MENÜ

Deniz Sipahi

Deniz Sipahi ile ilgili tüm haberleri, son dakika Deniz Sipahi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Deniz Sipahi haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 825 Deniz Sipahi haberi bulunmuştur.

Deniz Sipahi Haberleri

İzmire özel kırmızı gece

İzmir'e özel kırmızı gece

TÜRKİYE’nin en prestijli reklamcılık ödüllerinden olan ve Hürriyet’in 2003’ten bu yana bu alandaki yaratıcılığı teşvik için düzenlediği Kırmızı Bölge ve Kırmızı Ödülleri’ne katılan, teşekkür plaketi alan İzmirli reklamcılar Yaşar Üniversitesi’ndeki özel gecede buluştu.

17.10.2014Ege
Hürriyetten Yaysata destek

Hürriyet'ten Yaysat'a destek

HÜRRİYET, Ege Bölgesi’nde bayilerle okuyucuya ulaşma konusundaki sıkıntıları en aza indirmek amacıyla 6 kişilik destek ekibi kurdu.

25.06.2014Ege
İzmire 45 dakikalık bilgece bir kaçış

İzmir'e 45 dakikalık 'bilge'ce bir kaçış

Ege’de bir haftasonu programına en fazla kaç etkinlik sığdırılabilir? Üç gece ve iki buçuk günde nasıl bir ‘bilge’ plan yapılabilir? Sorunun cevabı İzmir’in Selçuk ilçesine bağlı Çamlık belgesinde gizliydi.

18.06.2014Seyahat
Orion’un da kaptanı

Orion’un da kaptanı

SAİNT Joseph Fransız Lisesi başta olmak üzere tüm liselere nitelikli altyapı oluşturmak için 1998’de açılan Özel Piri Reis İlköğretim Okulları’nda önemli bir gelişme yaşandı.

13.06.2014Ege
İzmire katkıya Altın Homeros

İzmir'e katkıya Altın Homeros

İZMİR Özel Tevfik Fikret Okulları tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen “Altın Homeros İzmir'e Katkı Ödülleri” Atatürk Kültür Merkezi'nde törenle sahiplerini buldu.

21.04.2014Ege
Oskarlar görücüde

Oskarlar görücüde

AYDIN Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması’nın 30’uncu yılı nedeniyle, ödüllü karikatürlerden oluşan sergisi İzmir'de açıldı.

16.04.2014Ege
3 farklı Ege

3 farklı Ege

Ege’yi siyasi alanlar bakımından üçe ayırmak mümkün.

16.04.2014Gündem
Altın Homeros Ödülü Yaşar Aksoyun

Altın Homeros Ödülü Yaşar Aksoy'un

Gazeteci ve yazar Yaşar Aksoy, “Altın Homeros Ödülü”ne layık görüldü. Atatürk Kültür Merkezi’nde bine yakın seçkin davetlinin alkışları arasında ödülü takdim edilen Aksoy, 45 yıllık yazarlık emeğinin sonucunda “Homeros” ismi taşıyan bu ödülün kendisine büyük sevinç getirdiğini vurguladı.

16.04.2014Kelebek
CHP’de mutfak yok

CHP’de mutfak yok

Düşünün ki bir partinin 18 genel başkan yardımcısı var. Böyle şey olur mu? 15 yıldır buradayım hâlâ genel başkan yardımcılarının bazılarını tanımıyorum. CHP’nin bana göre en büyük meselesi mutfak meselesidir. Yani bir konu üzerinde bir siyaset üreteceksiniz. Bunu genel başkan yardımcıları mı, yoksa o konunun uzmanları mı yönetmeli. Ekonomik sorunlardan, tarım politikasından dış politikaya kadar yaşları 25 ile 40 arasında olan, dünyayı bilen danışmanlarla çalışılması gerekiyor.

15.04.2014Gündem
Her şey gibi seçim de farklı

Her şey gibi seçim de farklı

BODRUM başka bir dünya... Sıkıntılardan, yorgunluktan kaçıp herkesin kendine göre tatil, dinlenme, eğlenme, yeme, gezme seçeneği bulduğu bir dünya.

22.03.2014Ege
İzmirlilerin projeleri

İzmirlilerin projeleri

BÜYÜKŞEHİR Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, 2014-2019 arasındaki stratejileri, politikaları ve projelerini Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde, “İzmirlinin İzmir’i” başlığı altında açıkladı.

8.03.2014Ege
Süper Başkan GELİYOR

Süper Başkan GELİYOR

BİR yanda Bodrum, öte tarafta ise Marmaris, Fethiye, Köyceğiz, Dalaman, Datça, Kavaklıdere, Milas, Ortaca, Ula ve Yatağan...

16.02.2014Ege
Aday tartışmaları geride kaldı

Aday tartışmaları geride kaldı

Yerel seçim tansiyonu giderek yükselen Denizli’de AK Parti tüm adaylarını belirlerken, CHP ve MHP’de birkaç ilçe kaldı. Büyükşehir belediye başkan adayları çalışmalarını hızlandırırken, kıyasıya bir yarışın beklendiği kentte projelerin görücüye çıkma heyecanı yaşanıyor.

