MENÜ

Diriliş Ertuğrul Fragman

Diriliş Ertuğrul Fragman ile ilgili tüm haberleri, son dakika Diriliş Ertuğrul Fragman haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Diriliş Ertuğrul Fragman haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 38 Diriliş Ertuğrul Fragman haberi bulunmuştur.

Diriliş Ertuğrul Fragman Haberleri

İyi bir endüstri kurduk

İyi bir endüstri kurduk

Yapımcı Bozdağ, sadece iyi bir dizi yapmadıklarını, iyi bir endüstri kurduklarını belirterek, "Kahraman ecdadımızın hikayesini bütün cihan izleyecek." dedi.

20.11.2019Keyif
Kuruluş Osman ne zaman yayınlanacak

Kuruluş Osman ne zaman yayınlanacak?

Kuruluş Osman dizisinin akıbeti diziseverlerin gündeminde yer almaya devam ediyor. Atv’de yayınlanacak olan Kuruluş Osman’ın tanıtım fragmanları bir süredir ekranlarda dönüyor. Ağırlıklı olarak Osman Gazi’yi canlandıracak olan Burak Özçivit’in görüntülerinin yer aldığı tanıtımların ardından en çok merak edilen konu ise tarih bilgisi. Peki, Kuruluş Osman ne zaman yayınlanacak?

5.11.2019Televizyon
Yeni fragman merak uyandırdı: Kuruluş Osman ne zaman hangi günler yayınlanacak

Yeni fragman merak uyandırdı: Kuruluş Osman ne zaman hangi günler yayınlanacak?

Kuruluş Osman dizisinin yeni bölüm fragmanının yayınlanmasıyla birlikte tarih bilgisine yönelik araştırmalar hız kazandı. Osmanlı Devleti'nin kurucusu Osman Gazi'nin hayatından esinlenilen Kuruluş Osman'ın yeni fragmanında Oba Beyi, askerlerine sesleniyor. Peki, Kuruluş Osman ne zaman hangi günler yayınlanacak?

24.10.2019Televizyon
Kuruluş Osmanın ilk tanıtım fragmanı yayınlandı Kuruluş Osman ne zaman başlayacak

Kuruluş Osman'ın ilk tanıtım fragmanı yayınlandı! Kuruluş Osman ne zaman başlayacak?

TRT1 ekranlarında geçen sezon ekranlara veda eden Diriliş Ertuğrul'un devamı niteliğinde başlayacak olan Kuruluş Osman'ın ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Kuruluş Osman'ın başrolünde başarılı oyuncu Burak Özçivit yer alacak. Peki, Kuruluş Osman ne zaman başlayacak? Oyuncu kadrosunda kimler olacak? İşte, Kuruluş Osman'ın tanıtım fragmanından ilk görüntüler.

9.10.2019Televizyon
Diriliş Ertuğrul son bölümü sonrası final bölümü fragmanı da izleyiciyle buluştu

Diriliş Ertuğrul son bölümü sonrası final bölümü fragmanı da izleyiciyle buluştu

Son bölümü ile dikkatleri üzerine çeken Diriliş Ertuğrul'da gözler final bölümüne çevrildi. Dizinin son bölümünde yakınındaki hainleri tespit eden oba beyi, kendisine kurulan pusuyu alaşağı etmiş ve hainlerden hesap sormuştur. Diriliş Ertuğrul'un son bölümüne damga vuran olaylardan birisi de Sırma'nın yaptığı hamle oldu. İşte, son bölümün ardından yayınlanan Diriliş Ertuğrul final bölümü fragmanı ve detaylı bilgiler

23.05.2019Televizyon
Diriliş Ertuğrul son bölüm ardından yeni fragman geldi: Ertuğrula yeni bir tuzak kuruldu

Diriliş Ertuğrul son bölüm ardından yeni fragman geldi: Ertuğrul'a yeni bir tuzak kuruldu

Tarihi dizi Diriliş Ertuğrul 15 Mayıs Çarşamba günü 148. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı kısa sürede yayınlandı. Finale iki bölüm kaldığını hatırlatan Diriliş Ertuğrul 149. Bölüm fragmanına ‘biz de tuzak bitmez’ cümlesi damga vurdu.

