diziseverler tarafından bekleniyordu. Yeni bölümün kanal tarafından yayın akışından çıkartılması izleyicileri oldukça meraklandırdı. İzleyiciler, Diriliş Ertuğrul neden yayınlanmayacak? Diriliş Ertuğrul 72. bölümü ne zaman yayınlanacak? aramalarına yoğun ilgi gösterdiler. Peki, Diriliş Ertuğrul bu hafta neden yayınlanmayacak?

2.01.2017Televizyon
Diriliş Ertuğrul 72. bölüm fragmanı neden yayınlanmıyor İşte o detay

Diriliş Ertuğrul 72. bölüm fragmanı neden yayınlanmıyor? İşte o detay!

Diriliş Ertuğrul 72. bölüm fragmanında Halime'nin oba beyinin kararını duyduktan sonraki hamlesi ekranlara gelecek. Candar Bey'in kızıyla evlenmeyi reddeden oba beyi, Diriliş Ertuğrul 72. bölüm fragmanı ile olaylara açıklık getirecek. Beklentilerin aksine obasının bekasından ziyade ailevi yaşamını düşünen oba beyi, Diriliş Ertuğrul 72. bölüm fragmanında bambaşka olaylara tanık edecek. Yeni bölüm fragmanının yılbaşı dolayısıyla yayınlanmadığı iddia edilse de bu konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı

30.12.2016Televizyon
Diriliş Ertuğrul 71. bölüm fragmanında ya devlet ya gönül

Diriliş Ertuğrul 71. bölüm fragmanında ya devlet ya gönül

Diriliş Ertuğrul 71. bölüm fragmanı akıl ile gönül arasında bırakacak. Binbir türlü sıkıntıyla uğraşan oba beyi Sadettin Köpek'in kumpasına düşürülmek istenmektedir. Obasının saaadeti için Diriliş Ertuğrul 71. bölüm fragmanında her şeyi yoluna koymaya çalışan oba beyi, Candar Bey'in kızıyla evlenmesi teklifine ne cevap verecek? Peki Diriliş Ertuğrul 71. bölüm fragmanında oba beyi, çok sevdiği Halime hatunu Devlet-ül Alâ'nın bekası için terk mi edecektir? İşte detaylar

26.12.2016Televizyon
Diriliş Ertuğrul son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı geldi

Diriliş Ertuğrul son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı geldi!

Diriliş Ertuğrul dün akşam yayınlanan son bölümü ile ekranlara geldi. Dizinin son bölümün heyecan ve aksiyon bir an olsun eksik olmazken, obanın kaderini etkileyecek kararlar alınıyor.. Diriliş Ertuğrul son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı da yayınlandı? Peki dizinin yani bölümünde neler yaşanacak? İşte Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

22.12.2016Televizyon
Diriliş Ertuğrul 70. bölüm fragmanında hainlik cezasız kalmıyor

Diriliş Ertuğrul 70. bölüm fragmanında hainlik cezasız kalmıyor!

Diriliş Ertuğrul 70. bölüm fragmanında obasının üstünden kara bulutlar geçen Ertuğrul, babasının da desteği ile bu durumu tersine çevirmeye gayret edecektir. Simon'un kendisini zehirlediğini bilerek harekete geçecektir. Hanlı Pazar'ı basmak için hazırlanan oba beyi, Diriliş Ertuğrul 70. bölüm fragmanı ile bu durumu lehine kullanmaya gayret edecektir. Peki merakla beklenen Diriliş Ertuğrul 70. bölüm fragmanında oba beyinin korkuları mı yoksa cesareti mi zaferi elde edecektir?

19.12.2016Televizyon
Diriliş Ertuğrula 2 veda birden Yeni fragman yayınlandı mı

Diriliş Ertuğrul'a 2 veda birden! Yeni fragman yayınlandı mı?

