MENÜ

Detoks Nasıl Yapılır

Detoks Nasıl Yapılır ile ilgili tüm haberleri, son dakika Detoks Nasıl Yapılır haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Detoks Nasıl Yapılır haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 44 Detoks Nasıl Yapılır haberi bulunmuştur.

Detoks Nasıl Yapılır Haberleri

Detoks Nasıl Yapılır

Detoks Nasıl Yapılır?

Toksinlerden arınmak ve daha sağlıklı bir yaşam için detoks şart! Peki detoks nasıl yapılır?

Dijital detoks yapın hayatınızı geri kazanın

Dijital detoks yapın hayatınızı geri kazanın!

Dijital detoks; hayatımıza sonradan dahil olan, ancak bizi ele geçirmiş olan tüm dijitallerden uzak durmak, uzak durmaya çalışmak anlamına geliyor. Belki bir süreliğine, belki daimi olarak...

28.01.2016Sağlık
Thalassotherapy

Thalassotherapy

Adını Yunanca'daki "thalasso" (deniz) ve "therapy" (bakım) sözcüklerinin birleşiminden alan thalassotherapy, yorucu ve yıpratıcı yaşam tarzının etkilerini gideren, stress, bezginlik, ruhsal yorgunluk, psikolojik rahatsızlıklar, dolaşım bozuklukları, eklem ağrıları, nefes darlığı, cilt hastalıkları ve uykusuzluktan, fazla kilolara kadar bir çok soruna çözüm olarak gösteriliyor.

29.08.2003Kişisel Bakım
Detoks nedir, nasıl yapılmalıdır

Detoks nedir, nasıl yapılmalıdır?

Detoks, vücudumuza çeşitli yollarla giren ve atık madde olarak dışarı atılmayı bekleyen zararlı toksinlerden kurtulmaktır. Nasıl yapılır, neler yenmeli veya yememelidir.

28.11.2008Kelebek
Arınma zamanı

Arınma zamanı!

Alkol, gereksiz alınan ilaçlar, besin alerjenleri, hava kirliliği, radyasyon toksin biriktirir. Arınmak için bu adımları takip edin!

Detoksa nasıl hazırlanılır

Detoksa nasıl hazırlanılır?

Detoks programına başlamadan idealde 2 hafta önce veya en azından 3-4 gün önce bir beslenme programı izlemelisiniz, böylece detoksunuzdan en yüksek verimi alabilirsiniz.

21.10.2009Diyet Rehberi
Boşanma endüstrisi

Boşanma endüstrisi

Topu topu yarım saat süren tek bir celsede boşandığımda çok gençtim. Saçlarımı kestirdim, biraz kilo verdim ve Kaş’a tatile gittim.

21.11.2009Kelebek
Yüzüğü atınca parti veren de var, estetikçiye koşan da

Yüzüğü atınca parti veren de var, estetikçiye koşan da

Topu topu yarım saat süren tek bir celsede boşandığımda çok gençtim. Saçlarımı kestirdim, biraz kilo verdim ve Kaş’a tatile gittim. Yapıp yapabildiğim bu kadardı, zaten aklıma da daha fazlası gelmemişti. Boşanmanın üstesinden gelinemeyen bir başarsızlık olarak görüldüğü günler geride kaldı.

21.11.2009Kelebek
Kiraz detoksuyla 3 günde toksinlere veda

Kiraz detoksuyla 3 günde toksinlere veda

Kışın artan kilo ve ödemlerden yaz aylarının nimetleriyle kurtulmak istemez misiniz? Üstelik sadece üç günlük bir programla! Kiraz detoksu sayesinde yaza hayalini kurduğunuz formda girebilirsiniz.

17.06.2012Gündem
Kiraz detoksuyla toksinlere veda

Kiraz detoksuyla toksinlere veda

Kışın artan kilo ve ödemlerden yaz aylarının nimetleriyle kurtulmak istemez misiniz? Üstelik sadece üç günlük bir programla! Kiraz detoksu sayesinde yaza hayalini kurduğunuz formda girebilirsiniz.