29.01.2014Ege
İlçe adayları ateşleyecek

İlçe adayları ateşleyecek

Büyükşehir adaylarını belirleyen CHP, AK Parti ve MHP’de gözler ilçelerde. Yerel seçim heyecanının henüz yaşanmadığı kentte fitili önümüzdeki günlerde kesinleşecek ilçe belediye başkan adaylarının ateşlemesi bekleniyor.

13.01.2014Ege
İhanet iddiası yalan

İhanet iddiası yalan

Yasemin Allen’la ilişkisi biten Onur Tuna, önceki gece Beyoğlu’ndaki bir gece kulübünün kapısında oyuncu Deniz Sipahi ile görüntülendi.

9.01.2014Kelebek
Ölümün fotoğrafı

Ölümün fotoğrafı

UZUN yıllardır Hürriyet’te ceset fotoğrafı ya da kanlı, dehşet etkisi yaratan fotoğraflar yayımlanmıyor. Doğan Grubu’nun 2012’de yenilenen Yayın İlkeleri’ne “Cesetleri yakın plan gösteren, kan ve şiddet unsurları içeren fotoğraf ve görüntüler kullanılamaz” maddesi eklenerek, bu uygulama perçinlendi.

Yaysat’çılar iftarda buluştu

Yaysat’çılar iftarda buluştu

Yaysat İzmir Bölge Müdürlüğü, bayilerine iftar yemeği verdi.

19.07.2013Ege
Mavişehirde plan tepkisi

Mavişehir'de plan tepkisi

ÇEVRE ve Şehircilik Bakanlığı’nın yaptığı, Mavişehir bölgesine yeni gökdelen yapımına olanak sağlayan, yoğunluğu artıran, park ve çocuk oyun alanlarını imara açan planlarla ilgili kriz büyüyor.

24.06.2013Ege
Taksim müdahalesine İzmirden protesto

Taksim müdahalesine İzmir'den protesto

İZMİR’de ’İzmir Emek ve Demokrasi Güçleri’ adıyla Cumhuriyet Meydanı’nda toplanan binlerce kişi kişi Gezi Parkı eylemlerinin sürdüğü Gündoğdu Meydanı’na kadar yürüdü.

12.06.2013Ege
Polisin saldırıları önlemek yerine saç çekmesi beni üzdü

Polisin saldırıları önlemek yerine saç çekmesi beni üzdü

AK Parti İzmir Milletvekili, Kültür ve Turizm eski Bakanı Ertuğrul Günay, Twitter aracılığı ile mesaj vermeye devam ederken Hürriyet Ege’ye özel açıklamalar da yaptı.

10.06.2013Ege
İzmirin gönüllü danışmanıyım

İzmir'in gönüllü danışmanıyım

Diyarbakır'a atanan İzmir Valisi M. Cahit Kıraç, bundan sonraki süreçte İzmir için gönüllü danışmanlık yapmaya hazır olduğunu söyledi.

13.05.2013Ege

Yazar Sonuçları

Bir bölgenin ana gazetesi

HÜRRİYET EGE çıkalı 30 yıl olmuş.

16.10.2014

Başörtülü ikizlerin kura çekimi

HİÇ aklınıza şöyle bir soru geldi mi?

22.08.2014

50 lirayı uzatırken bir daha düşünün

Bu sabah İzmir'den İstanbul'a geldim. Havaalanında para bozdurmak için 50 lira uzattığımda boğazım düğümlendi

16.05.2014

Tarifsiz acı...

MANİSA Akhisar’ı geçtik, Soma’ya doğru gidiyoruz. Yol boyu üç araçlık, beş araçlık konvoylara rastlıyoruz. Hepsi araçlarının antenlerine siyah kurdele bağlamışlar.

15.05.2014

Bir medeniyet sahili olarak İzmir’de neler oluyor

İZMİR’de aday gösterilmeyen CHP’li belediye başkanları isyan halinde.

23.02.2014

Mehmet Aksoy’un heykelleri İzmir’de

BİR kentin kültüre, sanata verdiği önemin simgelerinden biri de galerilerdir.

19.02.2014

Eyüp köylüleri uyanıyor

EYÜP’te 6 köyün sakinleri ile Kuzey Ormanları Savunması üyeleri, 3. köprü, 3. havalimanı ve Kanal İstanbul projelerinden dolayı mağdur oldukları gerekçesiyle Ağaçlı köyünde dün ilk büyük eylemlerini yaptılar.

26.01.2014

Farklı bir haber bülteni öyküsü

EGE temsilcimiz Deniz Sipahi, sık sık basın bülteni siyasetçiliğinden, haberciliğinden yakınır.

7.10.2013

Bölgeselden küresele Hürriyet Dünyası

BİR süredir Hürriyet Dünyası olarak, Türkiye’nin değişik bölgelerinde “yeni medya”yı anlatıyoruz.

9.05.2013