Diriliş Ertuğul'un ekrana gelen son bölümünde 2 isim birden kadrodan ayrıldı. Maria rolünr hayat veren Sedef Şahin ve Philip rolünü canlandıran Cenk Karagöz Diriliş Ertuğrul'a öldürülerek veda etti. Peki, Diriliş Ertuğrul 70. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

16.12.2016Televizyon
Diriliş Ertuğrul son bölümüyle nefesleri kesti 70. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Diriliş Ertuğrul son bölümüyle nefesleri kesti! 70. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Diriliş Ertuğrul yayınlanan son bölümüyle bu akşam izleyenlere oldukça heyecan dolu dakikalar yaşattı. TRT 1 ekranlarının başladığı günden itibaren izleyenlerin vazgeçilmez dizisi olan Diriliş Ertuğrul bu akşam adeta esti gürledi. Dizinin yayınlanan son bölümünde oba beyi Ertuğrul'un öleceği ihtimali bile diziseverleri üzmeye yetmişti. Son bölümde oldukça sinsi bir tuzağa düşürülen Turgut Alp'in yardımına muhteşem bir dönüşle Ertuğrul bey yetişti. Herkes ölecek diye beklerken, oba beyi Ertuğrul Alpleriyle kavuşma fırsatını yakaladı. Ertuğrul'un kurtulduğunu gören oba, kılınan şükür namazının ardından intikam yemini etti. Peki, son bölümün ardından 70. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar.

14.12.2016Televizyon
Diriliş Ertuğrul 69. bölüm fragmanında Ertuğrul ölecek mi

Diriliş Ertuğrul 69. bölüm fragmanında Ertuğrul ölecek mi?

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragman videosuyla dizinin takipçilerini tabiri caizse şok etti. Fragmana Ertuğrul’un şehit olduğunu düşündüren görüntüler damga vurdu. Peki, Kayılar'ın obası gerçekten ölecek mi? Görüntüler sadece bir kabustan mı ibaret? Geçtiğimiz hafta zehirlenen Ertuğrul Bey’in akıbeti, Diriliş Ertuğrul 69. bölümde netleşecek. İşte, tarihi dizi Diriliş Ertuğrul'un yeni fragmanı ve son bölümde yaşananların kısa bir özeti!

12.12.2016Televizyon
Diriliş Ertuğrul son bölümün ardından 69. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Diriliş Ertuğrul son bölümün ardından 69. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Diriliş Ertuğrul bu akşam yayınlanan son bölümüyle izleyenleri yine hayrete düşürdü. TRT 1 ekranlarının ilgiyle takip edilen ve sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul yeni bölümüyle haftaya çarşamba akşamı ekranlarda olacak. Aksiyon dolu dizinin bu akşam yayınlanan son bölümünde oldukça hareketli dakikalar yaşandı. Dizinin son bölümünde kimsenin beklemediği bir anda Simon'un oba beyine getirip teslim ettiği ve casus olduğunu öne sürdüğü Amanda, artık konuşup gerçekleri anlatmaya başlamıştır. Sevilen dizinin son bölümünün ardından izleyiciler 69. bölüm fragmanı için arama yaptılar. Peki, Diriliş Ertuğrul 69. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

7.12.2016Televizyon
Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında şok eden itiraf

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında şok eden itiraf

Diriliş Ertuğrul 68. bölüm fragmanıyla yine çok iddialı sahnelerin sinyalini verdi. Çarşamba günü ekrana gelecek olan yeni bölümde obada gerilim sürerken Amanda'nın itirafı, her iki obada da farklı sonuçlar doğuruyor. Amanda'nın başına gelenlerin sebebini bilen Ertuğrul ise yeni hamlelere hazırlanıyor. Peki, Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında dikkat çeken diğer ayrıntılar neler? İşte, Diriliş Ertuğrul 68. bölüm fragmanı ve daha fazlası!

5.12.2016Televizyon
Diriliş Ertuğrul 68. bölüm fragmanında Simonun getirdiği kişi kim

Diriliş Ertuğrul 68. bölüm fragmanında Simon'un getirdiği kişi kim?

