MENÜ

Deniz Uğur

Deniz Uğur ile ilgili tüm haberleri, son dakika Deniz Uğur haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Deniz Uğur haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 7.075 Deniz Uğur haberi bulunmuştur.

Deniz Uğur Haberleri

Zalim İstanbulun yeni bölümü ne zaman Zalim İstanbul 15. bölüm fragmanı yayınlandı

Zalim İstanbul'un yeni bölümü ne zaman? Zalim İstanbul 15. bölüm fragmanı yayınlandı

Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay, Simay Barlas ve Berker Güven gibi isimlerin rol aldığı Zalim İstanbul'un yeni bölümü bu hafta izleyiciyle buluşmadı. Ekranlara geldiği ilk günden bu yana ilgiyle izlenen dizinin yeni bölümünün yayın tarihi merak konusu oldu. Peki, Zalim İstanbul'un yeni bölümü ne zaman?

15.10.2019Televizyon
Zalim İstanbul bu hafta neden yok Zalim İstanbulun yeni bölümü ne zaman

Zalim İstanbul bu hafta neden yok? Zalim İstanbul'un yeni bölümü ne zaman?

Pazartesi akşamları izleyici karşısına çıkan Zalim İstanbul, bu hafta yeni bölümüyle yayınlanmayacak. Zalim İstanbul'un bu hafta ekranlarda olmaması nedeniyle, izleyicilerin kafasında soru işaretleri oluştu. "Zalim İstanbul bu hafta neden yok?" sorusunun yanıtını arayanlar internette konunun detaylarını araştırıyor. Peki, Zalim İstanbul bu hafta neden yok? Zalim İstanbul'un yeni bölümü ne zaman?

14.10.2019Televizyon
Zalim İstanbulun 15. bölümünde neler olacak Yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Zalim İstanbul'un 15. bölümünde neler olacak? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Kanal D'nin sevilen dizisi Zalim İstanbul'un 15. bölüm fragmanı diziseverlerle paylaşıldı. İlgiyle izlenen Zalim İstanbul'un yeni bölümünde; Ceren'in Nedim'e yaptıkları ortaya çıkınca Agah Ceren'i evden kovacak. Peki, Zalim İstanbul'un 15. bölümünde başka neler olacak?

13.10.2019Televizyon
Zalim İstanbulun yeni bölümünde Cerenin Nedime yaptığı zulüm ortaya çıkıyor İşte Zalim İstanbulun 15. bölüm fragmanı

Zalim İstanbul'un yeni bölümünde Ceren'in Nedim'e yaptığı zulüm ortaya çıkıyor! İşte Zalim İstanbul'un 15. bölüm fragmanı

Pazartesi akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan Zalim İstanbul'un merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Her hafta soluk kesen bölümleri ile izleyiciden tan not alan Zalim İstanbul'un bu hafta ekranlara gelecek olan bölümünde, Ceren'in Nedim'e yaptıkları ortaya çıkacak. Gerçeklerle yüzleşen Agah ise Ceren'i köşkten kovacak. Peki, Zalim İstanbul'un yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Zalim İstanbul'un 15. bölüm fragmanı.

12.10.2019Televizyon
Zalim İstanbulun 15. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Zalim İstanbul'un 15. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Kanal D'nin sevilen dizisi Zalim İstanbul'un dün akşam yayınlanan 14. bölümünün ardından, gelecek hafta ekranlara gelecek 15. bölüme ait fragman diziseverlerle paylaşıldı. Yayınlanan fragman, sevilen dizinin gelecek hafta da heyecan dolu olacağını gösteriyor. Peki, Zalim İstanbul'un yeni bölümünde neler olacak?

8.10.2019Televizyon
Zalim İstanbulun 13. bölüm fragmanları yayınlandı Zalim İstanbulun yeni bölümünde neler olacak

Zalim İstanbul'un 13. bölüm fragmanları yayınlandı! Zalim İstanbul'un yeni bölümünde neler olacak?

Kanal D'nin sevilen dizisi Zalim İstanbul, bu hafta 13. bölümüyle ekranlara gelecek. Yayınlandığı ilk günden bu yana heyecanla takip edilen Zalim İstanbul'un bu haftaki bölümünde heyecan yine dorukta olacak. Peki, Zalim İstanbul'un yeni bölümünde neler olacak?

