MENÜ

Denizcilik

Denizcilik ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Denizcilik haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 12.382 Denizcilik haberi bulunmuştur.

Denizcilik Haberleri

Erdoğan Ayderi havadan inceledi (2)

Erdoğan Ayder'i havadan inceledi (2)

Erdoğan Ayder'i havadan inceledi (2)

18.11.2017Rize
Yıldırım Belediye Başkanı Edebali: Araçlarınıza kış lastiği taktırın

Yıldırım Belediye Başkanı Edebali: Araçlarınıza kış lastiği taktırın

Yıldırım Belediye Başkanı Edebali: Araçlarınıza kış lastiği taktırın

18.11.2017Yıldırım
Son dakika... İkinci el araçta önemli gelişme

Son dakika... İkinci el araçta önemli gelişme

İkinci el araçların muayene tarihi ve kilometresine ilişkin bilgiler, PTT’nin HGS ve PTTBank mobil uygulamaları aracılığıyla öğrenilebilecek.

18.11.2017Ekonomi
Bakanlık harekete geçti İkinci el otomobilde devrim gibi uygulama

Bakanlık harekete geçti! İkinci el otomobilde devrim gibi uygulama

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Karayolu Düzenleme Genel Müdürlüğü ile PTT AŞ arasında imzalanan "Bilgi Paylaşımı Esaslarının Düzenlenmesine Dair Protokol" kapsamında ikinci el araçların muayene tarihi ve kilometrelerine ilişkin bilgiler, PTT'nin HGS ve PTTBank mobil uygulamaları aracılığıyla anında öğrenilebilecek.

18.11.2017Ekonomi
Yüzde 73’ü tamamlandı

Yüzde 73’ü tamamlandı

ULAŞTIRMA, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, İstanbul Yeni Havalimanı inşaatındaki ilerleme hızının memnuniyet verici olduğunu ifade ederek, “Bugün itibarıyla yüzde 73 ilerleme sağlamış durumdayız” dedi.

17.11.2017Ekonomi
Bakan Arslan, 3üncü Havalimanı yüzde 73 oranında bitti

Bakan Arslan, 3'üncü Havalimanı yüzde 73 oranında bitti

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, 3.Havaalanında incelemelerde bulundu. Havaalanının %73 oranında tamamlandığını belirten Bakan Arslan, ilk uçağın ocak ayı başlarında alana indirilebilecek duruma gelebileceğini söyledi.

17.11.2017Haber
3. Havalimanının son hali havadan görüntülendi

3. Havalimanı'nın son hali havadan görüntülendi

Yapımına hızla devam edilen ve ilk etabı 29 Ekim 2018 de açılması planlanan 3. Havalimanı'nın son hali havadan görüntülendi.

17.11.2017Ekonomi
Bakan Arslan, 3. havalimanının yüzde 73ünün tamamlandığını açıkladı

Bakan Arslan, 3. havalimanının yüzde 73'ünün tamamlandığını açıkladı

Bakan Arslan, 3. havalimanının yüzde 73'ünün tamamlandığını açıkladı

17.11.2017İstanbul
Fenerbahçe-Kalamış Yat Limanı özelleştirilecek

Fenerbahçe-Kalamış Yat Limanı özelleştirilecek

Türkiye Denizcilik İşletmeleri AŞ'ye ait "Fenerbahçe-Kalamış Yat Limanı" 36 yıl süreyle işletme hakkının verilmesi yöntemiyle özelleştirilecek.

17.11.2017Ekonomi
AKM-Kızılay bağlantısının ihalesini yaptık

AKM-Kızılay bağlantısının ihalesini yaptık

Başbakan Binali Yıldırım, dün ‘Keçiören ilçesi Ovacık Kampüsü ve İl Genelinde 34 Eğitim Tesisinin Temel Atma Töreni’ne katıldı.