Diriliş Ertuğrul 68. bölüm fragmanı oba beyi Ertuğrul'un zorlu mücadelesine tanık edecek. Kendi halkını kurtarabilmek için canını bile feda etmeye hazır olan oba beyi, Diriliş Ertuğrul 68. bölüm fragmanında canından çok sevdiği kardeşi Gündüz'e yapılanlar konusunda dayanamamıştır. İntikam için gün sayan oba beyine gelen Simon, ona ihanet eden kişiyi yakaladığını ve ayağına kadar getirdiğini söylemiştir. Diriliş Ertuğrul 68. bölüm fragmanında bu ve bunun gibi bazı detaylar

1.12.2016Televizyon
Diriliş Ertuğrul 67. bölüm fragmanında Hatice ve Aslıhan kurtulacak mı

Diriliş Ertuğrul 67. bölüm fragmanında Hatice ve Aslıhan kurtulacak mı?

Diriliş Ertuğrul 67. bölüm fragmanında haçlıların oba üzerinde oynayacağı oyun, oba beyi Ertuğrul'a takılacaktır. Tarihi konusuyla izleyicilerin tutkuyla izlediği Diriliş Ertuğrul, 67. bölüm fragmanı ile yine sürükleyici sahnelere imza atacak. Oba içerisindeki problemlere zaten göğüs geren oba beyi, bu kez düşmandan gelen darbelere de hazırlıklıdır. Fakat Diriliş Ertuğrul 67. bölüm fragmanında oba beyi Ertuğrul'un belini büken durum, Hatice ve Aslıhan'ın esir düşmesi olacaktır

28.11.2016Televizyon
Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında ağlatan sahne

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında ağlatan sahne

Diriliş Ertuğrul 67. bölüm fragmanı ekranlara geldi. Dizinin yeni bölüm fragmanında meydana gelen sahnelere bakılırsa 67. bölümde oldukça hareketli geçecek. Diriliş Ertuğrul 67. bölüm fragmanında iki oba arasında savaş başlatma gayreti bu kez gerçekleşecek mi? Ertuğrul iki obanın kaderini değiştirecek hamleyi yapabilecek mi? İşte Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

26.11.2016Televizyon
Diriliş Ertuğrul son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Diriliş Ertuğrul son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Diriliş Ertuğrul dün akşam yayınlanan son bölümü ile nefes kesen sahnelere imza attı. Dizinin ekranlara gelen son bölümün Ertuğrul'un çabasına rağmen kayılar arasındaki birlik bir türlü sağlanmıyor. Diriliş Ertuğrul son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu izleyiciler tarafından merakla geliyordu. Diriliş Ertuğrul 67. bölüm fragmanı yayınlandı mı işte detaylar

24.11.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 66. bölüm fragmanında nefes kesen dövüş sahnesi

Diriliş Ertuğrul 66. bölüm fragmanında nefes kesen dövüş sahnesi

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm öncesi yayınlanan fragmanıyla merak dozunu daha da arttırdı. Osmanlı tarihini ve o dönemde yaşananları çarpıcı bir şekilde ele alan Diriliş Ertuğrul'un yeni fragmanına Ertuğrul'un intikam yüklü sözleri ve nefes kesen dövüş sahnesi damga vurdu.

19.11.2016Televizyon
Diriliş Ertuğrul 66. yeni bölüm fragmanı haçlıların planlarını gösteriyor

Diriliş Ertuğrul 66. yeni bölüm fragmanı haçlıların planlarını gösteriyor

Diriliş Ertuğrul 66. bölüm fragmanı yeni bölümde aksiyon dozunun üst seviyede olacağının sinyalini verdi. Son bölümde obalar arası yaşanan uzlaşma, haçlı ordularını rahatsız etmiştir. Diriliş Ertuğrul 66. bölüm fragmanında bunu bozma konusunda kendi içlerinde tekrar bir mutabakata varan haçlılar, obalarda huzursuzluk çıkartarak saldırmanın en mantıklısı olduğunu düşünmektedir. Diriliş Ertuğrul 66. bölüm fragmanında izleyeceğimiz tüm bu durumlar, izleyenlerde apayrı bir heyecan yaratacak

17.11.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 66. yeni bölüm fragmanı ile haçlı orduları yine boş durmuyor

