MENÜ

Deniz Sipahi

Deniz Sipahi ile ilgili tüm haberleri, son dakika Deniz Sipahi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Deniz Sipahi haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 825 Deniz Sipahi haberi bulunmuştur.

Deniz Sipahi Haberleri

İzmir yükselişe  geçti

İzmir yükselişe geçti

Limanı, sanayisi, tarımı, turizmi ve gayrimenkul sektöründeki yeni yatırımları ile dikkat çeken İzmir yükselişe geçti. Şehirde belediye öncülüğünde kentsel dönüşüm hamlesi de başladı. İzmir’deki sağlıksız yapı stokunu yenileyeceklerini belirten İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, “Yerelde kalkınma için kentsel dönüşüm dışında sanayi ve tarımda büyüme ve çeşitlenme sağlayacağız. İzmir’in hizmet sektörü ve turizmde sıçrama yapması gerek” dedi.

30.05.2017Ekonomi
Egenin incisi İzmir

Ege'nin incisi İzmir

Yedincisi düzenlenen ‘Keşfet’ organizasyonlarının son durağı İzmir oldu. Hürriyet gazetesi ve Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği’nin bir araya gelerek düzenlediği organizasyon kapsamında Hürriyet gazetesi yazarları İzmir’e çıkarma yaptı. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, “İzmir Türkiye ortalamasının kat kat üstünde büyüdü. Bunu tüm şehir dinamiklerini bir araya getirerek başardık. Biz zeybeği tek tek oynuyoruz ama kol kola çalışıp, kol kola üretiyoruz. İzmir yaşayan ve yaşanılacak kenttir” diye konuştu.

2.05.2017Ekonomi
#HalkınHürriyeti sizin için haber peşinde

#HalkınHürriyeti sizin için haber peşinde

Hürriyet ve hürriyet.com.tr muhabirleri özel haberlerini vatandaş için, vatandaşla birlikte yapıyor, gündem belirliyor, fark yaratıyor. Son günlerde vatandaşlar, ekmek için GDO’lu katkı maddesi üretilmesinden, haksız kesilen HGS cezalarının nasıl geri alınabileceğine dek çok sayıda önemli gerçeği Hürriyet muhabirlerinden öğrendi. Yetkililer, zorla evlendirilen kız çocukları ve ormanlık alana gizlice moloz döken kamyonlar gibi konulardaki Hürriyet haberleri üstüne duruma el koydu, önlem aldı. Siz de halkinhurriyeti@hurriyet.com.tr adresine e-posta göndererek veya Whatsapp üzerinden 05337814345 numaralı telefonla iletişime geçerek haber önerilerinizi, fotoğraflarınızı ve videolarınızı uzman muhabirlerimize iletebilirsiniz.

26.04.2017Gündem
İstanbul, Ankara ve İzmir neden hayır dedi

İstanbul, Ankara ve İzmir neden 'hayır' dedi

‘İSTANBUL’u alan Türkiye’yi alır’ diyen ve tüm seçimlerde İstanbul seçmenini tarafına çekmek için büyük çaba harcayan AK Parti’nin en büyük şehirde bu kez aradığını tam bulamadı. AK Parti ve MHP’nin 1 Kasım seçimlerinde oy oranları toplamının yüzde 63’e ulaştığı başkentte ise referandum sonucunda yüzde 14’lük oy kaybı oldu. Başbakan Binali Yıldırım’ın özellikle son hafta üç gün kaldığı ve semt semt dolaştığı İzmir’de de ‘evet’ cephesini hayal kırıklığına sokan sonuçlar çıktı.

16.04.2017Gündem
Ayvalık Tatları Festivaline geri sayım

Ayvalık Tatları Festivali'ne geri sayım

Ayvalık, 4-6 Kasım tarihlerinde Ayvalık Tatları Festivali’ne ev sahipliği yapıyor. 12. Zeytin Hasadı Şenliği kapsamında düzenlenen festivalde enfes yemekler, müzik ve el sanatları ziyaretçileri bekliyor.

11.10.2016Keyif
Özkök mutluluğu anlattı

Özkök mutluluğu anlattı

HÜRRİYET Yazarı Ertuğrul Özkök, Türkiye İnsan Yönetimi Derneği (PERYÖN) Ege Şubesi tarafından bu yıl 12’ncisi düzenlenen İnsan Yönetimi Zirvesi’nde etkinliğin ana teması olan mutluluğu anlattı.

