MENÜ

Dergi Kapağı

Dergi Kapağı ile ilgili tüm haberleri, son dakika Dergi Kapağı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Dergi Kapağı haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 299 Dergi Kapağı haberi bulunmuştur.

Dergi Kapağı Haberleri

Erkekleri yeterince izledik, sıra kadınlarda

Erkekleri yeterince izledik, sıra kadınlarda

“Bad Boys” serisi, kadın oyuncuların liderliğiyle ve “L.A.’s Finest” adıyla TV’ye uyarlandı. Barbaros Tapan, polisiye komedi dizisinin başrol oyuncuları Jessica Alba ve Gabrielle Union ile Los Angeles’ta buluştu. İkili, sinema ve özel hayatlarına dair özel açıklamalarda bulundu.

28.07.2019Magazin
Babalar Gününe kaç gün kaldı Babalar Günü ayın kaçında

Babalar Günü'ne kaç gün kaldı? Babalar Günü ayın kaçında?

Maddi ve manevi fedakarlıklarla evlatlarını yetiştirmek için her türlü çabayı gösteren babalar için değerli olan Babalar Günü, haziran ayının yaklaşması ile gündeme gelmeye başladı. Babalar Günü'nde babalarına hediye almak isteyenler, Babalar Günü'nün ne zaman kutlanacağını merak edip araştırmaya başladı. Peki, Babalar Günü haziran ayının kaçında kutlanacak? Babalar Günü'ne kaç gün kaldı?

31.05.2019Gündem
Babalar Günü ayın kaçında Babalar Günü ne zaman kutlanacak

Babalar Günü ayın kaçında? Babalar Günü ne zaman kutlanacak?

Haziran ayının yaklaşması ile beraber, Babalar Günü gündemdeki yerini aldı. Babalarına duydukları minneti ve sevgiyi küçük sürprizlerle göstermek isteyenler, Babalar Günü hazırlıklarına şimdiden başladı. Bu önemli gün, her sene dünyada olduğu gibi ülkemizde de Haziran ayı içinde kutlanacak. Peki, Babalar Günü ayın kaçında? Babalar Günü ne zaman kutlanacak?

28.05.2019Gündem
5 yaşındaki çocuk  kapak kızı olur mu

5 yaşındaki çocuk kapak kızı olur mu?

Moda Konseyi, bu haftanın önemli olaylarını masaya yatırdı...

3.03.2019Magazin
Babalar Günü bu yıl ne zaman Babalar Gününe kaç gün kaldı

Babalar Günü bu yıl ne zaman? Babalar Günü'ne kaç gün kaldı?

Babalar Günü tarihi için araştırmalar günler öncesinden başladı. Hediyelerini günler öncesinden ayarlamak ve babalarıyla birlikte geçirecekleri bir gününün planını yapmak isteyen vatandaşlar, 'Babalar Günü bu yıl ne zaman? Babalar Günü'ne kaç gün kaldı?' gibi sorulara yanıt arıyor. Bu özel günün tarihi ülkelere göre farklılık gösteriyor. İşte 2018 Babalar Günü'yle ilgili bilgiler!

9.06.2018Gündem
İnce’nin Pensilvanya iddiasına yanıt: İspatlamazsan namertsin

İnce’nin Pensilvanya iddiasına yanıt: İspatlamazsan namertsin

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’ye, “Benim Pensilvanya’ya giderek izin almak suretiyle AK Parti’yi kurduğumu söylersen bunu ispat etmen gerekir. Böyle bir şey de söz konusu değil. İspat etmezsen namertsin” diye yanıt verdi. Erdoğan dün Manisa Akhisar’daki mitinginde özetle şunları söyledi:

28.05.2018Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğandan İnceye Pensilvanya cevabı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İnce'ye Pensilvanya cevabı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Akhisar mitinginde CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin Pensilvanya iddiasına yanıt verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Benim Pensilvanya'ya giderek izin almak suretiyle AK Parti'yi kurduğumu söylersen bunu ispat etmen gerekir. Böyle bir şey de söz konusu değil. Sen madem ki böyle bir iddiada bulunuyorsun, ispat etmen gerekir. İspat etmezsen namertsin." dedi.