Diriliş Ertuğrul 66. yeni bölüm fragmanı ile haçlı orduları yine boş durmuyor

Diriliş Ertuğrul 66. yeni bölüm fragmanı iki oba arasında çıkarılmaya çalışılacak kaosu gündeme getirecek. Obalar arası gerilim biraz olsun durulmaya başlarken, Diriliş Ertuğrul 66. bölüm fragmanına yeni bir gelişme damgasını vurdu. Haçlı orduları savaşa hazırlandıkları esnada obalar arası problem çıkarmanın saldırıyı kolaylaştıracağını düşünmüştür. Ertuğrul'un zikrindeki tek şey ise intikamdır. Tüm bunların üzerine ortaya çıkan en büyük muhtemel problem ise oba beylerinin galeyana gelip gelmeyeceğidir.İşte tüm bunların yaşanacağı Diriliş Ertuğrul 66. bölüm fragmanı ve bölüm öncesi detayları

16.11.2016Televizyon
Diriliş Ertuğrul 65. bölüm fragmanında Osmanlı Devletinin kuruluşunun ilk adımları atılıyor

Diriliş Ertuğrul 65. bölüm fragmanında Osmanlı Devletinin kuruluşunun ilk adımları atılıyor

Diriliş Ertuğrul 65. bölüm fragmanı yeni gelişmelerle ekranlara gelecek. Obalar arası yaşanan problemlerin ve içeride yaşanan bazı sıkıntıların düzeltilmeye çalışılacağı Diriliş Ertuğrul 65. bölüm fragmanında, Candar Bey ile anlaşma yapan Ertuğrul, içerideki kırılmaları çözmeye çalıştı. Doğan Alp'in obaya tekrardan dönmesi izleyicilerde güzel bir ifade yaratırken, dizinin gidişatında da bazı değişiklikler olacağının sinyalini verdi. Diriliş Ertuğrul 65. bölüm fragmanı savaştan ve kavgadan da öte bir devletin doğuşunun göstergesi olacak. İşte bu bölümde yaşanacak gelişmeler

14.11.2016Televizyon
Diriliş Ertuğrul yeni bölüm öncesi yayınlanan 65. bölüm fragmanıyla nefesleri kesecek

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm öncesi yayınlanan 65. bölüm fragmanıyla nefesleri kesecek

Diriliş Ertuğrul yayınlanan yeni bölüm fragmanıyla izleyen herkesi ekran başına toplayacak. TRT 1 ekranlarının fenomen dizisi haline gelen Diriliş Ertuğrul yeni bölümüyle çarşamba akşamı herkesin nefesini kesecek. Vazgeçilmez dizinin yeni bölümünde yaşanan aksiyon dolu sahneler yine bölüme damgasını vuracak. Yeni bölümde Ertuğrul'un canına tak eden şehit haberleri, artık alacağı kararlarda etkili rol oynamaya başlamıştır. İşte, Diriliş Ertuğrul 65. yeni bölüm fragmanıyla sizlerle.

11.11.2016Televizyon
Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında bu sahne merak yarattı

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında bu sahne merak yarattı

Diriliş Ertuğrul son bölüm dün akşam nefes kesen sahneler ile ekranlara geldi. Diriliş Ertuğrul son bölümün ardından 65. bölüm fragmanı da ekranlara geldi. Yeni bölüm fragmanında casusun kime çalıştığı merakla sorgulanıyor. Peki Diriliş Ertuğrul 65. bölüm fragmanında başka neler oluyor? İşte dizinin yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

10.11.2016Gündem
Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında dikkat çeken detay

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında dikkat çeken detay

Diriliş Ertuğrul dizisi bu akşam 64. bölümü ile ekranlara gelecek. Dizinin yayınlanacak yeni bölümü öncesinde ekranlara gelen fragmanda dikkat çeken detaylar var. Obanın huzurunu henüz sağlamış olan Ertuğrul Bey tekrar meydana gelen ekonomik sıkıntılarının yanına şehit olan alpların üzüntüsünün eklenmesiyle yeni bir çıkmazla karşı karşıya kalır. Peki Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında başka neler yaşanıyor? İşte dizinin yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

9.11.2016Televizyon
Diriliş Ertuğrul yayınlanan yeni bölüm fragmanında Ertuğrul için hareket vakti

Diriliş Ertuğrul yayınlanan yeni bölüm fragmanında Ertuğrul için hareket vakti!