29.09.2019Televizyon
Zalim İstanbulun 13. bölüm fragmanı yayınlandı Şeniz intihar mı ediyor

Zalim İstanbul'un 13. bölüm fragmanı yayınlandı! Şeniz intihar mı ediyor?

Kanal D'nin sevilen dizisi Zalim İstanbul'un dün akşam ekranlara gelen 12. bölümünde heyecan yine doruktaydı. Yeni bölümdeki olaylar halen hafızalarda tazeliğini korurken, Zalim İstanbul'un gelecek haftaki 13. bölüm fragmanı diziseverlerle paylaşıldı. Fragman sonrası 'Şeniz intihar mı ediyor?' sorusu akıllara geliyor. Peki, Zalim İstanbul'un yeni bölümde neler olacak?

24.09.2019Televizyon
Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı 12. bölümde neler yaşandı

Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 12. bölümde neler yaşandı?

Kanal D'nin pazartesi akşamları izleyici ile buluşan dizisi Zalim İstanbul 12. bölümü ile ekranlara geldi. Sevilen dizinin bu haftaki bölümünde, Cenk Cemre'yi bularak ona şaşırtıcı bir teklif sundu. Ceren ise Cemre ile ilgili planlar yaparken, Nedim'e yaptığı eziyetlerle beklemediği bir durumla karşılaştı. Peki, Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 12. bölümde neler yaşandı?

23.09.2019Televizyon
Zalim İstanbul setinde neler oluyor

Zalim İstanbul setinde neler oluyor?

Kanal D Haber Karaçaylar Köşkü’ne girdi!

10.09.2019Televizyon
Zalim İstanbulun 11. bölüm fragmanı yayınlandı

Zalim İstanbul'un 11. bölüm fragmanı yayınlandı

Kanal D'nin sevilen dizisi Zalim İstanbul, yeni sezonun ilk bölümüyle zirvede yerine aldı. Cemre ve Nedim'in kaçmasıyla Agah'ın öfke krizi geçirdiği, köşkte gergin anların yaşandığı, sezonun ilk bölümünün tamamlanmasının ardından gelecek hafta ekranlara gelecek 11. bölüm fragmanı diziseverlerle paylaşıldı. Peki, Zalim İstanbul'un yeni bölümünde neler olacak?

10.09.2019Televizyon
Zalim İstanbuldan muhteşem başlangıç

Zalim İstanbul'dan muhteşem başlangıç

Kanal D’nin; yapımını Avşar Film’in, yapımcılığını Şükrü Avşar’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan’ın oturduğu, öykü ve senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı Zalim İstanbul, yeni sezonun ilk bölümüyle zirvede yerine aldı.

10.09.2019Televizyon
Zalim İstanbulun oyuncuları kimdir Zalim İstanbul dizisinin konusu ne

Zalim İstanbul'un oyuncuları kimdir? Zalim İstanbul dizisinin konusu ne?

Kanal D'nin sevilen dizisi Zalim İstanbul, yeni sezonuyla 9 Eylül Pazartesi akşamı 10. bölümüyle merhaba diyecek. İlgiyle izlenen dizinin yeni sezonunun başlamasıyla birlikte, oyuncularının kim olduğu ve konusu merak konusu oldu. Peki, Zalim İstanbul'un oyuncuları kimdir? Zalim İstanbul dizisinin konusu ne?

9.09.2019Televizyon
Fırtınalı bir sezon

Fırtınalı bir sezon

İlk sezonu büyük ilgi gören “Zalim İstanbul”, yeni yayın dönemine bu akşam başlıyor. Başrol oyuncuları Fikret Kuşkan, Deniz Uğur ve Mine Tugay, dizinin yeni bölümlerinde heyecan verici gelişmelerin yaşanacağını söyledi.

9.09.2019Televizyon
Zalim İstanbul ne zaman başlıyor Zalim İstanbulda yeni sezon heyecanı

Zalim İstanbul ne zaman başlıyor? Zalim İstanbul'da yeni sezon heyecanı

Ekranlara geldiği ilk günden bu yana heyecanla takip edilen Kanal D'nin sevilen dizisi Zalim İstanbul, yeni sezonuyla 9 Eylül Pazartesi akşamı diziseverlerle buluşacak. Sezonun ilk bölümünde; Şeniz kendini kurtarmak için Cemre ve Nedim'in peşine düşecek. İşte, Zalim İstanbul'un 10. bölümüne ilişkin ayrıntılar...