17.11.2017Ankara
Körfez Geçişinin yapım süresi 5 yıl

Körfez Geçişi'nin yapım süresi 5 yıl

Körfez Geçişi'nin yapım süresi 5 yıl

16.11.2017İzmir
Katar’daki Türk üssünü ziyaret etti

Katar’daki Türk üssünü ziyaret etti

CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan, Rusya ve Kuveyt ziyaretlerinin ardından önceki akşam geçtiği Katar’da dün başkent Doha’da Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamed Al Sani’yi ziyaret etti. Katar Emirlik Divanı’nda gerçekleşen karşılama töreninin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Katar Emiri Şeyh Temim baş başa görüşmeye geçti. Erdoğan ve Şeyh Temim, baş başa görüşmelerinin ardından Türkiye-Katar Yüksek Stratejik Komite 3. Toplantısı’na iştirak etti. Toplantı sonrasında iki ülke arasında 10 alanda anlaşmalar imzalandı. Erdoğan Katar gezisinde sürpriz bir görüşme de oldu. TRT’de yayımlanan ‘Diriliş Ertuğrul’ dizisinin yapımcısı ve bazı oyuncuları Erdoğan ve Şeyh Temim ile bir süre sohbet etti. Dizi, Katar Medya Yönetim Kurumu ile TRT arasında yapılan anlaşma ile bir süredir Katar’da da yayınlanıyor.

15.11.2017Dünya
‘Kaçak geçiyoruz ama mağduruz’

‘Kaçak geçiyoruz ama mağduruz’

YAVUZ Sultan Selim Köprüsü’nün (YSS) devreye girmesi sonrasında 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü otobüs ve kamyon gibi büyük araçların kullanımına kapanmıştı. Ancak Hürriyet, kamyon ve otobüs gibi büyük araçların kaçak olarak 15 Temuz Şehitler Köprüsü’nden geçtiğini gündeme taşıdı. Haberin ardından Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’na yakın kaynaklar konunun incelendiğini, kaçak geçişlere karşı denetimlerin devam edeceğini ifade etti. 

15.11.2017Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan Katardaki Türk üssünü ziyaret etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan Katar'daki Türk üssünü ziyaret etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Kara Unsur Komutanlığını ziyaret etti.

15.11.2017Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan Doha’da (2)

Cumhurbaşkanı Erdoğan Doha’da (2)

Cumhurbaşkanı Erdoğan Doha’da (2)

15.11.2017Merkez
Uçaklarda yeni dönem Hava polisi geliyor

Uçaklarda yeni dönem! 'Hava polisi' geliyor

ABD başta olmak üzere bazı ülkelerdeki sivil uçuşlarda silahlı güvenlik görevlisi önlemi Türkiye’de de uygulanacak. Meclis’te görüşmeleri süren torba tasarının bu uygulamaya ilişkin düzenlemesi dün kabul edildi.

15.11.2017Gündem
Kamuda siber altyapıya ulusal test 29 Kasımda

Kamuda siber altyapıya ulusal test 29 Kasım'da

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, kamu kurumlarının siber tehditler karşısındaki yetkinliğinin ölçülmesi amacıyla Ulusal Siber Savunma 2017 Tatbikatı'nın 29 Kasım'da yapılacağını bildirdi.

15.11.2017Teknoloji
Cam filmi serbest mi oldu Bakanlardan önemli açıklamalar

Cam filmi serbest mi oldu? Bakanlardan önemli açıklamalar

Cam filmi yasağı araç sürücüleri tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Trafikte yer alan on binlerce aracın şoförün kullandığı cam filmi, yasak olarak ilan edilmesinin ardından söktürülmeye başlandı. Konuyla ilgili bir mağduriyetin giderilmesi talimatını veren Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ardından Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, ceza ve yasak hakkında açıklama yaptı. İşte, cam filmi hakkında detaylı bilgiler

15.11.2017Ekonomi
Peş peşe kritik temaslar: Önce Kuveyt sonra Katar

Peş peşe kritik temaslar: Önce Kuveyt sonra Katar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kuveyt ziyaretinin ardından çeşitli temaslarda bulunmak üzere Katar'ın başkenti Doha'ya geldi. Erdoğan'ın Kuveyt ziyaretinde iki ülke arasında "Spor Alanında İşbirliği Anlaşması", "Doğrudan Yatırımın Teşvik Edilmesine Yönelik Mutabakat Zaptı" ve "Bilim ve Teknoloji Alanında İşbirliği Protokolü" imzalandı.