Diriliş Ertuğrul 64. bölüm fragmanında Kayı Boyu önlenemez ilerleyişine yeni bir adım daha atıyor. Alpleriyle, yiğitleriyle ordusunu ve topraklarını genişletme savaşı veren Ertuğrul, gözünü imkansız olarak nitelenen hedefine dikmiştir. Diriliş Ertuğrul 64. bölüm fragmanı Kayı ve Ural Boylarının birbirine düşürüleceğinin göstergesi mi olacak? İşte Ertuğrul'un çektiği acıya rağmen kararlılığını gösteren Diriliş Ertuğrul 64. bölüm fragmanı ve bölüm öncesi özeti

6.11.2016Televizyon
Diriliş Ertuğrul 64. bölüm fragmanında nefe kesen an

Diriliş Ertuğrul 64. bölüm fragmanında nefe kesen an

Diriliş Ertuğrul son bölümü ile izleyicilerini yine merakta bırakmayı başardı. Obasını Karacadağ eteklerin taşıyan Ertuğrul Bey, artık sadece fiziki gücünü değil, ticari zekâsını da kullanmak zorundaydı. Heyecan dolu gelişmelerin ardından gözler Diriliş Ertuğrul 64. bölüm fragmanına çevrildi. Peki yeni bölümde neler olacak? Diriliş Ertuğrul 64. bölüm fragmanı ve daha fazlası haberimizde!

4.11.2016Televizyon
Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında dikkat çeken sahne

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında dikkat çeken sahne!

Diriliş Ertuğrul dizisi bu hafta oldukça hareketli bir bölüm ile ekranlara geliyor. Dizinin yeni bölüm fragmanında Ertuğrul, casus tehlikesi yaşarken obasının geleceğini de düşünmek zorunda. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında yaşananlar yeni bölüm öncesinde merak yarattı. Peki Diriliş Ertuğrul 63. bölümde neler yaşanacak? İşte dizinin yeni bölüm fragmanında meydana gelen olaylar

31.10.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul dizisi 63. yeni bölüm fragmanında gündem Ertuğrul

Diriliş Ertuğrul dizisi 63. yeni bölüm fragmanında gündem Ertuğrul

Diriliş Ertuğrul geçtiğimiz hafta yayınlanan yeni sezonun ilk bölümü ile ekranlara geldi. Diriliş Ertuğrul dizisinin yayınlanan son bölümünde Ertuğrul artık Bey obasını Karacadağ eteklerine getiriyor.. Dizinin yayınlanan son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı da ekranlara geldi. Peki Diriliş Ertuğrul 63. yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor? İşte detaylar

29.10.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 3. sezon ilk bölümü ne zaman yayınlanacak

Diriliş Ertuğrul 3. sezon ilk bölümü ne zaman yayınlanacak?

Diriliş Ertuğrul 3. sezon ilk bölümüyle ne zaman ekranlarda yer alacağı herkes tarafından merak konusu oldu. TRT 1 ekranlarının heyecan verici ve Osmanlı tarihinin doğuşunu anlatan dizinin ilk bölüm fragmanı yayınlandı. Sevilen dizinin yeni sezonunun ne zaman yayınlanacağı yapımcı Mehmet Bozdağ tarafından açıklandı. Peki, Diriliş Ertuğrul ne zaman başlayacak?

20.10.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul dizisi ne zaman yayınlanacak - İşte Dirliş Ertuğrul yeni sezon fragmanı

Diriliş Ertuğrul dizisi ne zaman yayınlanacak? - İşte Dirliş Ertuğrul yeni sezon fragmanı

Diriliş Ertuğrul dizisi uzun süren bekleyişin ardından ekranlara geliyor. Diriliş Ertuğrul'un yayınlanacak yeni bölümünde oldukça hareketli sahneler var. Peki Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında neler yaşanıyor? Çarşamba akşamı ekranlara gelen dizi için takipçileri sabırsızlıkla bekliyor. Peki Diriliş Ertuğrul ne zaman yayınlanacak? İşte dizinin yayınlanacağı tarih ve ilk fragmanda meydana gelen olaylar

19.10.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 62. bölümü ne zaman yayınlanacak

Diriliş Ertuğrul 62. bölümü ne zaman yayınlanacak?

