MENÜ

Dexter

Dexter ile ilgili tüm haberleri, son dakika Dexter haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Dexter haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 220 Dexter haberi bulunmuştur.

Dexter Haberleri

Engelliler sanat festivali

Engelliler sanat festivali

Bu yıl 2'ncisi düzenlenen Uluslararası Engelliler Sanat Festivali, 14-19 Ağustos tarihleri arasında İstanbul'da yapılacak.

6.08.2001Gündem
Kaçak gemisine Endonezya izin verdi

Kaçak gemisine Endonezya izin verdi

Hint Okyanusu'nda yolculuk yaptıkları Endonezya bandıralı ''KM Palapa 1'' adlı teknenin batması sonucu, kendilerini kurtaran Norveç bandıralı kargo gemisini kaçırmaya çalışan 434 kaçaktan 391'i açlık grevine başladı.

28.08.2001Dünya
Türk sanatçının fotoğrafları ABDde

Türk sanatçının fotoğrafları ABD'de

ABD'nin Chicago kentinde yaşayan Türk fotoğraf sanatçısı Kamil Pınarcı, Old Town of School of Music'in sanat galerisinde, Amerikalı caz ve blues ustalarıyla ilgili bir sergi açtı. Yıllardır ünlü cazcıların konserlerini ve özel yaşamlarını fotoğraflayan Kamil Pınarcı, çalışmalarıyla daha önce The Sable müzesinin büyük ödülünü kazanmıştı.

27.03.2002Gündem
Laila’yı yazan gazeteci ABD’de haber şefi oldu

Laila’yı yazan gazeteci ABD’de haber şefi oldu

Kaleme aldığı Laila yazısıyla Türkiye'de tartışma yaratan New York Times İstanbul muhabiri Douglas Frantz, atandığı yeni görev nedeniyle New York'a dönüyor.

3.12.2002Gündem
New York Times: Türkiye ABD üslerini kullanımına izin verdi

New York Times: Türkiye ABD üslerini kullanımına izin verdi

New York Times'a göre Dışişleri Bakanı Yakış, ABD'ye Türkiye'deki üslerine 15 bin asker konuşlandırma izni verildiğini açıkladı. Gazetenin haberini yalanlayan Bakan Yakış, "Ben Genelkurmay'a ABD askeri yetkilileriyle müzakere yetkisi verdim" dedi.

21.01.2003Gündem
Türkiyesiz müdahale Türkiye için iyi olmaz

"Türkiyesiz müdahale Türkiye için iyi olmaz"

The New York Times gazetesi, ABD yönetiminden üst düzey bir yetkiliye dayanarak, tezkere kararının geciktirilmesinin Türkiyeyi zor duruma sokacağı belirtilerek "Türkiye'nin kaybedecek çok şeyi var" diye yazdı.

18.02.2003Gündem
NY Times: Türkiyenin kaybı felaket olur

NY Times: Türkiye'nin kaybı felaket olur

Olası Irak operasyonu konusunda Türkiye'nin vereceği kararla ilgili gelişmeleri 3 ayrı haber halinde yansıtan New York Times gazetesi, haber analizinde, "Türkiye'nin kaybedilmesi siyasi açıdan ciddi bir felaket olur" yorumunda bulundu.

20.02.2003Gündem
Şimdi her yer indirimde

Şimdi her yer indirimde

Hálá yaz alışverişinizi tamamlamadıysanız, şimdi tam sırası. Neredeyse tüm alışveriş merkezi ve mağazalar indirimde. Vitrinler indirim afişleriyle dolu. Oranlar genellikle yüzde 50 civarında seyrediyor, yer yer yüzde 70'leri buluyor.

31.07.2003Ekonomi
Bu yıl defterin kilosu 3 milyon lira

Bu yıl defterin kilosu 3 milyon lira

Okulların açılmasına bir hafta kala bütün mağazalar, kırtasiyeler, alışveriş merkezleri ve marketler dolup taşıyor. Pek çoğunda indirim kampanyası var.

4.09.2003Ekonomi
15 günde 130 bin ürün satacaklar

15 günde 130 bin ürün satacaklar

Mudo'nun ünlü Garage indirimlerinin üçüncüsü bugün başlıyor! Geçen yıl Maslak'taki mağazanın önünde, metrelerce uzayıp giden kuyruklar oluşmuştu. Artık, yalnızca Mudo'ya ait olmaktan çıkan garaj satışına bu yıl 20 ünlü marka daha katılıyor. Ürün çeşidi de arttı.

25.09.2003Kelebek
Müzisyenlerin çoğu sadece para kazanmayı düşünüyor

Müzisyenlerin çoğu sadece para kazanmayı düşünüyor

Caz dünyasının ‘‘Kontrbas Şairi’’ olarak andığı Charlie Haden, önceki hafta Ankara'daydı. Müzikal yaratıcılığı ile ‘‘dünyayı daha yaşanılır bir yer kılmak’’ diye özetlediği politik düşüncesini kişiliğinde bütünleştiren sanatçı, Ankara Caz Derneği'nce düzenlenen festivalde iki konser verdi.

21.11.2003Kelebek
Basla gitar buluştu anılarını konuştu

Basla gitar buluştu anılarını konuştu

Dexter Gordon, Joe Handerson gibi caz ustalarının takım arkadaşı, 7 bin kişinin önünde verilen 1,5 saatlik solo kontrbas resitallerinin Amerikalı kahramanı David Friesen, son albümünü gitarcı Önder Focan'la kaydetti.

9.01.2004Gündem