14.11.2017Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan Katarda

Cumhurbaşkanı Erdoğan Katar'da

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, özel uçak "TUR" ile saat 18.25'te Katar'ın başkenti Doha'ya geldi.

14.11.2017Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kuveytte

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kuveyt'te

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kuveyt Emiri Şeyh Sabah el-Ahmed el-Cabir es-Sabah tarafından resmi törenle karşılandı.

14.11.2017Gündem
e-Devlette yeni dönem başlıyor

e-Devlet'te yeni dönem başlıyor

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, kullanıcı sayısı 35 milyona yaklaşan e-Devlet Kapısı'nda verilen hizmetlerin her geçen gün arttığını belirterek, bilişim okur yazarlığı olmayan veya engelli vatandaşların, ilk olarak Ankara'da kurulacak "Tek Durak Hizmet Noktası"ndan kamu hizmetini elektronik ortamda alabileceklerini bildirdi.

14.11.2017Teknoloji
Atatürk’ün “Geldikleri gibi giderler” dediği istimbot müze olacak

Atatürk’ün “Geldikleri gibi giderler” dediği istimbot müze olacak

Mustafa Kemal Atatürk’ün, İstanbul’un işgal edildiği 13 Kasım 1918 tarihinde güvertesinde “Geldikleri Gibi Giderler” diyerek Kurtuluş Savaşı’nın ilk işaretini verdiği Kartal isimli istimbot müze olacak. Adana’dan hareket Mirliva (Tümgeneral) Mustafa Kemal, 13 Kasım 1918 Çarşamba öğle saatlerinde Haydarpaşa Garına vardığında 7 yılda cepheden cepheye yaşadıkları tecrübelerle harmanlar ve yolculuk sonunda karşılaştığı işgal İstanbul’undaki öfkesini içine atar. Haydarpaşa’da trenden indiğinde yorgundur, garda bir manga asker tarafından törenle karşılanır. Yakın dostu Dr. Râsim Ferid (Talay) Bey onu karşılayanlar arasındadır. Tam da o anda İngiliz, Fransız, İtalyan ve Yunan gemilerinden oluşan 55 parçalık işgal donanması Haydarpaşa önünden geçerek demir yerlerine gitmektedir. Haydarpaşa Gar’ın iskelesinde kendisini bekleyen Fransız işgal kuvvetlerine ait Enterprise (sonradan Kartal) istimbotu ile Galata Rıhtımı’na doğru giden Mustafa Kemal’in dudaklarından ‘’Geldikleri gibi giderler!’’ cümlesi çıkar. Bu söz, atamızın Kurtuluş Savaşını aslında o an başlattığının ifadesidir. Şimdi o gemi müze olarak hizmet verecek. İstimbot Tuzla Tersanesi’ne getirildi. 106 yaşındaki Kartal 2 isimli istimbotun restorasyonu hakkında bilgi verilmek için basın açıklaması yapıldı. Emekli Tümamiral Cem Gürdeniz: “Kartal tabi Türk Tarihi’nin en sembol gemilerinden biri. Çünkü Atatürk’ün üzerinde ‘geldikleri gibi giderler’ sözünü sarf ettiği platform. Kartal esasında 106 yıldır bizimle berabermiş. Ama biz bunu farkında değildik. Maalesef Türk Denizcilik Kültürü’nde tarihimize mal olmuş gemilere pek sahip çıkamadık. Ama artık bulduğumuz zamanda pek bırakamıyoruz. 106 yaşındaki bu tekneyi en kısa zamanda seneye aynı gün bir müze gemi statüsünde İstanbul’un en güzel yerinde sergilemek Türk Halkı’na umut aşılamak için bir proje başlattık “dedi.

13.11.2017Haber
Kış lastiği takmamanın cezası artıyor - Kış lastiği cezası ne kadar

Kış lastiği takmamanın cezası artıyor - Kış lastiği cezası ne kadar?