Diriliş Ertuğrul dizisinin hayranları merakla yeni yayın döneminin ne zaman başlayacağını takip ediyor. Dizinin yeni bölüm için bir fragmanı yayınlandı fakat her hangi bir şekilde başlangıç tarihi olmaması Diriliş Ertuğrul hayranlarını üzdü. Dizinin yapımcısı geçtiğimiz günlerde konu ile ilgili bir açıklama yapmış sezonun ilk bölümünün planlanan tarihten biraz daha geç yayınlanacağı belirtilmişti. Peki Diriliş Ertuğrul yeni sezon bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte Diriliş Ertuğrul hakkında detaylar

13.10.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 3. sezon ne zaman başlıyor

Diriliş Ertuğrul 3. sezon ne zaman başlıyor?

Diriliş Ertuğrul'da yeni sezon için nefesler tutuldu.. Sezon bitiminin ardından çok merak edilen 'Diriliş Ertuğrul dizisi 3. sezon ne zaman başlayacak' sorusu yanıt buldu. Reyting rekorları kıran dizinin yeni sezon fragmanı yayınlandı... Diriliş Ertuğrul yapımcısından 3. sezon ile ilgili açıklama geldi... İşte Diriliş Ertuğrul'un yeni sezon ilk bölümüyle ilgili merak ettiğiniz her şey ...

5.10.2016Televizyon
Diriliş Ertuğrul dizisi ne zaman başlayacak sorusuna bu yanıtı verdi

Diriliş Ertuğrul dizisi ne zaman başlayacak sorusuna bu yanıtı verdi

Diriliş Ertuğrul'un yeni sezon fragmanı yayınlandı. Şimdi Diriliş Ertuğrul dizisinin hayranları özellikle sosyal medya hesaplarından dizinin ne zaman başlayacağını merakla sorguluyorlar. TRT 1'de yayınlanacak Diriliş Ertuğrul dizisinin yapımcısı Mehmet Bozdağ'dan açıklama geldi. Peki Diriliş Ertuğrul dizisi ne zaman başlayacak? İşte o sorunun cevabı..

3.10.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 62. bölüm fragmanı ile ekranlara geldi

Diriliş Ertuğrul 62. bölüm fragmanı ile ekranlara geldi!

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul yeni sezon fragmanı ile ekranlara geldi. Diriliş Ertuğrul 62. bölüm fragmanında başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan'ın görüntülendiği Diriliş Ertuğrul yeni sezon fragmanında etkileyici bir diyalog geçiyor. İşte dizinin yeni bölüm fragmanı

22.09.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 61. bölüm sezon finalinde şok eden sahne

Diriliş Ertuğrul 61. bölüm sezon finalinde şok eden sahne!

Diriliş Ertuğrul 61. bölüm ile dün akşam sezon finali yaptı. Diriliş Ertuğrul sezon finalinde Ertuğrul'un vedası herkese duygusal anlar yaşattı. Diriliş Ertuğrul 61. bölüm sezon finalinde yaşananları sizler için derledik.

9.06.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul dizisinin 61. bölüm sezon finalinde heyecanlı sahne

Diriliş Ertuğrul dizisinin 61. bölüm sezon finalinde heyecanlı sahne!

TRT 1'in rekortmen dizisi Diriliş Ertuğrul 61. bölüm fragmanı ile herkesi ekrana kilitledi. Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi olan Diriliş Ertuğrul dizisi 61. bölüm ile sezon finali yapıyor. Diriliş Ertuğrul sezon finaline neler olacak? İşte Diriliş Ertuğrul 61. bölüm sezon finali.

8.06.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul dizisi 61. yeni bölüm fragmanında heyecan dorukta

Diriliş Ertuğrul dizisi 61. yeni bölüm fragmanında heyecan dorukta!