28.05.2018Gündem
2018 Babalar Günü ne zaman kutlanacak İşte Babalar Günü hediye önerileri

2018 Babalar Günü ne zaman kutlanacak? İşte Babalar Günü hediye önerileri

2018 Babalar Günü ne zaman kutlanacak sorusunun yanıtı, milyonlarca çocuk ve eş tarafından merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Tüm babalar bu özel günde çocuklarından ve eşlerinden alacakları hediyelerle mutlu olacaklar. Peki, 2018 Babalar Günü ne zaman kutlanacak? İşte, Babalar Günü hediye önerileri.

1.05.2018Gündem
Hamile olduğunu bu fotoğrafla duyurdu

Hamile olduğunu bu fotoğrafla duyurdu

Laura Carter hamile olduğunu takipçilerine çırılçıplak çektiği bu fotoğrafıyla duyurdu.

12.10.2017Kelebek
Babalar Günü sözleri ile maneviyat katın 2017 Babalar Günü ne zaman

Babalar Günü sözleri ile maneviyat katın! 2017 Babalar Günü ne zaman?

Babalar Günü için milyonlarca kişinin beklentisi devam ediyor. Dünya üzerinde birçok ülkede kutlanan ve hediyelerin,sözlerin itham edildiği bu gün, bizleri büyüten ve bu günlere gelmemizde emek sahibi olan ebeveynlerimiz için önem arz ediyor. Babalar Günü kapsamında bu önemli günü kutlamak isteyen vatandaşlar, manevi değeri yüksek olan hediyeleri eksik bırakmayacak. Peki, Babalar Günü ne zaman kutlanacak? İşte, detaylar

15.06.2017Gündem
Babalar Günü ne zaman, haziranın kaçında Babalar Günü hediye seçenekleri

Babalar Günü ne zaman, haziranın kaçında? Babalar Günü hediye seçenekleri

Babalar Günü için kısa bir süre kaldı, hazırlıklar hız kazandı. Anneler Günü sonrasında babaları için hediye araştırmalarına başlayan vatandaşlar, bir yandan da tarih araştırması yapıyor. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de özel günlerden biri olan Babalar Günü haziran ayında kutlanıyor. Peki, bu yıl Babalar Günü ne zaman, haziranın kaçında kutlanacak?

12.06.2017Gündem
Babalar Günü ne zaman kutlanır Babalar Günü nereden çıkmıştır

Babalar Günü ne zaman kutlanır? Babalar Günü nereden çıkmıştır?

Babalar Günü ne zaman sorusu, bu günlere gelmelerine olanak sağlayan ebeveynlerin bu özel günlerini kutlamak isteyen evlatlar tarafından araştırılmaya devam ediyor. Türkiye genelinde milyonlarca kişinin merakla araştırdığı konular arasında yer alan Babalar Günü, hediyeler ve birbirinden güzel sözlerle kutlamalara vesile olacak. Peki, Babalar Günü ne zaman kutlanacak? İşte, detaylı bilgiler

9.06.2017Gündem
Atatürke hakaret soruşturmasında flaş gelişme

Atatürk'e hakaret soruşturmasında flaş gelişme

Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı, Mustafa Armağan hakkında "Atatürk'ün hatırasına alenen hakaret" ten 4,5 yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenledi.

31.05.2017Gündem
Son günlerin tabiri ile It-Girllerin hayatımıza etkisi ne

Son günlerin tabiri ile It-Girl'lerin hayatımıza etkisi ne?

Zengin, güzel, bakımlı, başarılı, göz önünde ve çarpıcı… Son on beş yıldır hayatımızın her alanında etkisi olan It-Girl’ler çıtayı öyle bir yere taşıyorlar ki arkasından gelenin bu çıtayı bir adım daha yukarı taşıması gerekiyor. Gerçi bu akımın ilk dalgası “Paris Hilton ve kankaları” gibi sadece ünlü olmayı başaran tiplerdi. Şimdi düzen değişti, göz önünde olunduğu kadar başarılı olmakta önem arz ediyor. Özellikle oyuncular bu konuda çok daha etkili, attıkları adım dakikasında moda oluyor diyebiliriz. Dünyanın geri kalanından başlayarak bizim taraflara şöyle bir bakalım. Hatta “It-Girl” olması muhtemel isimlere de bir bakış atalım!