1 Aralık'ta başlayacak kış lastiği takma zorunluluğuna uymayan işletmecilere kesilen 625 liralık cezanın, 1 Ocak 2018 itibarıyla 715 lira olması öngörülüyor.

13.11.2017Gündem
Cam filmi yasağı için iki bakandan son durum açıklaması

Cam filmi yasağı için iki bakandan son durum açıklaması

Cam filmi yasağı kalktı mı sorusuna yanıt arayan araç sahipleri, ceza ile karşılaşmamak için sorgulamalarına devam ediyor. Cam filmi serbest mi sorusuna alacakları cevaba göre araçlarındaki cam filmi için karar aşamasına geçecek olan vatandaşlar, iki bakanın yaptığı açıklamayı merak ediyor. İşte, cam filmi cezası konusunda açıklama yapan Bakan Soylu ve cam filmi yasağı için açıklama yapan Bakan Özlü hakkında bazı bilgiler

13.11.2017Ekonomi
Atatürk’ün “Geldikleri gibi giderler” dediği istimbot müze olacak

Atatürk’ün “Geldikleri gibi giderler” dediği istimbot müze olacak

Mustafa Kemal Atatürk’ün, İstanbul’un işgal edildiği 13 Kasım 1918 tarihinde güvertesinde “Geldikleri Gibi Giderler” diyerek Kurtuluş Savaşı’nın ilk işaretini verdiği Kartal isimli istimbot müze olacak.

13.11.2017Gündem
Kış lastiği takmamanın cezası artıyor

Kış lastiği takmamanın cezası artıyor

Şehirler arası yük ve yolcu taşıyan ticari araçlar için 1 Aralık'ta başlayacak kış lastiği takma zorunluluğuna uymayan işletmecilere uygulanan 625 liralık cezanın, 1 Ocak 2018 itibarıyla 715 liraya yükseltilmesi bekleniyor.

13.11.2017Ekonomi
Bakan Arslan, Uşakta yüksek hızlı tren ve çevre yolu projelerini inceledi (2)

Bakan Arslan, Uşak'ta yüksek hızlı tren ve çevre yolu projelerini inceledi (2)

Bakan Arslan, Uşak'ta yüksek hızlı tren ve çevre yolu projelerini inceledi (2)

12.11.2017Uşak
Bakan Arslan, Uşakta yüksek hızlı tren ve çevre yolu projelerini inceledi

Bakan Arslan, Uşak'ta yüksek hızlı tren ve çevre yolu projelerini inceledi

Bakan Arslan, Uşak'ta yüksek hızlı tren ve çevre yolu projelerini inceledi

12.11.2017Uşak
Hükümet öldüren oyun Mavi Balina’ya karşı harekete geçti

Hükümet öldüren oyun Mavi Balina’ya karşı harekete geçti

Birçok ülkede ergen intiharlarına yol açan Mavi Balina oyunu için hükümet harekete geçti. Ulaştırma Bakanlığı internet sağlayıcılarını uyardı. Oyunu yönetenlere ceza uygulanacak. Emniyet oyun için link gönderenleri sıkı takibe alacak.

12.11.2017Gündem
Son nefesi kaldı denizlerin

Son nefesi kaldı denizlerin

Mavi sulardaki son durumu ve neler yapılabileceğini denizcilere sorduk. Türkiye’nin son süngercisi ‘Aksona Mehmet’, Halikarnas Balıkçısı’yla Türkiye’nin ilk mavi yolculuğuna çıkan ekipten arkeolog Ayşe Temiz, kaptan Arif Yılmaz, “Böyle giderse deniz kültürü de balık da mavi yolculuk da bitecek” diyor.

11.11.2017Gündem
Başkan Kocaoğlu: Hani mazot yarı yarıya olacaktı

Başkan Kocaoğlu: Hani mazot yarı yarıya olacaktı?

Başkan Kocaoğlu: Hani mazot yarı yarıya olacaktı?