16.05.2019Televizyon
Diriliş Ertuğrulun 148. bölüm fragmanı yayınlandı mı | Son bölümde neler oldu

Diriliş Ertuğrul'un 148. bölüm fragmanı yayınlandı mı? | Son bölümde neler oldu?

TRT1 ekranında çarşamba akşamları yayınlanan ve ilgiyle takip edilen tarihi dönem dizisi Diriliş Ertuğrul'un 147. bölümü ile ekranlara geldiç Diriliş Ertuğrul'un 8 Mayıs tarihinde yayınlanan bölümünde, kurduğu tuzakla Albastı olduğu ortaya çıkan Beybolat’ı köşeye sıkıştıran Ertuğrul Bey ve İlbilge, Beybolat’ı yakalayacakken Beybolat nehire atlayarak kaçmayı başardı. Peki, dizinin 148. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

7.05.2019Televizyon
Diriliş Ertuğrulun 146. bölüm fragmanı yayınlandı | Diriliş Ertuğrulun son bölümünde neler oldu

Diriliş Ertuğrul'un 146. bölüm fragmanı yayınlandı | Diriliş Ertuğrul'un son bölümünde neler oldu?

TRT1 ekranlarında çarşamba günleri ekranlara gelen Diriliş Ertuğrul 24 Nisan'da 145. bölümü ile yine izleyicileri televizyon başına topladı. Diriliş Ertuğrul'un 145. bölümünde 'Bamsı ölecek mi?' sorusu seyirciler tarafından merak konusu olmuştu. Diriliş Ertuğrul'un son bölümünün ardından 146. bölüm fragmanı yayınlandı. peki, Diriliş Ertuğrul'un önümüzdeki hafta ekranlara gelecek olan bölümünde neler olacak?

23.04.2019Televizyon
Diriliş Ertuğrulun 145. bölüm fragmanı yayınlandı mı | İşte Diriliş Ertuğrulun son bölümünde yaşananlar

Diriliş Ertuğrul'un 145. bölüm fragmanı yayınlandı mı? | İşte Diriliş Ertuğrul'un son bölümünde yaşananlar

Her çarşamba akşamı TRT1'de ekranlara Gelen Diriliş Ertuğrul dizisi 144. bölümü ile 17 Nisan tarihinde seyirci ile buluştu. Diriliş Ertuğrul'un yayınlanan son bölümünde Ertuğrul Bey, Uranos’u yakalar ve Söğüt çarşısında öldürür. Zangoç’un Oğuz Alp’i öldürüp, Melikşah’ı yaralaması sonucu gerçek kimliği ortaya çıkmıştır. Peki Diriliş Ertuğrul'un 144. bölümünde başka neler oldu? Diriliş Ertuğrul'un 145. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

16.04.2019Televizyon
Diriliş Ertuğrulun 144. bölüm fragmanı yayınlandı mı | Son bölümde neler oldu

Diriliş Ertuğrul'un 144. bölüm fragmanı yayınlandı mı? | Son bölümde neler oldu?

TRT1 ekranlarında her çarşamba izleyici karşısına çıkan tarihi dönem dizisi Diriliş Ertuğrul bu hafta yine nefesleri kesti. Diriliş Ertuğrul'un 10 Nisan tarihinde yayınlanan 143. bölümünde Ertuğrul Bey, kurduğu tuzakla Alıncak’ı kendine doğru çekmiş ve onu yakalamıştır. Onu takip eden Beybolat Bey ise “Albastı” kimliğinin ortaya çıkmaması için Alıncak’a öldürücü bir ok atıp ağır yaralamış fakat Ertuğrul bey ve Alpları Alıncak’ı tedavi etti. Peki, Diriliş Ertuğrul'un 143. bölümünde başka neler yaşandı? Diriliş Ertuğrul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

9.04.2019Televizyon
Diriliş Ertuğrulun yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı 142. bölümde neler oldu

Diriliş Ertuğrul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 142. bölümde neler oldu?