Diriliş Ertuğrul 61. bölüm fragmanı yayınlandı. Çarşamba akşamı ekrana gelecek olan Diriliş Ertuğrul dizisi 61. bölümde sezon finali yapacak. Diriliş Ertuğrul 61. bölüm fragmanı ve sezon finali detayları haberimizde.

6.06.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul dizisi 61. bölüm fragmanı ile sezon finali yapacak

Diriliş Ertuğrul dizisi 61. bölüm fragmanı ile sezon finali yapacak!

TRT 1'in ilgiyle takip edilen dizisi Diriliş Ertuğrul 61. bölüm fragmanını yayınladı. Çarşamba akşamları herkesi ekran başına kilitleyen Diriliş Ertuğrul 61. bölümü ile sezon finali yapacak. İşte Diriliş Ertuğrul son bölümde yaşananlar ve 61. bölüm fragmanı..

2.06.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 60. bölümde Ertuğrul ve Noyan savaşında son darbe

Diriliş Ertuğrul 60. bölümde Ertuğrul ve Noyan savaşında son darbe!

Diriliş Ertuğrul 60. bölüm için nefesler tutuldu. Yarın akşam yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Diriliş Ertuğrul dizisinin 60. bölümünde Ertuğrul, Noyan'ı yakalıyor. Peki Noyan'la ilgili planı ne olacak? Diriliş Ertuğrul 60. bölüm fragmanı ve yeni bölüm detayları haberimizde.

31.05.2016Kelebek
Diriliş Ertuğrul 60. bölüm fragmanında oyun bozuluyor

Diriliş Ertuğrul 60. bölüm fragmanında oyun bozuluyor!

Diriliş Ertuğrul 60. bölüm fragmanı ile ekrana kilitliyor. Ertuğrul Noyan'ı yakalıyor ve Sadettin Kopek'in oyunu bozuluyor. Obada ise yas devam ediyor. Diriliş Ertuğrul 60. bölüm fragmanı ve yeni bölümden özet detayları haberimizde.

30.05.2016Gündem
Diriliş Ertuğrulun merakla beklenen 60.bölüm fragmanı yayınlandı

Diriliş Ertuğrul'un merakla beklenen 60.bölüm fragmanı yayınlandı!

Diriliş Ertuğrul'da büyük heyecan devam ediyor. Diriliş Ertuğrul'un nefes kesen son bölümünün ardından 60.yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Ertuğrul ve Gündoğdu arasında büyük kapışma var..Oba'da gerilim artıyor. İşte Diriliş Ertuğrul'un merakla beklenen 60.bölüm fragmanı

26.05.2016Gündem
Diriliş Ertuğrul dizisi 59. yeni bölümde büyük karşılaşma

Diriliş Ertuğrul dizisi 59. yeni bölümde büyük karşılaşma!

TRT 1'in heyecan dolu dizisi Diriliş Ertuğrul 59. bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. Çarşamba günlerinin sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümünde Ertuğrul ve Noyan arasındaki savaş şiddetleniyor. Sadettin Kopek ise Ertuğrul'un yakalanmasını istiyor. Diriliş Ertuğrul 59. bölüm fragmanı ve yeni bölüm detayları haberimizde.

25.05.2016Gündem
Diriliş Ertuğrul dizisi 59.  yeni bölümde ortalık karışıyor

Diriliş Ertuğrul dizisi 59. yeni bölümde ortalık karışıyor!

TRT 1'in heyecanla takip edilen dizisi Diriliş Ertuğrul 59. bölüm ile ekrana gelmeye hazır. Yeni bölümlere bir hafta ara veren Diriliş Ertuğrul'un 59. bölümde heyecan dolu dakikalar yaşanacak. Gündoğdu rest çekiyor. Ertuğrul ve Noyan arasındaki gerilim ise artıyor. Diriliş Ertuğrul 59. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

23.05.2016Gündem
Diriliş Ertuğrul 59. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Diriliş Ertuğrul 59. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

TRT 1'in heyecanla beklenen dizisi Diriliş Ertuğrul 59. bölüm fragmanını yayınladı. Yeni bölümde neler olacak? Geçtiğimiz gün yeni bölümü yayınlanmayan Diriliş Ertuğrul bir hafta aradan sonra 59. bölümü ile seyirci karşısına çıkacak. Diriliş Ertuğrul 59. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

20.05.2016Gündem
Diriliş Ertuğrul dizisi 59. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak

Diriliş Ertuğrul dizisi 59. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

TRT 1 ekranının fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul 59. bölüm için nefesler tutuldu. Bu akşam yeni bölümü ile ekrana gelmesi beklenen Diriliş Ertuğrul 59. bölümü yayınlanmayacak. Diriliş Ertuğrul yeni bölümü ile gelecek hafta Çarşamba kaldığı yerden devam edecek.