11.11.2017İzmir
Geniş haber // Ulaştırma Bakanı Arslan: (Gebze-Halkalı Banliyö Hattı) 2018 sonunda hizmete girecek

Geniş haber // Ulaştırma Bakanı Arslan: (Gebze-Halkalı Banliyö Hattı) 2018 sonunda hizmete girecek

Geniş haber // Ulaştırma Bakanı Arslan: (Gebze-Halkalı Banliyö Hattı) 2018 sonunda hizmete girecek

11.11.2017İstanbul
Gölbaşı’nın iki yakası birleşecek

Gölbaşı’nın iki yakası birleşecek

Gölbaşı’nı ikiye bölen E-90 Ankara-Konya Karayolu’nun yeraltına alınması projesinin 2018’de başlayacağı açıklandı.

11.11.2017Ankara
Bakan Arslan Uşaka gelecek

Bakan Arslan Uşak'a gelecek

Bakan Arslan Uşak'a gelecek

11.11.2017Uşak
Ulaştırma Bakanı Arslan: (Gebze-Halkalı Arası Banliyö Hattı) 2018 Aralık ayı sonu itibariyle İstanbullular hizmet alacak

Ulaştırma Bakanı Arslan: (Gebze-Halkalı Arası Banliyö Hattı) 2018 Aralık ayı sonu itibariyle İstanbullular hizmet alacak

Ulaştırma Bakanı Arslan: (Gebze-Halkalı Arası Banliyö Hattı) 2018 Aralık ayı sonu itibariyle İstanbullular hizmet alacak

11.11.2017İstanbul
Bakan Özlü: Cam filminde kriter belirleyeceğiz

Bakan Özlü: Cam filminde kriter belirleyeceğiz

Bakan Özlü: Cam filminde kriter belirleyeceğiz

11.11.2017Adıyaman
Bakan Özlüden cam filmi konusunda limit açıklaması

Bakan Özlü'den cam filmi konusunda 'limit' açıklaması

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, cam filmi konusuna açıklık getirdi. Resmi Gazete'de yayımlanan yasağın ardından araç sahiplerinin çözüm beklediği cam filmi için açıklama yapan Bakan Özlü, 'Cam filminde emniyetin görüntü olabileceği bir limit ile kriter getireceğiz. O kriteri aşanlar yasağa takılacak, o kriterin altında kalanlar serbest olacak. Teknik bir çalışma yapacağız, müştereken karar vereceği' dedi. Cam filmi hususunda üç bakanlığın bir araya gelerek çalışma yapması bekleniyor

11.11.2017Ekonomi
Manisadan İzmire yolcu taşıyan servisçilerden mücavir alan tepkisi

Manisa'dan İzmir'e yolcu taşıyan servisçilerden mücavir alan tepkisi

Manisa'dan İzmir'e yolcu taşıyan servisçilerden mücavir alan tepkisi

10.11.2017Manisa
REkonomi kamuyu yakından ilgilendiriyor

REkonomi kamuyu yakından ilgilendiriyor

Bilişim Zirvesi’17 kamu ve iş dünyasının önde gelenlerinin katılımıyla düzenlendi. Farklı 7 salonda gerçekleşen oturum, panel ve sunumlara 4 binin üzerinde katılım alan Bilişim Zirvesi, ikinci gününde; Milletvekili Rifat Sait, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Galip Zerey ve Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Kurul Başkanı Dr. Ömer Fatih Sayan’ın da katıldığı kamu özel açılış oturumunda ağırladı.

10.11.2017Teknoloji
Çılgın Mucitin hedefinde İstanbul var

'Çılgın Mucit'in hedefinde İstanbul var'

Önceki gün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Beştepe’de görüşen ‘Çılgın mucit’ lakaplı işadamı Elon Musk, Ankara’da kısa süre kaldı, ama birçok ziyarette bulundu. Space X şirketinin kurucusu Elon Musk'ın Türkiye ziyaretinde İstanbul trafiği hakkında bilgi almasıyla ilgili olarak ortaya çarpıcı bir iddia atıldı. Bu konu da, şehirlerdeki trafik sorununu yeraltı tünelleriyle otomobilleri taşıyarak çözmeyi amaçlayan proje ‘Boring Company’ şirketi oldu. Musk’ın özellikle İstanbul’un trafik sorunu hakkında detaylı bilgiler alması akıllara Boring Company’nin İstanbul’da pilot proje olarak gelebilme ihtimalini akıllara getirdi.