TRT1 ekranlarında her çarşamba akşamı ekranlara gelen uzun soluklu tarihi dönem dizisi Diriliş Ertuğrul, bu akşam yayınlanan 142. bölümü ile seyirci karşısına çıktı. Dizinin, bu hafta ekranlara gelen bölümünde, Dragos'un gerçek kimliği ortaya çıkacak mı? heyecanı yaşanırken, Diriliş Ertuğrul hayranları da yeni bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığını merak etmeye başladı. Peki, Diriliş Ertuğrul'un 3 Nisan Çarşamba akşamı yayınlanan bölümünde neler oldu? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

2.04.2019Televizyon
Diriliş Ertuğrulun 141. bölümünde neler oldu Yeni bölüm fragmanı

Diriliş Ertuğrul'un 141. bölümünde neler oldu? Yeni bölüm fragmanı

Her çarşamba TRT1'de ekranlara gelen Diriliş Ertuğrul bu hafta da izleyiciye keyifli anlar yaşattı. Ertuğrul Bey, daha önce Hülagü Han tarafından gönderilmiş gerçek bir buyruğu Uranos’a vererek onlara iş birliği teklif etti ve buyruğu Alıncak’a götürmesini istedi. Peki Diriliş Ertuğrul'un 141. bölümünde başka neler oldu? Diriliş Ertuğrul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte merak edilenler...

26.03.2019Kelebek
Diriliş Ertuğrulun 139. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Diriliş Ertuğrul'un 139. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

TRT 1'de beş sezondur yayın hayatına devam eden Diriliş Ertuğrul, bu hafta 139. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. 13 Mart Çarşamba akşamı ekranlara gelecek yeni bölüm öncesi 139. bölümden fragman yayınlandı. Bu haftaki bölümde, Ertuğrul Bey ve alpları Söğüt’e çıkartma yapacak. Peki, Diriliş Ertuğrul'un 139. bölümünde neler olacak?

12.03.2019Televizyon
Diriliş Ertuğrulun 138. bölüm ikinci fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Diriliş Ertuğrul'un 138. bölüm ikinci fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

TRT 1'de beş sezondur yayın hayatına devam eden Diriliş Ertuğrul, bu hafta 138. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. 6 Mart Çarşamba akşamı ekranlara gelecek yeni bölüm öncesi 138. bölümden ikinci fragman yayınlandı. Yayınlanan fragmanlar, yeni bölümün oldukça hareketli geçeceğinin sinyallerini verdi. Peki, Diriliş Ertuğrul'un 138. bölümde neler olacak? Fragmanlarda neler var?

5.03.2019Televizyon
Diriliş Ertuğrul son bölüm sonrası 136. bölüm fragmanında hedef garp

Diriliş Ertuğrul son bölüm sonrası 136. bölüm fragmanında hedef garp!

Diriliş Ertuğrul 136. yeni bölüm fragmanında oba beyinin sözleri, Osman ve diğer alpleri derinden etkilemiştir. Artık sınırlarının Söğüt'le sınırlı kalmayacağını söyleyen oba beyi, Diriliş Ertuğrul'un 136. yeni bölüm fragmanında bazı detayları açıklamıştır. İşte, Diriliş Ertuğrul 136. yeni bölüm fragmanı hakkında bazı bilgiler

14.02.2019Televizyon
Diriliş Ertuğrul 123. yeni bölüm fragmanında hedef sandık Son bölümde neler oldu

Diriliş Ertuğrul 123. yeni bölüm fragmanında hedef sandık! Son bölümde neler oldu?