8.09.2019Televizyon
Zalim İstanbulun ikinci sezon ne zaman Yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Zalim İstanbul'un ikinci sezon ne zaman? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Ekranların büyük ilgi gören dizisi Zalim İstanbul'un ikinci sezonu için geri sayım devam ediyor. İzleyenleri ekran başına kilitleyen dizide, yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. Bu sezonda da birbirinden heyecanlı anların yaşanacağı Zalim İstanbul, kaldığı yerden devam edecek. Peki, Zalim İstanbul'un ikinci sezon ne zaman? Yeni bölüm tarihi belli oldu mu?

5.09.2019Televizyon
Zalim İstanbul, yeni sezon yayın tarihi belli oldu

Zalim İstanbul, yeni sezon yayın tarihi belli oldu!

Yapımını Avşar Film’in, yapımcılığını Şükrü Avşar’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan’ın oturduğu, öykü ve senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı Zalim İstanbul yeni sezonuyla 9 Eylül Pazartesi ekrana gelecek.

3.09.2019Televizyon
Zalim İstanbul yeni sezon tarihi belli oldu - Zalim İstanbul ne zaman başlayacak

Zalim İstanbul yeni sezon tarihi belli oldu - Zalim İstanbul ne zaman başlayacak

Zalim İstanbul dizisinin yeni sezon tarihi belli oldu. Yapımını Avşar Film’in, yapımcılığını Şükrü Avşar’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan’ın oturduğu, öykü ve senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı Zalim İstanbul’un yeni sezon tarihi 10. bölüm fragmanıyla duyuruldu. Peki, Zalim İstanbul ne zaman başlayacak?

3.09.2019Televizyon
Zalim İstanbul ne zaman başlayacak Yeni sezon fragmanından ilk kareler

Zalim İstanbul ne zaman başlayacak? Yeni sezon fragmanından ilk kareler

Kanal D ekranlarında büyük ilgi toplayan ve heyecanlı bir finalle sezonu kapatan Zalim İstanbul için geri sayım başladı. Zalim İstanbul'un 2. sezonunda yaşanacaklarla ilgili izleyenlerin bekleyişi devam ederken, yeni sezona ait ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Peki, Zalim İstanbul ne zaman başlayacak? Zalim İstanbul 10 bölüm ne zaman? İşte, diziyle ilgili merak edilenler ve yeni sezon fragmanından ilk kareler...

2.09.2019Televizyon
Kanal D ve CNN Türk’e 3 ödül

Kanal D ve CNN Türk’e 3 ödül

RTGD Medya Ödülleri törenine Cumhurbaşkanı Erdoğan da katıldı. Törende CNN Türk’te yayınlanan ‘Parametre’ ile Ahmet Hakan’ın sunduğu ‘Tarafsız Bölge’ ödül aldı.

31.08.2019Gündem
Zalim İstanbul yakında ekranda

Zalim İstanbul yakında ekranda

Başrollerini Fikret Kuşkan, Deniz Uğur ve Mine Tugay’ın paylaştığı “Zalim İstanbul” dizisinin ikinci sezonu için hazırlanan tanıtım filmi yayınlandı.

31.08.2019Televizyon
Zalim İstanbul yeni sezon fragmanı yayınlandı Zalim İstanbul ne zaman başlayacak

Zalim İstanbul yeni sezon fragmanı yayınlandı! Zalim İstanbul ne zaman başlayacak?

Kanal D'nin sevilen dizisi Zalim İstanbul'un yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. Cemre ve Nedim'in Karaçay Köşkü'nden kaçmasıyla sezonu kapatan dizinin yeni sezon fragmanına tekerlekli sandalyeden kalkarak Karaçay Köşkü'ne yürüyerek gelen gizemli kişi damga vurdu. Fragmanın ardından sabırsızlıkla dizinin yeni bölümlerini bekleyenler, yeni sezona ilişkin araştırmalarına hız verdi. Peki, Zalim İstanbul ikinci sezon ne zaman başlayacak? Karaçay Köşkü'ne gelen kişi Nedim mi?