16.10.2015Ege

Yaysat’tan iftar

Türkiye’nin en büyük basın dağıtım şirketi YAYSAT’ın geleneksel iftar yemeği bu yıl İzmir Hilton’da yapıldı. Bölge Müdürü Bülent Gümüş ve Bölge Asistanı Solgül Demir Sönmez’in ev sahipliğinde düzenlenen iftar yemeğinde bayiler, yayınevleri ve Ege Bölgesi çalışanları bir araya geldi.

9.07.2015Ege
Balıkesirin gözü yüksekte

Balıkesir'in gözü yüksekte

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur , görev süresi boyunca Balıkesir’i bir çekim merkezi haline getirecek projeler için 600 milyon liralık yatırım planladıklarını söyledi.

19.04.2015Ege
İlk özel sergisi Ekol Sanatta

İlk özel sergisi Ekol Sanat'ta

Çağdaş Türk resim sanatına özgün tarzıyla imzasını atan Bubi'nin "Kazımalardan Yüzeye, Yüzeyden Rölyefe" isimli sergisi, Ekol Sanat Galerisi'nde sanatseverlerle buluştu.

30.01.2015Ege

Yazar Sonuçları

Toplumu iyileştiren projeler yapmak istiyoruz

YAPTIĞI sosyal sorumluluk projeleriyle adından söz ettiren müzik eğitmeni ve siyasetçi Muharrem Dayanç geçtiğimiz günlerde Suriyeli, Afgan, Pakistanlı, Arap 8-14 yaş arasındaki mülteci çocuklardan oluşan ‘Dünyanın İlk Mülteci Çocuk Korosu’ ile verdiği konserle gündeme geldi.

21.05.2017

İzmir Kitap Fuarı yükselişte

Geçen yıl da gidememiştim.  Kitap Fuarına bu yıl da gidemedim maalesef.  

5.05.2017

İzmir'i keşfet

Hürriyet yazarlarının “İzmir’i Keşfet” kapsamındaki ziyaretleri sonrasında yazdıklarını gazetede okuyorsunuzdur.   Ben de üç günlük yoğun programın Urla’daki enginar festivaline denk gelen iki saatlik bölümüne katılma şansı buldum.  İşte o iki saatte biriktirdiklerim:

30.04.2017

İzmir ruhu

ÜÇ gündür, Türk Hava Kuvvetleri’nin Kuzey Irak’taki Sincar Dağı’na ve Suriye’nin kuzeydoğusundaki Karaçok Dağı’na yaptığı hava harekâtının detaylarına bakıyordum.

28.04.2017

Köprüyle Çanakkale değişir

Geçen hafta Çanakkale’deydim.

10.03.2017

İbret alınacak haberler

Geçenlerde gazeteleri okuyup, sosyal medyada dolanırken sağlıkla ilgili birkaç haber dikkatimi çekti. İlk üçü garip ve vahim. Sonuncu alıntımsa, bir acıyla gelen sıcaklık, kampanyaya dönüşecek güzellik.

20.01.2017

Radio Cafe Turc

Birkaç haftadır, medya, özellikle de İzmir medyası üzerine yazıyorum.

12.12.2016

Kültürpark İzmir’e İzmirli’ye yakışmalı

BUGÜN Kültürpark’ı konuşalım. Ama Fuar’ı değil...

27.09.2016

İzmir’den sanatsal notlar

YAKIN zamanda yine İzmir’deydim ve sevdiğim bu kenti gezerken bu kez rotamı sanat etkinliklerine göre belirledim...

23.05.2016

“Çiçek – Böcek” Yazınca Kızan Okuyucularıma…

FARK ettim ki, “kriz yönetimi” üzerine en son yazıyı, Eylül 2004’te yazmışım. (?!)

24.03.2016

İzmir’in tadına varın

BENİM değil, İzmir Gourme Guide’ın sloganı... Anlatayım...

12.12.2015

Zeytin ve ötesi

Geçen hafta sonu Ayvalık Zeytin Hasatı Günleri’nin 11.si gerçekleşti.

12.11.2015

Küçük semt takımının büyük dev adamları

Karşıyaka güzel insanların yaşadığı yerdir. Eminim önceki gece, hem takımları, hem de yarattıkları yaşam biçimi ile semtleriyle daha çok gurur duymuşlardır. Ben de İzmirli olarak gurur duydum. Karşıyakalı arkadaş… Bil ki dün gece Kahramanlar’ın kalbi de Karşıyaka’da atıyordu.

16.10.2015

Gazeteciye şiddetin ilk tanıklığı

PERŞEMBE sabahı İzmir’de bir otel odasında, bir açılışın ertesinde, sabah sabah Deniz Sipahi telefonda bana bir haber verdi:

3.10.2015

İnanın şunu başarabiliriz

AÇIK konuşalım, hepimizin kolu, şurası burası kırık...

23.06.2015