17.06.2012Sağlık
Huzur veren masajlar ve faydaları

Huzur veren masajlar ve faydaları!

Hem ruhunuza hem vücudunuza iyi gelecek harika bir masaja ne dersiniz? Öyleyse sizin için seçtiğim en iyi masajlardan birini tercih ederek bunu sağlayabilirsiniz.

Detoks Kişiye Özgü müdür?

Sağlıklı yaşamak ve vücudumuzu toksinlerden arındırmak için detoks yapılıyor. Peki nedir ve nasıl yapılır? Detoks uygulamaları konusunda akıllara takılan soruları Alman Nişantaşı Kliniği'nden Dahiliye uzmanı Dr. Melih Başar yanıtladı.

Fazlalıklarınızdan Detoks İle Arının

Fazlalıklarınızdan Detoks İle Arının!

Detoks yaparak vücudunuzu toksinlerden arındırın...

Prof. Dr. Ahmet Marankiden detoks form ve kadınlara özel tarifler

Prof. Dr. Ahmet Maranki'den detoks form ve kadınlara özel tarifler

Sağlığın, güzelliğin ve hatta mutluluğun sırrı doğada... Bitkiler, uzmanların yönlendirmesi doğrultusunda kullanıldıklarında toksin atımından depresyon tedavisine her konuda en önemli yardımcılarımız.

23.02.2016Magazin
Pratik Bilgiler: Göz Altı Morlukları İçin Kahve Maskesi

Pratik Bilgiler: Göz Altı Morlukları İçin Kahve Maskesi

Göz altı morluğu için kahve maskesi yapımı...

28.04.2016Kişisel Bakım
Çok para harcamadan kendi kendine detoks yapmanın yolları...

Çok para harcamadan kendi kendine detoks yapmanın yolları...

Mevsim geçişlerinde, özellikle kıştan yaza geçerken detoks hem önemli hem de gerekli. Peki detoks tam olarak ne demek? Nasıl detoks yapılır? Günlük programlar halinde satılan soğuk sıkma meyve suları şart mı? Yoksa evde kendi kendimize hazırlayacağımız basit formüllerle de vücudumuzu temizlemek mümkün mü? Tüm bu soruların cevapları için sizi aşağı alalım...

2.05.2016Sağlık
Doğru şekilde beslenme ile ideal kilomuza ve sağlığımıza nasıl kavuşuruz

Doğru şekilde beslenme ile ideal kilomuza ve sağlığımıza nasıl kavuşuruz?

Obezitenin gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerin en önemli sağlık sorunlarından biri olduğunu söyleyen Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı / Proloterapi Eğitmeni Uzm. Dr. Ülkü Sarpkaya, doğru şekilde beslenmenin ideal kilomuzu ve sağlığımızı nasıl etkilediğini anlattı.

24.01.2017Sağlık
Vegatest ile sağlıklı kilo verin

Vegatest ile sağlıklı kilo verin

Obezite seviyesinin vücut kitle indeksine göre sınıflandırıldığını söyleyen Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı/Proloterapi Eğitmeni Dr. Ülkü Sarpkaya, sağlıklı kilo verme konusunda dikkat edilmesi gerekenleri açıkladı.

27.01.2017Sağlık
Detoks Nedir, Ne Değildir

Detoks Nedir, Ne Değildir?

Her yerde, herkesten çokça duyuyoruz, sosyal medya da detoks çayları, içecekleri ya da tarifleri her gün paylaşılıyor, hatta artık detoks ürünleri için özel markaları bile var. Peki nedir bu detoks ? Ne işe yarar, nasıl yapılır, Kimler yapmalı, kimler yapmamalı, Bilinen ve bilinmeye tüm yönleri ile detoksu konuşalım.