30.08.2019Televizyon
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğandan önemli açıklamalar

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Radyo ve Televizyon Gazetecileri Derneği Ödül töreninde konuştu. Erdoğan, "Uluslararası basında Türkiye'nin başarıları kasıtlı bir şekilde görülmüyor" ifadelerini kullandı.

29.08.2019Gündem
İlk tanıtım nefesleri kesti

İlk tanıtım nefesleri kesti!

Yapımını Avşar Film’in, yapımcılığını Şükrü Avşar’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan’ın oturduğu, öykü ve senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı Zalim İstanbul’un yeni sezon tanıtımı Kanal D’de yayınlandı.

29.08.2019Televizyon
Diziler ne zaman başlıyor

Diziler ne zaman başlıyor?

Yaz dönemine girilmesi nedeniyle mayıs-haziran aylarında sezon finali yapan diziler, uzun bir aranın ardından yeniden ekranlara gelecek. Peki, yeni sezonda diziler ne zaman başlayacak? İşte, dizilerin başlayacağı tarih hakkında detaylı bilgiler

27.08.2019Televizyon
Zalim İstanbul ne zaman başlayacak İşte, yeni sezon tanıtım fotoğrafları

Zalim İstanbul ne zaman başlayacak? İşte, yeni sezon tanıtım fotoğrafları

Kanal D ekranlarında izleyenleri ekran başına toplayan Zalim istanbul'un yeni sezonu için geri sayım başladı. Dizinin hayranları, heyecanlı bir finalle sezonu kapatan Zalim İstanbul 2. sezonu için sabırsızlanarak yeni bölümlerin yayınlanacağı tarihi sorguluyor. Peki, Zalim İstanbul yeni sezon ne zaman başlayacak? Zalim İstanbul'un 2. sezonunda neler yaşanacak? İşte, diziyle ilgili merak edilen bilgiler.

25.08.2019Televizyon
Zalim İstanbul 2. sezonundan ilk kareler geldi - Yeni sezon ne zaman başlayacak

Zalim İstanbul 2. sezonundan ilk kareler geldi - Yeni sezon ne zaman başlayacak?

Zalim İstanbul dizisinin yeni sezonu için geri sayım devam ediyor. Eylül ayının yaklaşmasıyla birlikte dizinin takipçileri sabırsızlanmaya başladı. 27 Mayıs 2019 Pazartesi günü yayınlanan Zalim İstanbul'un 9. bölümü olan sezon finalinde, Ceren'in hamile olduğu ortaya çıkmıştı. Bu gelişme ardından neler yaşanacağı 2. sezonda belli olacak. Peki, Zalim İstanbul yeni sezonu ne zaman başlayacak?

15.08.2019Televizyon
CNN TÜRK ve Kanal D’ye RTGD ödülü

CNN TÜRK ve Kanal D’ye RTGD ödülü

Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği (RTGD) 2018 Yılı Medya Oscarları Ödülleri sahiplerini buldu. CNN Türk’te yayınlanan Tarafsız Bölge ‘Yılın Tartışma Programı Medya Oscarı’nı, Parametre de ‘Yılın Sabah Programı Medya Oscarı’nı kazandı. Kanal D’de yayınlanan Zalim İstanbul’da rol alan Deniz Uğur ise Yılın Kadın Oyuncusu seçildi.

14.08.2019Gündem
RTGD Medya Oscarları sahiplerini buldu

RTGD Medya Oscarları sahiplerini buldu

Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği (RTGD) 2018 Yılı Medya Oscarları Ödülleri sahiplerini buldu. Bu yıl 41. kuruluş yıldönümünü kutlayan RTGD, 16 farklı kategori ve 3 özel ödül ile toplamda 19 ödül belirledi. 15 radyo ve televizyon ile 18 gazeteciye verilen ödüller, son derece titiz bir süreç sonunda ortaya çıktı. Meslek Birlikleri içinde tek kadın başkan ve yönetimde 5 kadın üye ile en fazla kadın üyeye sahip RTGD, bu yıl da 5 dalda kadın meslektaşlarına ödül verdi.