9.11.2017Ekonomi
Türksat 5A ve 5B uyduları için imzalar atıldı

Türksat 5A ve 5B uyduları için imzalar atıldı

Dünya uydu-uzay piyasalarının küresel devlerini bir araya getiren 3.Global Satshow İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde başladı. Bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen Global SatShow’un ilk gününde Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ın katılımıyla Türksat 5A ve 5B uyduları için Türksat ile Airbus Defence and Space arasında anlaşma imzalandı.

9.11.2017Teknoloji
Bakan Arslandan Türkiye Uzay Ajansı açıklaması

Bakan Arslan'dan "Türkiye Uzay Ajansı" açıklaması

Bakan Arslan'dan "Türkiye Uzay Ajansı" açıklaması

9.11.2017İstanbul
Son dakika haberi: Erdoğan-Elon Musk görüşmesinden sonra flaş gelişme

Son dakika haberi: Erdoğan-Elon Musk görüşmesinden sonra flaş gelişme

DÜN Beştepe’de Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ‘Çılgın mucit’ lakaplı işadamı Elon Musk’ın görüşmesinin ardından ilk işbirliği duyuruldu.

9.11.2017Ekonomi
Tüpraştan 3,3 milyar lira net kâr

Tüpraş'tan 3,3 milyar lira net kâr

Yılın ilk 9 aylık döneminde satış hasılatını 39,3 milyar liraya çıkaran Tüpraş, 3,3 milyar lira net kâr elde etti.

9.11.2017Ekonomi
Beştepe’de bir mucit

Beştepe’de bir mucit

Cumhurbaşkanı Erdoğan dün Beştepe’de ‘Çılgın mucit’ lakaplı işadamı Elon Musk ile görüştü. 1 saat 10 dakika süren görüşmede Erdoğan ile Musk’ın Türksat uydularının SpaceX tarafından uzaya taşınması konusunu masaya yatırdıkları öğrenildi. Görüşmede ayrıca elektrikli otomobil de gündeme geldi.

8.11.2017Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Elon Musk görüşmesinin nedeni ortaya çıktı

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Elon Musk görüşmesinin nedeni ortaya çıktı

Bugün tüm gözler Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve dünyaca ünlü iş adamı, elektrikli otomobil pazarının öncü ismi Tesla Motor’un CEO’su Elon Musk görüşmesindeydi. İşte o görüşmede ne konuşulduğu, Elon Musk'ın ziyaretinin nedenleri ortaya çıktı. Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreter Yardımcısı ve Sözcüsü İbrahim Kalın, görüşmede Türksat 5A ve 5B uydularının uzaya fırlatılmasının yanı sıra elektrikli otomobil meselesi, sürdürülebilir enerji, Tesla ve SpaceX firmalarıyla Türkiye'deki firmaların yapabileceği ortak çalışmalar hakkında görüş alışverişi yapıldığını söyledi.

8.11.2017Ekonomi

Yazar Sonuçları

Önemini azaltmazdı

HÜRRİYET’in, “Demir İpek Yolu açılıyor” ve “Tarihi an” başlıklarıyla duyurduğu Bakü-Tiflis-Kars demiryolu hattının açılışı, gerçekten önemli bir gelişmeyi duyuruyordu.

12.11.2017

Silaha hayır

HÜRRİYET geçtiğimiz hafta Türkiye’nin en önemli sorunlarından biri olan bireysel silahlanmaya dikkat çeken çarpıcı bir kampanya başlattı:

12.11.2017

Portekiz Başbakanı: Bizim şirketlerle ortak işler yapın

GLOBAL Ports Holding (GPH) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kutman, 2013 yılında ekibiyle birlikte Lizbon’a (Portekiz) gitti. Hedefleri Lizbon’da satışta olan konteyner limanını almaktı. Liman incelendi, masaya oturuldu.

12.11.2017