15 uzmandan 40 altın tavsiye Mükemmel tatilin anayasası

15 uzmandan 40 altın tavsiye! Mükemmel tatilin anayasası

En iyi deniz tatili nasıl yapılır? Otel araştırırken nelere dikkat etmeli? Güzel oda nasıl kapılır? Uçakta koltuk kolu kime aittir? Deniz manzaralı oda nasıl rica edilir? Güzel fotoğraf çekmenin bir sırrı var mı? Ve belki de en önemlisi: Cüzdan dostu bir tatil mümkün mü?

3 Günlük Kabak Detoksu Nasıl Yapılır

3 Günlük Kabak Detoksu Nasıl Yapılır?

Son dönemlerde daha fit bir görünüme sahip olmak için en trend yöntemlerin başında kabak detoksu geliyor. İşte kabak detoksu yapmak isteyenlere tavsiyeler...

Detoks Nedir İdeal Detoks Programı Nasıl Olmalı

Detoks Nedir? İdeal Detoks Programı Nasıl Olmalı?

Detoks, vücuttaki toksin ve ödemlerin atılmasına yardımcı olmasıyla biliniyor. Detoks nedir? İdeal detoks programı nasıl olmalı?

Detoks Banyosu Nedir Detoks Banyosu Nasıl Yapılır

Detoks Banyosu Nedir? Detoks Banyosu Nasıl Yapılır?

Detoks banyosu; vücudu temizlemeye, zihni gevşetmeye ve vücudun çeşitli sistemlerine ekstra destek sağlamanın bir yoludur. Birçok amacı ve faydası olan yapabileceğiniz farklı detoks banyoları vardır. Bazıları oldukça klasik, bazıları daha önce duymadığınız banyolardır. Uzun süre sonra gevşemeniz gerektiğinde bu detoks banyolarından birini deneyebilirsiniz.

Virechana Diyeti Nedir Virechana Diyeti Nasıl Yapılır

Virechana Diyeti Nedir? Virechana Diyeti Nasıl Yapılır?

Virechana diyeti, son zamanlarda oldukça popüler olmaya başladı. Ayurveda tıbbında oldukça kullanılan bu diyet sayesinde 7 günde 3 ila 5 kilo arasında zayıflayabilirsiniz. İşte virechana diyetinin detayları…

Zihni Resetlemenin Bilimsel Yolu; Beyin Detoksu

Zihni Resetlemenin Bilimsel Yolu; Beyin Detoksu

Artık dayanamadığınız ve bir çıkış yolu bulmak için çabaladığınız ama çaresizlik içine düştüğünüz oldu mu? Peki, tüm bu çıkmazın başladığı yeri hiç merak ettiniz mi? Fiziksel ve zihinsel olarak yorulmanızın sebebi sizce olaylar mı yoksa olayların yükünü bıraktığımız depo olan beynimiz mi? Olayların başlayıp bittiği yerin beyin olduğunu ifade eden Nörolog Mehmet Yavuz, sizi çıkmazdan kurtaracak beyin detoksu hakkında önemli bilgiler veriyor.

5.07.2019İyi Yaşam
Detoks nedir, nasıl yapılır

Detoks nedir, nasıl yapılır?

Detoks, son yıllarda günlük hayatta, sosyal medya platformlarında en sık duyduğumuz terimlerden biri oldu. Zayıflama yöntemlerinden biri olan detoks programlarıyla ilgili çok fazla bilgi kirliliği var. Peki, detoks nedir, nasıl yapılır? İşte, detoks hakkında bilinmesi gerekenler…

16.08.2019Sağlık
Dileyen lahmacunu ucuza da yer

Dileyen lahmacunu ucuza da yer

Türkbükü basına da yansıyan fahiş fiyat ve yüksek volümlü müzik gibi birçok eleştiriye rağmen yıllardır popülerliğini koruyor. Beldenin dünü ve bugününü, fahiş hesap eleştirilerini, civarın alamet-i farikası sayılan ünlülerini, duayen işletmecilerinden Cemal Yarar ve Nedim Binler ile masaya yatırdık.