13.08.2019Keyif
Zalim İstanbul yeni sezonu ne zaman başlayacak İkinci sezondan ilk görüntüler geldi

Zalim İstanbul yeni sezonu ne zaman başlayacak? İkinci sezondan ilk görüntüler geldi

Kanal D’nin ilgiyle izlenen dizisi Zalim İstanbul'un yeni sezonuna dair ilk ipuçları paylaşıldı. İlk sezonuyla adından söz ettiren Zalim İstanbul’un İkinci sezonundan ilk kareler geldi, fotoğraflarla birlikte yeni sezon tarihi de merak konusu oldu. Peki, Zalim İstanbul yeni sezonu ne zaman başlayacak?

5.08.2019Televizyon
Çekimler başladı

Çekimler başladı

Kanal D’nin sevilen dizisi “Zalim İstanbul” ikinci sezon için start verdi. Yeni bölümlerin çekimi önceki gün başladı.

3.08.2019Televizyon
Zalim İstanbulun çekimleri başladı

Zalim İstanbul'un çekimleri başladı!

Kanal D'nin sevilen dizisi 'Zalim İstanbul' haziran ayında sezon finali yapmıştı. Dizinin yeni sezon çekimleri başladı.

30.07.2019Televizyon
Onsuz aldığımız nefes, bizim boğazımızdan hiç geçmedi

Onsuz aldığımız nefes, bizim boğazımızdan hiç geçmedi

25 Temmuz 2014  Türk Sineması’nın “Kamelyalı Kadını” usta sanatçı ve modacı Çolpan İlhan, ailesi, dostları, sevenleri, öğrencileri ve meslektaşlarının da katılımıyla, dualarla kabri başında anıldı…

25.07.2019Keyif
Zalim İstanbul 6 ülkede  yayınlanacak

Zalim İstanbul 6 ülkede yayınlanacak

Oyuncu kadrosunda Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Berker Güven ve Ozan Dolunay gibi ünlü oyuncuların yer aldığı ‘Zalim İstanbul’ artık 6 ülkede birden ekrana gelecek.

20.07.2019Televizyon
Zalim İstanbul yeni sezon ne zaman başlayacak Tarih belli oldu mu

Zalim İstanbul yeni sezon ne zaman başlayacak? Tarih belli oldu mu?

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Zalim İstanbul yeni sezonu ile izleyici karşısına çıkacak. 9. bölüm ile sezon finaline giren Zalim İstanbul, yeni sezona heyecan dolu sahnelerle başlayacak. Peki, Zalim istanbul yeni sezonu ne zaman başlar? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

11.07.2019Televizyon
Balıkesirsporda Kadir Dağlı dönemi

Balıkesirspor'da Kadir Dağlı dönemi

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Balıkesirspor Baltok'ta kulüp başkanlığına Kadir Dağlı seçildi.

7.06.2019Futbol
Zalim İstanbul sezonu olaylı bitirdi... Gözler yeni sezonda

Zalim İstanbul sezonu olaylı bitirdi... Gözler yeni sezonda

Kanal D ekranlarının iddialı dizisi Zalim İstanbul, 27 Mayıs Pazartesi günü olaylı bir bölümle sezon finali yaptı. Sezon finaline Cemre’nin Nedim’i düğünden kaçırması damga vurdu. Öte yandan Cenk’in açıklama yapmak için sahneye çıkması nefeslerin tutulmasına sebep oldu. Sorularına cevap arayan dizi takipçilerinin gözü şimdi yeni sezonda. İşte, Zalim İstanbul dizisinin sezon finaline dair kısa bir özet...

28.05.2019Televizyon
Zalim İstanbulun sezon finali fragmanı yayınlandı | Cerenin hamileliği ortaya çıkıyor

Zalim İstanbul'un sezon finali fragmanı yayınlandı | Ceren'in hamileliği ortaya çıkıyor

İzleyici tarafından heyecanla takip edilen Kanal D'nin sevilen dizisi Zalim İstanbul, sezon finali yaparak, ekranlara kısa bir ara verecek. İlgi çeken senaryosuyla seyirciden tan not alan Zalim İstanbul'un sezon finali yapacağı 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Zalim İstanbul'un 9. bölümünde, Ceren hastaneye kaldırılacak ve hamileliği ortaya çıkacak. Peki, dizinin yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Zalim İstanbul'un 9. bölüm fragmanı...