1.08.2016Hayat
Nokta dergisinde yazıişleri müdürüne gözaltı

Nokta dergisinde yazıişleri müdürüne gözaltı

Son sayısı savcılık kararıyla toplatılan Nokta Dergisi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Murat Çapan polis tarafından gözaltına alındı. Çapan, savcılık sorgusunun ardından, "Cumhurbaşkanı'na hakaret" ve "Terör örgütü propagandası yapmak" suçlamasıyla, tutuklanma talebiyle nöbetçi mahkemeye sevk edildi. Çapan'ın, savcılık ifadesinde, The Guardian Gazetesi'nde Tony Blair'in Irak Savaşı ile ilgili selfie çeken pozundan esinlendiklerini söyleyerek, "Biz burada Cumhurbaşkanımızın şehitlik söylemlerinden yola çıkarak eleştiride bulunduk. Mizah ve ironiyi kullanarak eleştiri yaptık" dediği öğrenildi. Murat Çapan, "adli kontrol" şartıyla serbest bırakıldı. Çapan, Adliyeden ayrılışında gazetecilere yaptığı açıklamada, "Haklı her zaman haklıdır, güçlü her zaman güçlü değildir. Haklı olduğumuz görüşleri de halkımızla paylaşmaya devam edeceğiz" dedi.

15.09.2015Gündem
26. Genç İletişimciler Yarışması Ödülleri sahiplerini buldu

26. Genç İletişimciler Yarışması Ödülleri sahiplerini buldu

AYDIN Doğan Vakfı (ADV) tarafından nitelikli medya çalışanı yetişmesine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen 26. Genç İletişimciler Yarışması’nda dereceye giren öğrenciler, Bahçeşehir Üniversitesi’nde gerçekleştirilen törenle ödüllerini aldı. 33 üniversitenin İletişim Fakültelerinden Yazılı, Görsel, İşitsel, Reklam, Halkla İlişkiler ve İnternet Yayıncılığı dallarında 1351 öğrencinin 1057 çalışma ile katıldığı yarışmada, Seçici Kurullar tarafından 19 üniversitenin 113 öğrencisi 64 proje ile ödüllere değer görüldü.

13.12.2014Gündem
Bazı çıplak gerçekler: Bunlar dergidekiler değil

Bazı 'çıplak gerçek'ler: 'Bunlar dergidekiler değil!'

İngiliz fotoğraf sanatçısı Laura Dodsworth, ‘Bare Reality’ (Çıplak Gerçek) adlı kitabı için meme kanserine yakalanmış, yaşları 19-101 arasında değişen ve aralarında rahibe, striptizci, kanserden kurtulanlar ve göğüslerinden ameliyat olan kadınların da bulunduğu 100 kişiyi fotoğraflayarak bu konuya dikkat çekmeyi amaçlıyor.

11.09.2014Hayat
Tülin Şahin: İnsanım ben,  sonuçta robot değilim

Tülin Şahin: İnsanım ben, sonuçta robot değilim!

ELLE dergisi, Milano’da ünlü Villa Borsani’de gerçekleştirdiği Eylül kapak çekiminin ardından Tülin Şahin’le hakkında merak edilenleri konuştu.

3.09.2014Hayat
Gay dergisine evet mi dedi

Gay dergisine evet mi dedi?

Ünlü şarkıcı Murat Boz,önceki gün Ortaköy’de arkadaşlarıyla iftar yaptı.Mekan çıkışında öyle açıklamalarda bulundu ki...

12.07.2014Avrupa
Toplum liderleri geliyor

Toplum liderleri geliyor

Agora, Dokuz Eylül ve Ege Rotary Kulüplerinin ortaklaşa düzenledikleri "Toplum Liderleri Geliyor" isimli liderlik eğitim semineri Ege Üniversitesi Eğitimi Fakültesinde gerçekleştirildi. Seminere Eğitim Fakültesinden 237 öğrenci katıldı.

2.04.2014Ege
Silivri afişi

Silivri afişi

SİLİVRİ Cezaevi’nde inceleme yapan Meclis heyeti ilginç gözlemlerle döndü. Vekillerin dikkatini en fazla çeken ayrıntı ise eski Genelkurmay Başkanı Emekli Orgeneral İlker Başbuğ ile diğer emekli orgenerallerin kaldığı koğuşun duvarında asılı olan dergi kapağı oldu.