Diriliş Ertuğrul dün akşam ekrana gelen ilk bölümüyle sezona merhaba dedi. Söğüt'e yerleşen Kayı Obası'nın başında yer alan Ertuğrul Gazi, Moğollar'ın yapacağı baskının farkında olmasına rağmen dik durmayı tercih etmiş ve bölge halkının takdirini kazanmıştır. Peki, son bölümün ardından yayınlanan Diriliş Ertuğrul 123. yeni bölüm fragmanında neler ekrana geldi? İşte, Sultan Alaaddin'in sakladığı sandığın peşine düşülen Diriliş Ertuğrul 123. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm hakkında bazı bilgiler

8.11.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul 122. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni sezondan ilk fragman

Diriliş Ertuğrul 122. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni sezondan ilk fragman

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul'un merakla beklenen 122. bölümünden ilk fragman yayınlandı. Yayınlanan fragman aynı zamanda yeni sezonun da ilk fragmanı olma özelliğini taşıyor. Peki, Diriliş Ertuğrul'un yeni sezon fragmanında hangi detaylar var? Yeni sezon yayın tarihi belli oldu mu?

20.10.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul yeni sezon fragmanı yayınlandı Yeni sezon ne zaman başlayacak

Diriliş Ertuğrul yeni sezon fragmanı yayınlandı! Yeni sezon ne zaman başlayacak?

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Diriliş Ertuğrul dizisinin heyecanla beklenen yeni sezonunun ilk fragmanı yayınlandı. Haftalardır fragmanın yayınlanmasını bekleyen diziseverler, şimdi yayınlanan fragmanı izlemek istiyor. Yeni sezona dair pek çok ipucu veren fragman, yeni sezonun oldukça heyecan oldu geçeceğinin sinyallerini veriyor. İşte, Diriliş Ertuğrul yeni sezon fragmanı...

19.10.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul yeni bölüm ne zaman yayınlanacak Fragman yayınlandı mı

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Fragman yayınlandı mı?

Diriliş Ertuğrul dizisinin dün akşam yayınlanması gereken yeni bölümü, dekor ve prodüksiyon çalışmaları nedeniyle yayınlanmamıştı. Diziseverler şimdi Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağını merak ediyor. Öte yandan dizinin yeni bölüm fragmanı da araştırılıyor. Peki, Diriliş Ertuğrul yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

25.04.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Sadettin Köpek’ten sonra…

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sadettin Köpek’ten sonra…

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölüm fragmanı son gelişmelerin hemen ardından başladı. Tarihi Trt dizisi Diriliş Ertuğrul’un son bölümüne Sadettin Köpek’in infazı damga vurmuştu. Murat Garipağaoğlu’nun hayat verdiği Emir Sadettin Köpeğin ölüm sahnesi nefeslerin tutulmasına sebep olmuştu. Şimdi ise gözler yeni bölüm fragmanında! Peki Diriliş Ertuğrul 116. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

21.04.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul son bölümünde beklenen oldu 116. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Diriliş Ertuğrul son bölümünde beklenen oldu! 116. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Diriliş Ertuğrul 115. son bölümü ile izleyicisinin karşısına çıktı. Emir Saadettin Köpek'in oba beyini esir aldığı ve işkencede bulunduğu Diriliş Ertuğrul son bölümünde, intikam çok farklı olacaktır. Günalp Bey'in bazı gerçeklerin farkına vardığı son bölümğün ardından 116. yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Diriliş Ertuğrul 116. yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından yayınlandı mı? İşte, detaylı bilgiler

19.04.2018Televizyon
Diriliş Ertuğrul yeni bölümünde aksiyon savaş sahneleriyle tavan yapacak

Diriliş Ertuğrul yeni bölümünde aksiyon savaş sahneleriyle tavan yapacak

Diriliş Ertuğrul 97.yeni bölümünü merak eden izleyiciler için fragman yayınlandı. Alplerini hazırlayan oba beyi, sefere çıkmak için planlarını çoktan yapmıştır. Diriliş Ertuğrul yeni bölümünde Karacahisar Kalesi için mücadele edecek olan Kayı obası, oba beyinin oğlu Gündüz'ü koruyabilecek mi? İşte, Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşanan olaylar hakkında bazı bilgiler

23.11.2017Televizyon
Yeni fragman nefes kesti: Diriliş Ertuğrul 96. bölümde neler olacak

Yeni fragman nefes kesti: Diriliş Ertuğrul 96. bölümde neler olacak?