18.05.2016Gündem
Diriliş Ertuğrul dizisi 59. bölümü ne zaman yayınlanacak

Diriliş Ertuğrul dizisi 59. bölümü ne zaman yayınlanacak?

TRT 1 ekranının izlenme rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul 59. bölüm için heyecan dorukta. Çarşamba akşamı ekrana gelmesi beklenen Diriliş Ertuğrul 59. bölüm için açıklama geldi. Diriliş Ertuğrul bu hafta yayınlanmayacak. İşte dizi ile ilgili son detaylar..

14.05.2016Gündem
Diriliş Ertuğrul dizisinin merakla beklenen 59. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Diriliş Ertuğrul dizisinin merakla beklenen 59. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Diriliş Ertuğrul dizisinin nefes kesen son bölümünün ardından hayranları 59.bölüm fragmanını merak etti. Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümü bu hafta yayınlanmayacak. UEFA Avrupa Ligi Finali'nin TRT 1'de canlı yayınlanması nedeniyle Diriliş Ertuğrul bir sonraki hafta yayınlanacak.

13.05.2016Gündem
Diriliş Ertuğrul 58. bölüm için nefesler tutuldu

Diriliş Ertuğrul 58. bölüm için nefesler tutuldu!

TRT 1'in fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul 58. bölüm ile bu akşam ekrana gelecek. Heyecan dolu dakikaların yaşanacağı Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölümünde neler olacak* Ertuğrul ve Noyan arasındaki savaş gittikçe kızışıyor. İşte Diriliş Ertuğrul 58. bölüm fragmanı ve dahası..

11.05.2016Gündem
Diriliş Ertuğrul 58.bölüm fragmanı yayınlandı / Ertuğrul büyük bir savaşa giriyor

Diriliş Ertuğrul 58.bölüm fragmanı yayınlandı / Ertuğrul büyük bir savaşa giriyor

TRT 1'in sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul 58. bölüm fragmanını yayınladı. Çarşamba akşamı ekrana gelecek olan dizinin yeni bölümünde Ertuğrul büyük bir savaşın içine giriyor. Hain damgasından kurtulabilecek mi? Diriliş Ertuğrul 58. bölüm fragmanı ve son bölüm detayları haberimizde.

10.05.2016Gündem
Diriliş Ertuğrul 58. bölüm fragmanında tehlikeli savaş

Diriliş Ertuğrul 58. bölüm fragmanında tehlikeli savaş!

TRT 1 ekranın rekortmen dizisi Diriliş Ertuğrul 58. bölüm fragmanı ile herkesi ekrana kilitliyor. Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi olan Diriliş Ertuğrul'da yeni bölüm yine heyecan dozu yüksek sahnelerle geliyor. Ertuğrul ve Noyan arasındaki savaş kızışıyor. Diriliş Ertuğrul 58. bölüm fragmanı ve yeni bölüm detayları haberimizde.

6.05.2016Gündem
Diriliş Ertuğrul 58. bölüm fragmanında ağızları açık bırakan sahne

Diriliş Ertuğrul 58. bölüm fragmanında ağızları açık bırakan sahne

Diriliş Ertuğrul dün akşam çok konuşulacak bir fragmanla ekranlara geldi. Diriliş Ertuğrul'un son bölümünde 3 oyuncu diziye veda etti. Son bölümde büyük savaş çıktı, Ertuğrul'un hayatı tehlikede.. Ayrıca Diriliş Ertuğrul biter bitmez yeni bölüm fragmanı da yayınlandı...

5.05.2016Gündem