26.05.2019Televizyon
Zalim İstanbul sezon finali yapıyor - İşte ilk görüntüler

Zalim İstanbul sezon finali yapıyor - İşte ilk görüntüler

Zalim İstanbul dizisi yayınlanan yeni bölüm fragmanıyla sezon finali haberi verdi. Çarpıcı senaryosuyla ekranlarda fırtınalar estiren Zalim İstanbul, 9. Bölümüyle sezon finali yaparak ekran macerasına ara verecek. Sezon finalinde Ceren’in hamileliği ortaya çıkacak, ortalık karışacak. İşte, Zalim İstanbul sezon finalinden ilk görüntüler

24.05.2019Televizyon
Zalim İstanbul 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler oldu

Zalim İstanbul 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler oldu?

Kanal D'nin sevilen dizisi Zalim İstanbul'un 20 Mayıs Pazartesi 8. bölümü ile ekranlara geldi. Zalim İstanbul'un bu hafta yayınlanan bölümü yine izleyenleri şaşırtmaya devam etti. Peki, Zalim İstanbul'un son bölümünde neler oldu? Zalim İstanbul'un 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, merak edilenler.

19.05.2019Televizyon
Zalim İstanbul seti engelli hayranlarını ağırladı

Zalim İstanbul seti engelli hayranlarını ağırladı

Kanal D’nin ilgi ile izlenen dizisi Zalim İstanbul, Engelliler Haftası kapsamında önemli bir organizasyona ev sahipliği yaptı. Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği’nden gelen misafirler, hayranı oldukları dizi oyuncuları ile bir araya gelerek keyifli anlar yaşadı.

15.05.2019Televizyon
Zalim İstanbul 7. bölüm fragmanı yayınlandı | Ceren, Şenizin oyununa geliyor

Zalim İstanbul 7. bölüm fragmanı yayınlandı | Ceren, Şeniz'in oyununa geliyor!

Kanal D'nin sevilen dizisi Zalim İstanbul’un 13 Mayıs Pazartesi ekranlara gelecek 7. bölümü öncesi, yeni bölümden ipuçları veren fragman yayınlandı. İlgiyle izlenecek dizinin yeni bölümünde, Ceren'in hamile olduğunu öğrenen Şeniz bu durumdan kurtulmak için plan yapar. Peki, Zalim İstanbul'un yeni bölümünde başka neler olacak?

12.05.2019Televizyon
Zalim İstanbul 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı | Agah, Nedimin yaşadıklarına şahit oluyor

Zalim İstanbul 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı | Agah, Nedim'in yaşadıklarına şahit oluyor!

Kanal D'nin sevilen dizisi Zalim İstanbul’un 29 Nisan Pazartesi ekranlara gelecek 5. bölümü öncesi, yeni bölümden ipuçları veren 2. fragman yayınlandı. İlgiyle izlenecek dizinin yeni bölümünde Şeniz'in, Nedim'e yaptıklarını izleyen Agah verdiği tavır ile Cemre'yi şaşırtacak. Peki, Zalim İstanbul'un yeni bölümünde başka neler olacak?

28.04.2019Televizyon
Yoksullar cephede, zenginler siperde

Yoksullar cephede, zenginler siperde

Köşklerde, yalılarda yaşayan, yatlardan inmeyen, yatak odasının dört bir yanı çevreleyen pencerelerinden boğazın gerdanlığı ışıl ışıl köprülere bakarak uykuya dalan ekran zenginleri zor günler geçiriyor. Mazinin derinliklerinden, köyden, kasabadan hatta biraz ilerideki gecekondudan çıkıp gelen yoksul akrabalar iş, güç ve çapkınlık gündemlerini tamamen değiştirmiş durumda. ( ELÇİN YAHŞİ ÖNERİYOR)

Zalim İstanbulun oyuncuları kimlerdir | İşte Zalim İstanbul dizisinin konusu

Zalim İstanbul'un oyuncuları kimlerdir? | İşte Zalim İstanbul dizisinin konusu

Kanal D ekranlarında pazartesi akşamları izleyici ile buluşan ve ilgiyle takip edilen Zalim İstanbul, seyircilere heyecanlı anlar yaşatmaya devam ediyor. Zalim İstanbul dizisi, konusu kadar oyuncu kadrosu ile de adından sıkça söz ettiriliyor. İzleyiciden tam not almayı başaran dizide birçok başarılı projede yer alan usta ve genç isimler yer alıyor. işte, Yapımını Avşar Film’in yaptığı Zalim İstanbul'un oyuncu kadrosu ve konusu ile ilgili detaylar.