Diriliş Ertuğrul 96. bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu. Tarihi sahneleri ve karakterleriyle dikkatleri üzerine çekmeye devam eden Diriliş Ertuğrul'un yeni bölüm fragmanına Ertuğrul'un: 'İndi bu uğurda gaza edeceğiz. Ferman sultanımızdan şehadet Allah'tandır.' sözleri damga vurdu. Peki yeni bölümde neler olacak? Ertuğrul nasıl bir karar verecek? İşte Diriliş Ertuğrul yeni bölümünden ilk görüntüler!

15.11.2017Televizyon

Diriliş Ertuğrul son bölüm sonrası 94. yeni bölüm fragmanında harekata devam!

Diriliş Ertuğrul 94. yeni bölüm fragmanında neler yaşandığı merakla araştırılmaya başlandı. Son bölümde çeşitli badireler atlatan oba beyi, obasının arkasından oynanan oyunları bozmak için harekete geçmiştir. Diriliş Ertuğrul 94. yeni bölüm fragmanında oba beyinin harekatına yeni ve gizemli isimler de dahil olacaktır. İşte, merakla araştırılan Diriliş Ertuğrul 94. yeni bölüm fragmanın ve detaylı bilgiler

1.11.2017Televizyon
Diriliş Ertuğrul 83. bölüm 2. fragmanı yayınlandı - Dündar öldürülecek mi

Diriliş Ertuğrul 83. bölüm 2. fragmanı yayınlandı - Dündar öldürülecek mi?

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölümü merakla beklenirken dizi takipçilerini heyecanladıran bir gelişme oldu. Genelde tek fragman yayınlayan dizi ekibi uzun süre sonra 2 fragman birden yayınladı. Diriliş Ertuğrul 83. bölüm 2. fragmanına esir düşen Dündar Bey'in görüntüleri damga vurdu. Dündar Bey ölecek mi? Başına çuval geçirilen isim kim? İşte, Diriliş Ertuğrul 83. bölüm 2. fragmanı ve yeni bölüm özeti!

4.04.2017Televizyon
Diriliş Ertuğrul 79. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak Fragman yayınlandı

Diriliş Ertuğrul 79. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Fragman yayınlandı!

Diriliş Ertuğrul 79. yeni bölüm ne zaman sorusu dün akşamın popüler konularından birisi oldu. Geniş bir izleyici kitlesine sahip olan Diriliş Ertuğrul, dün özel bölüm ile ekranlara geldi. Yeni bölümün neden yayınlanmadığını merak eden dizinin seyircileri, neden yayınlanmadığını öğrenebilmek için konuyu araştırmaya başladı. Yapımcının yaptığı çekim koşulları açıklamasının ardından ise Diriliş Ertuğrul 79. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak sorusu merak konusu oldu. İşte, yeni bölüm hakkında detaylı bilgiler

2.03.2017Televizyon
Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayında: Aliyar ölecek mi

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayında: Aliyar ölecek mi?

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı ekranlardaki yerini aldı. Tarihi dizinin geçtiğimiz hafta ekrana gelen son bölümünde Aliyar ve Ural’a büyük tuzak kuran Batuhan, amacına kısmen de olsa ulaşmış, Aliyar'ı ağır yaralamıştı. Batuhan'ın bu hamlesine Ertuğrul'un nasıl bir cevap vereceği ve Aliyar'ın akıbeti Diriliş Ertuğrul 79. bölümünde belli olacak. İşte, Diriliş Ertuğrul 79. bölüm fragmanı ve yeni bölümden çarpıcı detaylar!