10.09.2019Magazin

Yazar Sonuçları

Alternatif tıp önerisi: Retoks

PROFESÖR Dr. Osman Müftüoğlu'nun yazılarını ilgiyle ve beğenerek okuyan ancak dediklerini yapamayanlardanım.

5.06.2003

Haydi çevreciler kendinizi gösterin

Çevre yasası nihayet çıktı. Cizalar arttırıldı, ancak bundan sonrasını artık devletten beklemeyelim. Ne kadar yasa çıkarılırsa çıkarılsın, cezalar ne kadar arttırılırsa arttırılsın, çevreyi kirleten sorumsuzların gerçek korkuları yasa değil Çevreci Sivil Toplum Örgütleri olacaktır. Yeter ki, bu örgütler hareketlensinler ve seslerini yükseltsinler.

28.04.2006

Detoksun püf noktaları

Detoksa ilgi artıyor. Ne var ki “faydalı bir detoks kürü nasıl yapılır?” bunu çoğumuz hâlâ bilmiyoruz. Oysa detoks kürleri basit bazı kurallara dikkat edilebilirse evde bile yapılabilir!

2.09.2010

En sevdiğim üçüncü İtalyan İstanbul’a geldi

Beş yıl önce Lorenzo ve Cipriani’den sonra Londra’daki üçüncü İtalyanımı bulmuştum: Latium. Ey ahali, duyduk duymadık demeyin! Londra’nın fiyakalı fine dining İtalyan lokantalarından Latium şimdi Cento per cento adıyla İstanbul’da. Hem de üçte bir fiyatına!

11.02.2011

48 saat Adana

PAZARTESİ-Salı, Adana’daydım. Bir proje için. Ne olduğunu söylemeyeyim, sürpriz.

24.08.2011

Şiir gibi bir flörte hazır mısınız?

Çarşamba günkü güllü/cep telefonlu trafik flörtü yazısından sonra sizden öyle ilginç flört anıları geldi ki, “Demek ki bugünlerde herkesin ihtiyacı böyle şeyleri okumakmış” dedim ve maillerden birini seçip paylaşmaya karar verdim.

16.05.2015

Detoksu kirlettik

Her şey gibi “yeni hayat” ve “yeni insan” yani “bizler” bu güzelim geleneksel yaklaşımı da hızla bozduk. Çözüm var mı? Var! Çözüm detoksa da detoks yaptırmakta ama yeniden eski ve doğru anlamını kazandırmakta, ruhsal yönünü yeniden yapılandırmaktadır.

31.05.2016

Genetik falınızda neler var

Bazı genomik testler bağışıklık sistemi, bazıları kalp sağlığı hakkında bilgi verirken kimisi detoks sistemi bir diğeri ise kemik dokusunun geleceği hakkında fikir sahibi olmanızı sağlıyor. Hepsi muhtemel genetik riskleriniz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanıza yardımcı oluyor.

31.08.2016

Bayramda Merkür ters dönerse ...

Akışta olmanın mutluluğundan hepinize merhaba...

25.08.2017

Sağlık olmadan güzellik olmaz

Gülben Ergen bu hafta güzellik uzmanı Suna Dumankaya ile bir araya geldi. Dumankaya yeni kitabı “Geçmişten Günümüze Sağlık ve Güzellik”i, anneannesinden öğrendiği tarifleri ve yaz aylarında dikkat etmemiz gerekenleri anlattı.

3.07.2018

Dileyen lahmacunu ucuza da yer

Türkbükü basına da yansıyan fahiş fiyat ve yüksek volümlü müzik gibi birçok eleştiriye rağmen yıllardır popülerliğini koruyor. Beldenin dünü ve bugününü, fahiş hesap eleştirilerini, civarın alamet-i farikası sayılan ünlülerini, duayen işletmecilerinden Cemal Yarar ve Nedim Binler ile masaya yatırdık.

10.09.2019