15.04.2019Televizyon
Zalim İstanbul nefesleri kesti | Zalim İstanbulun 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Zalim İstanbul nefesleri kesti | Zalim İstanbul'un 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kanal D ekranlarında severek takip edilen ve ilgiyle izlenen Zalim İstanbul, bu hafta da seyircileri ekran başına topladı. Zalim İstanbul'un 15 Nisan tarihinde yayınlanan 3. bölümünde, Karaçay ailesinin gelini olacağını düşünen Ceren, Şeniz'in Nedim'i göstermesiyle yıkılan Ceren hırs yapar ve planlar kurmaya başladı. Diğer taraftan Cenk'in Cemre'ye olan ilgisi devam etti. Peki, Zalim İstanbul'un 3. bölümünde başka neler oldu? Zalim İstanbul'un yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

14.04.2019Televizyon
Zalim İstanbul 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı Agah kimi seçecek

Zalim İstanbul 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Agah kimi seçecek?

Kanal D'nin yeni dizisi Zalim İstanbul’un 8 Nisan Pazartesi saat 19.45'te ekranlara gelecek 2. bölümü öncesi, yeni bölümden ipuçları veren 2. fragman yayınlandı. İlgiyle izlenecek dizinin yeni bölümünde Seher, kayınvalidesi Neriman ve Agah arasındaki anlaşmayı duyunca çok öfkelenecek. Öte yandan Agah, Nedim ile evlendireceği kişiyi seçecek. Peki, Zalim İstanbul'un yeni bölümünde başka neler olacak?

7.04.2019Televizyon
Zalim İstanbul dizisi nerede çekiliyor, oyuncuları kimler

Zalim İstanbul dizisi nerede çekiliyor, oyuncuları kimler?

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Zalim İstanbul, gerek konusu gerekse karakterleriyle dikkatleri üzerine çekti. Yapımını Avşar Film’in, yapımcılığını Şükrü Avşar’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan’ın oturduğu, öykü ve senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı Zalim İstanbul’un kadrosunda usta ve genç isimler bir arada. İşte, Zalim İstanbul dizisinin oyuncuları ve karakterleri

6.04.2019Televizyon
Berker Güven hem karakteri hem oyunculuğu ile etkiledi…

Berker Güven hem karakteri hem oyunculuğu ile etkiledi…

Kanal D’nin başrollerini Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay, Simay Barlas, Berker Güven, Bahar Şahin, Sera Kutlubey, İdris Nebi Taşkan, Ayşen Sezerel ve Gamze Demirbilek’in paylaştığı dizisi Zalim İstanbul, ilk bölümü ile pazartesi akşamı ekrana geldi.

4.04.2019Televizyon
Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı yayınlandı | Nefesleri kesecek

Zalim İstanbul yeni bölüm fragmanı yayınlandı | Nefesleri kesecek

1 Nisan Pazartesi akşamı ilk kez izleyici ile buluşan, Kanal D'nin yeni dizisi Zalim İstanbul,seyircileri adeta ekrana kilitledi. İlk bölümü ile büyük beğeni toplayan Zalim İstanbul'un 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Önümüzdeki hafta yayınlanacak olan bölümde Agah Karaçay ile Neriman'ın yaptığı anlaşmayı öğrenen Seher soluğu konakta alacak. İşte Zalim İstanbul 2. bölümüne dair bazı ipuçları...

2.04.2019Televizyon

Yazar Sonuçları

StubHub’da Tarkan bilet alım satımı nasıl oluyor

Tarkan’ın Açıkhava biletlerinin eBay’a ait StubHub sitesinde 6 bin liraya satılmasını eleştirmiştim.

23.08.2019