21.02.2014Gündem
Sait Maden vefat etti

Sait Maden vefat etti

Şair, çevirmen, yayıncı, ressam, fotoğrafçı ve grafik tasarımcı Sait Maden hayatını kaybetti.

25.06.2013Gündem
Dünya klasiklerine muhafazakar çeviri

Dünya klasiklerine muhafazakar çeviri

Eğitim-Sen Genel Başkanı Ünsal Yıldız, okullarda çocuklara tavsiye edilen dünya klasiklerinin Türkçe’ye çevrilirken sansüre uğradığını belirterek, muhafazakarlaştırıldığını savundu.

7.03.2013Eğitim
Derginin 4te 1i Türkiyeye ayrıldı

Derginin 4'te 1'i Türkiye'ye ayrıldı

Kültürel, sanatsal ve doğal güzellikleriyle her geçen gün daha fazla konuşulur hale gelen Türkiye, "Anadolu", "Çatalhöyük" ve "İstanbul" başlıklarıyla öne çıkıyor.

20.10.2012Gündem
Kraliçe çıplak

Kraliçe çıplak

64 yaşındaki Oscar ödüllü İngiliz aktris Dame Helen Mirren, bir dergi kapağı için soyundu.

22.06.2010Dünya
Kamyon şoförlerine adandı

Kamyon şoförlerine adandı

Almanya'nın Hamburg kentinde açılan bir fotoğraf sergisinde 2009 yılında Almanya'da yayımlanan en iyi dergi kapağı ve reklam afişleri sergilendi.

23.03.2010Dünya
Yunanistan’ı öfkelendiren dergi kapağı

Yunanistan’ı öfkelendiren dergi kapağı

Alman Focus Dergisi’nin Yunan ekonomisiyle ilgili yaptığı kapağında Afrodit heykelini fotomontajla parmak işareti yaparken gösteren kapağı Atina’da büyük tepki çekti.

24.02.2010Ekonomi
Saat 00.30’da Beşiktaş iskelesinde mini eteğiyle kitap okuyan kadın

Saat 00.30’da Beşiktaş iskelesinde mini eteğiyle kitap okuyan kadın

Pelin Batu, ilişkisi hakkında ilk kez konuştu. "İçim kıpır kıpır, güzel bir aşk yaşıyorum."

8.08.2008Kelebek
Vogueaya ırkçılık suçlaması

Voguea'ya ırkçılık suçlaması

Vogue’un biri siyah diğeri beyaz iki ünlüyü kapak yapması şöyle yorumlandı: "Bu, King Kong’u anımsatan siyah adam beyaz kadını istiyor klişesidir."

30.03.2008Dünya
Vakko’nun yeni markasına Audrey Hepburn Catherine Deneuve ve Faye Dunaway ilham verdi

Vakko’nun yeni markasına Audrey Hepburn Catherine Deneuve ve Faye Dunaway ilham verdi

Yüksek tempolu şehir hayatı, yoğun mesaili ofis yaşantısı, uzun mesafeli seyahatler ve giderek daralan zamanlar... Vakko günümüzün şehirli kadını için yeni bir marka yarattı. Vakko C-line ofiste ve sosyal hayatında "ben buradayım" diyen, dikkat çekmekten zevk alan kadınları hedefliyor. Vakko C-line koleksiyonuna 1970’li yıllarda beyaz perdenin güçlü stilleriyle öne çıkan üç ismi ilham vermiş: Audrey Hepburn, Catherine Deneuve ve Faye Dunaway. Bu üç kadının zamansız giyim anlayışları, Vakko C-line tasarımlarının çıkış noktası olmuş.

28.03.2008Kelebek
Xerox’tan 54 milyon dolarlık satın alma

Xerox’tan 54 milyon dolarlık satın alma

Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Xerox, New York merkezli XMPie adlı özel bir şirketi 54 milyon dolara satın aldığını duyurdu. Xerox’un kişiye özel baskı, multi medya araçlarıyla doğrudan pazarlama ve Web pazarlama alanlarında büyümek için satın aldığı XMPie, kendine ait özel yazılım çözümleri olan bir firma.