27.02.2017Televizyon
Diriliş Ertuğrul 78. bölüm fragmanında Aliyar gerçekten ölecek mi

Diriliş Ertuğrul 78. bölüm fragmanında Aliyar gerçekten ölecek mi?

Diriliş Ertuğrul 78. bölüm fragmanında sürükleyiciliğin en dip noktası yaşanacak. Oba beyinin bugüne kadar obasının saadeti için verdiği çaba, yavaş yavaş meyvesini vermeye başlıyor. Diriliş Ertuğrul 78. bölüm fragmanında Sadettin Köpek'in oba beyine karşı vermiş olduğu mücadele, artık bitme noktasına gelmiştir. Peki, Ertuğrul 78. bölüm fragmanında Aliyar gerçekten ölecek mi? İşte, detaylı bilgiler

19.02.2017Televizyon
Diriliş Ertuğrul 76. bölüm fragmanında infaz sahnesi dikkat çekti

Diriliş Ertuğrul 76. bölüm fragmanında infaz sahnesi dikkat çekti

Diriliş Ertuğrul yeni bölümü için heyecanlı bekleyiş sürerken yayınlanan fragman çarpıcı detayları gözler önüne serdi. Hainlikleri kesinleşen Ural ve Çolpan için karar veriliyor, adaletin dengesini korumaya yemin eden obayı beyi infaza hazırlanıyor. Peki, Diriliş Ertuğrul 76. bölüm fragmanında da görüldüğü gibi hainlerin hesabı kesilecek mi? İşte, Diriliş Ertuğrul 76. bölüm fragmanı ve yeni bölümden ilk ipuçları!

3.02.2017Televizyon
Diriliş Ertuğrul 72. bölüm fragmanı neden yayınlanmıyor İşte o detay

Diriliş Ertuğrul 72. bölüm fragmanı neden yayınlanmıyor? İşte o detay!

Diriliş Ertuğrul 72. bölüm fragmanında Halime'nin oba beyinin kararını duyduktan sonraki hamlesi ekranlara gelecek. Candar Bey'in kızıyla evlenmeyi reddeden oba beyi, Diriliş Ertuğrul 72. bölüm fragmanı ile olaylara açıklık getirecek. Beklentilerin aksine obasının bekasından ziyade ailevi yaşamını düşünen oba beyi, Diriliş Ertuğrul 72. bölüm fragmanında bambaşka olaylara tanık edecek. Yeni bölüm fragmanının yılbaşı dolayısıyla yayınlanmadığı iddia edilse de bu konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı

30.12.2016Televizyon
Diriliş Ertuğrul son bölümün ardından 72. bölüm fragmanında oba beyi kazançlı çıkacak

Diriliş Ertuğrul son bölümün ardından 72. bölüm fragmanında oba beyi kazançlı çıkacak

Diriliş Ertuğrul 72. bölüm fragmanında oba beyinin azmi zafere doğru ilerlemesine aracılık edecek. Süleyman Şah'tan aldığı gücü azmine yansıtan oba beyi, Diriliş Ertuğrul 72. bölüm fragmanında kurtardığı canın mükafatını alacak. Halime'ye söyledikleri neticesinde kararını ileten oba beyi, Aslıhan' hatuna yaptığının da hesabını sormaktadır. Candar Bey'in teklifini reddeden oba beyinin Halime hatuna güvenci tamdır. Oba beyi için artık tek sıkıntı etrafında yer alan düşmanlar olacaktır. İşte Diriliş Ertuğrul 72. bölüm fragmanı hakkında bazı bilgiler

29.12.2016Televizyon
Diriliş Ertuğrula 2 veda birden Yeni fragman yayınlandı mı

Diriliş Ertuğrul'a 2 veda birden! Yeni fragman yayınlandı mı?

