MENÜ

Diriliş Ertuğrul 72. Bölüm Fragmanı

Diriliş Ertuğrul 72. Bölüm Fragmanı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Diriliş Ertuğrul 72. Bölüm Fragmanı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 7 Diriliş Ertuğrul 72. Bölüm Fragmanı haberi bulunmuştur.

Diriliş Ertuğrul 72. Bölüm Fragmanı Haberleri

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm öncesi 72. bölüm fragmanında kılıçlar parlayacak

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm öncesi 72. bölüm fragmanında kılıçlar parlayacak

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm öncesi yayınlanan 72. bölüm fragmanında izleyenler adeta nefeslerini tutacak. Ekranların herkes tarafından ilgiyle takip edilen dolu dolu Osmanlı tarihi anlatan dizisi Diriliş Ertuğrul yeni bölümüyle çarşamba akşamı ekranlarda olacak. Sevilen dizinin yeni bölümü geçtiğimiz çarşamba günü yayın akışından çıkartılmıştı. Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümü 1 hafta gecikmeli olarak bu çarşamba akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölümünde ise adeta savaş sesleri yükselecek. Ertuğrul bey düşmanları için pusu kurmaya çalışacak. İşte, Diriliş Ertuğrul 72. bölüm fragmanıyla sizlerle.

6.01.2017Televizyon
Diriliş Ertuğrul bu akşam neden yayınlanmadı Diriliş Ertuğrul 72. bölümü ne zaman yayınlanacak

Diriliş Ertuğrul bu akşam neden yayınlanmadı? Diriliş Ertuğrul 72. bölümü ne zaman yayınlanacak?

Diriliş Ertuğrul dizisinin bu akşam yayınlanması gereken 72. bölümü diziseverler tarafından oldukça merak konusu oldu. Ekranların herkes tarafından ilgiyle takip edilen aksiyon dolu dizisi Diriliş Ertuğrul'un bu akşam yayın akışından çıkartılması izleyicileri meraklandırdı. Sevilen dizi Diriliş Ertuğrul'un 72. bölüm fragmanı da ekranlara gelmemişti. İzleyiciler Osmanlı tarihini dolu dolu anlatan dizinin yeni bölümünün yayınlanmamasının ardından, Diriliş Ertuğrul bu akşam neden yayınlanmadı? Diriliş Ertuğrul 72. bölümü ne zaman yayınlanacak? gibi sorulara ağırlık verdi. Peki, Diriliş Ertuğrul bu akşam neden yok?

4.01.2017Televizyon
Diriliş Ertuğrul 72. bölüm fragmanı neden yayınlanmıyor İşte o detay

Diriliş Ertuğrul 72. bölüm fragmanı neden yayınlanmıyor? İşte o detay!

Diriliş Ertuğrul 72. bölüm fragmanında Halime'nin oba beyinin kararını duyduktan sonraki hamlesi ekranlara gelecek. Candar Bey'in kızıyla evlenmeyi reddeden oba beyi, Diriliş Ertuğrul 72. bölüm fragmanı ile olaylara açıklık getirecek. Beklentilerin aksine obasının bekasından ziyade ailevi yaşamını düşünen oba beyi, Diriliş Ertuğrul 72. bölüm fragmanında bambaşka olaylara tanık edecek. Yeni bölüm fragmanının yılbaşı dolayısıyla yayınlanmadığı iddia edilse de bu konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı

30.12.2016Televizyon
Diriliş Ertuğrul son bölümün ardından 72. bölüm fragmanında oba beyi kazançlı çıkacak

Diriliş Ertuğrul son bölümün ardından 72. bölüm fragmanında oba beyi kazançlı çıkacak

Diriliş Ertuğrul 72. bölüm fragmanında oba beyinin azmi zafere doğru ilerlemesine aracılık edecek. Süleyman Şah'tan aldığı gücü azmine yansıtan oba beyi, Diriliş Ertuğrul 72. bölüm fragmanında kurtardığı canın mükafatını alacak. Halime'ye söyledikleri neticesinde kararını ileten oba beyi, Aslıhan' hatuna yaptığının da hesabını sormaktadır. Candar Bey'in teklifini reddeden oba beyinin Halime hatuna güvenci tamdır. Oba beyi için artık tek sıkıntı etrafında yer alan düşmanlar olacaktır. İşte Diriliş Ertuğrul 72. bölüm fragmanı hakkında bazı bilgiler

29.12.2016Televizyon
Diriliş Ertuğrul bu akşam yayınlanan son bölümün ardından 74. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Diriliş Ertuğrul bu akşam yayınlanan son bölümün ardından 74. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Diriliş Ertuğrul bu akşam yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine yine aksiyon dolu bir bölüm yaşattı. Ekranlarda başladığı günden itibaren herkes tarafından vazgeçilmez haline gelen Diriliş Ertuğrul dizisinde bu akşam yine kılıçlar parladı. Dizinin yayınlanan son bölümünde oldukça hareketli dakikalar yaşandı. Son bölümde Sultanın sulhu tesis etmekle görevlendirdiği Ertuğrul Bey şimdi savaş çıkarmakla suçlanmaya başladı. Son bölümün ardından izleyiciler yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladılar. Peki, Diriliş Ertuğrul 74. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

18.01.2017Televizyon
Diriliş Ertuğrul 72. bölüm fragmanında oba beyini kimse yıldıramıyor

Diriliş Ertuğrul 72. bölüm fragmanında oba beyini kimse yıldıramıyor

Diriliş Ertuğrul 72. bölüm fragmanında neler yaşanacak sorusunu yönelten binlerce takipçi, görüntülerde ekrana yansıyan kılıç sahnesi, birçok kişide meraka neden oldu. Peki Diriliş Ertuğrul 72. bölüm fragmanında düşmanlarına yine kök söktürecek olan oba beyi, kıtalara hükmedecek bir devletin kuruluşuna imkan tanımaya hazırlanıyor. Etrafındaki düşmanları teker teker saf dışı eden oba beyi, Diriliş Ertuğrul 72. bölüm fragmanında da harekete geçecektir. İşte yeni bölümde yaşanması beklenen detaylar

9.01.2017Televizyon
Diriliş Ertuğrul neden yayınlanmayacak Diriliş Ertuğrul 72. bölümü ne zaman yayınlanacak

Diriliş Ertuğrul neden yayınlanmayacak? Diriliş Ertuğrul 72. bölümü ne zaman yayınlanacak?

Diriliş Ertuğrul dizisinin çarşamba akşamı ekranlara gelecek olan bölümü için izleyicilere üzücü haber geldi. Dizinin 72. bölümünün neden yayınlanmayacağı izleyiciler tarafından oldukça merak konusu oldu. Ekranların herkes tarafından vazgeçilmez dizisi haline gelen Diriliş Ertuğrul'un 72. bölüm fragmanı diziseverler tarafından bekleniyordu. Yeni bölümün kanal tarafından yayın akışından çıkartılması izleyicileri oldukça meraklandırdı. İzleyiciler, Diriliş Ertuğrul neden yayınlanmayacak? Diriliş Ertuğrul 72. bölümü ne zaman yayınlanacak? aramalarına yoğun ilgi gösterdiler. Peki, Diriliş Ertuğrul bu hafta neden yayınlanmayacak?

2.01.2017Televizyon