31.10.2006Gündem
Böyle reklama ihtiyacım yok

Böyle reklama ihtiyacım yok

Şıpsevdi adlı albümüyle müzik dünyasına hızlı bir giriş yapan Yelda Başaran, Bakırköy Town Center alışveriş merkezinde sevenleriyle buluştu. Başaran söylediği şarkılar ile alışverişe gelenleri çoşturdu. Kırmızı renkli dekolte bir giysi ile programa katılan Başaran, şarkısını söylerken sağ göğsü birden bire elbisesinden fırlamış. Başlangıçta durumu fark etmeyen Başaran, çevresindekilerin uyarısına rağmen şarkısını bitirdi ve kulise gitmişti.

14.04.2006Gündem

Yazar Sonuçları

Şuh ve biri ölmüş gibi bakıp aynı anda seksi olması gereken bir poz veremem ben!

Fırlama, matrak, enerjik ama... En önemli özelliği bence zeki, meraklı ve gözlemci olması. Ve çok üretken. Gupse Özay’ı ‘Yalan Dünya’ ile tanıdık, sonra ‘Deliha’lar geldi. Hem yazdı hem oynadı hem yönetti. Kilolar alıp verdi. Kim ne derse desin, çok iyi işlere imza attı. Ülkenin en beğenilen erkek oyuncularından biriyle beraber. Şimdi de iki yaratıcı çocuk kitabı yazdı. Hoş fikirler var içinde: Komşunun ev terliği, sokak terliği olmak istiyor, asık suratlı birinin bıyığı, adamdan kurtulmak istiyor. Yarattığı Jüpi karakteriyle çocukların ilgisini fena halde çekecek gibi. Pek çok soru sordum, buraya bu kadarı sığdı. Devamı salıya...

6.10.2019

Erkekleri yeterince izledik, sıra kadınlarda

“Bad Boys” serisi, kadın oyuncuların liderliğiyle ve “L.A.’s Finest” adıyla TV’ye uyarlandı. Barbaros Tapan, polisiye komedi dizisinin başrol oyuncuları Jessica Alba ve Gabrielle Union ile Los Angeles’ta buluştu. İkili, sinema ve özel hayatlarına dair özel açıklamalarda bulundu.

28.07.2019

Kim, Kanye, Vogue ve yeni Amerikan rüyası

Alın size nurtopu gibi bir ‘Zeitgeist’: Bugüne kadar D sınıfı işler ve skandallar sembolü olan Kim Kardashian, artık Amerika’nın yeni sevgilisi.

29.03.2014

İçi beni yakar, dışı sizi!

Paris Hilton'un Beverly Hill'teki 'saray'ına girdik. Ayşe Arman yazdı, Cem Talu.

30.03.2013

İçi beni yakar, dışı sizi!

Ooooo yoooo!” diyorum eve adımımı atar atmaz.

30.03.2013

Bildiklerinizi yenileyin dünya nereye gidiyor öğrenin

İSTANBUL Tasarım Bienali’ni Bülent Eczacıbaşı, Ayşe Bulutgil, İstanbul Tasarım Bienali Direktörü Özlem Yalım Özkaraoğlu ile birlikte gezdim.

14.11.2012

Dergi kapakları ‘bir şey’ diyor

HER şey herkesin gözü önünde ama adını ben koyayım.

Galiba şöyle bir eğilim başladı.

Açıkça söylenemeyen, söylenmeye korkulan, dergi kapaklarında söyleniyor.

2.04.2010

Maymun ve çocuk

ANVERS Hayvanat Bahçesi’nin duvarına Darwin kuramını anlatan ünlü posteri asmışlar.

20.03.2009

Haber başka, spotu başka şey söylüyor!

PROF. Dr. Binnaz Toprak’ın "Türkiye’de farklı olmak: Din ve muhafazakárlık ekseninde ötekileştirilenler" başlıklı araştırması, siyasal İslamcı basın tarafından yaylım ateşine tutuldu.

24.12.2008

DP’nin kuruluşunda sosyalistler de vardı!

DYP bugün ikinci olağanüstü kongresini toplayarak ANAVATAN’la birleşip resmen Demokrat Parti adını alacak.

26.05.2007