Diriliş Ertuğul'un ekrana gelen son bölümünde 2 isim birden kadrodan ayrıldı. Maria rolünr hayat veren Sedef Şahin ve Philip rolünü canlandıran Cenk Karagöz Diriliş Ertuğrul'a öldürülerek veda etti. Peki, Diriliş Ertuğrul 70. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

16.12.2016Televizyon
Diriliş Ertuğrul 69. bölüm fragmanında Ertuğrul ölecek mi

Diriliş Ertuğrul 69. bölüm fragmanında Ertuğrul ölecek mi?

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragman videosuyla dizinin takipçilerini tabiri caizse şok etti. Fragmana Ertuğrul’un şehit olduğunu düşündüren görüntüler damga vurdu. Peki, Kayılar'ın obası gerçekten ölecek mi? Görüntüler sadece bir kabustan mı ibaret? Geçtiğimiz hafta zehirlenen Ertuğrul Bey’in akıbeti, Diriliş Ertuğrul 69. bölümde netleşecek. İşte, tarihi dizi Diriliş Ertuğrul'un yeni fragmanı ve son bölümde yaşananların kısa bir özeti!

12.12.2016Televizyon
Diriliş Ertuğrul 66. yeni bölüm fragmanı ile haçlı orduları yine boş durmuyor

Diriliş Ertuğrul 66. yeni bölüm fragmanı ile haçlı orduları yine boş durmuyor

Diriliş Ertuğrul 66. yeni bölüm fragmanı iki oba arasında çıkarılmaya çalışılacak kaosu gündeme getirecek. Obalar arası gerilim biraz olsun durulmaya başlarken, Diriliş Ertuğrul 66. bölüm fragmanına yeni bir gelişme damgasını vurdu. Haçlı orduları savaşa hazırlandıkları esnada obalar arası problem çıkarmanın saldırıyı kolaylaştıracağını düşünmüştür. Ertuğrul'un zikrindeki tek şey ise intikamdır. Tüm bunların üzerine ortaya çıkan en büyük muhtemel problem ise oba beylerinin galeyana gelip gelmeyeceğidir.İşte tüm bunların yaşanacağı Diriliş Ertuğrul 66. bölüm fragmanı ve bölüm öncesi detayları

16.11.2016Televizyon
Ekranda yeni seçenekler

Ekranda yeni seçenekler

Haftanın bazı günleri seçim yapmak açısından izleyiciyi zorluyor ama iyi tarafından bakarsak, artık ekranda seçenek var ve izleyici tek tip diziye mahkum değil

21.10.2016Televizyon
Bugün kanallarda ne var 3 Şubat 2016 Çarşamba yayın akışı

Bugün kanallarda ne var? 3 Şubat 2016 Çarşamba yayın akışı!

Bugün kanallarda hangi program ve diziler var? Diziler ve programlar kaçta başlıyor? Poyraz Karayel, Eve Dönüş, Diriliş Ertuğrul, Pelin Çift ile Gündem Ötesi, İnadına Aşk, Kara Sevda saat kaçta başlıyor? Dizilerde neler olacak? İşte detaylar…

3.02.2016Gündem
Diriliş Ertuğrul 43. son bölümde büyük baskın - izle

Diriliş Ertuğrul 43. son bölümde büyük baskın! - izle

Televizyon dünyasının en çok izlenen dizilerinden Diriliş Ertuğrul, 43. bölümü 27 Ocak Çarşamba akşamı ekrana geldi. Fenomen dizide yine heyecan doruktaydı. Peki; Diriliş Ertuğrul 43. bölümünde neler yaşandı? Merak edilenler haberimizde…

20.01.2016Kelebek

Yazar Sonuçları

Harika vakit geçiriyoruz!

Bayılıyorum Google’ın trendler bölümünde gezinmeye. Bizim memleketin anlık düşüncelerini, tüm dünyaya yaklaşımını, olaylar karşısında duyduğu merakı, insanımızın ilgisini anlatıyor. Hızlı bir fikir veriyor.

21.04.2019